[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Vera!

Köszike!!!
Nekem is ezt mondta,hogy döntsem el én...
Majd írok privit is!

annus11
 
 


Tücsök!

Ugyanazt írnám mint Boeske,Sterimart fújhatsz neki(tengervízes oldat)az lazítja a cuccost...
Ha átlátszó híg a váladék akkor nem gáz és nem feltétlen kell sokat szívni,de ha sűrű és zöldes vagy sárga akkor sűrűn kell szívni!!!!

Boeske!

Ja nem is tudtam....meg lett műtve?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok, hogy vagytok? Igen nagy a csend.

Nekünk szépen telnek a napjaink. Olivér szépen cseperedik, már 6 kiló, és egyre többet mosolyog, és mindehhez még hangot is ad ki. Egyszerűen meg kell zabálni, nem tudok betelni vele :lol:
Pénteken megyünk a 2 hónapos oltásra, kicsit izgulok, hogy hogy fogom viselni, hogy szurkálják. De majd ezt is megszokom, igaz? :wink:

Fotókkal is jövök hamarosan, ígérem, csak most már elteszem magam holnapra.

Merszi. Lesz valaki, aki értesít bennünket ha a te kicsi fiad úgy gondolná, hogy kívül tágasabb? Nagyon várom a híreket és sokat gondolok rád.
Hajni, ez neked is szól természetesen. Már csak napok, lehet, hogy csak percek vannak hátra. Nagyon izgatott vagyok már, mintha én szülnék :roll: :lol:

Kép
wruska
 
 

 
 

Na megjöttem!!

cukroterhelés!Hát már fél 8kor ott voltam,de akkor már vagy 5 kismama várt odakinn...elméletileg félkor el szokták kezdeni,de vmi miatt most csúsztak,és közben több mint 10 kismama gyülekezett odakinn,mind cukorterhelésre...Végül fél 9 kor vették le a vért.Nekem nem volt gondom a cukros lötyivel,még ízlett is :wink: Viszont nehezen bírtam az éhezést....

9:15re volt időpontom uhra!Izabel még nekem is kislány :lol: Minden oké nála!Kb 940 g!!!
Leírom miket mértek:
BPD:69mm
HC:236mm
AC:208mm
FL:51 mm


2 hét múlva megyek a dokimhoz,nála lesz majd az eredmény.Addig meg reménykedem h minden oké a cukrommal!

annus11
 
 


Halihó!

Wruska! Úgy látom egyenesbe rázódtok! Ugye? szűnnek a poci és szopi gondok?
Amúgy csak én tudlak értesíteni benneteket ha a kisfickóm kiívánkozik...egyelőre mocorog rendesen, 2 nap kuss után, mert jóformán csak aludt... :twisted: A pocim még bőven fent van és a védőnő szerint is bizti marad még mert a súlyom még felfelé megy... :roll: Kíváncsian várom mikor gondolja meg magát...mint korábbna írtam a bátyó a kiírás napján született. Vajon Ő mikor jön :roll: ?
A derekam már rendesen fájdogál, de fájások még sehol!

Annus!
Szépen gyarapodik a babád! Én addig húztam ezt a 4D-t amíg végül elszalasztottam. Most már picit bánom, de hamarosan élőben láthatom! :shock:
merszi
 
 


Merszi: alakulnak a dolgok. Végül megtaláltuk a magunk útját és a legváratlanabb dolog oldotta meg a poci fájást. Iszom most a Laktoherb teát, és azóta olyan jókat pukizik, hogy öröm hallgatni :wink: És persze a hőmérő is segít a nehezebb helyzetekben.

A tejem hol elég, hol nem, de nem kísérletezek tovább, mert nagyon megviselte ezt a kisfiút, hanem amikor még látom rajta, hogy nem volt elég a cici, megkínálom tápszerrel és akkor már teljes a boldogság - mindkettőnk részéről. És hát nem pici baba, már 6 kiló és közel 60 centi.:shock:
Legutóbb a csípő és vese uh-on zavartak majdnem el, hogy mit keresek én ott egy ekkora gyerekkel, amikor most 7 heteseket vizsgálnak. Mondtam nekik, hogy mi jó időben jöttünk :wink: Csak néztek nagyokat.

Egyébként nagyokat játszik és nagyokat alszik már. Este 9kor már alszik és háromnegyed 5kor ébred, de még visszaalszik három, három és fél órát egy gyors szopizás után. És hát csupa mosoly az egész gyerek! Nem tudok betelni vele és minden nap más miatt csodálatos.

Ja és mindenre jut idő: együtt játszani és a házimunkát is elvégezni. De az egyik kedvenc a séta. Azért az idő is kedvezett nekünk az utóbbi napokban. Az én kis lurkóm, ha már ráadom a sapit, húzza is a lóbőrt :lol:

Néhány frissebb fotó:

Kép

Kép

Kép
wruska
 
 


Wrusak!

Gyönyörűűű ez a gyerek! Látszik , hogy milyen kis életerős! Hatalmas! szerencsés vagy alvás ügyben is! Most találkoztam egy anyukával, akivel anno együtt szültün és emlékszik milyen rossz alvó volt a fiam! Két évig szinte nem aludtunk! Poénosan kérdezte az állapotomra utalva, hogy akkor ezek szerint már kialudtuk magunkat? :lol: Most már igen... :P Kérdés alszunk e majd ezután... :wink:
merszi
 
 


Egy kicsit összekevertem a betűket a nevedben... :oops: :oops: :oops:
merszi
 
 


Jaj annyira cuki ez a fiúcska!!!Zabálnivaló!Tegnap megmutattam apcimnak is,neki is bejött :lol:

Merszi!
Hát erre az alvásra én is kíváncsi leszek!De lehet h most jó alvókája lesz a picinek! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Wruska,
Tényleg nagyon sokat nőtt már Olivér. Örülök, ohgy rendbe jött a hasa és már te sem görcsölsz.
Csodálatos sérója van!
Most nálunk is hasfájás volt egy hétig, de most jól van. Ügyesen pukizik. ÉS jó sokat eszik.
Lassan 4,5 kg lesz, hízik szépen, de centire nem nagyon nől, eddig csak 1 cm-t nőtt. Remélem azért majd megindul. De nagyon ügyesen gőgicsél és jókat röhög.
Én is örültem a jó időnek mostanság, mi is jókat sétáltunk Kár hogy ma már esik az eső.
Én ma megyek majd délután kontrollra a dokihoz, remélem minden rendben lesz.

Merszi,
Megy a drukk ezerrel! Sokat gondolok rád!

Annus,
Te pedig pihenj sokat és vigyázz magatokra!Gyorsan elrepül a hátralevő idő neked is.

Kép
eperke25
 
 


Wruska!
Tényleg hatalmas szép szemei vannak a manódnak, a séró meg... :D !

Merszi!
ezt a nemalvás témát ismerem, amígy terhes voltam azért nem aludtam, amióta megszületett meg azért...

Képzeljétek az én drága fiam úgy esett ma el, hogy nagyon beverte a fogát: ömlött a vér a szájából, én meg iszonyatosan megijedtem, úgyhogy kutyafuttában rohantunk a gyerekfogászatra, ami már zárva volt (este 6 után történt), de a felnőtt részlegen megnézték neki: letört a metszőfogából egy darab és elég rendesen el is mozdult, meg megsérült az ínye is...


Lehet, hogy később befeketedik neki, az mondjuk bíztató, hogy este 9-kor már újra rágni akart, csak nem engedtük. Mondjuk holnap nem tudom hogy állítom le, mert szinte egész nap hörcsögöt játszik...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Nem lesz semmi baj a fogacskával. A bátyám 4 éves lánya egyszer úgy esett, hogy kijött neki egy foga gyökerestül. Visszanyomták, megmaradt, simán rág vele.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Kösz a bíztatást, kicsit aggódok, hogy kijön neki...
És persze már mindent megint a szájába vesz és rág.
A (sok) beceneve közül az egyik a rágcsa bébi, hát nem is tudom miért.... :)

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Wruska - gyonyoru ez a gyerek! Meg mindig nagyon bejon az a hajzat. :lol: Orulok, hogy rendezodni latszanak a dolgok, ugy tunik nagyon ugyi vagy, jol csinalod. Na majd jovok hozzad tanacsokert nehany het mulva. :wink:

Vera - hu ez a baleset nem hangzik tul jol, szegeny Mark. :( Remelem renbe jon szegenyke.

Ezen a heten nekem is volt egy balesetem - belemjottek hatulrol autoval, amikor megalltam, hogy elengedjek egy szirenazo mentoautot. Egy idosebb pasi volt, biztos nem hallotta a szirenat. :evil: Szerencsere kisebb auto volt mint az enyem es en alig ereztem meg, semmi bajunk nem tortent, szerintem meg a pulzusom sem ment fel nagyon. A babo azota is aktivan mocorog szoval nem aggodom, o jol van.

Ma dolgozom utoljara, hat nagyon orulok, hogy ez a nap is eljott vegre. Hetvegen a parom lerakja a babaszobaban a padlofutest es vissza a padlot ugyhogy jovo heten vegre kipakolhatom az ossze babacuccot, ami most dobozban van - kisagy, kocsi, szekreny stb.
Ezzel biztos elleszek nehany napig azutan pedig mar johet is a torpe. Minden kesz lesz a fogadasara. 8)

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Vera!

Gondolom hogy megijedtél...de sztem sem lesz semmi baj,erősek azok a fogacskák :wink:
Sajna elengedhetetlnek ezek a kisebb balesetek..az én Márkom is kb.másfél évesen hatalmasat esett orra a motorjával és szinte az egész orráról lejött a bőr(ügyelet,sebészet..stb..)...aznap kicsit levert volt,másnap meg már a mocit kereste :lol:

Wruska!

Csuda helyes Olika!!! :wink: :wink: :wink:

Hajni!

Lesz aki segít majd neke?Anyukád nem megy ki hozzád a szülés után?..csak mert az anya csak az anya :wink:

Eperke!

Petra is már szép nagy!Ne aggódj a centik miatt...nem lehet precíz pontosan lemérni őket.

Alziza!

Merre vagy már?Még mindig ez a fránya net... :x :evil:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Boeske, Panni köszönöm szépen a segítséget. Beugrottam megnézni a válaszokat két orrszívás között, csak akkor nem volt türelmem írni, inkább Csabikáztam. Most úgy tűnik, hogy túl vagyunk a náthán, ma reggel már semmi nem jött a nózijából.

Hajni!
Vigyázz magatokra! Várjuk a híreket!

tücsökbogár
 
 


Jó reggelt 8) :lol:
Wruska :lol: tök édes a fiad!!! nagyon helyes a belőtt séróval!! 8)

mi ma megyünk az integrált teszt első vérvételére, + uhu is lesz, remélem,most nem lesz semmi baj. :roll: SZorítsatok.... :wink:

Húú, Merszi :lol: neked már tényleg nem sok van hátra a 2 in 1-ból. Hogy viseled az utolsó napokat, heteket??
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Akkor drukkolok Madran, hogy legyen aki a helyembe lép, mire "2 lesz belőlem" :wink:

Jól vagyok, mindjárt megyek NST-re a kórházban. Valami már bitzosan lesz hamarosan, mert egész éjjel mensi szerű tüneteim voltak és a derekam is jelzett. Kiegyezek egy hétvégi szülésben... :lol: Persze, ha nem írja felül az én drágaságom! Most is nyilalgat a poci rendesen, persze ez nem folyamatos.

Amúgy nagyon nyugis vagyok, nem úgy mint a nagyszülők akik már szerintem nem is alszanak... :shock: :lol:
merszi
 
 


Merszi!

Ez nagyon jó!Én is ettől félek h majd a rokonok aggódnak helyettem is...csak remélem csendben teszik,mert ha folyton hivogatnak akkor kikapcsolom a mobilt :lol:

Madaran!
Neked meg mennek a drukkok!!!Majd jelentkezz hogy mi volt!!!!Ha lesz kép akkor természetesen muti nekünk is!!!

annus11
 
 


Panny,

Ugy nez ki, hogy csak a ferjem lesz itt segiteni, o kap 2 het szabit a babra. Anyu majd jon, de csak marciusban egy hetre. Mindegy annak is orulunk. Valahogy nem izgulok e miatt - olyan erzesem van, hogy minden rendben lesz es boldogulni fogunk. :wink:

Merszi,

Mindent bele! :P Nalam meg semmi nyoma fajasoknak, pedig az elmult nehany napban ugy gondoltam, hogy valami majdcsak beinditja a szulest - ha nem a baleset akkor az, hogy egesz hetvegen plafont festettem es dekoraltam. De semmi. :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok!

Hajni, Merszi,
Hát megy a drukk ezerrel. Ez már tényleg a finish!
Ügyesek legyetek, és szurkolok nektek én is nagyon!
Nem küldenétek még utolsó pocakos képet? Jó lenne látni nagy hasakat :))
Én rám most jött ez a dolog, hogy hiányzik a nagy pocim.

Hajni,
Még jo hogy nem lett komolyabb a balesetből. De látom nem kíméled magad egyáltalán!! Pedig még most pihenj mert később nem tudsz majd.

Madaran,
Várjuk a képeket ha lesz, és persze a híreket is.

Én múlt hét szerdán voltam a 6 hetes kontrolon. Megkaptuk a zöld jelzést a házas életre. Már ideje volt
:roll:

Petra egyre többet alszik, tegnap este 10-től ma reggel fél nyolcig egyfolytában aludt. Kis álomszuszék.

Kép
eperke25
 
 


Eperke!
Én nem tudom elképzelni h hiányozni fog a pocakom...engem annyira hátráltat a mozgásban...nagyon szokatlan ez nekem :roll:

Hajni!
Azért ne siettesd a babót!Majd jön ő ha itt az ideje! :wink: Amúgyis jön 1-2 front és lehet h nálad is beindulnak a dolgok!

Pocifotó jó ötlet!!!Dobjatok!!!!!

annus11
 
 


Hajni!

Ez a poci jelzés nekem is "váratlanul" jött éjszaka. Majd neked is így lesz...éppen most is nyilalt egyet... :roll: én azért kivárnám a hétvégét, mivel akkor nyugisabb és akkor még egy kicsit élvezhetem ezt a hatalmasra nőtt pocit (úgy ahogy Eperke is írta). A párom pl. éjszakára megy ma és nem érne haza...Remélem most is ott lesz majd velem, nekem nagyon jól esett.

Akkor jöjjön a poci fotó, ami az utóbbi időbe jól megnőtt, ahhoz képest, h sokáig nem látszott:

Kép 38-39


Eperke! Remélem nekem is jóalvó babát hoz a gólya... :wink:
merszi
 
 


Merszi!

Szép pocak!!!Emlékszem is h elég sokáig szinte semmi nem látszott!!!Nem úgy mint nekem...de remélem ennél nagyobb nekem se lesz :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
visszajöttünk uh-ról. SZuper volt!!! Pár nappal idősebbnek mondta most a koránál, mindene megvan, tarkóredő 0.7, úgyhogy nagyon nagy kő esett le a szívemről. Tudom, hgoy még soká van a vége, de megint egy kis lépéssel előrébb vagyunk...
A vért levették, de nem jó üvegcsébe, utánunktelefonáltak, hogy csüt. menjünk újra... nem baj, ez a legkevesebb.
Fotót majd holnap megpróbálok feltenni, de sajna besz@rt a fotógépünk, úgyhogy nem biztos hogy sikerül. 4D-n is néztük, szép kis arca van!!! :wink:

Merszi :wink: szép a pocid!!! Mi volt a dokinál??

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Merszi!

Na ....törént már valami?? :wink:

Nagyon csinos vagy...tök jó az alakod..szülés után tuti semmi nem marad rajtad!!!

Madaran!

Mostmár ne aggódj,miinden OK lesz!!!

Hajni!

Nem semmi vagy..szobát festesz 40.hétben :shock: :wink:

Eperke!

És teszteltétek már a házas életet újra? :oops: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Merszi!

Amúgy ez mennyi plusz kiló?Nincs 10 ,ugye?

Madaran!
Várjuk a képeket!!!!A lényeg h minden rendben!!!Hidd el nincs is olyan soká a vége :roll: Nagyon gyorsan telnek a hetek!!!!

annus11
 
 


Merszi, Hajni: percek vannak már csak hátra :lol: Jó lesz megint kis vörös csomagocskákat nézegetni. Hozzatok fotókat majd a bébikről!!!

Eperke: Petrus aztán tud aludni! :shock: szerencsére Olivér is jó alvó.
Kérdés, hogy az eheti frontok hogyan kavarják meg, mert arra érzékeny a szentem.

Annus: veled is szalad az idő. Hamarosan kitavaszodik( remélem) és már te is dajkálhatod a kisasszonyt.

Madaran: örülök, hogy most minden rendben van. Így is marad, meglásd. Élvezd a pocakosodást és küldj magatokról fotókat (mármint a pocakodról és a babóról) :wink:

Alziza: géped még mindig sehol? :cry:

Panni: gyerekek élvezték ezt a nagy havat?

Vera: sajnálom Márkot, igazi kis örökmozgó lehet. Egyébként kiskoromban én is így jártam, de nem lett maradandó nyoma és a tejfogam is megmaradt. Pont elöl, egyfolytában azt piszkáltam...:roll:

Remélem mindenkit elkerül az influenza. Egyenlőre igyekszünk elkerülni a nagy tömegeket, de hát apa bármikor hazahozhatja a munkahelyéről, úgyhogy igyekszem felkészülni, hogy mindenféle tea legyen itthon, meg persze gyógyszer is ha kell.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Panny,
Úgy szorgoskodunk ezen a téren, mint ha következő babát szeretnénk. :oops: :lol:
Nem írattam fel gyógyszert és kicsit nehéz vissza szokni az óvszerhez, de amúgy minden csodás!

Wruska,
Én nem vettem észre, hogy front érzékeny lenne. Most is sokat alszik!
( Küldtem neked privit)

Annus,
Lehet majd megváltozik ez az érzés, ha már kint lesz a baba, lehet akkor neked is hiányozni fog.

Madaran,
Örülök, hogy minden rendben volt az UH-on. Te meddig fogsz dolgozni?

Merszi,
Hát tényleg szép pocak, szülés után nem fog látszódni semmi sem.

Szerencsére rajtam sem maradt csak 1,5 kg plussz. De hát azért más a tónusa testemnek!

Kép
eperke25
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, aztán rohanok tovább!

A két nagypocakosnak drukk a szülséhez, majd várjuk a képeket!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


ök jó a babakép, de sajna nem tudom feltenni, mert nem jó a fotógépünk. Lehet, hogy a férjem telcsijével sikerül, majd du. megpróbálom. (az enyémen nem lehet)...

Merszi :lol: Te jössz, igaz???

Vera :lol: Végigolvastam a Ti történeteteket is a topic elejétől! Szép út! Lassan szülinap!

ma vádligörcsre ébredtem...Alig bírtam kivánszorogni a wc-re, ilyen még nem volt!

Eperke :lol: Megyek hétfőtől vissza, tanév végéig (jun. eleje), ha minden oké. Most a sok göthös miatt jöttem táppénzre, kis bacit én is összeszedtem...Legalább gyorsabban mennek a napok, nem agyalok egész nap a babán...az nem is túl egészséges ilyen előzmények után... :wink:

Babafotók jöhetnek akármilyen mennyiségben!!!!!

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran: vigyázz magadra és azért pihenj is a nagy gondolatelterelés közepette :wink:

Hajni, Merszi: már babáztok?

Íme egy két kép a lurkóról. Várom, hogy ti is tegyetek fel, mert olyan jó látni ezeket a csöppségeket.

Pumpóka: te merre vagy?

Alziza: még mindig nem jó a gépetek?

Kép

Kép

Kép

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Wruska!
Látom a te fiad is nagy takarólerúgó lesz!

Madarran!
Magne B6-ot kellene enned, ebben van Mg ami jó az ilyen görcsre is, én szinte végig szedtem a vetélés miatt...

Rakok pár képet ha nem baj az én rosszalkodós, nemsokára 1évesemről:
A középső fiókba is bele tudok már mászni!
Kép
Imádok mindent kipakolni és megrágni!
Kép
De lehet Őt nem szeretni?
Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, Wruska :lol: :lol: :lol:
HÁt, ha Ti ilyen gyönyörű baba-fotókat raktok fel, és sem maradhatok nyugton!
a hétfői uh-n 12.hét Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Úgy döntöttem nem bírom tovább anya hasában... szeretném személyesen is megismerni szüleim , testvérem... és kinyújtózva szemlélni a világot!

Így hát 2009. feb 3-án 52cm-rel és 3680 gr-al (természetes úton) kibújtam anya pocakjából!!!


Röviden: hajnali 3/4 2-kor elfolyt a magzatvíz, majd rögtön utána 2 perces fájásokkal indítottam... a baba 7:10-kor bújt ki mivel a buksija nem akart lecsúszni...

Kép Álmos (Gellért)
merszi
 
 


Gratulálok a gyönyörű babafotókhoz!!!! Madran ez neked is szól!!! :lol:

ha időm engedi bekukkantok még... :wink:
merszi
 
 


Merszi!

Gratulálok!Gyönyörű baba!


Sajnos képet nem tudok csatolni a gratuláióhoz mert ez még mindíg nem az én gépem!! :(
Vendég
 


Sziasztok


Mint írtam gépem még mindíg nincs!
De elvileg már itt kell lennie a csereutalványnak az üzletben.Remélem a jövő héten lesz már.

Wruska
Olivér nagyon szép baba!És a haja... :lol: :lol: :lol:

Vera
Márk nagyon vagány! :wink: Apám!!!!!!Most született és már 1 éves! :shock:

Panny
Nálatok mi újság?
Na jövök nem soká és "dumálunk".

Madran
Üdv itt! :lol:

Annus
Örömmel látom,h jól vagytok.

Hajni????Baba???Már lehet,h épp szülsz v már talán meg is van?


Remélem jövőhéten már itt leszek veletek!

sziasztok
Vendég
 


Merszi gratulálok nektek, csodaszép baba és nagyon szép a neve :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Merszi!!

Gratula a babához!!!Nagyon kis gyönyörű!!!Jó egészséget mindkettőtöknek!
Várunk további képekkel és beszámolóval!!!


Madaran!

jó az uh kép!Örülök h minden oké!!!

a két kispasi meg nagyon menő!Olyan nagy már a felhozatal...hogy fogok így választani Izának :wink: :lol:

annus11
 
 


Merszi,

Hatalmas nagy gratula a babához! Igazán nem váratott magára sokáig, hamar kibújt!
Várunk az élménybeszámolóval!


Madaran,
Nagyon kis formás a bébi az UH képen! Üzenem neki, ohgy szépen növögessen!

Vera,
Márk nagyon aranyos! Látom tetszik neki a konyha, majd felnőtt korában is ennyire fog neki tetszeni?

Wruska,
Nem tudok Oliver sérójával betelni, egyszerűen haláli! Gyönyörű gyermek!

Puszi Mindenkinek és további jó hétvégét!

Kép
eperke25
 
 


Merszi: gratulálok a kisfiadhoz!Csodaszép! Majd mesélj, hogy hogy volt.
Mostanában csak császáros születéstörténetet hallhattunk, igaz Eperke? :wink:

Eperke: igaz is, képek Petrusról? Olyan kíváncsi vagyok rá, mesélj kicsit, hogy telnek a napok.

Kép
wruska
 
 


Mai pocakképek!Pont ma töltöm a 28.hetet!Jövőhéten indul a 29.:shock:

Kép Kép

annus11
 
 


Merszi! Gratulálok! Nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak!

Vera!
Márk nagyon édes. Először azt akartam írni, hogy részvétem a sok pakolás miatt, de rájöttem, hogy hamarosan én is hasonló cipőben fogok járni.

Wruska! Olivér szenzációs, mint mindig.

Annus! Szép pocak, csak így tovább! :wink:

Mandran! Neked is gratulálok, vigyázz nagyon magadra és a csöppségre!

tücsökbogár
 
 


Annus: most, hogy ránéztem a pocakos képeidre, belém hasított, hogy mennyire hiányzik a pocakom - főleg, amikor bent bokszol a fiatalúr. Az olyan de olyan...nem is tudom. Csak mi ketten voltunk és csak mi ketten tudtunk erről :wink: Olyan szép volt. Még sokszor akarom ezt érezni :wink:

Kép
wruska
 
 


Merszi,

Nagyon nagy gratula a babahoz - egyszeruen tokeletesen nez ki, nagyon edes. :lol:

Nalunk meg mindig semmi - gyerekszobafestes befejeze, egesz szep lett, legalabbis nekem nagyon tetszik a vegeredmeny. :P Mar csak a lakoja hianyzik, hogy birtokba vegye.

Tegnap ota nagyon sok uzenetet meg telefont meg mindent kapok. Ugy tunik a fel vilag tudja, hogy tegnap kellett volna megerkeznie - csak a babo nem hajlando rola tudomast venni. :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni!
Ezek szerint a gyerkőcnek a jelenlegi kuckó is nagyon tetszik! Pedig gondoltam rátok hétvégén, mikor mondták hogy megint havazás meg hideg van arrafelé, hogy a hidegfront lehet, hogy beindítja a szülést. De ezek szerint ő inkább úgy gondolta, hogy nem szereti a havat, megvárja hogy kisüssön kicsit a nap.

tücsökbogár
 
 


Jesszu!Na én ekkor fogom kikapcsolni a telefont!Ha engem az utolsó napokban zaklatnak majd...hiszen ha jön a baba úgyis szólunk!!!Azoknak elnézem persze akik az egész terhesség alatt mindig hívtak és érdeklődtek hogy vagyok,az jólesik mindig. :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Hajni,
Küldök neked egy kis napfényt, mert itt ezerrel süt a nap, hátha kicsalogatja a pocak lakódat.

Annus,
Kerekedik az a pocak rendesen :)), Hidd el neked is fog majd hiányozni ha már nem lesz.

Wruska,
Vagyunk mi is, mindjart teszek fel képeket. Remélem MErszi császármetszése szövődményektől mentes!

Mi jól vagyunk, bár van pár nyűgös nap mögöttünk. Kicsit nehezen megy az evés. MErt olyan mohón szopizik, szinte szaggatja a mellbimbómat, hogy annyi levegőt nyel, hogy szopi után a fele visszajön neki, tegnap még hányt is. Kipróbáltam, lefejtem a cicmet és cumisüvegből adtam neki, onnan olyan szépen szopizott, hogy alig nyelt levegőt. Egyből nem jött vissza neki semmi sem.
De azért az éjszakát még mindig végig aludja!
Most a bal szeme könnyezik már egy hete, reggelre van váladék is benne. Mosogattam kamillával, de úgy néz ki nem használt. Ma délután viszem a doki nénihez. Gondolom ad valami szemcseppet.

Kép
eperke25
 
 


És íme a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
eperke25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: