[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Csak bekukk... Kicsit pang a topicunk...
Nálam minden OK, Szeged jól telt, bejelentgetésekkel nekem is elment az egész hétvége mint a szemvillanás.
Szerintem a derékfájás normáslis Ancsika. A tesódnak nagyon szorítunk, oihizzen mindenképpen...
Panndi, sajnálom, hogy röntgen lesz belőle, de tény, hogy akkor még mindig jobb, mint hogy elhúzódjon, esetleg súlyosbodjon a dolog.
Evemama, szorítok a dokinál!!!
Puszi mindenkinek. Remélem holnap sokan jelentkeztek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ancsika, remélem minden rendben lesz a tesóddal, jobbulást neki, és neked is!

Panndi, sajnálom, hogy nem javulsz, remélem a röntgenen minden rendben lesz, szorítok!!!! A vizsgához is! :)

Szofi, örülök, hogy jól telt a kiruccanás! :)

Előre is köszönöm a drukkokat! :) Már izgulok! :roll:

Jó éjt! :)

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Bocsika, nem tudtam választani :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 

 
 

Jó reggelt :)

vicuska: :lol: igazi baba :D
Vendég
 


Vicuska, igazán szép kisbabád van, gratula!!!!! :)

Panndi, hogy vagy????

Kép
Kép
evemama
 
 


Na jó reggelt!

Vicuska!
Csudajók ezek a képek!!!!Mekkora itt a baba pontosan?1 hét és nekem is uh....de messze van még :roll:

Többieknek hogy telt a hétvége?

annus11
 
 


Sziasztok!

Vicuska nagyon szép a kisbabád!!!
Panndi sajnálom hogy beteg vagy.Nem lehet könnyű egy kis örökmozgó mellett.
Én,mi jól vagyunk,bár hányinger az akad bőven.
Hétvégén végigültem egy 5 órás szalagtűzőt,a végére már leszakadt a derekam,hátam.
Gréti most is beteg,megfázott.Csúnyán köhög,alig alszunk éjjelente.
Holnap délelőtt szorítsatok megyek végre dokihoz.
Remélem mindent rendben talál és nem akad ki a súlyom miatt.Bár már 1 kg visszajött.Majd csak alakulok.
Képzeljétek ma reggelre meg ahogy mozgatom a szám ,felül a bölcsességfognál olyan fura.Nem fáj,de..Remélem nem lesz szájzár belőle.Volt már valakinek??Nekem most akar mind a 4 kijönni,de szerintem nem tudnak.Szép lesz még terhesen kiszedettni őket.
Nektek fogmosáskor vérzik az ínyetek??Nekem nagyon,de Grétikénél is így volt.
Remélem holnap kapok én is fotót .Majd felrakom.
Felkelt Gréta.Majd még jövök!
Szép napot!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Nagyon jók a képek! Aktív volt már a bébike, mocorgott? Mekkora? Alig várom a pénteki uh-t ( Kombinált ), nagyon szeretném már látni! :)

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Mi se voltunk hétvégén, elutaztunk.
Az inyem nekem is vérzett néha, meg az orrom is. De ez normális.

Vicuska, nagy élmény lehetett :-)
SZorítunk Évának, Anitának és Panndinak. Valakiért kell még a héten?

Anita
pumuklii
 
 


Jó reggelt csajok!

Vicuska, gyönyörű!! Egyből látszik, hogy az anyukájára hasonlít! :P
Anita, Panndi, mindjárt transzportálok nektek néhány kilót! :lol: :shock: :oops:
Anita, nekem sajnos van bölcsességfogügyben (rossz) tapasztalatom. Az alsó kettőt kellett kiműteni, mert nem felfelé, hanem oldalra nőttek. Erősködtem, hogy jobb egyszerre túllenni a kettőn, ezt tartom a mai napig is, de persze szájzár lett belőle... cérnametéltet meg szeletelt téliszalámit ettem egy hétig... :D Szerintem az, hogyha érzékeny az nem baj, használj meridol szájvizet, az lenyugtatja az enyhe gyulladást. Meg szerintem figyeld, hogy nehogy elkezdje a többi fogadat összenyomni, akkor tutira rossz irányba nő. De nem hinném, hogy olyan komoly gond lenne, hogy a terhességet nem tudod átvészelni úgy, hogy a helyükön maradjanak...
Fogmosásnál nekem is vérzik... :(
Az UH-sok azonnal jelentkezzenek!!! :D Nagyon várjuk! Nekem még 9 nap. :(
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége!
Panndi, neked nagy-nagy drukk, hogy ne legyen semmi baj!! Remélem a röntgen nem fog semmi komolyat mutatni!! Amúgy köszi a biztatást "szex-fronton"... :D :D A helyzet az, hogy nálunk nem para miatt marad el a szex, hanem egyszerűen azért, mert nincs hozzá SEMMI kedvem!!!! Ráadásul állandóan holtfáradt vagyok, este 9kor már úgy alszom, mint akit agyonvertek (én, aki egyetem alatt gond nélkül átvirrasztottam akár több éjszakát is egyhuzamban... hja, a boldog ifjúság) :lol: :lol:

Vicuska, annyira jók ezek a képek, most már tényleg baba-formája van!!! Én szerdán de. megyek a következő UHra, de már alig várom!!! Orvosi utasításra viszem a Kedvest is, talán így egy kicsit hozzá is közelebb kerül a bébi... (mivel még nem látszik, nem mozog, stb. sztem ő még nem nagyon fogja fel, hogy tényleg van ott benn valaki...)

Anita, az ínyvérzés "normális", fogmosáskor néha nekem is előfordul.



Kép[/b]
zsüci
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de múlthét katasztrófális volt.

Hétfőtől dolgoztam és sok elintéznivaló volt itt a mh-en. 1-kor meg minden nap hazamentem pihenni.

A héten már 8 órában dolgozok megint.

Holnap megyek védőnőhöz kiskönyvért.

Uh-ra majd okt 22-én megyek.

Mindenkinek mindent jót!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok Kismamik!:)

Bocsika h nem voltam,meghalt a gépem:(
Velünk minden oké,azon kívül,h semmibe nem férek bele :oops:
Vicuska:gratulálok nagyon szép a Babád és hogy ficánkolt??
Evamama:köszi h aggódtál értem:)remélem most már Te is jól vagy?!
Annus:láttak a Te képedet is:)nagyon szép:)átírnád légyszi a kórházat-Szent Istvánra,okt.20-án megyek UH-ra.előre is köszi:)

Mennem kell dolgozni...este jövök :shock:

Szép napot Mindenkinek

puszika

Kép
mónika36
 
 


SZIASZTOK,

Itt vagyok ám én is a hétvégén mondjuk vidéken voltunk mi is töbnyire kihasználjuk ezeket az utolso szép napokat!

Vicuska, nagyon jól tetted hogy, felraktad az egészet nagyon szuperek és már annyira szép baba formája van! :D
Szoritok azoknak akik ma mennek uh vagy kontrollra!Panndi, remélem nálad is minden ok lesz!

Pénteken én is megkaptam a kiskönyvemet, szombaton pedig meg csináltam az analiziseket mindjárt megyek értúk remélem minden ok lesz!

Mi is be jelentettúk már egy pár embernek.

Sajna azt hittem nálam nem jön már vuk de sajna minden nap elér, reggelente annyira roszul vagyok hogy, alig vonaglok. :) De hát majd csak elmulik ez is!

Ma is nagyon szép az idő ki is használjuk ma is.

Szép napot.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Mónika, ne is mond én is hasonló cipőben járok a nadrágjaimat nem igen tudom már be gombolni!Elég rosz!

Annus, én november 4-ikén megyek a kővetkező uh-ra.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Vicuska! gyönyörű a kisbabád! :D

Ancsika! Remélem jobban van a hugicád! Korábban már egyszer leírtam az előző terhességem történetét. Röviden bíztatásul csak annyit, hogy több hónapig tartó erős vérzés után egészséges babáb született. Nem lesz baj!

Panndi! Sajnálom, hogy beteg vagy és röntgen kell.

Evamama! Drukkolok a mai vizsgálathoz!

Anita! Nekem is vérzik néha az ínyem. Sajnos a bölcsességfogakkal kapcsban Szofihoz hasonló tapasztalataim vannak. Nekem is befelé nőttek, mert kevés a hely, a két felsőt már kiműtötték, az alsókat is kellene, de évek óta halogatom a rossz emlékek miatt. Szerintem menj el orvoshoz és ha műteni kell, ha lehet hagyd a szülés utánra.

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!!
Hean,én azt hittem ha műteni kell,akkor azt egyből.De akkor jó lenne kihúzni ezt a pár hónapot még.Reggel óta semmi tünetem,elmúlt.Lehet nem is attól volt??Mindegy,ha lesz vele valami irány a doki.
Holnap délután vagy este jövök a hírekkel.Kb.holnap anyuék alszunk,így lehet csak este.
Hívtam a védőnőm,csütörtökön megyek a kiskönyvért,bár mehetnék szerdán is ,csak elég zűrös napom lesz.Meszeljük a szobát.Nyáron annyi dolgunk volt,nem fért bele.
Jövőhéten meg megyek vérvételre.Csak olyan rossz.A dokim Berettyóújfaluban van.Vérvételre meg Püspökladányba kell menni .Oda tartozunk,viszont ott nincs kórház.
Megvan kutyulva rendesen.
Ti tudtok,fűszeres zsíros ételeket enni???
Valamelyik nap csinálok pocakfotót és felrakom ha nem gond.
Na megyek teregetni kéne,meg a sok porcelán kütyüt pakolni a meszelés miatt.Az apróságokat kipakolom,hogy holnap már csak a bútorok maradjanak!
Szép napot!
Pihizzetek sokat!!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Jó hírek, ma voltunk dokinál a tesómmal, és már látni a dobogó szívű 3 mm-es babácskát! Huh :P

annyira soká lesz még nov. 5.!! :(

Vicuska, annyira irigyellek, gyönyörű ez a baba!!! :lol:

KépKép
ancsika80
 
 


Ancsika ez tényleg jó hír!!
akkor most már kicsit nyugodtabbak vagytok!
Eljön hamar a nov.5 is.Hidd el!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!

Mindenképp rakj fel képet! Kiváncsi vagyok, hogy kinek mennyire gömbölyödik már a hasa. Nekem szinte semmi nem látszik, mintha teleettem volna magam kb. Bár a 34-es nacijaimat már nem tudom begombolni. Bár ahogy Panddi 8 hónapos pocis képére emlékszem, lehet, hogy még egy darabig nekem sem lesz nagy hasam, pedig már nagyon várom. :)

Kép
mozza
 
 


Ancsika!

Örülök h tesód jól van!!!Remélem sokat pihizik továbbra is!Kapott vmi gyógyszert amúgy?Vagy csak pihennie kell?

Anita!
Várjuk a pocakfotót!!!

Holnap elkészül a kismamagatyóm!!Majd teszek róla képet,és ha elég bátor leszek akkor rajtam is megcsodálhatjátok :wink:

annus11
 
 


Legyél bátor Annus! :)

Kép
mozza
 
 


Annus,Te is tegyél képet!!!
Majd rakok,szerintem holnap,ha összejön.
Nekem Grétivel nagy hasam volt,pedig 36 héten megszültem.Mi lett volna ha végigviszem.Pocakfotót nem csináltunk Grétinél,csak néha elvétve akad 1-2.De majd keresek!!
Na megyek,mert így nem haladok!!!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na jóóó,igyekszem bátor lenni!De aztán nehogy vki sokkot kapjon! :lol:
Nekem változó a pocim amúgy...attól is függ h épp fel vagyok e puffadva,reggel van vagy este.Szóval naponta vagy 3 féle pocakfotót tudnék feltenni :lol:

annus11
 
 


Köszi a babadicsiket :lol:

Ancsika!
szupi h minden okés tesódéknál :D

az ínyem nekem is vérzik hetek óta :shock: , jujj, ti már voltatok fogorvosnál? :roll:
mi is csináltunk múlt hétenh pocakfotót, de nem merem felrakni(nekem nem 34-es a ruhaméretem :oops: 8) ) :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Az én ruhaméretem 44-es! :D Kérdezte is a nagynéném, hogy van-e már pocakom. Mondtam, hogy van, de nem a terhességtől! :lol: :lol: :lol:
Rakjatok fotókat, hajrá. Majd én is teszek, ha lesz miről.
Ancsika, de jó nagyon örülök a kis unokatesóknak! :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Vicuska hát az én méretem se 34es....talán gimiben volt ekkora....akkor még az volt a legnagyobb problémám h az S-es méret nagy vot rám...és akkoriban nagyon nem lehetett kapni XS-es cuccokat :roll: Amúgy most olyan 36-38as cuccaim vannak/voltak.A terhesgatyóm viszont 40es lesz,de csak azért mert nekem a combomra meg seggre jött fel több...annak ellenére h a mérleg nem igazán mutatott eddig többet,majd ráállok holnap reggel h megnézzem most hogy állok :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a drukkot!!!
Megjöttem.
Minden rendben, bár ismét kisebbnek látta babócát, azt mondta 8-9 hetesnek látja, a kiskönyvembe 9 hetest írt. Viszont láttam a picikém gömbölyü buksiját és integetett nekem :):):):):):):):)
November 3-án megyek a tarkóredő vizsgálatra. Most nagyon rendes volt a dokim, sokat beszélgettünk, biztatott és megdicsért, hogy milyen szép kismamapocakot növesztettem. :) Sokat beszéltünk a genetikai vizsálatokról, azt mondta, hogy a tarkóredő, AFP eredménnyel a kezemben elküld a Klinikára, ahol nagyfelbontású UH-al megvizsgálnak, ha kell genetikus is, INGYEN. Ők pontosan megmondják, hogy hová, merre induljak, ha esetleg valami probléma lesz. De nem lesz mondta ő, hiszen már van 4 szép, egészséges csemetém! :)

Ancsika, örülök, hogy a tesód babája jól van!! :)

Anita, Annus, várjuk a fotókat! Majd én is teszek fel, ha sikerül rávenni apát, hogy lefotózzon. Szegény elég nyúzott, mert a délelőttöt a Heim Pálban töltötte, ( a nagyfiamnak kificamodott a bokája :cry: )ahogy hazaért, irány a doki!

Mozza,34-es nadrág??? MÁZLISTA! :D

Mónika, örülök, hogy minden rendben!!! :):)

Mindenkinek szép délutánt!

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Panndi???

Kép
Kép
evemama
 
 


Évi!

Örülök h minden oké a babával!!!

Többi orvost látogató is jelentkezzen!!!!És holnap is mennek páran!
Majd dobok táblit is h ne kelljen visszalapozni sokat!
Ja meg arra gondoltam h aki akarja az a 12.heti uh alapján módosíthatja a baba várható születési dátumát.De mivel ez alapján van sorbatéve a tábliban mindenki,így azért ne hetetne más dátumot adjatok meg.Mondjuk a 12.heti egy jó vízválasztó,aztán még később is megbeszélhetünk egy időpontot mondjuk a 25-30.hét környékén,így azért jobban tudjuk h kinek mikor jön el a nagy nap ,nem?Aztán persze úgyis borul minden papírforma :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek reggelre hátfájásmentesen ébredtem, és alig köhögök :lol: Szóval egészségesnek nyilvánítottam magam :D Három napja Vuk is elkerül, voltam ma suliban, kozmetikusnál, tiszta jó minden :lol:

evemama: örülök a jó hírnek :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok! Eltűntem mint szürke szamár, elrabolt a munka. Elvileg ezen a héten befejezem :-)

Nagy örömmel olvasom, hogy mindenki gyógyul, gömbölyödik és gyönyörű UH-kat láthatunk. Mindenkinek gratula!

Mi okt 27.-én megyünk a következő UH-ra.

Vicuska, csodásak az UH képek, nagyon jól látszik a pocaklakód :-)

Feltűnt, hogy Ancsika babócája 9 hetesen 3mm, úgyhogy a mi méreteinkkel lehet valami baj? 6 hetes 4 napos korában voltunk UH-n, és az orvos mindta, hogy 5,6mm, meg is jegyezte, hogy jó magas baba lesz belőle. Na de ennyire? Szerintetek? Nálunk nincs kérdés a korát illetően, mert lombik a szentem, órát lehetne a megfoganáshoz igazítani :-)

Sajna nekünk még mindig nem engedélyezték az együttlétet egészen a terhesség 3. hónapjáig, pedig semmi baj nincs velünk, csak az más, hogy meggymag lombikban indult fejlődésnek. Azért ez mostmár kezd durva lenni...Gábor a legcsodálatosabb és szexibb férfi a világon, és már a pocakját sem látom meg :wink:

Vucuska, nagyon örülnék neki, ha mesélnél nekem a tapasztalataidról kapcsolatanalízis ügyben. Lécciléccííí!

Szerettem volna felrakni egy fotót a nevem alá, de minden kép túl nagy. Hogyan lehet lebutítani? Vagy túl bonyolult?

Kép
meggymag
 
 


Lányok, megnéznétek nekem, hogy a ti pocaklakótok hány miniméteres volt 6 és 7 hetes kora között? Csak nem magát góliátot hordom a szívem alatt? :D

Kép
meggymag
 
 


Sziasztok!

Meggymag, az nem az én méretem, hanem a húgomé, aki 6+2 ma! :D :D :D
Az én babóm 6+2-nél 2 mm volt, és tudom, hogy egy héttel kisebb is volt! 8)

KépKép
ancsika80
 
 


Szofi!
mérettársam :lol: :lol: :oops: :lol: :lol:

Annus!
oksika, bár az én dátumom nem változhat :shock: :D (legalábbis papíron)
te is vékonyka vagy :wink:

Évi!
gratula a babóhoz :D
klassz a dokid neked is 8)

Panndi!
klassz h minden rendben :D
nekem 6+3-on volt 6,3 mm es ülőmagasságú a baba :D :shock:
Meggymag!
háááááááááááát, nekünk senki nem mondta h nem szabad....mondjuk nem is kérdeztem.....az neked még 5 hét :shock: :roll:
Vendég
 


Panndi, csak igz tovább örülok hogy, helyre jösz!

Nekem pont 6 hetesen volt 6 mm a baba.

Az nem semmi még 5 hét, de ha muszály akkor ki kell birnotok!!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Nekem 7+3-nál volt 13 mm.

A mamanetes táblázat szerint 6+4-nél 8 mm a CRL, szóval nem nagy a babád, ne aggódj :)
Vendég
 


Meggymag, ha ACDSee-ben nyitod meg a képet, akkor CRTL+R után tudod kicsinyíteni
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje. Mi is kirándulgattunk, friss levegőre vitt a férjem, hogy gyógyuljak már végre meg. Az orrom még mindig folyik és a náthából adódó rossz közérzet mellé jön az émelygés. Vuk még nem volt. Illetve ma ahogy beléptem a lakásba és megcsapott az elektromos illatosító szaga azt hittem hogy átesek a tűzkeresztségen, de hála az égnek vissza tudtam folytani. Nem bírok enni. Megkívánok valamit, elkészítem és mire kész már rá sem bírok nézni. Annak viszont örülök, hogy a mű kajákra (levesporok, Knorr, Maggi készételek) végleg gondolni sem bírok. Már a reklámoktól felfordul a gyomrom.

Vicuska: Naggggyon baba!!! Gratulálok! :D

Anita: nekem is hasonló problémám van. A bal alsó bölcsességfogamat ki kellene műtetni. Már egy éve megkért a fogszabályozós orvosom, hogy ne hagyjam, hogy elbarmolja amit nagy nehezen beszabályoztunk. :lol: Elmentem orvoshoz, de a "csontba belenövés, szájzár és vésés" szavak után, (amelyek egy mondatban hangzottak el) letettem a dologról. Össze is van csúszva az alsó fogsorom. Már a kivehetős szabályozót sem tudom betenni, amit éjjel kellene hordani. Lehet, hogy újra lesz rögzítettem? :(

Meggymag: 6 hetes 1 napos korában 7.2 mm volt Kicsi Pettyem. Bár ezt sem értem, mert olyan kicsi volt még, hogy ha két pixellel máshová klikkel akkor akár 8 mm-es is lehetett volna... :D
Ilyet, hogy ülőmagasság nem mondott a doki. Nem túl bőbeszédű.

Mikor lesz kismaapocakunk? :)
A www.bebilap.hu ezt írja:

"11. hét

A magzat 3,8 cm hosszú, súlya 48 gramm.

Lényegében a magzat valamennyi szerve kifejlődött. Kialakul a gerincoszlopa.

Egyre inkább szorít a nadrág, ennek azonban még mindig nem a baba az oka, hanem a rossz emésztés. Ezért a várandósság során termelődő progeszteron a felelős, ugyanis lágyítja az izmokat és a kötőszövetet."

Ez most igaz?

Mondjuk én a 7 hetemmel még csak jóllakottsági vagy felfúvódottsági alapon büszkélkedhetem pocakkal... :D


Úgy irigyellek Titeket. Minden hamarabb jön nálatok. :D
Most pl. azt sem értem, hogy miért nem látott pulzációt 6 hetesen? Van több féle zoomolású ultrahang? A kolléganőm ugyanennyi idős terhes (egyszerre csappan majd a létszám :) ) és nála sokkal nagyobb nagyításban volt a kép. Ő is látta már a szívét.

Még mindig nem vagyok túl lelkes. Van egy védekező mechanizmus bennem, ami arra edz, hogy ha esetleg valami gond lenne (1:trillióhoz :wink: ) akkor ne haljak bele. Nagyon lelkis vagyok. Éppen ezért szeretnék minden vizsgálatot megcsináltatni, amit csak lehet. Azt hiszem, hogy ha valami baj lenne nem lennék képes megtartani a babát. Nem hiszem, hogy meg tudnék bírkózni a feladattal. Valahogy könnyebben elszámolnék a lelkiismeretemmel ha a terhességet szakítanám meg, mintha azt kellene látnom, hogy a beteg gyerekem miből marad ki és mire nem képes a betegsége miatt, másrészt egy Down szindrómás gyerek esetében nagy valószínűséggel bekövetkezik az, ami a legszörnyűbb az életben, hogy a gyerekedet temeted el. :cry:

Lehet, hogy nem szimpatikus ez a hozzáállás Nektek, de itt mindenki a véleményét írja le. Úgy érzem, ha szépítenék, nem lennék hiteles.

Na de fel a fejjel és örüljünk a sok egészséges kisebb-nagyobb babának.

Eszter
salt&pepper
 
 


Eszter: Zsófival én még félidősen is a régi gatyáimat hordtam, annyira nem volt hasam, nem szorítottak azok sehol :lol: Második babánál állítólag hamarabb nő a has, nő is picit, de a gatyák most sem szorítanak :wink:
Jaa, és Zsófival 6+3-nál voltam dokinál először, és még nem volt szívhang!
Vendég
 


Sziasztok!
Sorry, de én sem voltam, most viszont rengeteget írtatok...

Meggymag, örülök, h látlak!:) Én ma voltam UH-n, mi ma 6 hetesek és 3 naposak vagyunk, és 7mm-esek. Viszont örülök, hogy mindenki jól van.
Van egy tuti tippem a szorulásra, ha még érdekel vkit... Képzeljétek, tök véletlenül jöttem rá. Hétvégén vettem a dalolós fagyisautóról diabetikus fagyit, mert cukrosat nem nagyon lehet, és egy klassz kis kelyhet csináltam magamnak jó sok fagyival, és csak a nagy futás után jöttem rá, hogy a múltkor ugyanez volt egy fél tábla diétás Milka után. Szóval ha gond van, nálam mindig működik.:) Remélem, fog Nálatok is!

Jó éjt mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok Csajok:)

Örülök h Mindenki jól van:):)
Annus-kvittek vunk,nekem is a fenekemre és a combomra jött minden-eddig 6kg-ot sikerült felszednem :oops: a felfuvódásról nem is beszélve :)
Nekem a Babócám 6 hetesen volt 6mm,20-án megyek UH-ra,kiváncsi vok mekkora lesz,meg félek is naon,eddig éltek a babáim :x remélem most már minden rendben lessz!!??
Szép álmokat,Vuk mentes reggelt!
puszika

Kép
mónika36
 
 


Képzeljétek am kaptam 2 felsőt is!!C&A ban vettük!Apcim már a fél boltot rám akarta tukmálni,de végül 2né maradtam...ez is épp elég volt.Holnap erről is dobok fel képet!Én sajna nem tudom már begombolni a gatyát...van h a cipzár sejön fel!Aztán ciki mikro nincs begombolva meg még a póló is rövid :roll: De holnap csini leszek már!! :wink:
Én amúgy minden nap ezsek almát!Így a puffadás scak akkor jön elő ha elfelejtem megenni!

Én 6+4en voltam,akkor a baba 9 mm volt,majd 9+4 en és akkor már 35 mm!Remélem csak a doki tette rossz helyre a mércét...bár inkább nagyobb legyen mint kisebb :wink:

annus11
 
 


Móni, csak nyugi, most minden rendben lesz. Nálam is most van a kritikus idő, múltkor ilyenkor már elkezdtem vetélni. De most volt szívhang, így már sokkal nyugodtabb vagyok. Meg a hányingert se bánom, az is egy jó jel :-)

Pocakos képet én se rakok fel 1 db-ig szerintem, bár második gyereknél hamarabb fog nőni a pocak. Amikor bementünk a kórházba csodálkoztak is az ügyeletesek, hogy 39 hetes vagyok, vicces volt. :-)

Jó éjszakát mindenkinek!
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Nekem 6+3-n volt a babám 7,4 mm, és azt mondta a doki, hogy ez 6+4-nek megfelelő méret.
Vicuska, de jó, végre valaki! Annyi itt a karcsú leányzó, már kezdtem magam kellemetlenül érezni! :D Pedig én így vagyok szép! :P
Mónika! Ezúttel minden rendben lesz! A sors azt akarta, hogy megismerj bennünket, ezért váratott ilyen sokáig! Most szép egészséges babóca lesz, meglátod!
Puszi mindenkinek:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!!
Ha Gréta felkel,indulunk a dokihoz!!!!Nagyon izgulok,drukkoljatok nekünk!!!
Tegnap a védőnőm azt mondta,mondjam meg a dokinak,hogy most csak hasi uh-t csináljon és semmi mást.Mivel anno Grétivel véreztem az elején vizsgálat után.Talán így elkerülném a fölösleges sukkot.
Férjem meg reggel óta cukkol,hátha ketten laknak odabenn.Nem is tom,szerintem leesnék az ágyról ha azt mondaná 2babám is lesz.
Hétvégén anyósomék voltunk,ott voltak sógornőmék is.Van egy 3éves kislányuk,meg két egy éves manójuk,Nelli és Lóri.
Most jártak el,hát arik voltak nagyon.
Móni minden rendben lesz!!!!!
Na megyek készülődni,de remegek mint a kocsonya.
Ráadásul fája a torkom is.
Remélem nem felejtek el megkérdezni semmit a dokitól!
Majd jövök a hírekkel,de lehet csak este jutok gépközelbe!!
Addig is puszi és mindenki vigyázzon magára meg a babákra!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy felpezsdült a topic:)

Vicuska, hát, nagyon jók a képek... 4d-n voltatok, ugye jól emlékszem? De jó neked, hogy integetni is láttad.. :)

Én is teszek fel, 8+6 hetest, tegnap voltam dokinál.:) 19mm a pucur. Sajna nem sokáig lehetett gyönyörködni, mert késett a doki, ügyeletből rohant, és már voltak utánam többen.. De láttam, és kihangosította a szívdobogását, zene volt füleimnek:) Párom most kezd rádöbbenni, tényelg gyerekünk lesz... most, hogy látta a kis emberke formát... A múltkor még csak folt volt..

Nekem nem vérzik az ínyem, igaz, rutascorbint szedek... Csak alul van már megint minimális fehérneműszinezés!!! Úgy látszik korai öröm volt.... a fenébe is...

Pumukli, milyen tünete van a vetélés kezdetének? Ha nem akarsz róla beszélni, ne tedd... csak mert én a kis fehérneműszinezésnél is parázom picit....

Edua, de jó, hogy jöttél. akkor minden rendben! Szuper! :)

Lányok, valaki tegyen pocakfotót, mi tegnap kattintgattunk, de inkább megvárok egyet, hogy milyen profilból, hogy jó, nekünk nem lettek jók....

Ancsika, látod, a hugiddal rendben lesz minden! (Hú, te, az én magánvállalkozós kérdésemre tudod esetleg a választ? Ha nem folyamatos a tb biztosításom, de van 180 biztosított napom az elmúlt 2 évben, de szüléstől visszaszámolva csak 3 hónap bérezett időszakom, akkor kapnék TGYÁST, és GYED-et? Ha igen, mit vennének alapul az összeg megállapításánál?)

Annus,
Írtad, hogy rosszul viselted a vonatutat. Mit éreztél? Azért kérdezem, mert nagyon el kellene mennem vidékre, és nem tudom mire számíthatok, ha rosszul viselem...
Várjuk a naciképet! :)

Panndi, örülök, hogy jobban vagy!

Tegnap vettem a szép szoknyámhoz 50denes combfixet, eddig csak 1 volt, és már minden harsnya iszonyúan szorított. 1600ft volt, jó drága... Kismama harisnáyt nem találtam vastagat még, remélme hamar megérkeznek a boltokba... Néztem bandázst, de kis pocakra nem találtam.. viszont jó lenne a régi gatyám hordani nyitott cipzárral, és körbetekerni egy szép anyaggal...tudtok olyan helyet, ahol lehet ilyet kapni?

Kép
vanni
 
 


Sziasztok!

Ez a pocaknövesztés is alkati dolog. Bár nekem, így az 5. terhességnél már törvényszerü, hogy előbb látszik, hiszen a belső szervek nem tartanak olyan jól (a kis zsírpárnáról nem is beszélve :oops: ). Érdekes viszont, hogy a mérleg nem mutat többet, csak átcsoportosítottam. :roll:

Panndi, ez nagyon jó hír, remélem, hogy most már minden rendben lesz!! :)

Reni, örülök, hogy jelentkeztél! :) Boldog lehet a párod hallod! :) KITARTÁS! A kisképpel én is szenvedek, egyszerüen nem tudom eléggé lekicsinyíteni! :o

Eszter, jó, hogy jelentkeztél! :) Én is még nagyon gyengének érzem magam, a doki szerint ilyenkor gyengébb az immunrendszer és a + progreszteron miatt nehezebb.
Nem szabad a rosszra gondolni Eszter!! Tessék bizakodni, biztosan minden rendben lesz!! Én is nagyon lelkis vagyok, de éppen ezért kergetem el magamtól a rossz gondolatokat, mert, ha elkezdek rágódni valamin, csak belelovallom magam butaságokba, és még rosszabbul érzem magam. :(( Ugyanez igaz viszont fordítva is, ugyhógy csak pozitívan! :):)
Szerintem jó, hogy megírtad a véleményed, nem hiszem, hogy valaki is rosszat gondolna rólad emiatt!!

Mónika, nem lesz semmi baj, egy életerős, ici-pici babóca kapaszkodik jó alaposan a pocakodban!!! Meglátod, nemsokára majd a bordáidat rugdossa majd! :)

Annus, micsoda gavallér a párod!!! :):) Izgatottan várom a képeket, ha nem vagok indiszkrét megírnád mennyibe kerültek a felsők, ill. hogy milyen árak vannak a C&A-ban?
Igazi óriási babóca növekszik a pocakodban! :wink:

Szép napot nektek! :)

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Anita, drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ancsika, nagyon édes pici babád van! :)
Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál!!!:)
1600.-Ft a combfix??? :evil: Nekem kompressziós térdharisnya kellene, az gondolom még drágább! :shock:

Pusz

Kép
Kép
evemama
 
 


Évi!

Hát nem panaszkodom az uramat illetően!Eddig jól viseli a terhességet :lol: Én az akciós kupacból vettem a felsőket.Az egyik 2500 a másik 3500 Ft volt.Bár én csak az egyiket akartam megvenni...A nem akciósak viszont elég húzósak....a felsők is kb 6-7 ezer.Szóval ajánlatos folyamatosa nézelődni és amnt van vmi jó kis akció vásárolni!!!
Óriásbaba...épp h pár cmel a 150 felett vagyok...tegnap mondtam is ha viszem a gyereket oviba lehet már nagyobb lesz mint én :lol: Amúgy apukája se magas....

Vanni!
Próbálj azért sokat pihenni!És ne eröltesd meg magadat!!Ez hasi uh?Nagyon érdekes!!!Nekem még csak hüvelyit csináltak...
Hát az volt a baj h én alapból délután vagyok nagyon szarul!És pont akkor utaztunk.Igaz h első osztályon,de az is tele volt,irtó meleg is volt odabenn,és néhol rázott a vonat(szar volt a pálya)Meg egy idő után kényelmetlen volt úgy ülni mint egy cölöp.De az a szerencse h fel lehet állni,kicsit levegőztem,ettem az almámat stb.De nagyon örültem mikor leszálltunk!Visszafelé nem volt gond,a vége felé kezdődött a hányingerem :roll:

Anita!

Várunk a hírekkel!!!Remélemképet kapsz majd!!!

Szofi!
Hát nem mindenki lehet 40 kiló...bár 6 éve én is 42 kiló voltam...de azóta jócskán "asszonyosodtam",ez van.A fogigátlóval is jött fel pár kiló,most meg a gyógyszerekkel amit az elmúlt hónapokban szedtem...de most mit csináljak,ez van!

Pumukli!
Te is szerencsés alkat vagy.Szerintem én bemegyek 20 hetesen és majd nem akarnak elengedni akkora pocim lesz :lol: :lol: Amúgy furi,mert én is fogytam kb 1 kilót,szóval nem tudom honnan lett ekkora pocim....este nagyon brutális!Még nem tudom milyen képet sikerül csinálni...általában én szoktam fotózni...szóval ha apcim fotóz lehet rajta se leszek :lol: na jóóó,azét csak sikerül neki vmi :wink: :lol:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: