Új privát üzeneted érkezett!

Jé, egy táblázat! :) Köszönjük, én még elég titokzatos leszek. :lol:

Kor: 32
Uccsó mensi: október 5.
Lakhely és születési hely: vidék ;)

Neo: 2009-06-24

Jamy:2010-10-01

És ők is vidéken születtek. :D

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Berakom ide, a táblázatot, a frissült adatokkal.
1321512928.0699.xls

Megkérek valakit, hogy vegye át a szerkesztést, mert sajnos én már nem vagyok közétek való...

Azt hiszem értitek miért, és ha nem bánjátok nem szeretném részletezni, mert így is elviselhetetlen volt az éjszaka.



Egészséggel teli, boldog babavárást kívánok nektek.

Puszi

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


jujj airyale nagyon sajnálom:( mielőbbi babavárást kívánok.
Vendég
 

 
 

Jajj, Dina, nagyon sajnálom :cry: Mielőbbi regenerálódást Neked, testileg és lelkileg!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Dina! Nagyon sajnálom! :( Remélem gyorsan sikerül felépülnöd!



csero
Pécs
 
 


:(

Bevallom, én is rettegek, mert tegnap a doki nem látott semmit. :( Jövő héten kell visszamennem, biztatott, hogy lehet, hogy csak pici, jövő héten tuti látunk már dobogó szívecskét, de én már minden rosszra gondolok, méhen kívüli terhesség meg hogy megállt a fejlődésben azért nem látni, állandóan figyelem magam, minden kis szurkálástól, fájdalomtól rettegek, mindig azt hiszem, hogy na most itt a vége. Rossz ez a várakozás, de azért jobb pillanataimban bizakodó vagyok és remélek...

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


sziasztok,

izisz, MINDENKI retteg... vagy ha nem is retteg, a kisördög azért ott motoszkál minden koraterhes kismama agyában - az enyémben is. szerintem ez valahol természetes, és nem tudsz ellene mit tenni, max. igyekszel, hogy azért túlnyomóan pozitív gondolataid legyenek.
és ha nagyon lecsupaszítod, és racionálisan nézed, ez az a folyamat, amit úgy neveznek, hogy természetes szelekció... csak ha benne vagy, vagy bárki, akit ismersz, közel áll hozzád, k*rva nehéz bármit is racionálisan nézni :cry: :cry: :cry:
Neked egyébként biztos, hogy 6+1 vagy ma?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Izisz, petezsákot sem látott a doki? Ha méhen kívüli lenne, szerintem az látszana :roll: Lehet, hogy nagyon régi az uh gépe a dokidnak?

Szilva, igazad van, mindenkiben van még ilyenkor egy kis bizonytalanság. Először úgy gondoltam, a 12. hétig senkinek nem mondom, ide sem írok. Aztán már tudja jópár barátnőm, és ide is írtam, nem bírtam magammal :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


zita, sajnos nem azon múlik, hogy hova regisztrálunk, meg kinek mondjuk el :(
nálunk a szűk család tudja, egy barátnőm (de ő is csak azért, mert konkrétan rákérdezett, hogy hogyan állunk a lombikkal, és nem akartam hazudni), és a közvetlen főnököm. ja, meg egy kolléganőm, akinek inszemmel van babája.
azon én is agyaltam, hogy csak uh után jövök közétek, de aztán arra jutottam, hogy tök mindegy :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Persze, természetes szelekció, én igazából még lelkileg bírnám a vetélést, mert tényleg tudom, hogy így kell lennie, ha így kell lennie, de 2 gyerek mellett már nem olyan könnyű... Már amikor Jamyvel kórházban voltam az elején, azt is alig bírtam, mert Neo meg itthon volt 8 hónaposan nélkülem, úgy, hogy éjjel még megszoptattam, aztán itt a vége fuss el véle. :( Szóval gáz nem gáz, a gyerekek miatt félek inkább. Mondtam is páromnak, hogy ha most valami gáz lesz, akkor nem is tudom, hogy mikor fogom rávenni magam újra arra, hogy próbálkozzunk. NA, szóval nem lesz semmi baj!!;)

Zita!

Én sem láttam semmit, de ez nem jelent semmit. :lol: Doki azt mondta, nem lát semmit, bár mutogatott egy területre, motyogott valamit, hogy ott lesz majd szerinte. Nem tudom mit látott. Azt sem tudom, hogy az jelent-e valamit, hogy hátrahajló a méhem, hogy nehezebben látni vagy valami hasonló...meg eszembe jutott, hogy mintha Jamyt is később vették volna észre (ugyanezzel a géppel), nem rég volt, de mégis ilyenek kiesnek...úgy rémlik, mintha gyorsan kellett volna időpontot kérnem a kórházba a 12. hétre, mert már alig volt idő...de lehet, hogy csak ezekkel biztatom magam. :D

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


JA!

Mensi szerint itt tartok, amit a vonalzóm mutat. Hogy mikor fogant azt nem tudom.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Szilva, tudom, hogy nem azon múlik, csak ha valami mégis közbejön, akkor szerintem annál nehezebb, minél többen tudják. Meg innen is nehéz lenne búcsúzni. Persze ez is egyéni, mindenki más :roll: Én meg igyekszem optimista lenni :)

Izisz, drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


izisz, ez az, minden OK lesz :) a dokid lehet, hogy a felritkult mnyh-t látta, állítólag ilyen a beágyazódás helyén. biztosan fiatalabb a terhességed, mint mensi alapján lenne 8)

zita, persze, én is igyekeztem csak olyan emberekkel megosztani, akikkel arról is tudnék beszélni, ha bármi balul ütne ki. a szétkürtöléssel még várok :) meg amúgy is olyan jó, hogy az embernek van egy kis titka :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Drága Dina, rettenetesen sajnálom, hogy azon kellett keresztülmenned, amitől mindannyian félünk. Remélem, hogy mielőbb regenerálódsz lelkileg, fizikailag, és egy későbbi, szerencsés topic a tagjai közt üdvözölhet...

Zita, tök jó, hogy ilyen hagyományos neveket preferáltok! Hogy választottad a Pált?


Izisz, nekem Csaninál volt olyan, hogy a mensitől számított 6. héten még az ég egy adta világon semmit nem látott a doki, mert kiderült, hogy majdnem egy héttel később fogant a baba. Na, ezért sem rohantam most uh-ra...

Én optimista vagyok, de mostmár a dokiig nem mondom el senkinek. Azt a 6 napot még kibírom valahogy. Nekem anyukám tudja, tesóm, meg a három legjobb barátnőm. Meg a fórum :D

Tegnap csináltam megint egy tesztet, persze iszonyú erős pozitív lett, na én se fogok már meghülyülni... :lol:

Puszi lányok, jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, mivel Apa Péter, így a Pál adta magát valamennyire, és tetszik is mindkettőnknek, bár sokan kritizálták (már Julcsira is ez volt a fiúnevünk). Meg kicsit kiszúrás lesz vele, mert pont a névnapja környékén fog születni, ráadásul nyáron, suliszünetben :) Csakúgy mint apukája :D
Lánynévvel meg bajban vagyunk, nincs még egy, amit minden szempontból olyan tökéletesnek érzünk, mint a Júlia :oops: :D Na de még nem is vagyunk elkésve :lol:

Örülök, hogy pozitív lett újra a teszt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Amúgy olyan izgi téma ez, hogy fiú vagy lány lesz-e. Julcsit nagyon fiúnak éreztem, most viszont semmi érzésem nincs. És igazából preferenciám sincs, nekem az volt a lényeg, hogy legyen egy lányom, az már megvan 8)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Dina: nagyon sajnálom én is. Mielõbbi babavárást kívánok.

Mi is gondolkodtuk a már a neveken, még pár hónapja, és a lány nevünk az fix.: Bertina, a fiú név egyenlõre: Ronel (ez még változhat). Fiú nevet szerintem sokkal nehezebb találni, de ez csak én véleményem. :)

Szép hétvégét Mindenkinek!
picuri2
Budapest
 
 


Sziasztok!:)

Voltam uh-on, de valószínűleg kisebb a bébi, így "csak" egy 18 mm-es petezsákot láttunk és szikhólyagot. :) Két hét múlva ismétlés :) Azt mondta eszerint az adatok szerint 6+3. MOndjuk hasi uh-ot csinált, nekem meg jó kis védőréteg van rajta, úgyhogy pontosabb adatok majd a következőn lesznek.

Nekünk is megvan már a lánynév. A fiúval gondban vagyunk, MI már négyet ellőttünk, mert mindkét kisfiamnak két keresztneve van, így azt nehezebb lesz találni. :)

Szofi! Teszt:) Ezt mi az ismerősömmel bébi-dilinek hívjuk:) Ilyenkor olyan irreális dolgokat tud művelni az ember, hogy elképesztő. Saját magamon tapasztalom nap mint nap:)

Izisz! Drukkolok, hogy minden rendben legyen. Jövő héten biztosan láttok már egy pici emberkét! :)



csero
Pécs
 
 


Zita, én annyira meg voltam róla győződve, hogy nekem két lányom lesz...hogy evidens most már, hogy két fiút kapok helyette :D Majd becsúszik a harmadik, aki szintén fiú... 8)
Erre el voltam készülve az első terhességem elejétől. Most ki fogtok nevetni, de én a 12. heti uh-n kapott foto alapján már úgy láttam, hogy ez egy kisfiú profilja, és 6 hét múlva négy mm-es bizonyíték is rendelkezésre állt :lol: Szóval a háromból egy fiúcska már itt is van! :D

Nekem tetszik a Pál. Van egy barátom, aki Pál és Pajának hívjuk.
Hááát, igen Csanád - mint név - az csak egy van. A másodiknak be kell érnie a második legjobbal... :D Már ha tényleg fiú lesz.

Picuri, ez érdekes, szerintem is több jó lánynév van, de valahogy fiút már másodjára is sokkal könnyebben eldöntöttük... Talán pont emiatt...?

Csero, mondd el légyszi a lánynevet, meg a kisfiaid neveit!!! Légyszilégyszilégysziii - bébidili :)
Gratulálok a kis petezsákocskához!! Két hét múlva már dobogó szívecske is lesz!
UH, védőréteg az van bőven nálam is...
:oops:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


MA elkezdtem egy kicsit vérezni. :( Még várok. :( Azt olvastam, hogy a 7-10 hétig van az az időszak, amikor a petefészektől a méhlepény átveszi a sárgatesthormon termelést, és ilyenkor a petefészek már nem, a méhlepény meg még nem termel elég hormont. Ettől lehet a vérezgetés, ezt támogatják meg azokkal a gyógyszerekkel amiket többen is használtok. Remélem nálam is csak ez van, szerdáig megpróbálok kitartani, de ha holnap erősödik akkor irány az ügyelet. :( Most még csak enyhe rózsaszínes és csak a wc papíron látszódik és délután óta van, nem nő, mintha inkább csökkenne. Ha el akar menni úgyis el fog. :( Drukkoljatok!!

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


izisz drukk.
nekem barnás bűzös folyásom van
Vendég
 


Sziasztok!

Izisz! Nagyon sok drukk, hogy minden rendben legyen! Tényleg inkább menj be az ügyeletre, ha nem múlik. Inkább egy felesleges kör és akkor biztos uh-on is megnézik. Szorítok nagyon!

Roni! Neked is mennek a drukkok! Voltál dokinál, vagy bemész ügyeletre?

Szofi! Bébi-dili:) A nagyobbik gyerkőc Dániel Máté, a kisebbik pedig Soma Bálint. :) Somi 36. hétig következetesen Bátor Barnabás volt, de szülés előtt 3 héttel mondtam, hogy ez nem lesz jó, keressünk mást. :) A lánynevünk pedig Csenge Róza.:)
És mik a neveitek?

Nemek: Én Daninál biztosra tudtam az elő pillanattól kezdve, hogy kisfiú. 16 hetesen már meg is mutatta. :) Somi 36 hétig titkolta, nála semmilyen megérzésem nem is volt. Az előző terhességemnél az elején mondtam, hogy tuti kislány, aztán egy nap bekattant valami és biztosra vettem, hogy kisfiú (a patológiai jelentésből kiderült, hog ykisfiú volt). Most megint kislányt érzek, de gyakorlatilag mindegy, csak minden rendben legyen! :)

Picuri! MIlyen különleges neveket választottatok! Nagyon szépek. :)

Szép hétvégét! :)



csero
Pécs
 
 


Izisz, Roni, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! Én is inkább bemennék feleslegesen az ügyeletre, szerintem ne halogassátok... Hátha kell a hormonpótlás, és akkor minél előbb, annál jobb...

Csero, nagyon szép nevek, igaziból mindegyik tezsik. Nálunk Csanád ugye a kisfiúnk (nincs második neve), most Botond a befutó. A lánynál a számításba jöhetőek: Noémi, Rebeka, Róza :D és Blanka. De mivel a Blanka mindkettőnknél negyedik helyen van, ezért szerintem kiesett.
Biztos vagyok benne, hogy ezúttal minden rendben lesz!!!!
Én nem érzek semmit. Hol fiút, hol lányt, pontosabban. 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szedek már utrót.
Vendég
 


.........
kisbogyocska
Kozármisleny
 
 


Roni! Hogy vagy? Javult a helyzet?

Izisz! Nálad mi újság? Ugye javult a helyzet?

Szofi! A Botond nekünk is tetszik nagyon, d enem megy a vezetéknévhez, így kilőve. :) vagy :(



csero
Pécs
 
 


nem. a bűzös váladék megvan így reggel első dolgom a nőgyógyász. azért nem megyek ügyeletre mert ott egész nap várhatnék mivel nincs még fogadott orvosom. ez egy fertőzés lesz. kapok majd rá kúpot.
Vendég
 


Kisbogyócska...???

Csero, jajj, ne is mondd, kb. ezer nevet kellett kilőnünk a vezetéknév miatt...

Ronika, remélem, hamar meggyógyít a doki!!

Puszi nektek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem, sajnos kicsit rosszabb lett, már a betéten is látszódik, de még mindig nem vészes. Szülésznőmmel beszéltem, hogy bemenjek-e az ügyeletre, ő azt mondta, hogy felesleges, mert úgyis hazaküldenek egy uh után. Méhenkívüli meg kizárt. Azt mondta inkább várjam meg a szerdát, addig pihizzek, ha elkezdek görcsölni, akkor menjek csak az ügyeletre, de sajnos akkor sem tudnak mit csinálni, ha el akar menni, akkor el fog. :( Szerinte amúgy a szervezetem emlékszik a mensire, az lehet, mert nagyon nyákos az egész. Tényleg olyan, mint egy mensi, csak sokkal kevesebb. Úgy érzem már beletörődtem, bármi lesz elfogadom. Inkább pesszimista vagyok már, de érjen pozitív csalódás.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hú, titeket követni nem könnyű, négy napig nem voltam gép előtt. :o Azért visszaolvasgattam.
Dina!
Én is nagyon sajnálom, és ha még olvasol minket, kívánom neked, hogy nagyon hamar összejöjjön egy gyönyörű, egészséges kis manó.

Izisz!
Nem szabad pesszimistán gondolkodni, az a baj, hogy a félelem irányítja a gondolataidat, minden rendben lesz!!! Nagyon sok ilyet hallottam már, hogy amikor mensi következett volna, vérezgetett a kismama. Csak pihenj sokat, és lásd magad előtt a kisbabádat, aki teljesen egészséges.
(Akkor csak zárójelben súgom meg, hogy most parázósabb vagyok, mint az első terhességemnél, de igyekszem pozitívan gondolkodni).
Ronika!
Drukkolok neked is, hogy könnyen megoldódjon a problémád.

Én még vacillálok, hogy mikor menjek dokihoz, annyira szeretnék már bizonyságot, de úgy akarnék elmenni, hogy már szívhangot is halljunk. Csütörtökön mennék, azt hiszem akkor leszek 7 hetes.
Vagy várjak még egy hetet?
Nagyon szépek a nevek, amiket választottatok, a Pál Paja becézése is aranyos. Nekünk ha lány lesz, akkor Zamira vagy Hanna, esetleg egybe: Hanna Zamira, ha pedig fiú, akkor Benedek vagy Martin, de azért még konzultálok az urammal. :lol:
Mi még nem mondtuk el senkinek, megvárom az UH-t minimum, plusz a családnak karácsonyi meglepinek szánjuk. :)

UH előttieknek kitartást, UH utániaknak kitartást a következő UH-ig. 8)
Puszi

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 


megjöttem. van egy bakteriális gyulladásom arra valami aranyáras kencét kaptam. Ééééééééééés van egy egy centis dobogó csodám:)

uhu alapján:7+2
fogantatás szerint 6+4
Vendég
 


Gratulálok!! :)

Már bocsánat, nem idevág, de rájöttem már ki vagy! :) Szerintem teljesen rád lehet ismerni, hogy tudsz így rejtőzködni? :) Pedig mi sosem voltunk egy topicban, csak leskelődtem másfelé is, és egy 4 fiús anyuka, aki 5. nek lányt vár feltűnő jelenség. :)

Velem semmi változás, nyugodtan várom a szerdai napot, sokat pihizek. Olvasógép lettem, csak mesélek, mesélek rendületlenül a gyerekeknek. :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Izisz, nagyon szorítok neked, én is azt gondolom, hogy nem elsz baj! Meseterápia jó ötlet! :) Mindjárt itt a szerda - ezt magamnak is mondom, én is akkor megyek.

Anyesz, betöltött 7. héten már 100%, hogy lesz szívhang, menj nyugodtan uh-ra!!

Ronika, gratulálok az egy centishez! Jobbulást!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kép

ronika, izisz, hogy vagytok? remélem, gyógyulgattok, illetve megszűnt a barnázás is!

többiekkel is remélem, minden okés.

én már nagyon várom a csütörtököt, egyszerűen katasztrófa, amit képes vagyok művelni, meg agyalni, megőrjít ez a bizonytalanság...

hoztam egy táblát is. a megnyitásához jelszó kell, ezt elküldöm priviben Nektek.

1321946678.506.xls

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok.
köszike jól:) jó a kence hatásos:) én kérnék jelszót
nekem semmi bajom viszont a fiaim éjjel emlegették a kígyót helyettem. 1-3 ig hányást takarítottam. így ma ugrott a vérvételes meg egyéb nyalánkságok majd holnap reggel megyek mindenre és a héten elintézem a kiskönyvet
Vendég
 


ronika, ott kell lennie a privik között... legalábbis nálam még a kimenő fiókban figyel a nevedre küldött üzenet...
ha mégsem, kiabálj, és küldöm ismét :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


megvan:) csak a rendszer nem jelzett privit. köcce:)
Vendég
 


szívesen 8)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva, de rendi vagy, szupi! Viszont a jelszót én se kaptam meg. Megtennéd, hogy elküldöd?
Puszi!
(Jaj, ne is mondd, már az órákat számolom, még 33 óra... Mármint az UH-ig)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Roni! Örülök, hogy jó a kence! És a dobogó kis csodához hatalmas gratula! :)

Szilva! Nekem az e-mail címemre ugyan jött értesítés, hogy kaptam privit, de a babanetes fiók full üres. Nem tudom mi történt, de elküldenéd nekem mégegyszer a jelszót?

Anyesz! A betöltött 7. héten már tuti van szívhang! Nálam azért nem volt, mert valószínűleg pár nappal kisebb a bébi. (mint mindig):) Én két név párti vagyok. :) Ezek szerint ti is lányra pályáztok? :)

Szilva blogján találtam a kedvencei között egy oldalt, amit elolvasva szétröhögtem magam! De komolyan! Sok helyen nem tudtam megállni, és visítva vinnyogtam. Gyakorlatilag az sem tartott vissza, hogy a gyerekeim bármikor felébredhetnek. :) :oops:
Lehet, hogy ismeritek, de hátha valakinek új, ezért ide teszem a linket. HA akartok pár felvidítóskönnyezveröhögőstérdetcsapkodós percet- órát (mert abbahagyni nem nagyon lehet az olvasást), akkor nézzetek be ide:

http://www.lustanyu.hu

Szép napot! :)



csero
Pécs
 
 


Zita! Hogy vagy? Régen néztél be. MInden oké? :)



csero
Pécs
 
 


Csero, köszi a hiányolást, nálunk minden változatlan :) Alvás a köbön, hányinger, émelygés, már kicsit uncsi, de tudom egyszer elmúlik :)

Most csak bekukkantottam, mert anyukámnál vagyunk Julcsival két napot, majd csütörtökön jövök!

Jelszót megkaptam, Szilva, köszi. (Bár a babanet azt irta, hogy nincs privim :shock: , de megnéztem és ott volt.)

Holnapi, csütörtöki UH-soknak drukkolok nagyon, várjuk a hireket! Kitartás mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Szilva, köszi, hogy átvetted a táblázatos dolgot. Azt hiszem, én még nem küldtem adatokat.
Ha még lehet pótolni:

Név: anyesz
kor: 30
terhességi hét: 6+5?
legközelebbi vizsgálat: nov. 24. UH
tesó: Dominik, 2 és fél éves


csero!
Igen, jó lenne egy kislány a fiú után, (bár öltöztetni sokkal bonyolultabb :D ), de az elsőnél is lányt éreztem, erre... De nem cserélném el Domit száz lányért sem.
:)

Izisz, Szofi!
Mennek a drukkok holnapra!

Ronika!
Örülök, hogy használ a krém, biztos hamar kimászol ebből a fertőzésből.

Szorítsatok, hogy csütrötökön végezzek fél 12-re, mert délben már a munkahelyen kell virítanom, és ugye nincs mire hivatkozni, ha kések, még nem tudják, mi a helyzet.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 


Csajok! Ti már gondolkodtatok a zárt topikon? Kell-e, ha igen mikor?

Anyesz! Drukk, hogy időben végezz! :)



csero
Pécs
 
 


szofi, privi ment!
szerencsére én nem időpontra megyek uh-ra, így nem tudok mit számolni (az hiányozna még... :shock: :roll: :shock: :roll: :shock: :roll:)

csero, privit elküldtem Neked is (mi lelte a babanetet????????? benyeli a priviket?)
lustanyu függő lettél? :):):):) nem csodálom :)
zárt topikot támogatom, több személyes dolgot meg tudnánk beszélni, nyugodtan lehet képeket is felrakni.

zita, uh-s drukkot köszi, elraktam csütörtökre.

anyesz, szerintem benne vagy a táblában... de megnézem holnap, és ha kell, frissítek.
drukk, hogy beérj holnap időben ++++++++++++++++

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva köszi, meg tudtam nyitni, nagyon lelkiismeretesen kitöltötted, köszönjük! Jaaj, nekem még 23 óra a holnapiig.... az egyik barátnőm már rám is sütötte, hogy úgy viselkedek, mintha az első gyerekemet várnám! :) De hát valahol mindegyik új, mindegyik első, és egyszeri, és megismételhetetlen, nem?

Csero, én imádom lustaanyublogot, már régen olvastam. De zokogtam én is a röhögéstől, sokszor, sok helyen... :D

Zita, kitartás, azért az anyák csodákra képesek, jó, hogy anyukádnál vagytok! :)

Anyesz, szorítok! De azért valami kamilla-dumával készüljél fel minden esetre...

Csero, én nem szeretnék zárt topicot.
A másik topicunkban mondjuk jóval a gyerekek születése után merült ez fel (sokan csatlakoztak még szülés után is, nagyon jó fej tagok!), és az lett az eredménye, hogy nagy konfliktus volt, meg szétzilálódott az addigi tök jó csapat.... :cry:
Meg szerintem iszonyat kevesen vagyunk még...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szilva: tök jó, hogy átvetted a táblázatos dolgot. Köszi! :) Én is kérhetem a jelszót?

Akik mennek lassan UH-ra nagyon nagy drukk! Sok szépe és jó lássatok!
Remélem a többiek is jól vannak. :) Nálam náha émelygés jön elõ, meg a puffadás.

Én megyek szerintem legkésõbb UH-ra, csak jövõ hét csütörtökön. Már nagyon várom, akkor leszk kb. 7 hetes terhes.

Ronika!
Örülök, hogy használ a krém.

Aki dolgozik, az mikor fog szólni bent a munkehelyén?

Szép estét Mindenkinek!
picuri2
Budapest
 
 


sziasztok. itt zárt topikot nem lehet csinálni. de vagyok zártban az nlc-n az anyatanyán és a hoxán is. ha valaki zártba akar jönni ezek közül válasszon:)
Vendég
 


sziasztok!

még nagyon friss vagyok nem mondanék még semmit, zárt topicot támogatom én az anyatanyát ismerem, sztem jó.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Lehet csinálni zárt topicot itt is, nekem itt van a julcsis zárt topikom, én nem mennék szivesen máshova. Szerintem még nagyon korai lenne záródni, várjuk meg, hogy kialakuljon a csapat jobban. Mert ha meg azt mondjuk, hogy a zárthoz is csatlakozhat bárki új, annak meg nem sok értelme van szerintem, mert bárki irhatja magáról, hogy júliusi babát vár :roll:
Amúgy nálunk működik a zárt topik, továbbra is jó a csapat, de jóval szülés után lett csak zárt, én is csak szülés után csatlakoztam oda...
Valaki irta a gmail-es fiókot, ahova lehetne fotókat feltenni, az jó ötlet szerintem. :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: