Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Elnézést, hogy zavarok, de hátha valaki pont ilyet keres és most olcsón hozzájuthat ;-)
Eladósorba került két, gyerekszobába való mennyzeti függőlámpa.
Budapesten személyesen is átvehető, de ha kell előreutalás után postázom is.
A lámpák teljesen hibátlanok, újszerűek.

1. [size=12]Massive Yumbo repülő formájú gyerek függeszték(mennyezetilámpa)[/size]

(Bolti ára: 7500 ft http://lampaszalon.unas.hu/spl/248453/Fuggesztekek )
de nálam csak 3000 ft
Repülős gyerek függeszték
- 230V E27 1X60W / az izzó nem tartozék
- átmérő: 300mm
- magasság 1100mm a vezeték teljes hosszával együtt
- anyaga:festett fa

Kép


2., Micimackós mennyezeti lámpa -2500 Ft

Ilyet most nem találtam a neten, de 5-6000 ft körül volt az ára.
- 220-240V 1X60 w/az izzó nem tartozék
- Búra magassága 23 cm, szélessége 27 cm
- vezeték hossza 60 cm
-anyaga műanyag

Ez is teljesen hibátlan, újszerű!!
Kép
Kép Kép

rabbe78
 
 


Sziasztok Anyucik!

Első sorban gratulálni szeretnék a kis pocaklakóitokhoz!!!

Másodsorban szeretném figyelmetekbe ajánlani az általunk kinőtt babakocsi szettet....


Maxi Cosi Mura,Flamingo Slice-1 éves Full, ajándékokkal

Kiknek ajánljuk a MURA babakocsit?


A jövést-menést kedvelőknek, vagy akiknek a lakhelyén az eljutás A-ból B-be sok-sok gyaloglással jár, ezért nagyon stabil és strapabíró babakocsira van szükségük.
A MURA jól megállja a helyét mind a göröngyös utakon, mind a homokban, erdőben, vagy akár a belvárost járva, és a háztömb körüli séta során.
A kerékcsapágyak jól helytállnak a sok strapás használat során is.

Ajánlott kor: újszülött kortól kb 4 éves korig (0-20 kg-ig);

Maxi-Cosi hordozó-gyereküléssel vagy Mura Dreami mózeskosárral travel Systemmé alakítható Travel System rendszerre felkészítve.

Tartozék: kupola-tető, kosár, karfa, 5 pontos biztonsági öv, lábzsák,esővédő
Maxi Cosi Cabriofix(piros)-szúnyogháló,esővédő,lábzsák(fekete)
Quinny Dreami mózeskosár(fekete)-esővédő,szélvédő,szúnnyogháló
Easy Base bázistalp a hordozó biztonságosabb bekötésére szolgál az autóba

Travel system rendszer használatához ,mind hibátlanok,folt és szakadás mentesek.


Ülőrész jellemzői: több fokozatban dönthető, mindkét irányból rögzíthető a vázra

Tető jellemzői: kupolásból nyári tetővé alakítható, ablakos, zsebes

Biztonsági öv jellemzői: 5 pontos

Karfa jellemzői: levehető

Lábtartó jellemzői: több fokozatban állítható

Kosár jellemzői: textil

Huzat anyaga: pamut és poliészter

Huzat kezelése: levehető ,mosható

Váz anyaga: alumínium

Váz jellemzői: teleszkópos rugózás

Kerekek tulajdonságai: nagy méretű, 4db, bolygosítható első kerék, fékezhető, felfújható,kivehető

Összecsukhatóság: ülőrésszel együtt, ülőrész nélkül


Hibátlan állapotban,állat és dohányfüst mentes, lakásban tárolt babakocsi.
Álmaim kocsija.Sajnálom eladni, de sajnos már nincs rá szükségünk,így a helyhiány miatt eladom,fájó szívvel...


Egy kis videó a kocsi használatáról:

http://www.youtube.com/watch?v=baE-9E5VVCk


A kocsit személyesen Nagykőrösről lehet elvinni!

Mi kisfiúnak használtuk,így bátran mondom,hogy ez nem csajos kocsi.Unisex.

Csak a kocsi semmi tartozék nélkül a boltokban: 123.900 Ft

Ajándékként adok a babkocsihoz hozzá,egy lábzsákot és egy esővédőt pluszba,ami nem Maxi Cosi, de mi is vele használtuk és tökéletesen passzol hozzá.

Maclren beköthető bundazsák (31.990 ft az új ára),itt meg lehet nézni...

http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... =-1&page...

A 3-dik képen összecsukott állapotban látható a kocsi.A másik egy Quinny Buzz,csak összehasonlítás képen, hogy nem kisebb a Quinny összecsukott állapotban.Minden autó csomagtartójában elfér.Az összes kerekét ki lehet könnyen szedni,így még kevesebb helyet foglal.Nagyon praktikus és szuper kocsi.Én már csak tudom,hiszen ez volt már a 6-dik kocsink, de meg is álltam nála,hiszen minden vágyamat teljesítette.


Kérdésekre szívesen válaszolok. A komplett szett ára: 130.000 Ft...ennyiért sehol se találsz.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Petcsilla: remélem minden renben lesz veled és a babával is. Sokat pihenj és igen is ha haza engednek tartd be a pihenést, saját magad és babád érdekében!

Többiek: eltüntetetek.

Én voltam tegnap Afp-n, dokim odarendelt éhgyomorra 8-ra, ott is voltam, csak doki sehol, dolga volt, közben a nőgyógyi osztályon mindenki szépen megreggelizett ott helyben előttem, nekem meg csorgott a nyálam. Kb 9-kor le is vették a véremet.

Estére iszonyú fejfájásom volt ismét, hajnalban már nem birtam fél algopirint bevettem ami hatott kb 6 órán keresztül, aztán újból kezdődött, de nem akarok már annyi fájdalomcsillapitot szedni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 

 
 

Sziasztok Lánykák! :)

Hát igen, nincs nagy mozgás itt mostanság. :D Biztos a szép idő miatt!

Petcsilla,
Szorítok Neked továbbra is! Pihenj soooookat és minden rendben lesz!


Goofyka,
Sajnálom a fejfájást!
Én is voltam még5én afp-n, de ezt lehet már írtam. Nem tudom mikor írtam legutóbb, mert most nem lapoztam vissza a korábbi oldalt :?
Jövő héten sok minden lesz nekem: 20án genetikai uh-ezt nagyon várom már, hogy ismét láthassam a picit, majd másnap nődoki, majd védőnő. Szóval nem fogok unatkozni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Ronmay, de jó-de jó! Biztos nagy az öröm a családban a kislánynak! Tudod már, hogy kihez fogsz járni? Gondolom a Márkus ugrott végleg.

Goofyka, nekem is volt egy fejfájós időszakom a terhesség elején és bevallom, én is bevettem egy-egy szem Algopyrint, amikor már nagyon nem bírtam. Jobbulást!

Petcsilla, hogy bírod a kórházat?

Gabolino, az jó nálatok, hogy nem kell már parázni az AFP meg a genetikai UH miatt.

Mi jól vagyunk, csak Flóra esik egyik orrfolyós nyavalyából a másikba.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Gabolino: de jó neked, én is már nagyon várom hogy láthassam, de még legalább 3 hét a genetikaihoz nekem.

Zizi: hát igen, nem is tudom, az aki nem vesz be semmit hogy birja ki azt a fájdalmat. Muszáj bevennem vmit ilyenkor, de azért nem akarom túlzásba vinni sem, és ezért veszek be csak egy felet.

Flóránál nem probáltátok a Sinupretet?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


A Mura eladva.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Már nagyon nehezen bírom a kórházat, de ez van. Hol van vérzésem, hol nincs. Ezért így még nem mehetek haza. Persze hétvégén jönnek anyósomék kb 200 km-ről és én itt leszek még mindig. De ez van. A babával szerencsére minden rendben van, szépen növekedik. És sikerült kérnem-vennem egy fantasztikusan jó uh képet! :) Az utolsó képre már nem fér rá teljesen! :) Szóval Ő szerintem jól érzi magát. Képzeljétek...! Hatan vagyunk egy szobában és ebből van két 15 éves lány, az egyik 36 hetes, a másik 38. Én annyira ledöbbentem...! És a 38 hetes lányt tegnap fektették be és az anyukája előtte egy nappal tudta meg, hogy terhes. Na mit szóltok ehhez? Én totálisan ledöbbentem, hogy lehet eltitkolni. Igaz elég molett testalkatú a lány, de azért vannak jelei egy terhességnek. Na most megyek feküdni.
Jó pocaknövesztést mindenkinek.:)
Nekem sikerül itt a nagy fekvésben, de nem a kórházi koszttól!!!!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok a zavarásért. Testvéremnek segítenék eladni feleslegessé vált kislányruháit.HA esetleg valakit érdekel írjon privit.köszönöm türelmeteket és boldog babavárást!

:lol:
itt megtekinthetőek:
http://picasaweb.google.com/bonihard/El ... directlink
Vendég
 


Sziasztok,

Gondoltam benézek :DD

Henó, nem jársz errefelé? mizu veled?

Petcsilla: reméljük minél hamarabb hazamehetsz...hát a kiscsajok nagyon durvák..nem kisebbségiek? :s és hogy anyucik nem vették észre náluk, ez durva...

Nálunk minden rendben és erősítem a fiúk táborát:P többieknél hogy áll a kérdés?

Üdv
Vicus

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Petcsilla: remélem mihamarabb haza tudsz jönni és jobban leszel.
Imádom azokat akik észre sem veszik a terhességüket, főlleg anyák, milyen anya az olyan.

Vicababa: gratula a kisfiúhoz!

Mi nekünk 28.-án derül ki, vagyis remélem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Merre jártok? (na nem mintha én naponta írnék :lol: :wink: )

Petcsilla,
Drukkolok továbbra is sok erőt kívánok! Hihetetlen, amit mesélsz! :shock:

Goofyka,
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kit hoz Nektek a gólya! :)

Vicababa,
Gratula a kis kukishoz! Nevetek van már? :)

Csjúúú, nekem olyan ficánkolások zajlanak már odabennt! :D Nagyon élvezem. Egyre erősebben érzem őket.

Voltam múlt héten genetikai uh-on, minden rendben ahogy vártam, viszont egy villám dokit fogtam ki sajna. Mikor másnap mentem a nődokimhoz és mutattam neki az ambulánsi lapot, akkor mikor meglátta,hogy ki csinálta az uh-ot, az első kérdése az volt,hogy "hány másodperc volt a vizsgálat?" :D :? Szóval gondolhatjátok. Bár így is láttam a picit, de nem volt olyan mozizgatás, mint vártam (persze nem 4Ds hangulatra gondoltam, de azért eddig ennél tovább gyönyörködhettem benne mindig). Sebaj, lényeg, hogy rendben.

Másnap a nődokim megvizsgált, mondta,hogy rendben zárt vagyok, vizsont puhább a méhszáj, szóval azért óvatosan, meg szedek most magnéziumot. Remélem nem lesz semmi gond már.
Azt éreztem, hogy egy-egy mozgalmasabb nap után,illetve közben sokkal többet keményedek, mint azt szerintem kellene, ekkor magam is vettem már be magneB-t, de most rendszerességgel is kell ezek szerint.

Többiek hogy vagytok? Hogy bírjátok az izgő-mozgók mellett? Nekem ugye ez okozza a "nehézséget". Mert energiám, erőm lenne,hogy menjek,csináljam a "kalandokat" Andorommal, csakhát a poca jelez, hogy nem kéne. És ez most elég nehéz. Szóval bár élvezem a pocakosodást, de jobban várom a kicsi lány majdani megérkezését, mint anno Andornál. Szeretnék újra 100% erőlétben lenni és rendesen foglalkozni akkor már a 2 gyerkőccel. Meg persze most már tudom is ,hogy milyen is egy kicsi csecsemő és várom nagyon.
Andorom meg egy tünemény, sokat emlegeti a tesót, hogy a pocakban van és majd játszunk :D remélem megmarad majd a lelkesedése az érkezése után is.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Még mindig bent vagyok a kórházba, vasárnap voltam uh-on. Akkor már 6,2X6,2 cm!!! volt a haematómám! :( De hétfő óta nem vérzek (le is kopogom)!
És a dokibácsinak beterpesztett a babánk és látta a kukiját! :D :D :D
Azt mondta, hogy 100%, hogy fiú. És a nővér ismerősöm is ott volt és Ő is látta a fütyit! :) Remélem minden rendben lesz most már.
Remélem Ti jól vagytok és rendesen növesztitek a pocitokat.
Üdv

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Sziasztok!!

Gabolino: Enzó lesz a neve.
Petcsilla: ez mit jelent, hogy maradnod kell még? Gratula a kukachoz!!

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Petcsilla, Vicababa: gratulálok a kisfiúhoz!

Nálunk a gólya újra kislányt hoz, ahogy meg is jósoltam magamnak!

Remélem jól jobban vagytok!
Nekem nagyon ritkán még mindig hányingeeim vannak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Végre itthon!!! :D :D :D
Sokat kell feküdnöm, de azt már kibirom! :)

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


sziasztok,

Petcsilla: hurráááá!!!! :D :D :D

nekem megvan az AFP eredményem, király lett :D :D voltam dokinál is.. van kicsi gyulladásom, 10 nap klionkúra :?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Húú de rég voltam itt.. :oops:

Petcsilla:Szuper!

Adryn:Milyen gyulladás?Milyen nemű a babód?

Nekünk ugye kiscsajunk lesz és a nevünk is megvan Natali.Jól vagyunk minden rendbe, sokat mozgunk, mindannyian..Én is alig várom már hogy kezembe tartsam kicsi NAtimat..

Goofyka
Nektek mi lesz a neve? :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Petcsilla: de jó hogy haza tudtál végre menni. Pihenj sokat!

Adryn: AFP :D , gyulladás :cry: vigyázz magadra.

Ronmay: Hajnalka nevet kapta. :D

Szerintem mindannyian ugy vagyunk vele, hogy szeretnénk már a karjainkban tartani, de most hogy már nagyon sokat, szinte minden naposan érzem a mocorgását, már ezzel is megelégszem addig. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka: újra kislány :D :D :D azért remélem nem nagyon vagy csalódott ;)

Ronmay: még nem biztosak a dokik a nemében. 14 hetesen voltam 4D-n ott azt mondta a csaj hogy szerinte lány, de még nem fejlődtek ki a nemi szervek rendesen, a dokim meg most a vizsgálaton azt mondta hogy 1%-kal többet ad a fiúnak, mert mintha valami lenne a lába között, de oldalt ült babó, nem látta rendesen.
tök jó hogy nektek kislány, szép nevet választottatok ;) gyere gyakrabban!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn


DE furi hogy nem biztosak a nemében, a fiú pedig olyan egyértelmű szokott lenni... :roll:

Elkezdődött a gyomorégésem. Hurrá! :twisted: Rolónál is gyötört...

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


goofyka

Cuki név! :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Adryn: nem annyira, pedig jó lett volna egy kisfiu is a családba, főlleg hogy mindenki azt várta, de mi örülünk hogy legalább teljesen egészséges.
A család annyira nem jól fogadta, de igazság szerint lesz@rom ki mit gondol.
Nem kell lagalább fiu ruhákat vennem. :lol:

Ronmay: köszi.
Együttérzésem a gyomorégéssel, nekem is volt, szörnyű.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Goofyka, nekem is a második kislányom fog születni, én rettentően örülök neki. Igazából attól féltem, hogy a férjem lesz a picit csalódott, de ő is nagyon örült. Meg aztán így nagyobb esély van egy harmadikra. :-)
Tényleg le kell tojni, aki nem örül veletek.

Ronmay, te szegény! Nekem Flóval nem volt gyomorégésem, de azt hiszem, most lesz.
Hogy döntöttél? Kihez fogsz most terhesgondozásra járni?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi

öö írtam Anyatanyán anno mi volt, de gondolom elvesztél te is a Hszek tengerében :lol: annyi van ott :lol:

36.hétig Márkus, onnan meg az Imrébe megyek szülni. Ott van a szülésznőm. Hozzáteszem Márkus egyre gázabb, fogcsikorgatva de kibírom..jaa és az AFP leletemet még mindig nem hozta vissza, 2 hetente megyek be, hogy mi a f@sz van már..Ma voltam és mondtam, hogy jó akkor most már elég, postázzák ki. Ráadásul az aszisztens nő, minta a kutyája lennék úgy beszél velem. Ma meg is jegyeztem neki mindenki előtt, hogy "érdekes mikor az 5ezrest adtam a kombinált szűrésért ami ugye ingyenes, sokkal kedvesebb volt velem"-képzelheted hogy pislogott. De úgy felhúztam magam. Felháborító mi folyik ott, kedvem lenne írni a fókuszba... :twisted:

Ti hogy vagytok?óó nem is tudtam, hogy 3mat terveztek! :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Zizi: én is nagyon és apa is nagyon örül a kislánynak, és örülök, hogy kiáll mellettem ha vki beszól. Minap egy ösrégi barátnőm hívott fel, sátáni kacagással reagált a kislányra, mert neki meg két fia van, és beszólásként annyit tudott mondani, az én férjem csak lányt tud csinálni, gondoltam magamban az őve meg csak fiút.
És amikor a nevét is megtudakolta, akkor is csak rossz véleméynekkel jött, milyen név ez! Felháborítónak tartom ezt, én nem szóltam soha sem senkire, milyen nevet ad gyermekének, ez mindenkinek a saját dolga, szerintem senkinek semmi beleszólása nincs.
Anyósom beszólása: ha fiu lett volna Benedek nevet kapta volna, erre "a pápáról nevezzük el az unokánkat, milyen név az már"-na persze egy isten tagadónak az! de én nem a pápáról adtam volna neki ezt a nevet.

Ronmay: igazad van, nem is értem hogy tudnak igy beszélni egy kismamával, nem tőlled hallom először ezt és én is szembesültem már vele. Minap a postán álltam sorba, második voltam, erre utánam állt egy fickó, majd mellém egy kisebbség, néztem is meg gondoltam is magamban nem mellettem van a sor vége, láttam hogy tolakszik, erre amikor végzett az előttem lévő, egyszerre álltunk be az ablakba, de én gyorsabb voltam, erre megszólal hogy ő már itt volt fél órája és ült a széken, néztem rá csak nagyokat, mögöttem lévő srác beszólt neki hogy akkor talán szólni kellett volna...., aztán a kisebbség nekem, hogy körbe kellett volna esetleg nézni, aztán én neki, hogy talán sorrba kellett volna állni...ha én terhesen és kisgyerekkel tudok állni akkor ő is tud, huh én is ugy felhuztam magamat, nem tudom mit képzelnek egyessek magukról. És nem vagyok egy dagadt alkat, látszik hogy hasam van azaz kismama vagyok!

Munkám során ért egy kis baleset, hát előfordul, férjem nem tud róla, igy sem szereti a munkámat. Egyik kis "aranyos" eb pont a mellemet érte el harapás közben, háal istennek ruhástúl érte, igy nem lett komolyabb baj, de mellbimbómat igy is szétkapta kicsit, és a mellemet pedig megcsipte, ami véraláfutásos lett, de közben észre vettem estére hogy olyan lett mintha kék pici pöttyök lennének rajta egymás mellett egy csikban. Nem tudom ez mi lehet?! lehet hogy az ér amit eltalált igy reagált rá, nem értem....
tudom ezt látni kéne, de azért ezt mégsem fotozom le....
Veszélyes az én szakmám...

Más: dokim azt mondta 18. hetesen, hogy most már havonta kell hogy találkozzunk, ilyenkor mit néznek havonta? megnézik minden alkalommal a babát uh-án? mert csak akkor van értelme magánrendelésre menni.
Védőnőm azóta sem érdeklődött irántam. Most meg én bent voltam de szabin van.
Tündimnek meg mandulagyulladása van. Lázas szegény.
Remélem nem kapom el...

Bocsi a regényért!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy megint bepofátlankodok, de egy ismerősöm megkért,hogy segítsek eladni neki egy nagyon klassz babakocsit.Mindennel fel van szerelve!

Nézzétek, meg kihagyhatatlan!Köszi és még egyszer bocs!

Kifogástalan állapotban van!Mintha új lenne,pici karcok a vázon a használatból eredően,de azon kívül semmi!Ezek is csak akkor vehetőek észre, ha nagyon odakoncentrálsz.

PEG PEREGO SKATE


Ára: 125.000 Ft


Színe: zöld (green buble)
Mi van benne az árban?

-babakocsi váz
- mózeskosár,ami átalakítható sport ülésnek
-4 db kerék,amiből 2 pumpálható
- 1 db mózeskosár fogantyú
- isofix talp a hordozóhoz
- hordozó
- 2 db adapter
- pelenkázó táska
- lábszák, esővédő, palack tartó, cumisüvegtartó, pumpa


Újan mindez: min. 264.870 Ft!
Megspórolsz: 144.870 Ft-ot, több mint felét.

Akit komolyan érdekel e-mailbe tudok egy csomó gyönyörű képet küldeni róla.

Kisfilm a babakocsi használatáról:

http: //www.youtube.com/watch? v= LxtK-FQdEjY

Írj a : timcike81@yahoo.com

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Goofyka

Mi a munkád?Kutyusokkal foglalkozol?Húú ez nem hangzott vmi jól :roll:

Posta :twisted: :twisted: Hiába annyi de annyi buta ember van..és ezek szavaznak :twisted:

hmm 22.héten lehet néznek egy méhszájat, 25. hét terheléses...aztán...nem tom :oops: :lol:

Most úgy döntöttem, hoyg megpróbálok bejutni az Sz.Imrébe terhesgondozásra..holnap felhívom őket, csinálják ott a vércukrot.. :roll:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


sziasztok,

ma voltam 18 hetes uhun és most már tuti hogy CSAJ lakik odabent :D :D :D

Goofyka: sajnálom azt a kutyás esetet... nagyon rossz lehetett.. mivel is foglalkozol pontosan? nem lehet szájkosarat tenni a kutyukra míg dolgozol velük? vagy legyen ott a gazdi és tartsa a kutyájában a "lelket" (na meg a száját..)?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Ronmay, Adryn: kutyakozmetikus vagyok! Ez benne van ha van rajta szájkosár ha nincs, ilyen téren lehet veszélyes szakma, nem csak aranos kis ebek járnak oda, hanem nagyon durvák is. A gazdi ennél nem engedte a szájkosarat, mert 16 éves volt, ott sipákolt hogy agyvérzést fog kapni a kutyája, amugy azt nem kaphat, de nem is érdekel, én meg szeretnék szoptatni, ugyhogy itt nem a kutyával volt a gond hanem a gazdi spanolta fel a kutyáját, sőt őt is megharapta.

Ronmay. igen én is tudom, én is megyek 22.héten, majd 24-25. cukorterhelésre.
Csak azért mégis magánrendelésre havonta egy valag pénz, nagyon a semmiért. Na de az sem jó amikor hetente kell már menni.

Adryn: én nem kételkedtem a kislányban. Mi lesz a neve?

Közületek már vkinek megjelent a hasán a linea-ja? Csik? Ilyen tájra írják..

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért! A 2009. novemberi topicból vagyok, s el szeretném adni a kb 2 hónapot használt GIRAFFE CLUB babakocsinkat hordozóval együtt. BKV-zás miatt cseréltük le egy kisebbre. Én nagyon szerettem, nagyon könnyen irányítható. S a többi jellemzője:


- Újszülöttkortól használható
- minkét irányból tolható babakocsi
- 5 pontos biztonsági öv
- elől bolygó kereke, melyek fixálhatóak is
- aluvázas szerkezet
- lapra csukható
- alul nagy bevásárló kosár
- kupolatető, rajta ablak és tároló zseb
- vízszintesig dönthető háttámla
- Tartozékai: 0-13kg-ig autósülés is, lábzsák, esővédő

Ár: 30.000Ft

Érd: priviben

Kép Kép

Judit

Kép
petra09
 
 


ADryn

Húú az tök jó!Akkor nektek is egy fiú egy lány! :wink: :lol:

Goofyka


Pfuh, és ne hari, de ilyenkor nem lehet gazdit feljelenteni vagy mittudomén nem vállalod közben a kutyit?csak szájkosárral?Sztem ez olyan mint mikor az állatorvosnál járunk, ott is van hogy bizonyos kutyákra ráteszik...
Nekem még nincs csíkom, fiamnál volt..dehogy pontosan mikor jött ki azt már nem tom :oops: de ne várd, mert szülés után nekem még két hónapig ott virított ha nem tovább :? Tündinél neked volt?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Zsanimanó vagyok a decemberi topikból.
Petcsilla! Neked szeretném írni, hogy megy a sok pozítív energia a haemathomád miatt. Velem július 5-én közölték a rossz hírt. Volt egy ugyanakkora vérömlenyem mint neked és egy szépen növekvő 16 hetes pöcsösöm. A kórházban közölték, bent kell maradnom, lehet, hogy szülésig is, ha nem akarom, hogy már elvérezzek a hazafelé úton a buszmegállóban. Nem csináltak velem ott semmit, nem is néztek nagyon rám. Egy hét múlva lett volna az esküvőnk. Mindent le kellett mondani, kaja, ruha.Volt két tanú és már ennek is örültünk a párommal. Majd eljött a 20.hét még mindig mellső falon, mélyen, haemathomával. Majd sok-sok hét és végre most októberben már fentebb ment a méhlepény és már jobb is a lelki világom. Végre már 33 hetet betöltöttünk és most már ki kell húzni még minimum 3 hetet.
Neked is sok ++++++energiát és a lényeg, légy nyugodt ne idegeskedj a baók megérzik és ők is nyugtalanabbak!
Szia, sziasztok, bocs ha zavartam!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Sziasztok?

Hogy vagytok? Én megfáztam egy kicsit, orr folyás, to rok fájás...! De amúgy jól vagyunk. 15.-én megyek a dokimhoz, megnézi a haematómát és a fiúnkat. Képzeljétek...! ...Ma éreztem 100%-osan, hogy mocorog a fiúnk. És apa is érezte. :) Így most már tutira tudom, hogy eddig is Ő volt, csak nem voltam benne biztos. Az első magzatmozgásból számítanak valamit? Mert valaki nekem azt mondta, de akkor pontos dátumot nem tudok. Vagyis a mait. :D
Ti mikor álltok neki a baba szobának és a cuccának a beszerzésével? Hányadik héttől? Sajnos láttam egy-két rossz dolgot a kórházban és nem merünk "annyira" korán készülődni. Ti mikor éreztétek először mozogni a bébit? Vagyis a többedik babáknál az elsőre is kíváncsi vagyok! :)

Szép estét és pocaknövesztést!!! :)

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Ronmay: nincs értelme feljelenteni, legközelebb nem vállalom, ha nem tud együtt működni.
Állatorvos más, erre már rég rájöttünk, neki mindent elhisznek, nekünk nem. :? Pedig néha többet tudunk mint ők.

Csik: volt Tündinél, hogy mikor jött ki azt nem tudom, de olvastam, hogy ez a hasizom ahogy szétválik a méh növekedése miatt azért keletkezik, na nekem nem volt most sok hasizmom, lehet hogy meguszom. :wink:

Petcsilla: jó búlást! Tantum verdét szopogass, azt lehet!

Én ahogy megtudtam milyen nemű a babánk, megkértem a férjemet, hozzá le Tündi régi ruháit a padlásról, hogy át nézzem mire lesz még szükségünk. De szerintem első babánál már ilyenkor simán vásárolgattam egy két megtetsző dolgot itt-ott.
A szoba ráér, én tündinél a 31. hét körül rám tört a fészekrakási programm, na akkor egyedül össze szereltem a pelenkázóját, mert nem tudtam várni a férjemre, le is szidott érte. :oops:
Tündit 16. hetesen éreztem és láttam is kivülről, akkor még sovány voltam. :oops:
Hajnit ugy 12 hetesen éreztem már belülről, vagyis szerintem őt éreztem, és mivel már nem vagyok olyan sovány mint anno, mostanság láttom kivülről is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok Lánykák!

Goofyka,
Csjúúú a mindenit! Ez a kutyaharapás nem hangzik valami jól!!! :shock: Azóta, hogy vagy? Mutattad dokinak?
Nem emlékszem már mikor írtam utoljára, így (ha ismét akkor bocsánat) gratula a kiscsajhoz!!! :)

Adryn,
Neked is gratula a pici lánykához! De jóóó, tök sok lány lesz!

Petcsilla,
Örülök, hogy jól vagy! Csak így tovább.

Nekem nem volt csíkom Andorral, és még a köldököm sem dudorodott ki,csak egy síkban volt a pocakommal, pedig aztán szép méretes pocim volt.
Andort a 16.héttől éreztem, a kislánykánkat most meg a 13.tól kb.

Készülődés: háááát mivel mi idén márciussal költöztünk ebbe a kéróba, így még mindig folyton van valami készülődés. Többek között Andor szobáját, bútorait rendeztük, cseréltük legutóbb, így a kiságya, pelenkázó meg egy kis fiókoz komód szerűség is átkerült már a kislányka szobájába. Ezeknek a hétvégén lett megtalálva a (jelenleg) legideállisabb hely a szobába, szóval mi már rendezkedtnk. De rucikat még nem pakoltam vagy vettem. Egy pici adag ruha akadt egyszer a kezembe, amiben Andor legkisebb (2db 56-os ,többi 62-es, mivel 60cm-rel született! ) ruhái voltak,nah, azon hüledeztem rendesen, hogy milyen picik. De remélem a lánykának még ennél is kisebb kell majd. :D Nem bánnám ha nem lenne nagyobb 55cm-nél születéskor. De persze fő az egészség.

Nemtom Ti hogy vagytok, de nekem igen nagy már a pocakom! És valszeg nagyon lent van a baba, ezért is nehezebb a hajolás, pakolászás, miegyéb, mint Andorral volt.

Andorom sajna mára belázasodott. Nemtom mi lehet, mert (egyelőre, lekopogom) már ünete nincsen. Délután rendel a doki,6ig, szerintem elmegyek vele, de tartok tőle, hogy nem fog nekem nagy okosságot mondani, csak amiket én is szoktam házi praktikák alapján.
Gyerekesek: Ti egyébként ilyenkor szoktatok menni dokihoz? Vagy vártok? Én általában várok, de most nemtom....valahogy úgy voltam,hogy mivel pont délutános, lehet jó lenne megmutatni.

Más: aki Pesten menne a közeljövőben 4Dre, annak ajánlom a G1 intézetet. Én ide járok amúgy nődokihoz és most van egy akciójuk dec.23ig, hogy 6rugó a 4D mozizás, meg valami díszkeretes képet is adnak. Én bejelentkeztem dec.16ra. Amúgy a 4Dgenesis-be akartam menni, mert ott voltunk anno Andorral és nagyon meg voltam vele elégedve, de hát csak nem lesz rossz itt sem és azért így jóval olcsóbb.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino!

Köszi. amugy jól vagyok, és voltam tetanuszon is.

Nekem is nagy a pocim, és áll. ugy érzem magam, mintha tele ettem volna magam, azaz keményedik szerintem, én sem tudok hajolgatni, most már mindig inkább legugolok. Zokni felvétel is már nehézkess. Főlleg nekem nagyon fáj a keresztcsontom, Tündinél kezdődött ilyenkor a teher miatt kiújjul, néha alig tudok lépcsőzni és a jobb lábamon állni ha éppen fáj.
Általában a sok munka, vagy a takaritás után fordul elő. Majd alváskor ugyahogy helyre áll.

Láz: ha 38-39 fok között van már csillapísd, de ha ez alatt akkor ne, ez csak egy tünet.
Én szoktam várni 3 napot, ha más egyéb tünet nincs.
Tudod ha láz rögtön antibiotikumot adnak, és lehet hogy más baja nincs is, csak egy napos láza lesz mert küszködik a szervezete, és igy reagál az immunrendszere. Te meg beadnád neki mert azt mondták, lehet hogy csak rosszat tennél neki. Szerintem várj.
Ha nagyon magas akkor meg ne is vidd sehová, hivd ki az orvost, lázas gyereket nem szabad ide.oda cipelni ezt az orvos is tudja.

Hol van az a G1 intézet? jó áron van, mi most voltunk meg kell néznem akkor hány hetes leszek, lehet hogy lenne értelme.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka,
Köszi szépen a tanácsot! Igen én sem adtam neki lázcsillapítót, csak amikor már 38.6volt. Mikor letettem aludni, akkor 37.4volt, most alszik vagy 2 órája, nem néztem... Nem akarom felzavarni, had aludjon. Szerintem felébredne ha nagyon felmenne a láza (legalábbis remélem), mert anno mikor éjjel lázasodott be, akkor is felsírt.
Akkor lehet ha nem lesz más, én is várok, amúgy én sem szoktam rögtön vinni, csak most ugye a Drágám is el tudná vinni (vagyis ő), mert délutános a doki. Remélem is,hogy csak valami 1 napos izé lesz és nem több.

Itt a G1intézet linkje:
http://www.g1intezet.hu/

Amúgy a III.ker.ben van, a Lajos utcában. Én akkor leszek 36-27 hetes, inkább 26. betöltött. Mondjuk Andorral 28-29 hetesen voltunk, de az most pont ünnepekre, újévre esne, szóval addig meg most nem tudok várni. Csak lesz már rajta addigra is kis zsírocska és nem lesz olyan csenevész :D
Én már kész vagyok, annyira várom! Annyira kíváncsi vagyok,hogy vajh milyen lesz a pofija, ha megmutatja. Hogy csókos szájú lesz-é, mint Andorom vagy sem? Meg ilyenek... :)

Sajnálom a keresztcsonti mizériát. nem lehet kellemes. Lekopogom, én ilyet nem érzek(még, de talán nem is lesz). A napokban mondjuk egyszercsak piszkosul elkezdett fájni a bal forgóm a csípőmnél. Nemtom ez összefüggött-e a terhességgel. Mára elmúlott. Egyszercsak ahogy a kanapén való ülésből felkeltem, alig bírtam menni. És olyan 2 napig fájt, majd semmi.
Lényeg,hogy most jó.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino: remélem nem lesz baj Andorral! Jó búlást!

Tündinek tüszős mandula gyulladása volt, holnap megyünk vissza kontrollra, a tüszök elmúltak, de a gyulladás még mindig kicsit látszik, félek hogy újjabb adag antibét kapunk, de azt már soknak találnám.... :cry:

Andornak nem tudnál belenézni a torkába ellemlámpával (mi mindig igy szoktunk) akár ááát vagy eeeet mond lehet szépen látni a torkát nem muszáj lenyomni a nyelvét, ezt az orvosok miért nem tudják?! :roll:

Jó lenne elmenni 4D-re de mi akkor leszünk 26 hetesek 21.-én, szerintem ezt kihagyjuk most, Tündivel a második kb 31 hetesen volt, többször meg nem szeretnék menni. De még azért meglátjuk, azért köszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Gabolino

Próbáltam bejelentkezni dec 22.re neten keresztül, de nem ajánl fel pöttyöket..létezik hogy azon a héten már minden hely betelt?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay,
Én telefonon jelentkeztem be,nem bíztam netes verzióban.De azt meg sem néztem,szóval nemtom mi a helyzet. Ha telefonálsz mindenképpen mond,h akció keretében mennél és ahhoz ki kell nyomtatni egy kupont,ami a "bővebben" rész alatt található a neten.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


hehe Ronmay: dec. 22.-én van a szülinapom! :D szép ajándék lenne egy szupi kép a kiscsajodról!!! :D :D :D

megvan a nevünk, Nadia Suzanna lesz a kicsi hercegnőm :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn!

Gyönyörű név!! A magyarosított Nadja (mert ugye M.o.-n nem lehet másképp nevet adni) nekem is tetszett nagyon, csak apának nem...

Gabolino

Köszi akkor hívom őket! :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok Lányok!

Ki hogy van? Merre vagytok? Annyira eltűnt mindenki! :? Csak nem költöztetek Ti is át a tanyára?
Persze én sem voltam mostanság,jól jár a szám :oops:

Ma voltam egy extra vérvételen, mert a 2. labornál kimutatták az ellenanyag termelődést sajna :( Persze erre számítottam, hisz a biopszia után én kaptam anti-D szurit a negatívos vérem miatt és ott mondták is,hogy lehet ezt jelezni fogja a vérvétel. Hát nagyon remélem,hogy tényleg "csak" ennyi az egész és nem komolyabb gond. A vérvételes nőci most azt mondta, hogy igen, lehetséges, hogy most még ürül a szervezetemből az egész, és az injekció hatása, de hát ezt meg kell nézzék.
Csak azt nem értem, hogyha ez jelezve volt,hogy kaptam szeptember 27én anti-d-t,akkor miért nem küldik tovább a vért vizsgálatra, ha már látják,hogy van ellenanyag reakció. Ezért most nekem kellett kiautózni ebben a szép időben a XI. kerbe, majd az eredményért ismét. AHhhh. Sebaj, csak rendben legyen.

Amúgy jól vagyunk. Andoromnak szegényemnek volt egy kukigyulladása :( Hát nem kívánom senkinek. Szegény kicsim amit átélt. Múlt kedden egyik pillanatról a másikra fájlalta, majd délután mentünk is vele a Madarászba Pestre. Ott kitisztították, ami által ugye fel is szakadt a még letapadt rész. Ezért a pisi nagyon csípte már napig, szóval nem nagyon mert pisilni, már fel-s-alá rohangált a lakásban, keresztbe tett lábball "táncolt", nyöszörgött, toporzékolt, csakhogy vissza tudja tartani, majd mikor már nagyon nem bírta, fel akart kéreckedni az ölembe. Mivel tudtam már,hogy ekkor még jobban vissza tudja tartani, így ilyenkor inkább leguggoltam hozzá, fogtam a kezét, ő sírt, toporzékolt,hogy nem kell, nem kell, majd végül mikor nem bírta már, bepisilt. De ekkor még jobban űvöltött,hisz nagyon csípett neki. 2-3 nap múlva rendben lett, de még mindig félt a pisiléstől, nem mert pisilni. Pedig már mondta,hogy nem csíp a pisi, de csak nem mert és akkor is lezajlott minden alkalommal ez a rituálé,csak mikor már pisilt, akkor nem sírt, mert akkor már megkönnyebbült. Borzasztó volt nézni, ahogy szenved.
Most még pénteken megint vissza kell menni kontrollra-mert közben múlt hét pénteken is voltunk, akkor már tejesen hátra lehetett neki húzni a bőrt, de úgy hogy 3an fogták le+ a doki. Remélem nem fog neki visszatapadni már :? Most nekünk kell ugye huzogatni,ami nem fáj neki, de nagyon fél tőle.

Ma is ahogy mentünk vérvételre, ahogyaz épületbe beértünk,úgy kellett folyton nyugatatgatnom,hogy anyát fogják vizsgálni, nem őt a kukival, mert nagyon félt. Pedig mondtam neki már odafelé is. Szegényem. Nemtom be jön-e velem majd pénteken a Madarászba :?

Rólunk most ennyi, zajlik az élet.

Közben dekorálom a lakást karácsonyra, meg elhatároztam, hogy szeretnék majd falfestést csinálni Blanka szobájába. Meg majd Andoréba is, csak ott most vannak már dekorok, szóval ha a kisszoba sikerült, akkor utána Andornál is neki merek majd állni csinálni valamit :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Csjúúú, lehet tényleg nem olvassa ezt a topikot már senki? :?

Boldog Mikulást mindenkinek!!! :)

Ki hogy áll az ünnepi készülődéssel?
Nincsenek uh képek? 4D-s képek?
Mi majd 16-én megyünk, most már nem tűnik annyira de annyira távolinak az időpont, de még kell sajna egypárat aludni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Gabolino és mindenki, én is boldog Mikut kívánok így utólag is!

Nekem mostanában nem nagyon van időm semmire, mert szakdogáztam, most meg tanulok ezerrel a vizsgákra.

Mi is jól vagyunk, bár Flóra egyik takonykórból a másikba esik. Jövő héten megyünk UH-ra.

Gabolino, nagyon rossz lehetett szegény Andornak ez a kuki-mizéria. Örülök, hogy már jobban van!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


sziasztok,

én szoktam nézni ki ír, de valjuk be nem pörög túlságosan a topik.. :twisted: tessék dolgozzunk rajta csajok ;)

Gabolino:
sajnálom a kukimizériát, de a lényeg hogy már túl van rajta Andor, és hamar el is felejti ;)

mi 14-én megyünk itt Dániában uhura, aztán 16-án repülök haza Karizni mert apa dolgozik .... ( :? ) és 18-án 4D :)

ajándékokat megvettétek már mindenkinek?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Zizi, Adryn,
Örülök, hogy Ti is jól vagytok! :)

Tegnap voltam ismét kontrollon Andorommal kuki ügyben: háááát szegényem lecövekelt a bejáratnál és közölte,hogy nem kell, nem megyünk. Szóval fel kellett kapnom. Szerencsére bent elszállt a félelme, mert ott voltak a rajzolüs csajszik, akikkel lehet rajzolni, kirakózni, de ez az öröm persze addig tartott míg be nem hívták. Akkor megint anya felkap, becibál nagy nehezen, kiszabadítja az összes ujjat a nyak körül és próbál értemesen beszélni közben a dokival.
Szóval nem volt egyszerű. De most szerencsére megint az a doki volt,aki először. Hát ez sokkal rendesebb, emberibb, mint a legutóbbi. MOndta,hogy szépen rendben van a kuki (persze Andorkám ordííííított, le kellett fogni) de szűkülete van, szóval adott krémet, amit 1 hóanpig kell használni, hogy fellazítsa a bőrt. Majd ismét kontroll.

Hogy hamar elfelejti-e? SZegénykém, még nem hiszem.
Ma volt itt egy Telekomos ürge, akinek az elsők között azt mesélte el Andorkám, hogy a "doktorbácsi megnézte a kukit". :( drága szivem.
Remélem most majd megbékél a dologgal, hisz most nem kell neki huzogatni, csak amíg engedi, az meg akkor tényleg nem fog fájni neki.

Én tegnap elkocsikáztam az ellenanyag eredményért. Sajna még mindig kimutatható az anti-D, szóval 1 hónap múlva újabb vérvételre kell mennem. Plusz még Szabolcsotól is levesznek egy ampullával. Azt ne kérdezzétek, hogy tőle miért kell, még nem tudom. Majd a legközelebbi konzultációm alkalmával megtudakolom.
REmélem nem lesz semmi baj a picivel, meg velem sem szüléskor. Mert,hogy most jelen esetben a nagyobb vérvesztésnél csak valamilyen nagyon speciűlis kombinációjú vért kaphatok csak, amilyen nekem van, nem pedig akármilyen A Rh negatívat. Remélem erre nem kell,hogy sor kerüljön, mert a frász kerülget :?

Amúgy jól vagyunk, Blanka sokat ficereg :)

Tegnap meglátogattuk egy barátosnémat is, akinek közel 7 hetes a kislánya. Nagyon cuki a kislány, Andor meg tündér volt. Állandóan nézni akarta, simogatta a fejecskéjét, adta neki oda a kiságyába az autóit meg a mindenféle csörgőt, amit neki vittünk. SŐŐŐŐT még azt is mondta miután ő megsimizte, hogy anya is simizze. :) ez nagyon bíztatóan hatott nekem :))) Remélem Blanka hugival is ilyen gondoskodó lesz :) Alig bírtunk elindulni, mert ott akart maradni. :)

Ajándékok:
Részben megvannak. Amik nincsenek még, azok fejben már megvannak, csak be kell szerezni, de elméletileg az sem nehéz.
Majd ma megyünk pont egy ilyen körútra.

Hajrá topik felpörgetés!!! :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodok. A 2010. novemberi babák topikból vagyok.

Szeretném eladni a Pesztonka mellszívó+orrszívó egyben, vadonatúj, 2 év garanciával.
Édesanyámtól kaptam meglepiből, csak nem tudta, hogy közben én is vettem egyet, így ez felesleges lett :(
Gyógyszertári ára: 11250 ft volt, én kb. 9000 ft-ért odaadnám.

Képet nem készítettem róla, de találtam egy linket, amin ugyanez a készülék van:

http://rokana.hu/babagondozasi-termekek/36

Remélem nem bánjátok, hogy itt hirdettem, de én is így találtam meg álmaim babakocsiját. :)

További szép napot!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismét én :)
Hogy vagytok?
Karácsonnyal ki hogy áll? :)

Mi ma megyünk 4D-re! Már nagyon várom!!! Végre eljött ez a nap is :D

Adryn,
Ha jól emlékszem, akkor Boldogságos szülinapot Néked!!! (Jól emlékszem? Ha nem akkor bocsesz :) )

KépKép
KépKép
gabolino
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: