Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi
A méhem és hüvelyem fájt, de úgy hogy lábra sem tudtam állni. :(

Na mindegy majd mglátjuk.

Te hogy érzed magad?

Kép

Kép
pkagi
 
 


És van sejtésed, hogy mitől lehet? :?

Nagyon várom a fejleményeket! Szorítok nagyon! +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én elég pocsékul vagyok napközben, de már csak 6 hét ebből a rosszullétes időszakból. Most tapasztalgatom ki, hogy mitől fúvódok fel, mitől fájdul meg a hasam. Teljesen máskét reagál a szervezetem a változásokra, mint az előző terhességemnél. Sose hittem volna, de a csökkentet koffein tartalmú KV-tól enyhül az émelygésem. :shock: Ki érti ezt??? :?
szilbee
 
 


Szilvi
A férjemmel egyből arra gondoltunk, ha itt valaki volt pont akkor ment el. (de ebben nem vagyok biztos, mindenesetre nagyon fájt) Ráadásul egy pici cicifájáson kívül semmilyen tünetem nincs. Nem esek le a székről fáradságomban, és nem fájnak a méhösszehúzódások.
Szóval nem nagyon reménykedem én itt most egy pozitív tesztben sajnos.

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

El vagytok tűnve. :)
Jó tudom, most mindenki egy kicsit várakozó állásban van... Én is és továbbra is reménykedem...........

Ki mit csinál húsvétkor?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Nagyon drukkolok,hogy sikerüljön végre ez a kis poronty!

Szilvi!Van egy ismerősöm aki most van a 24.-hétbe és még mindíg rosszul van(hányinger+hányás).De persze nálad ne így legyen!

Én még nem tudom mit csinálok ez az első év,hogy nem megyünk haza Sopiba ünnepekre!Kicsit tehetetlennek is érzem,hogy mit főzzek olyan furi lesz itthon maradni,de a Balázsnak is kell pihenni majd én haza megyek a Husival pár hét múlva!
Vendég
 


Ági!
Jól teszed, hogy reménykedsz! Én is csak várom az eredményeiteket csendesen! :)

Gabi!
Végülis az Elevitet átprogramoztam estére és azótta sokkal-sokkal jobban vagyok! Valószinűleg a gyomrom érzékenyebb lett a múltkori hányós vírus miatt, azért voltam folyton rosszul.
Most már csak a puffadás van, meg a hirtelen jövő éhségérzet.
Ti hogy áltok babaügyileg? Hol jársz a ciklusban?
szilbee
 
 


Gabi nekem is ez lesz az első húsvét, hogy itthon leszek, de én egyedül, mert a fiúk mennek locsolkodni. :)

Köszönöm a drukkokat. Vasárnap vagy hétfőn tesztelek. :)
Jövök majd az eredménnyel.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
De soká lesz még az a hétfő.... :oops: Hogy bírom ki addig??

Gabi!
Veletek mizujs?? :)
szilbee
 
 


Szilvi :)
Ha az első gyermekem lenne, valószínűleg előttem volna már egy tesztet, de most biztos eredményre szeretnék menni.

Azt is tervezem, hogy ha sikerül teherbeesnem nem kérdezem meg a nemét, hanem szüléskor mondják meg. Igaz ebből még lesz egy kis harc a férjemmel, mert ő borzasztóan kíváncsi természet.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági! Nagyon szorítok én is itt csendesen.

Szilbee, én végig rosszul voltam a terhességem alatt. A szülés napjának reggelén hánytam utoljára... de úgy megszoktam, hogy utána szinte hiányérzetem volt reggelente. :lol: De ez azért elég ritka, nálad biztos nem így lesz.

Azt hiszem nálunk nem nagyon lesz egyelőre kistesó, már negyven napja nem jött meg, csak a hasam görcsöl. Terhesség kizárva, szóval valószínűleg még nagyon nincsenek rendben a hormonjaim. Nekem amúgy is a prolaktinom volt magas. :cry: Nem tudom mit csináljak, Dóri nagyon ragaszkodik a szopizáshoz, és az allergiája miatt kell is neki, nincs szíven elválasztani. De nem is aludnánk pár éjszakát az biztos.

Mindenkinek kellemes ünnepeket! Most akarok nekiállni sütit sütni, míg alszik Dóri.
Tegyetek már fel képeket lányok, olyan rég láttam a fiukat!

Kép
Kép
zafír
 
 


Ja és a legfontosabbat elfelejtettem! Lili gratulálok Nektek! :lol:

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír!
A dokid mit mond? Gondolom kivizsgáltattad magad.
A szopi miatt nem kell agódnod, mert van aki a terhesség alatt is szoptat. Gondolom ez is alkati dolog, mármint hogy ki mennyire görcsöl terhesen szoptatás alatt. Mondjuk azt baromira nem tudomelképzelni, hogy lehet szoptatni nagy pocakkal... :? :oops:

Ági!
Érdekes, de én is higgaadtabban teszteltem már így a második gyereknél. Szerintem csak nagyobb bizonytalanságot szül egy korai tesztelés. Ha meg bent van a baba, akkor bent lesz 1-2 hét múlva is. Én legalábbis mindig ezt mondogattam magamban, mikot a teszttel szemezgettem a fürdőben.
Egyébként és sem bírnám ki, hogy ne tudjam a nemét. :oops: :lol:
szilbee
 
 


Kellemes Ünnepeket Kívánok nektek!

Holnap nálunk is mennek a fiúk locsolni Husi biztos élvezni fogja!

Szilvi!No kistesó egy darabig talán egy-két év múlva!
Szeretném kihasználni,hogy GYES-mellett lehet 8-órát melózik a másik lehet kölcsönbe verjük magunkat és most egy gyerek nem igazán lenne jó,mert így a GYES-t félre tudom majd rakni kicsit gyűjtögetni meg szeretnék teljesen berendezkedni ha elköltözünk ami házat kinéztünk úgy néz ki megveszünk fel kell újítani szal most nem lenne egy baba majd ha minden rendeződik és addig a bruttóm is tornászik felfele!Sajnos minden a rohadt pénzen múlik!
Zafír!Jó,hogy itt vagy néha a szopi miatt ne aggódj van egy ismerősöm 3-gyerkőce van és szopi mellett fogantak és szopott is terhesség alatt!Mire allergiás?

Ági!Remélem pozitív hirrel jössz! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ági! :(
Most látom a vonalzódon, hogy első napon vagy!

Kép
szilbee
 
 


Ági, nagyon sajnálom :cry:
Úgy látom másodszorra sem könnyebb a teherbeesés, akinek elsőre sem volt..

Szilbbee, nem vizsgáltattam ki magam még, egyelőre dokim sincs.. Jobban vagy már?

Gabi akkor mikor mész vissza dolgozni? Dóri tejérzékeny.

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok csak egy gyors bekukk majd visszaolvasok.
Csináltam tesztet, de selejtes volt, mert még a kontrolablakban sem volt semmi.
Ma veszek újabbat és reggel megcsinálom.

(biztos automatikusan átváltott első napra, nem jött még meg)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
:D 8) Most azért egy kicsit megnyugodtam. Akkor várjuk a reggeli jelentést!! :) +++++++++++
szilbee
 
 


Ági????????
Teszt???????
szilbee
 
 


Sziasztok!

Teszt előtti este megjött. :(
Nem volt időm írni, mert ügyintézős napom volt és ma is megyek. Holnap reggel utazunk Villányba egy hosszúhétvégére kikapcsolódni.
Jövőhéten jövök és akkor javítom a vonalzómat is.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Kép Kép
szilbee
 
 


Ági, :cry: pedig annyira megörültem, hogy mégsem jött meg..

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok.

Megérkeztünk Villányból. Tulajdonképpen már 12-re itthon voltunk, mert belázasodott Domi így hazajöttünk.

Egy kicsit nálunk most elül a babatéma. Ugyanis az egészségügy nem igazán támogatja ezt az egészet. Majd mesélek, de most rendezem a családot.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Sajnálom! :( :( :( :( :(
Dominak jobbulást!De ne csüggedj hisz már ott van veletek ez az édes kis pofa gyerkőc!!!!! :D :D :D

Zafír!Októbertől megyek vissza melózni Levit szeptemberben viszem böliszoktatásra és utánna!Addig meg kiveszem a szabimat!
Vendég
 


Merre vagytok lányok?
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem. Ennek két oka is van. 1. A kis családomban folyamatosan mindegyikünkön végigment valami vírusos dolog. Most épp a férjem van benn. Így 3 hete tart nálunk ez a dolog.
2. Olyannyira elkeseredtem, hogy nem volt kedvem semmihez.

A történet röviden annyi, hogy a MŰSZEREKET kellene megvennem a beavatkozáshoz. Gondolhatjátok, hogy nem 2 fillér. Na ami sok már sok!!!!!!
Mire fizetem akkor a tb-t????

Szóval elkeseredtem és egy kicsit fel is adtam, hogy legyen még egy babánk......

Na ha pozitívabb leszek jövök ígérem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Ez a rendszer úgy ahogy van egy szar!Én is ezt szoktam kérdezni,hogy akkor az a sok lóvé amit eddig életem során befizettem...!!!! :x :evil: :x :evil:
Az anyósomnak van egy fiatal koleganője most mennek az uccsó beültetésre és mondta a csaj ha most sem lesz semmi akkor befejezi,mert nem győzik pénzel!
Azért fel a fejjel fiatal vagy még bármikor szülhetsz!
Jobbulást nektek!Levin is végig ment valami 2-napos vírus!
Vendég
 


Ági!
Hát lassan már ott tartunk, hogy ha akarunk saját gyereket, azért is fizetni kell. Ez már majdnem gyermekkereskedelem. Megvesszük a sajátunkat... Kiborító!!! és Felháborító!!! :evil:
szilbee
 
 


hát igen ez a szomorú. és így azokat az embereket akiknek nincs annyi lehetetlen helyzetbe hozzák. de ugyanez lesz a felsőoktatásban, mert már egyesek ezt tervezik hogy horibilis összeg legyen tandíjra mert hozzon nagy áldozatot egy család ha egyetemre akarja íratni gyerekeét csak kérdem én ki tudja ezt majd megfizetni.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


tényleg szilbee hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok.

Már kicsit pozitívabban látom a világot. Az az igazság, hogy valamibe bele is fogtam, így most ez egy kicsit feledteti a baba témát.
Nem tudom írtam e már, hogy Domit nem veszik fel bölcsibe, így itthon kell maradnom vele.
Így most mindent elvállalok, hogy ez anyagilag ne okozzon kiesést. Most vállaltam el egy 2,5 hónapos dolgot és nem is fizet rosszul. Sőt még egy kicsit emelett üzletelni is fogok.
Persze nagyon klassz lenne, hogyha mondjuk nem kellene erre gondolni és bevállalhatnánk egy nagyobb nyaralást, de azért nem vagyok elégedetlen, mert így is nagy szerencsém van, hogy itthon tudok maradni Domival.

Na meg elkezdtem edzeni is. Napi egy aerobik+15km eliptikus futógépen+ heti egy step aerobik (ez az utolsó az ami nem itton van).
Szóval teljes figyelemelterelés. Aztán lehet pont ezért sikerül majd :)
Ki tudja, mindenesetre jó most egy kicsit nem foglalkozni a babatémával.

Jajj lányok találtam egy nagyon vicces írást bemásolom:

Mi történne, ha a férfiak esnének teherbe?

A világ teljesen megváltozna. Például:
- A szülési szabadság 5 évig tartana, teljes fizetéssel.
- A terhességi csíkoknak már rég volna ellenszere.
- A normál szülés régen túlhaladott módszer volna.
- A terhességgel járó hányinger a legfontosabb nemzeti közegészségügyi probléma volna.
- Minden fogamzásgátló 100 százalékosan hatékony volna.
- A csecsemőket addig tartanák kórházban, amíg szobatisztává nem válnának.
- Többé nem gondolnánk, hogy milyen nagyszerű dolog ikreket szülni.
- A randevúról a fiúknak este 10-re haza kellene érni.
- A terhesség egész ideje alatt ágyban lennének.
- A pozitív terhességi próba esetén automatikusan járna a rokkantsági segély.
- A nők kormányoznák a világot.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Ez jó,hogy lekötöd magad és valóban lehet ezért fog sikerülni,hogy nem "görcsöltök" rajta annyit! :)
Miért is nem veszik fel bölibe Dávidot?
Vendég
 


Gabi :)
Nem Dávid Dominik :) Gondolom elírás volt. :lol:
Azért nem veszik fel mert már rég be van ,telve az összes hely és nagyon sok ember vár már üresedésre így több helyen is azt mondták, teljesen esélytelen. Azt mondták, hogy talán amikor megszületett és beírattam volna lett volna esélyem. Ennyi szóval ittthon maradok. De úgy néz ki mostmár egyre jobban, hogy lesz munkám. A lényeg hogy hosszútávú legyen.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Sajnálom, hogy ilyen dolgok történnek veled, de örülök, hogy ilyen erős vagy és hogy ilyen klasszul veszed ezeket az akadályokat! :)
Milyen otthoni melót sikerült szerezned (pü)?
szilbee
 
 


Ági!Elnézést elírtam bocsika!
Ott már születésénél be kellett volna írtani?Nem semmi!Itt annyi volt,hogy vinni kellett egy igazolást a melóhelyről,hogy megyek dolizni,mert sokan azt csinálják/csinálták,hogy vittek egy fals igazolást és nem is melóztak most meg utánna néznek ki megy valóban dolgozni!
De a lényeg,hogy lesz melód és ez jó!
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kis programajánló a hétvégére:
Egyszer volt Budán ... Vizifesztivál
szilbee
 
 


Gabi!

Leventének Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk!!
Kép
szilbee
 
 


Köszi aranyos vagy!!
Vendég
 


Ugye teszel majd egy pár képet a szülinapról??!! :)
szilbee
 
 


Gabi!

Így utólag, de Boldog Szülinapot a nagyfiúnak!

Kép

Kép
pkagi
 
 


Köszönjük!
Igen majd teszek ha a párom végre hajlandó lesz felettni a kicsinyítő progit!! :x :x
Vendég
 


Szilbee!Hogy vagy?

Ági!És te?Mizu baba fronton?
Vendég
 


Gabi!
Köszi jól... nagyjából! Levente most beteg :( , kistesója mocorog már és a rosszulléteim is elmúltak.
szilbee
 
 


Sziasztok!
Ismerjétek meg új szolgáltatásunkat a www.mamapakk.hu oldalon!
Megrendelhető kórházi csomagok, minden, amire a szülést követő napokban szükséged lesz.
Minden kérdést szívesen fogadunk az info@mamapakk.hu e-mail címen.
Boldog babavárást és készülődést mindenkinek!
mamapakk
 
 


Sziasztok.

Hát nálunk baba témában semmi nincs, de most pár hónapig nem is aktuális. Bevállaltam egy munkát augusztus-szeptemberre. Ez kb megoldja az egész jövő évi itthonmaradásomat, így a plussz az tényleg plussz lesz. :)
Utána októberban ismételten nekilendülünk. :)

Szilvi
Teljesen hihettlen számomra, hogy már hol tartasz. Mikorra vagy kiírva?
Nemét tudjátok már?

Gabi
Voltatok a bölcsiben nyílt napon?
Mi lesz a munkával, megoldódott az áthelyezés? Baba témával akkor most ti teljesen le is álltatok?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Ez nagyon jó!! Jó kis summa lehet! Ügyes vagy, hogy ilyen melóra szert tettél! :) Én is próbálkozok majd kis business-vel... hátha bejön egy kis plussz lé.
Nov. 18-19-re vagyok kiírva, de szerintem a császár miatt már hamarabb (9-13 körül) meglesz a pici. Persze ez attól függ mikor leszek 1 centire tágulva.
Nem tudjuk még a nemét, majd talán 3 hét múlva tud valamit mondani a doki. Én nagyon sasoltam már most is a lába közét, de nem láttam teknősbékát... de hát ugye ez még nem jelent semmit.

Gabi!
Nagyon várjuk ám a képeket!! Ha netes albumba teszed, akkor nem is kell kicsinyíteni, csak bemásolni a kép agy oldal linkjét.
szilbee
 
 


Sziasztok,

Hu mekkorak lettek a gyerekek, miota nem jartam feletek!! Emlekszik meg ram valaki?? Domi, Gabo es Agi ratok eleg jol emlekszem, Szilbe azt hiszem akkoriban kezdett irni, amikor en elmentem

Agi
Csak azt akartam irni, hogy annak ellennere, hogy nekem semmi gondom nem volt a teherbeesessel megis 3 evet kellett varnom a masodik babocamra! Mar teljesen el voltam keseredve amikor megerkezett!!
Jol teszed, hogy nem gondolsz most erre, meglatod a leheto legvaratlanabb idoben fog betoppanni!

Domi-Gabo
Mekkorak mar a gyerekek :lol: :lol: Nemsokara kezdodik a dackorszak :roll: :lol: :lol: Hogy alltok a szobatisztasaggal??


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Szilbee

Gratula az ujabb terhesseghez. Nagyon jo korkulonbseget valasztottal!!Lanykat szeretnel vagy mindegy?

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


sziasztok!
Anikó dejó halani felőled, sokszor eszembe jutottál. Domi már szobatiszta Csongi még nem ma próbáltam kicsit pelus nélkül hagyni de nem akarja még. Na majd lassan.
Csongi rengeteget beszél mondokákat mond nagyon ügyi, Domi ennyi idősen nem igen beszélt.
Ti hogy vagytok? Mesélj a gyerekekről.
Ági ügyes vagy hogy ennyire jó munkát találtál gratulálok.
Szilbee hogy megy az idő lassan már afelénél jársz. Barátnőm is noveberrel van kiírva elejére neki 3. gyerek egyértelmű császár lesz és úgy néz ki kisfiú. első nem amostani apukától van de Pisti imádja így ha tényleg bejön akkor 2 fia és egy lánya lesz.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Aniküó ezek már régi képek ám csak lsta vagyok újat feltenni. Mweg tanulok is, bár az első évet sikeresen zártam múlt héten. építkezés lesz nálunk jövő szerdán kezdődik.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Anikó!
Köszi a gratulációt. :) Jó hogy írtál, legalább előcsalogattál bennünket. :wink: :lol:

Domicsenge!
Barátnődnek miért lesz császár?
Hú akkor jó nehéz évetek lesz... tanulás és építkezés. De biztos nagy érzés lehet a saját házatokat építeni. Bárcsak mi is ott tartanánk már, hogy saját ház... :roll:
Csongi megy majd bölcsibe? és te dolgozni?
szilbee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: