[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2008-ban szülünk - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Pandi!
Hát szerintem sem lehetetlen, de a védőnő mindig mindent jobban tud.... legalábbis erre felénk. Kifogtam a leghülyébbet :( :(
Ennek ellenére én csak magamra hallgatok. Amúgy is tudom, hogy mozgékony a picur, mert a 12. hetesen szabályosan ugrált, és mindene mozgott össze-vissza, szóval igazi kis örökmozgó.
A lányommal is a 17. hét körül már éreztem mozgást, szerintem tök természetes, hogy most már előbb. Pláne, hogy a pocakom is előbb el kezdett nőni, mint anno.
De mindegy, nem foglalkozom az ilyen hülyeségekkel. Egyik fülemen be - másikon ki. :lol:

Vikci!
Jó a link, megnéztem, mi is fel fogunk menni Pestre, párom sokat jár oda munka miatt, szóval mihelyt nem dolgozom, irány az outletek és diszkontok birodalma :lol:

Amúgy egyre jobban nem szeretek dolgozni menni, szabályosan bele vagyok fáradva a koránkelésbe, az állandó hajtásba, pedig próbálom lecsökkenteni a "hatáskörömet", hogy ne érezzék majd nagyon a hiányom - legalábbis az első 1-2 évben :-) -, de így is mindig úgy várom a hétvégét, és ilyenkor úgy el tudok feledkezni az egész munka-témáról.... és akkor kezdődik újra a hét :-(
De már nem sokat kell kibírnom, már számolom a napokat.

Most megyek, elég késő van már, további szép estét/éjszakát mindenkinek!

Szép babás álmokat kívánok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci,
Ezek a védőnők mindig olyan okosak :? anyósom is az és csodálkozott hogy már érzem mocorogni mondta ez még nem igazi mozgás mondom miről beszél még az apja is érzi ha a pocimon a keze annyit nevetünk rajta :lol: nem lehet mindenkit egy tankönyvhöz hasonlítani hiszen nincs két egyforma kismama. Nővérem is csak a 20. héten érezte mindkettő babáját ahogy az meg van írva. De mi elöbb és akkor mi van? Én örülök hogy elöbb és tudom hogy te is :lol: Meg nem hiszem sőt most már büszkén mondthatom hogy tudom hogy ezt nem lehet semmivel se összekeverni olyan egyértelmű hogy a baba nem is hasonlítható semmihez :lol:
Vendég
 


Jóreggelt!

Szóval mocorgás! Ha egy nap kevesebbszer érezm a mocorgását lelkibeteg vagyok,hogy valami gond van.Nagyon sok mindentől függ.Bálintomnál kb a 16. héttől éreztem,most legelőször a 10.től,de akkor még én sem mertem elhinni.Az még olyan volt,mintha néha egy kis apró bogár mászkálna az alhasamon.Aztán a 12. héten a doki kérdezte,hogy érzem-e én meg bizonytalanul visszakérdeztem,hogy miért érezhetem,mert ez esetben igen. :lol: Szóval ő is azt gondolja,hogy a kismamák hamar érezhetik a magzatmozgást.Függ a terhességek számától,a hasfalon elhelyeszkedő zsírmennyiségtől, a méretektől,Pl kisebb nők nagyobb pocak,kisebb hely a méh számára...stb..Tehát aki érzi,az örül,aki nem az is megnyugodhat,mert fogja. :wink: De semmi esetre sem szabad ezeket tankönyvi adatokhoz,meg mások okoskodásához igazítani,hiszen mi tudjuk,hogy mit érzünk. :D Ez olyan,mint az,hogy kinek mekkora a hasa.És még csak a gyerek méretével sem áll feltétlenül arányban.nem lehet meghatározni,mekkora lehet,vagv mekkorának kell lennie.Nekem pl nagy pocim van és kész. :lol:

Puszi

Eszter

Vera!

Miért nem írsz? Barnázás megszünt teljesen? Jól vagy? Tessék bejelentkezni!
:wink:

Little!

Te merre jársz? :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is most már egyre többször érzem a mozgását, 14-én éreztem először, vagyis akkor tudatosult bennem, hogy igen ez Ő!! :lol: Mostmár pedig minden nap érzem, többször is, igaz állva még sosem,de ha leülök, lefekszem, akkor kis időn belül ficánkolni kezd :lol: :lol: Párom is érezte már, kb.3 alkalommal!!!Annyira jó!Mostmár minden nap várom,hogy érezzem,mert akkor tudom,hogy minden ok ! A héten megyek valamelyik nap uh-ra, nagyon izgulok miatta... CSAK LEGYEN MINDEN RENDBEN VELE!!!!!! Meghát hátha megmutatja, hogy milye van.... :oops: Multkor 15 hetesen össze volt a lába kulcsolva!

Meri, nagyon jó az a kiságy!!!! Én is vmi ilyesmit szeretnék, ami később átalakítható.
Annyira fura, hogy így szaladnak a hetek, még csak most kezdtem és nemsokára már félidős leszek!Jó ég...!!!! :)

Pocaktéma: nekem is "nagy" a pocakom, komolyan, már nagyon észrevehető és el vagyok ájulva, mert már 4 x adták át a helyet metrón, villamoson. :lol: :lol: Ismerőseim közül van akinek az egész terhessége alatt jó ha kétszer...
Nem tudom meddig akarok még dolgozni, néha már főleg hét vége felé nagyon fárasztó, és akkor én még könnyű helyzetben vagyok,hisz nincs nagyobb gyerekem!Meglátom...Gyerekes kismamák, hősök vagytok!!!!! :D :!: :!:

Kép
timicsiga
 
 


Sziasztok!

Katuci,

de tényleg honnan is érezhetné egy védőnő, hogy te mit érzel ez azétr felháborító.
Én is és apuci is érzi a mozgásokat nálunk is. Egy hete volt az, hogy görcsölt a pocakom és egyszercsak egy nagy moccanás megrúgta az apját és elmúlt. Tegnap meg buborékokat éreztem a pocimban állítólag ezt is a babó váltja ki. Hát igen ilyet még nem éreztem ennek előtte.

Nekem is nőtt a pocakom. Hát igen most van az az időszak amikor növekedésnek indul. Húzodik is elég sokszor. Nektek is?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Rólunk: Én tegnap pocsékul voltam, hánytam reggel, meg este is 2x, meg ma reggel is, de most egész tűrhető a dolog, az ebé egyelőre bennem van! :D Peti nagyon édes, mindig szól, ha pisilni kell, még a kocsiban pelusban is, így kiszálltunk útközben 2x is és lepisiltük a kocsikereket, utána egész úton ez ment :" pisi, apa auto kerék" De már mond egész mondatokat is, pl:hajmosásután nekem: " anya haja vizes" szóval alakulunk, sőt már mindent megismétel, amit mondunk, ma reggel meg a feje fölé emelte a kiskalapácsot azt azt mondta, hogy: esernyő, na nem ilyen tisztán, de meg lehetett érteni :D

Vikcy!

Nekem is fájogat ma a hasam, szinte egész nap.Olyan fura érzés, Petivel nem így éreztem! Most olyan, hogy az egész alhasam húzódik! Nektek is? Petivel csak két oldalt szúrogatott néha, mostmeg! Remélem azért minden rendben!

Mocorgás: Petit a 16. hét elején éreztem először és az én védőnőm nem lepődött meg, azt mondta, hogy lehet, hogy előbb érzi valaki, meg függ attól is, hogy hol a méhlepény! (elöl fekvő lepénynél állítólag később leteh érezni)
Amúgy én is érzek néha valamit, de nem merem mondani, hogy a baba lenne, de szerintem az! :D Este,mikor lefekszem a hátamra akkor szoktam érezni ilyen nagyon nagyon apró kis buborékszerű mozgást az alhasamban (nekem most hátsó fali a lepény) .

Meri!

Nagyon szép a kiságy, jó választás! :)

Együtt alvás: Petivel nem volt választási lehetőség, 1,5 szobás lakásban muszáj volt egy szobában aludni, most meg Peti miatt lesz muszáj, mert így sem alszik jól, nem kellene éjszakánt 4x felkeltenie a kicsinek, így mi megint együt alsznk majd!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


sziasztok,

Pandácska,
igen, azonnal sikerült összehozni a kicsit, komolyan, egy hónapot sem vártunk, ill tablettaszedést követően két hónapig vigyáztunk, de azután hipp-hopp már meg is volt : ))
nem tudjuk még a kicsi nemét, de hamarosan 4D re megyünk ( a favorit fiú, de a lényeg, hogy egészséges legyen)
Vicky,
igen, azonnal feltűntek az azonos adatok : )

Andi

Kép
danidaniel
 
 


sorry,

Vikci _ no ezt jól elírtam : (

Kép
danidaniel
 
 


Sziasztok!

Jelentem nekünk is Retrus kocsink van, igaz nem olyan, amit Meri belinkelt. De tökéletes lesz a 3. kölöknek is. Semmi baja, pedig terepen jártam vele, még fél méteres hóban is eltoltam valahogy.

Magzatmozgás ügyében ne higgyetek senkinek, csak magatoknak!
én már nagyon szretném kicsit erősebben érzeni, hiába, mindig a múltkori szerencsétlen UH eredmény jár a fejemben.
És végre megint híztam 1 kg-t. (Most már "csak" -5 kg-nál tartok. :) )

Egyret többet vagyok fenn, már lihegés nélkül fel tudok menni az emeletre. Olyan jó. Persze még nem nagyon szabad ugrálnom, de már úgy éreztem, a fekvéssel többet ártok.

Juhéj! Rendes babám van. Most rendesen oldalba rúgott, hogy ne aggódjak.

Vigyázzatok magatokra!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Bocsánat, most csak magamról írtam. Na majd legközelebb....
boeske
 
 


Pocak:
Hát nekem is már szép nagy mindenki láthatja hogy 2in1 van :lol:

Andi,
Ha szeretnél te is benne lenni a tábliba írjál adatokat.
Vendég
 


Kép
Kép

NVera, Little, Poppi, Pati, lexus, Jim, Hol vagytok? Hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Nem tűntem el, csak kiruccantunk Bécsbe szombaton, aztán végülis lementünk Olaszba, éjjel jöttünk haza. Spontán jött az 5let, 7 éve nem voltam nyaralni, olyan jó volt ez a pár nap. Csak fárasztó volt az utazás. Majd rakok fel pár képet (ami a telefonnal készült, mert a drága férjem Velencében elhagyta a gépet :evil: :evil: :evil: )

Ti hogy vagytok? Pandácska látom már betöltött 17. hét, nem semmi. Az orvos március 29. mondott nekem, amúgy ma megyek hozzá a cytológiáért meg a laboreredményért.

Harivera csináltál új tesztet?

Viki27: üdv neked, félig még én is pécsi vagyok

8)

boeske, örülök, hogy híztál :wink:

Most megyek, később visszanézek. Írjatok, mi van veletek.
Vendég
 


Jó reggelt!

Pandácska
Vagyok... sokszor csak olvasóban... nem történik velem semmi...

Pocak
Nekem eddig még inkább csak a fenekem nőtt... hiányzik a mindennapos torna, futás...

Bevásárlás a babának
Irigykedek...ha igazán szép holmikat szeretnénk a babának, akkor el kell menni Nyíregyházára a Brendonba... itt túl sok lehetőség nincsen... :cry:
Vendég
 


Jimm,
Akkor szép kis hétvégétek volt :D Hányinger? Majd írd meg az eredményeidet.

Poppi,
Neked mikor lesz a kövi vizsgálat?

Boeske,
Gratula a hízáshoz :wink:

Trutyi egy idő van ma :? de ezt már jobban szeretem mint a meleget csak ilyenkor rossz kimozdulni.
Vendég
 


Sziasztok,

hm, én is tudom mikor kell szabadságra menni...remélem azért kicsit megerőlteti magát az időjárás

Pandácska,
az adatok:
DaniDániel (Andi), 16 hét, 27 év, Szent Imre, 2008 február 4, AFP és 4D, Dani/Dóri
nagyon köszönöm

Kép
danidaniel
 
 


Andi,
Mikor lesz Afp meg 4D? Mert dátumot nem írtál. Nekem is Dórám lesz :lol:
Vendég
 


Hello Mindenki!

Ne aggódjatok, holnaptól kánikula lesz szombatig! Legalábbis ezt ígérik.... aztán majd kiderül.

Egyre többször érzek mocorgást, olyan jó, mert már el voltam kenődve, hogy valami gond van a barnázgatás miatt.
De remélem csütörtökön a doki is megnyugtat.

Nem sok kedvem volt ma dolgozni jönni... :cry: :cry:
Mondtam is a páromnak tegnap, hogy lehet, hogy engedek az "elvekből", aztán a nov. 1-ből október közepe lesz a táppénz kezdete. Nagyon fáradékony vagyok.
Egy kicsit alacsony is a hemoglobinom, említette a védőnő, hogy esetleg vérszegénység előfordulhat nálam. Mondjuk szedek vasat, remélem nem lesz olyan vészes mértékű a dolog.
Amúgy is a vérnyomásom mindig a béka feneke alatt van, átlagosan 90/60, és ilyen "lesápadós" típus vagyok :-)

N. Vera!
Merre vagy? Nyaralsz? Minden rendben van?

Más eltűnt kismamák?? Merre jártok?

Harivera!
Teszt????? Csináltál?????

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci,
Ez nálam is így van vérszegénység és nagyon alacsony vérnyomás :?
Biztos hogy megnyugtat a doki most már nem lesz semmi baj!!
Vendég
 


" Ha ma kihagyod az esti mesét, holnap már lehet, hogy nem is kéri a lányod vagy a fiad.Ha ma nem ülsz oda mellé a társasjáték mellé, előfordulhat, hogy a jövő héten már késő lesz.
Ők ma gyerekek. Nem pótolhatod be az önfeledt legózást, babázást öt év múlva, amikor már kevésbé szorítanak a megélhetési gondok, amikor már nem kell új szőnyeg, vagy függöny az ablakra.
Ha most kihagyod az együttlét meghitt perceit, évek múltán már a meghitt beszélgetéseket sem fogják igényelni.
Ha most nem sétálsz velük kézenfogva, akkor pár év múlva végleg elengedik a kezed és kapaszkodó nélkül elsodródhatnak.
A gyermekkor napjai, hetei, hónapjai visszahozhatatlanok és megismételhetetlenek. Téglák ezek, amelyekből és amelyekre a felnőtt élet felépül. Ha sok tégla hiányzik, labilis lesz az építmény !!"
Vendég
 


Panda
16. héten vérvételek...
18. héten nagyon alapos genetikai UH...
És Kismóki Mátészalkán fog megszületmi...
Vendég
 



Sziasztok!

Laura!

Nagyon tetszik az idézet, amit betettél, nagyon megható, és valóban igaz! Néztem a táblit, egy napra vagyunk kiírva, csak a vonalzónk nem stimmel! :lol:

Harivera!

Megy a drukk a + teszthez! :D

Jim!

Én meg teljesen pécsi vagyok :lol: :lol: :lol: Milán a klinikán született, vagy a megyeiben? Tök jó, hogy elmentetek kicsit nyaralni, várjuk a képeket! Fényképezőgép :(

Pandácska!

Nevek: fiú: Gábor, ha lány Eszter.

Nekem tegnap is pocsék napom volt, este fél 10-kor kijött belőlem minden! :( De ma jól vagyok, ha minden jól megy akkor most 2 nap jól lét következik. Nagyon vicces, de tényleg ez megy hetek óta, hogy van 2-3 szar, majd 2-3 jó napom! :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Végre adtál magadról hírt Laura. :) Örölök, hogy jól vagy.

Tényleg Nagy Vera hol vagy?

Lányok,

megérkezett ma az első adag kisbaba ruha. Olyan kis édesek. Ezek mondjuk kislányruhák, de nem baj. Lehet, hogy holnap a doki uh-val is megvizsgál és akkor kiderül, hogy kisfiú vagy kislány baba. Tegnap is úgy ficánkolt már. hogy megy az idő. Itt már süt a nap. Most már tényleg el kell mennem vásárolni. Nem tudom mit főzzek.

Hali,

majd még jelentkezem

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Viki, Vera! Ti tudjátok már, hogy pontosan mikor indul a tanfolyam? A tornára is mennétek, ami utána van? Az is ingyenes? Ti mit tudtok erről?

meri
 
 


Meri,

szeptember 2. hetének keddjén indul. 14 óra 30-tól 16 óráig. De lehet, hogy holnap felhívom öket és megkérdezem, hogy a 2006.os kiírás érvényes-e még.

Ennyit tudtam,

Hali

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így eltűntem, de leutaztunk a párommal anyukámhoz Somogyba és csak most jöttünk vissza.

Barnázás hálistennek elmúlt, de a hasam akkorát nőtt, hogy ha háton fekszek nem látok a lábam közé. :oops:
Varrattam 2 kismama nadrágot (vidéken) meg egypár felsőt is: ne kövezzetek meg, de a gatyók darabja munkadíjjal együtt 1500 Ft-ból kijött, a felsők meg ennél is olcsóbbak voltak.
Bejelentettük otthon a család nagy részének (egy páran már tudták) a babát, a férjem szerint ha akarnánk (de nem akarjuk :lol: ) se titkolhatnánk a pocakot már.
Kérdeztetek a mocorgásról: én egyszer-kétszer éreztem valamit, de sokszor leállítottak, hogy á az biztos nem az (csak azt nem tudom, hogy mások honnan tudják az, hogy mi mit érzünk belül.)

Étvágy: úgy néz ki elmúlt az első trimeszteres émelygés (kop-kop), és mivel anyukám jól főz már nem is merek ráállni a mérlegre.. :(


Vikci!
Ha megtudtál valamit visszajelzel? Mert én feltétlen mennék az egészre.

Eszter!
Sajnálom a betegséged meg a diétát is, remélem mielőbb meggyógyulsz. Pihenj sokat és vigyázz magatokra.

Meri!
Mennék a tornára is, bár erről még a dokimat meg kell kérdeznem.
Szupi, hogy összeszedted a linkeket, köszi. Nekünk sajnos szinte mindent meg kell majd vennünk, úgyhogy sokat fog ez majd segíteni.

Panda!
Beírnád a táblába a névekhez a Zsanett nevet? Bár még nem tudjuk a nemét, de ilyen megérzésünk van a férjemmel.

Pati!
Merre vagy? Remélem csak ti is pihentek és nincs semmi baj!


Olyan sokat írtatok, hogy mindenre nem tudtam reagálni, bocs ezért. Az újaknak üdv itt:

Nagy Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Viki, ezeket én is tudom, engem a pontos dátum érdekelne: mert kinek mit jelent a második hét? Szept. 4.? Vagy 11.? Ha beszélsz velük megkérdezed a tornát is, vagy az téged nem érdekel?

meri
 
 


Ma én i megnyugodtam hasnövekedés ügyben. :) Már egyértelműen látom, még így is, hogy van rajta szigetelés bőven. :lol: :lol: :lol: És lassan a legbővebb gatyáim is szűkek, pedig kilóra még mindig kevesebb vagyok, mint előtte. :D

meri
 
 


JÓ REGGELT!
Kép

Hogy vagytok ma? Itt megint trutyi az idő.

Pati,
Merre vagy? Miért nem írsz ide? Hányingered?

Christell,
Láttam mit írtál egy másik topicba. Nyugi tuti jó helyen van a babád mert 7 hetesen ha méhenkívül lenne már kórházban lennél. Ezt megnyugtatásnak szántam :lol:

Meri,
Drukk a mai uh-hoz!!

Vicki,
Drukk a mai Afp-hez!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kérdés:
Ha ma 15+1 vagyok, akkor az most hányadik betöltött hét???
Már tudom, hogy többször kérdeztem, de már megint belekeveredtem!
Csak mert holnap megyek AFP-re, és azt olvastam, hogy a 16. betöltött héten végzik, de a doki ilyen karikán nézte nekem az időpontot, szóval gondolom, hogy jogosan megyek holnap, csak nehogy korai legyen és rossz értéket mutasson.

Kérek valakitől egy S.O.S választ!!

Nagyon köszi!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci,
Ez még neked csak a 15. betöltött hét akkor kell menni amikor már 16+0 vagy több vagy.
Vendég
 


Katuci,
Megnéztem pár oldalon és mindenhol azt írja hogy betöltött 16. hét de neked az még 6 nap. Szerintem beszélj a dokiddal lehet elnézett valamit nehogy emiatt legyen rossz értéked.
Vendég
 


Katuci,

Igazat adok Pandinak, a betöltött 16. héten kell menni, és te még nem vagy annyi.

Nem ijesztegetésnek szánom, de Danival én is a nem betöltött 16. héten voltam AFP-n és alacsony lett az értékem. Evett is a frász rendesen, aztán rá 1 hétre megcsinálták ujra, az jó lett.

Szóval szerintem is beszélj a dokiddal.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Hogy vagytok? Mizujs?
Vendég
 


Amugy tegnap voltam védőnőnél, 3 kg-ot híztam, és képzeljétek azt mondta, hogy a 14. héten nem is rossz, és ha ügyesen gazdálkodok a kilókkal akkor 10-12 kg-nál nem fogok többet hízni, az meg könnyen visszafogyható. Örültem neki, hogy kivételesen nem lebaszott.

Azt is mondta, hogy most már bármikor megmozdulhat, mert a 3. babát előbb érezni. Most minden este ágynyugalomban háton fekve koncentrálok, de még nem érzek semmit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pandi,

Köszi jól vagyunk, csak a fejfájás állt be tegnap óta, és nem akar elmulni.
Tanácstalan vagyok, hogy vegyek-e be gyógyit vagy inkább szenvedjek. Mit gondolsz???? Állítólag algopyrint lehet bevenni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Nekem az első 12.hétben szinte mindennap fájt a fejem borzalmas volt de akkor nem vettem be semmit. Ez kismamás tünet vagy lehet front miatt is. Algot lehet szedni terhesen is persze mértékkel.
Vendég
 


Halihó! Szia Viki ;)

Köszi a hiányolást, Pandi! Megjöttünk a nyaralásból, és a hazaérkezésünk után egy nappal kidőltem - nátha, fejfájás, láz, hányás.. az orvos mindössze annyit mondott rá, h ez egy egyszerű megfázás. Hát hogyne. A babának szerencsére semmi baja nem lett, sikeresen átvészeltük!

Most igyekszem visszaolvasni ;)

KépKép
lexus
 
 


Hello!

Köszi a gyors reagálásokat.
Felhívtam a dokit, azt mondta nyugodjak meg, az AFP-t a betöltött 15. és a 18. hét között nézik, úgyhogy mehetek holnap.

Lehet, hogy ma már nem jelentkezem, de holnap mindenképpen. Bár az eredményem kb. 2 hét múlva lesz meg, de a dokival is konzultálok a barnázás ügyben, úgyhogy gondolom meg is vizsgál.
Akkor holnap jelentek! :-))

További szép napot!

u.i: nekem is hullámszerűen vannak fejfájásaim, 3 napig fáj, utána 4-5 napig semmi, majd újra. A frontok meg még rontanak rajta. Ez állítólag normális, valakinek egész terhesség alatt fáj a feje a hormonok miatt.
Ilyen pl. az orrdugulás is. Én amióta terhes vagyok, folyamatosan tapasztalom a dolgot, hiába fújom nem jön semmi, csak el van dugulva. Olvastam, hogy a szülés után megszűnik....kösssz :) :)

Na sziasztok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Nagy Vera: Tényleg írtó olcsón varratál rucikatb magadnak. Gratula.

Hari vera??? Tesztet csináltál??? Már kiváncsi vagyok nagyon. Szorítok ezerrel.

Kismamák: Nem visel meg ez az idő titeket? Én hulla vagyok. Fáj a fejem néha álomkór van rajtam. Vagy esik az eső vagy hőguta van.

Puszi: Era
csucsu05
 
 


csucsu

Szia Igen de ugyan az az eredméyn. Nagyon sejtelmesen halvány. Másnak lehet azt mondja rá hogy nincsen ott semmi. De nem gond mert a ciklus hossz miatt pénteken vagy hétfőn elmegyek a dokihoz hogy adjon rá gyógyit. De amúgy pénteken kellene megjönni. De viszont 5-6 napja hasmenésem van. Ami nálam a hormonváltozás jele.Pl szülés előtt. Meg én nézem a méhszájamat is és most angyon fent van. Háát nemtudom. Majd kiderül. De jól esik hogy drukkoltok.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok !

Pandi köszönöm a drukkolást. Nagyon rendi volt ez a doki. Párom is bejött velem. Addig nem is vették le az AFP-t amíg meg nem bizonyosodott róla, hogy valóban 16 hetes vagyok. Ezt persze uh-val. És képzeljétek KISFIÚ lesz. Mi tényleg boszik vagyunk. Ezt anniyra éreztem. Nagyon örülünk neki a párommal. Utánna levették az AFP-t . Annyira jó volt látni. :D
Azt is monta, hogy ez az 5kg normális. Örültem is neki.

Nagy Vera,

Tényleg nagyon olcsón csináltatod ezeket a rucikat. Én vettem ma 3 nadrágot 7000 Ft-ért a Bakáts téren. Ebből egy j naci is volt ami 4900 Ft-ba került.

Fejfájás,

én is úgy tudom, hogy algopyrint be lehet venni.

Csucsu,

én is fáradékony vagyok.

Mondjuk éjszaka nem tudok mostanában aludni. De vettem ma hársfa teát azt mondják, hogy nagyon jó alvássegítő.

Hali,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci,
Mondtam hogy normális :wink:
Gratulálok a kukacoshoz de mi lesz a neve? Beírnám a tábliba :lol:
Vendég
 


Vikci,

Gratulálok a kis kukacoshoz. :lol: :lol:
Sok öröm van ám a kisfiukban, annyira édik tudnak lenni amikor bújnak az anyukájukhoz ők a "teremtés koronái" :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Viki, grat a fiúcskához!!! Nem hívtad véletlenül a sotét? És nem rakod fel a gatyókat? Milyen volt különben a bolt? Én holnap kapok egy farmert 3000-ért. :))) Szerintem az sem rossz. Az indexes fórumon árulta egy csajszi.

meri
 
 


Köszönöm mindenkinek a gratulációkat. A nevet még nem tudjuk biztosan, de Máté vagy Bence. Ezek tetszenek eddig.

Meri,

a sotét még nem hívtam, de mindjárt okés? Mert közben családi csacsogás meg ilyenek. Bocsika

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Én ilyen nadrágot szeretnék most itthonra! :lol:
Kép
Bizti nagyon kényelmes. :)

meri
 
 


Vikci,
Szép nevek nekünk is Bence Máté lenne ha kukis lenne :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: