Új privát üzeneted érkezett!

Ettike!

Nagyon kevés olyan ország van, ahol ennyi ideig kap pénzt az anya, hogy otton maradhasson a babájával. Az pedig még ritkább, hogy ezt olyankor is megkapja, ha előtte nem dolgozott, és egy fillért sem fizetett be addig az államkasszába.
Belgiumban példáil csak fél évig jár az anyának támogatás. Utána irány a bölcsi, ami feizetős. Tehát ha otthon akar az anya maradni, akkor az apának kell eltartani.

Tényleg kíváncsi lennék rá, hogy mi az új törvény.

De legszívesebben kihagynám a politikát a topicból. Szerintem ennek nem erről kell szólnia.
Vendég
 


Csibe!

Nyugi!

A baba kapaszkodik erősen.

Van olyan is, aki rendesen vérzik a terhesség elején, végül mégis egészséges babát szül.

Tehát csak pozitívan gondolkodj, és minden rendben lesz!
Vendég
 


Sziszike!

Én egy "picit" növelem közöttetek az átlagéletkort. Novemberben leszek 32 éves.
Kistesó a második gyerek lesz. Ha fiú, akkor biztos, hogy lesz harmadik is majd, ha pedig lány, akkor meglátjuk.
De nálunk valóban csak az számít, hogy egészséges legyen.
És az is lesz. :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Bejelentkeztem, hogy csatlakoznék, aztán pedig jól eltüntem. :oops: Bocsi, de nem rajtam múlt.
Ahogy írtam nagyon sokat vártunk erre a picire/picikre. 7 év, rengeteg vizsgálat, 6 inszem 1 lombik után az első fagyibabás beülti sikerült. Ez 07.18-án volt.08.01-én volt az 1.vv, ahol a hcg 205 volt, majd 08.07én a 2. kontroll vérvétel, Itt már 2452 volt a hcg szintem. Sajnos szombat reggel arra ébredtem, hogy vérzek, s amikor kimentem a wc-re egy nagyobb darab :oops: alvadt vér is távozott. Nagyon megijedtem, férjem dolgozott, próbáltam hívni a dokimat reggel 6-kor, de szabin van, s ki volt kapcsolva a telója. Így a szomszédom vitt be a kórházba, ahol bent is tartottak. Egy doki megvizsgált kézzel, majd meg akartak vizsgálni uh-val, de az elromlott, s legközelebb csak hétfőn volt ugyanolyan nagy felbontású gép. Nem csináltak semmi mást velem. Én szigorúan feküdtem. (még ezt se mondták.) A dokim visszahívott 8-kor,megnyugtatott, felemelte a gyógyszeradagaimat, s mondta, szigorú fekvés. Most szerdán fogok vele talizni, s megnéz uh-n.
A kórházban hétfőn megnéztek, találtak egy szabályos 6 mm-es petezsákot. Viszont ezek után sem akartak hazaengedni, ezért ma saját felelősségemre hazajöttem, s itthon pihenek. Holnap majd írok, hogy mit mondott a dokim, s utánna többet fogok jönni. AMúgy ha hamarabb tudok a dokimmal beszélni, nem mentem volna be ebbe a kórházba. itt olyan egy tuskó dokit fogtam ki. :evil: Mindegy, azbizti, hogy ide többet nem megyek vissza. :roll:
Jó éjt, holnap jövök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ja és zsomabton 3958-as volt a hcg szintem. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


zsomabton=szombaton :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


kobzoszsu

sajnálom hogy be kellett menned.
remélem minden rendben lessz a babával.


catherine

még egy gondolatot hozzáfűznék a témához és utána tényleg hagyuk.
igen külföldön kevesebb ideig vannak otthon az anyukák de ott van hova tenni a gyereket.itt amilyen állapotok uralkodnak a bölcsikbe én inkább kihagyom.ha itt is lenének normális bölcsik,normális gondozókkal,akkor nem lenne egy szavam sem.
de van hogy 40-50 gyerekre jut 2-3 gondozónő.ez szerintem édeskevés.és itt is fizetősek.van ahol horribilis pénzeket kérnek,és cserébe nem kap semmi pluszt a gyerek,és az anyuka sem.

ugyhogy haladjunk nyugat fele persze de nem csak az árakat és szabályokat kéne változtatni.

de szerintem ezt mindenki így gondolja.

na és ezzel hagyom a politikát.

apjuk jönne megyek :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

A legtöbb nyugatinak nevezett államban CSAK magánbölcsi van. És a legtöbb helyen a minimálbérrel megegyező a havi díja vagy még több.

És én még nem hallottam olyan olyan bölcsődéről, ahol 40-50 gyerekre csak 2-3 gondozónő jutna. Szerintem ez mindenféle jogszabállyal ellentétes.

Amit eddig a magánbölcsiről hallottam a barátaimtól az álatában jó volt. Az, amelyik nem üti meg a színvolat, hamarosan bezárhat.
Igaz, hogy még magánbölcsibe is nehéz bekerülni, mert sokan akarnak visszamenni dolgozni.

Ne gondold, hogy én elégedett vagyok a magyarországi dolgokkal!
De nem is bírálom ész nélkül, mert nem tudok jobbat javasolni. Hiszen nem értek hozzá.
Vendég
 


Csibe, majd írj, hogy mi volt, nagyon drukkolok én is, hogy minden rendben legyen!

Biztosan lehet abban valami, hogy a többedik baba hamarabb meglátszik, mert rajtam még semmi nem látható, max. az, hogy egy kicsit fel van püffedve az alhasam. Remélem azért növekszik odabent szorgalmasan a kicsikém :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


hát itt vagyok.éjszaka már nagyon görcsöltem és kiderült,h elvetéltem :( :( :( :( :(
nagyon kivagyunk,m nagyon szerettünk volna kisbabát...
mindenki nagyon vigyázzon magára...majd még jelentkezem csak egyenlőre fel kell dolgoznom még,h mi történt...
csibe83
 
 


Csibe!

Nagyon sajnálom!
Kívánok sok-sok erőt, hogy fel tudd/ tudjátk dolgozni!
Vendég
 


Zsu!

Szerintem minden rendben van! Ilyen HCG szint mellett, a baba biztosan jól érzi magát. :D


Várjuk, hogy mit mondott a doki.
Vendég
 


csibe:

nagyon sajnálom a történteket. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kívánom hogy minnél hamarabb újra pocaklakód legyen és egészségesen időben szülessen.

catherine

tudom hogy én sem tudok semmit tenni a rendszerünk ellen csak én ilyen tipus vagyok.

akkor téma lezárva.

és remélem nem haragudtál meg rám.nem szeretnék veszekedni.áttéltem már pár topic vitát és nem kellemes.

jól elfárasztottam magam.kisikáltam az egész lakást mert pénteken jön a védőnő.na meg rá is fért már :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

Patrik mamázik ugyhogy most pihizek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Persze, hogy nincs harag. :)
A Te korodban talán még én is ilyen voltam. Ma már kicsit jobban átlátom a dolgokat és több szemszögből is megvizsgálom, mielőtt kritizálni kezdeném.

Vége.

Én ma megpróbálok pihenni, mert reggel volt egy kis barnázás. A kisfiam ezt nem nagyon értékeli.
Takarításról szó sem lehet.
Vendég
 


Csibe:

Én is nagyon sajnálom és nagyon sok erőt kívánok a feldolgozásához és drukkolok a kisbabához!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ó, jajj, úgy tűnik vége a jó étvágyamnak. Éhes vagyok, de mindentől undorodom...Remélem a nagy meleg teszi. Vagy más is van így? Reméltem, hogy a sok szúrka mellett legalább a rosszulléteket megúszom :roll:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Csibe :D

Nagyon sajálom, ami veletek történt.Nehéz, de próbáljátok meg feldolgozni. pusz.

Catherine :D

Vigázz a barnával! pihenj sokat!

Rólam: NÖTT a kicsi, most 9 mm-es petezsákot láttunk. 21-én kell újra uh-ra mennem, reméljük akkor már lesz szívhang is. :D A vérzés lehetett hormonhiány. :roll: Szigorú fekvés, csak wc-re kellhetek fel.Rólunk egyenlőre ennyi.
Jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sildi :D

Én setudok enni. Jóval kevesebbet eszek,mint előtte ez kb. úgy 3 hete van. Valahogy nem bírok enni, inkább többször eszem, hogy ne legyek farkaséhes.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok,ha lehet :) Igérem visszaolvasok,hogy megismerkedjem mindenkivel,de előbb még vmi vonalzót is szeretnék majd a két Manómnak :) Egy közel 10 éves nagy Manónak és egy pár mm-es kis Manónak :)

Kérdezzetek nyugodtan,ha érdekel vmi.Igyekszem sűrűn jönni,bízom benne,hogy befogadtok!
tina09
 
 


Hát talán sikerült a két ticker :)

Most megyek még aludni,mert mániákus sportnéző vagyok,de az álmosság most legyőzött :)

Kép
tina09
 
 


sziasztok.

tina:

üdv.gratu a babához.tesó tudja már?

zsu:

örülök hogy rendben van a baba.pihizz sokat.

catherine :

remélem nem lessz gond a barnából.megy a drukk hogy babóca erősen kapaszkodjon.és hát tényleg nem lehet könnyű egy 2 éves mellett pihenni.nem tud valaki segíteni??

szerintetek ha a dokimhoz csak a 15-16 hét körül megyek előszőr (addig a terhesgöndozóba járok)akkor még nem fog elküldeni ugye????egy kis spórolás míg tuti hogy minden okés-e.
nagyon szeretnék utánna hozzá járni mert nagyon sokatt tett értem mikor Patrikkal voltam benn.csak hát drága és amíg lehet huzom.
ja meg védőnő azt mondta hogy szeptemberig döntsem el hogy kihez járok.de akkor még a terhesgondozóba akarok menni.akkor mit mondjak.bár Patriknál is áttírtál simánn a dokit.akkor ebből nem lessz gond ugye??

és hogy lehet azt elérni hogy mehessek még uh-ra a 12. hét előtt????mert tök parázok hogy nem nő rendesen.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Szia Ettike! Igen,elmondtam neki tegnap este és nagyon-nagyon boldog! :) Reménykedik egy kiscsajsziban nagyon :)

Nem tudom már melyikőtöknél olvastam,hogy szúrnia kell magát Fragminnal.Nekem is.De én ezt csinálom évek óta,most már csukott szemmel és akár félálomban is megy sajnos.Nekem volt egy trombóm még 8 éve sajnos. :(

Van köztetek olyan,aki az István kórházba jár,illetve ottani az orvosa?

Kép
tina09
 
 


Ja: Én anno Benivel nagyon későn mentem dokihoz,mert féltem,hogy baj lesz.Most sem akartam menni a 10-12 hét előtt,de muszáj,mert a szurik miatt fokozottan figyel rám a doki. Amúgy ha ez nem lenne,akkor is csak a 8-9. héten akarna először látni :)

Holnap megyek,lesz uh is :) Remélem minden oké odabent ;) De hogy is lehetne másként?! :) Jelzi,hogy jól van :)

Kép
tina09
 
 


Tina:

Üdv közöttünk, olyan jó, hogy egyre többen vagyunk.

Sajnos nekem kell szúrni a Fragmint, ma még csak a 12. injekciónál tartunk, de egyre nehezebben viselem. Tudom, hogy túl hisztis vagyok, de egyszerűen nem bírom a tűt és valahogy egyre jobban fáj :( Te is hasba szúrod? Én egyelőre odanézni is képtelen vagyok, így a párom szúr. Szerinted nem túlzás egy kicsit, hogy a haematológián hetente akarnak vérképet nézni? Nekem ez egy kissé soknak tűnik.
Sajnálom, hogy Neked is kell szúrni és olyan régóta, minden elismerésem a Tiéd!!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Szia sildi!

Nem tudom,én eddig havonta jártam a hematológiára.Most két hét múlva megyek legközelebb,remélem nem kell olyan messzire hetente járkálnom.Neked is Nemes László ott a dokid?
Igen,pociba szúrom,de ha már feszes lesz,akkor átállok a combis szúrásra.
Tegnap magas volt a protrombinom,úgyhogy holnap egy sima vérvételre is mennem kell. :( (szerencsére csak ide a laborba hozzánk)

Ti nem vagytok napközben álmosak?Nekem lassan ki kell támasztani a szemeimet :)

Kép
tina09
 
 


Tina:

Én egri vagyok, itt járok a hematológiára, és Dr. Horváth Katalinnak hívják az orvosom.

Ajjaj, dehogynem, én például állandóan álmos vagyok. Megállás nélkül :D

Kép

Kép
sildi83
 
 


:oops: :oops: :oops: Bocsiiii! Nézek,de nem látok! :)

Most már látom is,hogy egri vagy :)

Kép
tina09
 
 


Szia Tina!
Üdv nálunk. :-)

Jaj anyucika annyira szomorú vagyok :-(
Ma elmentem az sztk-ba a dokihoz. Mint utolag kiderült nagyon hamar mentem. ezzel nincs is baj, de olyan szinten mint ez a doki még soha nem volt velem ennyira paraszt senki...... Lebaszott, hogy mért nem vittem vizeletett... :-( Elsőfiamnál soha nem kelet(tudjátk ő nem a dokim csak azért meéhnyűntem hátha tud valami biztosat mondani az útazás elött...) ehelyett lehordot és halot magzatokról beszélt... :?
De végül megvizsgált és pozítivak a dolgok :-) Van egy nagyon vastag méhnyálkahártyám hátra felé mutató méhem. szóval a végén úgy engedett el és a leltre is az van írva, hogy nagyon erős gyanú a terhességre.....
Így utolag kiszámoltuk hogy még csak 3hetes lehetek elvileg mondta menjek egy hét múlva, de ehez a baromhoz nincs az a pénz amiért vissza mennék. szóval csak a saját dokimhoz megyek 29-én. ha igazak a számításaim még akkor is csak 5 hetes leszek, de addigra talán látszik valmi....
ne haragudjatok, hogy hosszú lettem, de ki kellet mondanom, mert iszonyatosan belém gázolt ez a fa.... sz.

na mennek pihenni
puszi nektek
sziszike22
 
 


Szia Tina!
Üdv nálunk. :-)

Jaj anyucika annyira szomorú vagyok :-(
Ma elmentem az sztk-ba a dokihoz. Mint utolag kiderült nagyon hamar mentem. ezzel nincs is baj, de olyan szinten mint ez a doki még soha nem volt velem ennyira paraszt senki...... Lebaszott, hogy mért nem vittem vizeletett... :-( Elsőfiamnál soha nem kelet(tudjátk ő nem a dokim csak azért meéhnyűntem hátha tud valami biztosat mondani az útazás elött...) ehelyett lehordot és halot magzatokról beszélt... :?
De végül megvizsgált és pozítivak a dolgok :-) Van egy nagyon vastag méhnyálkahártyám hátra felé mutató méhem. szóval a végén úgy engedett el és a leltre is az van írva, hogy nagyon erős gyanú a terhességre.....
Így utolag kiszámoltuk hogy még csak 3hetes lehetek elvileg mondta menjek egy hét múlva, de ehez a baromhoz nincs az a pénz amiért vissza mennék. szóval csak a saját dokimhoz megyek 29-én. ha igazak a számításaim még akkor is csak 5 hetes leszek, de addigra talán látszik valmi....
ne haragudjatok, hogy hosszú lettem, de ki kellet mondanom, mert iszonyatosan belém gázolt ez a fa.... sz.

na mennek pihenni
puszi nektek
sziszike22
 
 


Szia sziszike!

Nálunk is van ilyen doki.Egyszer én is elmentem úgy az Sztk-ba,hogy egy számomra idegen doki rendelt,de muszáj volt menjek.De mikor már többen előttem idegesen jöttek ki,gyanús volt.De csak bementem.Hát istenem.... Zsíros,ápolatlan haj,gusztustalan stílus.Nem is engedtem,hogy megvizsgáljon.

De ahogy olvasom,a tied ennél is rosszabb volt :(

Kép
tina09
 
 


Sziszike:

Te jó Ég...szép kis orvos...De ne búsulj, a lényeg, hogy jól alakulnak a dolgok :)

Tudom, hogy még igencsak korai a kérdés, de eszembe jutott és hátha tudja valaki közületek, hogy a szülésnél szabad a szemben kontakt lencsének lennie?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Tina :D

Üdv ittköztünk! Holnapra drukk az uh-hoz, s gyere majd az eredménnyel.

Sziszike :D

Sajnálom, hogy ilyen orvost fogtál ki. Sajnos vannak ilyenek. :evil:

Sildi :D

Nem tudom, én nem használok, de ha megkérdezed a dokid, biztos megmondja.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jövök,persze :) Kettőre megyek hozzá.Holnap leszek pont 6 hetes,elvileg már dobogni fog a pici szíve is :lol:

Kiskönyvet mikor ad a védőnő?Én anno elég későn mentem mind dokihoz,mind védőnőz,így nem tudom :( Már fognám büszkén a kezemben 8)

Kép
tina09
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy néz ki, ha minden jól megy, akkor én is áprilisi babát várok :D , igy benéztem ide, hátha együtt megyünk majd át a sok élményen! Nekem ő lesz az első, nagyon örülünk neki, vagy ha többen vannak, nekik, mert párom kistestvérei ikrek, igy talán többen lehetnek amit én nem is bánnék, sőt! De apa azt mondta, hogy az bizony megijesztené, hogy hirtelen ennyi embert kell eltartania :lol:

Budapesti vagyok, a XIII.kerületből, és nem tudom, ismeri-e valamelyikőtök a Nyirő kórházat vagy Róbert Klinikát, vagy dr Juhász Sándort? Annyira nem tudom, mikor menjek, és hova, hogy hátha tudtok valami okosat mondani, és én se akarok túl korán menni, nehogy leharapják a fejem :oops:

Olyan nehéz nem elmondani senkinek, ma is együtt ebédeltem unokatesómmal, és kérdezte, megjött-e, vagy örülhet...hát azt kellett mondanom, hogy bizony sajnos igen, és még próbálkozunk...de majd ha biztos lesz nagyobb lesz az öröm, főleg ha már fotó is lesz :D

jó sokat sikerült irni, ja és egyébként most hány hetes lehetek? mert az utolsó mensim júli 18-án volt (igy 4 hetes lehetek pont) de akkor még meg se volt!!! szóval akkor számoljak 2héttel? és akkor várjak még 4-5hetet a dokiig? :? :?

köszi ha tudtok irni,
üdv nektek és vigyázzatok magatokra meg a pindurikra :D

Kép
tünemény
 
 


no most találtam egy vonalzót ami majdnem 4 hetesnek mutat...hmmmm szóval az utolsó mensitől számolja...ez akkor azt jelenti, hogy 3hét múlva már mehetek uh-ra?? vagy még előtte kellene bejelentkezni valami vizsgálatokra?? :?

Kép
tünemény
 
 


Az utolsó mensi első napjától számold. Ha most vagy 3 hetes és 6 napos,akkor épp most kellett volna megjönnie csak.Sztem még ne menj orvoshoz,semmit sem fog látni,max egy megvastagodott nyálkahártyát.Kb. 2-3 hét és már a szíve is dobogni fog,addig türelem és sok pihi :)

Kép
tina09
 
 


:) ok, és köszi, most már tisztább a kép :)

Kép
tünemény
 
 


Iszonyúan feszül a hasam :( Nagyon jó,hogy ma végre mehetek a dokibácsihoz.Persze az uh a lényeg,remélem dobog szépen a kicsi szíve :)

Többiek,merre vagytok,hogy vagytok?? :)

Kép
tina09
 
 


Tünemény: Gratulálok és üdv közöttünk :)

Tina: már én is kíváncsi vagyok mit mond az orvosod, majd jelentkezz utána! Én túl korán mentem először, még csak egy picike petezsákot lehetett látni, de még szerencse, hogy akkor odamentem, mert így időben el lehetett kezdeni a Fragmint a trombózis megelőzésére.
Ma reggel közel nem éreztem magam annyira rosszul, mint tegnap, bár az ételundorom még megvan. Az a baj, hogy akkor a jó, ha van valami a hasamban, csak nagyon nehéz kitalálni, hogy épp mi lenne az, amit meg tudnék enni.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Én meg falok,minden simán lecsúszik. :oops: Pedig a súlyom így is 63 kg.Szülni majd megyek 80 kg-mal..... :x

Doki után jövök,remélem kapok képet,de főleg jó híreket!

Kép
tina09
 
 


Sziasztok!

Tina :D

Drukkolok mára neked nagyon. :D

Tünemény :D

Gratulálok neked és üdv itt köztünk. Még pici a terhesség, úgy két hét múlva mennék dokihoz. :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Tina:

Na ez az, én is faltam, egészen tegnap előttig, azóta undorom van. Közben meg éhes vagyok :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


-sziasztok!

Én nem undorodom semitől .... :-( bár a fiamnál se volt bajao az alváson kívül. Most a cicim már beindult úgy feszül eres stb..... Kolival iszonyta menyiségű tejem volt. sokáig szopizott és 1 évesen még anyatejet ivott :-) Na az már üvegből nem ciciből. 20 hetes koromtól jött a tej cicimből és most úgyan úgy bedurrant....

Tina!
Szórítok Neked aztán gyere mesélni :-)

Tünemény.
Gratula Nektek . Én is amondó vagyok várj még 2-3 hetet nehogy úgy járj mint Én.... :-( Tegnap lementem dokihoz és annyira pici, hogy még csak a megvastagodott nyálkahártya látszik... én is 2 hét múlva megyek legközelebb. Én pesti vagyok pontosabban érdi de ismerem a kórházakat. én a II. számú női klinkára járok. a szent imrét tudom hogy jó

megyek fözöm az ebédet.

puszi
nektek
sziszike22
 
 


Köszi Lányok! akkor még várok, addig legalább lesz idő eldönteni kihez is menjek :)

Ma elkezdek majd egy ütemesebb sétát a margit szigeten, egy másik áprilisi anyukával, aki pont a szomszédunkban lakik, és igy talán az elevites súlygyarapodás nem lesz olyan nagy...bár most a baba a legfontosabb, és ha hiznom kell, hát hizom :D

puszi

Kép
tünemény
 
 


Tina :D

Mi újság??? Mmit mondott a doki?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Lehet,hogy baj van. :cry: Nem dobogott a szíve,ami még talán a 6. hét első napján nem baj,de nagyon-nagyon picike.Azt mondta a doki,hogy eszerint csak 4 hetes vagyok.Igen,de akkor nem is voltunk együtt,mert apa külföldön volt hetekig....Tehát valszeg nem él.
Lassan minden tünetem is elmúlik.Lehet,nekem ennyi jutott.....
:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
tina09
 
 


Tina!

Ne add fel!

Lehet, hogy csak nem volt túl jó a gép vagy az orvos.

Tegnap engem is megijesztettek a órházi UH-on, és este elmentem egy 4D-re. Az már közelebb állt ahhoz, amit hallani szerettem volna.

Szerintem vegyél két-három egyforma tesztet (HCG), és reggelente első vizeletből kb hasonló időben csináld meg! Ha erősödik a csík, akkor minden rendben van!

És akár a hődet is mérheted. Nem tudom azt a módszert ismered-e?
Vendég
 


Szia Cat! :)

Nem hőmérőzöm,mert mindig fals eredményt hozott,anno a meddőségin is azt mondták,hogy hagyjam a fenébe.Nem veszek tesztet.Vhogy hinni akarom,hogy él. :cry:
Amúgy mekkorának kellene lennie most az én prücskömnek? :oops: Ciki,de nem tudom. Azt tudom,hogy pici,mert ezt mondta a doki,de mennyire?
Jó gép volt,3d-s.....

Bocsi,nem akarok ilyen morci lenni,de nagyon kivagyok most. :cry:

Apa nem is tudja még....

Kép
tina09
 
 


Vonalzó le :cry: :cry: :cry:

Kép
tina09
 
 


Sajnálom Tina, de kérj ki egy másik orvosi véleményt is, lehet hogy még mindig túl kicsi volt, és ezért nem látta. én is azt mondom, hogy kérlek ne add fel.
vedd úgy, hogy meg vagy ölelve
puszi

Kép
tünemény
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: