Új privát üzeneted érkezett!

Eynoyin:Ne búsulj! Engem sem akar a párom elvenni. De ne akarjak egyszerre sokat,hiszen most költözködtünk össze. Ez is valami, nem? Egyébként júniusban lesz 8 éve, hogy elváltamés a párommal a kapcsolatunk nekünk is 7 éve tart,mint benóéknál. :D Vagyis van közös mindegyikünkben. :D

Kép
flóra 11
 
 


szilzi:Szerintem nagyon széplesz minden,annyit készültök erre a napra,miért ne lenne szép.Az értesítők is szépek.Nekem tetszenek a tekercsesek. és még koszorúslányok is lesznek,az nagyon szép. Még van idődöt,addigraminden összeáll.
Benó. Tök kreatív vagy. Én is mindig pitymogok valamit itthon.Erről jut eszembe, megyek is, mert még töltött paprikát fogok főzni,aztán pedig egy csibét készítekmintának.Holnap ugyanis a gyerekekkel húsvéti csibét készítünk pamutból. Majd küldök képet,hogy milyen lett. Sziasztok.

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra!

Klassz a vonalzód! :P Kíváncsi vagyok a csibére, amit a gyerekekkel készítesz.
A fogyókúráról: vannak fogyókúrát kiegészítő teák és pl. a csalán is salaktalanító, tehát attól fogynál, ha olyat innál.
Örülök, hogy van közös bennünk, bár ezt már a legelején tudtuk! :P Egy idézettel szólva: "Nem kerestél volna, ha nem találtál volna már meg." (Ez azt jelenti, hogy tudtuk, hogy vannak olyan emberek, akikre szükségünk van. Bocs, hogy okoskodom, magyartanár vagyok.) :P
Képzeljétek, még mindig menstruálok. Mit csináljak az orvossal holnap?
Szilzi, nagyon drukkolok! :!: :!: :!:
Evi, gyere, dumáljunk! :P
Vivi, gyere, ha tudsz! :P
A kismamákról már nem is beszélek! :wink:
Jó éjt, holnap találkozunk!

KépKép
benó
 
 

 
 

Jó reggelt kívánok!

Hogy vagytok?

KépKép
benó
 
 


Szep jo reggelt mindenkinek! :D

Beno szerintem akkor is meg tud vizsgalni az orvos ha meg nem mult el.Jajj de soka lesz meg este.Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen veled! :wink:
Ez az idezet nagyon szep es szerintem pont talalo rank!
8)

Szilzi rad is gondolok de tudom hogy ugyes leszel hiszen ha nem igy lenne nem teged neveztek volna ki! :P

Flora ha nagyon el vagy szanva en olvastam egy dietarol de nagyon brutalis.Szoval a lenyeg hogy csak inni szabad megpedig juharszirupos asvanyvizet 2-3 litert naponta es nem szabad enni mellette semmit csak gyumolcslevet inni.2 hetig kell csinalni,es salaktalanit is nemcsak fogyaszt.Naggggyon durva.De allitolag 5-7 kg fogyas 2 het alatt.Ha erdekel leirom reszletesen. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Este jövök, most megyek haza, megfürdök és utána megyek az orvoshoz vérezve! :twisted: :twisted: Horror! :twisted: Lehet, hogy elküld a búsba, majd meglátjuk! Küldök egy szép képet, ha sikerül! Kép

KépKép
benó
 
 


Nagyon ari! :wink:
Holnap beszamolot kerek! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok!
Az nlc-én jelentkezett tancsu. Képzeljétek,kórházban volt, baj volt a méhlepényével. Szerencsére már rendben van.Csak vigyázzon magára,meg a babusra. Annyi minden van! Nem is gondolnánk,hogy mi minden történhet.

Eynoyin: Köszönöm,de durva fogyást nem akarok, az sem jó most. Attól a peteérés megint bezavarodhat. Csak olyan lájtosan szeretném csinálni. :D Most pl. azt csinálom,hogy az osztályommal heti 3 tornám van,ezeket szépen végig tornázom velük.

benó: A teákat szeretem és ismerem is. Rengeteg salaktalanító tea van, és szoktam is őket inni. A csalán nem annyira csípem, de mentát naponta iszom, meg egyéb tisztító teákat is. És persze cicfark teát meg palástfüvet. Ezek segítik a peteérést és erősítik a méhet. Szóval teát iszom,naponta többet is. És jó a hatásuk.
Te magyart tanítasz? Ez volt a kedvencem. Egykor én is magyar szakra szerettem volna menni,de nem jött össze. De végül jól alakultak a dolgok így is.

Kép
flóra 11
 
 


Kép
Sziasztok, kedves lányok!

Szegény Tancsut nagyon sajnálom, remélem, minden oké most már!!!!
Szerintem az tök jó, hogy tornázol az osztállyal. Teherbeesés előtt nem illik fogyózni, ha jól tudom.
Én magyart most jelenleg nem tanítok, csak gyorsírást meg gépírást, levelezést, titkárit. De nagyon szeretem az irodalmat! Az a lényeg, hogy az ember megtalálja a helyét a világban, szerintem. Ezt Flóra, a te két utolsó mondatodra írom.

Voltam tegnap orvosnál, Pesten. Nagyon izgultunk mind a ketten a barátnőmmel. Odamentünk 5-re, mert én addigra kaptam időpontot, a barátnőm meg fél 6-ra. Erre, képzeljétek el, ott ült ezer ember, és kellett várni másfél órát, fél 7-kor mentem be. Addigra szétuntuk az agyunkat.
A doki nagyon-nagyon kedves volt, csak ajánlani tudom mindenkinek, és olyan helyen van, hogy könnyű odatalálni. Azt mondta, hogy a bébihiány a fogamzásgátló hosszú szedésétől is lehet, a hormonok szórakoznak. Csinált rákszűrést, meg hüvelyi ultrahangot, és azt mondta, minden rendben, minden szabályos és normális (méh, petefészkek stb.), sőt, van egy csomó petém!!! :P :P És azt mondta, mostanában lesz peteérésem! Adott képeket is, mintha kismama lennék! :P A barátnőmnek gúvadt is a szeme, amikor kimentem kis fotókkal. :P :P Azt mondta, ne parázzak, és nagyon megnyugtató volt. Mondta, hogy tudna adni olyan gyógyszert, amitől hamarabb terhes lennék, de inkább nem ad, mert attól meg ciszta alakulhat ki.
Viszont látott egy méhszájsebet, de azt mondja, nem gáz. Hétfőre minden eredmény kiderül, akkor fogok odatelefonálni.
Ma reggel elbőgtem magam azon, mikor meséltem a férjemnek, hogy oldalra néztem a dokinál, és ott volt a uh-os képernyő. És éreztem, hogy egyszer azon a képernyőn majd a babámat fogom látni. Vagy csak szeretném? A doki azt mondta, ne parázzak, várjak türelemmel. Azért persze attól még tartok, hogy esetleg valami fertőzésem van. De mindegy, akkor max. szedek rá gyógyszert.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

Benóka ez jó hír nem?? Én örülök, hogy nincs semmi baj, egészséges vagy! :D Akkor "csak" a türelem kell, de az meg gondolom már nagyon fogytán... A párod nem akar orvoshoz menni? Melyik orvosnál voltál?
Az idézet amit tegnap írtál, nagyon tetszik, szeretem az idézeteket.
Flóra, szerintem se fogyókúrázz most, így hogy lehet,hogy a baba ott van a pocakodba, vagy legalábbis már hamarosan ott lesz! :) :) Nem tenne jót, de viszont ha tudsz időt szakítani futásra, még több tornára, akkor hajrá! Sok túlsúlyod van magadhoz képest? Mert csak ahhoz nézd, ne másokhoz.

Köszönöm Nektek, hogy gondoltatok rám, minden ok volt, attól eltekintve, hogy ugye mindenkit leszúrtak, hogy nem hozza a tervet, nem teljesít eleget... A szokásos dolgok. Velem kb öt percet foglalkoztak, a szerződésemet majd csak most módosítják. De csak megbízott irodaigazgató leszek, mivel tudják, hogy babát akarok. Mondtam, hogy én ezt nem is fogom letagadni, sőőőt. Codálkozom, hogy ennek ellenére kineveztek, de azt mondták számítanak rá és ez jó érzés! :) :)

Kép
szilzi
 
 


Nagyon ügyes vagy, Szilzi! :P Ezek szerint tuti, hogy jó szakember is vagy, nemcsak aranyos barát. :oops:

KépKép
benó
 
 


Aranyos vagy benó! :lol: :lol:

Na mi lesz a férjecskéddel? Megy dokihoz?

Szegény Tancsu, remélem minden rendben lesz már velük!

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!

Beno ezek nagyon jo hirek.Apat is kuldd el vizsgalatra! :D Az en parom nagyon kesz van ettol az orvos dologtol,de mar keszitettem a kis lelket hogy neki is menni kell ha hamarosan nem produkal valamit! :wink:
Azt nem mondta az orvos hogy meddig legyel turelmes?
Hol van helyileg a doktorbacsi?

Szilzi szerintem ha egy munkaltato normalis akkor ugy gondolkodik ahogy a tied.Az en cegemnel volt olyan eset hogy egy lany beadta az oneletrajzat, a szemelyzetis megnezte es kozolte hogy most ment ferjhez 28 eves,nemsokara gyereket akar nem kell.Szoval en nem kotottem az orrukra. :D Ez egy kicsit csalas de valahogy nincs lelkiismeretfurdalasom!Idoben meg fogjak tudni! :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Kedves Lányok!

Évi, szerintem nem csalás semmi. A saját bőrünket kell védenünk. Én megmondtam tavaly, hogy nem szeretnék 4 évig osztályfőnök lenni, úgyhogy nekem elsős osztályt ne adjanak, de nem mondtam, hogy mikor szeretnék bébit. Nem is kívánom az igazgató orrára kötni.

A doktor bácsi doktor néni volt, és a Moszkva térnél, Koós-Hutás Piroska (van saját oldala is, írd be a keresőbe a nevét), ja, és nem mondtam, hogy 18000 Ft-ot kellett fizetnem. Borzasztó sok, tudom, de ez legalább normálisnak tűnik. És nem volt furcsa, hogy nő. Pedig azt hittem, furcsa lesz. Rendesek voltak, előre tájékoztattak az árakról, sőt, a telefonban azt mondták, hogy kb. 20000 Ft-ba fog kerülni, inkább többet vigyek, és ennek ellenére kevesebb volt. Jó, persze ez sem kevés, csak egy csomó olyannal találkoztam már, most nem csak nőgyógyira gondolok, ahol azt mondták, ennyibe fog kerülni, tuti, és végül baromira nem.

Szilzi, megkaptad az esküvői cumókat?
Flóra, én várom a csibés képeket!

A férjemet még nem szeretném elküldeni vizsgálatra. Még kb. 3 hónapot várok. Egyébként a néni azt mondta tegnap, hogy másfél év még nem gáz, főleg, ha min. 5 évig gyógyszert szedtél.

Néhány praktika, amit a Fogamzást elősegítő ételek v. mi c. könyvben olvastam:
- ne használjatok kenőcsöt, nyálat se!!!!! (nem engedi tovább sétálni a katonákat) :wink: (viszont a tojásfehérjét javasolják, hát, nem tudo.... :lol: )
- egyél 2 kiskanálnyi szódabikarbónát egy nap (gondolom, vízzel), mert ez pedig segíti a katonákat

KépKép
benó
 
 


Nem írtam az előbb, hogy mire az orvoshoz értünk, már meg nem mondta volna senki, hogy most múlt el.... hála Istennek.
:oops: de persze, megmondtam neki. :oops:
Nem ír senki a másik topicomba. :cry:
Mit tudtok a kismamákról? Remélem, mindenki jól van! :P :P

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Kisütött a Nap! Végre. Mindenki jól van?

Benóka megkaptam a leveled, de még nem volt időm megköszönni sem! Tehát: köszönöm szépen! :lol: Minden érdekel és ígérem írok, de most ezer a munka. :evil:

Nagyon elvagy szomorodva? :cry: Vártam a jókedvű írásaidat, de semmi. Kár :? :cry: :cry:

Kép
szilzi
 
 


Kedves Szilzi!

Nem vagyok szomorú, miért is lennék? Kép
Csak nem ír senki, magammal meg nem jó beszélgetni!
Pedig jó lenne, de megértem, ha elfoglaltak vagytok!

KépKép
benó
 
 


Na, jó, írok valami jókedvűt!
Ma is jönnek este vendégek az egyszobás garzonunkba, és vasárnap is valószínűleg jönnek, és holnap pedig mi megyünk a férjem apukájának a szülinapjára. Valami fini sütit kellene sütni. Milyen apró kaját készítsek szerintetek? Mivel nálunk nincsen hely még 4 embernek sem leülni. Max. az ágyra. :P :P
Kép

KépKép
benó
 
 


Na, kedveseim, hazamegyek. Fél 3-kor visszajövök. Puszillak benneteket, ti is írjatok ám valami jót.
:P Kép

KépKép
benó
 
 


Látod Benó, ezt vártam tőled! :D Marhára bejött Neked ez a csatolós dolog! :D
Tök jó a Hello Kitty-d! :D Háát arra gondoltam, hogy az orvos türelemre intett, amit ugye mondani könnyű, de ..., ha jól ismertelek meg, Te sem vagy a legtürelmesebb típus :? :?

Vacsizbi mennek? Én szeretnék Neked ötletet adni, de nem vagyok nagy főző tündér. :oops: Csinálj falatkákat, azokkal nem kell leülni és a Te fantáziáddal biztos szépeket és finomakat csinálnál.

Kép
szilzi
 
 


Hát Csajok, újra esik az eső! :cry: :cry:

Na mire való ez az idő?? :D :D Flóra, mindent bele!! :D
Évi, nem érzel semmit? Most nagyon izgulok érted!

Kép
szilzi
 
 


Remélem, azért vacsizni nem akarnak! :P Csak eszegetni! :P Úgyhogy majd csak este jövök, most megyek, veszek mélyhűtött hagymakarikákat, azt csak a sütőbe kell betenni, meg esetleg krumplit, amit szintén. :P
Puszillak benneteket! Este jövök!

KépKép
benó
 
 


Hellótok!
Tegnap nem jöttem.Ezen a héten állandóan vendégeim voltak, tegnap pedig egy volt kollégám szertett volna még felköszönteni, meg én is őt, mivel neki is volt szülinapja,de még februárban. így aztán elmentünk egy kávéra.Legalábbis úgy készültem,de végül vacsiztunk is. Persze nekem nem kellett volna a kilók miatt este ennem, de nem engedett belőle. Na, de ez lényegtelen, csak írtam,hogy miért nem voltam tegnap.
Lányok,látjátok a vonalzómon, hogy nemsokára pé. A hőm ugye aznap kell, hogy felmenjen. De tegnap már kicsit emelkedett,mára megint. Nekem 36,1 36,3 között szokott lenni. Tegnap 36,5 volt ma 36,7. Gyorsan elkaptam a páromat. :oops: Lehet két nappal hamarabb a pé-m? Szerintem lehet.De az is lehet, hogy melegem volt reggel, mert ez igaz. Na, majd holnap megint hőmérőzök. :wink:
De most akkor hogyan csináljam? Két nappal pé előtt már legyünk együtt, vagy még várjunk ki? Én már belezavarodtam most ebbe.

Kép
flóra 11
 
 


Elmentek a vendégek, nem főztünk semmit, csak csináltunk egy kuglófot meg hidegtálat (nem sok összetevővel).
:wink:
Kedves Flóra, bocsi, hogy nem mondtuk neked, hogy boldog névnapot! :oops: :P :P :P Most utólag is boldog névnapot! :P Én csak a 8. napon voltam, mikor azt mondta a doki néni, hogy hamarosan pé lesz! Szerintem ez lehet előbb, nem igazán értem én sem már. A pé előtt jó együtt lenni, azt olvastam, mert akkor lesben állhatnak a katonák. :P Pé-kor is jó, akkor meg nem kell lesben állni, hanem egyből támadhatnak. :D

Többiek? Hol vagytok?
Holnap 10-kor a városi koszorúzáson részt kell venni, aztán majd jövök. Holnap még tortát is kell sütni a férjem apukájának szülinapjára, holnap kell menni hozzájuk. Valószínűleg megint olyat készítünk, mint amilyet anyu szülinapjára.
Találkoztam egy helyi lánnyal, aki hasonló cipőben jár, mint mi, és régen (kb. 10 évvel ezelőtt, de inkább több) voltunk együtt néhány buliban. Most úgy vettem ki a szavaiból, most, hogy így több mint 10 év után megálltunk beszélgetni (mert csak mostanában költözött vissza ide), hogy már rosszul érzi magát, nincs kivel megosztania a dolgot és bizalmatlan mindenkivel szemben.
Írtam neki, hogy jöjjön közénk. Mit szóltok? Szerintem némi tagszámnövelés ránkférne. Persze nem túl sok, mert akkor én nem tudnám követni, ki kivel van.
Puszi, jó éjt!

KépKép
benó
 
 


A tévében néztem az ünnepi műsort,érdekes volt. Közben vérzett a szívem,hogy most nem magyar sulin tanítok. :cry: Minden évben gyönyörű műsort szoktunk készíteni a gyerekekkel. Én az egész iskolának,minden szereplőnek megvarrtam a fellépőruhát. Vagyis a lányoknak fehér szoknya és blúz, zöld szoknya,piros pruszlikkal. Meg kokárdát is varrtam,kb.100darabot. Az idén hiányzik a felhajtás. Aholén tanítok, ott egy épületben van a magyar és a szlovák iskola, csak egy üvegajtó választj el őket egymástól. Az én osztályom pedig közvetlenül az üvegajtó mellett van. Tegnap,amikor a magyar iskolán folyt a műsor,kinyitottam az osztályom ajtaját és szépen végighallgattuk a műsort.Szólt a himnusz,a szózat,énekeltek a lányok,furulyáztak, szvaltak. Fájt a szívem,hogy nem lehetek ott, de legalább hallottam.
Jó lenne elmenni itt is valahová ünnepélyre. Nálunk is több helyen ünnepélyek folynak,persze pont itt, ahol én lakom nem lesz semmi. [/img]

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra, :P , én azt mondom neked, hogy ha a szívedben magyar vagy, az a legnagyobb ünneplés.

KépKép
benó
 
 


Igayad van benó,köszi szépen. Mindig magyar voltam és az is maradokés ezt büszkén vállalom is. Magyarok vagyunk mi itt mind, a rokonaim is. A fiaim olyan kemény magyaroknak lettek nevelve, már három évesen szavalták a Nemzeti dalt.
Szóval ma az ünnep alkalmábólén pihentem egész nap,tévéztem,csak egy keveset főztem. Egyébként semmi más.
Holnap templom, ebéd, délután megcsinálom az iskolai papírmunkákat,estére elmegyünk majd a Tescoba zöldségért,gyümölcsért.Szerintem ennyi. Legalább egy pihenős hétvége.

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra!
Pihenj sokat, jó hétvégét neked!
Én most mindjárt készítek egy mandulás kenyeret, aztán lemegyünk anyuékhoz, jönnek a keresztlányék is, ezt ki nem hagynám! Nekünk általában ez a program. Közben a férjem elmegy evezni vagy íjászni, vagy pecázni. Nekem a hobbim az olvasás, a keresztlányok, a sütés meg ti! :P Este lehet, hogy megint jönnek rég nem látott barátok vendégségbe, majd kiderül. Tegnap tök jó volt, képzeld, amikor mentem a főtérre a koszorúzásra az iskolával, ott voltak a szüleim is, és meghívtam őket hozzánk, utána meg együtt elmentünk ebédelni egy közeli étterembe (most nem kocsmába :D ) négyesben. Jó volt.
Utána mentünk szülinapozni, a férjem gyönyörűen kidíszítette a tortát, almából vágta ki az évszámot, sajnos, ezt nem örökítettük meg.
Na, puszi, hétfőn találkozunk. :P
Kedves Évi, Szilzi, mi a helyzet?

KépKép
benó
 
 


Évi, holnaptól megy a drukk! :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Évi, menj az iwiw-re! :P

KépKép
benó
 
 


Hellóka!
Ma délelőtt eljutottunk üzletbe. Vettünk citromot, sárgarépát,zellert,salátát,paradicsomot,paprikát,uborkát, vöröskáposztát,póréhagymát, meg mindenféle fűszert salátához. Le kell valahogy fogynom. Most mondjátok, nem vagyok szerencsétlen? :cry: Ma reggelre megint nem jelzett pé-t a hőm,pedig mára kellett volna lennie. A máltkor sem az volt. Amióta eldöntöttük, hogy babát akarunk, volt a baleset és azóta nincs magától pé-m. Ezért gurultam be,és úgy döntöttem,hogy most sürgősen le kell fogynom, valamint utánanézek az aviva tornánakis. Ez állítólag már egy hónap után sikert hozhat pé-terén. De a fogyást nem tudom,hogyan fogom bírni. Nincs erős akaratom. :(

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra!
Biztosan jól teszed, hogy eszel finom salátákat. :P Viszont szerintem ne szadizd magad túlzottan. A pé-t én nem mérem, te mérted akkor is, amikor a fiaidat tervezted, vártad? Szerintem ne mérd, hanem inkább legyetek együtt mondjuk a ciklus 7. napjától a 20-ig kétnaponta. Valahol olvastam, hogy az az ideális. A múlt hónapban én is vettem ovu tesztet, de most már totál nem tudom, mikor kellene lennie a pé-nek, szerintem odaképzeltem a csíkot, tehát inkább hanyagolom. Az aviva torna engem is érdekel, kár, hogy nem járhatunk együtt :P (a távolság miatt). Ne keseredj el, plíz, és ha lehet, ne mérd a hődet, csak folyamatosan stresszeled magad ezzel! Nos? :wink: :P :P

KépKép
benó
 
 


Jó reggelt, lányok! :P
Írjatok már!
Valamelyikőtök ajánlotta a múltkor a sütigyárat, na, most már oda is írok recepteket, szintén benó néven. Most még csak a babanetes recepteket vittem át oda, hátha ott értékelik is. :cry:
Egyébként minden tök szuper, szerintem jó az idő, minden rendben. És veletek? Várlak benneteket!

KépKép
benó
 
 


Szia!

Itt vagyok! :D Pentek-szombaton elmentunk kirandulni.Voltunk Tapolcan a tavasbarlangban,Herenden a porcelangyarban,Szigligeten a varban meg meg egy csomo jo helyen.Nagyon jo volt!Kellett mar ez a kis kikapcsolodas!

Beno visszajaloltelek!Nagyon helyesek vagytok a ferjeddel! :wink: :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nagyon örülök, hogy itt vagy és annak is, hogy voltatok kirándulni! Szuper! :P :P Kép
Gyertek, dumcsizzunk, ha egy kicsit ráértek! Mi most hétvégén megyünk Mohácsra, vagyis lehet, hogy csak hétfőn, de ez mindegy. Ott lakik a férjem volt csoporttársa a barátnőjével, hozzájuk megyünk. (Náluk sincs baba. :roll: ) Pénteken a tesómmal és a gyerkőcökkel kreatívkodni fogunk, tojásdíszítés meg ilyenek....
A férjem meg vasárnap megy íjászversenyre, mit szóltok hozzá? :P Tegnap tök jó "kaját" csináltam: krumplit felvágtam vastagabb csíkokra, kisebb fej hagymát dobáltam hozzá egészben. 3 fokhagymát összepréseltem, erre reszeltem egy fél répát és összekevertem olajjal. Ezzel kentem meg a krumplit és a hagymát, tök jó illata és íze volt. Puszi

KépKép
benó
 
 


Tegyél fel képet az iwiw-re! Szeretnélek én is látni, nem tudom, hogyan képzeljelek el! :( A többiek is érdekelnének ám nagyon! :P Mi van pirivel? :evil:

KépKép
benó
 
 


Az biztos finom lehetett! :D

Ijaszverseny az izgalmas lehet. :D En lehet hogy lovagolni fogok elmenni.Mi is akartunk Mohacsra menni a Busojarasra de aposomnak akkor volt a szulinapja igy nem mentunk.A legkozelebbi amire nagyon el akarok menni az a Debreceni viragkarneval.Imadom a viragokat! :P

Teszek fel kepet,most csinaltunk egy jot a kirandulason!Innen nem tudok privit kuldeni!Az iwiwet megnyitja,el tudom olvasni amit irtal de a kis ikonokat nem teszi ki a kepernyore tehat nem tudok a valasz gombra klikkelni.Ez az internet egy nagy rakas sz@r.Mar bocsanat! :oops: Majd otthonrol irok neked!Cserkesz becs.szo! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora szerintem se sanyargasd magad!Nem lehet csak zoldsegeken elni! 8) Es ezt a homerozest is abbahayhatnad!Igaza van benonak,csak stresszeled magad! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok lányok!

Gyorsan írok,mert minden pillanatban itt lehet a páromés még semmit nem csináltam meg a mai munkákból. Nem mintha szólna érte,de szégyenlem magam,hogy netezek és nem csináltam még semmit. :oops:
Nos,a zöldségekhez azért húst, tojást vagy sajtot eszek. Egyszerűen le kell fogynom,mert most beképzeltem, hogy azért nincs peteérésem,mert kövér vagyok. Pedig eddig is ilyen voltamés eddig volt. Lehet, hogy az a nyomorult baleset az oka, hogy nincs pé-m. A hőmérőzést is megnyugtatásképp végzem,hogy lássam, van-e pé-m vagy nincs. Eddig még nem volt ebben a hónapban.
Benó,amit főztél,az nagyon fincsi lehet. Ki fogom próbálni. A család biztos megeszi,én most nem eszek krumplit és rizst sem. Nem tudom meddig bírom,de legalább néhány kilótól szabadulnék meg.

Jaj, Eynoyin! De frankó helyeken voltatok! Olyan jó nektek! Nekünk sajna még mindig nem kész a kocsiés ha készen is lesz,szerintem olyan sok pénzünk rá megy, hogy még évekig nem nagyon kirándulgathatunk. :(
Benó:Én minden évben festek tojásokat. Viasszal szoktam batikolni. A képekkel az a baj,hogy a fényképezőgépem is elromlott a balesetben,és még nincs új. Mobillal pedig csak vacakot tudok készíteni. de megpróbálok.

Pá lányok! Legyetek jók!

Kép
flóra 11
 
 


Ja, az nlc már elég gyors. Mehetünk oda is.Csúnya,de ez van. Tancsu is oda ír és hiányol minket.

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra, a házimunkával és a férjjel ugyanígy állok én is. Most fürdik, addig itt ülök, utána megyek mosogatni.
Kívánom, hogy sikerüljön lefogynod!
Döntsük el, hogy hová írjunk. Találjátok ki ti, ti vagytok együtt régebben.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok, nem jelentkeztek, megyek a szüleimhez, aztán megyek tornázni. Holnap találkozunk! Puszi Jó éjt! Évi, mi van, nincs piri, ugye? :evil:

KépKép
benó
 
 


Neked is jó éjszakát és szép álmokat!Meg persze a többieknek is!

Még nincs de múlt hónapban is késett 2 napot.Lehet hogy most is 33 napra lesz.Majd kiderül. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :P Kép

Tegnap nem is írtam, hogy felhívtam az orvosi rendelőt, és azt mondták, minden lelet negatív. Nagyon örülök neki! :lol: :lol:
Flóra írta Tancsunak és Buckalakónak, hogy én sokat írok ide. Ezt negatív értelemben kell vennem? :cry:
Megint fel kell szólalnom az értekezleten, pontosítani a programokat. :shock: Utálom a felszólalást. :wink:
Mi a helyzet veletek? Valamit írjatok!

KépKép
benó
 
 


Hellóóóóó Mindenkinek!!!

Kicsit bekukkantottam, de nem bírok ennyi mindent visszaolvasni. Teljesen le vagyok maradva mindenről. Valaki nem foglalná össze, hogy kivel mi történt? :wink:
Én tegnap voltam UH-on, de nem volt valami bíztató. Mivel az orvos még nem látja biztosan a szívhangot, 2 lehetőség van: vagy elhal, vagy nem a menstr. után 2 héttel estem teherbe, hanem később, és még nagyon picike. Kezdek hinni a Jónásban, mert az alapján ez még csak az 5. hét, mint kb az UH alapján :) ! Lányok! Éppen ezért próbálkozzatok a Jónás napon is, ne csak peteéréskor!

Csütörtökön újra UH, akkor remélem már lesz szívhang.
Gondoljatok rám!
Pussz!
betthee
 
 


Szia Betthee!

Nagyon örülök, hogy jelentkeztél! :P :P :P
Nem maradtál le semmiről, szerintem velünk nem történt semmi különös, csak írogatunk kínunkban. :P (Én legalábbis.) :?
Remélem, hogy minden rendben lesz, csak picur még a kisbabád! Kép
Nagyon-nagyon szorítunk neked! :!: :!: :!:
Csütörtökön vagy pénteken mindenképp írd meg, hogy mi a helyzet! :P :P :P :P :P
Te hogy hívod a kisbabádat (tudod, mint Tancsu Buckalakója)? Még egy szép húsvéti kép: Kép

KépKép
benó
 
 


Nokedlinek :D :D :D
Mivel a férjemnek minden kisgyerek és baba Nokedli, ezért ő is az lett :D

Kép
betthee
 
 


Majd ha minden rendben lesz, csinálok egy vonalzót én is. Addig babonából még hagyom.... :)

Te mivel is foglalkozol, hogy napközben is ráérsz írni?

Ja, és köszönöm szépen, hogy szorítasz, rámfér de nagyon!!!

Kép
betthee
 
 


Kedves Betthee és Nokedli! :P

Én gépírástanár vagyok, és arany életem van. Míg a lányok 10 perces másolást írnak, tök ráérek. Már csak a vizsgára készülünk, tehát kb. ebből áll az életünk, a 10 percesekből. :P Ezért érek rá.
Nagyon szorítunk mindannyian, csak a többiek nem érnek rá ennyire, mint én. :P :oops:
Puszillak, vigyázz magadra!

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Beno szerintem nem negativ ertelemben irta Flora! :wink:

Szia Betthee!Jo hogy vegre hallunk feloled!Nagyon drukkolok en is!Most ide kepzelj egy viragot! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: