Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Na Én is ideértem!Hát marha fáradt vagyok.Már több mint egy hete éjjel csak max 3-4 órát tudok aludni.Napközben meg hiába fekszek le nem tudok egy 30 percet se aludni :( Tünetek megvannak.Cicim még mindig fáj néha émelygek a hasam meg a derekem esténként van,hogy iszonyatosan fáj!Szombat éjjel is erre riadtam meg vasárnap meg tegnap is sőt napközben is görcsöltem.Elmentem dokihoz de nem volt rendelés mert beteg volt(amúgy is csak a görcsök miatt mentem meg a nem alvásra akartam kérni tanácsot)de ez is egy jel volt sztem,hogy csak jövőhét hétfőn menjek :)
Nekem is meg van duzzadva a pocim!És kicsik a gatyák ...vagyis kényelmetlenek szorít stb...de ez így jó.Minden ilyennek örülök
Vikianya: Örülök az uh-dnak nagyon szupi!!!! :wink: :D Miért tartasz anyóséktól? :? Én is tartok tőle vagyis hát annyira nem érdekel a véleménye csak nem akarok összeveszni majd vele mert tudom mit fog mondani.Eddig egyik uncsijának se örült csak már mikor megszülettek.A sógornőm fél éve szült de az ő babáját hát......a terhesség alatt végig mondta h nem örűl neki.Nekünk meg majd mondja,hogy minek 3. elég a 2 akik már vannak hogy tartjuk el majd stb...stb...de nem rontja el az örömünkel pont ezt beszéltük a férjemmel is ma :wink:
carotta: Veled mizu???? :oops: :lol:
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!!!
Na pontosan ez az amitöl én is tartottam,amit Anyamci is leirt.Minek a 3. baba,mi lesz a mási kettövel,meg ilyenek...??!!És beis jött,sajnos.De aztán késöbb már a babárol beszélgettünk anyosommal.Tudom hogy nagyon hirtelen,és váratlan hir volt,és nekik is felkell dolgozniuk.Tudom hogy késöbbiekben nem lesz semmi gond,söt ha kell segitenek is ,bármiben.

Ma sem vagyok jobban,hihetetlenül fáj a gyomrom,és most estére már a fejem is elkezdett fájni.
Tudtok valami gyogyszer vagy mást amit belhet venni ilyenkor????

Ki hogy van???Érzések,tünetek???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Anyamci: Magnesii Citricii (gyógyszertárban cirka 300,-Ft - receptre olcsóbb), ez 500mg magnézium. Napi 3szemet beszedhetsz egy nap szépen beosztva. Ez a görcsökre szuper, én ezt szedem, magneB6-ban csak 48mg van és sokkal drágább.

Sedatif Pc homeopátiás nyugtatóbogyó, nekem bevált, alvásra is - bár most inkább az ébrenléttel van a gond :)

Vikianya: Algopirynt minden további nélkül, de max. 2szem/nap és nem egyszerre és ne tartósan.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 

 
 

Rapid :oops: !

Vikianya!

Algopyrin, ahogy Zsebbi is mondja, egy-egy szem, de csak ha muszáj! Nem szabad rendesen szedni...
Pár napja én is vettem be, azt hittem szétesik a fejem, pedig életemben max. 3* fájt (+másnaposan :oops: :lol: )

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


sziasztok csajok!!!

Kicsidodi,Zsebbi:Köszi a gyogyszerválaszt.Tegnap néztük mi is az algopyrint,de az van ráirva hogy a terhesség elsö 3,és utolso 3 honapjában nem ajánlott.
Nem vettem be végül gyogyszert,nehezen de elmult.
Mára fáj a jobb oldali fülem,szoval már tudom miért fájt a fejm is,tegnap anyoséknál kint voltunk a kertben,és fujt a szél.Ilyenkor mindig veszek fel fülvédöt,de tegnap elmaradt. :? Szoval a saját hibám volt.Legközelebb jobban figyelek...

Hogy vagytok??Helyzet???
Tesztek esetleg...Rosszaság???!!!! :)

Ahogy érzem a sem lesz jobb a napom,már 2-szer hánytam,és már most fáj a gyomrom.Kekszevés reggel kinek mennyire vált be???Vagy mit csipegettek ilyenkor ha rosszul vagytok???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
zsebbi: Akkor ettől tuti alszok és nem árt a babynek ugyeee? Megnézem majd a gyogyszertárba,hogy van-e.
vikianya: Hozzánk ma jön anyósom.Hétvégén voltunk nála ott is aludtunk meg a dédi is ott volt aki meghallotta,hogy a férjem koccintott a sógorával a babára.Na rögtön kérdezte is a dédi,hogy mi a helyzet.Persze még nem mondtzunk semmit amíg nem tudjuk,hogy ....szóval a jövőheti uh.n mikor lesz már pulzálás stb...Na erre a nagyobbik lányom megkérdezte anyósomtól,hogy szeretne-e még 1 uncsit.Amire ő azt mondta,hogy nem!Elég neki a 3 ami megvan.(de ekkor már selytette,hogy terhes vagyok!)A lányom meg mondta,hogy na ebbe mama
Te ne szolj bele mert Én aklarok kistesót.A téma abba is maradt.Most Ha jön nem teszem el a terhes vitamint a magnéziumot sőt a 2 teszt is díszeleg a konyha pulton a kis polcon! :P :D Kiváncsi leszek mit mond majd.
Tünetek ma: szinte semmi.A mellem is ma kevésbé fáj csak.Pocim meg nem is érzem! Na és ilyenkor jön az,hogy bárcsak fájna...mikor meg fáj.....nahhh ez a terhesség :roll: :D
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Ja és tök érdekes nekem nincs hányingerem.Néha émelygek de itt meg is áll a dolog.Eddig.
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci, ezt találtam neked:
Kép

Pár óra múlva kitörlöm.

Nekem beváltak a homeós szerek, van, aki meg totál szkeptikus. Egy próbát megér.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi: Háát nagyon köszönöm!Az elsőt ki is próbálom azt hiszem ez a nem alvásom oka :oops: :lol:
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Zsebbi: szerintem ne szedd le, hasznos lehet majd a későbbiekben is.
kaccso
Üröm
 
 


Hát nincs szerencsém!Sajna nem volt a gyógyszertárba :( Nem is tudtam megrendelni mert szállítási problémák vannak!Viszont Sedatif pc-t ajánlottak a gyógyszertárban és vikianya azt mondták,hogy ezt fejfájásra is lehet szedni. Na Én kiváncsi leszek.,hogy jó lesz-e?! Amúgy ez is homeopátiás
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Anyamci, igen, én is ajánlottam :wink: De gondoltam, hogy nézz körül, hátha valami speciálisabb kell. Remélem, hogy beválik, majd mesélj! Egyébként az oldal ingyenes, gyógyszertárban kitett homeopátiás füzetből van, Várandós anyáknak. Persze én eddig ezt a füzetet csak 2gyógyszertárban láttam és az sem most volt :?

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


kaccso, oké, fent hagyom :wink:
tesztet csináltál már?

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Tényleg Kaccso:Teszt volt/lesz????

Rosszaság:Teszt??

anyamci:Nállunk már lenyugodott anyosom,nem haragudott igazán,csak sztem nem értette/értették hogy minek még 1.Ennyi....de tudom hogy ezek után is ugyanugy számithaunk rájuk,mint eddig.Szerencsére jo kapcsolatban vagyok Velük.

A hasam nekem csak ritkán szurkál,föleg felkelés után.Mivel lég gyenge vagyok a hányás,és a gyomorfájás miatt,igy elég sokat pihenek,fekszem...Cicim hébe-hoba érzékeny.Ma pl. reggel nem fájt,de most estére majd leszakad,és a bimbom is extra érzékeny.

Carotta:Veled mi ujság?korházban vagy még???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Hazaengedtek :lol: :lol: :lol: :lol:
Szedek gyógyszereket, így valamennyit tudok inni, enni.
A doktor vigasztalt, hogy jobb esetben néhány hétig, rosszabb esetben szülésig is tarthat ez a kórság.

Tesztelőknek drukkolok!
Vendég
 


Homeopátia
Én szkeptikus vagyok :wink:
(meg vegyipari középiskolában végeztem)
Vendég
 


carotta Örülök,hogy kiengedtek.Uh szülésig is eltarthat??Hát az nem lenne kellemes dolog :?
Képzeljétek itt volt anyósom látta a vitamint a tesztet is meg minden dde direkt nem szolt semmit!Én meg magamtól nem mondtam a babát!Hát azért elég bunkó sztem!
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Nem ismerem anyósod, de lehet, hogy inkább tapintatból nem szólt, mivel te nem tartottad szükségesnek elmondani, ő meg nem akart tolakodó lenni.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Carotta, jobbulást!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Carotta: örülök, hogy végre otthon lehetsz, és szorítok, hogy ezek a tünetek hamar elmúljanak.

Igen kedden csináltam tesztet, de olyan halvány volt, hogy csak nagyon megvizsgálva láttam a csíkot. Ezért még kicsit bizonytalan vagyok. Két tesztet hozattam a barátnőmmel, a következőt szombaton fogom csinálni, hogy a férjem legyen itthon. Remélem az majd jót fog mutatni.

Ma nagyon rosszul voltam, reggel derékfájással ébredtem, délután pedig görcsölt a hasam, olyan érzés volt mintha meg akarna jönni, ezért 5 percenkét futkorásztam a wc-re. Hál`Istennek nem és bízom benne, hogy így is marad.

Mindenkinek kitartást!
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso, és mikor van/volt a ciklusod esedékessége?
Hcg-vérvételre nem gondoltál még progeszteron csekkolással? Én mondjuk minden pozitívat tesztelő kismamát első körben oda küldenék, hogy még időben lehessen segíteni, ha kell.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


sziasztok!!
Carotta:Örülök hogy hazaengedtek a korházbol.Én Milánnal keményen végighánytam a 9 honapot,még bent a korházban is,mert bekellett feküdnöm,mert tulhordtam.Nem kivánom senkinek.... :cry:
Remélem most nem lesz igy ,és elmullik 12-16 hetesen,mint Boginál... :P

Anyamci:És mikor akarsz/akartok a babárol szolni??

Kaccso:Vigyázz magadra nagyon,és várom a hireket szombaton a tesztröl...

Kicsidodi,Rosszaság veletek mi a helyzet??? :D

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


vikianya. Akkor akarunk szólni mikor már tuti minden rendben lesz!Vagyis ha hétfőn megyek dokihoz és csinál uh-t és minden oké akkor hétvégén szólunk de addig férjem nem akar.(túl babonás) :lol:
zsebbi: Neeem ő nem olyan :wink: Tudja már fentebb írtam,hogy a dédi hallotta a telefonba hogy a férujem a babára koccintott a sógorával meg beszéltek is hétvégén erről (dédivel) de mondta a férjem,hogy csak akkor mond biztosat amikor már minden rendben lesz!Ezt a beszélgetést hallotta anyósom is!Ő meg amúgy olyan tipus,hogy eddig a 3 uncsijából egyiknek se örült csak mikor megszülettek addig meg tök ellenséges volt sose kérdezte még a saját lányától se mikor babát várt tavaly,hogy hogy vannak stb....velem is ilyen volt.Férjem szerint az anyja egy tudatlan bunkó ilyen dolgokban! :? De nem baj mert ha megszületik őt is ugyan úgy fogja szeretni fog rá vigyázni stb...csak rossz úgy babát várni,hogy pont az egyik nagymama így áll a terhességhez.
Anyu meg külföldön él ritkán beszélek vele vagy ha 2 havonta hazajön akkor.Tehát neki majd ahogy tudok vele beszélni akkor mondom el!
Ma eddig megint tünet mentes vagyok!és olyan fura,hogy hol fáj a mellem hol meg azt hiszem már ez abba is marad!Viszont tudtam aludniii :D
kaccso : A halvány csík is csík :wink: :)
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok :(

Sajnos bekövetkezett a legrosszabb :(. A reggel megjött :(.
Minél hamarabb megyek dokihoz, mert nem szokott késni, és olyan görcseim vannak, mint még soha.
Nem leszek októberi babaváró, de azért még benézek hozzátok, mert érdekel, hogy kivel mi a helyzet. És persze nem adjuk fel, remélem a novemberi baba összejön.
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso, lehet, hogy volt ott valami. Ha rám hallgatsz, akkor vegyél 10-es érzékenységű tesztcsíkokat (neten nagyon sok helyen árulják), DPO10-től kezd el reggelente a tesztelést, amint pozi, menj laborba, csináltass béta-hcg és progeszteron-mérést. Ha a progeszteron alacsony (80alatt) - bár a hcg-értékéből terhességre lehet gyanakodni -, akkor pótolni kell, máskülönben hiába indult el "valami", nem fog megmaradni. Egy hét múlva újabb vérvétel és akkor már biztosabbat lehet tudni.
Sok sikert az új projecthez!!!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Anyamci
Szerintem nem baj, ha nem kísér el uh-ra, az is jó, ha megszületik az unoka, onnantól imádja :) :wink:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Zsebi: azt a progeszteron hogy lehet pótolni? bocsi a tudatlanságomért, de míg az ember lánya nem akar gyereket, addig nem nagyon érdeklődik ilyen témák iránt. A barátaim és a családom körében is mindenkinek első próbálkozásra összejött a baba, ezért vagyok nagyon csalódott, mert úgy képzeltem el, hogy nekem is összejön. Persze ez nem így működik! :(
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso: Utrogestan 100mg-os hüvelykapszulával (van ebből szájon át szedhető, de a hüvelyi az sokkal gyorsabban, jobban felszívódik, ráadásul ott hat, ahol kell. Progiszinttől függően határozza meg a doki az adagolást. Általában a 14. hétig kell alkalmazni. Amúgy nem nagyobb egy borsószemnél :)
Nincs kizárva, hogy nektek is egyből összejött, de valamiért nem folytatódott. Ez lehet egy szerencsétlen rossz egyesülés, tehát megsérült a zigóta, és azért nem sikerült, lehet a progi alacsony léte (ez majd a vérvételnél kiderül úgyis) stb. A lényeg, hogy most tiszta lap és lehet újra próbálkozni (ami azért nem olyan rossz :wink: ), én meg kívánok egy kalappppaaaaal! :lol:
Ha nekem nem jól folytatódik, akkor egyszerűen abbahagyom a progit és megjön, és mi is újra próbálkozunk. Ez van. Persze nem erre akarok gondolni, hanem, hogy minden oké lesz és kész :)

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Hali

Én egy progeszteron krémet használok! www.womenscream.hu..Ezt napi egyszer kell kenni, és a 14. hétig kell használni. a weboldalon van egy telefonszám a Nóráé, hívd fel és segít..ha gondolod!

és ++++++++++++++++++++++ hogy novemberi bab összejöjjön!!!

KépKép
kaqk
 
 


Zsebi: Köszi a felvilágítást :), a biztatást és a tanácsokat!!

Kaqk: neked is nagyon köszi!! én erdélyi vagyok ezért nem hiszem, hogy meg tudnám rendelni ezt a krémet, de utánanézek. A barátnőm gyógyszerész, úgyhogy tőle is kérek segítséget.
kaccso
Üröm
 
 


Kacso: szerintem oda is ki tudják postázni. :-)

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Én is a 2010-es októberi topicból vagyok, mint Sissy, aki korábban beköszönt. Gratulálok nektek, (nagyon irigykedem) és problémamentes terhességet kívánok!
Az én kisfiam október 9-én született, gyorsan és fájdalommentesen és már alig várom a tesóbabát, bár még őszig nem gyúrunk rá igazán.

Minden jót:Lina
Vendég
 


Tyű lányok!
kaqk: Mi az a krém és miért kell kenni és mindenkinek vagy mi meg mi meg mi????? :oops: :lol:
Én sose hallottam ilyenről amúgy :shock: Akár Én is kenegethetem hogy ne történjen baj?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


lina84 írta:Sziasztok!

Én is a 2010-es októberi topicból vagyok, mint Sissy, aki korábban beköszönt. Gratulálok nektek, (nagyon irigykedem) és problémamentes terhességet kívánok!
Az én kisfiam október 9-én született, gyorsan és fájdalommentesen és már alig várom a tesóbabát, bár még őszig nem gyúrunk rá igazán.

Minden jót:Lina


Én is október 9-én születtem :). Gratulálok a kisbabához, nőjetek nagyra!
kaccso
Üröm
 
 


Kaqk: fel fogom venni mindenképp a kapcsolatot, mert román oldalakon nem nagyon találtam. Mennyi ideig tart egy olyan krém? Azt írtátok, hogy 14 hétig kell kenegetni, de ahhoz mennyi kell, mert egyszerre rendelném meg.
Köszi :)
kaccso
Üröm
 
 


Kacso: Nora mindent elmond! Egy tubus azt hiszem 3 hónapig elég. és félidőtől kell kenni, vagy ha pontosan tudod mikor van PE, akkor onnantól.....12 napig és ha összejött a baba azonnal elkezdve 14 hetes korig!

De Nora mindet elmond! Ő tudja jobban. Lehet jó lenen ha találkoznátok, vagy skype-on beszélnétek vagy valahogy de ezt is megbeszélitek!

anyamci: ez mindenkinek jó, rengeteg gondra, problémára megelőzésre...volt egy prezentációm tőle, majd megnézem meg van e valahol, és ha megtalálom felteszem . :-)

KépKép
kaqk
 
 


kaqk
Én erről a kémről nem hallottam, de attól még lehet jó. Csak azt furcsállom, hogy sem összetevők, se semmi nincs az oldalon, engedélyszám, mire jó stb. Vagy rossz helyen néztem?

Szerintem, akinek problémája van, az orvossal konzultáljon! És ha gáz van, akkor rendszeres laborellenőrzés mellett tudják beállítani a megfelelő adagolását adott gyógyszernek. Én hetente járok vérvételre, és még ez sem garancia arra, hogy minden rendben lesz.

Anyamci, amíg nem mész vérvételre tulképp nem lehetsz benne biztos, hogy kell neked bármi is a terhesség megtámogatására. Lehet, hogy totál semmi sem kell, csak most rádhoztuk a frászt :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsebbi 2011.02.10 16:04-kor.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Lina84 - Aranyos vagy, köszi! :lol:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi: Na de ált.vérvételen nézik azt amiről beszéltek?Vagy azt külön kell kérnem a dokitól?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Carotta!

De jó, hogy otthon vagy :D .
Tehát neked a terhességtől van ez a durva hányás?! :shock: Én ilyet még nem is hallottam... Szegénykém :( . Akkor én mostantól befogom :oops: :lol: . Nekem amúgy a kisfiammal a 12. héten totál abbamaradt minden sz@rság,és onnantól tele voltam energiával, tök happy voltam, és folyton szexelni akartam :oops: :lol: :lol: .
Remélem most is így lesz :roll: :lol: .

Homeopátia:
Tejserkentésnél bejött, máskor sosem :? . És abban is inkább a tea volt jó végülis, a homeós bogyókevésbé. Pedig én nem voltam szkeptikus :roll: .

Kaccso!

Nagyon sajnálom :( . De novemberi babának hajrá... :wink:


Progeszteron:
Lányok, azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy hormon, amiről beszéltek, és hormonpótlást szedni nyakra főre, indolkolatlanul nem okos dolog :roll: . Persze, akinek bizonyítottan kevés a progeszteronja, az kapjon Utrogestant, vagy Duphaston, vagy a krémet, de csak úgy nem szabad!!! Anyum újszülöttgyógyász, nődokikkal dolgozik, és ezt ők mondták, nem én találtam ki :wink: .
Akinél nincs hiány és szedi, az nem csökkenti az esetleges vetélés lehetőségét, mert annak nem emiatt megy el!

Nekünk a fiunk első hónapban összejött, ez a mostani baba 10 hónap után. Egyszerűen így jött ki, így akarták :wink: . Ráadásul novemberben volt 2 pozi tesztem, mégis megjött, pedig minden rendben a hormonjaimmal. Ez előfordul, nem kell neki jelentőséget tuladonítani, mint amekkora :wink: . Nézetni kell egy hormonszintet, megvan, hogy mikor és abból minden kiderül :wink: .

Zsebbivel egyet értek :wink: .


Tegnap voltunk UH-n: babókánk 8 mm, és már pulzált a kis szíve :D :D :D

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi, Hatalmas GRATULAAAAAA! :lol:
Innentől jön a legjobb rész :)

Anyamci, külön kell kérni! Megkérdeztem a háziorvosom, és ő nem tudja nekem ingyenesre kiírni a hcg-t és progeszteron-vizsgálatot, csak nőgyógyász, úgyhogy én fizetősben voltam (5400,-Ft a két hormon - még aznap megvan az eredmény, küldik e-mailen - ld. blogom a www. alatt). Az általános labor, az már akkor van, ha megkaptad a kiskönyved - azt szívhangnál "osztják" :):):) és nem a hormonokról szól, hanem egy vérkép, mennyire is vagy jó formában (meg asszem teljes vizeletvizsgálat is fertőzésekre meg ph-ra...).

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


.........

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Nekem HCG-t egyből néztek a sűrgősségin. Kb. egy óra alatt megvolt az eredmény. Utána küldtek át a nőgyógyászatra...

Kicsidodi
Hyperemesis gravidarum (terhességi vészes hányás) ez a diagnózis a zárójelentésemen.
Doktor azt mondta, hogy vannak, akik fokozottabban érzékenyek a terhességi hormonokra...

Nekem az első laborom megvan :lol: :lol: :lol: (vérkép, máj-, veseműködés, vércukor, hormonok, vércsoport)
Vendég
 


Zsebi: még nincs kész a weboldal. :-) feltöltés alatt!

KépKép
kaqk
 
 


Zsebi!

Köszi :D . Egy lépéssel közelebb vagyok ahhoz, hogy elhiggyem, jön a kistesó :lol: . Bár ő ezt nagyon hevesen jelzi nekem a nap minden percében :twisted: .

Carotta!

Húúú szegénykém, ez jó szarul hangzik :? .És ez így lesz a következő babánál is, vagy csak most így esett?

Nekem is megvannak a laborok, mert cukorbeteg vagyok, és így muszáj... :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok,

En meg nem rendelkezem + teszttel, de mar 1 hete kesik ugy, hogy egyebkent napra pontos volt 4 evig. Tunetek vannak, igy nagyon remelem hogy varva vart pocaklako uralja a terepet :)
vasarnap tesztelek majd ujra :)
elso baba lesz :) igy nagyon remenykedek
neela
Anglia
 
 


Mindenképp megyek dokihoz, akit majd megkérek, hogy küldjön el laborra, és mindent nézzünk meg amit kell. Egyébként kb. 7 hónapja voltam utoljára dokinál és akkor látszott egy aprócska fibrómát/mióma, de azt mondta ne tulajdonítsak túl nagy ügyet neki, mert aprócska. Novemberbe vissza mentem, hogy újra megnézzük, és akkor azt mondta nem nőtt, tehát nincs baj. Nem is tulajdonítottam nagy ügyet neki, de ma jobban beleástam magam a témába és azt olvastam, hogy a progeszteron hiány is felelős ezért. Szóval éppen itt az ideje egy nagy kivizsgálásnak.

Carotta: sok sok kitartást +++++++

Kicsidodi:szépen növöget a babóka, neked is ++++
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso, érdemes a mesi 3. napján megcsináltatni. Az, hogy melyikeket, az orvosoddal konzultáld meg. Itt egy táblázat:
http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a

(Szerintem: TSH, , FSH, LH, Ösztradiol, Progeszteron, Prolactin, Tesztoszteron total, Shbg, Szabad tesztoszteron index - ez az utolsó számított érték, és ingyenes, ha fizetősbe mész) Mondjuk még egy terheléses vércukormérés inzulinszint meghatározással... - ezt csak azért írtam, mert nekem ezzel telebeszélték a fejem, megcsináltattam és akkor derült ki, hogy IR-em van és szedem rá azóta is a Metet, ami kezd is helyretenni.

Remélem, hogy látlak a novemberiben!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsebbi 2011.02.10 23:53-kor.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Neela, kíváncsian várjuk, hogy mi újság :) ++++++++++++++++

Carotta, ez nagyon durva! Remélem, hogy nem húzódik el 9 hónapig... ez kemény már így is. Gyors javulást! Nem adtak rá valamit otthonra?

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: