Új privát üzeneted érkezett!

Üdv Nyunyi!
Apa nagyon kattog, de megbeszéltük, hogy először nézzen rám a doki, meglátjuk mit mond, aztán ha úgy van akkor mehet... De majd megmutatom neki a hozzászólásokat, biztos örülni fog, hogy a 2. trimeszterben aktívabb leszek :D
Én ma kicsit émelygősen ébredtem, reggeliztem egy kis ciniminit, aztán hideg ásványvíz, sajnos a kóla elfogyott, de ma Apával gyömbért hozatok, és HAGYMÁS TEJFÖLÖS CSIPSZ!!!!! Isten :D
A cicik nekem is nagyon fájnak :(

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


köszi a szíves fogadtatást csajok :D jól esik:)

Igen ha fiú lesz Bence lesz a nevecskéje:) mi is BB sek leszünk:D Bán Bence lesz a nevecskéje ha fiú,de én tudom h az lesz kisfiú:DDérzem:) nagyfiamnál is tudtam h fiú lesz és a kislányomnál is:) Kicsit félek hogy fogom birni :D kislányommal amikor terhes voltam állandóan aludtam:DDalig bírtam kimászni az ágyból ö meg kicsi csak 14 hónapos ,mi lesz ha megint rámtőr az álom kor?!!igyis állandóan gyengének érzem magam,na meg a szédülés:SSS na de majd lesz valahogy :D Nállunk nincs gond a szexel ugyan úgy kívánom mint máskor :D :D :D

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


ja tejfölös chips az nekem is megy:DDD én állandóan a hagymás fokhagymásat enném:DDD

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 

 
 

Sziasztok,

megjöttem a dokibácsitól. Minden rendben van velünk. 7,8 mm a petezsákocska doki szerint ez a korához képest rendben van. 2 hét múlva megyünk vissza szívhangot nézni, pontosabban 12-én. Jaj az még olyan messze van.

nyunyi, üdv itt, gratulálok Neked és problémamentes várandósságot kívánok.

Dokim szerint, Femibion mellé halolaj omega 3-al mehet, magne b6 majd később most nem kell, folsavat elfelejtettem megkérdezni, most jutott eszembe :( na nem baj, hát így azt sem fogok szedni.
pannik
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék Hozzátok!
Ma derült ki, hogy hosszú évek után teljesült a vágyunk és babát várok.
Gratulálok minden kismaminak! :)
mdooor
 
 


Pannik szió:)

köszi az üdvözlést:) holnap reggel én is megyek dokibácsinkhoz, meg vérvételre:SS amit annyira utálok:DDD

Mdoor üdv itt nállunk és hatalmas gratula a kicsi kincshez:) 5 évvel ezelött én még meddöségi klinikára jártam 3 inszem után nem lettem terhes aztán leálltunk vele és spontán lettem terhes:) kilányom most 14 hónapos és jön a kistesó:DDD

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


uhhh, de jóóóó szaporodunk :D mármint létszám ügyileg gondolom a szaporodást :)
Minden újonnan érkezőnek boldog és probléma mentes baba várást kívánok.

Nyunyi: a kisfiam áprilisba lesz 1 éves, de már mellette is lefáradok rendesen az egész napos pörgésbe. Zsomám mondjuk mindent nagyon korán kezdett, úgyhogy ő már megállás nélkül mászkál a lakásba, kertbe, játszótéren. Most a napokba kezdett el érdeklődni a képes könyvecskéi iránt, arról kell neki mesélgetni, na akkor megáll. De ha abba hagyom a magyarázást, akkor hozzámvágja a könyvet és rámkiabál a kis törpe terrorista :D

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Kösz a biztatást most kicsit jobb. Össze kellett szedjem magam, mert ma délután én vigyázok a keresztfiamra, aki 2,5 éves mert az anyukája be kellett feküdjön a kórházba, és míg jön az apukája a munkából addig ketten leszünk :). Kicsi rosszcsont, gondolkodom mivel üssük el az időt.

erzsebet0312: jó kacagtam a köröm reszelős dumádon :lol:

pannik: szuper!

mdooor: neked is üdv a csapatba, és gratulálok :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


mdoor, üdv a csapatban, gratulálok és nagyon örülök, hogy sikerült hosszú évek után, mi is így vagyunk ezzel :D

nyunyi vérvétel de szupi Neked (még ha utálod is), hogy már itt tartassz én még két hétig semmilyen vizsgálatra nem megyek. na nem baj, várok türelmesen, Neked meg egy kalappal hozzá, hogy nehogy rosszul légy.
pannik
Budapest
 
 


Kaccso kitartást a ma délutánhoz :)
pannik
Budapest
 
 


kaccso: menjetek ki egy közeli játszótérre. Azt minden gyerek szereti :)

Elkezdtem csinálni egy táblázatot, a ki mikor szül kérdésben. Gondoltam kiegészítem még egy két infóval. A következő adatok at tartalmazza a táblázat: anyuka neve (amit itt forumn használ), lakhely (város, kerület,), kórház, ahol váhatóan szülünk, várható születési idő, baba neme, baba neve (ha már tuti biztos), testvérek.
Ebből a sok adatból összeszedtem a várható születési időt.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Tudom, hogy van olyan adat, amit most még nem tudunk, de majd folyamatosan feltöltöm a táblát az új infókkal :)
Ha valaki nem akar megadni adatot, akkor hagyja ki a nem kívánatost!Viszont Azért aki szeretné, írja itt meg :)

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


selyem, nyunyi, mdooor: nektek nem találtam még a szülés várható idejét :( Majd Ti ezt is írjátok meg :)

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Hű, ez tök jó :)
-Salgótarján közelében lakom, a dokim Gyöngyösön praktizál, ezért ott is fogok szülni, szerintem. :) Ide a magánrendelésére járok csak. :)
-Kalkulátor szerint november 14., de pontosat csütörtök este tudok mondani, akkor megyek dokihoz.
-Tesó nincs. :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok lányok :D
üdv.az újaknak és problémamentes ,boldog babavárást :)
pannik szuper hogy minden ok :D egy-kettö eltelik az a 2 hét
:D
kaccso játszótér az tuti ügy:-)

én adataim
evik, Dunaszerdahely /Szlovákia/,DSz-i kórház/nincs neve:-)/, 21.11.2011/?még pontositom a 20.ai uh után:-)/,,,testvér:Ádám 3 éves

nekem ma egész jó napom volt, leküzdöm a reggelt aztán szuper minden,kivéve az álmosságot,de kibirom:-)

együttlét: hát nemnagyon vágyom rá,föleg hogy majd elalszok már 7kor...mire Ádi alszik valoszínü hogy én is elalszom addigra mellette :lol: majdcsak megjön az étvágy vagy tovább tudok fent lenni
:roll:


Évi



evik
 
 


sziasztok ismét :D

Én Békéscsabán a Réthy Pálban fogok szülni és Dr Ombodi Róbert a dokim és 2011.11.15 re vagyok kíírva:) Van egy 8 éves kisfiam Lacika és egy 14 hónapos kislányom Zsuzsika:) És remélhetőleg pocaklakó kisfiú lesz és akkor Bencus lesz a nevecskéje:)remélem nem felejtettem ki semmit :lol: amugy nagyon jó kis ötlet ez a táblázat:)

Molme jujj akkor nálatok se lesz túl nagy a korkülömbség,nekem azt mondták bátor vagyok h ilyen hamar jön a következő babuci :)

na most megyek lehet majd este még leszek :wink: puszi nektek addig is :P

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


alakulunk :) megkérdezhetem amúgy, hogy ki hány éves? :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok!!!!!
Köszöntöm én is az újakat és mindenkinek boldog babavárást!!!
Hűűű.de sokat kellett vissza olvasnom,mióta nem voltam itt.....
3.napja fel sem tudok kellni az ágyból,lázas vagyok,köhögök,orrom folyik......mindent elkaptam amit lehetett :( :( :( :( :( :( :(
Most legjobban attól félek hogy a baba elkap valamit......
Óvom a fiamat is ettől.......

Mi kislányt szeretnénk bár a lényeg az hogy egészséges legyen!
Kisfiam 25hónapos Krisztián!Ha kislány lett volna a Luca nevet kapta volna....
Most amibe mindenki egyetért az a kislány név:Lara :P
Ha fiú lesz akkor Dominik.....vagy majd még apa ebbe beleszól :D
Jah...nálunk jelenleg nincs házas élet...nagyon félek,és nem akarom hogy bármi baja legyen a bébinek...jah meg folyton alszom,szóval így nem is lehet
:D :D :D
Én egyébként 25 éves vagyok......
http://picibaba.hu]Kép

http://picibaba.hu]Kép
dittka85
Sárbogárd
 
 


én 26 vagyok :D és a nevek Léna/Márk egyelöre ,de még változhat :lol:



evik
 
 


jaj dittka és jobbulást,pihenj sokat :(
molme jó ötlet, ja és ügyes vagy hogy kibogoztad mindenki várható szülését :lol:



evik
 
 


MOLME : aranyos vagy hogy megcsinálod a táblázatot én a kistarcsai Flór Ferenc kórházban fogok szülni Szentágotai Ferencnél, a tesó Nellike 26 hónapos, és ha lány lesz Fanni lesz ha fiú még passz vagy Bence bár párom ma elvetette, vagy Milán :lol: én 27 éves vagyok.
Ha valami hiányzik csak szólj :lol:

Kaccso: hát igen ilyen vagyok én :lol: szegény párom :P

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


köszi a válaszokat :) jól éreztem én, talán én vagyok itt a legfiatalabb... :) szeptemberben leszek 21! :D
Dittka jobbulást!!!! Pihenj sokat, és igyál sok vizet!!!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


dittka85: gyógyulást!

Hú de aktív itt mindenki :), ez szuper.
A játszótér bejött :), kösz a tippeket.

molme: nagyon jó ötlet a táblázat. Én erdélyi vagyok, pontosabban szentegyházi. A székelyudvarhelyi kórházban fogok szülni. Nevek Boti/Orsi, nincs tesó. Asszem ennyi, ha valamit kihagytam szóljatok.
Ja és én 23 éves vagyok.

Köszi a biztatásokat, délutánra helyre jöttem, csak az álmosság maradt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


erzsebet: Te kistarcsán is laksz? Egyébként egy ismerős a Flór Ferencbe szülésznő :) Megkérdezzem esetleg, hogy bevállal-e? Nem semmi a nőci magánemberként, de szerintem él, hal a szakmáért amibe dolgozik, és biztos jól is csinálja. Kicsit... nagyon nagy a szája, de jó fej :) És ő tényleg megy ha menni kell. Uncsi tesóm esküvőjéről este 11-kor felált, hogy megy szülni, mert hívták ...

Én 29 leszek idén. És igen elég hamar jön a kistesó, de ezt én nagyjából így is szerettem volna. Mondjuk az tény, hogyha mondjuk juniusba, vagy juliusba esek teherbe, jobban örültem volna neki ... De ez van... :D Így is örülök a kis újoncnak.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok,

táblázat jó ötlet, Molme köszi,
a köv adatokat tudom (szeretném) megadni: Pest megyei vagyok, a Szent Jánosban szeretnék szülni Budán, Molnár doki az orvosom. Nevek még nem biztosak, ha fiú lesz a Bátor felé hajlunk, ha lány lesz még nem tudjuk. Tesó nincs, Ő az első gyermekünk.

Ditka, jobbulást Neked, mielőbbi teljes egészséget kívánok.

Álmosság nálam is megvan, hazamegyek és szinte a vacsora alatt elalszom de aztán felébredek felmegyek a hálóba és újra elalszom. Rosszullétek továbbra is elkerülnek.

Tegnap beszkeneltük a kis petezsákról kapott képet, úgy elérzékenyültünk a férjemmel, olyan jó nézegetni meg beszélni hozzá teljesen odavagyunk már most a kismanótól.

Már csak 2 hét és hallhatjuk dobogni a szivecskéjét, csak minden rendben legyen, de jó némelyikőtöknek, hogy már hallott szívhangot.
pannik
Budapest
 
 


Molme: hogy hívják a szülésznőt:? még nem tudom hogy fogadjak-e a Nellusnál nem lehetett fogadni és ő mennyit kér érte?
Egyébként nem Kistarcsai vagyok csak ide tartozunk és ez van hozzánk a legközelebb :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma találkoztam a főnökömmel és elmondtam neki a nagy hírt. Elég hülye helyzet volt, olyan ideges voltam, majdnem elbőgtem magam. Mikor megmondtam szóhoz sem tudott jutni, végül kinyögött egy gratulálokot és egy köszönömöt :). A köszönöm arra vonatkozott h elmondtam. Ja és egyébként férfi a főnököm és az összes munkatársam is.

pannik: nekünk is az első látogatás óta ott virít a kis kép a hűtőn és minden nap megcsodáljuk, pedig alig látszik rajta valami. Mi is be akarjuk szkennelni csak nincs itthon szkennerünk, de a nővéremnek van és ott befogjuk.
Én kíváncsi lennék a képre :), ha más is azt mondja akkor felteszed?
Mi 5-én megyünk szívhangot nézni, de már számlom a napokat, alig várom.

Ma szinte egész délelőtt hányingerem volt, délutánra pedig elmúlt. Ne is beszéljek az extra álmosságról, és erre még rátesz egy lapáttal az esős idő is. Ma még kicsi görcsféléim is voltak, olyan volt mint mikor megjött. Utána olvastam, h kb ilyenkor kéne megjöjjön ha nem lenne baba és ez normális.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!!
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat,ma már egész jól voltam,úgyhogy kismanómmal szinte egész nap kint tudtunk lenni!

Én fejér megyei vagyok,ezért a Székesfehérvári Szent György kórházban fogok szülni!Dokit nem hiszem hogy fogadunk,kisfiamnál sem volt!Bár végig ugyanahhoz a dokihoz jártam,akinél aztán szültem is,de ez a véletlenen múlt!
Van egy 25 hónapos kisfiam Krisztián és reméljük kapunk mellé egy kishugit Lara babát :D :D :D :D :D
Én 25 éves vagyok!!!!
Puszi nektek!!!!
dittka85
Sárbogárd
 
 


Sziasztok!

Gratuálok minden novemberi babavárónak! Most találtam rá erre a társalgóra, az elmúlt napokban folyamatosan a netet bújtam. Ma voltam UH-on 3. alkalommal és nagyon kellett nézni, de az orvos talált egy 4.8 mm-es petezsákot, van fala és bele lehet képzelni akár..Ezenkívül van még egy (sárgatest) cisztám, ami 40 mm-es. Február 21-én volt az utolsó mens. elsõ napja, tudom hogy 3 alkalom elég sok ilyen korán, de pajzsmirigy mûtött vagyok, PCOs, és már volt egy missed ab.-om 1 éve üres petezsák miatt :-(
Tele vagyok aggodalommal és félek, hogy megismétlõdik.
A teherbeesés mindkét alkalommal elsõre összejött :-)
Most nagyon reménykedem, hogy nem lesz baj, több mint egy hete 37.3 a hõemelkedésem, szédülgetek (szerintem az Utrogestan okozza) és tegnap óta sajnos felfázásos tüneteim vannak.. szúr a vesém és a hasam.. Holnap urológia :(
lulu06
Vác
 
 


lulu06: gratulálunk és sok sok +++++, csak pozitívan gondolkodj, minden rendben lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


jó estét csajok! jöttem én is szétnézni... ma elég gány napom volt, szinte csak feküdtem egész nap, és rettentő álmos vagyok. valamitől a hasam is megy/ment. :( pocsékul vagyok. legszivesebben átaludnék kapásból 3 hónapot... :)
kitartást mindenkinek :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, kicsit eltűntem.
Írom az adatokat a táblázathoz. 36 éves leszek idén, első baba, a kalkulátor szerint november 28. a szülés időpontja. Tervezett császár lesz, mert volt egy nagy méhműtétem és sajnos nem lehet természetesen szülnöm, de már megbékéltem ezzel, lényeg, hogy itt a babuci a pocakomban. :D
Lakhely Budapest XI. kerület, a kórházat még nem tudom, vagy Szent Imre, vagy Szent István.
Holnap este megyek dokihoz. Azért ilyen korán, mert anno a petevezetékemet is műtötték és ki akarom záratni a méhen kívüli terhességet. Persze tudom, hogy úgysem az... :D
Tünetek: álmosság, délelőtti émelygés, mellfeszülés, de ezek közül egyik sem vészes, teljesen viselhető.

Jó éjt Nektek és a babácskáknak is, holnap remélem jó hírekkel és egy szép petezsák fotóval jövök. :D
mdooor
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem igazán tudtam az elmúlt két napban felnézni, mert orvosokhoz járkáltam meg védőnőnél voltam. Végre megkaptam a kiskönyvet! :)
Az újaknak üdv a csapatban és boldog babavárást!
A táblázat nagyon jó ötlet!!! Meg is adom az adataimat! :)
2011.11.12.-re vagyok kiírva. Győrben lakom és ott is fogok szülni a Petz Aladár Kórházban. Dokim neve: Dr. Nagy Zoltán. 24 éves vagyok. A picur neve még nem dőlt el, de a Krisztofer és a Kiara az, amin gondolkodunk.
A házaséletről, annyit hogy az orvosom nem javasolja az első 3 hónapban és ezt a párom meg is érti szerencsére. :)
Mindenkinek szép estét és Jó éjszakát!


Kép
mimite
Győr
 
 


jucka0906: neked is kitartást.

mdooor: várjuk az eredményt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok :D
kaccso akkor túl vagy rajta :) neheze megment, bár érdekes lehet egy csupaférfi társaságban dolgozni :lol:

szia lulu gratula,boldog babavárást és sok-sok pozitiv gondolatot és minden ok lesz hidd el :)

Évi



evik
 
 


Új szoptatós melltartók -tiszta pamut- 1400 ft-ért és szoptatós hálóingek vannak 3990 ft-ért a www.gportal.hu/elenorkismamaruha oldalon.
Szép estét!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

Lulu, üdv itt, nagyon drukkolok Nektek, higgyél benne, hogy minden rendben van.

Mdoor, drukk holnapra a petezsák kukucshoz, várjuk a jó híreket.

Kaccso, megtaláltam a blogodat, legalábbis ezen a néven találtam egyet :D és gondolom hogy a Tiéd, én is létrehoztam egyet, de még abszolút szupertitkos. Én egyelőre nem akarom elmondani senkinek sem, főleg nem a munkahelyemen, a 12-ik hétig csak és kizárólag szülők és a legközelebbi barátok na meg a fórumos társak tudnak rólunk, senki másnak nem szólunk, még nem kellenek a kérdések.

mimite, nekem is ezt mondta a dokim a házaséletről, igaz egyelőre úgy fogalmazott hogy a köv 4 hétben nem ajánlja mi meg mindketten hallgatunk rá, most a baba a legfontosabb.
pannik
Budapest
 
 


Most csak gyorsan mert rengeteg munkam van.

Az en datumom 11/16, 32 eves vagyok, lanynev: Eszti, fiu: Kende. Szules: Boulder, Colorado.

Ja, es udv az ujaknak! :)



mdoor megy a drukk és várjuk a képet :D

nekem a doki nem mondta hogy nem lehetne,de nincs is hangulatom meg kedvem se ugyhogy ez van :lol:
és jobbulást jucka


Évi



evik
 
 


pannik: igen az enyém bár nem sokat tudtam még foglalkozni vele.
Mi sajnos egy eléggé kisvárosba lakunk, ahol mindenki tud mindent. A szülőknek elmondtuk, de az elég, hogy ők örömükbe elmondták pár embernek, hiába mondtuk h ne tegyék.

Képzeljétek nő a bölcsesség fogam annyira fáj, hogy az éjjel szinte semmit sem aludtam. A fülemtől le egészen a torkomig, alig tudom kinyitni a számat, mert egész állkapcsom fáj. Ilyenkor persze fájdalom csillapítót sem lehet bevenni :(.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Jó reggel,

a rosszul lévőknek pedig jobbat :)

Madge, a Kende nagyon szép ősi magyar név, nekem tetszenek ezek nagyon.
pannik
Budapest
 
 


kaccso, nincs ezzel gond, ezt mindenki maga dönti el, vannak akik nem babonásak és nem tartják ezt a 12 hetet, én sem vagyok babonás én csak a kérdések miatt nem akarom mondani egyelőre

Bölcsesség fog jókor talált meg, jobbulás kívánok, gyógyhullámokat küldök :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
pannik
Budapest
 
 


Hello Kismamik! :lol:

Neveket nem írtam tagnap. Első körben Gergely/Gréta, de még simán változhat. Képzeljétek, a Grétát a férjem javasolta, mert a Gréták általában jó teniszezők... ááá nem teniszbolond a drágám. :D
Mikor kiderült, hogy kisbabánk lesz, a harmadik mondata az volt, hogy jó, akkor Hódmezővásárhelyre kell költöznünk, mert ott jó a teniszoktatás. :D
Őszintén szólva annyira boldog vagyok most, hogy a világ végére is elköltöznék, ha akarná.
Szerencsére máj nem fáj annyit a pocakom. Eddig olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön. Tudom, ez normális, de mégis rossz érzés volt.

Vitaminok: vettem Hipp Natalt és Gravidát. Felváltva szedem-iszom őket. Sokat olvasgattam a kismama vitaminokról, de nekem egyik sem tűnt rossznak vagy jónak. Most ezeket próbálom ki. Ja, és vettem hajolaj kapszulát, mert arról is jókat írtak.

Hányinger: A dm-es gyömbér-citrom tea nagyon bejött nekem az émelygésre.

Sport: folytatom tovább, eddig is elég sportos életmódot éltünk, annyi különbséggel, hogy az ugrabugrát és a súlyok emelgetését
kihagyom.

Házasélet: úgy gondoltam, hogy ahogy alakul. megvonni nem akarom, de most annyira a baba körüli dolgokra koncentrálódott az életünk, hogy eszünkbe sem jut. amikor meg a férjem ágyba kerül, én már rég alszom. (ez csak mostanában van így :D )

szép napot Nektek!!!
mdooor
 
 


nem tudok írni... halolaj kapszulára gondoltam, nem hajolajra.. :lol:
mdooor
 
 


köszi, aranyosak vagytok :) aludtam egy hatalmasat, és máris jobban vagyok. reggelről rókával indítottam, azóta még szuperebb kedvem van :D holnap doki, jujj de izgulok :)
én még csak egy barátnőmnek és egy barátomnak mondtam el a babát, nem bírtam magamban tartani. a párom pedig az apukájának mondta el. holnap megyünk dokihoz, ha minden rendben akkor világgá is kürtölöm!!!! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Helló!

Köszi mindenkinek a biztató szavakat! :-)
Kaccso, a bölcsességfogra esetleg kipróbálhatsz fogínynyugtató gélt, amit kisbabáknak adnak fogzáskor. Sajnos bennem is sok még a bölcsesség(fog), nekem is ajánlották a dologel-t.. de van többféle is a gyógyszertárakban. Nem olyan hatásos, mint a fájdalomcsillapítók, de nekem általában segített. Ja, és nagyon finom az íze :lol: Remélem, gyorsan elmúlik a fájdalmad!!! Jobbulást!
lulu06
Vác
 
 


sziasztok drágáim:)

Jobbulást a betegeskedőknek:) remélem már jobban vagy Dittka:)

Hát én tegnap óta nem vagyok valami jól:S egész nap fáj a fejem,meg a pocakom de nekem is azt mondták normális,igyekszem pihenni meg nem emelgetni manókámat de ez nem mindig megy:DD

Ja én amúgy 29 leszek Júniusban:)

Nekem is van képecském a kis cseppemről csak én sem tudom felrakni sajna :roll:

Tegnap úgy kívántam a lecsót :lol: :lol: :lol: ettem is de ki is jött estére, tuti kisfiú lesz :lol: :lol: :lol:


Ma olvasgattam itt a neten h a 3. ik baba hamarabb is jöhet és gyorsabban is mehet a szülés:) kisfiam 56 óra alatt lett meg kislányom 1 óra alatt :D bár ez még odébb van de amióta a pocimba van mindig utána olvasok mekkora már meg ilyenek :D

Papmers.hu oldalán van egy progi amit le lehet szedni a gépre Várandósság Widget a neve csak ajánlani tudom:)

na megyek megebédelek majd még késöbb benézek :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok Kismamik! :)

Hogy vagytok? Olyan szép az idő itt Győrben, a kedvem is jobb.... :)Egész jól érzem ma magam, nem hánytam csak hányingerem volt reggel, mostanra végeztem az összes házimunkával, szóval délután pihi! :)
Bejelentkeztem a fogorvoshoz, holnapra kaptam is időpontot, úgyhogy szurkoljatok, mert úgy félek..... :roll:
jucka0906: drukkolok holnap, hogy minden rendben legyen és világgá kürtölhesd! :) Már biztos látni- és hallani fogod a szívdobogást!

További szép napot, puszi mindenkinek!!!


Kép
mimite
Győr
 
 


Látom sokan mennek ma dokihoz én is jelentem remélem hallunk már szívhangot várom is és félek is :lol: de tudom , hogy minden rendben lesz. Nellus is azt mondta, hogy megakarja nézni a kistesót :lol:
Mi is csak a legközelebbieknek mondtuk el de hát falu már szerintem a fél falu tudja na mindegy amúgy nálunk is a nagyszülők nem birnak lakatot tenni a szájukra :P így volt ez az elsőnél is jöttek oda gratulálni mi meg lestünk hogy honnan is tudják???? :D :lol:
nekem most nincs kifejezett hányingerem inkább ha megérzek valami szagot akkor öklődöm egy sor aztán megint jól vagyok :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


lulu06: köszi a tippet, nekem is pont ma jutott eszembe csak gondoltam előbb felhívom a fogorvosomat. Most már kicsit enyhült a fájdalom az éjjel volt a vészes.

nyunyi82: kitartást.
52 óra :shock:, hát az nem gyenge.

Találtam egy névadó oldalt, nekem tetszett, ha gondoljátok próbáljátok ki.
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html

És találtam egy kínai fogantatás naptárt is. Hogy működik-e az majd azután derül ki, nekem addig is fiút írt :). Akinek több gyereke van az visszamenőleg megnézheti és esetleg elmondhatja, hogy jól számolt-e. Az fontos, hogy azt az életkort kell odaírni, amikor fogant, nem amikor már megszületett.

http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

Jó szórakozást :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: