[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

ja, csak valahogy el kellene jutnom dokihoz az oltás miatt is, Krist ma oltják a gimijükben, de nekem a háziorvoshoz kellene elbattyogni..Karcsit nem akarom vinni, mással nehezen van el,ezért ha sokan vannak a dokinál ki sem tudnám várni..21.-én megyünk mi is védőnénihez, ott lesz a gyerekdokinéni is majd jól kikérdezem a vashiányról is.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Na Sziasztok,

Nagyon szorgalmason írtok! :)

Banokla: Köszi a választ és bocsi, hogy ilyen alap dolgokat kérdezek....

Zita: Jó, hogy jöttél! Julcsi, még mindig csodaszép! :) Na meg a magyar tengerünk is...
Most nem tudom, hogy nézel ki, de nyáron jól néztél ki!

Csibb
: Hááát! Az utóbbi időben nem fogyok.... :( Már 3 hete nem.... kicsit el is vagyok rajta keseredve....

Queen-bee:
És Neked nem hiányzik hogy dolgozzál? :shock: :roll:

50-esek klubbja: No ebbe a klubba valamikor 11-12 éves tartoztam utoljára és nem is fogok, mert ugye nagydarab vagyok.... Nekem ennáél szerényebb álmaim vannak....

Sotske:
Tudom, hogy hülyén hangzik, de irigyellek hogy van olyan hogy nem tudsz enni. Én bármi van, azt evéssel kompenzálom... Lehet, hogy órákat kéne venni egymástól... :oops:

Tehuti: milyen a koripálya? Nyitott? Zárt? Gyerekeknek van oktatás?

Moncsi: lívia, mint mindig csudaszép! :)

Nálunk most Zsófi beteg (hólyagos a torka), Ágica már csak náthás, Peti náthás és hőemelkedése van.... :? Petiapu betegen ment dolgozni és valahogy én sem érzem jól magam....
Dani reggel közölte, hogy utál lovagolni és soha többet nem akar. :shock: :shock: :shock: Múlt héten még imádta. Vajon mi történt a kis lelkében már megint.... :roll: :(

Peti elég nyugtalan még mindig, de persze náthás.... Mondjuk a helyén alszik, de 3 óránként szigorúan jelentkezik ciciért. (Csak emlékeztető: Új szülött korában este 10-től hajnal 5-ig aludt egyhuzamban.... ) :shock:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


katka amikor Korni 3 éves volt ugye, úgy terveztem, hogy akkor most elkezdek munkát keresgélni, aztán mindig 2 hetente beteg volt, ovit sem tudta rendesen elkezdeni és valahogy tolódott a dolog, aztán már amikor sokadszorra voltunk a dokinéninél még ő kérdezte, hogy oldom meg, hogy Kornéllal ennyit otthon legyek, és tőle tudtam meg, hogy létezik olyan, hogy méltányossági gyes, és az asztma miatt "tartós beteg" státusz, és akkor írtak ki vele. Néha megfordul a fejemben, hogy egyszer jó lenne suliban dolgozni, de majd ha Karcsika kicsit nagyobb lesz :) és azt hiszem lassan talán Korni is kinövi a nyavalyáit :) (ez ugye ly :) )

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 

 
 

Sziasztok,

Voltunk vérvételen, Maja hősiesen tűrte, csak akkor sírt amikor megszúrták, meg ameddig szúrták, mint az oltásoknál is, csak ha fáj :lol: :lol: viszont utána nem győzött panaszkodni babanyelven körülötte mindenkinek, jól megmosolyogták az emberek :lol:
holnap lesz eredmény :roll:

Ma találtam egy még tömörebb önéletrajz mintát, jobb, mint az eddigiek, már le is koppintottam :P Januártól szeretnék találni valamit részmunkaidőben, 4 órát már szerintem kibír anyukámmal Maja és fordítva, már csak az állást kell megtalálni :twisted: :twisted: nincs kedvem angol oktatással tökölni itthon, már bocsánat :oops: és muszály is pénzkereseti lehetőséget találni:evil:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Bea: Biztos fogsz valamit találni! Kitartást a kereséshez!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Sziasztok!

Végre géphez jutotta, ma voltunk gastrosnál, kiderült, h nem csak tej, de bakker tojásallergiája is van :evil: :evil: :evil: f@ssza!!!
2 lehetőség van, vagy abbahagyon a szopit és tejmentes (kva szar izű) tápi vagy húst eszek, 15 év után. Kúl, mi?

Katka jobbulást nektek! Borzasztó, h mindig betegek vagytok, én is nagyon, sztem arcüreg gyulladásom és homloküreggyulladásom van! Na mek, megjött azuram

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Kukli Üzenet: Netünk nem lesz a héten sem, hiába reklamálunk, viszont van egy bölcsis kisfiam! ;) Üdv Mindenkinek!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka, köszi

Papillon, ez nem jó tényleg! sajnálom, mikorra múlhat el ez az allergia? mit mondanak?

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Kuklika

Nagy gratula a bölcsis nagyfiúhoz!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Katka, nyitott a jégpálya, elég retrós az épület, de azért a pálya jó. Sztem van oktatás, vmi volt kiírva az ajtóra.
www.jegpalyatb.hu

Papillon, ez nem hangzik jól! ÉS mit választasz, hús vagy tápi?????

Bea, kivi leszek eredményre, Maja baba egy hős!!! Munkához meg drukk!!!!

Kukli. gyere már, és mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tegnap azt kezdtem el írni, csak felkelt Szonja, hogy az első pár hónapban simán el tudtam volna képzelni, h én megyek dolgozni, Tomi meg marad itthon.... :oops: Most ezt nem tudom elképzelni!!! Most élvezem igazán az anyaságot! :) 8)

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Sziasztok!

Katka: nyugodtan kérdezz bármit. Amúgy teljesen egyformák vagyunk. Én is bármikor bármennyit tudok enni. :? Olyan, hogy nem megy le falat a torkomon szerintem soha sem volt. :cry: :cry:

Bea: nagyon ügyes Maja!! Reméljük minden rendben lesz holnap az eredménnyel. Szorítok, hog ytalálj valami megfelelő állást magadnak!

Livi, Julcsi nagyon aranyosak, és csinik!!!

banokla
 
 


Szegény Lizi! Mitől lehet neki az allergia? Örökölhető? Papillon, miért is nem eszel húst?

Ja és jobbulást Zsófinak!

banokla
 
 


Kérlek szépen ne sokat írjatok, mert holnap, holnapután nem sokat leszek. :D :D :lol: :oops: Holnap disznót vágunk.

banokla
 
 


Hú disznóvágás :D :D jó disznótorozást Banokla!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Bea drukk, hogy találj olyan munkát amiben örömet lelsz!!:)

Papillon ez az allergia kinőhető? Most nem ehetsz semmi tejterméket és tojást amíg szoptatsz?

Banokla jó disznóvágást!!Te is részt veszel benne?mármint a leölésben..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.11.19 20:14-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Most már igazán szeretném "megismerni" Kuklit, annyira hiányoljátok, hogy biztos nagyon jó fej lehet!!! :) :) :) Legyen már internete!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Hú, máe megint olvasással telik az estém :)

Moncsi Nagyot nőtt Lívia! Igazi kisasszony lett.

Papillon Ez tényleg nem hagzik jól. De én a húst választanám sztem. Vagy nemtom. Nehéz döntés. Attól is függ, hányszor szoptatsz.

Katka Sajnálom a betegeskedéseket, jó lenne, ha végre már egészségesek lennétek!

Mi tegnap voltunk gyerekdokinál, Máté 1 hónap alatt 100 g-ot hízott és 3 cm-t nőtt. Így most 7880 g és 72 cm.

Kép

Kép
rszg
 
 


Boldog 9 hót Máténak! Húúú, hogy megy az idő!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Köszi Katka

Kép

Kép
rszg
 
 


Banokla: Hogy Neked mennyi energiád van?! Disznóvágás 2 kisgyerek mellett! :shock: Csak ámulok! :roll:

Pappilon: Szerintem az is kérdés, hogy ennyi idő után egyáltalán megtudod-e emészteni a húst.... :roll: Halat ettél? Vagy azt sem?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


JA! És még a kajálásról akartam írni, hogy én is szinte bármikor tudnék enni. Kivéve ma délután, mert nem igazán voltam jól, meg h@nytam is. Mielött valaki megkérdezné, nem vagyok terhes :) Remélem csak azért volt, mert nagyon meleg volt ittbent a lakásban, és nem bírtam a kinti séta után.

Kép

Kép
rszg
 
 


Rszg: Kérünk egy sztárfotót a 9 hónapos nagyfiadról! :P

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert összeesek a fáradtságtól. Kb. 4 órát aludtam éjszaka, Anna annyit volt fent. Plusz napközben is sirt.
Voltunk dokinál, azt mondta, hogy vmi virusos hülyeség, de már 3 napja lázas. :(
Vendég
 


tényleg Máténak boldogságos 9. hónapot!! :) :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Lilla:jobbulást Annának!! Nincs segítséged, hogy egy kicsit tudj pihenni?

Máténak, Julcsinak boldog hófordulót!

Rszg: jobbulást!

Betti: ide már leölve hozzák a röfit. Itt a tisztítás, és feldolgozás lesz.

Katka:amióta együtt vagyunk mindig vágunk. A házi húsiknál, és húskészítményeknél nincs is jobb. Most lesz először, amikor a női részét nagyjából egyedül "kell" végeznem. Most olyan tervem is van, hogy készítek házi kenőmájast is.

banokla
 
 


Banokla írj még egy kicsit a finom husikákról, hátha papillonnak könnyebb lesz megkedvelnie :)

Minden betegnek jobbulást !!!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sziasztok!

Tehuti
Dejó, hogy beírtad a linket a koripályáról!
Szerintem jövő héten megnézzük.
Már úgy vágyom korizni.

Papillon
Szegényke. Van a családban másnál is ételallergia?
Vagy ez csak úgy jött mint derült égből a ….?

Beteg babák és mamák mostmáraztán gyógyuljatok meg!!!

Zita és Moncsi
Szépek a lyányok! 

Queen - bee
Boti most családi napközibe jár, így gyerekek között van. Áprilistól szeptember végéig Balatonlellén laktunk
és bizony nem hiányzott neki semmi sem. Legalábbis nem mutatta. November elején hazaköltöztünk panel 8.em. és igencsak megkergült, nem bírtam vele. Én is tiszta depi lettem a 4 fal között. Így ezt a megoldást választottuk. Nagyon jót tett neki, szeret járni csak 3-man vannak 2 óvonővel. Tegnap óta dől belőle az angol, úgy örültünk neki! Egész nap foglalkoznak velük.

Pulcsi
Magán doki volt.

Katka
Tudom, igazad van.
Nagyon gondolkodóba estem ezzel a kineziológiával. Valszeg engem kéne oldani. Tökre bepánikolok minden betegség esetén és rettegek, hogy megint kórházba kerülünk.
Tök jó, hogy nálatok ennyire működik.

Rszg
Máténak boldog 9.-et! 

Banokla
Finom falatozást!

Apa holnap szabin, mi újra Lellén.
Juhéjj!!! :)
Én sem leszek vasárnapig.

Jó hétvégét Mindenkinek!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Máténak spasztikus hörghurutja van... :?
most már nekünk is van babyhalerünk... hurrá...
majd jövök..

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


hú csibb Korni is kb ennyi idős volt mikor már kellett neki babyhaler..ventolint kaptatok? Jobbulást Máténak!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Na, most kb 3 részletben olvastam a tegnap ótai termést, és nagyjából semmire sem emlékszem - vagy úgy érzem. Egyébként sziasztok! :D

Ja, engem is szíven ütött az ötvenes számjeggyel keződő kilók száma, pláne, h 170 centi magasságokkal párosul... :shock: :? Hát csajok, nem tudom, h csináljátok, de elárulhatnátok. Én 14 évesen voltam utoljára 58 kiló, azóta 60 feletti a súlyom (versenysport mellett is), és a gyerekek születése óta nem ment 70 alá. Most már nem álltam mérlegre egy ideje, de nem is merek. :wink:
Csibb, lehet, h elkérem a Grace klinikát, szobabringánk már van :D
És Gabkához csatlakozom, 65-67 kilóval én borzasztó elégedett lennék.

Hófordulósoknak gratulálok! Rohan az idő... nagyon.

Pulcsi, az eufórikus első hónapokat nem úgy értettem, hogy ez egyenlő a problémamentességgel. Csak szerintem az első hónapokban kissé más "tudatállapotban" vagyunk / voltunk, különben nem is lehetne épp ésszel kibírni az etetés-büfiztetés-fejés-pelenkázás 1-2-3 óránként ismétlődő körforgását :D
És az is igaz, hogy ezt mindenki másképp éli meg, nekem pl a két gyerek is egészen más volt ebből a szempontból.

Papillon, húha, nem jó hír a tojásallergia... Úgy tudom, h a tejallergia jó eséllyel kinőhető. A tojásről semmit sem tudok, de talán az is, ugye? Drukk, h megtaláljad a nektek jó megoldást! Akár a tápi, akár a húsevés lesz az. Muszáj húst enned egyébként, ha tojást nem eszel? Pl a szójakészítmények nem jó helyettesítők?
És Samu hipoallergén tápit kapott 5 hós korától 1 éves koráig, és szívesen itta. Csak nekünk fura az íze...

Lilla, mielőbbi jobbulást Annának! Szegény kislány! neked meg hosszú alvást kívánok!

Na, ennyire emlékeztem.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Máténak bóóóódogot!

Én mikor a gimit kezdtem, voltam 55 kiló. (172cm) Na azóta kb. 30-al vok több........ :oops: :evil: :lol: :roll: :wink: :( :o :D :x :P

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Előrelapoztam :D
Zita, nagyon jók ezek a képek, tetszik Julcsi kardigánja, tök vidám színei vannak. És tényleg nagyon csini a kis ruciban is, imádom a lilát. Szőnyeg pedig szuper!
Remélem, h a vasaddal nem lesz gond.

Moncsi, Livi képek is tök jók, édes a lányod nagyon. Viszont nem nagyon írtál...

Nemlajos, profi lett az új alkotásod, nekem is nagyon tetszik. Milyen lakásfeldobó terveid vannak még?

Csibb, Máté betegségét sajnálom. Jobbulást! Ez most hogyan jött? Hirtelen? Nem írtad, h köhög...

Betti, még régebben kérdezted, de mostanra jegyeztem meg a nevet. Szóval Samu állandó gyógyszerként Flixotide-ot kapott.

Joe, és Balatonlellén nyaralótok van? Az jó, hogy a nagyfiú jár közösségbe. Nem rossz a 3 gyerek-2 óvónő arány :) Samu is járt családi napközibe amíg nem napi rendszerességgel dolgoztam, bár ő nem angol nyelvűbe...

Mi egyébként tegnap este egy kicsit leléptünk a fővárosból, eljöttünk vasárnapig anyuékhoz pihizni. Jó döntés volt, gyönyörű az idő, Samu ma egész nap kint volt a kertben. Itt volt az unokatesó is (2 éves), tök jól elvoltak. Kata is nagyokat aludt és levegőzött.
Na, most már lépek. Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


erpé jó ideig mi is azt fújtuk, aztán cserélte le a dokinénink a symbicortra, de ez olyan furcsa nem ad hangot mikor eltekerem (ez tekerős) és vhogy nem érzem, hogy belement a gyerekbe a gyógyszer. Durvább esetben meg ventolin.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


csibb, papillon :( :( :(

erpé: Mátét sok boldog isten éltesse! :)

banokla: ma rajtam nem múlott, látod, alig voltam (3 órát sétáltam Dömével, először kutyával, aztán meg a szomszédékkal az Oázisba, este meg másik szomszédnál válságstáb az ázás miatt).

Jó éjt!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Hófordulósoknak Boldogot! :)
Betegeskedőknek jobbulást!
Nemlajos új alkotás nagyon klassz ügyi vagy! :)
Zita Balatonos/Julcsis képek nagyon jók! :) Ha nem a költözködés közepén járnánk tuti a Balatonra mennénk a hétvégén! de így dobozolok és remélem már nekiállunk festeni és takarítani hétvégén.
Moncsi Livi aranyos :)
Papillon ez nagyon nem hangzik jól, sajnálom remélem megtalálod ami a legjobb mindkettőtöknek.
Csibb Máté betegségét sajnálom :(
Bea Maja kis hős remélem minden oké lesz holnap (vagy ma?) A napokban kell szülnie a szomszéd csajnak kislány és Maja lesz ő is!
Vica szomszédról jutott eszembe az alsó szomszéd is vásárolt szárítógépet és mit szólsz hol üzemelte be??? hát a lépcsőházban így én is ott szárítottam ma Kristóf cuccait. :) Hát hamarabb is megvásárolhatta volna nem most mikor már költözünk.... :evil:

levezetésképpen gép elé ültem, már annyit pakolásztam és még alig van látszata és már kezdek belefáradni! Ma már azon gondolkodtam mi a ..... kellett nekünk nagyobb ház.
Megyek pihenni, remélem holnap jobban haladok és jobb kedvem lesz.
Jó éjt!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
bababi
 
 


Na itt vagyok én is,csak 3 napig szarakodott a net, kb annyit tudtam csinálni, hogy kettessével olvastam a hsz-eket. Plusz még vagy két forumot is hesszöltem közben :evil:

tehuti: és Ti Tatabányára jártok korizni? De hétkönap miért nincs délelött?

Csibb: szegény Máté végre teljesen meggyógyul, erre jön egy ilyen betegség :(

nemlajos: jó lett a puff :)

na hát kb. ennyi maradt meg az agyamba

ja, és az óvodában kimutatták a h1n1-et :(

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Csibb!

Ez most hogy jött Máténál? Volt vmi előzménye? :(


Papillon!

Biztos én vagyok a hülye, de nm értem, hogy most miért is kéne húst enned. Az nem elég, ha Lizinek adsz húst? :roll:

Ja Anna este 10 óta alszik az apjával a nagyágyunkban.
Pedig, hogy eldöntöttem, hogy én nem fogom odaszokatni. :oops:
Hülye, naiv anyuka :) :)
Vendég
 


még nem volt időm visszaolvasni, csak amit nekem írtatok, azt sikerült.
szóval azt ugye írtam, hogy lázasodik, meg taknyol kicsit. aztán tegnap ugyanez, de du. elkezdett nagyon furcsán lélegezni. először azt hittem, hogy a torkán van a sok trutyi és attól. szívtam az orrát, de nem múlt el. aztán már egyre hülyébb hangja volt, amikor már erős késztetést érzel, hogy kihívd az orvost. így is lett, és milyen jó!!! :shock: fél nyolckor volt meg a diagnózis, és 8-ig vannak nyitva a gyógyszertárak, de apa csúcs időt futott, és megszerzett mindent.
most épp az a baj, hogy ma van a temetése a nagyimnak, és ezen vacilálunk, hogy menjek vagy maradjak.. :? még de. figyelem, hogy hogy van, és apa bírja-e egyedül. utálom murphy-t... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Tehuti: nem tudom, hogy elfogadná-e a szentjánoskenyér tápit és hát nem lehetek ennyire önző, ennyi áldozatot meg kell hoznom a gyerekemért (hülyén hangzik nektek húsevőknek, mi?), szóval megpróbálkozom, tegnap ettem egy falat vagdaltot főzivel, nem voltam rosszul, de múlt7en ettem egy darabka sült virslit, na attól nagyon fosul voltam, erős hányinger, rosszullét. Meglátjuk mi lesz….
Lizi ma mintaalvó volt, 9kor lefeküdt 4kor kelegetett, lehet, h visszaaludt volna, de kivettem, mert nem akartam 5 perc múlva újra kelni, ezért megetettem és aludt 7ig :-D
5össel kezdődők, HAHAHA, én is kb 12 éves koromban lehettem utoljára annyi!
Banolka: hús: kannibalizmusként élem meg, izomrostot eszünk,. Stb, amiből mi is állunk, szóval így röviden. Allergia: örökölhető, de szerencsére kinőhető, nagyon bízom benne… nem tom mért van egyébként.
Betti: igen, nem ehetek semmi tojást és tejet tartalmazó kaját 
Rszg: gyakorlatilag csak szoptatok
Rszg máté nagyon snájdig lehet :-D
Katka: halat sem ettem, nyílván fokozatosan kell bevezetni, mint a babáknál:-D de ezt csak én mondom
Hű rszg: nehogy beteg légy!
Lilla Anna gyógypuszik!!!
Joe: ételallergia nincs senkinél….
Amúgy a doki aszonta, h a húsnemevésem fóbia, pszichológushoz kéne mennem….jól esett…
Csibb: mi az a babyhaller és a spasztikus hörghurut? Sajnálom
Erpé: a hipoallergén is tejalapú, a tojás állítólag nehezebben nőhető ki, a szója meg allergizál, áááááá, elegem van, de köszi az együttérzést!
Zita, moncsi: gyönyörűek a csajok!!!
Moncsi: mi van a barátnőddel?
Bababi: fel a fejjel!!!!!!!!!!
Lilloah: lizi még messze van a húsevéstől, semmit nem eszik.
Hűű csibb, ügyes vagy! temetés: nrm bizti, h jót tesz Máténak ez a ködös idő....
:?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Csibb sajnálom Máté betegségét, jobbulást neki!!!

Lilla ne aggódj nem rontod el :wink: beszélek én aki a 3. gyerekkel majdnem minden éjjel együtt alszik, pedig egyikkel sem csináltam ilyet és én is azt mondtam hogy nem rontom el így :lol: Ja és legalább te is tudsz pihenni. :wink:

Bababi mi végül bevittük a szárítógépet az egyik szobába Nimród ágya mellé. Ott amúgy is nagyon hideg van, így ha megy a szárítógép akkor meg olyan meleg van hogy utána szellőztetnem kell :D
Igaz hogy sok macera, de irigyellek a kertes ház miatt. Tegnap sétáltunk itt a városban nem messze tőlünk ahol csak kertes házak vannak és épp azon filóztam hogy megint nekiesek a lakáshirdetések böngészésének, mikor megszólalt Panna hogy miért nem itt lakunk? :D egy rugóra jár az agyunk. Olyan szép csendes környék és majdnem ugyanolyan messz lennénk az ovitól, iskolától mint most. :roll:

Én tegnap kiakadtam nagyon :cry: napok vagy inkább hete óta olyan ramatyul érzem magam (mármint lelkileg) türelmetlen vagyok a gyerekekkel, könnyen felhúzom magam minden hülyeségen, főleg ha a gyerekek rosszalkodnak, aztán tegnap kijött rajtam ez a sok minden, panaszkodtam Gábornak ő meg elküldött futni 8) ami nagyon jól esett és elkezdtem szedni a Magne B6-ot. Tudjátok van az a reklám az anyukával meg a kislányával aki türelmetlen hozzá amikor a házit csinálják, na én is kb. ilyen vagyok mostanában :oops: Szóval párom szerint lehet hogy vmilyen hiánybetegségem van. Úgyhogy most tömöm magam mindenféle vitaminnal, na meg jól fog esni majd az a 2-3 nap máshol.
Amúgy igazatok volt (Erpé, Katka...) hogy 8-10 hónapos kor körül jön ez a mélypont, legalábbis most nálam ez bejött, na meg már több mint 5 éve itthon vagyok :shock: amúgy a régi munkahelyem nem hiányzik (lehet hogy nem is lesz meg), majd valami újat kéne keresni, inkább a több menés, barátokkal való találkozás, beszélgetés hiányzik. Ja hisz egyik nap írtam hogy nem is nagyon van barátom :oops: azt hiszem ezt azért érzem, mert akikre gondolok azoknak is ezer dolguk van és nem igen tudunk találkozni.

Na lépek főzni, valami darált húsos rakottat csinálok gyorsan. :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Papillon érdekes amit mondott a doki a hús nem evésedről :roll: férjem keresztfia gyerekként egyik napról a másikra kijelentette hogy ő nem eszik húst, és hozzáteszem előtte egy gyerekkoncerten volt ahol az illető előadó énekelte hogy gyerekek ne egyetek húst :shock: na ő ezt komolyan gondolta. Ja és nem volt következetes mert a Mc-is hamburgert megette és megeszi azóta is, de mást nem.

Szerintem Csibb úgy gondolta hogy otthon hagyja-e a párjára Mátét vagy maradjon otthon vele ő is. :roll: Vagy nem?

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Jó reggelt!
Ma én is f.s vagyok, alig aludtunkj. Nem tudom mi lelte Mátét, de éjszaka, vagyis hajnalban 3.45-kor úgy döntött, Ő játszani akar, és 5-kor aludt vissza, 6.20-kor meg már felkelt végleg. Na persze én tudtam volna még aludni.

Én már jól vagyok, nem vagyok beteg csak egyszeri rosszullét volt.

Csibb És milyen gyógyszert írtak Máténak? Mennyi idő alatt gyógyul meg?

Erpé Nektek jóóóó hétvégét!

Kép

Kép
rszg
 
 


olyan sok olvasnivaló van-ami tök jó, h számomra egyre követhetetlenebb a topic..pedig most "szabin" vagyok...
családi napközi az álmom, mármint ott dolgozni, sőt nyitni egyet :wink:
csak még nem jártam kellően utána
betegeknek jobbulást!!
éjszakánk nálunk is f.sok változatlanul.
viszont Nándi 3 napja fürdés után elalszik....ilyen még sose volt. éjjel igaz félóránként, óránként kel, de legalább nem 10 kor dől ki..
persze pont ilyenkor nincs velem a férjem,hogy esti programozhassunk..... :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Pulcsi: A Családi napközi nem a legjobb üzlet jelenleg. 1-2 évente zárnak be és nyílnak újak.... És most a gazdasági válság ugye....
Egyébként rengeteg mindennek kell megfelelni, komoly befektetés és elég komolyan ellenőrzik is.
Viszont, ha már csak 2 évet lesznek otthon majd az anyák, akkor szerintem meg fog ugrani az igény, szóval akkor lenne érdemes indítani (kitört belőlem az üzletasszony, bocsi).

Vica: szerintem csak szimplán nagyon fáradt vagy és kicsit depis. Szerintem elég érthető.... Én is depis vagyok hetek óta, nem bírok kimászni.... Ja, és nekem sem nagyon vannak barátaim, de nálam bonyolultabb a helyzet.... :roll:

Pappilon: Kitartás! Egyél egy kis húst, amíg szoptatsz! Muszáj fehérjét vinni a szervezetedbe.... Ja és azt is tudom mitől fogysz ilyen klasszul. Hiszen hónapok óta alig-elig eszel fehérjét, hiszen minden tejtermáék tiltva van. És ha valamelyik alapot elhagyod, akkor ugye fogysz. ;)

Lilla: Mára már javulni kéne kislányodnak.... Jobban van? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katka22 2009.11.20 11:48-kor.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Sziasztok. Ma reggel úgy keltünk, hogy líviának tiszta piros volt az arca és mind a két oldalon olyan mint egy szúynogcsípés , kicsit fel van dagadva.. rakok képet is megijedtem hogy mi ez lehet hogy délután doki lesz ... nem tudom eldönteni hogy beütötte, vagyez valami más

Kép

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Lizinek állítólag a tojásallergiától ilyen arca, mert gyakran ilyen.
Katka: tojást sokat ettem tegnapig... és most 8 mínusznál megálltam...de mióta beteg vok nem tornázom,lehet, h amiatt.
Moncsi: barátnős és a baba?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Moncsi: :shock: :shock: :shock: Valami allergiás reakció lesz szerintem. Nézd meg, hogy máshol nincs-e a testén... és gondold át, hogy evett-e új dolgot, használtál-e valami új vegyszert, mondjuk felmosáshoz vagy esetleg új fürdető ilyesmi....
Szerintem mutasd meg orvosnak!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


lehet, h vmire allergiás.

(Szülés óta -15kg)

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Papillon, érdekes eset ez a hús evés vagy nem evés. Te miért ettél régen??? (bocs, ha már írtad). Egyik bnőm volt vega, aztán terhes lett és mivel a babának azért jó egy kis husika, elkezdte enni a csirkét. És úgy megszerette, h nem is értette, h eddig miért nem evett. Sztem te is csirke cicivel próbálkozzál először. De ha nem is döntesz a hús mellett, akkor is lehet, h Lizi enni fogja a tápit. Fogyáshoz gratula!

Moncsi, és nem viszket Lívinek???? Pókcsípés???

Áhhhh, ma nekem is szar napom van....hülye anyagiak....annyi lóvénk van, amennyi kell a csekkekre....nemtom, vmit rosszul csinálálunk, h így kifolyik a kezünkből a pééz. Meg nem is sok ugye...de kajára alig költünk (anyuék, anyósék tankolnak minket vele), magunkra hónapok óta alig költünk, és mégsincs. Luxus volt ezek szerint, h elmentünk moziba, meg korizni... :shock:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Papillon, visszaolvastam, nem azt akartam írni, h miért ettél régen, hanem, hogy ettél- e régen??????????????, :oops: :oops: :lol:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: