[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

De én sem úgy értettem, ahogy először gondoltad :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


laptető :lol: :lol: :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Ja nemlajos elfelejtettem előtte örömködni :) Karcsi ma 8 hónapos!!!édes pici ellálófülűm!!!:)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 

 
 

:) megyünk usziba :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 




Na ez 2x is elment, pedig nem akartam, csak1x! :oops:

Karácsony: amikor Gergő 6 hós volt, akkor díszítettük a fát amíg aludt, de azóta együtt díszítjük. Nagyon élvezi. És megmondjuk, hogy ezt tőlünk kapta, ezt a mamáéktól stb. A karácsonyfa alá azért berakjuk az ajándékot.

banokla
 
 


vas: Nándi majdnem kerolbőrű,sárgásbarnás- nem sápadt.
aszondták h az utalhat arra, h vashiány,a szája széle körül fehéres.meg ugye a kevés gyarapi.
masut, sztem a fejecskéjéből vénából vesznek vért, ahol átlátszanak. halánték.egy perc.Nándinál igy volt.persze, ordított, e csak amig szurták.
édes pöttyöm
ja és mi 9 hósak vagyunk!! :D
és csak forgás, hempergés...semmi mászi..
1-2 gyenge popóemelés...
múltkor avédőnő megkérdezte hány hós, megkérdezte, mászik-e, mondtam , nem, erre rögtön: Koraszülött volt? :( na ez kicsit roszzul esett :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Vérvétel: nálunk úgy volt, hogy az ujjbegyet megszúrták és úgy nyomkodtak ki pár cseppet egy "üveglapra".

banokla
 
 



hű, csajok, bocsánat, ha egy-két napig nem ír az ember, teljesen lemarad... és én nem jegyzeteltem... :oops:

Máté kezd hőemelkedni... remélem, csak a foga miatt, mert a 6 mellé úgy tűnik, növeszti a 7., 8.-at... :roll:
bár eddig sosem volt lázas tőle... egyelőre 38 alatt vagyunk...

ezt a 23. éjjeli faállítást lehet, hogy mi is átvesszük! :idea:
mióta ide költöztünk, azóta nálunk van a 24-i vacsi és karácsonyozás. eddig kétszer. először kacsa volt, tavaly meg lazac, de idénre megint kacsát szavaztunk meg. isteni finom, ha érdekel Eszti, leírom a receptet. mit tanítassz???

Adryn
sajnálom, hogy így érzel... Katka írása elég ésszerűnek tűnik! :roll: :wink:
főleg a kollegák által körülzsongós rész van előttem! :wink: :lol:

mi meg pont most hagyjuk abba a vasat! idáig végig szedtük.

elkezdtem fogyózni, és élvezem! napi 45 perc bringázás itthon grace klinika dvd mellett! isteni! :D ez a net rovására megy, de remélem megértitek, hogy szeretnék csatlakozni a bomba nők csapatához! :lol:
hogy van-e eredmény azt ne kérdezzétek, mert nincs mérlegem, csak a ruhákból tudom majd mérni... egyelőre nem érzek még semmit. :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Boldog fordulót minden csöppségnek!!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Boldog hóforduló! :D :D :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót minden babának!

Pulcsi, a bunkó megjegyzésekkel nem kell foglalkozni!
Csibb, hű de ügyes vagy. Nekem se erőm, se kedvem mozogni. :oops:
Nálunk nem tudom, hogy lesz a karácsony, még ez az első év, hogy 3an vagyunk.
Nemlajos, Debrecenben lehet kapni rizspelyhet, én is azt adok Annának, ha gondolod, nagyon szivesen küldök az én drága Döme barátomnak, hogy ne szenvedjen. :wink:
Adryn!
Nem lehet könnyű ott neked kint, az tuti! Nincsenek magyarok, akikkel barátkozhatnál?

Anna megint lázas, és még csak 5 óra!
Félek, hogy a veséjével van vmi. Anno nekem is 8 hónaposan derült ki, hogy van 1 vesefejlődési rendellenességem, és állandóan vesegyulladásom volt 20 évig. :(
Vendég
 


jaj, ne legyen az!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Szent ég, mennyit írtatok! :shock: :D

Adryn, az nem jó, h magányosnak érzed magadat, még akkor is, ha épp veletek van a párod... És csatlakozom Katkához, nekem Samunál szintén olyan 8-10 hós kora körül volt mélypontom, amikor úgy döntöttem, h visszacsorgok dolgozni. Most nem érzem ezt a késztetést :) Mondjuk szerencsére én is meg tudtam ezt oldani részidőben... És az kemény, hogy felétek nem jellemző a részidős munka, pedig ez ügyben épp a skandináv országokat gondoltam élenjárónak.
Ja, és azt gondolom, hogy sajnos ez elég gyakori: szerintem mostanra (8-12 hós gyerköcöknél) a picivel otthon levő anyák túl vannak az eufórikus első hónapokon, már jól látszik miről is szól a kisgyerekes otthonlét, és van, aki nagyon át tudja magát adni az anyai szerepnek, feladatoknak, meg az otthonlétnek, de én is ismerek olyanokat magamon kívül is, akik ezt nehezen viselik. Pláne, ha a gyerek előtti lét nagyon más volt... Persze nem feltétlenül a munkába visszatérés a jó megoldás, sőt. Sokan ilyenkor kezdenek el nézelődni, hogy új szakmát szerezzenek, vagy új diplomát esetleg. Netán rátalálnak egy új hobbira, pl. varrás, jóga, ilyesmi. Vagy új barátokat, kapcsolatokat építenek. Esetleg gyorsan újra teherbe esnek :) Nem okoskodom tovább, szerintem nehéz hónapok ezek. Ráadásul tél lesz, rövid nappalokkal, ááááhh. Nekem is sokszor van olyan érzésem, hogy be vagyok itthon zárva, hogy nem egészen teljes az életem, de most úgy vagyok vele, hogy jövő tavaszig tuti ez lesz, és addig még van egy lezárandó feladatom is (a doktorim).

Katka, ez az oldás varázslatosan hatott, tök jó! csak hát nehezen fogadom el a racionálisan nem felfogható dolgokat :wink: nekem a gyerekeim mellett lehet, h ezt kell megtanulnom... A mandalát te csináltad? Mármint tudom, mi az a mandala (legalábbis azt hiszem :wink: ), csak nem értem, hogy ezt most te festetted, vagy mit is csináltatok ezzel.
Ja, ha már ilyesmiről van szó:
Nem tudom, h ki kérdezte, h mit is mondott Gabka anyósa. Megcsinálta Samu energetikai térképét, ami nem túl fényes. És a mandula, tüdő vonatkozásában határozottan ócska. Erősíteni kell Samut, alapvetően a táplálkozáson keresztül, és immunerősítő kúrát javasolt. Szóval most ez jön.

Vica, tök jó s.k. ajándékokat találtál ki. És miért érzed úgy, hogy nincsenek barátaid? :( Bár épp te mesélted egyszer, h sokan eljöttek a városból közülük.

Karácsony: nálunk a szokások kialakítása folyamatban van. Tavaly együtt díszítettük a fát Samuval, és ez nagyon bejött. Ugye a racionális család :) Nálunk nincs jézuska, meg angyalka, mi egymást ajándékozzuk meg. A magyarázat: ez a szeretet ünnepe, és ilyenkor az emberek gondolnak egymásra, és akit nagyon szeretnek, annak adnak valamit. Egyébként az én családom mindig együtt díszítette a fát, és én nagyon szerettem a 24-e délutánt emiatt. Közös díszkészítés volt, meg kitalálhattam, mi hova kerüljön.
Menü. Tavaly a 24-ét itthon töltöttük együtt, aztán 25-26 a család körbejárása. Halas tepsis kaját csináltam és moszkauert. Idén még nem tudom.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


[quote]N írta:imród a kakukktojás nálunk, mindenki barna szemű én is, Gábor is, Panna és Bulcsú is. Az én apukám és Gábor testvére kék szemű

Vica: Haj-haj! Erősen magyarázkodós a szöveg! :lol: :lol: :lol:
Csak szekállak... Nekem Peti egyre szőkébb... :oops: (Mindketten barnák vagyunk)

Banokla: Meglepett a karácsonyi szokásotok. Úgy emlékszem te vallásos vagy..... öööö... Mondjuk egy olyan vallás, amiről előtted még csak nem is hallottam..... Nálatok nem Jézuska hozza az ajándékot? (jó, tudom műveletlen vagyok, de tényleg nem tudok erről semmit.... Csak remélem a kérdés nem sértő.... :roll: )

Csibb: Nekem az a távoli cél, hogy valahogy úgy nézek ki, mint most te! :oops: Én is gondolkodok valami tornán... Csak mikor... Máténak jobbulást...

Peti tiszta takony. Ágica is. Zsófinak meg nagyon fáj a torka. :( Nekem meg tele van a hócipellőm az egésszel.... :evil:

Erpé: A Mandala az egy módszer és én nem látom, hogy köze lenne a Mandala festéshez, amire te gondolsz. Ez szimbólumokkal dolgozik, de ehhez már én tényleg nem értek és nem akarok itt nagy hülyeségeket írni....
Mellesleg azért én is aggódom, hogy tartós lesz-e a hatás (alapvetően én is reál volnék), illetve ez a náthásság most nagyon nem hiányzott.... :?

Pappilon: Nekem szerencsém van, mert ezt a kineziológust máshonnan ismerem régóta és most Petit ingyen oldotta, én ezért most nem fizettem semmit. Persze szoktam neki fizetni.

Egyébként ez az ismerősőm (Rita) ezt szabadidejében csinálja. Szóval nem olyan profi természetgyógyász. A házában van egy külön szoba erre (semmi extra) és esténként illetve hétvégenként tud ezzel foglalkozni. Azt mondta (megkérdeztem), hogy ajálhatom másoknak, akiknek ezek a feltételek jók. Szóval aki érdekel, az dobjon privit.... Nagyon lelkiismeretes és becsületes ember és nekem pozitívak vele a kineziológusi tapasztalataim (is).

Pulcsi: Szerintem nem bunkóságnak szánták (bár a hangsúlyt nem hallottam :roll: ). Hanem egyszerű tény, amit figyelembe kell venni. Én azt olvastam egyszer régebben, hogy a koraszülött babáknak 2 éves korukra kell utolérni a társaikat. Szóval ezt ne vedd kritikának szerintem. Nándi tényleg előbb bújt ki, messzebbről fut neki a dolgoknak, mint az átlag és szerintem nagyon szépen fejlődik. Én több (nem koraszülött) gyereket is ismerek, akik 1 évesen kezdtek mászni és nincsenek lemaradva. Szóval aggodalomra semmi ok!

Eldugulok...

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Lilla: Ne legyél már dinnye! Azért mert 2 napja láza van, hát attól még nincs begyulladva a veséje! Ne gondolj már ilyneket. Hallottál már a gondolatok termető erejéről? Tessék szépen egészségesen elképzelni és 2 nap múlva kutya baja sem lesz. No para! Szép egészséges gyereked van! Punk-tum!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Huuu, de pörögnek az események.... :lol:

Bea, nálunk sem volt vérvétel, de biztos nem árt, ha van.

Karácsony: szenteste anyuáknál leszünk, ott is alszunk, másnap anyósék, 26-án pihi sztem. Sütni, főzni nem fogok, mivel mindig megyünk vhova. Én sem vok nagy konyhatündér. :lol:

Boldogságos hófordulót a babáknak!!!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


halleluja!
(bocsi, de a fényképezőben nincs elem, ez telefonnal készült)
Kép

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


[quote="pulcsi"]
írta:
pulcsimasut, sztem a fejecskéjéből vénából vesznek vért, ahol átlátszanak. halánték.egy perc.Nándinál igy volt.persze, ordított, e csak amig szurták.

múltkor avédőnő megkérdezte hány hós, megkérdezte, mászik-e, mondtam , nem, erre rögtön: Koraszülött volt? :( na ez kicsit roszzul esett :(

Pulcsi, köszi az infót. :wink:
Szerintem azért kérdezte a védőnő, mert ha valaki koraszülött, akkor azt is nézik, hogy ha időre született volna, akkor mennyi idős lenne és úgy tudom, kb. azokat a dolgokat "kell" tudnia, amit akkor tudna.

Masut
masut
 
 


nemlajos: leesett az állam!!! Gratula!!!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Katka, örülök, hogy hatott az oldás. Lányoknak és Petinek is jobbulást kívánok!

Nemlajos, aztaaaa.... meg hűha.... nagyon jó lett ez a puff!!!

Masut
masut
 
 


Csajok,
Mi van azokkal a privát üzenetekkel, amik a Kimenő fiókban állnak????
Véletlenül ráléptem és ott áll egy júniusi levelem és most küldtem még 2-t, amik szintén ott állnak.... :shock: :shock: :shock:
Mitől mennek tovább?


Nemlajos: Azzzzzzzzztaaaaaaaaaaaa! Gyere ide, tervezd át a lakásom, valósítsd meg és mondd meg, hogy mennyit kérsz! ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Szép estét! 8)
Visszaolvasok...

Katka
Ezt tényleg szépen leírtad Adrynnak :wink:
Én úgy tervezem,hogy minél tovább itthon maradok a lányokkal és oviba sem szeretném vinni őket 3 évesen,illetve szeretném is meg nem is,aztán majd meglátjuk.Szeretnénk nekik kistesót/kat :lol: :lol: is.Mondjuk azt sem terveztem,hogy ilyen hamar újra dolgoznom kell,de így alakult és csinálom.Imádom a munkám,de sokszor úgy bánt,hogy elveszem a családomtól az időt,de a pénz meg nagyon kell :roll:

Vica
De meglátják a fát,de az miért baj?Ha 24.-én díszítenénk,akkor nem maradna időm főzni,sütni,készülni,ilyesmi.És így fokozatosan jut ki a jóból :wink: Nincs nagy sokk egyszerre.Fa is,ajándékok is,érted ugye? :wink:

QB
Bocsi,elütöttem :oops: :oops: Szóval nem GB,hanem QB.Vagy inkább Betti? :lol:

Masut
Ekkora babáknál az ujjukból vesznek vért :wink:

Nemlajos
A rizs igen,de a pehely nem :wink:

Hófordulósoknak sok boldogságot!

Csibb
Én úgy szoktam,most is így csinálom,hogy 2-szer megnyitom a Babanetet,egyikben olvasok,a másikban pedig próbálok reagálni,mint most is :lol:
Még nem is gratuláltam az ügyes nagylányodhoz!Szuper Fanni csajszi :wink:
Igen,igen nagyon érdekel a recept,pláne,hogy idén én is kacsát szeretnék sütni.Jaj,de jóóóóóó!
Angolt tanítok 4 éves kortól 8)
Hú,Máté nagyon belehúzott ebbe a fognövesztésbe,legalább "hamar" túl lesztek rajta.Lányoknak 12-12 van,de sosem engedik,hogy turkáljak a szájukban,így amikor hiszti van és ordítanak,akkor szoktam gyors megkuksizni,hányadán állunk :roll: :D
Hajrá fogyókúra!!!!

Lilla
Reméljük nem az,amire gondolsz,hanem "csak" 3 napos láz :?

Erpé
Tetszik ez a racionalitás a karácsonnyal kapcsolatban.És milyen halas kaját készítesz és mi az a moszkauer? :shock: :shock:

Katka
ÓÓó,sajnálom a betegségeket.Jobbulást!Dani üggyel mi a helyzet?Van már valami előrelépés?

Nemlajos
Hűűűűűűűű,de szuper ez a puff?,nagyon ügyes vagy!!!

Kicsit hosszú lettem :oops:
Vendég
 


:oops:
drágák vagytok, még a végén belejövök, ha ez a jutalom :D

Katka: hehe, lakhatatlan lakást szeretnél? :D (egyébként tényleg sok-sok-sok-sok ötletem van most, kíváncsi vagyok, sikerül-e legalább töredékét megvalósítanom. A meggymagbizniszről már lemaradok, úgy néz ki...)

A kimenő meg kiment, nem? (tudom, nyelvtanilag nem, mert folyamatos) Mindjárt megnézem, nekem mi van benne.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jó, de Líviügyibaba is korábban érkezett, és mennyi mindenent tud!!!
bocsi, csak az aggódó anyát halljátok:)
de köszi a bátorításokat!
karácsony:még kialakulóban a szokás Apával, de menetrend: 24-én csak MI. tavaly pocakosan 2,5en, idén 3asban Nándibogyóval.
25-e ebéd anyumnál, ebéd után indulás férjem szüleihez, és itt maradunk szilveszterig.mivel anyu helyben van, őt sokat látjuk, férjem szüleit havonta egyszer.
a fát én eleinte szeretném készen a gyerekem elé tárni csillogva-villogva, de a férjem meg mindig apujával díszitett, így ő az együtt díszitést szeretné, majd meglátjuk.
Nálunk se a Jézuska fogja hozni az ajándékokat, hisz véleményem szerint ez kegyes hazugság.
Azt fogjuk mondani közös meggyőzödéssel, hogy Isten megajándékozta a világot azzal, hogy elküldte egyszülött fiát az emberek bűneiért, így ennek emlékére mi is megajándékozzuk egymást, és tudni fogja a gyerek, mit kitől kap.
csibb, tök ügyi vagy!!!én tegnap meg előtte futottam pályaköröket,/majd belehaltam/ meg hasizmoztam, de kb eddig tartott a lelkesedés..szeretnék szexi vékony lenni :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


öhm... nekem is van 3 levél, amire nem jött válasz (rebi, megkaptad vajon a homeós reakciókat a szájpenészre???) :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


ja, és nemlajos, nagyon jó a puff!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


csibb, én is, én is akarok!!!
Na, majd kitalálok valamit :wink:

Lányok, most olyan jó kedvem van, a Zuram kapott 52E Ft-os kultúra utalványt, és mi meg jól elköltöttük könyvekre, a napokban érkezik!
Igaz, nekem ebből "csak" egy angol-magyar, magyar-angol kéziszótár jut, de Dömének sok-sok mesekönyv, meg a nővérem lányainak is karácsonyi ajándék, szóval szuper! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


ja, és erpé, az euforikus első hónapokon azé mosolyogtam egyet :)
nálunk inkább szörnyű első hónapok voltak, és azóta csak könnyül:)
én valahogy így látom most, kezdő anyaként: első hónapok: 95 % nehézség, 5% öröm,
4-5 hósan: 70 % nehézség, 30% öröm
9 hósan : 50 % nehézség, 50 % öröm
de a boldogság az persze mindig 100 %os volt!!!!!
ezt komolyan állítom.
Bocs, ha valakinek megbotránkoztató volt az "elemzés", én most így érzem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Pulcsi, osztom véleményed....én az első hónapokban voltam megzakkanva, akkor simán úgy gondoltam, h megyek vissza dolgozni.
Folyt.köv.,Szonja ébred

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Pulcsi: Mindannyian másképp éljük meg.... Neked extrém nehéz volt az eleje, szerintem.... :roll:

Karácsony: Nálunk Jézuska hozza az ajándékokat. Most írtuk meg neki a napokban a leveleket, hogy ki mit kér. Zsófi már rendes levelet ír, Ágica meg rajzol. ;)
Szerintem nem az a lényeg, hogy kitől jön az ajándék, hanem az, hogy örömet szerezzen a gyerekeknek....
A fát mi már közösen díszítjük és a díszeket a gyerekek készítik hozzá.... Hát nem a világ legszebb fája, de így igazán a magukénak érzik. :)
Nálunk az időbeosztás a gáz. A Dani csak 26án lesz velünk. Addig az ő ajándékaival mit csináljak? és hogy néz ki, hogy ő ott egyedül bontogat, mert a lányok már 2 napja megkapták... :? Bár még azt sem tudom, hogy a lányok mikor mennek az apukájukhoz. Ez egy örökös küzdelem a nagymamával, mert ő úgy gondolja, hogy neki mind a 3 nap joga van az unokáihoz, én, meg a családom meg ne akarjuk látni őket.... :shock: És most már mennünk kell Petiapu családjához is, meg ugye az én családomhoz is.... És nekem itt távolságok is vannak, szóval fogalmam sincs. Régen ilyenkor lent aludtunk apumnál Győrben, de most ott laknak a bátyámék és nincs hely. Szóval így csak egy nagy rohanás az egész Karácsony és szerintem ez így sehogy sem jó..... :? :roll: Nem erről kellene ennek az egésznek szólnia...

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Nemlajos: Méghogy a pénz nem boldogít! Dehogynem! :lol:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


pulcsi, ez nagyon is igaz, éppen ma tartottam a lelket egy két és fél hetes baba anyukájában, aki a hasfájósság miatt már teljesen kész van. Leírtam neki mindent, amit akkor éreztem, hogy nem ilyenkor szerezzük meg a tökéletes szülő díját, és bizony szakad a cérna, és bizony jó, ha öt percre magára hagyja a babát, mert utána ő is jobban fogadja a törődést, meg mi is megsajnáljuk, ahogy lenyugszunk, meg hogy csak 6-8 hetes koráig kell kibírni, és utána jobb lesz. Nagyon hálás volt! :)
Hát igen, sosem felejtem el, milyen érzés volt először szembesülnöm azzal, hogy a szüléstől nem lettem édibédi türelemgombóc, aki mindig minden körülmény között megtartja az önuralmát... :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


katka, bizony :lol:
Rendesen hetekre rendbe tesz (hehe, e-vel mekegek :D), ha elkölthetek egy kis pénzt.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


köszi a hófordulós gratulákat!:)

pulcsi ne aggódj, Kornél is koraszülött volt a 35, héten született, 7,5 hónaposan kezdett forogni..még korai fejlesztésre is hordtam, de biztos, hogy akkor is elkezdi, ha nem viszem..

csibb sikeres fogyikúrát!!nekem meg híznom kellene..már kevesebb vagyok mint a terhesség elején..(175 cm és ma reggel 56 kg-t mértem :? )

nemlajos ügyi vagy!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Nemlajos
Nekünk is van egy kanapénk,amit át kellene kárpitozni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


QB
Én is pontosan ezekkel a paraméterekkel rendelkezem (175cm-56kg) :shock: :shock: 8) 8)
Vendég
 


hehehe.. én 177 és 58 :P szóval én dagi vagyok :lol: :lol: :lol: (2 centi 2 kiló...)

Nemlajos: nekem is leesett az állam!!! gyere dánba, keresek párodnak melót, mi meg csinálunk egy közös vállalkozást: te kanapékat alakítasz át én meg falakat festek különlegessé :P

érdekes amiket írtok a türelemelvesztésről.. nekem az elején semmi sem tudta elvenni a türelmem, annyira földöntúli volt a boldogság.. de most hogy néha látom sima hiszti van és semmi más baja nincs simán hagyom bőgni a konyhakövön is akár percekig. de ezt gondolom gyereke válogatja :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Betti, Eszti: nem semmi paraméterek!!!!!! :shock: :shock: :shock: Ó de jó lenne nekem is hasonló!!!

Nemlajos: nagyon ügyes vagy!!!

Katka: pulcsi leírta, mi is ezt valljuk Jézuskával kapcsolatban. Azért a karácsonyi történetet felolvassuk, elmondjuk neki(k). Megbeszéljük, hogy kitől mit kap, és hogy mit jelképez ez az ajándékozás.
Gergő már nagyon várja, hogy együtt díszítsük a fát. Tavaly először nem raktunk a fára szaloncukrot, mert nálunk senki sem szereti, általában kidobtuk, ezért már tavaly nem is vettünk, és szerintem idén sem fogunk. Nálunk 24-én kora du. megyünk anyósomékhoz, 25-én itthon vagyunk, 26-án anyuékhoz megyünk.

banokla
 
 


nem állok szóba senkivel, akinek 5-össel kezdődik a kilói száma! :twisted:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Karcsi elaludt, visszaolvasok még 1x..:)

erpé én is tanultam Kornél mellett, kellett egy kicsit pörgetnem az agyam...bár én még úgy igazán sosem dolgoztam ugyebár..de a teljes tétlenséget nem bírom..

Katka nálatok tényleg igazi szervezést igényel a karácsony, mindenki érdekeit figyelembe venni..nehéz..

sotske hívhatsz akárhogy :) amelyik tetszik :)

Hú ma az usziban mikor vártam Kornit rámjött a hasmenés :)..kellett nekem mindent összeenni tegnap óta..töpörtyű, sütötök, pörkölt, baracklé stb.. Karcsit odaadtam egy anyukának, mire kijöttem sírt..ki kell fejlesztenem egy WC-ülős Karcsi tartós technikát :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.11.18 22:13-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Betti(akkor ezt a verziót választom :lol: )
Hordozó?vagy már kinőtte? :roll:
Vendég
 


sotske és téged nem akar mindenki etetni?! egyébként én remélem csak a mérlegünk mutat kevesebbet!!

Banokla megkérdezhetem milyen vallású vagy? csak mert láttam Katka még nem hallott róla, kiváncsi lettem.. :roll:

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Betti
De,de ha egyszer nem megy :? Én így reagálok stresszes helyzetekre,hogy egyszerűen nem bírok enni.Van,hogy napokig csak 1-2 falat megy le a torkomon,aztán van,hogy egész jó az étvágyam :roll:
Nekem nincs mérlegem.Anyóséknál és anyuéknál van,de nagyon ritkán méreckedem.Jézuskának már írtam levelet ez ügyben :D
Vendég
 


sotske az usziba babakocsival megyünk, párszor vittem kengurut, hogy könnyebb legyen Kornél haját szárítani, de már úgy érzem nem bírja a gerincem, s alakú szkoliózisom van, 3 évig gerincfűzőt hordtam gyerekkoromban.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


sotske az usziba babakocsival megyünk, párszor vittem kengurut, hogy könnyebb legyen Kornél haját szárítani, de már úgy érzem nem bírja a gerincem, s alakú szkoliózisom van, 3 évig gerincfűzőt hordtam gyerekkoromban.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Betti
És a babakocsiban nem marad meg arra az időre,míg te beszaladsz wc-re,vagy hajat szárítasz?
Gerincproblémát sajnálom.És ez mitől alakult ki nálad,vagy mi ez pontosan?
Vendég
 


ja és a babakocsit nem lehet bevinni az usziba, az előtérben kell hagyni..

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: