Új privát üzeneted érkezett!

anyabébi:
annnnyira hüle vagy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a boriláncot éjjel-nappal kell hordani?
előkotrom már, amit kaptunk. tudnám, hol van....

till,

Lencsi egy szuperhős. Cegényem. Hallottam én is olyat, h nem sikerül elsőre. :oops: :roll:

kkia,

én is gondolkodtam vmi (pontosabban egy konkrét) mesterképzésem. De nincs kedvem se fizetni, se tanulni :lol: :lol:
Így nem érzem magam agyonmotiválva :lol:

Hol van Betty?

Kép
screen
 
 


ja, elindultunk sétálni, elkezdett szakadni.
Allee-ban kötöttünk ki.
Anyós kapott egy pulóvert szülinapra, Teodor egy csörgőt 3 hós szülinapra.... mert annyira hiányzott neki :lol: :lol:
Imádom a kis tököst. Tökjófej. :P

Kép
screen
 
 


A kölcsöngép hálistennek faszán műkszik! Csak a sok elmentett kis könyvjelzőmet sajnálom :cry: :cry: , mire megint összeszedegetem őket. Jajj. :x
Esztim akkor ezt jól megbeszéltük :mrgreen:
Szilveeaa: holnap hozzál váltócipőt, mályvacsiga említette, hogy kéne mert a csúszómászó kölkök bele csúsznak másznak a behordott retekbe. :shock: :)
Kkia: nem tudtam eddig megfogalmazni az érzést a főzéssel kapcsolatban, de ma rádöbbentettél hogy miért olyan keserves (a legjobb szó).
Kevés tejci: szoptass, szoptass, szoptass!!!!!! Nekem is váltakozik a holvan, holnincs. Most épp közepes, de 2 napja holnincs volt! Gyermek eddig nem halt éhen ahogy a tied sem!!! KiTARTÁS!
ScreenN :nekem a mellékelt kis papíron az van hogy éjjel-nappal (meg így evidens számomra is), fürdésnél ajánlott levenni mert a szerektől mattulhatnak a kövek. Hetente semleges szappannal vagy tiszta vízzel érdemes megtisztítani. Éééééééééééééés: fel kell tölteni!!! Tegnap olvastam! 1 éjszakára a hold fényébe helyezve, vagy nappal a napsütésre vagy elásni a földbe. Így szív magába energiát. Miket tud meg az ember.? :shock:

Kicsike: én konkrétan a teszveszen vettem egy Prutyka nevezetű hölgytől. Tök kedves és sokféle van neki jó áron. Amúgy lehet venni pl. www.babacsoda.hu , www.borostyanlanc.hu , babawebáruházakban, a minimanóban sok-sok helyen. De én ezzel meg vagyok elégedve. Teccik. Ez a szín a kedvencem :).
anyabebi
 
 

 
 

Ja havonta kell tölteni vagy ritkábban. Ez lemaradt :).
anyabebi
 
 


Anyabebi, jajaja :mrgreen:

Telefonoztam anyukámmal, elmeséltem Neki mi volt, azt mondta ügyes vagyok :D és holnap jönnek, már úgy várom!

Ja és februárban mi megyünk haza 4 napra Sophiával, mert Roland elutazik. Ez egyrészről tök szar, de jó lesz kicsit otthon lenni babástul. Apukám vett is már utazóágyat a bébikémnek :D nem mintha nem velem aludna :lol:

Nálunk a belvárosban van ásványbolt, majd asszem ott lövök boriláncot. Egyébként van ehhez valami tanusítvány, hogy tényleg az ami, mert én gyanakvó vagyok ám...?! :lol:

Mivel nem tudtunk ma kimenni, csajom nem aludt rendesen csak 15 perceket :shock: úgyhogy az előbb megfogtam a pihiszéket a fogóinál és 10 percig hintáztattam, hogy aludjon. Asszem gerincsérvem lett :mrgreen: de alszik, úgyhogy megyek vissza dzsuvázni a lakást! :wink: Ma már főztem, mostam kettőt, meg konyhát takarítottam, mindezt a gyerekkel a kis babakocsiban :lol:
Vendég
 


Ma Dújvban hesszöl a gyerek, anyja pedig a suliban nyomta. Két tantárgyból jegybeiratás volt és levizsgáztam Menedzsment II-ből. A tanárnőt pedig majdnem kinyírtam. Ugyanis 10-től délig volt kiírva a vizsga, megetettem Milán fél 10-kor és húztam a suliba. Délben még nem került rám sor! Mert 100 fősre írta ki a kétórás szóbeli vizsgát. :evil: Aztán amikor fél egykor sem minket akart behívni, szóltam hogy legyen már oly normális és ne szivasson minket tovább. Aztán 5 perc múlva behívott, jól lecseszett, de levizsgáztatott. És 4-est kaptam!!! :!: 8) :D
Egy hét múlva még lesz egy vizsgám és kész a félévem!!! 8)

Tegnap voltunk Milánnal oltáson. Hát a drágám 7950 grammot nyom és 63 centis!!! Remélem ezt már nem fogja folytatni, mert dögnehéz... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziasztok!!!!!
mondtam már hogy tele a faszom az autósokkal?????????????
azért mert kocsi van a picsája alatt mért kell le fröcskölni a gyalogost???még csak le se lassít..............rohadjanak meg....akinek nem inge ne vegye magára......

Vcsibe nem semmi jól fel hizlaltad Milánt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsrit, szorítok a vizsgáidhoz!!! Sok sikert!

Hozzátáplálás, wazze én most csak szoptatok, de már alig várom, hogy mást is adhassak a gyereknek… Persze lehet hogy akkor pedig ezt fogom visszasírni… :)
Most olvasom, hogy Zanikó is pont így van ezzel… :)

Én is kehes vagyok, ma különösen. És Milánnak is minden reggel szörcsög az orra. A porszívózást már utálja. De muszáj… Néha napközben is kiszívom az orrát, nehogy valami baja legyen. Én pedig aludni akarok. De a Tomi holnap is dolgozik… :(

Teát csak akkor adok Milánnak, ha húzni akarom az időt a szoptatásig. Talán fél órát nyerek vele.

Mi lassan már 4-es pelust kell használjunk, a 3-as Pampers neccesen jó, a teszkós kicsit nagyobb, az még jó rá.

Anyabébi, a mei-tai nálunk délutánonként kell nagyon. Különben még mosogatni sem tudok, hacsak nem akarom a gyerek ordítását hallgatni…
Látom nektek bevált a mosható pelus. Én hiába próbálgatom, mindig kifolyik belőle a pisi… :(

Screen, vadásztanfolyam??? Ott mit oktatnak? Bár amekkora a párod, szerintem csak rákiált a vadkanra és az inkább lefekszik, csak ne bántsa. :lol: ;)

Kicsike, jól értem, cukrászdás talit szerveztek Nitával? Mikorra? Én már most mennék!!! :lol:

MrsParis, igazad van, hogy nem hagyod magad, ha ilyen hülyék az anyósék! De rémes, hogy ennyire értetlenek. Tanácsot sajnos nem tudok adni, nekem az anyósváltás jött csak be (pasival együtt…) A mostani anyósom nagyon jó fej. :)

Ja, a védőnő már nem aggódik, hogy Milán még nem tartja a fejét, a súlya miatt nem megy neki… :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Nita, anno az autós oktatóm direkt felhívta a figyelmem, hogy ilyen latyakos időben figyeljek arra, hogy ne fröcsköljem le a gyalogosokat. Sok ilyen apróságot mondott, ami igazából nem tananyag...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hello lyányok!

Mindenkinek köszönjük a drukkokat! :D Hála az égnek, túl vagyunk rajta. Kb. fél perc alatt végeztek, a gyerek az első kúp alkalmával jobban üvöltött, mint ott. :shock: :shock: :shock: Bementem Vele, ott álltam a lábánál, simiztem és beszéltem hozzá. :) Nagyon kedves volt a doktornéni, meg az asszisztensek is. :D Teljesen odáig voltak Doriánért, hogy milyen szép és nagy baba! :D :D Az egyik asszisztens felkapta a vizsgálóasztalról és elvitte a másik dokihoz megmutatni neki... :roll: :roll: :roll: Jövő héten pénteken vissza kell menni egy kontroll-átmosásra, keddig meg csepegtetni kell neki napi 5*. Szóval nagyon szerencsések vagyunk! :D

Till: Szegénykéim! Millió puszika Lencsilánynak, a nap hősének!!! :wink: :D :D

Bocsi, hogy másra nem reagálok, de mindjárt kifolynak a szemeim, meg szét akar robbanni a fejem, úgyhogy megyek a másik szobába besötétítek, és a nap további részét ott töltöm... :roll: :roll:

Pussz Mindenkinek!
bobóbaba
 
 


Szia Csibe igen jól értetted cukit tervezünk gyertek Ti is.!!!!!!!

Bobó örülök,hogy nektek sikerült és hamar megvolt a doki.

Anyabéb köszönöm szépen.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen - nem vagyunk tandíjmentesek a gyes alatt? Vagy csak első diplomáig? És te mit tanulnál, ha lenne kedved? :)

Anyabébi - végül sóskát csináltam főtt krumplival és fasírttal. A krumpli kivételével minden a mélyhűtőből...De megenni már semmi kedvem sem volt, főleg egyedül. Mitől van ez az étvágytalanság, csajok? Bezzeg a milka csoki...az lecsúszik egy táblával esténként :roll: De attól ugyebár nincs tejci...

Melcsi - köszi, aranyos vagy, én is ezzel bíztatom magam...De azért még kitartok, amíg bírjuk, mert Manókám annyira szeret szopizni. Még a szeme is másként csillog, amikor a ciciből kap, nem az üvegből. Pedig könnyebb dolga van az üveggel, mégis lelkesen szívja a holvan-holnincs tejcit (copyright by Anyabébi) :roll:

Kép
kkia
 
 


Faszom kivan. A gépemről az összes képem, doksim minden ami az elmúlt 4 évből van, minden letörlődött. Az összes terhesképem minden. Kurva rohadt kibaszott életbe. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
anyabebi
 
 


Csajok, én amondó vagyok, hogy legyünk zártak mostmáraztán.. annyira beindult a privizés mostanában, hogy lassan mindenki egymásnak fog írogatni... Én is sok mindent nem írok le amúgy, amit pedig megtennék, ha zárt lenne a topic, úgyhogy megértek mindenkit, aki hasonlóan cselekszik. Mit gondoltok?


Sünci
Gratula, hogy lejöttél a csokiról. Anoním csokifüggők klubja segített?

Screen
Apád milyen jó arc!!! Ezt a vadásztanfolyamot jól időzítette... Ennél már csak az lett volna jobb, ha három hónappal ezelőttre íratja be a pasidat...
Nem jössz kendőzni holnap Anyabébivel és velem? Apjuk úgyis papírmasé vadkanra fog lődözni, nem? :lol:

Tillikém
A szívem megszakad a kis Lencsiért! Drukkok, hogy ne kelljen megint vinni! ++++++++++++++

Eszti
Jól tetted, hogy felhívtad apóst!

Kkia
Nekem is nyűg a főzés... Régen semmi bajom nem volt vele, de amióta megvan a manó, azóta már eleve kitalálni is kínkeserves, hogy mi legyen... És nekem sincs étvágyam gyakorlatilag három hónapja... Szerencsére a vajas-nutellás kenyér fixen tartja magát... (Remélem van Anoním Nutellazabálók Klubja is, ahova majd elmehetek, ha itt az idő... :mrgreen: )

Anyabébi
Szexuális Keni tündéri!
Hova is kell menni holnap? Jó, hogy írtad a váltócípőt, tutira nem vittem volna... (így se biztos, mert simán itthon felejthetem, magamat ismerve)
A zuram alapból kikészült a borinyaklánctól, hát ha még elmondom neki, hogy fel is kell tölteni... Sztem kib@sz nyakláncostul.... :lol:

Csibe
Ne akasszál ki... Milánka majd’ 8 kiló??? Azigen!!! Nálad aztán nincs tejpara, mi?

Kép
szilveeaa
 
 


Anyabébi, bakker ez tényleg szívás... A G-n van egy pár terhesékped, ha jól emlékszem, ha más nem, legalább azok megmaradtak... Bár ez sovány vígasz gondolom... :(

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba

Szilvi
ÉN IS ASZONDOM, HOGY LEGYÜNK ZÁRTAK!!! :roll:
Vendég
 


Vcsibe rendes volt az oktatód..ennek a 2 fasznak tuti nem......olyat kaptam hogy a kabátom a gatyám mindenem szárad...a babakocsi is kapott......de azon volt esővédő.........
a cukrászdás talit majd egyeztessük 3-an......)))
Szilveeaaa akkor menjünk a tanyára....zárt topic.....én vagyok ott is és nagyon elégedett vagyok:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Remélem még tudok jönni ma, elég húzós napom volt ma! Olvastam ma szopi közben titeket, csak írni nem tudtam. Pedig annyi mindent akartam! Na remélem tudok jönni ha a csibék elaludta!
A duguláselhárítás :) utáni pöttömöknek sok-sok puszit küldök!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


én jelentkeztem:))))))))))kop....kop....engedj be :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tilli
Soksok gyógypuszi Lencsinek! Jól meg kell küzdeni ezzel a könnycsatornával :cry: Legközelebb remélem sikerül!! (Sógornőmék kisfiát Dániában nem kezelték ki, ott nem divat ilyen miatt 'parázni'.. tök fura....ja és a köldöksérvét sem műtötték meg, hagyták egy évig, pedig nagyon csúnya volt szegény gyereknek..talán mégsem a magyar egészségügy az uccsó...)
Aloe remélem a jövő héten eljut hozzám :lol: Majd hívom a párodat! Az a vicc, mindíg Szolnokon van, ahol egyébként a szüleim laknak... legfeljebb oda elküldetem.. 8)

Screen
Má értem hogy került az őzgerinc a frigóba 8) Te is voltál már vadászni?

EsztiApós miatt részvétem....

Tök király, mindenki talizik összevissza :D Én is mennék.... nem ártana kimozdulni néha... Bár tegnap sikerült végre vennem egy új gatyát és egy felsőt, ma már fel is vettem, legalább itthon érezzem magam újra nőnek 8)

Anyabébi

Képek miatt :cry: Nyakláncba nem tud belekapaszkodni a gyerek? Enyém minden ilyen dolgot ezerrel megragad és húzza teljes erőből...hajamat is ő tépte meg...

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Csibe
Hatalmas a fiad!! Az enyém most 7 kg, a három hós oltáson ma túlestünk, doki közölte, féléves méretei vannak.. :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


nem muszály.......én ott is Nita vgyok...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anyabebi, nagyon sajnalom a kepeidet!!!! Nem lehet, hogy a kukaba kerultek a gepen? Esetleg szakember nem tudja valahogy elokeriteni oket?
Nagyon cukker a kisfiad! :)
Nekunk is hasonlo stilusu a nagyfiunk, ezek szerint ez nem egyedi. :) Bar 2 napja egy tunder, ugy latszik csak panaszkodnom kell.:)

Eszti, jo meresz voltal, de megertelek. :wink: Nekem ez az sms dolog a legfurcsabb, betegen mar hozzank is jottek egy csomoszor, ezen mar meg sem lepodok....Jobb, hogy kiadtad magadbol, kar orlodni!

Csibe, hatalmas a babad, nem semmi! :)

Till, szegeny kicsilany, szoriok, hogy legkozelebb sikeruljon az atmosas!

Bobo, orulok, hogy Nektek ilyen gyorsan sikerult!

Mi ma voltunk kint, fel ora volt, mire feloltoztettem az apronepet, total leizzadtam, de 5 perc mulva mar johettunk is be. :( Simikem persze ugy rohan allandoan, hogy hatrafele bamul, mar hiaba kiabaltam neki, nem tudott megallni egy nagy godornel, nem tulzok, de majdnem terdig allt a vizben. Nalunk mar nincs ho, napok ota csak az eso esik. Mar nagyon utalom.

Fozes: nekem sajna muszaj lenne a nagyok miatt, de se kedvem, se idom.

A zartba en is szivesen mennek, ha megengeditek!

Most csak ennyi, igazabol nem tudtam rendesen visszaolvasni, majd talan a hertvegen.

Ja hoztam Nektek egy videot magunkrol, kicsit varni kell, hogy betoltodjon. Engem mondjuk ne nezzetek, 1 hettel a szules utan keszult a foto, extra nyomi vagyok rajta!

http://elfyourself.jibjab.com/view/ONsbcHrknf2XpXkDE2t6

Agi

KépKép

Kristóf 6.5,
Simon 2 éves
agi3
 
 


Anyabébi
Nagyon sajnálom a képeket! Egy jó fél évvel ezelőtt mi is majdnem így jártunk! Aztán mindent gyorsan lementettem, és megfogadtam, hogy mostantól mindig mentek! Most csak néhány száz kép van ami elszállhat :lol: ! Hátha valaki elő tudja kotorni őket!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Eszti
Amior olvastam az após, anyós, sógor sztorit, még össze rándult a gyomrom! Jól tetted! A telefon, hű az nem lehetett semmi! Jól tetted! Nekem is van egy kb fél éve húzódó kis vitám anyóssal, a másik helyen majd leírom!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Csibe
Gratulálok a vizsgádhoz! Na ez az egy dolog, amit nem tudok elképzelni, hogy most vizsgázzak!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Zsrit
Ha megtisztelsz a bizalmaddal, akkor érdekel, igen, hogy mi volt a gond! És sajnálom, hogy így alakult!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Na úgy látom feltöltöm az utolsó oldalt :lol: !

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Moncsi, koszi, regisztraltam is. :)

Bebikem ordit egy oraja, Apa probalja megnyutatni, nem tudom mi lehet vele. :( Meg enni sem hajlando. :(

KépKép

Kristóf 6.5,
Simon 2 éves
agi3
 
 


Égi naggyon jó a videó!!!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moncsi: Engem nem engedsz be??? :cry: :cry: :cry:
bobóbaba
 
 


Csilla
be vagy engedődve! :lol:
Vendég
 


Móni: Én is bebocsájtást kérnék!:D
hajnalocska
 
 


Ez ám a gyorsaság!
Alszanak a gyerekek?:D
Köszi
hajnalocska
 
 


ahham én meg Megérzést néztem 8) imádom ezt a filmet
Vendég
 


Monica,
én jelentkeztem, de nem vagytok oda-haza :mrgreen: (pedig csengettem kétszer is :lol: )

Akkor itt üresen marad a helyünk? :roll:

Bobóbaba,
örülök, hogy Ti ügyesen túljutottatok a szemezősdin! :P

(Lencsinek olyan váladékos lehetett a csatorna, most szakad belőle az "anyag", óránként mosom ár forralt vízzel, hogy egyáltalán ki tudja nyitni :oops: :cry: )

Most kidőlök, bocsánat, hogy nem írtam kommenteket, de holnap pótlom! :P Jó éjt! :P

tillidian
 
 


Szegény Lencsilány :cry: :cry: , jobbulást neki!

Már regisztráltam én is a tanyára, kopogtam Moncsinál, de ahogy Tilli is írta, nem vagytok odahaza! :-)

Naggyon orulok egyébként, hogy zártak leszunk!!

Ági, szupcsi a videó, csinosak vagytok nagyon!
Mindjárt csináltam én is egyet magunknak! :wink:

Csibe, azzta :shock: :shock: ... szerintem súlyban Milánka viszi a pálmát ezen a topicon!!!!

Eszti, merre van az az ásványuzlet Gyorben? Meg tudnád nekem mondani legalább az utca nevét? koszi elore is
ginuska
 
 


Olyan mérges voltam a kurva képek miatt hogy inkább nem is jöttem. Most meg elmegy mindenki tanyázni? Na mingyán én is meek.
Szilvi: Rózsa utca 17.
anyabebi
 
 


Ki az a panóka?
anyabebi
 
 


Jelentkeztem
anyabebi
 
 


Bejelentkeztem én is, már csak bebocsátattatásra várok. (Na meg arra, hogy Bene végre elaludjon.)

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reggelt!

Tegnap végre sikerült 1.30-kor ágyba kerülnöm. Állítólag Benedek felkelt még negyed négykor és enni is adtam neki, bár erre már nem emlékszem. Remélem ma kicsit többet alhatok.

Anyabébi, Bene is nagyon szokta várni a tesói hazaérkezését, igaz ugyan, hogy olyankor napközben kettesben vagyunk és nem zsivajgok körülötte egész nap, mint hat másik. Néha azért elgondolkodok úgy éjféltájban, hogy lehet azért nem alszik, mert nem dajdajozok eléggé.

Bobó, nagyon ügyik voltatok.

Tilli, szegény Lencsit nagyon megkínozták (na meg Téged is), drukkolok, hogy jövő héten már jobb legyen.

Őzike, tényleg szép (olyan angyalkás a bátyjával együtt) nagy baba Peti. Hogy bírja a karod, a hátad és a derekad?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


sziasztok! csak gyorsban ... bocsi most nem reagálok, megyek vizsgázni ...
enyém gyerek 12 órán keresztül nem evett .... a frászt hozta rám.
este 9-től reggel 9-ig.
igaz fél 6 fele visszaadtam a cumiját mert 4 kor feküdtem le és dög fáradt voltam...
de ha nagyon éhes lett volna csak sír nem???
fél 8 kor vettem észre hogy nem evett , 9ig meg néztem hogy jól van-e ...
Ugye nem lesz baja????

Kép
zsrit
 
 


Zsrit, vannak Zoénak tartalékai, na meg, ha éhes akkor hangosan szól.
Kéz-és lábtörést! Drukkolok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Zsrit nyugi semmi baja nem lesz.Martinom 11-12-órákat nem eszik estétől reggelig.Ha éhes ugyis szól,kiabál vagy sír.Először Én is úgy gondoltam,hogy biztos éheztetem szegény gyereket,de ha végigalussza az éjszakát akkor biztos nem is éhes és Te is tudsz legalább pihenni.Martin 2 hónapos kora óta így van és nem látszik rajta,hogy nem eszik éjszaka.Napközben pedig sokat van fent és vidám mosolygós baba.Úgyhogy nyugi.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anyabébi talán nincs minden veszve.Mindjárt írok privit.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bocsi csak most tudtam küldeni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsriti,
semmi gond nem lesz!!!!! Vackoromnál ez mindennapos volt, a tápszer jobban laktat, volt, hogy még tovább is bírta...Ügyes légy a vizsgán! :P

Én mosott sz... vok, Lencsi hajnali negyed 4-kor aludt el :oops: ...most keltünk...persze fiam reggel 8 óta a TV-t bámulja, ebéd sehol, mi lesz ebből??? :oops: :evil:

tillidian
 
 


Jelentkeztem Én is .Beengedtek?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


óóóó ,hogy ez a mélyhűtő téma nem jutott eszembe tegnap.na mostmár mindegy :wink: :wink: :wink:

remélem hamarosan beenged Moncsi.vagy talán kivagyok tiltva??

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: