Új privát üzeneted érkezett!

én is agyalok, h a csuszi helyett jo lenne vmi hinta vagy ugye a trambulin...hááát majd meglátjuk, aszem elöször a bicajokat fogjuk megvenni aztán meglátjuk...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: gyümilevesnek csak a levét eszi Alexa és a jughurtból is a nagyobb darabok az enyémek, mert nem eszik meg, de pl. a citromos activiaban nincs gyümölcs és sűrű, finom, imádják, az epressel meg én is jól járok! :wink:

Szerintetek ideje lenne őket felkeltenem? 3 és 1/4 órája alszanak. :shock: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nálunk futóbringát hoz a nyuszi, azt hiszem sikerült apát meggyőznöm. :?

Babus: még akartam, csak múltkor átfutottam rajta: hajrá ruhaválogatás! Számítok rád! :wink: 92-es méretek jöhetnek!
Törpi: ez rád is vonatkozik! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

hétvégén nekiállok :lol: ja és még az utso babakocsink is megvan :oops: musz lesz elkezdeni az árulást :lol: :lol:
hu citromosat még nem probáltam nagyon savanyu?
fel ne keltsd Öket ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hu futobrinyo tök jo én már bánom nem vettem elöbb most már nem látom értelmét :( no sebaj más is megtanult bicajozni ugy h nem volt futobrinyoja :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: enyémeknek még nem érne le a lába a rendes bicajról. :lol: Nem savanyú a citromos, olyasmi ízű, mint a krémtúró, csak hígabb.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


krémturo...turot imádják krémturot nem eszik :shock: juj ezeken kiigazodni :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Alexa énekel: "gólya, gólya gilice, szőrös a lába". És fülig ér a szája, úgy vigyorog.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szia :lol:
na most elgondolkoztam h tényleg mit mondanak a gyerekek a bölcsiben-oviban... :lol: sztem tegezödnek, nem? :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: szia van. ránk ránk is szóltak kicsit feddőn (pedagógus), hogy ez nem az a kor még nagyon, amikor magázódni kell, felejtsük még el a csókolomot. Pedig az is megy szépen, de tény, hogy furán hangzik egy ekkorka gyerek szájából. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,azta,mennyit esznek a lányaid :shock: lehet nekünk is el kéne hagynunk a reggeli tápit :roll: pedig már nem is olyan későn esszük,általában 8 körül.De utána ebédig már csak egy pingui vagy tejszelet vagy túrórudi megy,úgy 9-fél10 körül.Szendvics az nem.Kipróbáltam,megcsináltam a szendvicset,mostmár töbször is amikor rossz idő volt,és nem mentünk ki sétálni,fél11-kor éheznek meg annyira,hogy megeszik a szendvicset.Az meg nem túl jó,ha dmeg élben meg ebédet akarom velük megetetni,vagy ha indulnánk ki,legkésőbb 10-re szeretek elindulni velük.Szóval lehet nekünk is el kéne hagyni...amikor nyaralni voltunk,akkor próbáltuk,hogy táp elött elmentünk az étterembe reggelizni,de akkor sem ettek.Viszont szerintem 9 körül már biztos megéheznének,és akkor időnk is marad játszózni.

Ja,és én is mondtam ám,hogy egész jó lesz,amikor együtt játszanak :wink:

Bringát hol és melyiket???

Babus,hova tudtak felmászni? :roll: Enyémek is már ebédnél mondogatták,hogy menjünk kanyargós csúzdához :lol: Mondom nem tudunk,ilyenkor az ovisok,sulisok vannak ott,és sokan vannak...így elmentünk a lakótelepre csúzdázni meg hintázni,ott senki nem volt :roll:
Lehet korai volt a mellény,mondjuk body+két pulcsi+ vastag mellény,de gondoltam a napon meleg lesz. :roll:
Miért nincs értelme a futóbiciklinek? :roll: szerintem simán!

Törpikém,tényleg,holnapra,arra az egy napra be kell menned?Elhiszem,hogy jó velük otthon,én csak egy fél estére indulok el itthonról kikapcsolódni,de már akkor hiányoznak,mikor még csak öltözöm...másnap meg mintha egy hete láttuk volna egymást nagy mesélések,mi volt itthon,anya hol volt,mit csinált,nézték a videót,hogy hogyan korizok :lol:
Te mit tudsz tenni,hogy ne kapd el?Imádkozni?Vagy van valami trükk?Gondolom ez is olyan,ami felnőtt fejjel rosszabb,nem?
Joghurtot mi is szívószállal esszük-isszuk :lol:

Zsófi,enyémek is mondják,hogy csókolom,de mindig sziát köszönnek...aztán ha megkérdezem,hogy a néniknek hogy köszönünk,akkor mondják kórusban,hogy csókolom,persze a nénik meg erre,hogy mond nyugodtan,szia...na,akkor érdemes tanítani őket? :lol:


DM :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

DM :shock: :twisted:

Nyulasz: köszi az értékelést! :lol: Pont jó? :lol: :lol: :lol: Bringát még nem tudom, el akarunk menni a dechatlonba kipróbálni. :wink: Semmiképpen sem fát és olyan kézvédőset. Sima, egyszerű aluvázast. Talán tescoban láttam most, de nem tudom. Gondoltam használtra, csak teszen ugyanannyiért adják, mint az újakat. :shock: :twisted:

Ja! Tényleg, te is mondtad, hogy milyen jó, hogy együtt játszanak. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt!
Nyulasz: ugy gondoltam, h nekünk már nincs értelme futonak :lol: amugy nagyon jo nekem szimpi sokan dicsérik :lol: más is megtanult egyböl bicajozni potkerekessel remélem nálunk is igy lesz :wink:
nálunk 6.30-7 körül isszák a 2,5 tejet és igy 8.30-9 a reggeli, 11kor vmi gyümi, kölesgolyo vagy semmi és ebéd 12.30
bringát a decathlonost nézem 25ezer nem olcso de talán el lehet adni majd utána...
Timi: nem tom mennyit szántok rá, 10ezer www.tanulobicikli.hu, ilyen van Zsófiéknak meg Esztiéknek is

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: sztem jol voltatok öltözve nekem kicsit beizzadtak lehet ma vékonyabb kabit adok

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,na makd írd,hogy melyik bicót választottátok! Babus,ennek pont az a lényege,hogy ne kelljen majd pótkerék...vagy nem? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: de méretben már kicsi lenne nekünk sztem, de utána kell ugyis potkerekes csak talán rövidebb ideig
vagy nem tom :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,kicsi? :shock: :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


azt hittem 3 éves kórtól vannak ezek,illetve már láttam olyat is,ami 2-5 éves korig,mert állítható.Na nem akarlak ám meggyőzni semmiről,de kicsinek biztos nem kicsi még.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus: 85-100 cm-ig jók a futóbringák. :wink:

ma megnéztük a tescosat, ami az újságban is van 11990-ért. Apa azt mondta, hogy a célnak megfelel. De még megnézzük a dechatlonosat is, mert ott ki is tudják próbálni és 1 ezressel drágább csak.

Holnap megyünk bringakiállításra, ott is biztos lesznek, tavaly is volt. Bár oda a csajok nem jönnek. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


khm 100 centin már tul vagyunk :lol: :lol: :lol:
Timi: hova mentek kiállitásra? ha nem gond nézel nekem árakat 14es brinyora? de csak ha nagyon unatkoztok :oops: :oops: ha van 25 alatt érdekelne cím is hozzá :oops: :oops:
Nyulasz: na ezért mert 100 centik már elmultunk :wink: ugy gondolom tovább tudnák használni a normál bringát mint h megvesszük a futot egy fél évre na érted mire gondolok ;) 2-2,5 évesnek látom értelmét akkor még 1-2 évet lehet használni, lehet nekünk is jo lenne de nem sokáig

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


csini a tetykos is
érdekes a gyerekbicora azt irja h 12es meg 16os van :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus hungexpora megyünk, nézek neked, meg begyűjtöm a címeket. Hű, de nagyok vagytok már!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


utánaolvastam véleményeknek elvileg még 3,5 évesen is jo de a többség azt irja h aki "késön" kapta 2 honap alatt meg is tanult egyensulyozni ami jo de utána már nem volt kihivás meg azt látta h a többi ilyenkoru potkerekessel megy igy neki is az kellett igy rövid idön belül 2 kiadás is volt...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi juj köszi nagyon ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


már nagyon 104es rucikban nyomjuk :lol: :lol: :lol: novemberben voltunk a nefro kontrollon akkor voltak 102 :D

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: na megnézem ott is akkor köszi ;)
gondolom már mindenhol bicajszezon van érdemes tényleg mindenfelé körülnézni :lol:
sztem más legyen, de nem tom mi :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én habpapaucsot akartam venni nekik, de nem kaptam. Volt mini meg 24-estől felfelé. Naná, hogy 23-as kellene! :twisted: De úszódresszt vettem nekik. 98-as, mert ránézésre szerintem ez kell, majd, délután próbálunk. Pedig még csak 88 cm-esek. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


remélem még lesz tetykoban akcijooo tavaly ott vettem (fruci)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én is ott vettem ma. :wink: de akarok nekik bikinit, olyan toppos felsővel strandolni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


de akkor még nincs akcio nem Timi? juj nagyon remélem idén többször tudunk majd pancsolni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ikres anyucik lesz ez még így se ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sztem ránk se jó a tavalyi :? lesem majd tetykot :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


fáj a fejem megint :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nekem tegnap délután óta fáj a fejem. A kávé kicsit rendbe teszi, aztán kezdődik előröl. :twisted: Nem hiszem, hogy akciós volt, de 1300-ért nekem ez nagyon tetszett, meg apának is -ez volt az igazán döntő érv. :wink:

Zsófi: a néven filóztok? Én nagyon ötlettelen vagyok, tőlem akár a régi is maradhat. :oops: :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ikres tizenkettő--a piszkos tizenkettő után? Na még gondolkom :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: jó! :lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok!

Huhhh most kicsit elvesztettem a fonalat.........

csak azt tudom itt a kecskeméti Tescoban minden le van árazva :lol: :?
ma véletlen betévedtem kénytelen voltam ott tápszert venni, és a szívem fájt mennyi mindent tudtam volna venni nekik

nagyon sokat veszekednek a lányok amikor ideülök biztos hogy jön valamelyik bőgve :?
uhogy szorri csak olvasok

névhez nekem sincs ötletem sajnos

Móni
KépKép
reunion
 
 


ááá semmi jo cipő nincs :evil: :evil: :evil: azaz van de 7500 :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni,enyémek meg veril egymást,és röhögnek.ököllel is ütik egymás fejét,na my egyszer olyat kapott Nono,hogy az ajtófélfa adta a másikat. Akkor nem nevetett... Babus,hol néztél cipit?mi deichmann,humanic,de semmi jó.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Én most néztem teszen új ddstepet Manónak, várom a választ, mert feltettem egy kicsit pofátlan kérdést. :oops: :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: deichmann, savoya cipibolt, b.örs cipibolt :(
Timi: jaja ddstep 7500 :(
na???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,és mi volt a kérdés?A felét ossza el kettővel? :lol:

Babus,én bízom benne,hogy a deichmannban lesz valami,nekünk nagyon bejött ez a baren suche vagy mi a neve,5 körül szokott lenni...a másik ár a bobby,az olyan 3ezres,de abba Balázs lába mindig beleizzad.Még nem is voltak most olyan melegek,és az félcipő,3 pár zokni fogyott el egy nap.délelötti séta után csere,és a délutáni séta után is csere :?

KépKép
noba
Budapest
 
 


tavaly nekünk is volt olyan baren azt én is szerettem :wink:
lesem a netet hát semmi :( nincs egy normális nem 10ezres gyerekcipőbolt :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Asszem várunk akkor.Végülis most jön a tavasz,ráadásul egyszer az érdi deichmannbanban azt mondták,menjek a másikba,a stopshopba,mert ők mindennap kapnak árut.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi,pöttyöskéd hogy van? Képzeld a H&M-ben törpillás zoknikat vettem :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,néztem a decathlon honlapját.Ha nem a kézvédősre gondoltatok,akkor a fékesre? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: áááá, annyira pofátlan nem tudok lenni, csupán azt kérdeztem, hogy ha leütöm fix áron benyeli-e a postaköltséget. De még nem válaszolt. :twisted:
Erre gondoltam: http://www.decathlon.co.hu/HU/run-ride-181112058/


Babus: 5500 a fix ár. Teszen kb. ekörül mennek az új, cimkések.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: