Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretné(n)k beszállni a csapatba.
Ma csináltam tesztet, számításaim szerint június 8-ra várjuk az 5. babánkat.

Felbátorított, hogy van már nagycsaládos a csapatban.

Üdv,
Csilla
lupus75
 
 


Szia lupus 75!üdv. a csapatban! :) 5 . baba :) :) :) nem semmi!Nagyon gratulálok!örülök hogy még egy tapasztalt kismama van velünk,nekem az elsö lesz!Mégegyszer nagyon gratula! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csilla! 5. baba? :shock: Ez igen!! Gratulálok! Jó hogy jöttél, majd te is adhatod a tanácsokat az aggódós első gyerekes kismamiknak.

Stella! Mennyi az annyi, ha nem vagyok indiszkrét? :wink: Én matuzsálemnek érzem magam ezzel a korral. :lol:

Moni! Kíváncsiságból felmentem az origora körbenézni, de nem sokáig olvasgattam. Nem azért nem reagáltam rá, mert nem háborított fel, hanem azért mert nagyon is felháborított. De tudod, idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt magadat büntetni. Tehát az ilyeneket el kell intézni egy vállrándítással és pozitív dolgok után nézni. Így is túl sok figyelmet kapott érdemtelenül. Látod most sokkal jobb helyre kerültél! :wink: (Egyébként én is félek a szüléstől. :lol: )

Lányok! Ti szedtek valami vitamint? Én csak folsavat meg C-vitamint. Az orvosom azt mondta, hogy ha egészségesen és változatosan táplálkozom, akkor nem is kell más, mert csak jó nagyra nőnénk tőle, én is meg a baba is. Az nem lenne jó, mert így is többlettel indultam neki a terhességnek. :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 

 
 

Háhhh, Moni. Megelőztél. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Bocsi,hogy megelöztelek! :lol: Azt biztos hogy itt jobb helyem van! :) Egyépként én szedek vitamint Centrum Materna a neve,de én is csak azért szedem mert baj volt az étvágyammal 49 kg voltam és nem tudttam hizni,tehát mondhatjuk hogy alultáplált voltam!De csak a 12. hétig szedem mert félek nagy lesz a baba,én is! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Montana, 41 :( ő lesz az 1. babám , volt két vetélésem sajnos és most nagyon bízom magunkban, hiszem, hogy most ki tudom hordani és megszületik a mi gyönyörű egészséges kisbabánk!
Én Hipp Natal szirupot iszom meg néha bekapok egy Folsavat, de a dokim szerint nem kell más.
Lupus75! Gratula az 5.-hez :D Örülök, hogy tapasztalt kismamik is lesznek köztünk :D

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Oké Stella, te győztél! :lol: Nekem már mondta a dokim, hogy gondolkozzam el rajta, hogy meddig akarok elmenni a genetikai vizsgálatok terén. :roll: Jó kérdés. 100%-ot úgyis csak a magzatvíz vétel adna, annak meg ugye ott vannak a kockázatai. :roll: Na, de az még odébb van! Először érjem el a 12. hetet. Gondolom tudod miről beszélek. 8)

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana, igen tudom :( Engem még nem sokkolt a dokim ezzel.
Én úgy gondolom most, hogy nem szeretném megcsináltatni a magzatvíz vételes vizsgálatot, pontosan a kockázatok miatt.
Én is úgy gondolom, most az első állomás a 12. hét, aztán egy nagy sóhaj és megyünk tovább :D

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Moni0825!
Olvastam a problémádat az origo babázóval kapcsolatban, gondolkodtam, hogy leírjam-e, de nekem is pont ott és pont azzal a csajjal volt a problémám."Falviaassamite" !!! Igaz?Így hívták?
Én is kérdeztem a forumon és teljesen kitekerte a kérdésemet és nagyon csúnyán "beszélt" velem. Na így én is ott hagytam őket legyenek meg ezzel a kis kedves emberkével. Vannak még bunkók!
Csak ennyit akartam írni, látod nem csak veled történt ez meg.

Kép

Edina
edied78
 
 


Nagyon szoritok nektek Stella és Montana! :wink: :)
Vendég
 


Szia Edina!Igen"azzal" volt problémám!Pont igy hivták ahogy irtad! :lol: Hát igen vannak még bunkó emberek,de ez az oldal már el is felejtette velem!Te is Babát vársz?Gondololom,mert akkor nem lenn;l itt!Akkor Gratula neked!Köszi hogy reagáltál a dologra! :wink:
Vendég
 


Sziasztok :)

Köszönjük a bókokat :oops: :D

Tovább már nem fogok bepofátlankodni, de azért beleolvasgatok majd a topicba, ha nem gond :mrgreen:
Úgy látom jó kis csapat van kialakulóban :wink:

Sok sikert a továbbiakhoz, és gratulálok minden júniusi kismaminak a magzatkákhoz! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Moni0825! Igen babát várok most csináltam egy tesztet és pozitiv. Nagyon örülök neki, de egyben félek is mert júliusban volt egy vetélésem a 12. héten nem volt szívhang és műtété lett a vége, így most jobban parázok mint valaha.

Kép

Edina
edied78
 
 


Edina!Nagyon szoritok! :wink: :) !Én is nagyon izgulok!Már alig várom hogy mennyek a dokihoz,hogy megnyugtasson kicsit!Sajnálom a juliusi dolgot! :(
Vendég
 


Moni!
Hányadik héten mész dokihoz?
Azért kérdezem mert én az első terhességnél 5 héten mentem és nem látott sok mindent, a 8 héten mentem vissza és akkor már volt szívhang is. Én most nem megyek olyan hamar, bár alig tudom magam vissza tartani. Úgy tervezem, hogy a 7-8 héten megyek.Ha addog minden rendben lesz!

Kép

Edina
edied78
 
 


Edina!Múlt hét pénteken már voltam dokinál,akkor csak a petezsák látszott 4mm volt,akkor voltam 5 hetes!Oktober 23.-án megyek megint,remélem akkor már látok valamit a kis pocokbol!Hány hetes vagy most?Minden rendben lesz,csak vigyázz magadra,és ne gondolj rosszra!Tudom könnyü ezt mondani!
Vendég
 


még nagyon friss a dolog 4 hetes vagyok

Kép

Edina
edied78
 
 


Az is valami! :)
Vendég
 


Annus,
Ezek szerint nem dolgozol? Mmint onnan gondolom, hogy sokat pihensz :wink: Jajj az első terhességnél én is legszívesebben végig otthon maradtam volna :?

PANNICA,
Drága vagy...KÖSZI!!!!!! Aztán nektek is HAJRÁÁÁ!!!!!!!!!!

Moni,
az a jó ha a fórumon az ember őszintén megmondja a véleményét! ezért kizárni valakit????? Fújj.......

Montana,
én is úgy tudom, hogy a folsav az nagyon fontos, de a többit így is úgy is "megszerzi" a baba a szervezetünkből.

lupus,
Minden elismerésem a téd!! Mennyi idősek a ygerkőcök? Hogy hívják őket? HOYG VAN IDŐD ENNYI GYEREK MELLETT NETEZNI :lol: ??????

Azt vettem észre, hogy nálam tök hullámzó a rosszullét...Egyik nap minden oké...másik nap ki akarok nyúlni... Furi. Nektek??
Vendég
 


Sziasztok!

Az előző terhességeknél is csak a 12. hétig szedtem vitaminokat, most is csak a Béres Gravida-t, de leginkább azért mert még a kislányom minden leszoktatási próbálkozás ellenére (nyáron volt 2 éves) még szopizik.
Rajta kívül még egy 10 éves és egy 8 éves lányom van és egy 5 éves kisfiam. Mind nyáriak ezért örülök a júniusnak, hamar lehet kinnt sétálni együtt élvezni a napsütést.

Fura helyzetben vagyok, egyrészt tapasztalt másrészt teljesen kezdő. A védőnőnk nyugdíjba ment, a háziorvosunkat lecserélték és a kórházat ahola 4 gyerkőcöt szültem (Mór)júliusban bezárták. A nőgyógyászom külföldre ment. Tehát nem ismerek senkit. De a topikon azért szivesen segítek a tapasztalt oldalról amiben tudok.

Addig is jó várakozást!

Üdv, Csilla
lupus75
 
 


lupus!
És móri is vagy, vagy csak ott szültél?? A Riedl volt az orvosod?? Ő ment Németországba!! Nekem is ő volt a dokim (bár gyerkőcöm még nekem sajna nincs). Csak most én is külföldre költöztem!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Edina! Annak is meg van az előnye, ha korán mész dokihoz. Az enyém kifejezetten kérte, hogy amint pozitív a teszt, menjek hozzá. Azért kivártam az 5. hetet, hogy látni lehessen valamit. Szóval az 5. héten már látni lehetett, hogy jó helyen van beágyazódva és biztos, hogy nem méhenkívüli, hogy elég vastag a nyálkahártya felette, tehát nincs kilökődés veszélye, illetve felírta a Duphastont és elküldött betegállományba egy hónapra, nehogy megismétlődjön a múltkori. Én most így nagyon megnyugodtam és boldogan várom a 7. hetet, amikor szívhangot fogunk megfigyelni. Márpedig ilyen előzmények után a legfontosabb, hogy ne parázzon az ember. Persze tudom, hogy később is történhet bármi, most mégis úgy érzem, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy elkerüljük a legrosszabbat. Én az előző terhességemet valamikor a 6. és 9. hét között veszítettem el, nem tudjuk pontosan mikor, mert nem volt semmi tünetem. Most mégis nyugodt vagyok. Valahogy úgy érzem, hogy ez most sikerülni fog. :lol:

Egyébként meg gratulálok a picúrhoz és csak azt tudom mondani, amit Moni: no para. És ez az én számból nem üres beszéd, mert tudom, hogy nehéz, de igenis meg lehet csinálni. Egyszerűen mérlegre kell tenni a dolgokat és rögtön kijön, hogy többet ártok vele magunknak és nekem tényleg nagyon sok a veszítenivalóm,(tikk-takk-tikk-takk, a biológiai órám :lol: ) nem engedhetem meg, hogy ilyen butaságon múljon.

Szóval csak pozitívan, csak bátran! Meglátod 8 hónap múlva arról fogunk levelezni egymással, hogy hogy lehetne a kis bőgőmasinákat végre elcsendesíteni. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Szaporodunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én immár lassan 2 éve folyamatosan szedem az Elevitet...

Az, hogy a rosszullét lányt jelez, nem értek egyet... az előző terhességemnél 15-16 hetes koromig szelidítgettem az egész Vuk-családot, eléggé fiú lett Péterem... :lol: :wink:

Most is folyamatosan rókicázok... :cry:

Montana
Én Utrogestant és Progeszteron szurit kaptam/kapok...

Alig várom a 10-ét, akkor megyek UH-ra... kiderül, hogy hány babi rejtőzik a pocimban...
Vendég
 


Ilyen sokan vagyunk:
Moni0825 (6+3)
Montana (5+4)
Stella40 (5+1)
Gigaboszi (5+1)
Orsitigris (5+0)
Bacilivi (4+3)
Edied78 (4+0)
Lupus75 (???)
Annus11 (???)

(zárójelben a terhesség kora... akinél találtam adatot)
Vendég
 


Montana!
Köszi a biztatást. Nagyon aranyos vagy , megpróbálom megfogadni minden erőmmel rajta vagyok!Megkérdezhetem hány éves vagy?
Én 29 leszek most 7-én. Ennél szebb ajándékot nem is kaphattam volna az égiektől.

Kép

Edina
edied78
 
 


Edina! 36 elmúltam. Mire megérkezik a babám, már a 37.-en is túl leszek.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Nekem már jól indult a reggelem :) Vuk meglátogatott a melóhelyen. Hát nem tudom így hogyan tudom titokban tartani, hogy babás vagyok, pedig hát még nem akartam elmondani itt.
Meg is kérdezte a munkatársam, hogy mi van velem? Alig tudtam kimagyarázkodni. :)
Aztán jóízűen megettem a vajaskiflimet, zöldteával :D

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok újak!

De jó,hogy már ilyen sokan vagyunk,és ennél bizonyára csak többen leszünk.

Én 33 leszek decemberben,és az Elevitet szedem,nyár közepe óta.
Gondolom ezért sincs még hányingerem,mert az "bizonyítottan csökkenti az Elevit szedése".Czeizel mondta...

De csak várjuk ki a végét...

Kép
orsitigris
 
 


Gratu Stella!

Meddig akarod titokban tartani?Így bizonyára nem lesz könnyű.
De persze az ember titkolja,amíg lehet.
Ezzel én is így vagyok.
Egyelőre csak mi ketten tudunk róla a férjemmel,meg persze ti itt az oldalon... :wink: :wink: :wink:

Kép
orsitigris
 
 


Jo reggelt csajo!Vagy is szép napot!Mindenki jol van???Én annyira hisztis vagyok,már két napja,hogy nem nagyon értem.Az a helyzet,hogy nem dolgozom,egész nap itthon vagyok,várom "férjállatot,és mire megjön ugy elrontódik a kedvem hogy elkezdek sirni,pedig nincs oka!Megörülök ettöl a hangulet változástól! :( Inkább lenne hányingerem! :)
Vendég
 


Szép napot Mindenkinek!

Orsitigris
Cáfolom Czeizelt... :cry:
2005 júliusa óta mindennapos desszertem az Elevit... mikor a kisfiamat vártam, akkor is és most is itt tanyázik az Alföld összes rókája...

Moni0825
Hiszti... rám is jellemző... ma reggel is már beigértem egy fenekelést a fiacskámnak... :cry:

Kicsit barnázgatok...
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyogatok,csak ritkán egyenlőre!
Egyébként a 6.héten járok,kb.Vki kérdezte hogy dolgozok e,hát nem.Még egyetemre járok.Megpróbálok csak a fontos órákra bemenni,néha nehezemre esik az is.
Továbbra is sokat pihenek,és remélem jó híreket kapok csütörtökön!Émelygés az elég sokat van,vuk még nem volt!Szedem az ultrogestant,aztán majd kiderül!

annus11
 
 


d.dodó!

Móri voltam, most Pusztavámon lakunk. Igen a Riedl volt a dokim.

Én sem értek egyet vele, hogy a hányinger lányt jelez, a kisfiamnál sokkal rosszabbul voltam, mint a csajokkal.

Üdv, Csilla
lupus75
 
 


Csilla!
Nem véletlen a Staudt Csilla vagy??

d.dodó
 
 


De igen. Ismerjük egymást?
Csilla
lupus75
 
 


Csilla!
Naná! :wink: Jegyesoktatás....meg amúgy is.... Dóri vagyok! Tényi :) azaz már Dezsőné Tényi! :lol:

d.dodó
 
 


Hát ez jó! Kicsi a világ!
lupus75
 
 


Csilla!
Főleg, hogy mig otthon voltam, nem sokat találkoztunk azért..... most bezzeg hogy Svédorszégban lakom! :lol:

d.dodó
 
 


levél ment az iwiw-es címedre
Csilla
lupus75
 
 


Csilla!
Megkaptam, már vissza is irtam! :)

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Ma teszteltem pozitívat, én is jún. elejére várom a 2. kisbabámat. Pont 4 hetes vagyok.

Magamról: van már egy kislányom, aki febr.-ban lesz 3 éves. Pécsen lakunk, és még a pécsi topikba szoktam írogatni. Hát, egyelőre ennyi, igyekszem visszaolvasni

Üdv. Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi
:lol: :lol: :lol: :lol:

Moni0825 (6+4)
Montana (5+5)
Stella40 (5+2)
Gigaboszi (5+2)
Orsitigris (5+1)
Bacilivi (4+4)
Edied78 (4+1)
Jevi26 (4+0)
Lupus75 (???)
Annus11 (???)

Annus
A 6. hétben jársz... az lehet 5+1-től 5+6-ig :wink:
Vendég
 


Üdv Jevi!
Gratula a babához!Nagyon cuki a kislányod!
Vendég
 


Gigi!

Ok,persze értem,csak nem tudom :lol:
Mert menszesz szerint 9.hétben lennék,de hát nem.És csak kbra mondták,a méretek alapján.Biztosabbat majd jövőhéten tudok!Pont akkor hagytam abba a ygógyszer szedését és nem gondoltuk h összejön elsőre,szóval így nehéz kiszámolni.Ja és nem is 28 naposak a ciklusaim,vagyis 38 naposak voltak anno!

Na majd jelentkezem bővebb adatokkal!

annus11
 
 


Sziasztok!

Lányok! Ha nem láttam volna az uh-t nem hinném el magamról, hogy terhes vagyok. Én annyira jól érzem magam, mint már régen. :lol: Sehol az émelygés, sehol a hányinger, nem vagyok fáradt, nem undorodom, nem hisztizem még kívánós is csak mértékkel vagyok. Igen jó barátságot kötöttem a savanyúkáposztával és a mustárral. :lol: A legfincsibb, amikor a savanyúkáposztát eszem mustárral. :roll:

Szia Jevi! Violka nagyon szép kislány! Jó lesz mintának nekünk! :lol:

Moni! Miért vagy otthon? Orvos javasolta?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!
A "mi időnk" 4+4.
Hogy töltöttétek fel a vonalzót?
lupus75
 
 


Szép napot minden kismaminak!

Moni0825 (6+5)
Annus11 (6.hét)
Montana (5+6)
Stella40 (5+3)
Gigaboszi (5+3)
Orsitigris (5+2)
Bacilivi (4+5)
Lupus75 (4+5)
Edied78 (4+2)
Jevi26 (4+1)
Annus11 (6.hét)

Montana
Jó étvágyat :wink:

Lupus
www.babafalva.hu (magyar nyelvű)
www.lilipye.com (több nyelvű)
www.tickerfactory.com (angol)
www.wunschkinder.net (német)

Megcsinálod, és a BBC kódsort kell bemásolni a profilban az aláíráshoz.
(Profil... bejelentkezés után a lap tetején a "Segédletek"-et nyitod le)
Vendég
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni Hozzátok. Első lombikunk úgy tűnik sikeres lett, a héten tudtam meg, hogy babát várok. A szülésem várható ideje több kalkulátor szerint 2008. június 10.

Szerdán megyünk UH-ra, akkor már látunk petezsákot, még azt sem tudjuk hány babszemünk van. Hármat ültettek vissza, de a vér eredmény alapján 1 v. 2 van.
Hányingerem, hasfeszülés, görcsölgetés enyhén van, de egyébként jól érzem magamat.

Ma vagyok 4+4

Hogy kell vonalzót feltenni? Én is szeretnék, nagyon tetszik.
buci79
 
 


Gigaboszi köszi szépen, pont akkor írtad mikor én kérdeztem. Elvileg elkészült, remélem odakerül.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Mit szóltok egy ilyenhez?

Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: