Új privát üzeneted érkezett!

Beus, szépek a gyerekek, Jázmin egy kis tündérlány :)!

Most mennem kell, ebédidő babócának és nekem is :).

Piroska
, szerintem menj el dokihoz, ő majd úgyis elküld uh-ra -rossz lehet ez a bizonytalanság!

Kép
angelita
 
 


Angelita: azért nem akarok elmenni dokihoz mert tényleg a lelkemre kötötte hogy várjak ha nem jön meg még 3 hetet. Hajnussal is az 5. héten mentem és nem láttak semmit csak a 6.-on. Feleslegesen meg nem akarok pénzt kidobni. Ha jön a baba akkor úgysem jön meg ha meg nem akkor meg megjön.

Beus: a királykisasszony a legszebb !!!

DBea: te is azt írtad ugye hogy a 8. héten látták a babócádat és előtte meg nem? Tényleg ti adtatok neki már valamilyen becenevet? És vonalzót miért nem csináltál még az új jövevénynek?
Rosszullétek vannak már?
Vendég
 


Sziasztok!

Jó ötlet volt :lol: jelentkeztem én is :lol:

Minden név és persze az első szülinaposoknak utólagosan Boldog Szül és Név napot



Nagyon régen olvastam több mint egy hétig nem voltunk itthon...

A képek gyönyörűek :P :P :P :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

 
 

Ja és persze ,hogy el ne felejtsem....










A csíkocskákhoz is külön gratula :P :P [/b]

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


szevasztok csajok :wink: :wink:
na, végre hogy tudok jönni, erre mindenki épp elköszön?????? :shock: :shock:
Elutaztak a családék -nagggyn hiányoznak persze--, így lassacskán újra tudnék jelentkezni.

Visszaolvasni persze esélyem sincs, de azt vki összefoglalhatná, hgoy kik tudnak járni, és Piroskáékon kívül ki vár még babyt??

Piroska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szuper!!!! énisénisénis!!!!

mensi: nekem sincs még azóta sem... Lehet, hogy kellene egy tesztet csinálnom újra...

na, visszanézek képileg Titeket!!!! aztán töltök majd én is!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran: Udv ujra koztunk! :)

Piroskaekon kivul meg Dbea-eknal jon majd a golya. :) Legalabbis most ez a helyzet.

Zarus meg nem jar, csak felallni tud. Azt tudom, hogy Boszi Nikije mar ugyesen jar egyedul, es Tundi Zsombija is egyre jobban halad. :) (Elnezest, ha valakit kihagytam... :oops:)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Bea,azért vetettem fel a zárt topikot,mert van aki azért nem írt,mert "gondjai"lettek belőlle...
Egyébként nekem sem volt még szerencsére gondom,de az sem jó ha vki azért nem ír,mert vki innen értesül a dolgaikról...és sztem néha jó személyes dolgokat is leírni...
Bízom benne,hogy azért csatlakozol te is!! :wink:

Beus,nagyon szépek a gyerekek!!! :D :D Mimi olyan,mint egy igazi kis tündér!!! :)

Bener,Dorcsinak nagyon sok boldog ELSŐ szülinapot kívánunk!
Kép

[b]Orew,
amikor utoljára beszéltem oui-val,akkor mezőkövesden voltak a szüleinél![/b]

Kép
Kép
tundi24
 
 


Névnaposoknak nagyon sok boldog névnapot!!!! :)

Anna,jó,hogy jelentkezel..nem köszöntünk el,csak arébb költöztünk félig meddig :D
Várjuk a képeket Zsigiről!
Nálunk Zsombi már jár!!! :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Dbea :lol: :lol: :lol: nektek is gratula!!!!!!!!!! húúúúú!!!!!! hányszor szoptatsz? 3-4X?

Nikinek, Zsombinak is puszzancs, hogy így ügyeskednek!

Miért is merült fel a kiköltözés?

Ki szeretne még rajtunk kívül tesót? Ha jól láttam, Adri, Bori, Linácska? én is beneveznék! :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran: Mi is szeretnenk tesot, de meg nem most. Mi ugy gondoltuk, hogy majd kb ket ev mulva, persze majd kiderul mit hoz az elet. :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Anna,én vetetttem fel a zárt topikot,de én azt hittem,hogy itt is lehet..aztán felvilágosítottak,hogy nem itt nem lehet..és azért fordult meg a fejemben ez,mert voltak akik kitörölgették a hsz-eiket,mert visszahallották azt amiket írtak..
És így amoda meg szivesen írnak...

Kép
Kép
tundi24
 
 


Próbáltam privit irni mindnekinek szerintem nem sikerült mindnekinek de most már muszáj csomagolni mennem holnap utazunk el 3 napra lányokkal

Nektek írtam zárt ügybe: ltigram, boszi72 ,jimbone ,linacska , bim-bam , beusmimi , v.piroska , dbea ,angelita , mocorgó , irdab, sissi1837 ,madaran , orew ,tundi24 , anettoo biztos sokakat hagytam még ki,.

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Kenderike,köszike...érezzétek jól magatokat! :D :D :D A többség majd dönt :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Piroska egy hallkan gratulálok.

Angelita örülök , hogy ott is volt.

Pénteken jövők majd, addig nem leszek gépközelbe, a barlangfürdőzésről azt hiszem lemondok ilyen időbe nem hiszem hogy megyünk így nem fogom tudni hogy kicsi lány mit zsolna hozzá.

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Na ide is leirom, mert buszke vagyok ra. :lol:

Kepzeljetek benne leszek a Dieta es Fitnessz magazinban. Felajanlotta a doki, mert annyira jol megy a fogyas es mert tenyleg betartom a dolgokat. :D Keszitenek majd velem interjut meg egy fenykepet, hogy "ilyen lett", az "ilyen volt" kepet nekem kell nekik elkuldeni. :) Cserebe azert, hogy elvallaltam az interjut kapok egy ingyen berletet is. :) Szoval hosszu ido utan vegre buszke vagyok magamra egy kicsit.
Egyebkent mar megvan a -16 kilo is. :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Orew GRATULÁLOK!!!
Vendég
 


Sziasztok,
csak egy gyors bejelentkezés: Horvátországban voltunk, nem voltam netközelben már 10 napja, ma jöttünk haza, de most nekiültem, és végigolvastam a lemaradást. Bea, Piroska, nagyon gratulálok a bébikhez!!
Elég zavaros volt ez a dolog a zártkörűvé válásról, mert hiányzik a csevegések fele a témában. Én is Beával értek egyet, én nyitva maradnék, hogy más is jöhessen, ha akar, én pl. nagyon örülök, hogy megismerkedhettünk mocorgóval és boszival. De persze ha mindenki átmegy oda, akkor menni fogok én is... Köszi a névnapi köszöntéseket Daninak, az ünnepelt nagyon jól érezte magát a tengerben, kijött két foga (így most már 5 van), megtanult kisautókat tologatni, pacsit adni meg ilyesmi.

Majd még jövök hosszabban is, de most már nagyon fáradt vagyok, mert tegnap este is fél 1-ig pókereztem ;)

Kép
bikmakk
 
 


Jó reggelt,sziasztok!!

bikmakk,jajj de jó,hogy Dani élvezte a tengert,majd kérünk szépen képeket is! :)
A zárt topikot azért vetettem fel,mert voltak olyanok akik ez miatt nem írtak már ide jó ideje..érdemes átnézni a tanyára,hogy 2nap alatt 5 oldal lett teleírva! :wink:
Szerintem az is fontos,hogy ne veszítsük el a régi tagokat sem..És ha szeretnénk oda is lehet újakat befogadni..De már egy jó ideje nincs új tagunk..
Boszi,Eni már réginek számítanak :wink: :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Millinek is nagyon sok boldog szülinapot tegnapra !!!Ha esetleg bekukkantasz Kata..

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bikmakk - repcsivel mentetek? Vagy összekötöttétek egy Mo-i találkával? Mi is gondolkodtunk rajta, de végül marad a Balcsi.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Nem is tudom, írtam-e múlt héten, most jutott eszembe:
Voltunk újra a gyógytornásznál 2 hónap után, megnézte Levit, hogy milyen ügyi. A kis lábával kell foglalkozni most, masszírozgatni, mert annyira laza a bokája, hogy teljesen kidönti, úgy kell megkeresni a külső bokacsontját, mert magától nem látszik, és nagyon hátul van, szinte az Achillesénél. Ha feláll, akkor is elég csámpin kifordítja a lábait, van, hogy több, mint 180 fokban.
Azt mondta a gyógytornász, hogy jó lenne, ha legalább16 hónapos koráig nem járna, mert a mászással tudja erősíteni a medencéjét, meg hogy ott jól álljanak majd az izmok, szóval abszolút nem szabad segíteni a felfelé törekvéseit. Hátha addig a lábfejét is közel egyenesbe lehetne hozni. Na meg még azt, hogy rágjon sokat, mert az arcizmai is hipotonak, és ezért van mindig nyitva a szája.

Bikmakk,
akkor kifogtátok pont a jó időt a nyaralásra. Szegény Lili most van a Balcsin :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok lányok!

Az előbb írtam egy csomót, erre gyerekem egy laza mozdulattal törölte -most egy kicsit hintázik, én meg igyekszem gyorsan írni :)!

Orsi, melyik lapszámban leszel benne? Megnézlek majd :)! És gratula a fogyáshoz, nagyon ügyi vagy!

Piroska,
így már értem, akkor még várni kell egy kicsit a biztosra :)! Nekem anno 5 hetes terhességet mutatott ki a teszt és az uh is.

Kenderike, kellemes kikapcsolódást Nektek! A Barlangfürdő nem rossz progi borongósabb időben sem és hátha a hét 2. felében már szép, napos idő lesz!

Bikmakk, jó, hogy jöttél! Hozol képeket :)?

Linácska, Levi nagyon állna/járna már vagy nem nehéz inkább a mászásra sarkallni? Emma még szívesen mászik, persze ahol lehet, feláll, de nem akar mindenáron járni.

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Bikmakk: örülök, hogy jó volt a nyaralás!!! Mostanában nem írtad, Daninak hogy meg az evés?

Orew: de ügyes vagy!!! Azt a diéta és fitneszt megveszem akkor :lol: :lol:

Madaran: még kétszer szopizik Marci, este és hajnalban. Kicsit tanácstalan is vagyok, hogy hogyan tovább. Lassan talán jó lenne majd elhagyni ezeket is. Csak nem tudom hogyan...

Piroska: azért nem csinálok vonalzót, mert egyrészt babonás vagyok, és amíg nem töltöm be a 12 hetet nem verjük nagydobra a babát. Rajtatok kívül nem is mondtuk meg még senkinek, a szüleink sem tudják. Még várunk a nagy hírrel egy-másfél hetet. Másrészt nem tudom pontosan, hogy mennyi idős a babóca. A doki szerint ugye a mérete alapján kb 9 hetes, de ez csak olyan sacc-szintű dolog, mert az uh-ja nem olyan szuper, tehát lehet több és kevesebb is, a menstruációm időpontja meg nem jó kiindulási pont, mert áprilisban volt utoljára, így a baba az alapján már majdnem 3 és fél hónapos lenne. Úgyhogy a vonalzóval megvárom majd az afp-s vizsgálatot, ott pontosan megmondják majd, hogy mennyi az annyi.
Egyébként el akarok menni táppénzre is, de pont ezért még oda sem jelentkeztem...

Mi pénteken megint megyünk a Balcsira, ha igaz és találok szállást :lol: :lol:

Akiknél még szopizik a baba: mindannyian keltek még éjjel??? Meddig fog még ez tartani? Már annyira szeretnék egy jó nagyot aludni...

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok! Az anyatanya pörög, van, aki mindenhova ír, van, aki nem szeretne költözni - szakad szét a csapat.

Szavazást javasolnék. :)

Készítettem egy excelt, de sajnos nem tudom feltölteni az oldalra.
Így maradt egy anonim lehetőség.

Ezeknek az embereknek küldöm el a linket priviben:

ádibaba
ágota80
anettoo
angelita
bener
beusmimi
bikmakk
bim-bam
boszi72
dbea
flake
hmbori
irdab
Itigram
jimbone
kandi72
kenderike
linacska
madaran
mimi
mocorgó
nikó
orew
oui
sissi1837
tundi24
v.piroska

Remélem, nem hagytam ki senkit! :oops: Ha mégis, jelentkezzen itt, és küldöm neki is.

Ha nem szimpatikus ez a megoldás, akkor szóljatok - és találjunk ki egy nevesített formát.

Szép napot Mindenkinek!

Kép
mocorgó
 
 


Dbea: Koszi! :) Majd csak a novemberi szamban leszek elvileg. :) Addig meg meg hatravan nehany kilo... De mar annyira feldobott az eddigi eredmeny is, hogy abszolut derulatoan allok a dologhoz. :)
Igazad van a vonalzot illetoen, raersz meg akkor csinalni amikor mar minden biztos. :)

Mi tegnap beszelgettunk Daviddel arrol, hogy ha kint dolgozna Angliaban kb egy-masfel ev alatt felretudna tenni annyi penzt, hogy itt alig kene hitelt felvennunk egy lakasra. Csakhat ahhoz, hogy felre tudjon tenni latogatni se tudna jonni tul surun, az pedig a csaladi eletunknek betenne... Szoval nem tudom meg mi lesz. :( :?

Szavazasrol nekem az a velemenyem, hogy ezt a forumot mar megszoktam (nekem szimpatikusabb is a rendszere, mert perpillanat atlathatobbnak erzem), szoval szivem szerint maradnek. Nekem a nyiltsagaval sincsen semmi gondom, mert eddig sem volt belole problemam. Az viszont biztos, hogy ha a tobbseg ugy dont, hogy megy akkor en is megyek, mert nem szeretnek kiszakadni a tarsasagbol.

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Bocs, lányok - bikmakk javaslatára betettem még egy kérdést, így összesen 3 kérdés van most. Az eddigi válaszokat töröltem, MOST indul a szavazás. Aki még rajtunk kívül válaszolt, légyszi tegye meg újra!

Köszönöm!

Kép
mocorgó
 
 


Mocorgo: Jo otlet volt ez a kerdoiv. :) Remelem ez majd segit eldonteni a dolgokat. :lol:

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sziasztok!

Csak az utolsó oldalt olvastam vissza, nagyon hiányoztok, de egyre kevesebb időm van, nincs ovi, Mirus is egyre kevesebbet alszik, és egyre veszélyesebb dolgokat csinál itthon, így kevés a szabadidőm, segítségem nincs senki, szóval ez az oka a nagy hallgatásomnak. Ne haragudjatok, és tényleg hiányoztok, de olvasni sincs időm...

Gratulálok a picur babákhoz! Furcsa ez, irigykedek, milyen jó nektek, hogy pocakosok lesztek, és lesz még csecsemőtök, de így a kettő mellett nap mint nap hálát rebegek a szikrának, ami azt súgta nekem, hogy tetessek fel spirált. Még a végén elgyengülnék egy aranyos csecsemő láttán, és apát rávenném egy babás akcióra... Nagyon nehéz egy aktív 4 és fél évest itthon lekötni...

Puszi mindenkinek, az anyatanyára küldtök meghívót? Vagy az hogy működik?

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui: Jo, hogy jottel! Elhiszem, hogy nehez lehet. Amikor au-pair voltam akkor egyik pillanatrol a masikra lett egy 5 eves meg egy 3 eves lanyom... Legalabbis kb igy ereztem magam, mert meg az esti furdetest meg a meseolvasast is nekem kellett csinalnom. Szoval biztos, hogy nem konnyu! Kitartast es sok erot es jo kedvet kivanok neked hozza! Azert remelem, hogy majd tobbet tudsz jonni, ha maskor nem hat amikor az ovi ujra kezdodik. :wink:
A tanyara csak siman regisztralnod kell, es utana megkeresni a 2009 augusztusi babavarok topicot, ott jelentkezel hozzank es aki eppen elkapja a jelentkezo uzenetedet az visszaigazolja a tagsagodat. :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Szerintem is jó ötlet volt ez a szavazás!
Vendég
 


Dbea, írtad, hogy Marci 2x szopizik. Leírnád, hogy miket eszik nap közben?

Vezettél már be tejterméket, vagy elég a napi 2 szopi? Én egy hete vezettem be a natúr joghurtot, és a 3. szopi (uzsonna) elhagyását ahhoz kötném, hogy már túrót is eszik majd a drága. (Maholnap elkezdjük.)

Nálunk általában egy ébredés van éjjel, az is a hajnali, 4 és 5 között. Ebből már csak a "reggeli" szopival tudom visszaaltatni egy másfél órára, egyébként már fel is kelne. Néha néha becsúszik egy-egy korábbi ébredés, de akkor fogfájás, szomjúság, hideg-meleg van, és azért történik.

Kép
mocorgó
 
 


Hogy all a szavazas?

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Mocorgó: Marci eszik mindenféle zöldséget, gyümölcsöt, amit lehet, tésztát, húsokat, halat, májat, stb.
Tejterméket egyéves koráig nem adhatunk neki, a gyerekorvossal ebben maradtunk. Illetve a gyerekorvos azt mondta, hogy elég neki ez a kétszeri szopizás.

Nem akarom elkiabálni, de Marcinak nagyon szép most a bőre. Teljesen elmúlt az ekcémája, biztos jót tett neki a sok finom napsütés. Én ebből azt a következtetést vontam le, hogy nincs semmilyen tejallergiája, mert napsütés ide vagy oda, az allergia tünetei akkor is jelentkeznének.

Arról nem is beszélve, hogy magamnak lassan elkezdtem visszavezetni a tejtermékeket, mert a Minibaba miatt a pocimban muszáj... És Marcin semmi nyoma nincs, hogy a szervezete nem tolerálja...

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea,a napocska biztosan segít a bőrükön,Zsombinak is nagyon szép most az arcocskája.Olyan aranyosan hangzik,hogy Minibaba :wink:
Marcinak mondogatod már,hogy lesz kistesója?Ők még jobban össze fognak nőni :wink:

Oui,a spirált nem érzed amikor együtt vtok?Mert nekem mondta a doki,hogy előfordulhat olyan,hogy vki érzi,és akkor vissza kell menni,és vmi kis izét levág róla..Megszoktad már?Nekem is el kéne menni felrakatni,de kicsit parázok tőle.. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tundi24 2010.07.27 20:18-kor.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szavazás:
eddig 16-an szavaztunk. 28 embernek küldtem el a linket, de GP Ági kimaradt, neki most elküldöm. Sissi és kenderike biztos nem szavazott, ők írták, hogy nem lesznek gépközelben. Szerintem várjuk meg a vasárnapot, és akkor véglegesítsük az eredményt. Vélemény?

Akarjátok tudni, hogy eddig mi az eredmény, vagy csak majd amikor úgy döntünk, hogy lezárjuk?

A másik, hogy ha valaki szeretné, és tud angolul, megadom a jelszót az admin-felületre, és akkor meg tudjátok nézni, hogy néz ki belülről a szavazás. Csak szóljatok. :)

Kép
mocorgó
 
 


Oui, Tündi, de a spirál nem végleges dolog, igaz?

Bea, kenyeret még nem adsz? bikmakkról tudom, hogy ő süt a gyerkőcnek, én is ezt tervezem. Csak azt nem tudom még, mit tegyek rá. Én a felvágottakkal, párizsival még várni szeretnék, vaj majd csak később, szóval kicsit tanácstalan vagyok.

Kép
mocorgó
 
 


Eni,én nem tudok angolul,de sztem ha vki kíváncsi inkább priviben küldd el,hogy senkit ne lehessen befolyásolni! :wink:
Spirál 5évig jó.Nekem azt mondta a doki,hogy 5évre 8000ft-ba kerül,és évente kell ellenőriztetni.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Gratulálok az érkező kistesókhoz!!!!
(és kicsit irigykedem :oops: )
Vendég
 


Tündi, az admin betekintést priviben gondoltam én is (ez úgymond az én ellenőrzésemre, hogy nem az ujjamból szopom az eredményt, hehe :oops: ).

Ettől független kérdés volt, hogy szeretnétek-e, hogy közzétegyem itt a mostani állást. Jól értem, hogy szerinted nem kellene publikálni?

Kép
mocorgó
 
 


Igen jól érted Eni :wink: Szerintem ha priviben megy a szavazás akkor az állást is csak priviben lehessen tudni amíg nem lesz véglege,nem? :wink:

Ágota,majd lesz Villőnek is kistesója :wink: egyébként jól vagytok?Jó,hogy írsz mostanában egy keveset! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam kicsit ideülni...
Én is szeretném látni a szavazás eddigi állását.

Mocorgó: én már adtam Hajnusnak kenyeret meg rá vajat és párizsit is meg májkrémes kenyeret is nagyon szereti kovászos uborkával. Nem lenne szivem nem adni neki mert majd kinézi a szánkból. És olyan jóízűen falatozza és semmi baja nem lett tőle.

Köszi Ágota! Nektek nem lesz még kistesó? Amúgy hogy vagytok? Remélem jól!
Vendég
 


Mocorgó - Matyi már régóta eszik mindent, csak a nagyon vészeseket, mint mogyoró, méz és társaiból nem kap (sokat).

Na, csajok, holnap megyünk Mo-ra. Majdnem egy hónapig leszünk ott. Megpróbálok majd onnan is jönni...most éjszaka pakoljuk be a kocsit....két gyerek mellett egy hónapra pakolni....máshogy nem megy.....na, de megyek is vissza csomagolni.....ebből éjfél előtt már nem lesz lefekvés.

Holnap délután 6-7 körül indulunk, férjem azt mondja 3-4 körül megérkezünk, először Balatonra megyünk, férjem nagyijának van ott nyaralója és ott vár minket, onnan tovább majd a rokonokhoz....

Remélem lesz jó idő is!



Matyi amúgy már teljesen biztonságosan megy, már szalad, cipőben is, már egyáltalán nem megy négykézláb.

Mindegyik szépségnek BOLDOG 1 ÉVES SZÜLINAPOT, amíg nem tudok jönni !

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Anett jó utat hazafelé!
Érdekes hogy senki nem írt még ma ide :roll:
Vendég
 


Piroska,én amoda válaszoltam..aki meg oda nem ír,mint pl:bea neki majd írok ide,de remélem vsaárnap lesz döntés,mert 2 helyre nemigen szeretnék írogatni!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judi,
ha olvasod, Dávidnak sok boldog szülinapot kívánok!
Hogy vagytok? Alakul a mozgás?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mocorgó: Marci már kap kenyeret is, a miénkből. De az még csak amolyan nasi neki. Felvágottak közül kapott már jobb minőségű sonkát, de mi csak olyat adunk, ami színhús. Már kóstoltunk kolbászt is :oops: Marci is nagyon szereti a kovászos ubit :lol: :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Még akartam írni, ha valakit érdekel, hogy a dm-ben akciós a Libero pelus. Tegnap vettem egy nagy dobozzal, két csomag van benne, 120 db, 5600 Ft, ebből még dm törzsvásárlói kártyára adnak 25% kedvezményt, így 4200 Ft-ot fizettem :lol: :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jajjj, de jo ez a tablo!!!

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sziasztok lányok!

Én is bekukkantok, most a szüleimnél vagyunk, Emma nagyizik (vagy a nagyik unokáznak, nézőpont kérdése :)).
Jó lesz, ha lezárul a szavazás, mert ez így nagyon nem jó, szerintem sokunknak nincs se ideje, se energiája két helyet figyelemmel kísérni, nameg fölösleges is, hiszen egy társaságról van szó, de nem ragozom a témát, majdcsak pontot teszünk a végére :)!

Kenyeret, zsömlét Emma is kap már, ő is együtt vacsizik velünk a konyhában és nem lehet megállni, hogy ne adjon neki az ember! A babakekszet unja egy idő után, nameg nem is jó mindig édeset enni. Felvágottat, vajat még nem kapott, most már megvárom vele az 1 éves kort.

Piroska, ma ünnepeltek, ugye? Boldog házassági évfordulót :)! (Nekünk pont egy hónap múlva lesz a 6.) Moziban mit néztek meg?

Kellemes napot mindenkinek! Nálunk hüvi van, de az eső már legalább elállt!

Kép
angelita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: