Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi,most látom hogy már írtad a gyerekek életkorát :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok kismamik!

Megjöttem a gatyavásárlásból!
Vettem két szuper kismamagatyeszt,akció volt a bababoltban 30-50%,így 8000-ből megúsztam a kettőt (vagyis Anyu,mert ő állta!)
Úgy nézek ki benne mint egy IGAZI KISMAMI! :lol:
Amúgy meg brutális amennyit már most hízott a hátsóm, a család szerint ott hordom a babát! :lol:
Majd lassan tervezem felrakni a képeket!
Most megint úgy felvagyok dobva!
Úgyhogy csajok ha para van vagy csak egy kis depi -irány a BABABOLT! :lol:
Szuper jó kis életünk van nem gondoljátok?

Na pussz mindenkinek!
Szép napot!

Kép


Kép
ibm
 
 


Gratula a gatyókhoz! :D Tényleg az ember csak ide feljön,és tök jó hogy lehet örülni a másik örömének :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Ne csak tervezd rakjál fel léci :D
anha
 
 


Ne csak tervezd rakjál fel léci :D
anha
 
 


Én is velük még Maternát szedtem,most pedig Elevitet.
A lányom 3850 g, a fiúk pedig 3800 g,ill. 3580 g voltak.
Egyik sem volt soha "pici baba".

Szerintem ne aggódj a befekvés miatt.Manapság csak azokat fekteteik be,akiknél valami probléma van.

Egyébként ez a gyermekem is,mint ahogy az "összes többi",tervezett ,szívből várt gyermek.
Nagyon fáj nekem,hogy mindenki azt gondolja (és ez elől nem tudok menekülni),hogy egy negyedik gyermek nem lehet várt,az csak úgy becsúszik.
És félre ne érts,ezzel nem akarlak megbántani!
Lehet,ha valaki 1-2 éve megkérdezte volna tőlem,szeretnék-e még gyermeket,valószínűleg nemet mondtam volna.Eredetileg is 3-at terveztünk.
De!
Azután megváltoztak a körülményeink,az életünk,a felfogásunk,és talán mi magunk is.
Az embereknek pedig nem mondhattam,hogy képzeld,gyereket akarunk!?Hónapokig beszélgettünk erről,de teljesen egy véleményen voltunk!Még szedtem a tablettát,amikor is "próbálgattunk úgy élni",hogy milyen lenne 4 gyerekkel! Képzelheted,úgy mentünk nyaralni,szülőire,edzésre a gyerekekkel,hogy mindig odaképzeltük magunk mellé ŐT.Fog-e menni,fogjuk-e bírni,és persze számolgattuk az anyagiakat.
(Azt hiszem ,ennél jobban már nem is lehet babát tervezni!!!)
Azután megbeszéltük,hogy jöhet.Elmentem dokihoz,rákszűrésre,hőkamerás emlővizsgálatra,és még őt is megkérdeztem:Mit szólna hozzá? Szülhetnék még egyet?
Minden rendben volt, rá 2 hónapra letettem a fogi-gátlót,és a második hónapban összejött.
És persze örülünk neki,változatlanul.BÁRKI,BÁRMIT MOND ILL.GONDOL!!!!!!!!

Kép
orsitigris
 
 


Ez nagyon jó hogy így gondoltátok,és tényleg rákészültetek rendesen,csak gratulálni tudok :D
Elhiszem hogy rosszul esik ha azt feltételezik rólatok,hogy csak úgy becsúszott,bocsi hogy én is ezt kérdeztemNem azért kérdeztem,csak úgy érdekelt.Én is mondjuk attól félek hogy fogok-e bírni hárommal,remélem igen.
Én úgy indultam neki hogy egy lányt és egy fiút szeretnék,szeretnénk,ez be is jött,de aztán gondoltuk ahol kettőnek van hely,van háromnak is.Szerintem lány lessz. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ibm

Bizony ragd fel a gatyókat,had csodáljuk mi is :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok csajok!

Csináltam pár képet,inkább a pocim látszik mint a nadrág-de úgyis az a lényeg nem?
Megpróbáltam felrakni de sajnos nagy felbontásba fotóztam és nem fér fel!
Később majd megcsinálom,de most megyek főzni,mert lassan hazajön az Uram és nem fog örülni a nadrágjaimnak ha neki nem lesz hama! :lol:
Meghát mi is éhesek vagyunk!

Később jövünk még úgyhogy tessék írni mindenkinek kötelező!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm - gratulálok az új nacikhoz! És várom a képeket!

Én tök depis vagyok. Se hányinger, se poci, se étvágy, se kedv, se társaság, se jó tv műsor, se álmosság, se semmi... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Wera!

Nekem jó kedvem van,de ép az előbb mondtam a páromnak,hogy reggel úgy kelltem fel,hogy néztem a hasamat-á nem is látszik semmi! :cry: Anyut kérdeztem szerinte nem-e ment össze?! :oops:
Reakciót gondolhatod!
Az álmosság nekem sem annyira jelentős már,hányingerem volt ma is de du. egész jól elvoltam,a hasam néha fájdogál,remélem nő!
Nem tehetünk mást minthogy arra gondoljunk minden rendben odabennt,hisz annyira várjuk őket,meg kell,hogy ismerjük egymást! :lol: Amúgy meg biztos a hormonok miatt vagy depis,ilyenkor gyakoriak a hangulatváltozások,úgyhogy ne izgulj BABUCI 208 NAP MÚLVA MEGSZÜLETIK! :lol:
Párod nincs otthon?
Úgy sajnálom,hogy így le vagy törve! :cry:

Már "csak" 5-öt kell aludni, hogy láthassam pirinnyót!

Kép


Kép
ibm
 
 


Kép


Sziasztok Kismamik!

Megpróbálom a képeket feltenni,először csak egyet,remélem sikerül! :oops:

Kép


Kép
ibm
 
 


Kép

Sziasztok!

Királyság! Sikerült!
Ez a másik,ez egy tök jó alkalmi gatyesz,de ez a kép nem adja vissza!
Hát ezek vagyunk mi!

Szép napot!

Wera! Mondom szép napot! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


no a depis csapathoz csatlakozom :( se hányinger, se poci, se álmosság nálam se :( a hasam alja viszont szinte állandóan fáj :(
az orvos adott időpontot jövőhét szárdára ultrahangra
viszont nem engedtem megvizsgáltatni magamat :( kész ez a nap

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


na, majd elfelejtettem, az étvágyam viszont a 10xesére nőtt, szóval már most felszedtem a kötelező kilókat :D kár hogy arra 38 hét van vagyis lett volna :roll:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ibm

nagyon jo a pocis kép hu jo nagy teszik kérünk még :D :D :D :D :D :D
anha
 
 


nekem nem jön be a pocis kép :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


csak piros x van a helyén :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

Az is jó jel ha ilyen étvágyad van nem?
Mit mondott a doki?
Hogy hogy nem engedted megvizsgálni magad?
Nem értem! :oops:
A hasad is fáj,mit szeretnél még?
Ne legyetek már ilyen --------------------------ak KISMAMIK!
A francba már azzal a depivel!
Nekem fáj a hasam most szinte egyfolytában nemtudom,hogy miért!
De próbálok++++++++ maradni,mert amíg nem stresszelek valószínüleg kevesebb az esélye,hogy baj legyen!
Ha meg lesz úgyis lesz!
DE NEM LESZ!
MINDEN RENDBEN VAN MINDENKINÉL!
Nyáron babázunk!
Hahó csajok!
Nincs több depi!

Kép


Kép
ibm
 
 


Anha!
Köszi! Igen mostmár alakul és remélem csak nőni fog!
Én is várom mindenkitől a képeket!
Ki megy legközelebb UH-ra?
Nekem még 5-öt kell aludni! :cry:
Bár ez a hét is hamar elment!
Hol vagy wera? Mi újság?

Kép


Kép
ibm
 
 


ááá. csak beparáztattak az ismerősök :( , hogy milyen sokan elvetéltek ilyen korai nyomkodás miatt :( , így mondtam a dokinak, hogy inkább egyenlőre uh. :(
megijedtem

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


végülis ennyi idősen még csak lehet nem is baj, hogy nem nyomkod meg :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


hello csajok! Úgy látom kezdünk beindulni. :) Mármint írásilag. Rosszullét nálam sincs csak állandó aluszékonyság meg nem tudok igazán örülni. Szerintem még fel sem fogtam hogy kismama vagyok. Mindig arra gondolok, hogy nem szabad beleélni magam, mert mi van ha... Remélem ez a pocaknövekedéssel egyre csökken majd. Én azt várom nagyon. Hogy vége legyen az első három hónapnak és végre nőjön a poci. :)
Orsitigris nekem is nagyon tetszik a hozzáállásod! :)
Ja, és ma mindent elfelejtettem...
Azt hiszem jobb is ha elteszem magam holnapra. :) Puszi nektek!

KépKép
muffin
 
 


Szilvi!

Nekem 4 hetesen csinált uh-ot adoki,de még nem látott semmit ezért meg is vizsgált és annyit tudott mondani,hogy a méhemet nagyobbnak érzi és hát pozitív a teszt ezért innentől feltételezzük,hogy terhes!
Ezek kemény szavak,rossz nagyon az első pár hét mire végre mindenki elismeri,hogy babát vársz!
Szerintem a 13. hétig biztos ilyen paragépek leszünk!
Majd vigasztaljuk egymást! :lol:
Az 5. héten már látszott az uh-on,úgyhogy nyugi,jövő héten már sokkal jobb lesz minden,biztos látni fogja neked is és onnantól már egyre jobb lesz ahogy telnek a hetek és végre elérünk a bűvös 13-hoz!
Vagy inkább a 38-hoz :?: :!: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!
Azthiszem mára nálam záróra,megyek pupuzni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
ibm:
Nagyon jók a pocis képek,meg persze a gatyók is :D Szép kis pocid van :D

Én még éjszaka is arra ébredtem hogy olyan hányingerem van,hogy szörnyű :( én inkább csak e miatt vagyok depis.Állandó hányinger,nem emlékszem hogy a másik kettő is ennyire megkinzott volna,sőt a férjem szerint is ezt viselem a legrosszabbul,pedig nem vagyok kényes :? Remélem enyhülni fog valamikor. :roll:

Elmondtam a Vercsinek hogy lessz kistesója,nagyön örült-persze egyből úgy fogta fel hogy lány lessz :lol: Mondta hogy ő sétáltatja majd,sőt ő neveli-ugyhogy nekem nem lessz sok dolgom :lol:

szilvi:
ma ugye nincs depi? :wink: ne aggódj,nem lessz semmi gond a pocaklakóval-fel a fejjel :) Mondom én,akinek reggeltől estig hányingere van,de étvágy nincs :? Tessék örülni,hogy van babó,nincs hányinger,és van étvágy :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szép jó reggelt mindenkinek :)

Kiki: ma még nincs depi és megfogadtam hogy nem is lesz :D nem foglalkozom azokkal az emberekkel se, akik idegesítenek :) a hányingert nem bánom :D gondolhatod. néha émelygek egy kicsit, de az elviselhető.

Ibm: akkor lehet nem kellett volna aggódnom? :( hülyének nézett az orvos :( mellesleg az aljas fájdalomra is csak annyit tudott mondani, hogy uh, ott látja, lehet hogy rossz helyre ágyazódott be :( , bár ha nem mászkálnék annyit egész nap akkor nem fájna mindig, de sajnos menni kell :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


bocs kike, kikinek írtalak :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


A kiki se rossz-egyébként Apa szokta a Kristit kikinek hívni :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


másodjára is rosszul írtam, csak észrevettem, akkor meg kika lett :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

Mit csinálsz,hogy ennyit kell menned!
Szerintem ha te úgy gondoltad ne vizsgáljon,hát istenem,ez a te döntésed,a jövő heti uh-on már úgyis látni fogja! :lol:
Nem szeretem az ilyen orvosokat akik egy aggodó kismamának ahelyet,hogy megnyugtatnák felsorolják a rossz lehetőségeket,amiről persze tudnunk kell,de nem ilyen módon!
És azért mert egy pár hetes terhesnek fáj a hasa nem jelenti azt,hogy bármi baj lenne! :x
Ez tök bosszantó!
Nekem azt mondta az orvosom amit persze már mindenki hallott tőlem ezerszer,de azért leírom,hogy "nyugodjon meg nem lesz semmi baj,ez a terhesség elején teljessen temészetes hiszen nagyon nagy dolgok zajlanak odabennt és hát nő a méhe és annak lakója is. Tessék szedni továbbra is az elevitet és a magne b6-ot a biztonság kedvéért felemeljük 3X2-re." Nem jobban hangzik? Ja és mivel 2 hét múlva volt csak uh azt mondta hívjam fel egy hét múlva,csak annyit szeretne hallani,hogy köszönöm szépen jól vagyok! És így is történt!
Na jól kiírtam a mérgemet!
Úgyhogy ne izgulj,nem lesz semmi baj!
Örülök,hogy nem vagy depis! :lol:
Amúgy most még tűrhetően vagyok ,de a cicifájdalom! :oops:
Azzal hogy álltok,én csak úgy tudok aludni,hogy közészegezek egy kispárnát vagy valamit mert annyira fáj,de nappal nem!
Ki érti ezt!

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera hol lehet?
Aggódom érte,tegnap 18-kor bedepizett és azóta nem jelentkezett,nem szokott ő ilyet csinálni! :cry:
Remélem minden rendben!

Wera ha csak olvasol minket is jelentkezz be,hogy jól vagy!
Várunk!

Szép napot mindenkinek! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


ibm!
Azért nem aggódtam emiatt, mert ti is mondtátok, hogy fáj az alhasatok. különben ha nem mászkálok annyit, akkor annyira nem fáj, mert pl reggel elviszem lilit iskolába, de ma pl gyalog ment, de nem szeretem ha egyedül kadajog :( . délbe elkell mennem az ebédért, utána meg liliért, délután jár foglalkozásokra az meg a másik faluban van :( , tegnap tesómmalk kellett mennem a városba, mert véreset pisilt és megijjedt, na többet nem megyek, nagyon szarul voltam, a hasam tegnap nagyon fájt, alig vártam, hogy haza érjek, aludtam is egy órát. ami amúgy nem jellemző. meg hát a saját sorsomat is intéznem kellett, hogy legyen pénzünk, ha egyedül maradunk ha nem, sajnos abból élünk. még a magánnyugdíjpénztárat el sem intéztem,k kapok a fejemre, múlthétre kellett volna :D , de nincs kedvem menni megint.
éjszaka alig tudok elaludni, szóval elkerül az álmosság, csak forgolódom, a cici fájás viszont mostmár jobb, napokig majd meg bolondultam annyira fájt :cry:
a doki meg igen, azért szar volt, "lehet rosszul ágyazódott be, rossz helyre", ez a legtöbb esetben nem jót jelent. ez van, majd szerdán többet tudunk.
csak már tényleg aggaszt hogy szinte egésznap fáj az alhasam :cry:

nekem nem mondott semmit, hogy szedjek, magamtól kezdtem el rögtön szedni az elevitet, annyit mondott mert vittem a labor eredményemet, hogy a vérkép elég rosszacska, majd szedni kell valamit rá.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

Én már elkezdtem magamtól előtte az elevitet 1 hónappal,mert ismerőseimtől halottam róla.
Amikor a doki mondta,hogy akkor valamilyen magzatvédőt kezdjek el szedni és mondtam,hogy 1 hónapja szedem az elevitet,örült neki,azt mondta nagyszerű akkor azt szedjem tovább.
Pároddal minden ok.?
Azért amennyit csak lehet próbálj pihenni,úgyis érzed,hogy mennyit bírsz!
Én az első hetekbe azt mondtam,hogy ilyen nincs,egyszerűen annyira fáradt és álmos voltam,hogy 9 körül felkelltem és délben már megint aludtam! Teljessen kivoltam,mert én amúgy nagyon pörgős vagyok és sütni,főzni akartam,de mire az ebéd kész lett beájultam az ágyba. :lol: A párom mondta,hogy ne törődjek vele,most ez a dolgom,ha álmos vagyok aludjak,biztos jelzi a szervezetem-úgyhogy így is tettem! Bár nem is lehetett volna másképp,mert egyszerűen nem bírtam fenntmaradni.
De ez majd pár hét múlva jobb lesz! Nekem talán a 7. hét után csökkent és mostmár egész jó,hamar elfáradok de az álommanó már elkerül! Szép lassan minden rendeződik,csak ne legyünk türelmetlenek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Nincs itt rendben semmi se :cry: , de már megszoktam :? nem számít, az a legjobb ha inkább arra szokatom magam, hogy egyedül vagyok és legfeljebb kellemesen csalódom majd :?
vasalgatok, csak kb 10 percenként lekell ülnöm :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi

minden renbe lesz csak a babára figyelj . tudom nehéz . da a nem tedszik vigyázni magára öszeszedjök a cokmukunkat mi lányok és elmgyünk hozád és jol elfenekelünk enye benje :lol:
anha
 
 


Szilvi!

Igaza van anhanak,tudom,hogy nagyon nehéz,de most ti vagytok a legfontosabbak és persze Lilike!
Ő tudja már?
Bocsi ha már írtál erről de most nem olvastam vissza! :oops:
Vigyázz magatokra és csak óvatossan azzal a házimunkával,pihenj amennyit tudsz és ne törődj semmivel!

Kép


Kép
ibm
 
 


a fenekelés se tenne jót ebben az állapotban :D
még kamrát is kellene takarítani :D kertes házban lakunk és feljönnek az egerek, tiszta egér szag van bennt és ragacsot is kellene betennem. nem beszélve arról hogy reggel óta vasalok :shock:
lili tudja, megmondtam, nagyon szeretné, de kár volt elárulni, túl korai még :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ti tudjátok hány nap a beágyazódás? mert nekem mindenki mást mond. próbálnám behatárolni hogy kb mennyi idős lehetek. mert írtam a napokat mikor együtt voltunk, meg minden héten vettem tesztet.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


na tesék ezt bahagyi

nem korai énis montm a livinek és aztis hogy titok még erre már csak az nem tudja aki süket . de azt is emontam neki hogy nagyon picike és hogy baj is lehet . hogy esetleg mert pici még és gysenge ha nem lég erös akkor meghahat mát nem tudtm mondani és megértete de mint az elején montam nem gondolunk ilyenre :lol:
anha
 
 


hát pasz

én valamikor a mensim elöt lettem babás a korábol itélve nem középidöbe
anha
 
 


na mindegy, majd jövőhéten megtudom, csak jó lenne ha már annyi idős lenne hogy látható ultrahangon :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

Hát igen össze-vissza számolják.
Én úgy tudom kb. 7 nap a beágyazódás,de már többfélét hallottam én is.
Nekem az 5. héten látta már ugyan még csak a szikhólyagot,dehát mindenki így kezdi!
Az utolsó menstruáció 1. napjától számolva volt 5 hetes,nekem posntosan tudom,hogy félidőbe volt peteérésem,úgyhogy onnan számítva 3 hetes,beágyzódástól 2.
Nem is lehet követni és nem is érdemes,mert szinte mindenhol az utolsó mens.-tól számolják és majd ahogy nő a mérete alapján később +- modósíthatnak!
Az a lényeg hogy ott legyen!
Jövő héten már biztos látni fogja ne izgulj!
De addig is próbálj ne stresszelni és pihenni!
Féj még a pocód?

WERA???????????????????????????????????

Kép


Kép
ibm
 
 


a beágyazódástól számolják? nem a megtermékenyítéstől?
szóval a beágyazódás egy hét, tehát akkor egy hetes terhes vagy vagy pedig ezt a hetet nem számolják?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Nem onnan számolják csak leírtam a lehetőségeket!
Mivel nemtudják,hogy kinek mikor van peteérése ezért számolják az utolsó menstruáció 1. napjától!
Mivel nekem szept 14.-én volt ezért vagyunk 9 hetesek,holnap belépünk a 10-be,de valójában csak a 8-ba mivel félidőben volt a peteérésem!
De az a lényeg,hogy utolsó mens. 1. napjától,ne bonyolítsuk tovább,én ezért úgy is számolom ahogy a dokik 10 hetesek leszünk holnap és kész!
Neked mikor volt az utolsó mest-ód?

Kép


Kép
ibm
 
 


AKKOR MOST HONNAN SZÁMOLJUK??? :shock:
ÉN CSAK ONNAN TUDOM SZÁMOLNI AMIKORTÓL EGYÜTT VOLTUNK, HA A BEÁGYAZÓDÁSI IDŐT NEM SZÁMOLJUK AKKOR MÉG ENNYI IDŐS SE VAGYOK :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


nekem az utolsó júniusban volt :cry:
pedig azt hittem hogy látni fogjuk szerdán, de ha nem a megtermékenyítéstől számoljuk akkor még biztos hogy nem :cry:
óóóóóóó

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Mostmár teljesen összezavarodtam!
Hogy hogy júniusban?
Akkor úgy írom,hogy elvileg az utolsó rendes menstruáció 1. napjától!
Hogy csináltad a vonalzót? Mit írtál be az együttlét idejét?
Az mikor volt?
És most mikorra vártad a mensidet!
De a fő kérdés hogyhogy júniusban volt az utolsó!
Hát hallod nagyon várom a válaszod!

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera!

Mostmár tényleg nagyon izgulok! :cry:
Kérlek írj,hogy jól vagy!
Azt mondta a párom biztos a nagy hó miatt elszállt az internetetek!
Remélem derékig ér a hó és tényleg ezért nem írsz!
Nagyon várunk!

Pussz :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


http://www.lapi.hu/help/


remélem nem baj :cry:
anha
 
 


Sziasztok!

A depim változatlan, de amúgy jól vagyok. Voltam reggel fodrásznál, gondoltam az feldob, de nem igazán. Visszatért a kajaundorom, tudom örülnöm kéne, de NEM MEGY! :? Lehet azért mert a párocskám épp most készült el a vacsival. Na mind1, valahogy legyűröm! 8)
Ibm! Annyira jó a pocis képed! :D Én is teszek majd fel nektek, bár én magamnak nem látom, hogy lenne, legfeljebb megmutatom a kismamanacómat.
Nagylevegő, megyek enni :x
Ibm - még egy kérdés! Inkább kérés. Elárulád a keresztneved lécca?! Nemtom, ez így olyan személytelen :) Thanx
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: