Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Alig látok ki a fejemből olyan álmos vagyok...

franciska: szegények. :( akkor jól kifogtátok a betegséget. Remélem már nem lesz beteg senki. :) Nálunk Vivi amióta elkezdte az ovit egyszer sem hiányzott betegség miatt. :) Mindíg a szünetekre időzítette... :? De az influenzát edíg megúsztuk. kopp-kopp-kopp. :)

huni: Boldog szülinapot Gábornak!! A torta fantasztikus. Biztos naaagyon fini volt. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


pattogo!

gratulálok én is a picihez! :D

két hét mulva hazalátogatunk, már ugy várom, azért nem gondoltam volna hogy ennyire fog majd hiányozni a család,barátok.... :roll:
bár mindenki rémisztget hogy milyen sz.r otthon, de hát itt sem rózsás most a helyzet....

mi még csak jövö héten megyünk a 18 hós oltásra...

jaj de mennék már most haza, na inkább lekötöm magam valamivel :wink:

Kép
nora80
 
 


Sziasztok!

Kösz Pattogó :)

Tegnap mi is túl estünk a 18 hónapos oltáson.Az oltás nem viselte meg,de a doki látványa annál inkább :lol: .Ügyes volt nagyon.Ő most 11.22kg,és 84 cm.

Reggel majdnem dobtam egy hátast.Lízingeljük a kocsit...pénzügyi válság...a szokásos 38e ft helyett(bár mostanság 45 e)most kijött egy 55e csekk :shock: .Le kellett ülnöm.Még jó,hogy már csak 1 hónap van hátra...bár lehet akkor kérnénk,hogy 1 összegben fizethessük ki a hátralékot...

Nora,mindenütt jó,de legjobb otthon :D ,de majd meglátod :wink:

Kép
Kép
huni
 
 

 
 

Sziasztok!

itt is reklámoznám, ha nem baj.. :oops:
www.web-turi.atw.hu

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Halihó!

Én meg ajánlok egy oldalt, ahonnét lehet meséket, zenéket lehúzni:
http://manoportal.gportal.hu/
Szerintem tökjó és van, amit csak itt találtam meg. Ugyan ingyenesen kicsit lassan jön, de azért elmegy.
Üdv.

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok!
Mi már jól vagyunk!
Csak átfutottam a hozzászólásokat,Úgyhogy csak egyre tudok reagálni,ami egy nagyszerű hír!
Pattogó: Nagy-nagy gratula a harmadik rosszcsonthoz!!!!! :D

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Pattogo: én is nagyon-nagyon gratulálok! :D :D :D

Mi jól vagyunk, semmi különös nem történik. Fanni végre elérte a 10 kilót. A betegségek eddig hál Istennek elkerültek minket. Bár a héten volt 2 nap, amikor lázas volt, de a dokinéni nem talált semmit, a fogára fogtuk a dolgot. Jövő héten kapjuk a 18 hós oltást.

Viszont épp duplo legót keresek. De nem figurásat, hanem a sima egyszerű kezdő készletet, amiben csak építőkockák vannak. MIndenhol csak az állatkerteset, cirkuszosat, közérteset meg ilyeneket látok kislányoknak. De én a vödrös kiszerelést keresem. Ha valaki látott valahol, hogy hol lehet kapni, légyszi szóljatok. Már egy csomó játékboltban jártam és nincs. A héten megrendeltem egy webáruházból, mert ők hírdették, de aztán telefonáltak, hogy nincs raktáron náluk sem

És mától itt a tavasz :lol: Legalábbis a naptár szerint :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!

Nagyon pang a topic, már én is régen jelentkeztem.

Először is minden kis betegnek jobbulást kívánok.

A napok monotonon telnek egymás után, aztán mindig csodálkozom, hogy már megint hétvége van, ami aztán egy szempillantás alatt el is múlik.

Ádám iszonyatosan hisztis, akaratos, állandóan Thomast akarna nézni, ha valami nem úgy van, ahogy ő elgondolta, akkor hisztizik, lefekszik a földre stb. Mi már 2 hete megkaptuk az oltást, úgyhogy most egy darabig szünet van.

Márk gyűri a sulit, most újra előjött a szorzótábla, ami igencsak rosszul megy, úgyhogy minden este gyakoroljuk. Ebben a tanévben még nem volt beteg, nem hiányzott egy napot sem (gyorsan le is kopogom), de már látom rajta, hogy nagyon fáradt. Olyan sápadt mint a telihold. Már a tanítónéni is rászólt, hogy csináljon úgy mintha élne, valamint egy órai munka után beírta a füzetébe, hogy nagyon lassan dolgozik. Meg szerintem álmodozik is munka helyett. Nincs kedve hozzá.

Nekem a mell UH elmaradt, mert nem jött meg addigra a vérzésem (jellemző, ez is akkor késik, amikor nem szabadna). De azóta 3 nap kínlódás után megjött, 16-ára kaptam újra időpontot. Most már nem nagyon szokott fájni, de azért akkor érzem majd magam biztonságban, ha megvan az eredmény, és nem találtak semmit.

Na eldugultam, menni kell teregetni, ugyanis éjszaka Ádám lebukta az ágyát. (Azért gondolom, hogy lebukta, mert nem hallottam semmit, igaz egyszer sírt, akkor átmentem hozzá, vissza is aludt.) A balesetet reggel vettem észre.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok
csak bekukk,mindenkiknek jobbulást aki beteg.Pattogo gratula!!!!Jó a web.
Horvviki
neked nézd mit találtam
http://www.teszvesz.hu/item570996417_lego_duplo_52_kocka_3d_alap_2_lap_figura_fa.html
http://www.teszvesz.hu/item569700919_lego_duplo_280_db_kocka_5i.html

http://www.teszvesz.hu/item571479582_lego_duplo_100_kocka_6e_1.html
http://www.teszvesz.hu/item567060413_vodros_duplo_183_db.html
[/url]http://www.teszvesz.hu/item569749287_lego_duplo_kockak_kulonleges_elemek_196db.html[url]
Nekünk is van,Diusét bővítettem ,imádja a kis tömzsim.
Dobok róla egy pár képet.,majd ha feltöltöm,mert rájöttem nincs friss a gépen :lol:
Pusza mennem kell
[/url]

Kép

Kép
jucu
 
 


Hali!
Sebi is benyalt vmi vírust! 3 napig nem aludtunk, napközben is csak kézben volt el. wc-re alig tudtam elmenni. De már túl vagyunk a nehezén!
Ez uncsi téma, de én már nagyon várom a jóidőt!!!

Márkanyuka: Mati is elég fáradt a suliban, de még bírjuk! Mostmár jön a tavasz, aztán lassan szünet! Azt is nagyon várom már!:) Kitartás!Sebi is hisztis, akaratos, csak ő nem a tv-t nézi, hanem állandóan kipakolja a felmosót meg a porszívót és azokkal kell játszani. :) Akárhová dugom, mindig megtalálja. :)

Fogyi klub: -5 kilónál járok, ha így haladok még 2-3 hét és 70 alatt leszek, de megfogadtam, hogyha sikerül lefogynom, nem fogom hagyni, hogy visszajöjjenek a kilók!

mamiblue
 
 


Mamiblue: köszi a bíztatást. Ádám is felmosó és porszívó-mániás. Sőt a mosógép gombját is állandóan tekergeti, egyszer tuti el fogja indítani. És mindig segít bepakolni a ruhákat. Jobban mondva én adogatom, ő pakolja.

Fogyi klub: csak így tovább. És már kb. 6,5 kg-nál tartok és már este én is átléptem a 70 kilót, 69,9 kg voltam. De még így is legalább 15 kilót le kellene adnom. Jelenleg a 4 napos léböjtkúra 2. napjánál tartok, eddig minden jól megy, nem gondoltam volna. A héten nem megyek tornázni a mensi miatt, de jövő héttől rettegjetek zsírpárnák.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!

Végra valami életet látok :lol: !

Betegeskedőknek jobbulást.

Gábor hétfőn kezdte az ovit,egy hónap itthonlét után...és most ismét tiszta takony.Mikor lesz ennek már vége???Zsófit is valószínű holnap vinnem kell dokihoz,mert elég csúnyán köhög :( .Jó lenne ha már itt lenne a nyár...

Fogyás:-12 kg-nál járok,de hát nekem volt/van is miből leadnom.Ha még 8-10 kg lemegy,akkor leszek elégedett...
Márkanyuka te milyen magas vagy,hogy még ennyit leszeretnél dobni :shock: ???
A mosógépet nekem Zsófi vasárnap megbűvölte.Már ment a mosás,közben szedtem le a szárítóról a ruhákat,ő pedig szépen áttekerte a programot.Jó közepénél járt a mosás,kezdhettem elölről az egészet.Nagyon pipa voltam,de levontam belőle a tanulságot..ha megy a mosógép,nem jöhet oda a gyerek :)

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok!

Fogyi klub: 1hete kezdtem, -2kg, és igy én is 70 alatt vagyok :D
Azt mondta apa, ha még 10 lemegy, elvisz nyáron Tenerifére :D
Már a Leg magic-ről is lepakoltam, hogy ne fogasként funkcionáljon, és szem elé helyeztem :lol:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok csajok!!!! :-)

Sok-sok gyógypuszi a betegeskedőknek!!!!
Fogyizóknak gratula!!! Csak így tovább. De vigyázzatok, nagyon költséges dolog a ruhatárcsere :lol:
Mi is a porszívós, felmosós + turmixgépes, serpenyős, vasalóval játszó bandába tartozunk :D

Huni - Atinak is KETTŐ!!!!! napig nem folyt az orra. Én nem tudom mi van ott a bölcsiben. Állandóan takis, de tényleg.

Kicsit rólunk: a felmondási kört megúsztam, van állásom. Ma feladtam a levelet a postán, hogy ápr 1-től én lennék gyesen. Ati végülis jobban van. Nem tökéletes, füles sapit hordjuk, jövő hét kedden megyünk fül-orr gégészhez kontrollra. Vettek torokmintát, és kitenyészett valami. Kapott rá antibiotikumot, és jövő héten lesz a kontroll mintavétel. Lehet ez a valami okozta a folyamatos köhögést.
Apa és én is hetek óta betegek vagyunk. Masszívan köhögünk, takisak vagyunk, és olyan fura a hangunk.... És egyszerűen nem tudunk rendbe jönni. Mindketten túl vagyunk egy antibiotikum kúrán.

Hamarosan elkészül a rendelt polc Ati szobájába. Majd dobok képet. Per pill a játékok tárolása gond. Hogy tetőzzem a helyhiányt, az előbb rendeltem egy csomó könyvet Atinak. Bár nálunk menők az akciós újságok is. Mondja pl, hogy "Clorox, mérgező, veszélyes, kicsípi" :lol: (Ez Ati olvasatában a Clorox jellemzése. Megismeri a méreg jelet - narancssárga négyzetben fekete x.)

Kismamik, minden rendben? Valami hír a kis pocaklakókról? :)

Dobok pár bölcsis képet Atiról. Nem a megszokott minőség :oops: :lol:

Pusszantás mindenkinek!!!!!

Kép

Kép

Kép

mikegirl
 
 


Mike, nagyon szép fiú Ati, és milyen ügyi :wink:

Daninak elkészült a szobája, dobok pár képet, szőnyeget majd a nyuszi hozza :D
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
bocsi hogy sok voltam :oops:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok

Mona nagyon szép lett Danus szobája.
Kérdezhetek valamit?Neked már azona kiságyon alszik ahol szivacs van mellette?No én is olyat akarok.A mostani kombi ágyunk szétszedhető asztal meg ágy funkcióra,de már van rá vevőm így olyat szeretnék.Terveim szerint amikor hazajövünk tesóméktól olaszból megkapja dömpikém.De ahogy most látom ,lehet már megvehetném? :shock: Egy a bajom,tömzsi csak kiságyba hajlandó elaludni :cry: tehát nekem is nagy feladat lenne ismét,és akkor újra nemalvás vagy két hétig. :oops: én meg annál kényelmesebb vagyok,szeretek 6-7 órát egybefüggően lenyomni.

Mikegirl
Atis nagyon komoly nagyfiú.Szereti neked bölcsit?
TEgnap mentem volna beirtni ,de olyan hiszti volt nem akart felkelni délutáni alvásból,így marad jövőhét szerda.
Inkább legyen helyünk és visszamondom,mint ne legyen, ha van meló.Bár nekem férjem szeretné ha egyenlőre heti 2-3 nap valami,ha már nagyonszeretnék dolgozni és addig anyum vigyázzon rá.Ő volt diussal is az elején/2 -3 hót/amíg ment igazi bölcsibe.

Gratula a fogyóknak Judit,Márkaanyu,Huni ,Mona.
Én bizony hát hát.....diszno vagyok.Ugye lement 7.5 kila és amikor elkezdtek vizsgálgatni,stbabbahagytam 90 napost,és csak odafigyelve ettem.No ebből az lett,hogy azóta egy deka sem ment le! :oops: De megnyugtat az is hogy vissza sem jött. :lol:
Most hétfőtől megint odafigyelek nagyon hogy 6 után semmi,és újra mozgás jön. Pilates tök jó....kiprószáltam.

Közben nem is mondtam a 3 hetes herce hurcának megvolt az eredménye.Kicsit javult májeredményem,és gyulladásom is lentebb ment....baciról meg kiderült a vizeletemből ,hogy coli!Szóval újabb antibiotikumon vagyok túl,ami kifejezetten erre volt/urológián kaptam/ jövőhétenmegyek kontrollra.

Tegnap megkaptuk a pneumo 2.felét ismét üvöltés volt.Mérés is megvolt hát.....90cm és 14,5 kila a fiam.mondjkuk tegyük hozzá pelenkástól és kaki nem volt még reggel és megivott 240 tejet.
Doinő szerint annyira jó kis stramm gyerek,azt mondta nem kövér,mert hosszú.....és ugye mi sem vagyunk kicsik.

Nem is újságoltam elkészült Dius szobája is.Már a régi szekrénnyel ággyal nem volt semmi helye,így kitaláltunk egy áthidalós megoldást és megvalósítottuk.Nem fogjátok elhinni mennyibe került???
Tippek???
Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a szobák! Mi még összevissza vagyunk, együtt alszunk mindannyian (egy szobában), a másik meg a játszó-szobánk. :)
A kis súlyúakat meg kell nyugtatnom, hogy szerintem átvettük a vezetést (alulról), mert Enikő még nincs 10 kiló sem... Pedig kétszer annyit eszik, mint a bátyja, nem tudom, miért van ez így. Arra gondolok, hogy anyósomra ütött, aki eléggé picike volt a maga 155 körüli magasságával és viszonylag sovány is volt. Encsi ugyan nem látszik soványnak, van pofikája-pocikája is, de eléggé alacsony, 82 centit mért a védőnénink néhány napja. Szerintem Beni ennyi idősen 90 centi és 14 kiló körül volt.
Fogyózás nekem most kicsit szünetel, bánatos vagyok, mert apa a héten nincs itthon és így nem igazán sikerül betartani, mert bánatomban eszegetek...

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, vagyis tulajdonképpen minden nap járok erre, csak nem írok :oops: Örülök mindenki sikerének, új szobáknak, fogyatkozásoknak, ügyes bölcsiseknek, és mindenkinek, aki most konkrétan nem jut eszembe. Betegeknek jobbulást, hátha itt már a tavasz. Nálunk most ezerrel süt a nap, ami nem csak a hangulatomnak, hanem a fűtésszámlánknak is határozottan jót tesz :)

Jucu, a szoba annyira sok, vagy annyira kevés volt, hogy nem találjuk ki?

Eszter, örülök, hogy megmaradt az állásod. Akkor most Te mész gyesre, vagyis maradsz otthon, vagy mi lesz? Nem értettem teljesen.

Rólunk: Eszter egy KÓPÉ, mindent mond, utánoz, most már nagyon oda kell figyelni, mit mondunk előtte, mert mint egy kis papagáj :) Tesója a pocakban elég mozgékony, szerencsére azért egy időben alszunk. A hasrafekvés már nem annyira tetszik neki, akkor nagyokat szokott rúgni. Apropó, Pattogó, gratulálok Nektek!! Egyébként semmi különös nincs velünk, szépen telnek a napok, a gyerek növi ki a 92-es ruhákat lassan. Voltunk disznóvágáson apukáméknál, Eszter odavolt a papáért :) meg egész nap a röfit kereste :D sajnos másik már nem maradt.
Nekem legújabb őrületem a varrás. Vettem egy varrógépet, azóta mindent varrok, ma sapit meg sálat Esztinek. Ja, és a foltmunka még a nagy álmom, vagyis egy ágytakaró már elkészült, de még fogalmam sincs, kettő gyerekkel mire lesz időm. Ki kell használnom, amíg a kicsi odabent van :) Az az álmom, hogy megélek ebből, de mostanság ki tudja??

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Szuperek a szobák!!!!! Bármelyikbe bármikor szívesen beköltöztetném Atit :lol:

Jucu, örülök, hogy javulsz, csak így tovább!!!! :-)

Ati szerintem, mert hogy még nem tudja elmondani, szereti a bölcsit. Puszilgatja a dadákat, bár az egyiket sokkal jobban szereti, mint a másikat. Reggel van egy kis pityergés, pár másodperc, amíg apa beadja az ajtón. Egy darabig nem volt, aztán megint, aztán megint nem volt, és most újra van pityergés......

Ági, most már úgy van, hogy GYES mellett teljes munkaidőben dolgozhatsz. A felmondással szemben védve vagy a gyerkőc 3 éves koráig, a pénz (huszonvalahányezer) is jár. Viszont ha Ati beteg, akkor a gyermekápolási táppénzt a minimálbér után számolják, mivel kapom azt a horrorisztikus GYES összeget. Vagyis remélem ápr 1-től tényleg így lesz, hacsak nem rontottam el a nyomtatvány kitöltését, és semmi fénymásolat nem hiányzott az anyagból.

Ati jól van, kicsit takis, mint mindig. Remélem nem lesz beteg, mert este tegnap sírdogálás volt.....nem szokott. Nekem most a változatosság kedvéért kötőhártya gyulladásom van. Megint antibiotikum, csak most a szemembe. Állítólag járvány van. Szemésznél voltam, ezért vagyok most már itthon.

Puszi mindenkinek!!!! :-)

mikegirl
 
 


Sziasztok csajszik és pocaklakós kismamik :lol:

Tegnap sógornőjelöltemmel voltam moziba.Kikapcsolódtam kicsit ,mert az utóbbi pár napba Tömzsim kicsit szétkapta az agysejtjeimet. :lol: Nagyon jó volt pedgi csak 3 órára távoztam családom köreiből.
Hazafelé kis idegeskedés volt,mert apa jött értünk és közölte,kiesett járókából Bálint. :oops: Hála nem lett semmi baj,de mondtam már neki nem tehetjük be ,mert kimászik.Jó kis horzsolásos pirosság van homlokán. :roll:

Franciska
Apa hazajött már? Valahogy én is így voltam vagyok ezzel.Ha valami idegeskedésre való ok van ,rögtön rágok valamit,mondjuk hála most már egy répát,almát hasonlókat kapok elő :lol:

Ági
Ügyes Eszter :-) , az jó hír ha ennyire jól viseled a teerheséget.nem fáradsz el hamarabb?
Napsütés és meleg nálam is várólista első helyén van.
Számlánk 41222.-lett volna ha nem kapok állami támogatást./szaros panellakás/ ehhez még 13000 villany,16400 víz/2hó,8200 közösköltség, 5800tv,3200 szemét,1600 gáz szóval ezt inkább kifizetném saját kicsi házikóra.

Mikegirl
nekem Dius volt puszilgatós,ölelgetős a bölcsibe,oviba.Imádták,és most úgy néz ki ugyanahhoz a csajszihoz kerül majd.
Kötőhártya?azt hol szedted össze?

Szoba ,....
Hát annyira jó áron csináltuk ,hogy mindenki csak pislogMegszűnt a Soroksári úti baumax és kiárultak egy csomó dolgot. 1 tábla anyag alapból 14000+ vágás lett volna ,mi megvetük 5000Ft-ért ./db
Szóval cakli pakli,matracostól volt 68000.-/és ebből a régi bútora fedezte a felét :)
Még polc hiányzik az íróasztal fölé,de időnk nincs,és nem tudom milyet tegyünk még oda.Félünk is nehogy megint átszakadjon a beton ,ha rossz helyen kapja el valami görcs vas,vagy hasonló.Egyenlőre annyi hely van benne,tuti jól elpakoltunk.
No nem fárasztalak benneteket,megyek mert tömzsim is felkelt éskiabál nekem .
Puszi Judit

Kép

Kép
jucu
 
 


Halihó!!!!

Én is voltam nőnapozni vasárnap. A barátnőmmel kávéztunk, dumáltunk egy nagyot, és befigyelt egy új cipő is :oops: :D

Jucu
A szobát nagyon ügyin megoldottátok.
Háát, nekünk a házikó úgy kezdődik, hogy 60ezer hiteltörlesztés, és úgy végződik, hogy gyakorlatilag az egész fizum elmegy rá. Fűtés szezonban mindenképp.
Kötőhártya járvány van, kolléganőmnek volt, szerintem onnan. Bár neki valami durvább változat..... két hétig volt táppénzen emiatt :shock:

Ati drágaság beteg. Tegnap már kihívtuk a dokit, mert már a reggel is úgy indult, hogy 38,5 :cry:

Na, megyek készülődni, irány a munka. Ma kivételesen később megyek.

Pussz

mikegirl
 
 


Szép napot mindenkinek

Atinak jobbulást.Igazad van Mikegirl,nekem is kéne boldogsághormon most kicsit,ezért vásárolgatnom kéne magamnak :lol: most nincs mibül :cry: nyaralásra akarunk mindent félretenni.Meg új sütőt kapok,ha jó leszek.Szóval marad a nézegetés :lol:
Jah nekünk is van hitel 66000 plusszba.Hajam égnek áll!!!!!!
De tudom mindenkinek van elég gondja :oops:

Képzeljétek újra és újra belémdöf az állítólagos barátnő,és mindig mástól derül ki.Tegnap jól kibőgtem magam,és inkább vártam vele,hogy felhívjam,mert akkor és ott nem álltam volna jót magamért.Szóval leépítem de úgy hogy azt meg is értse és ne keressen többé.Nehézlesz mert egy osztályba járnak a lányaink és a fiaink is egy korosztály.

Mindegy ez van.Holnap megyek Bebi vel biztos emlékeztek rá,böülcsibe beiratkozni,Egy csoportba kérjük a fiainkat majd.Olyan szép a Boti is.Igazi szőke kisherceg.

Jah tetőzve a rosszkedvem,anyumék most szombaton utaznak már.De megértem ,mert szegény tesóm kint van ,és neki nincs senki ott kinn.Most eléggé padlóra küldte a sógórnője.Van neki is elég gondja.Remélem anyumékkal kicsit kikapcsol,úgyis ott lesznek vagy 1-1 1/2 hónapot minimum.

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Én is csak panaszkodni jövök..már totál ki vannak az idegeim.Ugye Gábor itthon volt 1 hónapot(torokgyull.,tüdőgyull.)Ment 1!!hetet,és ma mától már megint itthon.Tegnap este vittem rendelésre.A tüdeje már megint sípol,hörög,egész éjjel azt figyeltem nehogy memgfulladjon.De már tegnap este sírt,hogy melegítsük a fülét,mert fáj.Fél éjjel sírdogált emiatt is,aztán a cataflantól tudott aludni.Reggel fülészet(csupán 3 órát vártunk),kiderült középfül gyulladás,és fel is kellett szúrni neki.Olyan kis hős volt,csak egy icipicit sírt.A rendelőből kifelé már nálam is majdnem eltört a mécses,mert már totál ki vagyok borulva,hogy hol az egyik hol a másik gyerek beteg,és az istennek se akar egyik se kilábalni belőle.A fizetést lassan a dokinak,meg a gyógyszertárba utaltatom....
Bocs a panaszkodásért :oops: ...ki vagyok bukva :cry:

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok!!

:evil: :evil: :evil: írtam és elszállt..........
Jobbulást a sok betegnek!!
Vivi is lebetegedett. Köhög lázas. Más nincs. Pedig az oviban skarlátjárvány van. Most nem kéne.. Nekem csak mumpszom volt. :roll:
Lara jól van, bár mostmár Vivi is. Éppen ölik egymást.. :evil:
Olyan jó testvérek... Bár gondolom ez sokaknál így van. Mindíg az kell ami a másiknál van, hiába ugyan olyan olyan mindkettő.
Lara új szokása, ha rászólunk, akkor odajön és az arcunkbaüvölti, hogy: "NEEEEMÖ"!! :lol: :lol: :lol: Akaratos, erőszakos, uralkodik, verekszik, hisztis, és bűbájos. Ja és olyan pont-pont vesszőcskét rajzolt, hogy csak lestem.. :shock: Na megyek, mert szakadnak az idegszálaim.

Kell valakinek cica ajándékba? Kertbe? Egy hónapja elvitték az egyik kiscicánkat, erre most visszaadják, mert rossz.. Ugrál... Komolyan néha a világból kiszaladnék az ilyen emberektől...... Mindegy. Sziasztok

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jucu
Ilyen "barátnőm" nekem is volt. Lapátra tettem:lol: , ne borzolja az idegeimet. Írtál részleteket is? Nem emlékszem.......
Akkor valami akciós cuccot nézzél, olyan jó akciók vannak. :wink:

Minden kis betegnek jobbulást!!!!!! Anyuciknak kitartást, mindjárt vége a depis télnek. Ma már olyan szépen sütött a nap. A télikabátom eltettem, a csizmát cipőre cseréltem, szóval én mindent elkövettem :lol:

mikegirl
 
 


Sziasztok!
Lili is kicsit takis volt meg köhögött,de már talán kilábalunk belőle!
Én is már tiszta depi vagyok,először a kórház,most meg megint betegeskedés,meg közbe persze bújnak a fogak is! :cry: Jó lesz ha már ideér a tavasz!!!!!!!!!!
Engem anyósom készít ki már teljesen!mára már annyira meggyűlöltem,hogy soha nem gondoltam,hogy lehet valakit ennyire útálni.Állandóan áskálódik ellenem,pedig én soha egy fűszálat nem tettem keresztbe neki!nem is tudnék senkinek sem ártani én ehhez túl jólelkű vagyok!pedig lehet jobb lenne ha én is lesza.nék mindent!
Egyetlen magyarázatom van a viselkedésére: Hogy elvettem tőle a kisfiát!
Na nem panaszkodom tovább!
A törlesztőkről meg ne is beszéljünk!Még jó,hogy a férjem Ausztriában dolgozik,mert különben mehetnénk a híd alá!Még így sem könnyű,de ha még itthon dolgozna...
Kismanóm amúgy tündérbogyó!(na nem mindíg,mert elég erőszakos,akaratos és ha valami nem úgy van ahogy ő akarja,akkor olyan hisztit csap,hogy ki tudnék menekülni a világból!)
Már mindent utánam ismétel,olyan mint egy kis papagáj!És egyre több kétszavas mondatot mond!
A kedvencem a "cici tajtó" :D Ráadásul még oda is teszi a cicijéhez!Meg kell halni neki!annyit röhögök neki!Ő az egyetlen aki felvidít ezekben a szürke hétköznapokban!
Na megyek,majd később dobok képet a kisasszonyról!

KépKép
dudu_84
 
 


Kép Kép Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


dudu, nagyon szép Lili.

Ez milyen motor? Milyen gyorsan megy? Mesélj róla légyszi, mi is ilyesmit szeretnénk Daninak.

Kép
mona76
 
 


Mona!
Ez egy baby guad, és azért elég jól megy,de szerintem pont jó ez a mi gyerkőceinknek!Ráadásul ez pont nekik való!Azt ne kérdezd hol lehet venni,mert mi is egy ismerőstől vettük 3000 ft.-ért,de akkor még rossz volt.Szerencsére csak annyi baja volt,hogy kellett bele venni egy 2000 ft.-os aksit aztán jó lett!Van rajta duda is és megy hátrafelé is! Úgyhogy szerencsére 5000 ft.-ból megúsztuk!Lili nagyon szereti,nem is nagyon akart bejönni az udvarról,pedig már esett az eső! Amúgy nagyon könnyű irányítani,mert csak egy gombot kell nyomni és már megy is!Igaz Lili kényelmesebb,azt jobban szereti,ha az apja nyomja helyette! :D

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Lili nagyon aranyos :)

Sajna én is csak panaszkodni tudok: Enikő szombat óta hány és hasmenése van+ a hétvégén volt hozzá 39 fölötti láz is. Gyógyszert egyszerűen nem lehet beleimádkozni, már a nurofent sem akarja megenni, pedig eddig "szerette". Ha át kell peluzni, már ismételgeti sírva, hogy kúpot nem!
Benedek tegnap és ma ment oviba, előtte ő is lázas volt, fájt a hasa, most meg úgy köhög, hogy hallgatni is rossz...
Úgyhogy van 2 nyűgös, nem evő, állandóan betegeskedő, sokat éjszakázó kis nyavalyás, aki lóg rajtam, bevallom néha sok(k).
És ez így megy már több, mint 1 hónapja.

Ami jó, hogy beszereztünk egy akváriumot és tegnap beüzemeltem és bár még nincsenek benne halak, mert kell még néhány nap... a gyerekeknek már így is nagyon tetszik.
Mennem kell...

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Hali!

Mike: De jó olvasni, hogy más fiú is odavan a takarítószerekért...azt hittem Sebinál ez már vmi kórós. De egyébként a zúgást szereti nagyon, meg úgy általában a gépeket. Most minden reggel melegszendvicset kell neki csinálnom, mert az tetszik neki...persze örülök, ha a harmadát megeszi. :(

Mennem is kell, felkelt Mati, rögtön hányt is...:(

mamiblue
 
 


Betegeknek jobbulást!

Pattogó, mi is egy nagyon vad macsekot kaptunk még tavaly, de már megszelidült.:)
mamiblue
 
 


Sziasztok!
Talán kezdünk jobban lenni... (kopp-kopp)...
1-2 kép rólunk és jó hétvégét mindenkinek! Kép Kép Kép

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok!

Nagyon kihalt a topic, de remélem most majd felpezsdítem egy kicsit.

Megvolt ma a mell UH-om, készítettek felvételt is, de szerencsére minden rendben van, nem találtak semmit. Amúgy már a fájdalom is elmúlt belőle, lehet hogy egy kicsit be volt gyulladva.

Aztán délelőtt még Ádámot is elvittem a doktornénihez, mert nagyon csúnya kiütéses a bőre. A bal hónaljában kezdődött, aztán húzódott lefele, most már a combja is pöttyös. Megnézte a dokinéni, valószínű ekcéma. Most nem adhatok neki tejterméket, fürdés csak 5 percig habfürdő nélkül, fürdetőkrémmel, utána ápolókrémmel bekenni. Pénteken délután pedig visszaviszem és ott egy hölgy majd Zepter lámpával egy kicsit kezeli. Gondolom, hogy fog ordítani, ahogy most is.

Aztán mondtam a dokinéninek, hogy nézze meg a fütyijét, vagy hogy kell-e csinálni vele valamit, mert mindenkitől mást hall az ember. Amúgy a Márknak soha sem bántottam, aztán már mindjárt 10 éves lesz és semmi baja. Szóval megnézte, a húgyút szabad, nem kell bántani, majd 3 éves korában ő visszahúzza rajta a bőrt.

És végül mondtam, hogy mindkét füle tele van fülzsírral, nem merek hozzányúlni, úgyhogy kaptunk egy beutalót fülmosásra. Na még ott is lesz ordítás, de oda apát is "meghívom".

Ma délután szülői lesz a suliban, amit nagyon nem szeretek, de jobb a békesség, úgyhogy túlélem.

Képzeljétek, hogy a Márk egyik kis osztálytársnőjének múlt hét előtti pénteken meghalt az apukája. 1 évvel volt nálam idősebb, 75-ben született. Nagyon sajnálom szegényeket, ottmaradt az anyuka két kisgyerekkel. Ez olyan szörnyű dolog.

Vidámabb témára váltva: nagyon jók a képek. Franciska: szuper az akvárium, már csak a lakói hiányoznak.

Dudu: Lili nagyon vagány csajszi.

Mi is vettünk másfél hete Ádámnak egy lábbal hajtós motort, már hátrafele is tud vele menni, pár hét és száguldozik mint a rakéta.

Megvolt a fogyi verseny 2. visszamérése. Két tök hülye csaj volt ott, nem is figyelte, hogy teszi rám a centit, a derekamat kb. a fenekemtől a bordám aljáig mérte. De legalább sikerült újabb 4 kg-tól megszabadulnom, így már hivatalosan 9 kg-ot fogytam (nem hivatalosan 7 kg-ot az itthoni mérlegem szerint, de ez kit érdekel). De tegnap először bűnöztem, ettem egy kocka csokit. Jaj bocsi, nőnapkor is bűnbe estem, mert akkor este koccintottunk apával egy Limoncello-val.

Na eldugulok, további szép napot mindenkinek.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!

Hú, de rég voltam :oops: Olvaslak titeket minden nap, de írni már nem marad időm :oops:

Jó nagyok lettek már a gyerköcök, csak ámulok a képek láttán :lol:

Fogyizóknak minden elismerésem, én egy hónap után feladtam :oops: Fogytam 4 kilót, de az azóta vissza is jött.... Újra kéne kezdenem, de elhagyott az akaraterőm :evil:

Betegségek eddig elkerültek minket (kopp-kopp), csendben telnek a napjaink. MÉg mindig nem egy vastag lányka, épphogy 10 kiló.

Rakok fel én is képet, ezek épp ma készültek:
Kép Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!

Hú, de rég voltam :oops: Olvaslak titeket minden nap, de írni már nem marad időm :oops:

Jó nagyok lettek már a gyerköcök, csak ámulok a képek láttán :lol:

Fogyizóknak minden elismerésem, én egy hónap után feladtam :oops: Fogytam 4 kilót, de az azóta vissza is jött.... Újra kéne kezdenem, de elhagyott az akaraterőm :evil:

Betegségek eddig elkerültek minket (kopp-kopp), csendben telnek a napjaink. MÉg mindig nem egy vastag lányka, épphogy 10 kiló.

Rakok fel én is képet, ezek épp ma készültek:
Kép Kép

horvviki
 
 


Én is rendszeresen olvaslak Benneteket, csak időnként nincs mit :lol: Támogatom a felpezsdítést!!! :wink:

Márkanyuka
Tök jó, hogy cickó rendben van :D
Ádám ekcémás???? Bakker.... Remélem hamar elmúlik. Amúgy Ati is hol pettyes, hol nem, nekünk a BABE jött be a legjobban. Azzal fürdetjük - vízbe is teszünk meg a szivacsra is, utána BABE masszír, és nekünk nagyon bevált.
Kukac problémánk nekünk van - azt hiszem. Nem lehet felhúzni a bőrt Atinak. Szerintem mi majd nyáron elvisszük a Heim Pálba, és ha csinálnak is valamit, akkor tudjuk mellőzni a pelust - gondolom én, most.
Én is 76-os évjárat vagyok. De azért ne kezdjük már el a temetésünket szervezni :wink: Sajnos tragédiák vannak.....

Viki
Fanni ezeken a képeken úgy hasonlít Atira. Vagy csak én látom így????? :oops:
Egyébként nagyon helyes csajszi, úgy látom, hogy a fotóarc nálatok is bejátszik. :D

Én most jöttem a fogorvostól, vasárnaptól fájt a fogam. Meg is lett a pici lukacska, most ugyan még csak ideiglenes töméssel. Át is nézettem már egyúttal a fogsorom, úgyhogy megbeszéltük, hogy még 1-2 szer megyek, és akkor már tökély lesz :)

Atit a doki tegnap hivatalosan gyógyultnak minősítette, de szerdáig itthon van apával. Csütörtökön megy először bölcsibe.
Most a káposzta a mindene, tegnap el kellett menni a boltba, hogy mára tudjak neki főzni este, lefekvés után. Most káposztát enne reggeltől estig.

Apa is lábadozik, csütörtökön megy dolgozni. Jól bírja a kiképzést itthon. Már megtanult tejbe papit, rizst és tejbe rizst főzni, és most per pill vasal. :shock:

Amúgy semmi újság :lol: :lol:

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Horvviki: Fanni nagyon aranyos és ne aggódj, egyáltalán nem látszik soványnak.

Mikegirl: szóval egy évjárat vagyunk. Ennek örülök. Az pedig szuper, hogy gyógyulófélben vagytok.

Ezt a képet az előbb találtam, megosztom veletek:

Kép

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Hello!

Márkanyuka: Gondoltam rád, és jó, hogy jó lett az eredmény..na ezt jól leírtam. :) Én most hagytam abba a szoptatást kb. két hete. Dudu módszrével..hát nekem is most minden bajom van. De nagyon jó, hogy Sebi egyáltalán nem is kéri már, tehát csak nem okozott neki, akkora lelki fájdalmat. Viszont egész nap rágcsál, és foszotgatja a hűtőt. Bár most vettünk rá zárat, amit csak mi tudunk kinyitni :)

Ági: Köszi, hogy gondoltál rám, de én az ilyenekhez lusta vagyok! Amúgy meg utálok postára járni, s ez avval járna! :(

Viki: Nagyon édes Fanni! Én úgy imádtam lányokat öltöztetni. És látom Fanni azt is szereti, ha fotózzák, igazi csajszi!:) Fogyi: gondolj a nyárra, abból talán meríthetsz egy kis erőt! De ha nem megy az se baj...pár plussz kiló, még jól is állhat az embernek! :)

Mike: Káposzta!!!! :shock: :lol:
Fogorvos: nekem is most kell mennem...mert még nem fáj nagyon, de úgy félek...jó, hogy írtad, mert ebből is merítettem egy kis erőt.
Viszont nálunk Sebinek is elkezdtek romlani a fogai...az első fogain alig van zománc (fent) .Pedig mossuk neki, és ugye cumisüveget sem használt, édességet sem eszik...ha picit nagyobb lesz, elviszem fogorvosohoz, remélem meg tudjuk neki menteni a fogacskáit!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Mamiblue: nagyon jólesett, hogy gondoltál rám, köszönöm szépen.

Azt hiszem elszóltam magam, hogy a Márk még nem volt beteg ebben a tanévben. Éjjel 1 óra körül kiabált, hát teljesen összehányta az ágyát. Úgyhogy ágyneműhúzás stb. Mindjárt lejár a mosógép. Mondtam, hogy ma maradjon itthon, de jól is tettem, mert azóta már 4x hányt. Úgy sajnálom szegényt. Most itt fekszik, pihen, még az is lehet, hogy alszik, csak ez a kis égedelem Ádám mindig piszkálja, állandóan figyelni kell, fegyelmezni, hogy hagyja békén pihenni a tesóját. Az is lehet, hogy holnap sem megy suliba. Remélem mi (legfőképpen Ádám) nem kapjuk el, bár semmi sincs kizárva.

Na megyek eszek én is 2 falatot és a mosógép is mindjárt lejár.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Mamiblue
Szerintem ne halogasd a fogorvost. Én vittem Atit tavasszal - már mint tavaly, mert neki is a felső fogacskáin láttuk, hogy nem egészen tejfehér - talán a csikorgatás miatt kopott el, nem tudom. Az első két nyuszifogán mintha szét ment volna az él. De én már akkor elvittem, na az tényleg korai volt. Azt mondta, hogy vigyem vissza ősszel, ha már több foga lesz - hogy lássa, rendellenesség-e, de azóta még nem voltunk. :oops: Hátha ad valami vitamint, vagy létezik valami célirányos módszer..... Most hogy te is írtad, mi is el fogunk menni megint.

Na megyek csomagolni, holnap munka után Szombathelyre megyünk.

Szép hétvégét mindenkinek.

mikegirl
 
 


Sziasztok

Gyors bekukk és már rohanok is ......

Mikegirl
Milyen volt az utazás Szombathelyre? mesélj majd

Márkaanyu
Szomorú amit írtál apukáról :(
Márk meggyógyult? bár hülye kérdés ,ennyi idő alatt biztosan igen.

Horvviki Fanni gyünyörű kiscsaj!Az a farmerszerkós kép nagyon dögös.Fiamnak bejön:):):)

Voltam beiratni bölcsibe tömzsit.Júniusba kell érdeklődni sikerült é.
Képzeljétek Bebi Botijával voltunk,és egycsoportba kértük őket, ahhoz a nőcihez akihez még a lányom járt. :P
Közben intézem a melót is ezerrel,de lehet csak itthonról fogom + heti2 bejárás.
Lányom fogszabályzóját is elkedztem csináltatni.Illetve ma voltam Szentkirály utcába beutalóval,éjszakait javasolnakegyenlőre ,majd később állíthatót.1 hónap múlva kéne visszamenni lenyomatot venni 10000ft és utána elkészítik az újabb idő.
A röhej az ,hogy maszek doki meg azt mondja/persze ez kicsit érdeke is/ ,hogy már kész 1-2 héten belül de nála üljetek le 45-90000. A fix meg attól függ mezei kell e vagy nem 90-180000 ig.
Állításonkánt 6000ft és leszedés is lóvé.

No mindegy....majd meglátom .Mégegyhez elviszem több szem többet lát.

no most akkor dobok róluk pár képet.Nagyon szépen beszél már Bálint.Igaz nem mindent mond tisztán de szépen megérteti magát.Bilizünk :) reggeli kaki felkelés után már csak oda megy. :lol:
Szépen eszik kanállal végre,és imádja a tesóját.
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

Jucu: Márk már meggyógyult, hétfőn már ment suliba, bár vasárnap reggel ment a hasa (szegénykémnek még az ágyba is ment, úgyhogy ágyneműmosás volt ismételten), de aztán már minden jó volt. Viszont apa sikeresen elkapta, este, éjjel, reggel hányt, most pihen, vagy alszik, főztem neki teát. Nekem megy a hasam és rossz a gyomrom, de nem hánytam. Ádám még bírja a strapát (gyorsan le is kopogom).

Nálunk most jelenleg ez a helyzet, de reméljük gyorsan túlleszünk rajta, Márk is gyorsan(1-2 nap alatt) meggyógyult.

Egy pozitívuma van, reggel már "csak" 66,8 kg voltam, így most már 10 kg-ot dobtam le.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért, azok olvassák tovább, akik szeretik a természetet, a kirándulást, és szívesen járják / járnák az erdőt kisbabával is.

Készítettem egy kirándulós-babakocsis honlapot, ahol összegyűjtöttem azokat a túrákat, amik babakocsival bejárhatóak. Vannak könnyű, bármilyen kocsival megtehető utak, és nehezebb, csak sportbabakocsival teljesíthető kirándulások is.

www.kirandulababa.turistautak.hu

Remélem sokaknak hasznos lesz a honlap.
Nagyon várom a ti útvonalaitokat is, hogy még több túralehetőség közül lehessen választani. Ha valakinek van kedve küldeni útvonalat, vagy töltse ki a honlapon található táblázatot, vagy csak írja le pontosan, hogy merre járt, és én elkészítem a túraleírást.

Kirándulós fórumot is nyitottam, mert a honlapon még nincs ilyen:
Társalgó - Programok, ajánlatok - "KIRÁNDUL A BABA" - babával kirándulók fóruma

Itt a tavasz, jó túrázást kíván a KIRANDULABABA!

sushy
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Hahóóó, merre vagytok? Megszűnt a topic?????? Na jó, ez még viccnek is rossz.

Bálint milyen nagy fiú lett!!!! :shock: És milyen helyes kis pasi!!!! :lol:

Én azzal töltöm a szabadidőm - már ha van, hogy vágom a centit, mert ápr 10-én utazunk wellnesselni. Már alig várom!!!!

Ja, és Atinak van egy kistesója. Ma mesélte, úgyhogy meg kell kérdeznem apát, hogy hol, kitől????? :lol:

A szombathelyi utazás - maga az út - rémálom volt. Atinak semmihez nem volt kedve, gyakorlatilag végig visította az utat. Első éjszaka semmi alvás, mert velünk volt egy szobában, és az nálunk nem működik, de aznap nem volt szabad másik szoba. Szóval egy baromi hosszú nap (=péntek), egy ébren töltött éjszaka után másnap délelőtt szembesültem, hogy nagymamámmal komoly problémák vannak. Az az időskori nem tudja mit beszél című történet. Arca eltorzulva, a mondanivalót nem értem.......szomorú ez az utolsó időszak :cry:

Ati meg én jól vagyunk, apának viszont magas a vérnyomása. 160/100, meg ilyesmi. Szóval most rendszeresen méregeti, és megy vérvételre, mert meg kell keresni, hogy mi az oka..... Én mindig is mondtam neki, hogy felment a vérnyomása :oops: - persze "más" értelemben. De ha már méricskélünk, párszor én is csatlakoztam. Volt is vagy 96 két kávé után :lol:

Most Ti jöttök. Kivel mizujs?
Pussz

mikegirl
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki el van foglalva!
Nem nagyon kell sokat visszaolvasni!
Igaz ezeket a kis csenevészeket mindig kergetni kell
:lol:
Nálunk semmi különösebb!
Pasi nincs...
Maja már egy éve nem volt beteg!
A fogacskái nagyon szépek!
De most kezdek neki adni zymafluort...
Az utolsó négy hiányzik még neki!

Kezd szép idő lenni igyhát az udvart teljesen balaestmentessé tettük és akár egyedül is kinttlehet.
Persze felszemem mindig az ablakon :wink:

Semmien nem kötelező oltást nem adattam be végülis neki!

Kezd nagyon kis csenevész lenni!
Nem tetszik neki valami akkor amui a kezébe van hozzámvágja
:roll: :roll:
nemtudom hol látta
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Hisztiben nincs hiány viszont a szókincs a maradt négy öt alap szó
:roll: Mostanában már azokat se mondja!
Azt mondták nem kell aggódni, nem is aggódok lehet majd akkor szólal meg ha már verest is tud mondani
:lol:

Két hete voltunk Pesten fotózáson a termékkel teli is teszem az oldalt
:lol:
És nem is akárhol szálltunk meg hanem Dincuskáéknál :lol:
Maja és Emma adtál is egymásnak az ivet :lol: de nagyon aranyosak voltak
:wink: Emma nagyon kis ügyes, de sajnos beszélni nem tanította meg Maját :)
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok

Vagyok én is.élünk és virulunk.Most hogy itt a jóidő ,szinte minden szabad percet,az utcán töltünk.
"Utcagyerek" lesz az én fiam.Néha haza sem akar jönni. :lol:
Viszont egy hátránya van a sok levegőnek és játéknak.Valószínű túlörgi magát,sok inger éri és újra elkezdett felsirogatni ,sírni,éjjenelente.Dokinéni azt mondta ha hozzászokik szervezete abbamarad.
És legújabb,amin majdnem dobtam egy hátast, :shock: Tömzsi mondogatja fáj lába,puszipuszi....mondpm dokinőnekés megsúgta halkan valószínű a sok mozgástól izomláza van. :lol:

No mindegy.....kaki még mindig bilibe megy ,pisi hol ide hol oda :lol: hol a bilibe ,majd hozná nekem mutatni és akkor zsutty szőnyeg,parketta stb.
Legújabb dili....-apja megtanította ,hogy kell csodálkozni...erre ő------ójaj---majd felveszem ha engedi és megmuttjuk ,nagyon édes.

Apja tisztára el van olvadva tőle.Dius is nagypn ügyes,kiváló a suliba,de iszonyú szemtelen.Itt a kamaszkor,nekem meg hajam égnek áll.Néha elmenekülnék valahová.

Mikegirl
Jó szálogatást és keveset:)
Mi is megyünk ,wellnws volt betáblázva,de utaázsiba lebeszéltek,hogy húsvétkor is és pünkösdkor is mindenhol zsufi lesz,ezért 17-én Várgesztesre megyünk egy hétvégére.Zalakaros hotel spa volt első cél,de annyira tele voltak,utolsó szobát katuk volna a családiból.Inkább magunk fürcsizünk mit 800-an :(
Mags vérnyomi sokmindentől lehet ám.Tessék rendesen utánajárni apjuknak!
Neked nem semmi,2 kávé és 90 /:O:O:O akkor veled sem próbálkoznék idegesítésel,semmi esélyem nem lenne. :lol:

Csoki maja!!!!Tutterek a képek.Csoki kis csini vagy,maja meg tündibündi.:)
Mennemkell apa hív.
Pusza nektek

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok Lányok!

1001 éjszaka nem jártam erre! Nagyon örülök az új babás híreknek! Pattogó, őszíntén gratulálok! Nagyon szerettem én is terhesnek lenni, de nem merném bevállalni.... félek, hogy mégegy ilyen kis gerillát szülnék! Nagyon szeretem Szaffit, de rettenet amit nyom, igazi Duracel nyuszi, hisztivel kombinálva.

Ági, csodálatos, h már a 27. hétben vagy! Most nagyobb a pocid, mint az első terhességnél?

Gyönyörűek a babák!

Szaffi megindult a növekedésben, úgyhogy megnyugodtam! De még mindig 9,5kg.

Sokáig nem voltam, mert sajnos nagymamám rákos volt és az utolsó stádiumban végig kellett néznie a családnak a szenvedését. Anyukámat rendkívül megviselte.
Majd rá egy hónapra a párom anyukájáról derült ki, h tüdőrákja van, de már sajnos nem tudtak segíteni rajta! Szörnyű volt látni a nagyon gyors elmúlást, főleg, h már az utolsó napokban alig kapott levegőt.
Majd a márciusban drága szerelmem, Barbi Bobtail kutyánk is eltávozott! Kész voltam, vagyok! A 2009-es év iszonyatosan kezdődött. Szegénykém szívelégtelenségbe halt meg, mint Ocskay!
Nem fejlődött ki rendesen a szíve, elvékonyodott a szívburok és szó szerint, megszakadt a szíve! Sajnos nem lehetett segíteni rajta!

Szóval, nem akarok sokat panaszkodni, de annyira depis vagyok....
Nem hagyhatom el magam a gyerkőc miatt! De az utóbbi két hétben olyan aranyosan viselkedett, egészen meghatódtam! Mintha kicserélték volna! Később bővebben írok, de most inkább megyek szunyálni!

Szép estét mindenkinek!

Kép
h.bogesz
 
 


Bogesz öszinte részvétem!

:cry: :cry: :cry:

Fel a fejjel Szaffi pedig biztosan érzi hogy most jónak kell lennie :wink:

Egyébként Ti hogy álltok alvással?
Maja nem hajlandó napközben aludni már két hete.
Igy alszik este 8tól reggel 8 ig.
Elég ez?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: