Új privát üzeneted érkezett!

hihi ha gondoljátok akor KAPCSOLTAM stílusba leírom a tali címét és aki rájött elküldi

akkor hányan fogunk toporogni 1 nm-en??

Papillon: kenyér jól néz ki
Lizi egy új sazakmát készül kitanulni??

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


LAPTETŐ :mrgreen:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Emberek!

Hányan vettetek már új gyerekülést?? Nekünk most aktuális.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 

 
 

Ezt mindig elfelejtem!Mi jó ideje (kb. 3-4 hete)az új ülésbe tesszük Larát,egyszerűen a hordozóban már üvöltött.Mióta ebben van,semmi gond :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


mi is már 1 hónapja váltottunk

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


homályosítsastok fel a cipőkről.
puhatalpú minek kell, és mikor??? ha elkezd lépegetni? de alakásban si kell? vagy kintre? de nekünk 1 puhatalpú van, sé rá van írva,még nem járni tudó babáknak...sztem ha járna rajta, az a bőr 2 hét alatt elkopna..vagy most ez hogy van
tojássárgáját én is adok!!! van benne vas!! masut!!meg egy csomó hízlaló vitamin;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Hát csajok, tényleg termelünk rendesen :D

Csibb, autós sztorit megértem, én is meghagyom mindig Apának a garázsba állást, mert túl szűk a garázs meg az udvar is, és még a szomszéd autójára is vigyázni kell, meg ne húzzam, ez nekem már sok :twisted:

Zazzy, a tejpép valójában tápszer és valami gabona (rizs, dara, stb...), olyan mintha lefejt tejbe kevernél mondjuk rizslisztet. Nekem azt mondta a védőnő, hogy gabonát már adjak, ezért próbáltam ki a tejpépet, és Julcsinak nagyon bejön, tényleg fini. De egyetértek Gyöngyivel, hogy enélkül is teljesen jól meg lehet lenni. Én sem akartam adni, de hát nem ez az első ht-s elvem, amit feladtam :D Ma is bűnöztünk, Julcsi kikunyerált tőlem egy gerezd narancsot és felét elmajszolta :oops: Mit csináljak, ha ezt eszi?
Rágcsáláshoz meg nem feltétlen kell fog, az ínyük nagyon erős, azzal is el tudják majszolni a kenyérdarabot. Először csak óvatosan, aztán ha megy, lehet bátrabban is! :wink:

Vica, gyönyörű dolgok, nagyon ügyes vagy! :)

Hannának gratula az üléshez!! :lol:

Na, elkezdődött az üvöltés, mennem kell....

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


narancsot Eszti is evett már, pedig mereven ellenzem mert allergizál mint a citrom. De hát mindent nem tilthatok én sem állandóan. Meg mandarint is szereti. Igaz, hogy még mindig mérhetetleneket eszegetünk csak

Kukli: jövőhét vasárnap??? És még mindig nem küldtem azt az átkozott számot :oops:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Csibb Zazzy A zselatin jó bármelyik (szerintem a vizes jobb), és nem ugyanaz, mint a tortazselé.

Gyöngyi Én Katica tortabevonóval csináltam. kis pohár tejföl. Háááát? A keményítőt nem tudom.

Katka remélem mindenre válaszoltam. Ha nem kérdezz nyugodtan.

Aki megcsinálja, arra tényleg figyeljen, hogy hűtőbe kell tenni a csokiba forgatás elött. Vagy akinek van, fagyóba. Az gyorsabb. Persze attól is függ, milyen száraz a túród.

Mennem kell, sz.tem ma már nem tudok jönni, fotózkodunk :)

Kép

Kép
rszg
 
 


köszi :D És ha kész, akkor szobahőmérsékleten nem löttyed össze? Vendégségbe szeretném vinni, de nem tudom mennyire "stabil"

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


3 órára tűntem el kb. és írtatok több, mint 1 oldalt :shock: nagyon durván pörögtök!!

Hannusnak tapsi-tapsi, nagyon ügyes!!

S Kukli Kata is nagyon ügyi!!! (nekünk még milyen messze vannak ezek a dolgok, húúúha! mondjuk annyira nem is sajnálom :D)

Kvitamin: nekem asszonta a dokinéni, h addig kell adni a babóknak amíg szopiznak! ha már esznek mást is akkor nem!

Vica: bakker erre tényleg mikor van időd 3 gyerek mellett???? :shock: nagyon ügyes vagy!!

Köszönjük a dicsiket :D:D:D!!! akárhányszor látja a dokinéni a fiamat mindig azt mondja, h olyan felnőtt feje van :o :D

Ti már cseréltetek ülést?!?! mi még csak most tervezzük megvenni ... :oops:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Rszg: Máté nagyon sokat változott és tényleg egyre jobban hasonlít Rád, nagyon helyes kispasi és micsoda segítség!! :lol: ezt a tútórudigolyót nekem is ki kell próbálnom!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


kemse, kukli: gratula a babáitoknak :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


rszg Mátéja csodaszép,
puhatalpút én most veszek 3E-ért a babaszobáról,
http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/P ... bol/382139

jelentem, enyém gyerek kúszik, mászik, mikor hogy jön ki a lépés :D :D :D
Kezdhetem megszokni a partfist, meg a porszívót a varrógép helyett :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


gratula Dömének is
Hááát, én nem tok ezekre a kiscipőkre pénzt szánni, elvan a sokzokiban is :lol: :lol: :lol: pedig olyan cukik :P

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Gyöngyi Nem hiszem, hogy szétesne, elég "stabil" kis golyók, max a csoki olvad meg rajta. De míg odaérsz, a kocsiban nem olvad meg sz.tem.

Nemlajos Aztán pár napja még izgultál, hogy nem mászik a fiad! És tessék! Mindjárt futhatsz utána

Kép

Kép
rszg
 
 


hja, és ezer jó kérdésetek volt, válaszoljon rá mindenki!!!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


itt az első rossz minőségű videónk, csodálkozom, ha vkinek sikerül lejátszani, végig nézni :o :lol:

http://s823.photobucket.com/albums/zz15 ... 0_2324.flv

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Gratula Dömének!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd visszaolvasok..Páromnak órája lesz nem zavargászhatok itt :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


A pszichomókus véleménye alapján Danianyu azonnali eltiltást kezdeményezett Daniapuval szemben kiskorú súlyos veszélyeztetése miatt..... Ezt megfejelték még egy óvónői vallomással, hogy Dani utál hozzánk jönni. (Az óvónői lányát nemrég vették fel a céghez, ahol Danianyu a HR vezető :twisted: ).
A bíróságnak joga van azonnali hatállyal eltíltani a Danit tárgyalás, minden nélkül az apjától.... Teljesen.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Esküszöm rosszabb, mint egy horror film.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


jajj Katka :cry:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


hát ez borzalom!!!!!!!!!!!!!!!!!


a videjó végén integet

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hát ezt a termést nem tudom követni! :oops: :oops:

Gratula Dömének, KukliKatának, Hannának!

Rebi: erről a leoltásról én sem hallottam.

Eszti: köszi szépen, Krisztián már jól van. Úgy gondolom, hogy a fogacska zavart be.

Apropó fogacska: 5 foga van már Krisztiánnak! :)

Vica: nagyon ügyes vagy! És neked mennyi erőd van még 3 gyerek mellett!

Papillon: reméljük apud hamar felépül!!

Rszg: gratula a fogyáshoz! A túrórudi golyók nagyon jól néznek ki, de nem jobban, mint Máté!!!!

Wicca: Bálint csudaszép!!!

Moncsi: nem tudod, hogy mennyibe kerül a régiótól, ha rendelsz a postaköltség?

Ma voltunk védőnéninél. Krisztián 8120g és 69cm.

Csibb: nagyon bátor csaj vagy. Nem tudom én mernék e vezetni ilyen utakon. Megértem, hogy bepánikoltál!

Bocsi, most ennyi jutott eszembe. :oops:

banokla
 
 



Katka én nem térek magamhoz, de a bírót csak nem tudja lefizetni,kéne egy nagyon jó ügyvéd, aki leleplezi ezt a sok hazugságot!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


katka... :cry: :cry: :cry:
Ez egyszerűen nem történhet meg!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Papillon, meg lehetett nézni, csak nagyon sötét. :) Olyan Lizi, mint a motolla, hogy milyen gyorsan matat mindennel. :)

Masut
masut
 
 


Katka, jaj, ne....! :( :( :( :evil: :shock:

Masut
masut
 
 


Úgy fáj a szívem értetek
masut
 
 


MASUT: köszi, nem tudjátok, hogy tudok világosítani a videón?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Sajnos nem tudom. Ja, és láttam ám azt az integetést. :)
Márti is szokott néha integetni TükörMártinak, általában két kézzel is :)

Masut
masut
 
 


tükörmárti :lol: ez nagyon édi :P :P :P

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


No már itt is vagyok, jóóóó a gép!!!! :lol: 8)

Szonja még mindig lázas, volt reggel dokinéni, kicsit piros a torka, szerinte tőlünk kapta el a gebulát....mondtam, h hallottam egy 3 napos lázról, mosolygott és legyintett. Ezek szerint szerinte ez hülyeség... :roll:
Ja, meg, h erősen fogzik is. Persze, ezt mondják már 4 hónapos kora óta.
Meg ma extra nyűgi is volt, láza meg, hol fent, hol lent. Kapott már germicidet is. Nekünk C-s van. Nektek? Mert egyik bnőm mondta, h neki a dokija azt mondta, h azonnal kuka a c-s, mert az nem jó. :shock: :roll:
Apu körülményekhez képest jól van. Menni is tud...

Babákok aranyosak, mint mindig.

Nemlajos, gratula kúszás-mászáshoz.

Katka, :shock: :shock: :shock: ez naggyon gáááááááz. Ti nem tudjátok a nőt feljelenteni????????????????

Papillon, apud???

Sotske, nem semmi ez a cipő ügy.

Csibb, huuu, micsoda sportos család?! :wink: :lol:

Ööööööööö....és egyelőre ennyire tudtam reagálni, de próbálom felvenni a fonalat-......

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Ja, Tomi a héten még itthon, volt ma dokinál, hozott nekem egy oltást, én beoltatom magam....nem akarok egész télen ezen parázni, h juj, elkapom-e, meg tőlem SZonja. Tomi nem akarja magát....pedig jó lett volna, mert suliban könnyen elkaphatja.
De mivel múlt héten lázas voltam egy hetet kell várni a szurival.

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Katka
"ölelősszmájli"
De ezt sztem egyszerűen nem szabad hagyni... Nem tudom, hova lehet fordulni még ilyen ügyben... mi értelme van fellebbezni, új szakértőt kérni...
"Elfogulatlan" óvónő meg elmehet a .... meg a bíróság is, ha ezek után ezt figyelembe veszi... ("Anyukáról" meg már nem mondok semmit, mert a végén Apa kimoderál :P)

... de tényleg nem tudom, hogy ma, Magyarországon, hol lehet elérni azt, hogy ilyen ügyben tényleg a TÉNYEKET vegyék figyelembe... :roll:
rebi
 
 


tehuti: mihamarabb gyógyuljatok! Apu csak holnap jöhet, szerencsére ma csak éjjel 1kor hányt....
Melóügye férjemnek, meg nem úgy alakul, ahogy szerettük volna :? :? :?
Már búcsúzom!

Jók legyetek!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


papillon, sajnálom!

A Zurammal még mindig nem beszélt a főnöke, addig meg ugye hallomás.

Döme ma furcsán nyamnyogott a kiságyban, hát nézem, csupa vér a szája! :shock:
Átrohantam vele a szomszédba, kiderült, hogy a bal felső fogáról szakadt le a lifegő ínydarab :?

Oltáson gondolkodom.
Nekünk akkor meg kell venni, aztán meg a doki adja be? Vagy hogy?
És akkor ezentúl minden évben..?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Katka
szerintem ez a családi vállalkozás kevesebb lehet, mert apa azt mondta, hogy a 90-ből kéne 60-at bicajoznom... :roll: majd rákérdezek, de ennyit biztos nem bírna, annyit azért nem edz!!! 8)

aranyosak vagytok, de mostanában csak sportos apánk van, családunk az nincs! de még lehet! :wink:

Katka
ez iszonyat!!! nincs valakinek tv-s ismerőse, leadni valahol, fókusz, napló, ilyen helyen???

na most mennem kell altatni a lányom!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


nemlajos, :shock: :shock: döme foga....

tomi ingyéé kapott egy vakcinát a dokinál. állítólag akkor kaptak párat. aztán majd tomi tesója adja ba (orvos), csak most meg a torkom fáj...mire megkapom, lecseng az egész... :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


na mire jövök :( Katka ez nem igazság, de ez még nem a végleges döntés a bíró dönthet másképpen ugye?

Tehuti de jó újra van netetek :) Szonja babának jobbulást!!!!

Masut integetős TükörMárti édi lehet :)

Banokla gratula Krisztián 5 fogához!! :lol:

Nemlajos jaja felírja- megveszed -visszamész beolt-nálunk így van...máshol nem tudom!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


jaj Nemlajos ijesztő lehetett..így bújt ki a fogacskája vagy mitől jött le az ínye?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Katka!
Ez nem lehet igaz :shock: Kéne egy nagyon jó ügyvéd(na meg egy jó bíró). Annyira sajnálom :cry:

Nemlajos!
:shock: Te jó ég!Elhiszem,hogy megijedtél.

Hát lányok,nem tudom,de pont a múltkorában volt a kismamában,meg az orvos is ugyanezt mondta a múltkor,mikor a nagylányt vittük lúdtalppal,hogy amennyit csak lehet mezítláb!!!Én tuti csak akkor adok cipőt,ha már nagyon muszáj.

Gabonaként mit lehetne adni???Vettem még régebben DM-es 3féle magvas izét,de nagyon nem jött be.Néha babakekszet reszelek az uzsiba.
Kölesgolyó,buláta annak számít?Bár mondjuk ezek elég esetlegesek :roll:

Narancs??? :shock: Én meg csak néztem anyósomra,mikor valamelyik nap megkérdezte,hogy adok-e narancsot.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Lara amúgy BÁRMIT megenne,amit adunk neki,pláne,ha kézbe kapja,és egyedül ehet :D

ÜgyiDömének Gratula! :D Látod,Nemlajos,ő is elindul,csak győzzél szaladni utána! :lol: És üdv a klubban,én is mindennap porszívózom a szobát,seprem a konyhát :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zazzy 2009.12.01 20:58-kor.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Babakeksz az milyen? DM-ben lehet kapni? Gabonakérdésben nem vagyok otthon..

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


QB!
Teljes kiőrlésű gabonából van azt hiszem,finom(bár nekem túl édes :shock: )DM-ben is van,meg szerintem Intersparban is láttam,tescóban nem biztos,de lehet hogy ott is.Ára jó húzós,majdnem 700 ft,és kb.20 db van benne.A Hipp gyártja és van gyermek keksz variációja is,de olyat még nem vettem,azt azt hiszem 8 hótól írja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zazzy 2009.12.01 21:06-kor.

Kép
Kép
zazzy
 
 


sziasztok...

hát nemtom mikor és hogy lesz ebből zárttá válás.. tegnap végre kaptam választ apától hogy ma emlékeztessem és akkor csinálja.. emlékeztetés megvolt még délben de azóta semmi :?

Katka: nem tudok mit írni.. ez rosszabb mint egy szappanopera..... :(

Rszg: túró rudolf nagyon faszául néz ki! Máté meg egyre jóképűbb ;)

Vica: adventis cuccok nagyon szépek! nemtom lehet e ilyet mondani de én ebből a karácsony dologból kinőttem. valahol 5 éve meguntam karácsonyi dekorációkat csinálni. szóval most mivel megyünk haza itthon semmi sem lesz (nem mintha tavaly lett volna. )szégyen, na de majd jövőre ha már Nico is többet ért a dolgokból...

bocs, most ennyi, mindjárt folytatom

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Katka :twisted: :(

Döme úrfi kis ügyes! Mi lett a vérzéssel?

Zazzy, gabonafélék közül a kölest meg a rizst mondják leginkább, hogy lehet adni bátran, ezekre nem szoktak allergiásak lenni. Különböző formában, kölespehely, rizspehely, rizsliszt, de simán megfőzve rizs és köles is adható, feldobva egy kis gyümivel, vagy főzelékbe keverve. A védőnő meg épp tegnap mondta, hogy a legfrissebb kutatások szerint az a legjobb, ha glutént is már 6 hónaposan bevezetjük a gyereknél, mert akkor a leginkább befogadó a szervezet. Eddig meg az volt az álláspont, hogy 1 éves korig no glutén. Szóval legyél okos, hogy mi a jó :roll:

Jaa, narancsot elvileg nem lehet adni 1 éves korig :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Papillon: én ugyan megnéztem a videód! nagyon édes Lizilány! van egy program a windóz visztában az a neve hogy windows live movie maker ezzel lehet világosítani meg szerkeszteni ;) papádnak jobbulást!

Tehuti: örülök hogy visszagyüttél. :D és annak is hogy apud jól van. jól viseli?

csajok akik már vettek új autósülést.. elmondanátok a tapasztalatokat és belinkelnétek hogy melyik az? Nico is üvölt minden egyes alkalommal a hordozóban hacsak nem alszik, na de az nem állapot hogy nem tudunk sehová menni kocsival messzebbre mert nem szeretnénk hallgatni a sírását... :? úgyhogy most viszem haza a régi ülését repcsin (hugom szed fel a reptérről Nico abban fog ülni még) aztán ez majd marad anyánál és már az új utazik majd haza.. nagyon elvesztem az ülések birodalmában :? köszi előre is a segítségeket. a BeSafe-ről mit hallottatok? nekem jónak tűnik.. norvég márka.. ők nagyon a biztonságra mennek rá mindenben. vajon az autósülésük is jó? :roll:

narancs: nekem Nico minden reggel kikövetel pár kortyot a narancslémből... narancsmániás mint az anyja. tegnap vettem neki bio klementint. ma megevett egy egészet és még kért volna. ha allergiás lenne a déli gyümölcsre akkor az a narancslére már kijött volna gondolom vagy apja 2 hónappal ezelőtti kivietetésére.... :twisted:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


És ilyen kölespehely,rizspehely hol kapható???Én még nem láttam sehol :oops:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Adryn!
Én 2 alkalom után megelégeltem a sírást meg a feszengést.És mivel megvolt az ülés kicseréltük,pedig később szándékoztam,csak akkor volt akciós,ezért vettük.
És ugye panaszkodtam,hogy alig dönthető,de ezek már tényleg ilyenek,és mivel az autó ülése is lejt egy picit,egész jó a dőlésszög(na nem hordozó,de jó).Miénkben van fejszűkítő,meg ahogy jön a széles (és puha :wink: )vállpánt,ezek így jól tartják a buksiját,ha elalszik.És ugyanúgy elalszik ebben is,mint a hordozóban :D jókat szundít.
Mivel mi nagyon ritkán autózunk,és akkor is rövid táv,én az árát néztem :oops: meg hogy szép legyen :oops: (Nem vagyok szőke!!! :lol: )szóval ebből a szempontból nem mérvadó,ti sokat mentek,nektek fontos a törésteszt gondolom.
Mondjuk én bízom azért abban,hogy ami már megfelel a szabványnak,annyira rossz nem lehet.
Ja!És én nem bántam meg,hogy nem 0-18-ast vettem,hanem 9-25-öst.

Kép
Kép
zazzy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: