[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Banokla: téged kifelejtettelek :oops: jobbulást nektek.. jah és én is rájöttem a nevedre! :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Moncsi: nagyon-nagyon köszönöm, hogy összefoglaltál nekem. Nagy-nagy ölelés!

Kukli: gratula Katának az első lépésekhez!!!

Nemlajos: de ügyes Döme!! Megoszthatná a titkát Krisztiánnal!

Kukkoló: sajnálom, hogy ilyen emberek is vannak. Én tényleg megbíztam mindenkiben, hogy jó szándékkal kukkol. HA meg van véleménye, akkor tartsa meg magának az ilyen, aki máshoz nem szól, nem akar hozzá szólni a témákhoz, akkor az ne is írjon semmit!!!!
Hát hogy ki lehetett? Olyan, mint szénakazalban keresni a tűt. Nem? Mondjuk azt sem tudom, hogy mikor regisztrált, és valahol máshol is írt már?

Maja: remélem nem nagyon szenveded meg a fogacskákat! Akkor ezért voltál lázas kicsilány?

Olvastam, hogy van több jelentkező is moderátornak. Akkor kinek küldjem a mail címet? Erpé?

Lilla: én is kérem a receptet. Bár nekem ilyen sütik nem nagyon hiányoznak(kiló szempontjából) :oops:

Pulcsi: sajnálom, hogy aférjed bicóját ellopták. A kép nagyon jó!

Sotske: nekem egyszerűbb az Eszti, ha nem bánod? Nagyon ötletes adventi koszorút csináltál. Ügyes!!

Bea: nagyikukkoló :lol:


Krisztián: Tegnap egésznap 10!!! percet aludt, pedig szokott napközben 4-5 órát is aludni, na persze részletekben. Este elaludt, 10 körül nagyon elkezdett sírni. Éjszaka, amikor felkel, akkor csak nyöszörögni szokott, de most nagyon sírt. Azt hittem rosszat álmodot. Megnyugtattam, visszaaludt, de utána kb.10 percenként felsírt. Már pelust néztem, nem e popo van kicsípve, tejpépet probáltunk neki adni, hogy nem e éhes. Szopizni sem akart. Láza nem volt, de 1/2 2kor adtam neki nurofent. Én kettőig semmit nem aludtam. Utána is volt fent többször. Reggel 8kor kelt, pedig általában 9 után szokott kelni volt úgy, hogy 1/2 11ig aludt(persze éjszaka többször is van szopi). Ma nem aludt napközben, csak a kezembe volt jó, de nem ám úgy hogy ültem nem az én kisfiam sétálni akart. Napközbeni pihenésnek is lőttek. Reggel óta tiszta takony, könnyezik a szeme, sír, enni nem nagyon akar. Eddig nem engedett a szájába nézni, most láttam, hogy fenti fogacskák mellett jönnek a "szomszédok". Ma kétszer majdnem hányt, majd megfulladt, mert nem kap levegőt. Remélem nem lesz komolyabb, annyi energiát leszívott ez a mai nap.

banokla
 
 


Katka!
Ne már,hogy tényleg nem jössz! :cry:
Én tudom,hogy működnek a bíróságok :( majd annakidején mesélek a többieknek is.A férjem is hiába vitt nem is akármilyen fotókat,senkit nem érdekelt.Egy iszonyú jó ügyvéd és rengeteg pénz,mire övé lehetett a kislány.Ráadásul úgy,hogy anyuka 2 hetente 2 órát!!!kapott itt helyben-de ugy e ezzel sem él azóta sem.
Elhiszem,hogy nagyon rosszul esett ez a vélemény,de tényleg ne ez alapján marcangold magad!!!És gyere vissza közénk!

Kép
Kép
zazzy
 
 

 
 

Banokla sajnálom a zűrös éjszakát- napot! Krisztiánnak jobbulást, remélhetőleg csak egy sima nátha és hamar jobban lesz!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.11.27 21:40-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Örülök, hogy sikerült megfejteni a nevem ugye nem is bonyolult??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszönjük mindenkinek, akik gondoltatok ránk. A fogzástól is lehet megfázásos tünete? a fülét tépkedi ma elég sűrűn, de ha megnyomkodom nem reagál rá.

Apa kapott szarvas husit, holnap azt főzzük meg bográcsba, jönnek barátok is. Vasárnap elutazunk anyuékhoz.

banokla
 
 


Banokla
Húúúúúú,tényleg nem semmi éjszakán és napokon vagytok túl :shock: :shock: Sajnálom :( Reméljük,tényleg "csak" a fogacskák :roll:
És örülök az Esztinek,jobban szeretem,mert személyesebb.

Jaj,lányok,olyan aranyosak vagytok,hogy így befogadtok,olyan jól esik ám,köszönöm :oops:

Kukli
Köszönjük a dicsit,majd reggel átadom az illetékeseknek :lol: :lol:

És köszönöm mindenkinek a koszorú dicsit is.Tavaly csináltam egy sokkal bonyolultabbat,órákat dolgoztam vele és végül nem is lett olyan szép.Hát eldöntöttem,az idén nem szöszölök vele.Fejben már korábban összeraktam,gyertyákat még az uram vette pár héttel ezelőtt és ma este,miután letettük a lányokat,gyors összedobtam,és nekem is nagyon tetszik,meg az uramnak is
:P
Vendég
 


rebi: milyen olvasnivaló? :O

sotske, engem nem zavarsz, nem vagy sok, nem vagy kevés, nem vagy undok, és az ötperces koszorúd! :D :D :D
(csak a gyöngyöket meg ne egyék a lányok!)

Gyöngyi: egy szomszédasszonykámnak 16 hónapja nem jött meg szülés után...

papillon: nekem is sok volt az első.

gabka: mijazapomelló? (pirulós)
Döme se akart elaludni, folyamatosan kutyázott az ágyban, meg rakoncátlankodott, én nem is tudtam elaltatni, csak a Zapja.

lilla: pont joghurtot meg sajtot nem adtam még, kefírt és túrót igen :D
De én is itt vívódom, mert az actíviát ajánlotta a védőnő, de abban meg tejpor van...
Margarint mikortól lehet? Adnék már neki csipegetős kenyeret...

kukli, nekem sem lesz adventi koszorúm, egyszerűen az engem nem fog meg... talán jövőre... talán.

pulcsi: a könyvet mentettem, köszi! Kerékpárt sajnálom! Szerintem nézz fel a brfk honlapjára, vagy ide:
http://www.origo.hu/itthon/20091126-koz ... k-meg.html
éppen most találtak 180 lopott kerékpárt itt a szomszédban. :)

adryn: azért jó, hogy Te leszel a modi, mert Téged nem lehet megvárni a kapu előtt bosszúügyileg :D

banokla: éppen ez jutott eszembe nekem is, hogy milyen erő mozgathatja azt, aki elmondja, hogy mi nem tetszik egy ismeretlenen. Az ilyen a buszmegállóban is odamegy a nénihez, hogy maga meg hogy néz ki??? :O
jesszus, 9-ig alszik Krisztián???
Úgy elnézegetem, hogy ezek a babák milyen sokáig alszanak... Az én Dömém ebben, pont ebben miért hasonlít a Zapjára? :o

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Banokla
Szarvas husi,hmmmmmmm,nyamm,imádom a jó kis szarvaspörit.
Fogzástól is lehet megfázásos tünet,de ha tépkedi a fülét,akkor lehet,hogy fáj neki.
Figyu,ha gondolod,rákérdezhetek,ki ügyel a hétvégén,a lányok keresztapucija mentős és az ügyeleten is besegít.Nyugodtan dobj egy privit,bármikor és megkérdezem :wink:
Vendég
 


Hű, ez tényleg eseménydús nap volt itt!
Már izgultam olvasás közben, hogy most majd ott bukik meg a moderátor ügy, hogy nem tudunk választani az önkéntesek közül, de Erpé meghozta a salamoni döntést nagyon bölcsen! :lol: Éljen Adryn, az új topikmoderátor! tapsolószmájli :D

Nekem sem jött még meg, és tudok olyat, akinek még másfél év után sem. Az éjszakai szoptatás lehet a ludas :roll:

Bocsánat, hogy másra most nem reagálok, megyek alucikálni, pápászmájli!

Látszik hogy fáradt vagyok...

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Banokla!
jobbulást neketk!

Pomellót én is akartam kérdezni,Nemlajos,te bátrabb voltál! :wink: :lol:

Margarint én nem fogok.Most olvastam egy topikban,hogy az is csupa méreg,semmi természetes nincs benne,inkább vaj!

Kép
Kép
zazzy
 
 


N.L.
Koszorú bababiztos helyen van,nagyon odafigyelek az ilyenekre én is,de azért köszi,hogy szóltál :wink:
Vendég
 


Pomelo=gyümölcs és isteni finom.Olyan,mintha a narancsot meg a grapefruitot ötvöznék 8)
Vendég
 


nemlajos nekem az rémlik, hogy a pomelo vmi gyümölcs, hasonló mint a grapefruit..de lehet nincs igazam?!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


N.L.
Én margarinos kenyeret 10 hós koruk után adtam.
Vendég
 


Zita!
Én is szoptatok éjszaka 2-3-szor,és már a 3.ciklusomat taposom éppen most :?
terhesség előtt meg szinte ciklusom se volt a PCOS miatt.
fene se érti ezeket a hormonokat :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zazzy 2009.11.27 21:47-kor.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Csajok: elküldenétek pü-ben azt a linket, ahol fotókat szoktatok szerkeszteni?

Katka: sajnálom ezt a pszichó elemzést. Biztos nem könnyű most nektek párkapcsolati szinten megélni. Nagyon sajnálom Danit is.

Adryn: neked küldjem az e-mail címem?

banokla
 
 


Nemlajos: hehehehe :twisted:

KépKép
KépKép
adryn
 
 




Banokla jó bográcsozást :) :) érezd jól magad :)
A fotó-kicsinyítésre gondolsz?
a fotókat én az iwiwen behozom elmentem újra és úgy csökken a méretük, sajna ezen a gépen nem működik a fotómasináról az átjátszás..így csak iwiwről lopok, vagy várok míg párom ráveszi discre a laptopján... :) :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


valakinek van valami 5lete hogy lehet elmenteni az ezen a topikon lévő beszélgetéseinket? mert ok hogy most van babanet.. de nem szeretném hogy az összes babavárásos beszélgetésünk a süllyesztőbe menjen ha esetleg valamikor megszűnik. mert tuti szívesen fogom olvasgatni évek múlva. és esetleg majd egyszer Nico is... :P 8)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Húúúú, mennyit írtatok Csajok!! Alig győzöm visszaolvasni!
Bocsi, hogy nem reagálok mindenre!

Kukkoló: ez a hozzászólás mire jó?? igazán megtarthattad volna magadnak a véleményedet!

Katka: ne tűnj el, mindenkinek hiányzol!!

Erpé: nagyon-nagyon jól esett, hogy én is szerepelek a listán, viszont csak akkor megyek nyugodt szívvel a zártba, ha mindenki egyetért vele (ahogy Sotske is írta).
kisheli
 
 


Banokla!
Neeeeeeeem!Csak most maga alatt van és azt mondta,nem jön pár napig ide depizni,de győzzük meg!!!Hiányzik!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Adryn!
Ez jó ötlet,én is gondolkodtam már ezen akkor,mikor kinyomtattam az összes gratulálós,minden-jót kívánós üzit innen is,meg a másik topikomból is,és beragasztottam Lara naplójába :wink: :D Meg beleírogattam az összes sms-t,amit kaptam.Szerintem örülni fog neki majd ,és olyan megható,hogy ennyien örültek neki :)

Kép
Kép
zazzy
 
 


Adryn
Szerintem a Babanet nem fog megszűnni,de tény,hogy folyamatosan átalakul.Passz!Esetleg kérdezd meg "apát",hátha neki van erre valami megoldása :roll:
Vendég
 


Adryn, ezer hála, h elvállaltad :D Tudtam én, h bevállalós csaj vagy, (ez a többi önkéntesre is igaz), én meg konfliktuskerülő, de legalábbis minimalizáló. Adryn, mindjárt írok pü-t. Meg átküldöm a levelezésem "apával".
Mostantól Adrynnak küldjetek emailcímet, kivéve, aki már eddig elküldte - azt mondjárt átdobom neki.

Banokla, ez nem semmi éjjel lehetett... Kitartást! és holnapra jó bográcsozást!

Sotske, nagyon tuti lett az adventi koszorúd! Tetszik.

Gyöngyi, szerintem se izgulj még a mensi miatt, ha sokat szoptatsz. Még ráérsz ezzel. Persze ha nagyon foglalkoztat, akkor egy kivizsgálást megér.
Megyek, most nincs több agyam.
Jó éjt!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Na én megyek összeszuszmákolom a leányomat :D
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Banokla: küldheted nekem is, vagy Erpének.. és majd ő átküldi nekem egyben. tul.képpen mindegy ;) fotókicsinyítés: photoscape, vagy picassa mindkettő ingyenesen letölthető netről :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


RP
Köszi 8)

Adryn
Elküldtem neked priviben az e-mail címemet.
Vendég
 


Zazzy: így mostmár értem :oops:

Betti: nem a kicsinyítésre gondoltam, hanem amit azt hiszem Moncsi, Rszg, Bea szokott fotókat szerkeszteni. Háttér, naptár stb.

banokla
 
 


http://hu.wikipedia.org/wiki/Pomelo
citrus féle, nagyon finom, majd viszek a talira.

Adryn: ha kiderül a módja a mentésnek, oszd meg velünk, engem is érdekelne :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
gabka77
 
 




adryn ez tényleg jó lenne, még pár hete mikor felmerült a zárás téma azért kérdeztem, hogy tiszta lappal kezdenénk-e ott, mert bár nemrég csatlakoztam, azért jó lesz majd egyszer újra elolvasni a hsz-eket..

Katkát győzködjétek (akinek megvan a száma)!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Banokla
Nem kaptam pü.-t :shock:
Vendég
 


megkaptam akik küldték.

Erpé: köszi :D ha nem vállok be még mindig le lehet váltani :roll: :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


kisheli, Betti, Ti sem vagytok nekem útban :)

pomelós továbbképzést köszi.

Most megyek, épp most kaptam meg, hogy ha én nem lennék, a Zuram már milliomos lenne... Nagyon dühös vagyok :?
Jó éjt!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Adryn, pü-t elküldtem, és itt is írom, hogy nem találom a mailcímedet, pedig megvolt...

Nemlajos, hogy mi van? :shock: és kitől kaptad ezt a szép beszólást?
Most már én is megyek tutira.
erpé
 
 



Nemlajos: mivan???????? mér? micsinána? pókerezne?

Erpé: válaszoltam.

KépKép
KépKép
adryn
 
 



Nemlajos, max. úgy, ha milliomos lányt vett volna el helyetted. :wink:

Kisheli, ne viccelj! Aki már itt van, azt befogadtuk és kész. :)

Masut
masut
 
 


Én barom meg itt ülök, nem hogy mennék aludni. Remélem a mai éjszaka nem lesz olyan húzós, mint a tegnapi. De mit csináljak, ha már átestem a holtponton?????

banokla
 
 


köszi Nemlajos :) márnint, hogy nem vagyok útban...:)
Mire érti a párod ezt? Nen hiszem, hogy olyan költekezős lennél?!Vagy ki mondta? nem értem :roll:

Lassan én is megyek csicsikálni :)
Minden Anyucinak és csemetének:

Édes álom libben könnyű szárnyon,
csöndes éjjel szép szemedre szálljon!
:) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.11.27 22:38-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 



Banokla: mézes tej? vagy durvább esetben (ha nem szoptatsz 3 órán belül) e pohárka vörösbor vagy sör? tuti segít :lol:
én tegnap éjjel nem tudtam aludni csak forgolódtam... :? pedig ilyen nem is tudom mikor volt velem (ha volt egyáltalán) előtte :? (és az előbb leírtak sem segítettek pedig sorrapróbáltam őket.... ((sört nem))) de azért soxerencsét hozzá

KépKép
KépKép
adryn
 
 


őőőőőőőőő én csak benéztem :D de nem gondoltam hogy két oldal vár úgyhogy majd holnap jövök..

éés Katka!!!!!!! ne csináld hogy nem jössz!!! muszály jönnöd!!!

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


ja és kisheli és a többi új. persze hogy jöttök, csak küldjétek a mélcímeteket priviben. és a régiek is!!! nagyon üres még a méles tábla!! :roll: na és akkor szavazás indul: 1-én zárunk vagy 6-án???

én mára léptem, jó éjszakát, várom a visszajelzéseket és sok sok pü-t e-mailcímekkel ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Már megint mennyit írtatok irgum-burgum :twisted: :D
Na Kukli kérésre akkor dobok néhány képet a gyerkőcökről :wink:

Panna művésznő és Bulcsú az áldozat :lol:
Kép
Közös fürdés (ez már lehet hogy volt :oops: )
Kép
Bulcsú és Panna babázik :D
Kép

Sotske nagyon szép lett az adventi koszorúd és nem mellesleg gyorsan elkészül.

Queen-bee én is most csináltatok szemüveget az Ofotértben. De hogy milyen baromi drága :shock: és nem is a keret (bár azért az sem occsó) de a lencse. Még jó hogy egészségpénztárra vesszük, különben több mint a fél havi gyedem menne rá :oops: Pedig még kedvezmény is van a keretre.

Én is megcsináltam az adventi koszorút. De nem vagyok elégedett mert én lüke nem vettem meg a mohás koszorú alapot a héten, ma gyors berohantam de már elfogyott az összes :? pedig azzal sokkal jobban nézett volna ki. Nna majd jövőre :)
Kép
Na és végre elkészültem a holnapi András névnap ajándékaival, minden András (merthogy 3 is van belőle) szóval mindegyik saját készítésű bonbont kap.
csomagolás előtt
Kép
és után :)
Kép
Na lépek mert Gábor már alszik is.

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Ja és újak, kisheli, sotske meg a többiek akik néhány hete csatlakoztatok, persze hogy gyertek ti is a zártba :wink: Engem sem zavar.

Banokla sajnálom a rossz éjszakát, remélem most nyugisabb lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: