[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Merszi: de már csak decemberben dolgozol, igaz?

Tücsi: édes a kis manód. Az a vigyorgós kép egyszerűen imádni való!

Eperke: Érdemes lenne venned Arnica Montanat. Segíti a felépülést, főleg a császárosoknál nagyon ajánlott. Egyébként szerintem nagyon hamar fel fogsz épülni a császárból, mert nem leszel kifáradva - nem vajúdsz órákat, szóval nem lesz gond. Irigykedek kicsit, mert legalább te tudod már, hogy mi vár rád. Nekünk majd még most sorsolják :wink:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem!Láttuk Maszatkát,és hát még mindig Maszatka....negyed órán át csak azt próbálta meglesni hogy mi van a lába közt,de a baba nem akarta megmutatni.Törökülésben ült már megint,és a lábait nem nagyon aktivizálta,ráadásul még a köldökzsinór is pont ott van.Amúgy a feje pont a köldökömnél volt,tehát úgy trónol :wink: Egyfolytában boxolt a kiskezeivel,láttuk a kis ujjait,hallottuk megint a szívverést.Szóval nagyon édes volt.Annyit mondott csak a nő hogy mivel lusti és mindkét hólyag tele volt ő fiúnak gondolja,és nagyon lelkesen kereste a kukit,aztán nem láttunk semmit.Pontosabban azt se láttuk h kislány lenne,mert egyáltalán nem engedte hogy megnézzük...pedig fordultam oldalra is,kicsit zörgettük de semmi.
Azért örülök h minden oké és láttuk őt,majd hozok videót meg képet róla megint.És már 21 dkg a drágám :wink:
Én már úgy vagyok vele ha nem akarja hogy tudjuk akkor már engem se érdekel. :lol:

annus11
 
 


Wruska,
Mi ez a Arnica Montana?
Életemben nem hallottam róla.
Ne irigykedj amúgy, én szerettem volna, ha magától indul meg.
De hát nem. De az a lényeg, hogy egészségesek legyenek.

Annus,
Örülök, hogy jó volt az UH. Itt már gondolom kedvesebbek voltak.
Majd egyszer kiderül, hogy mi a neme. Ha máskor nem májusban.
Amúgy neveken gondolkoztatok már?

Merszi,
Ne dolgozz most már sokat.

Kép
eperke25
 
 

 
 

Még Panny írta, de nekem a védőnőm is javasolta - mindenféle sebre jó:

1. Vajúdás kezdetén (műtét előtt) és a szülés után 2 órával

ARNICA C - 3o (1 adag)
- a vérzékenység csökkentésére
- a szülés alatt keletkező szöveti sérülések, haematomák gyorsabb gyógyulása, az ezekből eredő fájdalmak csökkentése érdekében
- enyhe antiszeptikus és varix-ellenes hatását kihasználandó

Kép
wruska
 
 


Eperke!
Ez homeós cucc!!!!Amúgy én fogok ilyeneket használni terveim szerint,szerintemérdemes hinni vmiben h attól jobb lesz,hamarabb megerősödik az ember,"könnyebb" lesz a szülés stb. :wink:
Amúgy a fiú név adott az apukája után,a lány név viszont nagy dilemma...és nekem kéne dönteni :roll: Nagyon sok tetszik....és túl sok kritérimnak kell megfelelnie nálam :lol:
Amúgy ha idén nem tudjukmeg,lehet jövőre már nem is érdekel...majd megtudjuk a szüléskor :wink: Úgyis mindent öröklünk,csak lesz rávaló ruha :lol: Addig meg mégjobban ráállok az unisex dolgokra :wink:

annus11
 
 


Annus!
Végre megnyugodhattál, mármint hogy láthattad a picurt és volt aki közben kedves is volt veled! A neme nem fog sokáig titok maradni, egyszer csak enged egy kis bepillantást... :lol:

Lányok!
Én december váégéig bizti dolgozni fogok, aztán a szülés előtt 4-5 héttel abbahagyom! Vagyis jan 1-től kiiratom magam! Januárt a babaruha mosásra szánom. Egyébként nagyon jól vagyok-a tegnapi napot leszámítva, amikor is a zebra közepén majdnem elgázolt egy barom, mivel éppen a nőjével ordibált és nem nézett előre, a nagy fékezés után aztán hulla fehér lett...., a munkahelyemen pedig majd lezúgtam a lépcsőn mert egy irodát újítanak fel és az a finom por lerakódott a kopott kőlépcsőre, amin lecsúsztam...No de mindkét esetet megúsztam!!! Ma viszont hosszú autóútra készülök, remélem higgadt sofőrök lesznek az úton!!!

Eperke, Wruska!
Kíváncsian várom hollesz először baba!!!!
merszi
 
 


hollesz= hol lesz :oops: (néha ezerrel gépelek és alig érintem a billentyűket, ezért írok néha kisbetűvel is... :oops: )
merszi
 
 


Wruska!

Sztem se írígyled azért a programozott csaszit...(persze természetesen a lényeg h a baba is és a mama is egészségesen ússza meg a dolgokat!!!)de azért sokkal jobb a természetesség és gondolom ezzel mindannyian egyet értünk.Nem hiába Isten így teremtette meg a dolgokat :wink: Saját véleményem szerint pedig az h nem tudod mikor jön el a nagy nap,életed legmeghatározóbb,legboldogabb napja..szal ez külön izgalom és meglepetés!! :wink:


Homeot valóban ajánlom mindenkinek(csaszisoknak is!!)nagyon hasznos és sokat segíthet!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok,alig negyed órája elhagytam a nyákdugóm egy darabját. Legalábbis gondolom, hogy ez volt, mert egy kicsit rózsaszínes, víz szerű folyadékkal együtt egy kis barnás nyálkás valami jött ki belőlem. (Bocsánat, elég gusztustalan).

A magzatvíz nem lehet, mert azóta nem csöpögök, szivárgok, bár a pocakom fáj egy kicsit, de nem görcsösen, inkább olyan hascsikarás szerűen. Ma hajnalban kétszer is kellett "fussak" a wcre- bár akkor azt gondoltam a spenóttól- de most így utólag, lehet, hogy nagytakarítást végez a szervezetem, hogy több hely legyen Olikámnak kiférni. Olika mocorog odabent, szóval nem tudom, mi lesz ebből.

Lehet, hogy a hétvégén már babázok? Szupi, mert a dokim épp most elfoglalt.. :roll: A vasárnap délutánt kivárhatnánk, bár részemről már most a karomban tartanám...

Minden eshetőségre felkészülve azért apa feltette töltőre a fényképezőgép elemeit :wink: (Pedig mondtam neki, hogy már elintéztem).

Vigyázzatok magatokra, majd jelentkezek, ha van valami. :lol:

Kép
wruska
 
 


Hú Wruska, épp ma délután gondoltam a kismamikra akik hamarosan szülni fognak, hogy hirtelen jött az enyhe idő, lehet hogy ez egy kicsit előrehozza az eseményeket. Erre belépek a netre és láss csodát.... Ügyes legyél, kitartás, most már aztán tényleg sínen vagy :lol: Lehet hogy Olika úgy gondolta, hogy kranc essen abba a Mikulásba, ő már aztán csak kibújik és megnézi, hogy mi várja idekint :lol:
Megvan a hormonvizsgálatom eredménye. 13-as lett. Előszőr elkenődtem, de sokan azt mondták, hogy az azért nem is olyan rossz. Főleg hogy a 23. napon csináltuk és a 25. napon már barnáztam és a 28. napon megjött a menzim. Szóval lehet hogy volt magasabb is, csak lecsúsztunk róla. Szerdán megyek dokihoz és viszem az eredményt.

KépKép
csige-bige
 
 


Wruska!

Nagyon izgulunk ám értetek Olikával a kis druszáért és érted is!! :wink:

A nyákdugó jellegzetessége hogy kifejezetten kocsonyás állagú és rózaszínes vagy átlátszó és barna csíkok lehetnek benne(bocs a részletezésért)..szal sztem az lehetett neked!!
Olyan izgi!!

Nekem Olikával este távozotoo egy kis darab nyákdugó majd reggel egy egészen nagy darab és aznap éjjel megszültem hajnali fél3-kor...mivel nektek első baba talán lehet hogy kicsit később lesz meg de lehet h előbb is
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Csige-bige!

Ezek azért jó hírek!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Igen Panny. Ha minden igaz és jól tudom, akkor van spontán pém, de szerdán a doki majd többet tud mondani. Azért szedem a clostit és meglátjuk hogy mi lesz.
Wruska megy a drukk ezerrel. Hú, milyen izgatott lehetsz most, legalább is én az lennék nagyon. Lehet hogy ma éjszaka, holnap, vagy azután.... :shock: :lol: Ami biztos, hogy hamarosan bőrül a család.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige!

Még a végén van spotán pé-d is+a closty és jöhetnek az ikrek :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Wruska!

Akkor most már biztos nem úszod meg... :lol: Várom a fejleményeket!!!!
merszi
 
 


Igen Panny, azért ettől tartok egy kicsit. Én úgy vagyok vele, hogy jóbol is megárt a sok :lol: Egy babával is teljesen elégedett lennék :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Wruska!
Az biza a nyákdugó és szerintem te már a babád mellett fekszel most, remélem minden rendben volt (vagy lesz, ha netántán még benn lenne a manó).
Nekem anno több részletben jött ki 2 nap alatt.

Mi vidéken voltunk pár napig anyukámnál, össze is szedett szegény Márk egy jó kis náthát. Meg birkanyírás is volt, megnyirattuk az én kis báránykámat, most annyira kisfiús lett:
Kép
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem, bocsánat... kissé zürös volt mostanában az élet, még mindig az, de talán helyrejön... :roll:

Muki jól van, kapott Prevenart, karácsonyi ajándéknak kapja a másodikat, 23-án... most nem lázasodott be, remélem, akkor sem fog!
8900 gramm és 74 cm... eszik rendesen...
Kicsit nyügösebb a kelleténél pár napja, de szerintem a következő fogacska kinozza nagyon, az alsó kettő kint van, meg a felső kettő is kibújt félig, most felül jön neki még egy, szerintem amiatt ilyen nyügi szegénykém.... :(

Csudaszép babaképeket láttam... név szerint inkább nem sorolom, mert kihagynék vkit és pofám égne, de rendesen... 8)

Wruskának naaaaaaagyon drukkolok, olvastam, tán a nyákdugója ment el... :D szerintem nemsokára babázik... :)
Bár én két héttel szülés előtt hagytam el... dehát én egy külön téma voltam, az tuti.. :lol:

Eperke is nemsokára soron következik... :wink: aztán Merszi és Annus is babázik hamarosan!!!! :D

Örülök, hogy mindenki jól van!

Alziza, nyugalommal töltött el, hogy negativ lett a szövettanod! :)

Nagyon nyüszi Mukifej, megyek.... :(

Jövök, igérem gyakrabban....

Ha valakit kihagytam, ne haragudjon meg érte, igyekszem sürübben irni és akkor tudom követni a topicot....

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Ma 13:26 perckor kaptam a következő sms-t Wruskától:
Egyszer csak itt volt... És anya lettem! Azelőtt nem hittem a csodákban...
12 óra vajúdás után végül császárral megszületett Olivér. 4110 gramm és 53 cm. Mindhárman elfáradtunk, de jól vagyunk.


GRATULÁLUNK!!!!

Kép
eperke25
 
 


Wruskának, Olikának és az újdonsült apukának hatalmas gratula!!!! Várjuk a részleteket, amint lesznek. :lol: :lol: :lol:

tücsökbogár
 
 


Nagyon nagyon gratulálok Wruskáéknak!!!!! Akkor mi már bizti nem találkozunk a dokinál... :lol: , én ma du. megyek!
Gyönyörű nagy babája lehet a súlyánál fogva!!!Én is várom a fejleményeket!
merszi
 
 


Wruska hatalmas gratula nektek. Várjuk a részleteket és természetesen képen a kis csemetéről :lol: [/b]

KépKép
csige-bige
 
 


Wruska!
Hatalmas gratula!!!!!!Várunk vissza!!!!

Eperke!
Hamarosan felőled kapunk egy ilyen smst!!!! :wink:

annus11
 
 


Hatalmas gratula Wruskáéknak Olivérhez!!!

Dejó, a hideg is kirázott... :D (persze jó értelemben) :wink:
Vendég
 


Nagy Gratula a kis druszánknak :wink: és a mamának,papának is egyaránt!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jaj de jó!!!!!!!!
Engem is kirázott a hideg!

Hatalmas gratula a szép nagy babához!
Várjuk a fotókat! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ide írok, csak a másik topic-ban vagyok még sajna(élet a vetélés után)....

Tulajdonképpen csak WRUSKA miatt jöttem!!

Wruska!
Hatalmas gratuláció Nektek! Sok boldogságot, erőt és egészséget: Apának, Anyának és Olivérnek!
e-dyna
 
 


Alziza,

Tőled szeretnék kérdezni. Te császározás után hordtál haskötőt?
Nekem a szülészmő azt ajánlotta.

Amúgy jól vagyunk. Kisasszony nagyon aktív, olyan mint ha most jutott volna eszébe, hogy meg kellene fordulni, De még nem jött össze, nem fordult meg. Azt mondta a doki, hogy már így marad. Én már nagyon izgulok, szeretnék egy - másfél héttel öregebb lenni.

Remélem minden rendben lesz.

Kép
eperke25
 
 


Eperke!

Azérte estleg nem próbálod meg a természetes módszert hátha mégis megtörténik a csoda?
Szal én is ezt csináltam amikor 35 hetesen visszafordult Olika...négykézkláb kell állni és lógatni a hasat amíg csak tudod...nekem ezt a szülésznőm javasolta mert így nagyobb a helye a babának és kéztetést érezhet h megmozduljon,esetleg megforduljon.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 



Sziasztok!

Wruska!
SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK A BABÁHOZ!


Várjuk a születéstörténetet és a fényképeket!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a jótanácsokat!
Már csak egy hét. Kész örökké valóság.


Más...

Szeretném figyelmetekbe ajánlani nővérem webshopját, ahol most akciók várnak minden kedves megrendelőre. Ha van kedvetek látogassatok el a weboldalra.

"Kedves Érdeklődő!

Itt a december, a karácsonyra készülődés és az ajándékozás ideje!
Természetesen mi is készültünk, minden kategóriában új termékekkel
frissítettük kínálatunkat. Webáruházunkban kényelmesen, barátságos és
figyelmes kiszolgálás mellett intézheted a karácsonyi bevásárlást
saját gyermekeid vagy családod, barátaid gyermekei részére.

A következő hetekben folyamatosan megújuló akciós termékkínálattal
várunk. Érdemes gyakran benézni!

Vásárlásod értékétől függően most az alábbi kedvezményeket veheted igénybe:

- 10 000 Ft feletti vásárlásodból 5% kedvezményt adunk!
- 20 000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítási költséget mi álljuk helyetted!
- Első 3000 Ft feletti vásárlásod után 10% kedvezményt adunk következő
vásárlásodból!
- Amennyiben vásárlásaid összértéke meghaladja a 40 000 Ft-ot, minden
későbbi megrendelésed után jár a 10%-os törzsvásárlói kedvezmény!

Ha a futárszolgálattal történő kézbesítést választod a megrendelt
termékeket akár 1-2 napon belül megkaphatod!

Ha van kedved és időd engedi nézz be hozzánk:

http://fischerfashion.com/

Felmerülő kérdéseddel, kérlek fordulj hozzánk bizalommal az oldalon
található chat-re kattintva, vagy a kapcsolat@fischerfashion.com
e-mail címen, illetve a megadott telefonszámokon: (21) 252-3578; (70)255-5555.

Üdvözlettel
Fischer Edit"

Kép
eperke25
 
 


Sziasztok

Nem vagyok egy hétig (bár nem is hiányoztam senkinek :cry: ),és mik történnek!

WRUSKA
GRATULÁLOK!

Kép
Szép nagy baba! :lol: :lol:
Várjuk a képeket!
Vendég
 


Vera
Márk jó fej!
Asszem rád hasonlít!Na jó mintha Sylvain is lenne benne! :wink: :wink: :lol:

Pumpóka
Jó,h jöttél!
[quote]J írta:ól eltüntem, bocsánat... kissé zürös volt mostanában az élet, még mindig az, de talán helyrejön... Rolling Eyes

Ez mit jelent?


Eperke
A haskötő jó dolog!Nekem pláne az volt mert nekem az izmogat is vágták.Jó,h fogja valami a hasadat ami ugye marad csak üres lesz így nem túl kellemes érzés ha szét van vágva! :roll:

Annus
Ki ultrahangozott a klinikán?Tippelek:Bakos?

Nálunk:Kicsit kemény hét van mögöttem.(és persze a férjem mögött mert ő dolgozott volt,h egyfolytában 31 órát!!!)
Egyedül voltam gyakorlatilag egész héten!Hulla vagyok.Mindent egydül kelett intéznem és ilyenkor roszul is alszok mert ugye minden neszre felébredek.Úgyhoyg kész vagyok!
Vendég
 


Alziza!
Látod gyorsan telnek a napok!Lelépsz pár napra és születik egy baba :wink:
múgy a Bakos volt,a pecsétből tudom ezt is.Nem is azt vártam hjópofizzon,mert az annyira nem érdekel.Csak legalább mondta volna hogy minden oké stb.2 mondattal meg is lettem volna elégedve :wink:

annus11
 
 


Annus

Biztos voltam benne!!!
Ha emlékszek pár oldallal ezelőtt írtam,h nekem mindíg ő csinálta.A prof hozzá küldött,mert ő a legjobb!!
nekem ő vette észre,h kétszarvú méhem van!Persze ezt a saját stílusában adta elő! :evil:
Nézte a monitort,csóválta a fejét.Kérdeztem baj van?Erre azt mondja ezt a gyereket nem tudja kihorani.(azt hittem felrugom :evil: ).aztán mondta az asszisztensnek,h hívja ide a professzort.
A prof jött is azonnal.Rámnézet,vigyorgott,mondja neki a Bakos,h GYurikám itt ez van.Erre a prof rámnézett,látta,h kivagyok,szólt,h öltözzek és kint dumálunk.Valamit susmorgott a bakos neki.

A prof átölelte a vállam,kimentünk,és elkezdte mondani,h nyugi az nem úgy van,nem érti ezt eddig miért nem vették észre.Ez akkor lenne gáz,ha nem szültem volna már 2 gyereket.De mivel azokat is a kétszarvú méhemben hordtam ki semmi gáz nem lesz!
Mondtam,h én ehhez a dokihoz többet nem jövök!

Erre mondta,h azért szeretné,h hozzá jöjjek,mert bár eléggé odortalan ő a legjobb és a gyerek seggén a pattanást is észreveszi.De mondta,h már ezerszer kérte,h ne hozzon szívbajt a kismamákra,de beszél vele újra.
legközeleb már normálisabb volt!

Úgyhogy az vígazstaljon,h ő biztos észre vette volna ha gáz van!!!
Vendég
 


Alziza!

Nekem igenis feltűnt h rég nem vagy csak nem adtam neki hangot... :? :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annus!

Anno nekem is volt "szerencsém" Dr. Bakoshoz. Megkérdeztem tőle a 16. heti UH-on, hogy megkérdezhetem-e, h. fiút vagy lányt várok, erre azt mondta, hogy nem (így kerek perec). Mondta ezt miután vagy 1.5 órát megvárakoztatott... :evil:

Alziza!
A fiam a makacsságot az apjától örökölte (ebben biztos hasonlít rá), így azt hiszem izgalmas 18 évnek állok elébe.
Most sajnos náthás a szentem, meg köhög is (ma voltunk doki néninél, de szerencsére a torka nem piros meg nem ment le a tüdejére). Megnyugtatott, h. egyszerre több fogat is lát jönni (de jó nekünk) :shock:
Remélem párod már otthon van és tud segíteni, mert így ebben a karácsonyi őrületben elég egyedül intézni a dolgokat.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Előző heti sztárfotók!
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Rakok fel mai pocakfotót!
Kép

annus11
 
 



Annus!

Most már látványosan nő a pocid! Tényleg nagyon csini vagy!!!!

Eperke!

Már vágod a centit?
merszi
 
 


Sziasztok Lányok,

Annus: aranyosan nől a pocid. Pont jó.

Merszi:

Már nagyon várom, bár nem vágom a centit.Inkább még az utolsó simításokat végzem itthon. Hogy páromnak ne kelljen semmivel sem törődni jövő héten.
Meg hát jobb ha én csinalom.

Már csak 4-et kell aludni. Hétfőn fél 8-ra kell mennem.

Majd még jövök addig!

Kép
eperke25
 
 


Eperke!
Drukkolok h minden rendben legyen!!!!Jaj már én is alig várom...de nekem még kicsit több van mint 4 nap :lol:

annus11
 
 


Eperke!

Hát tényleg már csak párat kell aludnod! Aztán majd éppen csak felocsúdunk a szülésből és már megis nőnek ezek a picurkák! Csak ámulok sokszor mekkorák már az itteni bébik. Nem akarok senkit kihagyni ezért nem sorolom a babák nevét... :oops:


Én is már kezdek elfáradni, vagy talán már fogy a melóhoz való kedvem....azt hiszem már helyt álltam a munkahelyemen. Erősen gondolkodom, hogy kb dec. 21 után abbahagyom, vagy csak 2-3 szor melózok már utána. :roll: aztán majd meglátom, sose tudok egyformán nyilatkozni e témában... :roll:
merszi
 
 


Merszi,
Ne is dolgozz sokaig. Nekem sem volt már kedvem a végén.

Most olyan mérges vagyok. Csak most kaptam meg a bérelszámolásos papíromat oktoberi honaprol, és ugy tunik, hogy nem fizettek ki a tappénzemet.
Most attol felek, hogy nem masoltam le soha a tappenzes papirt, csak elkuldtem nekik a parommal. Mi van akkor ha azt mondjak nem talaljak? Az orvos tud valami masolatot adni rola?
Kevesebb pénzt kaptam vagy 80ezer FT-tal
Jo, mi?

Kép
eperke25
 
 


Hu, de regen jartam erre.

Eloszor is Wruskanak, Olivernek es apanak nagyon nagyon nagy gratula :!: :!: :!: Remelem hamarosan szemelyesen is jelentkezik illuszraciokkal. :wink:

Eperke - de izgi, mer neked sincs sok hatra! Megy a drukk ezerrel, hogy minden siman menjen.

Annus - nagyon csini vagy a pociddal. :lol:

Lattam a masikban Lei kepet is - olyan edi Csabika.

Nalunk egyebkent minden ok, meg en is dolgozom, de az iradaba mar csak egyszer megyek be jovo csutortokon, azutan mar csak itthonrol. Dec utolso ket heteben vegre itton leszek, de januarban meg vegig dolgozom, hacsak a babo nem jon korabban.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok,

már hallottátok, hogy vasárnap 8 óra 36 perckor megszületett Olivér :lol:

14 órás vajúdás után végül császármetszés lett, mivel az én pici fiam 4110 gramm és 53 cm :wink:

Mindketten nagyon jól vagyunk, a győri kórházról csupa jókat tudok mondani. Csak pozitív élményeim vannak. Tegnap jöhettünk haza, tanuljuk a szoptatást, ez azért kemény menet, de úgy néz ki, ma egész jól belejöttünk. Ma volt a védőnő és a gyerekorvos is, ők is megnyugtattak, hogy ezen a téren is majd minden kialakul.
Egyenlőre ahhoz tartom magam, hogy fél óra szopi után alvás van, ha nem alszik, akkor sem teszem vissza cicire, hanem sétálunk egy órácskát és csak utána próbáljuk meg újra. Ez be is vált, így a mellem sem készül ki, mert azért ez a kisember elég jó kis szívóerővel rendelkezik, így kicsit sebes a mellbimbóm. De nem fáj már a procedúra, szóval rájöttünk a helyes technikára, azt mondhatom. Bevallom, nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz.

A fürdetést tegnap kihagytuk, mert a szopizás kicsit bénán ment még. De ma bepótoltuk, hogy minden napra jusson valami móka (a fürdőkád leeresztőjét elfelejtettük bedugni, így az összes víz a parkettán végezte és persze könyvből olvastuk a gyerek használati utasítását, hogy mik után mi is jön, mert annyira zavarban voltunk. De azért ez is megvolt, szóval majd ügyesedünk. :lol:

Apa rengeteget segít, le a kalappal előtte. Nagyon nagyon büszke vagyok rá. Ja és az orvosom egy álom!

Kép

Kép

Kép
wruska
 
 


Wruska - Ahhhh, nagyon edes Oliver. Olyan kis husi arca van. 14 ora :shock: , nem lehetett semmi! Oruolok, hogy jol vagytok. Bar mar mi is ott tartanank. :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Wruska!


Gyönyörűűűű a hajas babád!!!! Tényleg nagyon szép súllyal született, kemény lett volna mindkettőtöknek a hüvelyi szülés. (Kerestem már a győri babás oldalakon hátha fent van Olika, persze ha engedted lefotózni...)
Örülök, hogy pozitív élményekkel jöttél ki a kórházból, pedig ez már egyre ritkább mifelénk... Remélem én is majd így távozom (az előzőnél sem volt gond).

Eperke!

Biztos adnak másolatot! De még meg is kereshetik a munkahelyeden!!!!
Pont ezt kérdezték ma a melóhelyemen, hogy miért nem megyek táppénzre? A válaszom az volt, hogy jól bírom és nincs kedvem órákat ülni a tápp. papírért ill. annak elszámolása mindig csúszik...az én munkahelyem Bp-re postázza és vagy 5 ember kezén megy át. Szörnyűűű! Elég lesz nekem januárban ez a procedúra...

Hajni!
Tényleg rég voltál. Látom te is melózol, én már bizti abbahagyom januárban, igaz már csak napi 8 órát melózok, de előtte loholok a gyerekkel suliba, utánna szintén aztán úgy esek be itthon az ajtón. Nem beszélve arról, hogy gyalog járok és ez oda vissza 3-3 km. Ennyi mozgás kell, de mivel mindig időhiányban szenvedek, loholok. Itthon pedig vár a házimunka, főzés és persze játszani is kell a fiammal. Mindez nem panasz, hiszen akinek gyereke van mind ezt csinálja. Este aztán beájulok az ágyba , még jó hogy a fiam már 8-kor alszik... :)
merszi
 
 


Olivér csudaszép!!!!!!Csak ámulok és bámulok!!! :shock:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: