Új privát üzeneted érkezett!

Na ugye h mindneki milyen gyorsan betudodt kukksizniKép

Gigi???????????????????????????Kép
Bálint hogy van???
Többiek?????????????????????,,
Vendég
 


vagyokKép
a mai napom után nem is vágyom annyira kettecskéreKépKépbrühühühüüüüüüüüüüüüüüüü
taccsra vágott a gyermekem,már nagyon jól vanKépKépKép
Vendég
 


Látom te is éjjeli bagoly vagy!!!KépKép
Nem bírok aludni!

De már kezd vonzani az ágy!

Örülök, hogy a fiacskád jól van!!!Kép
Gigike!
Egy gyerek nem gyerek
két gyerek fél gyerek
három gyerek egy gyerek!!!!!
Kavics
(73 cn.)
Vendég
 

 
 

kavics,
KépKépKéptudom.csak ilyenkor.....Képma talákoztam egy csajjal,velem egyidős,van egy két és fél éves meg egy egy éves fia és októberre várja a harmadikatKép
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ha belegondolok hogy most akár én is várhatnám a 3-atKép.........brühühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
neked is csak most nagy a szádKépKépKépmajd meglátjuk ha már van egyKép
Vendég
 


kukuccs! KépKép
Vendég
 


Jó reggelt, nagyon gyors leszek, mert melóba kell mennem!!!!

Gigike!!!
Igazad van, az ember beszél, de amikor már gyereke van, akkor tudja és érzi, hogy akarja e a következőt vagy sem. Kép
De a mondás nagyon tetszik, sőt van egy másik!!!
Ez egy régi magyar mondás:
Az első gyerek az Istené
A második a Hazáé
A harmadik az elsőszülöttKép Vagyis a családé és innem kezdődik a számolás.
Ekkor még hittek a régi magyar egyszerű parasztemberek Istenben és ismerték a Haza fogalmátKép

Gyugyi!
SziaKép

Na mostmár tényleg rohanok!!!

Csók

Kavics
(73 cn.)
Vendég
 


Kavicska
Én is tudok egy mondást gyerekekről:
Első az Anyáé
Második az Apáé
Harmadik a Hazáé

Jó munkát neked!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


kavicska,
ma már szebb a nap és alig várom kettecskétKépKépKép
csak gondoltam helyzetjelentést adokKépegyszer fenn egyszer lennKépmáik mondás is jó én akkor is maradok a 3-nál,utána sterilizáltatom magamKépKépKépbár nem tom nálam szükség van é rá egyáltalánKép
Vendég
 


Sziasztok!

Ritkán vagyunkKép
Jó ez a hétvége! A lustálkodás az én formám!!KépKép Egész hétvégén.
Legalább ezen a hétvégén sokat pihizek. Nincs meloKépKépKép)

Csóközön! Jók legyetek!

Kavics
(74 cn.)
Vendég
 


csajok,
mi ez a pangás,kitavaszodottKépKépKép
vmi életjelet plíííííííííz,mert nem tudok semmit senki petéjéről,tüszőjéről,petevezetékéről....Kép
szóval soksok sárga hozzászólást várok!

nálunk nem sok semmi van,b gyógyult,kicsit sovánka meg sokat foygott oszt kaptunk étvágygerjesztőt......

én meg várom az áprilist egyre jobban,már kettecskével álmodom lassanKépapa is kész mert mindenki a környezetében terhesKépKépKépén meg nemKépmég!!!!!!!!!!!!!!!Képközben folyik a tejem meg ilyenekKép

cupp
gigike
Vendég
 


Gigi
A tejedre:Agnucaston tabletta vagy cseppek,v.Premens tabletta.
Próbáld meg.Nem olyan ütős,mint a bromo,és jó a prolaktin csökkentésre.Én az Agnucastont bromo mellett is szedemKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na hi lányokKép
Aha kitavaszodottKép

GigiKép
Örülök h Bálintka jobban van!Biztos hamaramvisszaszedi majd az elvesztett kilóit!Adjáá neki sok csokit!Kép

OKrisztiKép
Nálad mizújs?

GyugyiKép
Láttam a másikba h már nem vagy szűzKép
Sokat gondoltam rád,és láttad h nincs is semmi baj????Most már tuti nem sokára babás leszel!!!!

KavicskaKép
Sok a meló???

lányok két napja már pecsételek ,de még mindig nem akar megjönni rendesenKép,ráadásul nem is lehetünk együtt csak gumival,mert azok a nyavadt bacik megvannak!Mikor lesz nekem kölköm????Kép
Azért nem vagyok ám depisKép

Na irjatok!!!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok! Szeretnek csatlakozni 2007 Baby Projekthez!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


CirkuszkaKép
Üdv. nálunk!Mit lehet rólad tudni? Mióta próbálkoztok?Hány éves vagy?
Irj nekünk valami szépetKép
pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Most nezem, hogy februarban jartam itt utoljara... nagyon trehany voltam bocsi, de kellett meg egy kis ido... Na de most mar nalunk is hamarosan akcioktol lesz hangos a haz.

Cirkuszka,
Jo itt latni ebben a topikban, orulok hogy mar jobban vagy. Hajra 2007!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!Kép

Mi 2005 szeptembere ota megy a proba es mar 2x osszejott de az egyik 2-3hetesen elment a masik sajnos a 6heten nem volt szivhang es a HCG 600ra csokkent! A mutet ota most jott meg elosszor 5het utan! Meg 2 ciklus es mehet a menet igy tolodik at 2007re a babus! Nagyon orulnek egy marciusi babanak mert hogy en is Halak vagyok! 19eves vagyok Budapesten lakunk a Parommal neki van mar egy 12eves kisfia !
Ozi! KosziKép MOst mar kezdek jobban lenni, de azert neha elszakad a hur es akkor van egy nagy boges....
Pusssz

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!Kép

Mi 2005 szeptembere ota megy a proba es mar 2x osszejott de az egyik 2-3hetesen elment a masik sajnos a 6heten nem volt szivhang es a HCG 600ra csokkent! A mutet ota most jott meg elosszor 5het utan! Meg 2 ciklus es mehet a menet igy tolodik at 2007re a babus! Nagyon orulnek egy marciusi babanak mert hogy en is Halak vagyok! 19eves vagyok Budapesten lakunk a Parommal neki van mar egy 12eves kisfia !
Ozi! KosziKép MOst mar kezdek jobban lenni, de azert neha elszakad a hur es akkor van egy nagy boges....
Pusssz

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


sziasztok Lányok!

Megy a meló ezerrel!!! Azért nem voltam.
Tavacs van, olyan jóóóóóó.......KépKépKép

A hangulatom elég sz.r. Nem értem, de csak elmúlik. remélem, hogy hétvégén jó idő lesz és kimegyünk valahová napozni. Mert köll a meleg és a sok sok napsütés. Lssanként elő kéne kapni a szoknyácskákat, de tejfehér vagyok. KépKépKépKép

Cirkuszka!
Ilyen fiatal vagy??? Húha!!! Na ez nem rossz. Gabika megdöntötték a rekordodatKépKép Csak viccelek!
Sajnálom azt a két vetélést. Harmadik a magyar igazság!!!! Én is halak vagyok és én is szeretnék márciusi babát. Kép De azt hiszem feladok minden igénytKépKépKép Legyen egészséges és legyen!!!! De muszáj neki 2007benKépKépKép Ebből nem adok alábbKépKép

Ahoz képest, hogy cudar a kedvem, még fog a hülyeség!

Gigike!
Hajrá kettecske!

Pár napja éjszaka én is babával álmodtam, hogy kipakolta a szekrényt és nem bírtam vele. Nem uraltam a helyzetet.Kép Csak mászott az előszobában és minden elérhetőt kirámoltKép

Õzi!
Neked is hajrá!!!

Csók

Kavics
(77 cn.)
Vendég
 


en meg 2eve voltam egy asztrologusnal es azt mondta hogy 2007ben erkezik a baba nalam! HAt kivancsi vagyok!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Ja és az álmomban szereplő baba kisfiú voltKép
Vendég
 


hali,
vagyok csak ma tavaszi nagytakarítás voltKép.............

újaknak üdv,jó hogy sokasodunkKép

kavics,
KépKépKépte ne gabit sajnáld hanem engem,én már gabira is pikkelek mint már fentebb jeleztem nekihogy megelőzött korbanKépKépKépén is imádtam hogy szemtelenül fiatal vagyok és brühühühühü hogy már vannak nálam fiatalabbakKépbezzeg a régi szép időkben....Kép

most viccen kívül azt veszem észre hogy nő azok száma akik fiatalabban vállalnak babát és ennek tökre örülökKépna jó,nem mondom hogy nem élveztem hogy mindenki megbotránkozott azon hogy anyuci vagyok ennyi idősen mert tökre jó volt hogy én "más" voltamKépde azért ez nagyon jó hogy sok fiatal anyuci is van a topicbanKép

cirkuszka,
áhááááááááááááá,szóval te is konkurencia vagyKépKépKépjó hogy itt vagyKépés sajnálom ami történt veletekKépKépKépamúgy van vmi oka a vetéléseidnek?
én is járok aztrológushoz.....rövid távon amit eddig mondott 2ből 2 bejött!!!!!!!!!!!!!!!!!!és egy még függőben van:azt mondta kettecském csaj leszKépKépKépKéphát nemsokára elválikKépde én azért hiszek neki,vagy inkább akarok hinni nekiKép

őzi,
mi még nem találkoztunkKépszóval gyere sűrűbbenKép
nem sok semmit tudok rólad......és most nem érek rá visszaolvasni szóval mond vmitKép

cupp
giggancs
Vendég
 


SziasztokKép

GigiKép
Ez van!KépMennyi itt a konkurencia?!KépKépEgyet értek veled,h tök jó ennyi kis fiatal leendőkismami és anyuci van ittKép,de sztem nem ez a jellemző egyébkéntKép

CirkuszkaKép
Sajnálom a babóidatKépKép,de ez a beszéd előre !!!!2007 a mi évünk lesz!!KépKépKép

ÕziKép
Gyere sűrűbbenKép

Babaás álmok!CSomószor álmodtam már,hol fiúval,hol lánnyal,volt h ikrekkel is annnyira jó volt....KépKép

Na piri most már megtaláltKép,de aq dokimat egyszerűen nem érem el,igy lecsúsztama vérvételről!Kép

Szióka
pusszzs
Vendég
 


OK, akkor egy kis emlekezteto rolam Kép :
Januarban vesztettem az elso babamat a hetedik heten. Most telik le a harmadik honap, alig varom, hogy ismet belevagjak!!! 27 vagyok egyebkent, igazi nagyi hozzatok kepest... es minden remenyem 2007!!!

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


ÕziKép
Bocsika,de elég feledékenyek is vagyunk, úgy látszikKép
Sajnálom a babódKép,nagyon drukkolok h gyorsan sikerüljön és 2007-ben már a füledet fogd a sok sirástólKép

Puszi
Vendég
 


Õzi!
Kiderítették, hogy mi az oka a vetélésnek.
Én sem vagyok ám mai palántaKépKépKép A magam 26 évével. De ha május végéig teherbe esnék, akkor még a 26 ban benne leszek (2007 március) ha már áprilisban jön a trónörökös, akkor már 27 éves anyuka leszekKép MINDEGY!!!!!!!!!!!!!!!! CSAK LEGYEEEEEEEEEEEEEEN!!!

Kavics
Vendég
 


Ella,
Koszi a drukkokat! En is drukkolok nektek!!!

Kavics,
Vszleg kromoszomahiba lehetett a veteles oka, mert nalam mindent rendben talaltak.

Amugy ha mostaban teherbe esnek, mindenkepp 28 evesen szulnek... Na de ez nem szamit, csak legyen mar babam!!!

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

KI jon utanam korban?Kép Kulonben nekem is nagy a vagyam hogy fiatal anyuka legyek es remelem ez valora is valik! Ha 2007 marcius 16ig nem szuletik meg a baby akkor en is 19eves leszek de egyebkent meg 20Kép) huu de oreg mama leszekKép)

Ozi hajra!!! Nekunk meg 2 ciklus van hatra aztan lesz olyan hajra hogy csak na!!!Kép)

Gigi83!
Nem lattak semmit leletekbol! De az lehet a gond hogy az elso utan ami decemberben volt nem vartunk sokat kb 1 honapot es osszejott ujra! Ugyan ugy kromoszomat mondtak hogy az lehetet a gond!

Jo Ejt!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Lányok, Anyukák és Nagyik.KépKép

Én 37 leszek!

Csók Mindenkinek: a Dédi Kép
Vendég
 


Én lenni 29 évesKépKép,és ha ebben a hónapban nem lesz pozitív tesztem,akkor már csak 30 évesen szülök.

Úgy látom felső -közép kategóriás vagyok!KépJobb,mint az autónkKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


OK, akkor nagy a szoras. Ezennel unnepelyesen elhelyezem magam a kozepmezonyben. Kép

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


hellóka!Kép

Miújsi veletek????

GigikeKép
Bálint visszaszedte már elvesztett kilócskáit??Kép

GyugyiKép
"Dédi" KépKépez tetszet,de a fenéket vagy te az!!!
Jól vagy???Hasid fáj még?Orvosod mondot h mi lesz a folytatás???Mesélj!!

Cirkuszka,Én,Gigike....Kép

Okr,Kavics hahó hol vagytok??
Puszika
Vendég
 


Szép jó estét!
EllaKép
A folytatás? Mindent bele, teljes gőzzel!Kép (Már tegnap paráználkodtunk...)
Ha megjön, azért kell mennem, ha nem, akkor meg azért.
A kellemetlen részén túl vagyok, most jön a kellemes...KépKép

Ki hányadik cn-en van? Kiért kell szorítani?
Vendég
 


GyugyiKép
De jó,Képakkor hajrááááááááá!Kép
Apát kapd el!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Gyugyi
Gyorsan ugorj rá apáraKépKép

Ella
Veled mi újság?

Én,ma a 26.cn-n vagyok.(meg kellett nézni a Fertyn,mert nem tudtam,asszem egy adag Cavinton már jól jönne néha)

KépKép

KépKép
okr
 
 


KrisztiKép
Pirizek!!!!!!!KépKépTök jó!Na kb ennyi is!Fejlemény nincs!Kép

Akkor neked szurkolhatunk!!!KépKép
Mikor tesztelsz???
puszsz
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok én is? Mi is babára hajtunk, bár még csak most kezdtük el. Kép

Üdv. Cic
cicmerák
 
 


cic,
üdv ittKépakkor ti előrébb tartotok mint miKép
hova szeretnél csatlakozni a csajokhoz,nagyikhoz vagy dédikhezKép?????

gyugyi,
dédéin hullára röhögtem magam,annyira de annyira jól jött ki,nagyon állat beszólás voltKépKépKépKépKép

itt minden ok,szép idő vanKép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Dédi!!!
Hahahahaha. Jót röhögtem!

Õzi, akkor mi képviseljük a középmezőnyt. Kriszta a felső közép kategóriát (jobb mint az autótokKépKépKép ) ez is jó beszólásKép

Ciccc!
Üdv. közöttünk!!!

Hajrá csajok!!!
Babára felKép

Kavics
(79 cn.)
Vendég
 


Kösz Csajok!

25 vagyok (még) Kép Nem is tudom, talán nagymami? Kép
cicmerák
 
 


Cicmerak,
Vszleg te lennel a kozepmezony alja. Szoval uvd a nagyiknal!!!
Ja es babara fel mindenkinek!!! Kép

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


No, kislányok, azé tegezhettek.KépKép

Süt a nap, nemsokára ovulálok, úgyhogy tök jó kedvem van!Kép

Csók Mindenkinek!
Vendég
 


Gyugyi! Az jó Kép Nekem az sem volt szerintem ebben a hónapban Kép
Egy hormonvizsgálatot szeretnék kicsikarni a dokimból, bár még nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki, hogy nekem márpedig szükségem van rá. Hogy ne tűnjön okoskodásnak. Elég gáz lenne, ha ott állnék a feje fölött és mutogatnám, hogy miket jelöljön be Kép Kép

Üdv.
cicmerák
 
 


cic,
menj el házidokihoz és kérj tőle egy beutalót alaphormonra és mikor mész a dokidhoz dugd az orra aláKépKépKépés mond hogy a házidokid kényszerítettKépKépKép

gyugyi,
örök hálám hogy nem kell néniznemKépbár nem tom kit viselne meg jobban engem vagy TÉGEDKépKépKépjó ovulálástKép
Vendég
 


Gigi! Tegnap mentem le a házidokihoz, előadtam a mondandómat, de azt mondta, hogy februártól megvonták a háziorvosoktól ezt a lehetőséget. Pedig szép részletesen elmondtam, hogy miért akarok prolaktint, pajzsmirigyet stb-t nézetni. Vagy te milyen alaphormonra gondolsz?
cicmerák
 
 


na Hali lányok,dédikKép

CicmerákKép
Üdv itt!!!Ügyi vagy Te,bizti kitudod sajtólni az orvosodból azt a hormon vizsgálatot!Kép

GyugyiiiiKép
De jó,eksönre fel!!!!Kép

GigiKép
Mizújsi???Bálintka??

Csók
Kép
Vendég
 


cic,
ez érdekes mert én tegnap kaptam beutalót a házidokimtól alaphormonra.........enyim tök jó fej mert mondtam neki hogy úúúúúúúúúúúúúúútálnék ezért felmenni pestre és mondta hogy nem is kellKépés már adta is.alaphormonhoz tartozik pl:FSH,LH,T3,T4,prolactin,tesztoszteron,progeszteron meg ilyenek,kb 12 de most hirtelen több nem jut eszembe
de nem értem miért ne adhatnának beutlót hormonviszgálatra?fogigátlót is felír....meg ő is gondolhatja hogy vmi vmivel összefügg és tudni akarja nem e attól......
Vendég
 


Gigi! Hát ez ledöbbentett. Akkor csak az én házidokim ilyen majom? Igen-igen, én is ezeket akarom. Csak a vizsgálatkérő lapot adta ide, hogy a dokim töltse ki, és ő is leveheti utána a vért. Na hát ez kb. a sz.rnak egy pofon esete, mert én is azt akartam megúszni, hogy bemenjek a dokimhoz, a házidoki itt van szemben. Kép
Akkor te szerencsés vagy a tieddel.

Ella, köszi, hát remélem. Kép

Csakhogy a dokim három ciklust javasolt, amiben semmi sincs, spontán akciózunk. Ami jogos is, mert egy év után csak most márciusban jött meg először, eddig szoptattam a fiamat. Se mesi nem jött, se baba, abszolut fogigátlóként működött nálam a szoptatás. Magától nem apadt el, ezért Bromocriptine-t írt fel. Elvileg most másodikán kellene megjönnie. És szerettem volna már most túlesni a hormonvizsgálaton. Egyrészt hogy jól lett-e beállítva a bromo-adag, másrészt a progeszteron sem lehet jó (nincs cicifeszülés mesi előtt, régen volt, és a kisfiamnál is kellett pótlás) Ja, és a hajam is hullik, ezért gondoltam a pajzsmirigyet. Vagy én vagyok túl aggodalmaskodó?
Na, új vagyok itt, aztán fosom a szót Kép

Jó éjt!
Cic
cicmerák
 
 


Cic!

A hajhullásod sok minden miatt lehet! Pajzsmirigy, tesztosteron szint emelkedés, vitamin hiány stb.
Arra figyelj, hogy a hormonok levétele a cilkusod 3. napján történjen. Még belefér a 2. és a 4. is. De több már nem!
De az már jó, hogy volt már egy havid. Kép A terhesség előtt mindig rendszeres volt???
Nem dumálsz sokatKép Amit tudunk segítünk. Kép Vagy csak eljátszuk, hogy segítünkKépKép Egy kis pszihés hatásKép

Kavics
(79 cn.)
Vendég
 


jó éjszakát Csajszik!KépKépKép
Vendég
 


cic,
konkrétan igen,a te dokid majomKépés nem aggódod túl magad,én is ezt csinálomKépcsal ezért nem baj,mégsem mondhatom magamról hogy állat vagyokKép

kavics,
nekem mindig a 3 és 5.nap között kell menni és egyszer úgy jött ki hogy sehogy sem fért bele és felhívtam a dokim és azt mondta inkább 6-on mint a 2-on.....ilyenkor mi vanKép??????????????????

gabi,
bocsi hogy eltűntem msn csak b elesett és utána vacsit kért aztán pancsi....és apa elfoglalta a gépetKép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: