[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Tücsi: köszi a fürdetés tippet. Igyekszünk alkalmazkodni hozzá is, meg persze valahogy rendszert is belevinni. Olyan régóta még nem vagyunk itthon, hogy megszokhatta volna ezt a ritmust. :lol:

Úgy próbáltuk meg, hogy amikor a következő etetés esedékes lejavascript:emoticon(':roll:')nne, ahhoz képest egy fél órával nekikezdünk a fürdésnek, így még talán nem lesz olyan halál éhes. Aztán, hogy ez jó, vagy sem, nem tudom, mert akkor is sír, ha magától ébred, és akkor is, ha én ébresztgetem - bár ilyenkor már nem alszik mélyen, szóval nem nagyon kell kirázni az ágyból :wink: De biztos megszokjuk majd mi is, meg ő is. 8)

Anya azt mondja, ő is így csinálta, igaz, nekünk úgy jön ki a lépés, hogy ez fél nyolc, nyolc körül esedékes. De az etetések miatt alakult így és 5kor mégsem akartuk fürdetni...apa sem érne haza rá, ha dolgozna, szóval nem direkt így alakítottuk. Bár nekünk megfelel, csak a család nézett ránk okosan, hogy ilyen későn??? :oops: :roll:

Hát, ahogy telnek a napok, nem kevesebb, hanem egyre több kérdésem lesz, bocsánat, ha ez túl fárasztó, vagy unalmas. Tessék figyelmen kívül hagyni.. :oops: :roll:

Tücsi: atya ég, most figyelem csak, hogy Csabika már 4 hónapos?! :shock: Anyám, nagyon eltelt az idő. Már kész férfi! :wink:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok,

Köszönjük a dícséreteket.
Mi próbálunk rendszert vinni a napjainkba. 3 óránként eszik, és sajnos keltegetni is kell miatta, mert ha rajta múlna napjába csak 3X enne, és akkor nem hízna egyáltalán. MEg a tejtermelődésemnek is jobb szerintem, ha rendszeresen szopizik.
Nem azt mondom, hogy halál pontosan kell nezni a 3 órát, +/- 20 perc belefér. De kell rá figyelni.
Amúgy jól viselkedik, és már 80 gr-ot is td szopizni elég gyorsan.

Kép
eperke25
 
 


Sziasztok!

Márk elkapott egy nagyon csúnya vírust, felül és alul minden kijön belőle, drukkoljatok, hogy ne kelljen a kórházban kikötnünk...
A dokinénink szerint ki van száradva, úgyhogy kapja az elektrolitot...
Ennyire még nem volt beteg szegénykém......... :cry:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

 
 

Jaj Vera, jabulást nektek és drukkolok nagyon hogy mihamarabb meggyógyuljatok.

KépKép
csige-bige
 
 


Vera: nem "kalici"? Nálunk az egész családon végigment, szerencsére minket kihagyott, pedig volt para rendesen, 4 napos gyerek mellett...
Jobbulást a lurkónak. De arra gondolj, hogy a gyors segítség a legjobb és ha ezt a kórházban kapja meg, akkor neki ott van a legjobb helye.

Kép
wruska
 
 


Először is jobbulást a gyengélkedőknek!!! Karácsonyra tilos betegnek lenni!!!

Hajni!
Neked aztán nagy babára van kilátásod!!! Legalább mint Wruskáé!
Gondolom már a pocakod is méretes!

Wruska!
Tegyél csak fel nyugodtan több képet! Ilyen szép gyereket mutogatni kell!!!!! Ez a többieknek is szól, mert imádom nézegetni a sok szép babát!!!

Én ma letettem a "lantot" a munkhelyemen. Befejeztem! Most következik számomra a nyugodt babavárás időszaka, ami hamar el fog repülni... Nagyon aranyosak voltak a munkahelyemen. A főnököm nagy virágcsokorral és kölyökpezsgővel "búcsúztatott" el. Kicsit pityeregtem is... :oops:
merszi
 
 


Vera! Jobbulást kívánok Márknak!

Wruska! Kérdezz csak nyugodtan, természetes hogy rengeteg a kérdés ilyenkor. Amúgy szerintem nem baj, hogy most nyolcra jön ki az evés. Később, amikor majd kevesebbszer eszik egy nap, akkor úgyis korábbra fog tolódni. Állítólag hat hetes koruk körül kezdik megszokni a rendszert, úgyhogy addig még bőven alakulhat a 8 óra. Meg különben is, ha Ölivérnek így jó, akkor nektek is így jó. (Az első pár hétben nálunk is sírt minden fürdéskor Csabi, aztán egyszer csak egyik pillanatról a másikra vigyorogni kezdett és azóta imádja.)

Merszi!
Neked meg jó pihenést kívánok, megérdemled és gondolom rátok is fér!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Hát úgy néz ki talán túlvan a nehezén, de tegnap este 6-kor még mindig hányt és nagyon gyenge volt (remegett, teljesen kiszáradt), akkor már 2 napja nem evett semmit. Már a kórházba indultunk épp, amikor megjött anyukám akinek sikerült vele megitatni nagyobb mennyiségű teát, utána próbálkoztunk háztartási keksszel, ezt szintén nem hányta ki.

Este egész jól aludt, már minden (tea és anyatejcsi) benne maradt, most is alszik, de reggel már mászkált, nevetett, játszott, már nem volt aceton szagú a lehelete szóval, jobban van.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Megint jól elmaradtam, bocsika! :(

Wruska, Eperke!
Hatalmas gratula a babákhoz! :) Csodaszépek! Mindkettő! Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy Muki is nemrég ilyen apró volt, most meg akkora nagy már, hogy alig birom felemelni... :lol:

Wruska!
A fürdetés szerintem egyáltalán nem késő! :wink: Mi is igy szoktattuk Mukit, hogy fél8-8 körül vagy akár még később fürdött. Ezt annyira megszokta, hogy ha eltolódik az esti kajcsi, mert délután később kér uzsit, bealszik a kaja előtt 8 körül... :lol: persze fél óra múlva kb. felkel és enni kér, de ez nagyon jól kialakult igy, mert minél később rakjuk le aludni, annál később kel reggel, ami nem hátrány... ugye az ember hajnalban van a legmélyebb alvási fázisban, igy akkor a legrosszabb felkelni, inkább este később fekszem le, de reggel később kelek, mint forditva. Bár ez nálatok még odébb van, de nekünk sikerült igy rászoktatni a mielőbbi éjszakai átalvásra... :wink:

Eperke!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehezen indult a felépülésed! De remélem, hogy annál könnyebben fog menni ezután minden!
Nagyon szép a 80gramm, amit szopizik a drága! Ügyesek vagytok!

Vera!
Gyors gyógyulást a kis vejemnek! :wink:
Na igen, az anyák már csak ilyenek, jönnek-látnak-győznek! :D
Szerencsére! Amolyan varázslók... :) remélem, Márkuci túl is van a nehezén....

Nem tudom, akkor irtam-e, anyósomnak vettem egy kis fa-táblát névnapjára, amire ez van irva:

"Valóban léteznek varázslók és tündérek.
Gyermekként sokszor bújtunk a szoknyájukhoz és fogtuk a kezüket. Sokan nem tudják, hogy varázslók ők és tündérek, mert álnéven élnek köztünk, úgy nevezik őket: ANYÁK ÉS NAGYMAMÁK."

Csak mert idevágott, ahogy Vera irta, anyukájának sikerült Márkot megitatni.... :wink:

Na igyekszem nem nagyon lemaradni, de elönt a készülődés...

Alziza, Panni???
Vendég
 


Vera!

Remélem Márk télleg helyrejött!!Anyukád télleg egy varázsló lehet :lol:

Pumpóka!
Jó h jöttél!Nincs új képed Zsófiról?Had gyönyörködjünk benne is!

Na majd azt nézzétek meg mennyit fogok én kérdezni!Egyik kezemben a gyerek,másikban az egér :lol: :lol: Már látom is magamat 8)

annus11
 
 


Merszi: azért már éppen itt volt az ideje a pihenésnek is :lol: Tényleg nagyon kedvesek voltak a munkahelyeden, ritka az ilyen.

Pumpóka: jó hallani felőletek. Köszi a bíztatást.

Hajni: tényleg szépen fejlődik a kisasszony. Nemsokára te is babázol, Merszivel együtt.

Alziza, Panni: merre vagytok? Alziza, még mindig s@r a géped?

Tegnap este kétszer is fürödtünk, mert konkrétan úgy összeszarta magát a kis drágánk, hogy még a zoknija is szaros lett. Nem lett volna az a pelenka, ami megfog ekkora mennyiséget.

Egyébként szegényem hasfájós. Erre nincs tippetek? Olyan nehezen jön a kaka, ezzel küzdünk fél, akár egy órát is napközben (éjszaka nincs gond), mire a görcsök úgy ahogy elmúlnak, és tud sunyni kicsit. Mert persze a 3 órás kajálásokat tartjuk szépen. Így aztán ki is fárad nap végére. :(

Bizonyíték a hurkákról

Kép

Kép :lol:

Kép
wruska
 
 


Hát nem semmi hurkácskái vannak Olivérnek. Igazi egészséges, formás és biztos lehet dögönyözni, ami annyira jó :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Wruska!
Egyszerűen gyönyörű ez a gyerkőc. Csabi is hasfájós volt, nekünk az elején sokat segített az infacol. Három hónaposan szoktattuk le róla, azóta pedig alkalom adtán kap homeós kamomilla bogyót, meg szerencsére néha sikerül egy kis édeskömény teát megitatni vele, ami szintén nagyon jó dolog, csak amíg a fiatalúr pici volt és hasfájós, addig nem volt hajlandó meginni. A gyengéd pocisimi és a pocakmelegítés is jól jön ha fáj a poci. Csak tedd rá a pocijára a tenyeredet, még úgyis lefedi az egész pocikáját. Ezt nagyon szerette Csabi, általában így aludt el.

Vera!
Örülök hogy Márk jobban van, a karácsonyt már kicsattanó jókedvvel fogja várni.

Nekem is lenne kérdésem:
Tudom hogy ezt én rontottam el, de annak idején úgy gondoltam, hogy az elmaradt kilenc hónap miatt az a legjobb mindkettőnknek, ha minél többet van kézben és testközelben Csabi. Természetesen így is alszik el. Viszont kezd nagyon fájni a vállam és a hátam mert bizony egy kis sószsákot kell cipelgetve ringatni. Hogyan lehetne rászoktatni hogy fekve aludjon el? Van esetleg valakinek taptasztalata?

tücsökbogár
 
 


Lányok, mára ismét 40 fokos láz, most úgy néz ki, hogy a mellem gyulladt be. Nagyon ki vagyok lelkileg. Bent akartak tartani, de mondtam a dokinak, hogy fejni itthon is tudok - eddig is tettem, ugyanolyan géppel, mint ami a kórházban van és az antibogyót is tudom szedni. Ráadásul itthon van segítség, így pihenni is tudok, ha pici nem akar aludni, vagy le tudom fejni a mellem rögtön szoptatás után.
Nagyon ki vagyok lelkileg, rettegek, ha holnap megyek kontrollra, bent tartanak megint. Egész délelőtt bőgtem, nem azért, mert, fáj, hanem hogy ilyen szerencsétlenek vagyunk és mert itthon akarok lenni vele. Ő mindebből semmit sem vesz észre, szerencsére.

Kép
wruska
 
 


Jaj Wruska jabulást neked. Az egyik ismerősömnek is begyullad a melle, de ő is fejte, még ha fájt is és szedte a gyógyszert rá és szépen helyrejött. Nyugi, nem lesz semmi gond.

KépKép
csige-bige
 
 


Wruska!

Fel a fejjel! Biztos elmúlik majd minden! Remélem nem kell a kórházban maradnod! drukkolok, hogy hamar megoldódjon ez a probléma! Mint írtam nekem is volt ilyen problémám, igaz később jelentkezett. Én is fejéssel lettem túl rajta! Minden szopi után kiürítettem a maradékot. Nálam még ekcéma is jelentkezett...annyira tele voltam tejjel, hogy a mellem égett és viszketett! Állandóan krémes pakolás volt rajta, mejd szopi előtt lemosás. Biztos van valami homeos bogyó is erre, de én már nem emlékszem a nevére a neten bizti utána tudsz járni!
A kicsifiad gyönyörű! Ez lebegjen a szemed előtt! Ne sírj, mert addig jó amig a picur nem érez semmit, bár a lelkizéstől apadhat a tej, talán fog is és még megoldást is hoz számodra...

Én ma megyek dokihoz és azon izgulok a bébim fejjel lefelé legyen már, mert állandóan pörög...utoljára medencevégű volt.

Íme egy fotó (természetesen fej nélkül... :) ) Kép 33 hét
merszi
 
 


Hát nem kellett bent maradnom, 10 órakor 37,1 volt a hőm, igaz fél hétkor bevettem egy algopyrint, mert akkor meg 38 volt.De a pici is szépen szopizott éjjel és reggel is.

Eddig nem is volt baj, most megint felment 39re. Megint nem szopott rendesen a kis drágám és lefejni képtelenség annyi, mint amennyit ki tudna szívni. Úgyhogy most megint gyógyszer és remegés a holnapi kontrolltól, hogy ne kelljen bent maradni. Azt mondta a dokim, ha nem megy le a láz, akkor gyógyszer helyett injekciót kell kapjak gondolom, az jobban felszívódik, vagy gyorsabban. Mondjuk ma nem sokat tudtam pihenni sem, mert a gyerekorvoshoz is ma kellett elmenjünk és cipelni a kiló 60 dekás gyereket a bébihordozóban, nem leányálom. De Roni most nem ért rá :(

A dokim még mindig nem a mellemre gyanakszik, hanem a méhemre, ami nem túl jó, mert az lehet, hogy egy újabb műtétet eredményezne. Ahhoz pedig be kellene feküdnöm. A tegnapi vérvétel eredményei jobb értékeket mutatnak egyébként, mint a múlt hét szombatiak, amikor hazajöhettem. de a láz továbbra is fennáll, akkor nem vagyok kisegítve vele.

A gyerekorvos azt tanácsolta, hogy azért belgyógyásszal is nézessem meg magam - több szem többet lát alapon,mert volt olyan gyerekágyasuk, akinek fülgyulladása volt panaszok nélkül és végig a mellével kezelték...Úgyhogy őt is útba kellene ejtenem, csak így karácsonykor elég nehéz, bár én nagyon a mellemre gyanakszom.

Most borogatom, testmeleg vizes ruhával, ahol piros, kicsit később megpróbálok újra fejni, és várom a csodát.

Bevallom, most nagyon el vagyok keseredve. Nem szeretnék visszamenni a kórházba, főleg karácsonykor nem :cry: De egyáltalán sosem! Csak a második gyerek születésekor.

Bocsánat, hogy ilyen negatív vagyok, de muszáj valahol kiadnom magamból, mert azért itthon igyekszem tartani magam, pedig romokban heverek.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Wruska! Remélem, helyrejössz hamarosan és nem kell kórházba menned! Sajnálom nagyon, ami veled történik, mert a legszebb időszak ez, amikor újszülött bébink van. :( Kivánom, hogy nagyon gyorsan épülj fel...

Egyébként csak azért jöttem, mert nem biztos, hogy karácsonyig jövök már, igy szeretnék mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kivánni!!!

Kép
Vendég
 


Háát Wruska!

Tényleg nagyon rád jár a rúd! De remélem hamar kiderítik a láz okát és elmúlik minden rossz! Tényleg minden rossz akkor jön amikor ünnep van és nincsenek jóformán orvosok! Így szoktak a gyerekek is betegek lenni, vagy ünnep, vagy hétvégén... :twisted:

Pumpóka!
aKKOR NEKD ELŐRE IS Boldog karácsonyt!


Ja és megfordult a fiam! Igaz még 7 hét, de most már lekötözöm!!!!
merszi
 
 


Na jöttem!Mi már elkezdtünk karácsonyozni!Dobok is képet!

Kép
Kép

Na az egyik kép a karácsonyfa Szolnokon,a másikon meg a férjemmel vagyok.

Betegeknek jobbulást!

annus11
 
 


Csinik vagytok Annus!


Tegnap estére már nálunk is állt a fa, az én "kis Jézuskám"= kicsi fiam, feldíszítette nagy izgalommal, így ma reggel mi már egy gyönyörű villogó fára ébredhettünk. Már nagyon izgul...nálunk előbb kell, hogy jöjjön a "jézuska" mert a párom dolgozni megy holnap reggelig... :twisted:

Remélem a gyengélkedők már jobban vannak! Wruska ez különösen neked szól! Kívánom, hogy otthon végre nyugodtan karácsonyozhass a családdal és elfeledhesd ezt a lázas állapotot!

És mindenkinek ezt kívánom:

Kép Karácsony

Kiskarácsony, nagykarácsony, angyal csókja rátok szálljon.
Hozzon nektek minden jót, ne csak almát, mogyorót.
Boldogságot, békességet, szép jövőt, melegséget.
Békés Karácsonyt kívánva neked!
merszi
 
 


Kedves kismamik és Anyukák!

Nagyon Boldog,Békés,nyugodt Karácsonyt kívánok mamákna,babáknak,papáknak,tesóknak.........

pussz

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Az emberi szív szeretetből áll össze,
Adj egy darabot másoknak belőle!
Ne félj, hogy elfogy, hisz Neked is adnak,
Ezért van értelme a gyönyörű napnak!
Adj belőle bátran, így lesz szép az álom,
Legyen Nektek csodaszép e mesés Karácsony!!

Áldott, Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk!
a Király család

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Másolom magam, úgyhogy bocs:

Boldog, Békés Ünnepeket Kívánok én is Mindenkinek (egy kicsit megkésve, ezer bocs)..
SAjnos Márk a kezdeti jólét után hétfőn újra visszaesett (megint hányt és nagyon durva hasmenése volt), a dokinéni szerint 2 részletben támadó vírus, amit anyukám is elkapott, nekem a torkom gyulladt be, úgyhogy szép karácsonyunk volt (van).
Szerencsére mostanra úgy néz ki megállt a hasmenése is, reméljük nem esik vissza újra.
Kezdem úgy érezni valaki megátkozott minket: itthon anyukámnál elpusztult a kutyám, aztán a betegségek, majd a kocsira kellett rengeteg pénzt kiadni, majd a mosógép elromlott....Szóval remélem megáll ez a széria és jobb újévünk lesz...


Wruska!
Remélem lemegy a lázad hamar és a tejcsi sem apad el, ne idegeskedj (tudom hülye szöveg, de igaz) mert az is árt...Próbálj meg pihenni és csak a manóval és magaddal foglalkozni most.

Vera
Sziasztok!

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Kicsit én is le vagyok maradva, mindenkinek békés és boldog ünnepeket kívánok!

Wruska!
Abban reménykedek, hogy nem azért nem jelentkezel hétfő óta mert mégis kórház lett a láz vége! Ha tudsz, adj hírt magadról!
Remélem, hogy meggyógyulsz és végre élvezni is tudod majd Olikával az életet!

Vera!
Hát ez sem semmi, amin ti keresztülmentek mostanában! Jobbulást kívánok!

tücsökbogár
 
 


Halihóóó!

Kicsit én is beléptem a gyengélkedők táborába 25-én este...torokfájással kezdtem és most folytatom "takonykórral", köhécseléssel és rekedtséggel... de azért túlélem!

Sajnálom a kicsi Márkot, hogy visszaesett, de talán azóta már jól van! Szegénykémnek ez az első karácsonya és nem úgy alakul ahogy kellett volna...

Wruska!

Én is azon elmélkedtem, talán nem azért nem írsz mert kórházban vagy! Remélem otthon vagy a családoddal és már kifelé mész a lázból!


A többiek remélem megúszták bacik nélkül a karácsonyt!!!
merszi
 
 


Sziasztok,

utólag is mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk és boldog új évet.

Hát igen, eddig azért nem jelentkeztem, mert kedden megint befektettek a kórházba. :cry: Nagyon kész voltam, megkértem a családot is, hogy ne jöjjenek látogatni, mert így olyan lesz az egyik nap is mint a másik és nem agyalok a nyomoromon és pláne nem, hogy a szentestét bent töltjük..Tegnap engedtek haza, de szerintem fogalmuk sincs, hogy mi bajom lehet, mert a vasárnap ismételten levett kenet teljesen negatív lett, tehát egész héten antibiotikumos kezelést kaptam valamire, ami nem is volt bennem már, de mindenesetre hatott, mert a lázam estére lement és azóta sem jött elő. El is döntöttem, hogy január első hetében elmegyek a belgyógyászomhoz is, meg fogorvoshoz és kivizsgáltatom magam ezen a téren is, mert ha nem a mellem és nem a méhem, akkor valami másnak kell lennie, ha ilyen magas lázat produkál.

Bevallom, próbálok nem gondolni rá, de nagyon félek, hogy ez a láztalan állapot sem tart sokáig és megint visszakerülök. Nagyon szeretnénk már az itthon-létet élvezni.

De Olivér b@szik a világra és a rendszerre, fejlődik szépen, bár elaludni nem nagyon akar. Azt látom, hogy megugrott a kaja igénye, többet eszik, mint egy hete. De elaludni azt nem tud, ringatni kell, aztán meg ha alszik is, csak 1,5 - 2 órácskát. De mindig azt mondogatjuk, hogy nem is olyan sokára eljön az az idő, amikor ciki lesz majd hozzánk bújni, úgyhogy most kiélvezzük :roll:

Minden betegnek jobbulást és nagyon boldog új évet!!!

Kép
wruska
 
 


Na hari h eddig nem jöttem...annyira zsúfoltak voltak a napok és ég a pofám h még az ünnepek előtt nem jöttem a jókivánságokkal :oops: :oops: :oops:
Szal utólag is ÁLDOTT KARÁCSONYT MINDENKINEK!!
Wruska:annyira sajnálom amiken átmész.Mintha magamat olvasnám Márk fiamnál...képzeld nekem az derült ki a végén, h egy gennyes fogam(ami tünetmenetes volt)szal az tartotta fennt a szervezetmben a mellgyulladás mellett gyulladást és attól volt nekem is vissza-visszatérő lázam(40 fokos) :shock: Staphyloccicus baktériumot tenyészettek ki a gyennyes tejből amikor végül fel kellett vágni mindkét mellem.Sajna nekem annyiszor visszatért h el kellett apasztani a tejet 6 hósan(de nekem a sok fájdalomtól az már megváltás volt)Gyakorlatilga 6 hónapig gyullaldt mellből szoptattam(másfél kilókat hízott a fiam havonta így is :wink: )..nekem az is közrejátszott h fejtem és egyre több tej lett és egyre begyulladt..szal a sok fejés nem jó, csak épp annyit szabad fejni ha nem szoptatsz abból a mellből,h kicsit megkönnyebüljön a mell.Amúgy egy ördögi kör mert minél többet fej az ember, annál több tej lesz és annál inkább begyullad.....már Krizsinél és Olikánál tapasztalt voltam és nem volt ilyen gond..egyátalán nem fejtem...
Őszintén remélem megoldódik a gondod!!!!!A mellgyulladásr jellemző a magas láz,piros folt a mellen,kemény csomók,nyílt sem a mellbinmón amin sajna sokszor bejut a nem kívánatos baci és sima útja van a mellgyuszinak:( stb...ha ezek egyátalán nincsenek akkor tényleg más lehet...

Eperke:Nagy -nagy Gratula!!!!!!

Betegeknek jobbulást!!!


Hoztam pár képet..remélem nem gond :win


Krizsike nagyon örül a konyhának :wink:

Kép

Márk bontogat
:wink:

Kép

Na ez mi a szösz???? :wink:

Kép

Aha,mostmár értem... :wink:

Kép :wink:

Együtt a nagy család!!

Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny, erre (mármint a fogra) én is gondoltam. Megyek is, mihelyst a fogorvosom megkezdi a 2009-es rendelést.

A mellem szépen alakul mármint a seb - egyáltalán nem fáj már, csak a mellbimbóim vörösek és érzékenyek - ez mikor múlik el?
Már mindkettőből szopizik, de azért fejem is, hogy egy kicsit serkentsem a tejtermelést, mert ez elég kevéske, ami most van.
Ja és sörözök (alkohol mentest) - semmi gyógyszer, tea, csak természetesen..


Remélem, mindenkinek szépen telnek az ünnepek és várjátok már a szép, boldog új esztendőt.

És egy újabb kép a kisemberről. Egyszerűen zabálni való rajta, annyira imádom ezt a képet.

Kép

Kép
wruska
 
 


Wruska: örülök hogy jobban vagy. Tüneményes a kis pasid, a hajával pedig nem tudok betelni, nagyon vagány :lol: Természetesen áll így a képen, vagy rásegítettetek? :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Wruska!
Édes kis manód van! Ezt az arckifejezést! :D
Remélem mihamarabb elmúlik a mellgyuszid!

Én ma kénytelen voltam itt vidéken elmenni füll-orr gégészetre, mert szó szerint a torokgyuszi átment a fülemre és már alig hallok. A doki szerint középfülgyuszi, ha szerencsém lesz nem kell felszúrni, de biztos hogy az lesz, mert elképzelni sem tudom, hogy milyen az ha felszúrják az ember fülét (bár az orromat kiskoromban felszúrták és az így emlékekből vissszaidézve egy rémálom volt).
Remélem Márk nem kapja el tőlem ezt az egész felsőléguti nyavaját..

Panny!
A közös képetek nagyon jó, nem féltetek ilyen alacsonyra rakni a karácsonyfát (Oli miatt)?

Alziza!
Gépetek mikor lesz???????????Hiányzol nekünk!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


A hajával képtelenek vagyunk mit csinálni. Annyi forgója van, hogy ha megszárad, máris így áll :lol:

Vera: nem irigyellek. Jobbulást.

Kép
wruska
 
 


Nem baj Wruska, nagyon édi így. Úgy tűnik, hogy zselére nem lesz szüksége a fiatalembernek majd :lol: Igazi komoly pasis frizura :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Wruska!

Persze fejjed ha nincs elég tejcsi...én csak arra írtam amikro mellgyuszi van,szal csak akkor nem szabad sokat fejni mert nem tud ürülni a gyulladás és annál jobban begyullad...sajna szakértő vok a témában :?

Hát nekem extra érzékeny a mellem és a szoptatási időszak végéig érzékeny marad és fáj és vörös a mellbimbóm...de ez nem általános...általában 6-8 hét alatt normalizálódik.Nekem kizárólag az Avent nyugtató krém vált de de nem a hidratáló hanem a Soothing-krém..sztem az szupe...r..és nem kell lemosni szopi előtt sem...minden szopi után és előtt használtam és mondhatom h ennek köszönhető h egyátalán tudtam szoptatni és nem repedt tovább a mellbimbóm és nem láttam csilagokat szopi közben.

Tényleg nagyon édes Olika..a haja meg csúcsszuper!!! :wink:

Vera!

Semmi gond nincs a fával...azért kellett ilyen nagy fa mert a srácok már nagyon készültek rá és várták h mekkora fát hoz nekik a Jézuska...nem tehettük meg velük h kicsi fa legyen....anno amikor a Márk volt kicsi nekünk is csak asztalon levő gyökeres volt....de amúgy semmi de semmi gáz nincs..először hagytam h kicsit közelebb menjen Olika és kicsit megszúrja a tűlevél(nem nagyon,ne gondoljatok szadistának :wink: :lol: )és azóta nem megy annyira közel....csak körbejárja és ennyi.Saját kárán tanult és emlékszik rá.Olvastam ezt már máshol is h így kell és nálunk működik is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Rakok fel pár karácsonyi képet én is:

Kép
Kép
Kép
Megtanultunk csúnyán nézni (hogy kitől tanulta el én nem is tudom...):
Kép
Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, nagyon édes a kispasid. Nem is olyan kicsi már.

Jó hírekkel érkeztem, végre! Mindkét ciciből szopizunk újra - fájdalom nélkül. Nagyon ügyesen beveszi a szájába és végre több a tej egy étkezésnél, mint a tápszer, szóval most már tényleg csak pótlásról beszélhetünk újra. Fejni nem tudok most így semmit (max 10 milit tudok kisajtolni magamból szopizás után), mert mindet kiszívja - mindkét mellből eszik és így is szépen emelkedik a tejmennyiség - legalább is múlt hét péntekhez képest is már van különbség (mérjük minden etetés után). Csak akkor fejek, ha egy mellből jól lakik - vagyis úgy befárad és megeszi a két melles adagját, hogy a másik már nem kell. Akkor lefejem és azt kapja meg pótlásnak a következő etetésnél. Úgyhogy végre én is kezdek kisimulni.
Szellőztetjük is a kis drágámat, újévkor már ki is megyünk egy kicsit sétálni, persze csak ha nem mínusz 15 fok lesz. Már alig várom.

Velem is minden rendben - úgy tűnik. Továbbra is láztalan vagyok, minden etetés után mérem (majdnem olyan, mintha a teherbeesés miatt hőmérőzném maga :shock: )De legalább így én is nyugodt vagyok, hogy látom, nincs gond. Lassan letelik a 6 hét is, és már nem lesz mitől félnem - mármint, hogy befektetnek újra.

Remélem mindenki jól - jobban van (betegek) és készülődtök a szilveszteri bulira.

Kismamák, hogy vagytok?

Kép
wruska
 
 


BUÉK mindenkinek és emellett sok-sok egészséges babát kívánok minden Kismaminak!!!!!!!!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 



BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDEN KEDVES TOPICTÁRSAMNAK ÉS CSALÁDJÁNAK!


Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Brrr! Másodszor szállt el az írásom... :twisted:

A lényeg ismét szép babafotókat láthattam tőletek!

Wruska kérdésére válaszolva én mint kismami jól vagyok, de kicsit túlpörögtem magam ma. Főzés, sütés...stb. nagyon elfáradtam, de megvárom az éjfélt és koccintok, majd irány a tollasbál! Babóca közben pörög forog a hasamban, mitha tudná ma buli van!

Kép BUÉK

Ezt kívánom nektek:

Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot, ha bármi bánt, neki elmondhatod! Meggyógyítja szívedet, lelkedet. Kívánom: tegye szebbé a következo évedet! BUÉK!


Ui: A szerencse banknál a 2009-es számú számládra átutaltam 365 nap szerencsét, egészséget, és jókedvet. Minden jót az elköltéséhez! Boldog új évet!
merszi
 
 


Wruska!

Szívből örülök a jó híreidenk,én aztán értem mit jelent ez most neked!!!Ha még akarod kicsit serkenti a tejcsit talán próbáld ki a homeot is(Utrica Urens 5ch)és egy ideig minél többször szopiztasd,akár óránként is ha kell,ezzel tud nőni igazán a mennyiség.Ügyi vagy :wink:

B.Ú.É.K. MINDENKINEK!!!

Mi házibuliban voltunk,a gyerekek közül csak Márk jött velünk..a többiek anyuéknál buliztak csicsikáig :wink: ...reggel 5-kor jöttünk haza,engem meg már kidobott az ágy :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni: köszönöm. Mindig a cici az első. Ha vígasz kell, akkor is. Azért most egy kicsit hektikus volt a mennyiség (egyszer 90 egyszer 20), amennyit szopizott, de igyekszem erősíteni a lelkem és nem sokat aggódni emiatt. Végül is éhen nem marad sosem, és az anyatej minden cseppje ajándék és ameddig tudom, bármibe kerüljön is nekem, szoptatni fogom.

A tejserkentőktől félek egy kicsit itt a láz miatt (lehet, hogy nincs összefüggés, de mégis), úgyhogy legkorábban a 6. hét letelte után merek próbálkozni ilyenekkel. Majd meglátjuk, hoz e sikert.

Remélem, mindenkinek jól indult az új év. Meséljetek, hogy telt a Szilveszter.

Alziza, merre vagy? Nagyon hiányzol!

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek Boldog Új Évet szeretnék kívánni.

Sokáig nem voltam, mert elég zsúfoltra sikerült ez a Karácsony. De végre vége, és a látogatók is fogyatkoznak már.

Remélem mindenkinek jól teltek az Ünnepek.
Gondolom a nagyobb babák mér jobban élvezték, mint a pár hetesek.

Mi jól vagyunk, Petra nagyon sokat fent van, 3-4 óránként eszik és van úgy, hogy közte nem is alszik. Ilyenkor nem sír, csak nézelődik. És most már úgy tud vándorolni az ágyban. Reggelre mindig az ágy végében a takaró alatt van. Éjszaka szerencsére nem kell fel enni.

Teszek fel nektek pár képet ha nem baj.
Kép Kép Kép Kép Kép keresztlányom Kép nem tetszett neki a fa
eperke25
 
 


Wruska,
Örülök, hogy már jobban vagy. Reméljük, nem lesz már több problémád.
Szilvesztert anyuméknál töltöttük, de már 1 órára itthon voltunk. Elég uncsi volt. De hát most nem a bulizáson volt a fő hangsúly.
Nagyon jó a sérója Olivérnek. Mókásan néz ki vele.

Merszi,
Vigyázz magadra, és pihenj sokat, mert hamar eljön az idő, amikor majd nem tudsz pihenni. Már nem sok van hátra :lol:

Vera,
Az a csúnyán néző kép nagyon jól sikerült Márkról. Ennivalóan édes.
eperke25
 
 


Eperke!

Nagyon édesek a képek :wink: ...és el vok hűlve h egyik-másik képen milyen nagylány már :wink:
Nagyon rendi hogy nem is sír etetések között pedig fennt van...jól bírja ébren :wink:
Tejcsid van?

Wruska!

Persze várd meg a 6 hetet ha gondolod,de a homeoval tényleg nem kell aggódnod..csak azért mertem ajánlani mert írtad h nem szeretnél pótolni és több tejcsit szeretnék..szal a homeo abszolút megbízható..egyébként én ugyanezt szedtem csak 15 ch-ban tejcsökkentésre mert nekem meg annyi volt h muszáj volt(féltem h begyullad mert nem tud mind kiürülni)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Visszajöttünk anyutól Pestre, de ahogy visszaértünk szinte rögtön ügyeleten kötöttünk ki Márkkal: nagyon csúnyán köhög, este alig aludt valamit, nagyon sokat és hosszan sírt.
SZerintem tőlem kapta el a torokgyuszit, csak abban tudok reménykedni, hogy neki, mivel folyik rendesen az orra nem megy a fülére (én karácsony óta süket vagyok, még mindig el van dugulva a fülem).

Kaptunk beutalót a Szt. János Kórház Fül orr gégészetére, ha rosszabbodna a helyzet, addig meg megy a Nurofen és a cici (alig eszik egyébként).Reméljük nem kell bemenni este.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Eperke: nagyon éde a kiscsaj, a karcsonyi ruciban pedig tündéri :D

KépKép
csige-bige
 
 


Vera: jabulást nektek és drukkolok, hogy mihamarabb gyógyuljatok

KépKép
csige-bige
 
 


Vera!

Nagy adag jobbulást!!!!

Csige-bige!

Mit érzel?Mikor tesztelsz?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csináltam egy mixet a pocakról,de csak ilyen szedett vedett.Remélem a lényeg látszik rajta.Igyekeztem az elmúlt időben mindig ugyan azt a felsőt felvenni,mert akkor talán nem lesz csalóka a kép!Azt már most látom h a póló már nem ér le annyira...eláll alul :lol:

Kép

Nagyon cukik a babák továbbra is!!!!Zabálnivaló mind!Már alig várom h kinn legyen az én Maszatkám!!!

Betegeknek továbbra is jobbulást!


Páran megint eltűntek,tessék jelentkezni!!!!!

annus11
 
 


Annus, olyan édesen gömbölyödik már a pocakod, és te nagyon nagyon csini vagy. Jól áll a kismamaság.

Olikám sajnos pocakfájós. Olyan rossz, hogy nem tudunk neki segíteni. A melegítés nem használ, de az Infacol úgy ahogy segített. Most már legalább van böfi. Sajna a puki a nehezebb - kaka az van doszt, az nem gond.
Van ötletetek, hogy még mivel lehetne próbálkozni? Tudom, hogy három hónap az egész, de ha tudnánk neki valamivel segíteni, az jó lenne. Még szerencse, hogy éjszaka nincs ilyen gond. Akkor csak eszik, meg alszik. Max nem egyszer, hanem kétszer kel fel. De ez aztán igazán nem gond.

Kép
wruska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: