Új privát üzeneted érkezett!

Jezus Gabi!!! Ez szornyu lehet!!!!!!!! :( :(
Remelem minden rendben lesz a mutettel es hamar felepulsz!!! JObbulast neked!

Kép

Kép
lorcika
 
 


Gabi, hm... :shock: :( én nem emlékszem h ájulásról írtál volna... :oops: viszont meglep h miért mondták h ez depi? ájulás-ÉRZÉS szokott lenni szorongásos betegeknél, de azért kifejezett ájulás nem, ill nem depiseknél. mondjuk én se gerincre tippeltem volna, az igaz... :roll: de hát nem is vagyok doki :wink:
egy hatalmas kalappal a műtéthez! megértem h már jó lenne újra a "réginek" lenni. hol műtenek?

Pici, karambol: :roll: :shock: :evil: :( babysitter engem is érdekelne h miért nem vált be? ki tudja, talán vmikor még jól jöhetnek a hasznos tapasztalatok és tanácsok. anyukáddal mi van pontosan? vmi hosszantartó betegség?

Lorci, még mindig szép ez a fiúka, sőt! :D a borzas hajún nekem tiszta ifjú einsteines :lol: dráma: nem hangzik túl jól... :(

Niki, víz alattiak szuperek.

Bringára én is sokat gondolok. na, lehet h megeresztek neki egy sms-t legalább...
Vendég
 


Sziasztok,

Gabi, nagyon brutál! Mikor lesz a műtét? Remélem minden rendben megy majd!

Ági, anyukámnak gerincsérve van... :( 5 éve diagnosztizálták, több helyen is van neki, és nem szabadna emelgetnie... most valszínűleg attól jött ki neki, hogy a Zsófi medencéjét cibálta ami tele volt töltve vízzel :( No comment :evil: hiába mondom neki hogy ne emeljen nehezet, már Zsófi sem könnyű... de hogy miért kellett a medencét cibálnia???? nem értem... na mindegy. Majd a jövő héten megy MR-re meglátjuk meg kell -e most oeprálni.

A babysitter azért nem jött be, mert a csaj nem tudott mit kezdeni egy 14 hónapos gyerekkel. Óvónői végzettége van, és eddig csak 3 éves vagy idősebb gyerekekkel foglalkozott. Saját gyereke nincs. Mondjuk ez már az elején nem tetszett nekem... valahogy jobban bízok olyanban akinek van sajátja. Leült mellé és rajzolt neki, ahelyett hogy vele játszott volna... amikor sírt mert elmentem nem tudta megnyugtatni, (szerencsére nem mentem messzire...)
Azóta járunk egy nénihez, és Zsófi már a második alkalommal elment vele a szomszédba cicát nézni :) Ő nagyon tudja mi érdekel egy ilyen kis gyereket, hogyan lehet elvonni a figyelmét ha hisztis vagy nyűgös, és nagyon nagyon szereti a gyerekeket! Ez nagyon fontos :) Együtt hemperegnek a szőnyegen, ugyanakkor el tudja érni nála, hogy amikor eszik üljön meg az asztalnál :wink: szóval nagyon ért a nyelvén, és nemcsak ésszel de szívvel is kezeli a gyereket. Olyan igazi pótnagyis :) Ma is viszi hozzá a férjem pár órára, holnap meg délelőtt már vele lesz.

Nagyon nehéz megoldani ezeket a napokat most, csak akkor menjen mindenki vissza dolgozni, ha van fix segítsége!
Szerencsére én tudok otthonról is dolgozni ha úgy adódik ,és a múlt heti betegségem még szerencsés is volt, mert bár ha betegen is de otthon voltam ZSófival..
Egyébként amikor ő elkapta, akkor egy napig volt lázas, és a legjobb kezekben volt mert a körzeti gyerekorvosunk vigyázott rá :wink: :lol: alias nagymama :lol: aztán csütörtökön meg már a férjemmel és velem volt, de addigra meggyógyult nagyjából :)

Nem tudom ki írta már hogy majd szoptat böli mellett, mert hogy az védi a gyereket... én úgy tudom az ilyenkor már nem nagyon segít, már nem olyan a tejci összetétele ilyenkor... a barátnőm otthon van a kétéves gyerekével és még mindig napi 2-3 szopi van, de az idősebb ovis, és az elmúlt másfél évben szinte minden hónapban hazacipelt valami betegséget, amit a kicsi is elkapott :( Szopi ide vagy oda... bárcsak ilyen egyszerű lenne... bocsi nem akartam nagyon kiábrándító lenni..
pici76
 
 

 
 

Pici, megértem, h. nem vált be a fiatalabb bébiszitter.
Az még nem is lenne baj, h. nincs gyereke, mert attól még tök jó szakember lehet valaki, de h. ilyen kicsi gyerekekkel nem foglalkozott és nincs is képben mivel lehetne őket lefoglalni, megnyugtatni....
Jól értettem, a gyerekorvosotok az új bébiszitter?

Kép
niki30
 
 


Niki, Zsófi apai nagyija gyerekorvos, Rá gondolt Pici :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Jaaaaaa :lol: Tényleg.

Kép
niki30
 
 


köszi Ági :D
ja ja Niki, nálunk a gyerekorvos egyben nagyi is :wink: vagy inkább úgy mondanám a nagyi egyben gyerekorvos is :)
pici76
 
 


sziasztok

ha jól emlékszem, van rajtam kívül másik Márti is a topikban, neki boldog névnapot!! - szégyen, de csak a topic neveket tudom, kivéve akinek ugyanaz a neve-

Gabi sajnálom,kitartást és mielőbbi gyógyulást!!!

Pici, én írtam azt a butaságot. Én kitartok és próbálok hinni benne. Márcsak azért is, mivel én bent mindenféle szedett néppel találkozok és hát nem fertőtlenítem talptól fejtetőig magam, mikor hazaérek és a gyerek még hál istennek - kop-kop - nem kapott el semmit. A másik meg amiért én hiszek még a szopiban, hogy Stella van, hogy napokig csak egy kis gyümölcsöt és szopit kér - főleg a melegben, de máskor is előfordul - és mégis folyamatos a gyarapodása. gondolnám, hogy nem a levegőtől hízik. annyi mindent mondanak, pro és kontra, hogy a fene se tudja már. Az egyik kolléganőm - kétgyermekes -mondta, hogy az ő gyerekorvosuk rendszerint lebeszéli az anyukákat az egyéves kor utáni szoptatásról. Szóval van itt annyi minden!!! Hogy mi az igaz szerintem már senki nem tudja.

szép estét, megyek kinyúlok..

Márti
stella2007
 
 


Szia Márti!

Boldog névnapot Neked!

Bálint még mindig cicizik, minden nap "kiköveteli" magának. Nem látok most esélyt arra, hogy magától lemondjon róla. Igaz ugyan, hogy rendes tejmennyiség csak reggel van benne, de napközben mindig igényli a cumizást. Ezt én mondjuk kevésbé - mármint a cumizást- de van, hogy egyszerűen nem tudom elterelni a figyelmét, muszáj adni neki.
Én úgy vagyok vele, hogy egyszer úgyis vége szakad majd. Abban bizom, hogy amikor kinőnek a rágófogai akkor majd jobban megjön a kedve enni. Persze most is szeret enni, de cumizni is. (nálunk egyébként nincs gumicumi). Arról mondjuk nem beszélek, hogy a cicizés miatt elég rövid a ciklusom és prolaktin termelés miatt nem nagyon valószinű, hogy sikerülni fog megfoganni a tesónak.
De azért próbálkozunk.

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Vanda

erre már én is gondoltam, hogy nehéz lesz így a tesó projekt. Mi második hónapja próbálkozunk, nekem meg még ciklusom sincs.

tegnap Stella elhasalt felrepedt a felső ajka. Most úgy néz ki mint egy bantu néger. szegény. Persze így aztán nem is volt hajlandó enni darabosat már este sem, bizti zavarta. Remélem nem olyan lesz mint én, aki állandóan estem keltem és a sebészeten névről ismertek.

nem kiabálom el nagyon de jövő hétvégén költözünk. hihetetlen!!!

No lépek mert meló előtt le kell még szaladnom a boltba

Márti
stella2007
 
 


Márti,
Boldog névnapot!
Én nem mondtam hogy butaság!!! Csak én nem hiszek benne, de ahogy mondtad, ez nem egy egzakt tudomány, így a hitnek nagy szerepe van :wink: :)

Nekem több ismerősöm van aki szopi mellett esett teherbe, (akarva és akaratlanul is :wink: ) és úgy tudom, hogy a vérzés hiánya nem azt jelenti, hogy nincs peteérés, csak a nyálkahártya nem válik le, ezért nincs vérzés, tehát ha van peteérés, simán teherbe lehet esni menstruáció nélkül is, hajrá Márti, hajrá Vanda!!!! :)

Márti, remélem hamar lelohad Stella ajka :( Nálunk eddig csak kisebb hadi sérülések voltak, de tegnap a Zsófi elkezdett futni a lejtőn és már lelki szemeim előtt láttam hogy darabosra töri magát, de sikerült megállnia végül :) nem mondom volt vagy 120 a pulzusom... :lol:
pici76
 
 


Gabi, én is jobbulást kívánok, sok erőt és kitartást a műtéthez! Mikor lesz???

Márti boldog névnapot!! Nekem is dereng valaki másik Márti, de nem tudom ki volt az? :oops:
Akkor hajrá Stellakistesó és kisBoga :lol: Zita is szopizik, és mot éppen olyan korszakát éli, hogy nagyon sűrűn követeli. Vanda, Márti, éjjel szopiznak még nektek??
Márti, voltál végül nődokinál?? Már nekem is esedékes lenne, de valahogy nem vágyom rá :roll: pedig ma már a dokiról álmodtam :lol:

Márti én is hiszek a tej jótékony tulajdonságaiban, még ebben a korban is. Azt nem tudom mennyire tud még védeni egy-egy betegségtől, de azt túlzásnak tartom, hogy ilyen korban már semmi az összetétele...sokan úgy beszélnek róla már egy bizonyos kor után, mintha legalábbis víz jönne az ember melléből 12 hó után :shock:

Kép
ági_bp
 
 


Bogyra! Végül megvettétek azt az emlegetett házat? Írtad régebben, hogy találtatok egyet! Mizujs Vele?

Lorci, nézegettünk egy újságot, s Szigetszentmiklóson valahogy olcsóbbnak tűnnek az új lakások, mint máshol! Mi az oka szerinted? van valami gáz vele? Ti ott laktatok, ugye? :?:

Kép
ági_bp
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép
stella2007
 
 


Ági!
Pont most szokatttuk le a Bálintot az éjszakau szopiról. Szó sem volt éhségről, csak a cumicici kellett neki. De már 3. napja alszik és csak hajnali 5 óra után ébred. Akkor viszont magunk mellé veszem és cicizhet. De csak az egyik ciciből. A másik megmarad neki reggelre.

Köszi a drukkokat, beleadunk apait-anyait! :lol:

Márti nagyon jók a képek, látni, hogy Stella már most is milyen házias.

Niki, azt akartam kérdezni, hogy Emma visszatartja a lélegzetét, amikor merül? Mármint nyilván, de nem esik neki nehezére? És hol volt ez a tábor? Sokan voltatok?

Gabi! Remélem, hogy megoldódik az egészségügyi gondod. Gyógyulj meg gyorsan!

Pici! Bálint lábszárán az elmúlt két hétben állandósultak a sebek és a kék-zöld foltok. A múltkor arca esett a játszótéren és lehorzsolta az orrát meg a homlokát. Egyszerű hámsérülés volt és éppen ezért úgy vérzett, mint a nyavalya. Ma pedig mezitláb mentünk ki játszani és párszor elesett, a nagylábujja elejéről pedig leszakadozott a bőr. Vérzett.
Egy anyuka mondta, hogy lehet kapni folyékony ragtapaszt. Holnap megpróbálom beszerzni.

Na, befejezem!

Jó éjt!
Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Márti, boldog névnapot! kis spéttel... :oops: Horpika volt a másik, de ő már rég nem "játszik" a csapatban... :? :(

szopi egy év után: sztem némi tápértéke biztos van h védőhatása mennyi, azt én sem tudom, uakkor sógornőmék anno a 15 hós lányukkal véletlenül együtt teleltek egy vmi súlyos fertőző betegséget lappangva hordó gyerekkel (mittomén kanyaró v vmilyen himlő, nem tudom) és a kiscsaj nem kapta el. akkor még bőven szopizott. szal lehet h van vmi immunerősítő hatása tényleg.
Vendég
 


sziasztok

Köszönöm a jókívánságokat...

Szombathelyen fognak műteni....tegnap voltam megint dokinál,az MR vizsgálat 2 porckorongsérvet igazolt,de a doki kizárta a lehetőségét annak,hogy ettől ájuldoznék,és azt javasolta,hogy ne műttessem még meg,csak ha már végképp nem bírom,vagy székelési,vizelési problémám lesz.Hát,nem tudom,remélem az nem jön el,de ez így nagyon rossz.Most krémekkel elvagyok,már mindent rámkent a párom,a gyógyszereket nem merem bevenni,fájdalomcsillapítók,de inkább szenvedek,vagy marad a krém.Éjjelente még rosszabb,pedig akkor pihen a gerinc szerintem,nem tudom miért,lezsibbadok deréktól lefelé jobb oldalt.Most ráírta a papírra az ideggyógyász,hogy térdkalács,achilles,bicepsz renyhe,meg az arc s1 szegmentjén lát valamit.na,ezt én sem értem.

ennyit rólam.más:
Ez a meleg......nem jó nekem...szédelgek...

de csepp gyermekem élvezi,már szalad,mindent megmagyaráz,halandsázik,nevet magán nagyokat és néha meglovagol,örömömre.

legyetek jók,jó pihit,szép nyarat.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Húú Gabi nem hangzik túl jól. Esetleg nem kéred ki másik doki véleményét? Nehogy egyéb bajod is legyen, ha elhalasztod a műtétet... ez is épp elégnek tűnik...
pici76
 
 


Gabi, szerintem érdemes megpróbálni a Mckenzie tornát! Otthon végezhető, gerincbetegeknek nagyon jó!!! Keress egy gyógytornászt aki tanulta és betanítja neked. neten próbáld meg. Ha nem találsz szólj, segítek valahogy. Jobbulást!
Az ájulásnak nem járnak utána??

Kép
ági_bp
 
 


Csak gyorsban jovok 1 percre.
Agi, Miklos nekunk nem jott be a kozeg, emberek, ahol laktunk, semmi!!! Igen, olcsok a lakasok, mert azok valoszinuleg a "BUckakon " vannak (azert nem minden rszeen olcsok!). Ez miklosnak az a resze, ami tok homokos, nincsenek utak, kozmu, semmi....huzzak fel a hazakat, de nincs megoldva normalis ut, szoval ultragaz!!! Senkit nem akarok megserteni aki miklosi, de nekem nem jott be, nagyon nem ereztem jol magam ott.
Minden esetre nezzetek korul nagyon....es tudod olcso husnak hig a leve, szoval vigyazat!!!!

Mennem kel! Mindnekinek puszi.

Kép

Kép
lorcika
 
 


Márti, nagyon jók a képek, még Apája is odáig van tőlük, főleg amin húzza a karton sört :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Lorci, köszi a tanácsokat. Igazából még újság és net szinten nézelődünk csak. Durva árak vannak azért :?

Kép
ági_bp
 
 


Ági, mi is most nézelődünk. Szigetszentmiklós nálunk is felmerült, pont azért, mert azt meg tudjuk fizetni. Mi csak két év múlva szeretnénk elköltözni, de párom minden nap nézi a házakat, sorházakat, olyan édes. Nagyon várjuk már.
Szóval Lorci azt mondod, h. az a része nem is annyira jó? :? :cry:
Igen, mindenképp ki kell menni és személyesen is megnézni a környéket, h. milyen, átélni, h. milyen lenne itt lakni, stb....

Ági, még merrefele nézelődtök?

Kép
niki30
 
 


Gabi, én nem tudok szakmailag hozzászászólni, de remélem jó döntést hozol és rendbejössz!
Azért nem lehet semmi így otthon Brendonnal!

Kép
niki30
 
 


Gabi, remélem minden OK lesz veled.

Stella, nahh, jó későn válaszolok. Nálunk 5 hónapig volt szopi, és csak utána jött meg először a mensim. Majd amikor eldöntöttük, hogy "kérem a következőt" azután kb. 2 ciklust vártunk a babszira és meg is érkezett (na jó, nekem most már extrém ciklusaim lettek Hédi után, olyan jó 45 naposak :roll: )

Anyatej/betegség témakörben mi az ellenkező oldalt képviseljük, mert a ded már jó régóta nem szopizik, de ezidáig, egyszer sem volt beteg :D még egy egyszerű takonykór sem kapta el, sohasem volt még hőemelkedése vagy bármi más baja, pedig én voltam jópárszor beteg: vírusos és bakteriális felsőlégúti izéktól kezdve, E.colli fertőzésig mindenféle nyalánkságot bekaptam és semmit sem kapott el tőlem és szoktunk járni gyerektársaságba, köztéri játszótérre stb. Úgyhogy sztem is inkább hit kérdése a dolog (szinte ugyanez van nálam a kuruzsló módszerekkel pl. homeopátiával, mert van jópár ismerősöm, aki esküszik rá, nálam meg nem működik egyiksem. Pedig komolyan próbálkoztam vele, többször is, különböző problémákra :? bezzeg a Semicillinben nem kell higgyek, és mégis működik :D bocs a sarkos fogalmazásért, de kb. ilyen sarkos volt a tapasztalatom is).
A szopi ilyen idős korban sztem önmagában jó dolog, amíg mindkettőnek jó (és amíg van tej), csak nem misztifikálom. :oops:

Kép

Kép
idoru
 
 


Gabi, beszéltem egy barátnőmmel, aki elvégezte a Mckenzie tanfolyamot, szerinte az alapítványukat keresd fel, ott tudnak segíteni neked gyógytornászt találni. Pont ma ment Ő is egy gerincsérves beteghez. Próbáld meg, és most amikor tüneteid vannak, ilyenkor kell hogy megvizsgáljon a gyt. Asszem gyulladásban nem lehet, de ezt majd ők elmondják.

Niki, mi inkább kintebb nézelődünk, tehát nem igazán Pesten, hanem a környéken, ahhonnan még be lehet járni dolgozni. De nálunk is valószínűleg majd pár év múlva, mikor már megyek vissza dolgozni. Ti merre nézelődtök?

Kép
ági_bp
 
 


Ági, értem. Hát mi sem Pesten, itt egyszerűen megfizethetetlen. Számunkra. :wink:
Felmerült Diósd, Érd :? , Halásztelek, Szigetszentmiklós és társai, Kistarcsa. Még két év, addig kiderül mi lesz a befutó. :)

Na, de örülök, h. ti is hasonlóan keresgéltek (nem Pest és pár év múlva).
Ha látsz esetleg valami jót, jelezd nekem is kérlek!!! Én is! :)

Kép
niki30
 
 




Sziasztok!

BÉBISZITTER KERES BUDAPESTI, VAGY BUDAPEST KÖRNYÉKI CSALÁDOT
Gyermekfelügyelet Budapesten és környékén (Üröm, Solymár, Budakalász, Pilis...) reális áron

8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és vidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
caruccia
 
 


Sziasztok,

Van valakinek angolbol kornyezetvedelem tema kidolgozva?
Nyelvvizsgahoz kene!
Mas kidolgozott tema is johet!

mailcim:ilda777@citromail.hu

Elore is koszi!
Puszi Mindenkinek!

KépKép
horilda
 
 


Köszönöm a segítséget,csak gyorsban jöttem,holnap jelentkezem.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Nyaraltok Lányok, vagy mi van veletek?

Doo, Bogy, Bringa, Lorci és a többiek, hogy vagytok, mi újság?

Hogy telik a nyár?

Pici, nálatok hogy telnek a dolgos napok? Hogy bírod a melót? Megszoktad már, visszazökkentél?
Milyen így gyereket nevelni?
(én kicsit félek, h. kileszek purcanva)

Ági, Vanda, Csilla hahóóó!!!

Azért jön még valaki?

Kép
niki30
 
 


Bogy, utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép
niki30
 
 


hello,
Bogyra, névnapod volt? :roll: :oops: Isten éltessen!! :D (remélem, még érvényes :wink: )

Niki, mi sokat vagyunk Majkon, meg járkálok Vikivel amerre csak lehet- - voltunk kettesben a budakeszi vadasparkban, hármasban Visegrádon, rokonlátogatásokon, stb. most meg kicseréltettük az ablakot a gyerekszobában, előttünk a festés (a két lakó szobáé), egy nyaralás földváron és elkezdtem a saját termésű körték és szilvák aszalását. mivel jól sikerült az első adag, ezért már megy a következő turnus és kitaláltam h paprikát és paradicsomot is megpróbálok aszalni télire. én nem vagyok ilyen befőzős konyhatündér, úgyh ez az aszalás asszem nekem való lesz! :lol: 8)
mindenkinek további kellemes nyarat kívánok!! :)
Vendég
 


Sziasztok,

na én is eltűntem egy kicsit.
hát Niki, nem is tudom, Zsófi már egy jó ideje reggel 6 fél 7 közt kel, tehát ha nem dolgoznék sem nagyon tudnék aludni :wink: merthogy én éjszakai bagoly vagyok, 11 éjfél előtt nem tudok aludni...
a munka persze fárasztó, de minden nyűgöm elszáll amikor hazaérek, vagy megyek érte és fülig érő szájjal mondja hogy ana, ana :D meg ott vannak a hosszú hétvégék, merthogy péntekenként is én vagyok vele, és 3 nap alatt olyan jól összemelegszünk újra meg újra :) úgyhogy én nem bántam meg hogy visszamentem, jól megvagyunk. Még egy hónap van hátra a böliig, de a babysitternél is 4 nap után már egész napot ott tölötte, úgyhogy remélem a bölivel sem lesz gond... :roll:
Valhol hallottam, hogy a bölcsödébe nem a gyerket kell beszoktatni, hanem az anyukát :wink: van benne igazság, ha te elfogadod hogy jó helye lesz a gyereknek, akkor ő is biztonságban fogja ott magát érezni, szerintem ez a legfontosabb.

Doo, én is próbálkoztam tavaly az aszalással, a barack meg a szilva jó lett, de a paradicsom megpenészedett... remélem neked jobban sikerül :)
Én most fűszereket kaptam ismerőstől, és azkat szárítottam ki, 11 féle illatosnál illatosabb fűszer, most már csak utána kell olvasnom melyiket mihez jó használni :wink: :lol:

Van már olyan gyerkőc aki csak egyszer alszik naponta? Zsófi ma 11-2ig aludt és a délutánit kihagyta... nem az első eset, de csak párszor fordult elő...a bölcsibe már csak egyszer altatnak, van egy hónapja hogy hozzászokjon... :roll:

Tsók mindnenkinek!

Gyertek és írjatok :)
pici76
 
 


Sziasztok!
Pici, Zita már nagyon rég csak egyszer alszik napközben. Idejét se tudom már mikortól, szerintem minimum 3 hónapja, de arra emlékszem, hogy meglepett, mikor átállt én még korainak tartottam a dolgot. Igaz, Ő reggel nem kel korán, általában fél9-10 között valamikor, így azért érthető, hogy elég egy alvás. Viszont este 10 előtt nem alszik el. Ő bagoly-típusú gyermek. :wink:

És amit még egyszer Te írtál, hogy Zsófi alvása megváltozott ahogy elkezdett járni...nálunk ez nem okozott ilyen változást.

Niki, Te mikor is kezdesz? Szeptember?

teszek néhány képet. Próbálkozunk a hajgumival, és csattal. Nagy sikere van, imádja, de kb 20 mp után kiszedi, aztán mutogatja, hogy tegyük be újra...Amíg a hajában van, addig fogdossa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.02.16 15:48-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok Csajok!

Most csak gyorsban reagálnék.

Ági, köszi, h. írtál, nagyon drága vagy. Köszi, köszi! :) :)

Doo, nagyon ügyes vagy, soha életemben nem aszaltam semmit, de még csak meg sem fordult a fejemben. :) Viszont a befőzés idén nagyon izgat. (sárgabarack lekvárt és paradicsomot gondoltam)

Pici :) Akkor tök kiegyensúlyozott az életetek, ez annyira jó.
Megnyugtató egyébként olvasni, h. működhet így is a munka és gyerek melletti élet.
Igen, az biztos, h. elsősorban nekünk anyáknak kell biztosnak lennünk, h. jó helyen van a gyerek, és ezt ő is érezni fogja.
Vicces, de azóta (mióta kiderült, h. megy), egyre izgatottabb vagyok és várom ezt a változást és azt érzem, h. jól dönöttünk és h. tök jó lesz mindkettőnknek.

Emma már nagyon rég óta egyet alszik napközben. És akkor is másfél, max két órát. Evvan.

Ági, megnéztem a képeiteket a wiwen is. Az árnyékszülős nagyon vicces :D Hogy ti már copfoztok?
Emmának mi is teszünk már néha csattot (bár pont tegnap vágta le a haját anyukám), de ő is birizgálja egy ideig.
Édes a locsolós Zita:)
Igen, szeptemberben kezdünk. 3 hét basszus. :shock: :D

Na mentem. Tegnap otthagytuk anyuméknál Tatabányán, mert ma megyünk erre a 0. napra a szigetre (Magyar Dal napja), barátokkal bulizunk egyet.
Szal, marha szar volt nélküle hazajönni, üres a lakás. Viszont tegnap apával elmentünk vacsizni, nagyot sétáltunk, közös fürcsi (mint régen), szóval nagyon jó volt csak egymásra figyelni.
Ma meg ablakpucolás, aztán elszaladok turkálni egyet :lol: és délután megyünk szigetelni egy picit.

Na pusza Csajok!!!

Kép
niki30
 
 


Niki, hogy sikerült a tegnapi buli?? 8) 8) Ti szopiztok még? Hogy bírtátok egymás nélkül ciciileg? :wink:

Kép
ági_bp
 
 


hello csajok
na hát akkor csak Zsozsesz alszik még mindig kétszer? mondjuk este meg 8-9 órát alszik csak... :? nem tudom rávenni hogy 6 nál tovább aludjon... ma is 5 30 kor kelt...
emlékszem még mikor Lorci mondta hogy majd nehezen szokik át a Zsófi a korai kelésre, merthogy későn feküdt későn kelt régebben. Na most sok pénzt fizetnék érte ha legalább 7 ig aludna :wink: :lol:
nem baj így legalább még tudunk reggel is egy órát játszani kettecskén :)

Ági szép hosszú haja van már Zitának, Zsófiét még nem lehetne összefogni :shock: nagyon kis huncut mosolya van, és nekünk is pont ilyen zöld locsolókannánk van, és szintén favorit :wink:

tényleg Niki hogy állsz a szopi redukálással?

És hol van mindenki?

Gabi megoperáltak már?
pici76
 
 


Sziasztok!

Ma volt szülői a bölcsödében és képzeljétek Dóri Marcijával egy csoportba fog járni Emma. :lol: És egy napon kezdjük a beszoktatást, szept. 15.én.
Dóri, itt üzenem, h. bocsi, h. nem tudtam elköszönni.... :oops:

Egyébként szimpatikus a gondozónő is, a vezető is. Kiváncsi vagyok Emma mit fog hozzá szólni. 1-2 hónap a beszoktatás. Remélem nem lesz gond.

Köszi Csajok, okés a szopi. Már csak este és hajnalban van, de a hajnali sem mindig. Már nem függő
:lol:
A hétfői buli is jól sikerült, de már nagyon jó volt Emmát elhozni, úgy hiányzott.

Pici, talán egyszer tovább is tudtok aludni :wink:

Kép
niki30
 
 


sziasztok!

életjel.. :) :oops:

Niki,
én is elsuhantam, aztán mire észbekaptam már késő volt. :) :oops:
Sajnos hiába szántam rá magam a bölcsire, az élet közbeszólt úgy tűnik. Adott egy ... tudjátok milyen férj, akinek minden joga és lehetősége adott ahhoz, hogy a gyerekét az intézményből elvigye a szülői jogán, mert még nincs bírósági határozatom. Szóval átbeszéltük a dolgot, és nem merem vállalni a kockázatot, mert beszámíthatatlan az exem. :roll: :roll: :roll: Beszéltem ma a főnökömmel és úgy tűnik az is megoldható, ohogy 2009-ben menjek vissza dolgozni, ha Marcika betölti majd a 2 évet, és akkor anyum elvállalja az ovi kezdetéig. Úgyhogy maradok itthon, istápolom a kis családomat, beszoktatom a lányomat, nevelem a 10 évest és a picikét. Itthon osztom az észt, nem a munkahelyemen. :lol:

Holnap hívom a bölcsis nénit, hogy húzzon le minket a listáról. Egyik szemem sír, a másik nevet. De mint tudjuk véletlenek pedig nincsenek, úgyhogy ennek vmiért így kellett végül történnie.

Ja, elszégyelltem magam, hogy csőrös pohárból csak az enyém gyerek iszik, úgyhogy bevetettem a poharat és ISZIK belőle !! :)

Náthásak voltunk amúgy, 1 hét kellett neki, hogy elmúljon, az én torkom is fáj még... eltörtem 2 db orrszívót is nagy ügyesen. És mire megvettem darabját 1800-ért, kiderült, hogy van itt nem messze 1000-ért is. :(

Annyira boldog vagyok amúgy, tökjól érzem magam (ennek azért van ám oka is :wink: :oops: :D ).

Ígérem, sűrűbben jelentkezem. :)
bojszi55
 
 


Sajnálom Dóri! De kár! Persze megértelek!
Ezt Te tudod, Te ismered a férjed, mire képes.
Rohadt dolog ez azért....na mindegy.

Emma is iszik még csőrösből, de szokott pohárból is (éjjel praktikus a csőrös). Kinél miből iszik éjjel a pici?
Ha elmegyünk itthonról, akkor kulacsból.

Na, Dóri, ez tök jó! :lol: Akkor nem loptad a napot, új élet! :lol: Helyes!

Kép
niki30
 
 


Dóri,
jó hallani hogy jól érzed magad, és van oka :wink: ? Gondolom nem publikus ha nem írtad le, de a lényeg a lényeg hogy jól vagy és elégedett vagy a döntéseddel! :)

1-2 hónap a beszoktatás Niki? nem 1-2 hét????

khm... Zsófi mindenből tud inni, de általában cumisüvegből iszik napközben ,ebben a dög melegben egyfolytában lóg a szájában :roll: kajánál pohárból adok neki, éjszak pedig egyáltalán nem iszik.
Este van elalváskor tápszer és reggeli keléskor babatejci. Mindkettő cumisüvegből..
le kéne szoktatnom a napközbeni cucisüvegről... de a csőröspoharak nekem nem szimpik... na majd már ha nem lesz ilyen dög meleg, csak pohárból kap...
pici76
 
 


Nem Pici, 1-2 hónap.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

En is ugy tudom, hogy 1-2 het, nalunk legalabbis biztos!
Hisz a 3. vagy 4. nap mar el is kuldenek a gondozonok!

Mi jovo januarban kezdjuk, mar majdnem tuti, hogy beveszik Elinat, en olyan ket -harom hetet szamolok, szoval januar kozepen kezdek szerintem, de a vezetovel meg nem beszeltunk, szoval eloszor legyen tuti, hogy mehetunk, es mikor...

Elina is mar jo ideje egyet alszik ebed utan, viszont elegge sir, ha otthagyom nagyszuloknel, azt mondjak nem jo lelepni, meg kell neki mondani mar most hogy visszajovok erte, mert annal hamarabb megerti.
Viszont igy nagyon sir utanam, pedig szeret maminal lenni, igaz ez csak par alkalom.

Amugy en is izgatottan es pozitivan varom ezt a valtozast az eletunkben, bizom benn hogy hamar beszokik majd, azert az eleje nehez lesz biztos. Kép Kép

KépKép
horilda
 
 


Sziasztok!

Ilda, milyen szépek vagytok! Jól nézel ki!
Nagyon nagylány már Elina! Pedig nemrég még....fekvő bébik voltak, mi?!

Úgy érzem, lassan bezárhatjuk itt a bóótot, nem lányok? :lol:
Páran tartjuk életben ezt a topicot, ami azért szomorú, mert még én indítottam.
Szóval már úgy érzem, sokakat nem érdekel a másik, csak egyszer-egyszer beköszön....úgyhogy én sem erőlködöm.
Természetesen szívesen beszélek bárkivel vagy írok bárkinek, csak itt már nem érzem, h. lenne értelme írni.

Kép
niki30
 
 


Niki, én gondolkodtam azon h vajon miért halt ki ennyire ez a topic. az biztos h a "nagydumás" csapattagok eltűntek... :roll: :cry: h mi az oka pontosan, nem tudom. nyilván részben a sok elfoglaltság. uakkor sztem ebben a topicban nagyon sokunknak szögesen ellenkezőek a nevelési elveink. persze, ahogy mondani szokták, ettől színes a világ, csak így nagyon nehéz őszintén beszélgetni sok mindenről, mert mindenki tudja h a csapat egyik fele harcosan/vállveregetősen kiáll majd mellette, a másik fele meg v nem szól inkább semmit v ha igen, akkor az ellenkezőjét próbálja javasolni. kicsit az a gyanúm h ez a csapat egy részét óvatossá tette, de mondhatom úgy h egyszerűen belefulladtunk az udvariaskodásba is. én legalábbis így látom...

Pici, megírod h hogyan álltál neki a paradicsom aszalásnak? egészben, v darabokban tetted az aszalóba? tudom h megpenészedett, de gondolom azért, mert maradt még benne nedvesség. na én mindent úgy kiszárítottam h a cipőtalpra hajaz!! :lol: 8) remélem, el is állnak... de lehet h nem kell nekik soká, mert Viki is folyton csipegetne belőle :)
Vendég
 


Ja xar hogy így kihaltunk... de evvan.. nem lehet erőltetni..
nem tudom hogy az eltérő elvek miatt lehet -e, szerintem inkább azért van mert mindenki egyre elfoglaltabb.
Azért ha van valami nagy hír, remélem még hallunk egymásról!

Doo, én megmostam, megtörölgettem aztán felszeltem elég vékonyra, és úgy aszaltam. Ja ja, nem aszaltam valszínűleg elég ideig :( de hallom neked jobban skerült :) jó étvágyat a ksiasszonynak hozzá!
pici76
 
 


Pici, ezek még csak a gyümik voltak. parival megvártam a szakértői hsz-edet!! :lol:
Vendég
 


Szakértői hozzászólásomat:wink: :roll: :lol:
Remélem neked jobban sikerült Doo a paradicsom!
Ha megtaláltad a titkát, azért majd írd le lécci :)
pici76
 
 


Csajok, azért vannak akik 'csak' olvasnak titeket!
És mi igenis kíváncsiak vagyunk rátok, meg a picinyeitekre! :)

Kép
kriemhild
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: