[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2008-ban szülünk - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Én úúúúúúgy izgulok!!!!!!!!! Már megint. :oops: Nem bírom én ezeket a vuzsgálatokat. Pedig látni meg úúúúúúgy szeretem a kis drágát!!!!! :D

meri
 
 


Na

Íme: 13 órától 14 óráig lesz torna a könyvtárban. Kényelmes nadrágban polóban és zokniban.
Előadás: 14 óra 30-tól 16 óráig 2.emelet könyvtár.
Szeptember 11-én kezdődik mindez.

Megyek, metr odaég a kajcsi. Majd felrakom a képeket Meri okés?

Puszkány

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Viki, köszi az infókat. :) Ingyen van a torna is? Te is jönnél tornázni is?

meri
 
 

 
 

Hari Vera,

Te aztán nagyon felkészült vagy. Drukkolok neked én is nagyon.

Pandi,

örülök, hogy teteszenek a nevek. Ezek még nem biztosak. Apjuk neve Hornyák. Tehát Hornyák Máté vagy Bence. Legközelebb augusztus 7-én megyek uh-ra ez már genetikai lesz.

Meri ez nagyon jó ár amit írtál a farmerre. Mondjuk itt 500 ft-ért már lehet kapni. Lóti futi nadrágnak jó lesz.
Nagyon sok nadrág volt itt a boltban. És vannak kissebb méretek is. A vadi új nadrágok 4900Ft-ba kerülnek. És nagyon sok szín van.
Meri melyik honlapon is van az ahonnét most neked a gatyó lesz?

Jaj de sajnos a keresztelőre nem kaptam magamnak ruhát. Pedig én leszek a keresztanya. Még nem adom fel hátha holnap szerencsével járok. Esetleg tudtok valami jó kis boltot?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Igen a torna is ingyért van. És minden érdeklődőt szerettel várnak. Szerintem én mennék tornára is. Bár elég korán van és én délben szoktam ebédelni, de egy napot kibírok.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Viki, eszünk előtte is meg utána is. :lol: Egy indexes fórumon vettem: felesleges mamaholmik. Megtalálod a linkek között. :) Na elindultam.

meri
 
 


Meri!

Ezek szerint még nem voltál UH-n.Na majd én is beállok a drukkolók táborába. Biztosan minden rendben lesz. Nyugi. Szorítok! :)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Pandácska,
AFP aug23-án lesz, 4D re pedig aug 30-ra jelentkeztem be, izgi lesz, megtudjuk hogy fiú vagy kislány, no persze, ha megmutatja : )
Andi

Kép
danidaniel
 
 


Pandus!
Én is úgy gondolom, hogy jó helyen van a pocaklakóm. De azt ne felejts el, hogy szerintem max. 6 hetes lehetek. Doki megmondja majd, és akkor átjavítom a vonalzómon is. Hogy vagytok?

Ma nagyon jól voltam. Remélem így is marad. Reggel volt egy kis hányinger, de utána semmi. Igaz a mai menü is házi sonka volt kenyérrel, délben pedig egy nagy tányér spagetti. Nem tehetek róla. A sonkát kívánom. Már azt eszem 4 napja. Erre mondta a férjem, hogy jó nagy "paraszt" lesz ez a gyerek. :lol: A savanyúság szagától is rosszul vagyok, édes szóba se jöhet, kivéve egy jó fagyi. CSak a szagokat ne érezném ennyire. Olyan vagyok, mint egy vadászkutya. Szörnyű.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Megjöttünk. Minden rendben van Bébibogyóval. :D:D:D Nagyon szófogadó gyerek, mert végig mozgolódott, ahogy megbeszéltük. :D:D:D Nem nagyon mutogatta viszont magát, de talán valószínűbb, hogy lány, minthogy fiú. :) Holnap megpróbálok képet produkálni. :D

meri
 
 


Szia Meri!

Íme a nadrágok

Kép
Kép Kép

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Gratulálok Meri!

Akkor nekem szerencsém volt, hogy megmutatta magát a kis kukac. Ezek szerint minden rendben. Látod drukkoltam.

Hali,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Meri,
Örülök hogy minden rendben volt :D

Chris,
Ne is legyél rosszul. Most már mindjárt mehetsz az uh-ra :wink:
Vendég
 


Mivel gyarapodtunk azóta, újra bepróbálkozom... :lol: Nem szeretné valaki megvenni Szécsi Noémi: A kismama naplója című könyvét megvenni? Ha valakit érdekel, írok bővebben.

És nézegessétek a linkeket, meg szavazzatok! :D www.babanet.mlap.hu

meri
 
 


Katuci, Andi
Drukk az Afp-hez!!!
Vendég
 


Pandihoz csatlakozva,

én is szorítok nektek!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Drukk mindenkinek, aki valami vizsgálatra megy!

Lányok, én már 2 napig olyan jól voltam, azt hittem, hogy vége a rosszulléteknek, de nem, ma reggel már 2xhánytam, még a víz is kijött, amivel az elevitet bevettem! :(

Szép napot Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Meri,

láttad a nadrágokat?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Szia Vikci!

Egyszerre írtunk :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia,

ezek szerint igen. Jóbulást kívánok! Én meg itt eszegetem a tejberízst. Már tegnap este is megkívántam, de kibírtam, hogy csak reggel csináljak, mert ilyenkor még lehet. Párom mondjuk jobban kívánós, mint én. Este is folyamatosan kammogott valamit. Lehet, hogy Ö is terhes? :) Már annyit hízott, mint én. Pedig eddig tartotta a súlyát.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratu a jó eredményekhez!!!!!!! :D :D
Akiknek meg most lesz a vizsgálat, nagy-nagy drukk!

Meri, én is nagyon izgultam az UH előtt tegnap reggel, és egyáltalán nem azért, hogy kiderül e a neme, hanem csak hogy legyen minden-minden rendben VELE!!!!Ez az aggódás..... !:wink:
Viszont az én formám: épphogy lefeküdtem volna a 4D uh ágyára, mikor elment az áram...! Mondták, hogy kb.1-1,5 óra múlva lesz azon a részen újra, páromnak dolgozni kellett mennie, úgyhogy egy normál uh-t csináltak, ott meg elromlott a video, így örülök,hogy képet kaptunk egyáltalán....!!!!! :lol: A lényeg, hogy minden tökéletes nála, szépen növöget, mindene megvan! De a lábait szorosan összezárta,nehogy meg tudjuk lesni mit rejteget... :oops: :lol: :lol: Úgyhogy még mindig nem tudjuk!!!Egyébként olyan cuki volt, akkorát ásított hogy csak na!Hatalmasra tátotta a száját, erről készült is egy fotó, megpróbálom majd felrakni! :D

Én eddig kb. 4 kg-nál tartok!

Kép
timicsiga
 
 


Ja, ma jön hozzám házhoz a védőnő, kíváncsi vagyok mi lesz...?! 8) :shock: :D

Kép
timicsiga
 
 


Vikci!

Mikor Petit vártuk, én férjem is derekasan hízott velem! :) Még többet is, mint én, (igaz nem sokkal előtte volt túl egy nagy fogyókúrán, azután meg nagyon könnyű hízni) Aztán én megszültem, ő nem, szóval remélem ennél a babánál apa már nem fog hízni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi!

A lényeg, hogyminden renben odabent! :) A 4d-t majd bepótoljátok, a neme meg úgyis kiderül előbb-utóbb! A fő, hogy egészséges baba! Gratula! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

Vikci,

Tök jók a gatyók, nekem főleg az első tetszik marhára. Én is akarok még venni legalább 2 nacit, 1 farmert és 1 csinosabb feketét. Az elég lesz szülésig. Meg még téli felsők is kellenek a hűvös időkre.

Katuci, Andi,

Én is szorítok az AFP-hez, minden rendben lesz. :lol:

Viki,

Sajnálom azt a fránya rosszullétet, nem lehet kellemes. Örülök, hogy én kimaradtam belőle, illetve hogy csak 5 napig tartott.
Én már nem szedem az Elevitet, azt mondta a doki, hogy már nem kell. Van egy kis mellékíze, és nem csodálom, hogy felfordul a gyomrod.

Timi,

Hát tényleg nem volt szerencsétek a 4D-vel, de a lényeg, hogy minden rendben van a kicsivel. A nemét meg majd ugyis megmutatja. Persze tudom, hogy izgat a dolog, már én is alig várom, hogy megtudjam fiu vagy lány.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,

Ezeket a Bakáts téren vettem. És ponat az a naci 1600Ft-ba került. Bővíthető a gumija, mert gombos. Az utolsó az új. Van ott ez is meg az is. Jó hely. Sajnálom az uh-t. Nekem és a páromnak tegnap megmutatkozott a kis kuki. :) Szerencsére. Úgy örülünk, meg persze annak is , hogy minden rendben van. Azért ehhez is gratulálok.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Hát igen, nem volt szerencsénk...! De egyébként mondta is az ultrahangos, hogy még olyan kis csontika, hogy 4D-t csinálni jobb a 20. hét után inkább a közepe-vége felé!
Vikci olyan jó élmény lehetett ez!!!! :D

Én mostmár olyan sokszor érzem őt mocorogni, hihetetlen!!! :D Egyre erősebbeket rúg és tegnapelőtt mikor lefeküdtem egyből ficánkolni kezdett, aztán olyat csinált.... egyszercsak "kitüremkedett" (ez elég hülyén hangzik. :lol: ) a bőrömön keresztül, épp a bugyi vonala felett, egyszerűen hihetetlen volt!!!!!Hogy őszinte legyek, meg is ijedtem egy pillanatra, annyira fura volt az egész :oops: :lol:
A multkori 15 hetes uh-n még medencevégű fekvése volt, tegnap már fejvégű... arra gondoltam, lehet hogy akkor fordult lefelé! :D

Elevittel kapcsolatban: én még mindig szedem, az én dokim azt mondta, szedjem csak, sok jó van benne... Aztán majd szülök egy óriásbébit???!!!! :shock: :lol:

Kép
timicsiga
 
 


Vikci,
És a párod hanyadik hétben van? Beírjam a tábliba :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Timi,
Nem fogsz nyugi ez is csak egy ilyen szöveg hogy Elevitesek óriásbébik ezt inkább a genetika dönti el. Én most már nem szedem hanem a Hipp Natalt iszom ami szintén kismamáknak van és jó az íze is :D
Vendég
 


Judy,

Ezeket a Bakáts téren vettem. És ponat az a naci 1600Ft-ba került. Bővíthető a gumija, mert gombos. Az utolsó az új. Van ott ez is meg az is. Jó hely. Sajnálom az uh-t. Nekem és a páromnak tegnap megmutatkozott a kis kuki. :) Szerencsére. Úgy örülünk, meg persze annak is , hogy minden rendben van. Azért ehhez is gratulálok.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Bocsi ez megint meghülyült. Kétszer küldte el.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Bocsi ez megint meghülyült. Kétszer küldte el.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Ez nem igaz. Na mindegy.

Pandi a párom amúgy is pocakos, amit imádok. De Most már biztosan 40 hetes. Próbálom leállítani, de nem lehet. Majd elkezd megint Norbizni aztán lefogy. Mondjuk engem nem zavar csak az egészsége ami aggaszt.

Elevittel kapcsolatban. Szerintem is butaság, mert az egyik ismerősőm még most szopi alatt is szedi a babája kb 3kg-al jött a világra. Ez tényleg csak gének kérdése. Én a gravidát szedem, de csak 2-3 naponta . Ha több gyümit eszem akkkor nem veszek be. Egyébbként a Ceizel Endre kifejezetten ajánlja ezeket a vitaminokat, mert nagyon fontosak a baba és a mi védelmünkre is.
Tényleg ti kálciumot szedtek külön? Én csak tejet iszom meg sajtot eszem. De azt olvastam, hogy szopiztatáskor 1200mg-ot kell szedni a kismamiknak. Kismamaként pedig olyan 900mg-ot.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci,
Én most tejet iszom de néha bedobok egy Calciumot. Meg amit írtam Hippet azt iszom mert természetes anyagokból van 97% gyümitartalommal nem szintetikus és most ennyi elég is a sok gyümi zöldség mellett.
Vendég
 


Timi,

Nem fogsz óriásbabyt szülni, ne aggódj. Ez hülyeség.

Én Danival semmit nem szedtem, és 4 kg-os lett 58 cm-el.
Bazsival szedtem, ő 3820 g lett 59 cm-el.
Ugyhogy szerintem semmi köze a vitaminnak a baba méretéhez.

Amugy én is minden reggel 3 dl tejjel kezdem a napot, és minden nap eszek sajtot, kefirt ,gyümölcsöt és zöldségeket (paradicsom, paprika). Ja és tojást is szinte minden nap. Szénhidrátból pedig a lehető legkevesebbet.

Édességnek pedig a Cerbona müzliszeletet, imádom az almásat.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is drukk minden vizsgálathoz aki ma megy!

Vikci!
Gratula a kis kukishoz! A Sote-s tanfolyamra mindenképp megyek 11-én!

Timi!
Én tegnap éreztem a hasamba a kis buborékokat. Olyan furcsa kicsit csikáló érzés volt. :D

A vitaminokról:
Én a 12. héten szedtem az elevitet, de annyira émelyegtem az ízétől, hogy már nem szedem. Tejet naponta iszom, meg a szőlő még mindig favorit, lehet, hogy Ca-ot be kéne szerezni....

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Nna, most ment el a védőnő. Nagggyon kedves!! :D Fiatal nő, tök természetesen viselkedik, mintha 100 éve ismernénk egymást... :)
Pandi, egyébként ő is a Hipp natalt ajánlotta, mondta,hogy egy délután összehasonlították az összes magzatvédő vitamint és ez lett a legjobb! :) De nem mondott rosszat az elevitről sem.
Tejet én csak ritkán iszom, akkor is inkább eszem a kukoricapehellyel.. Na igen, a gének döntenek el mindent majd! :lol:
Nagy Vera: buborék?!!!! :D :D :D De jóóóó!!Annyira jó érzés ez!!!

Kép
timicsiga
 
 


Elevit: én Petivel a 37. hétig szedtem, minden nap 1-et, és 3850 g lett és 53 cm. A barátnőm, aki melesleg 5 nappal később szült nálam 4050g-os babtá szült, mindenféle vitamin nélkül! Szóval szerintem sincs semmi köze a dolognak a baba méretéhet!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Lányok,

Az előbb azt hallottam, hogy az AFP szintjéből is meg lehet állapítani, hogy fiu-e vagy lány a babó.

Tudtok erről valamit??????

Vera,

De jó. hogy te már legalább buborékot érzel. Bár már én is érezném. :lol: :lol:


Timi,

Szerencséd van a védőnővel, azért az sokat számít, hogy milyen emberrel kell kapcsolatban lennie minden hónapban, illetve hogy kitől kap tanácsokat. Hát sajna nekem nincs ilyen szerencsém. :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Igen nekem is mondták ezt nem tudom hogy igaz-e azt hiszem ha alacsonyabb akkor lány vagy fordítva? Na ezt se tudom :lol:
Vendég
 


Pandi,

Hazamegyek és megnézem a fiuk AFP szintjét kiváncsiságból. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Na megnéztem egy másik topicban ott azt írják ha alacsonyabb akkor esélyesebb a lány. Hát nem tudom hogy ez igaz-e :roll: nekem 0,84 az Afp-m.
Vendég
 


Köszi Pandi,

Most már nagyon kiváncsi vagyok milyen volt a fiuké.
De ugy rémlik mindkettőnél 1 fölött volt.

Majd megírom, aztán tudunk viszonyítani, hogy mennyire igaz a dolog. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pandi, Judy!

Nekem Petivel 0,66 MOM volt az afp-m! Szerintem erre nem lehet adni!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,
Ezek is csak ilyen találgatások nem kell komolyan venni :wink:
Vendég
 


Viki,

Hát akkor ezt gyorsan megcáfoltuk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!
A szívhang is "elárulja" hogy fiú vagy lány...A fiúké lassabb,a lányoké gyorsabb :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma megint nagyon termeltetek, nem győztem olvasni.

Megvolt az AFP! Eredmény kb. 2-3 hét, ha rossz, akkor postás hozza, ha jó, akkor 4 hét múlva a terhestanácsadáson kapom meg a papírt. Szóval most nem fogom várni a leveles postást....

Elmondtam a dokinak a barnázás témát, meg hogy genny volt a vizeletemben, azt mondta, hogy amennyiben kétszer volt egy folt, teljesen természetes, akkor nem az, ha napokig folyamatosan, vagy hetekig ilyen folyás van. De van olyan, aki emellett is egészséges babát hordott ki, tehát erre nem lehet adni.
Egyébként azt mondta még, hogy a sárgás folyás, ami egyébként tök normális, egyik következménye lehet enyhe barnázás. A hormonváltozás az oka, illetve valóban az elmaradt mensi idejében is sűrűn előfordulhat. Úgyhogy minden ok.
Ja és azt is mondta, hogy a védőnők sokszor eltúlozzák a dolgokat, és egy kicsit rosszabb eredmény nekik már tragédia, pedig a terhesség tulajdonképpen a szervezetnek egy szokatlan állapot.

4 hét múlva újra megyek, utána kapok időpontot a következő UH-ra. De már alig bírom addig!!!! Még 5 hét....atyám.
Remélem addig sokat fog mocorogni a kis pindurka, hogy érezzem minden oké.

Fiú vagy lány kérdés: a lányommal 0,8 volt a MoM, akkor ezek szerint nálam bejött ez a logika?!
Bár szerintem erre nem lehet adni, igazából az a biztos, amikor már megszületett a kis jövevény :-) Akkor tuti a neme! :lol:

Most megyek, lányzóm nem hagy kibontakozni :-))

Sziasztok:

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Csak rövidre van most időm.

Viki, jók a gatyók ,amiket szereztél, de nekem ezek a fazonok nem állnak jól. Én ilyet vettem:
Kép

Nekem szerencsém volt az afp-vel, mert kellett az uh-hoz, azért a védőnő megkérdezte telefonon, mert hamar kész van, csak a postázás tart sokáig. Úgyhogy én egy héten belül megtudtam. :)

Hízás: én még mindig mínuszban vagyok. :lol:

meri
 
 


Katuci,
Biztos nem hozza a postás :wink: amúgy iagaza van a dokidnak a védőnők imádnak túlozni nővéremet is jól beparáztatta hogy rossz az Afp most mi lesz utána kiderült hogy teljesen jó csak ő elnézte :?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: