[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Alziza!

Szépek vagytok :wink:

Wruska!

Klassz hogy minden rendben van :wink: :lol:

Vera!

Szegény Márk :( Hát a fogzás némelyik babát nagyon meggyötri az bizti...Írtam már..Chamomilla 15 vagy 30 ch nekünk nagyon hatásos volt(hasfájásra vagy fogzásra is jó)

Ne ózkodjatok tőle csajok!!Azt látom hogy nagyon sokakban ellenérzést,elutasítást vált ki a homeopátia..De miért??
Nem művi,nem mesterséges,nem vegyszer...teljesen természetes anyagok!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Wruska, örülök a jó híreknek! hatalmas élmény látni az UH-on a kis babuci mozgását! Ezek a pillanatok nekünk adnak egy plusz löketet a pozitív hozzáálláshoz :D

Alziza, nagyon aranyos a kép rólatok. Olyan harmónikus töltete van! A fogfájáshoz meg jobbulást kívánok!

Vera, de furcsa, hogy ti már fogzásról beszéltek.. Az én agyam ezt nem akarja befogadni, hogy ilyen gyorsan nőnek a babáink. :roll: Nekem te még most nemrég szültél, pici babucid van. Erre tessék, már fogakat akar ereszteni a kis drága! :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Jó reggelt!

Dobok képeket a kis Hercegemről ha nem baj... :wink:
Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Sziasztok

Panny
Nagyon édes !Főleg az első kép tetszik nagyon! :lol:

Vera
Szegény Márk,minden összejön neki! :(
Azért ha ennyire fáj neki akkor csak ki kellene próbálni a panadolt!
A fog nagyon tud fájni!(Én már csak tudom,kijut belőle mostanában.Kedden megyek dokihoz)

Nekem végülis Zalánnal szerencsém van!Se a fogzás,se a hasfájás nem viselte meg annyira!Most a rágókkal kicsit szenved de nem vészes!
Viszont most tuti egy fejlődési szakaszon megy át (remélem elkezd beszélni),mert folyton cumizik rongyizik.Azelőtt meg csak alváshoz kellett! :roll:

Röné
Na mi újság babakocsi ügyben??
Lassan sikerül dönteni?
Vendég
 


Sziasztok!

Időhiány miatt copy-zom magam, bocs:

Tegnap úgy döntöttem elmegyünk dokihoz a manóval a nyűgösség, nem alvás, sok sírás miatt.
Erre pont indulás előtt aludt be 3 órát, így felkelt egy mosolygós, kacagós baba, akivel megjelentem a dokinéninél, aki közölte, h. ennek a gyereknek semmi baja.
Így meg is kaptuk a 3 hós oltást, amit most jobban viselt.
Viszont rájöttem a nemalvás okára: eddig mindig ringatva, ölben aludt el az én kismanóm.
Tegnap annyira üvöltött már az ölemben, h. mondom berakom a kiságyba hasra, legalább tornásszon egy kicsit.
Képzeljétek, 5 perc múlva egyedül elaludt.
Azóta így alszunk: berakom az ágyába, cumi be, van ugyan egy kis nyöszörgés 2-5 percig, de utána magától elalszik és nemcsak 30 perceket!!!! :lol:
Annyira örülök, mert a csuklóm már nem nagyon bírta a 7 kg-os lurkó cipelését órákon át amikor altatni kellett. :oops:

Alziza!
Fogdokihoz mész? Bátorságot hozzá!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Panny!

Édes az alvós kép!
Fogzásról: kaptunk most a védőnéninktől egy dologel nevű gél fogzásra, egyenlőre ez úgy néz ki bevált, ebben nincs hatóanyag, csak gyógynövények (töbek közt kamilla), de ha nem lesz jó mindenképp megpróbálkozunk a homeós bogyókkal.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera

na látod?
Ezt mondtam a múltkor!Eljön az idő amikor magától alszik el,mert úgy jobb neki!
Most tanulta(tanulja).
Nálunk úgy volt (de már meséltem),h eleinte rajtam aludt,aztán egyedül,aztán amikor jött egy új fejlődési szakasz akkor megint nem akart egyedül,de akkor már nem szoktattam vissza arra ,h a kezemben,hanem jött a simi és éneklés!
Most pedig tök egyedül alszik már el!Teljesen magától állt rá erre,nem én szoktattam így! :lol:

Fogdoki:igen megyek,de félek nagyon!Én rettegek a fogorvostól.Pedig egy tüneményes nőci,nagyon kedves,aranyos(a gimes sógornője :lol: )de én akkor i félek.Mindíg az utolsó pillanatra hagyom amikor már nagyon fáj.Ilyenkor viszont ég a pofámról a bőr,h így elhanyagoltam és mit fog gondolni rólam!
Most 3 fogam van letörve! :oops: Tiszta ciki!De ez van!
Most elhatároztam,h megcsináltatom mindet!remélem véghez viszem ezt a tervet! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vera, látod? Megoldja magától a baba az elalvást. Lehet, hogy neki nem volt már olyan kényelmes ölben elaludni, vagy nagyon melegítettétek közben.

Alziza, hát vettem egyet használtan, aminek baromi jó ára volt. Gyönyörű állapotban van, csak egy kicsit régebbi típus. De se megfakulva, se szakadva nincs. Sima mózes, plusz egy sport rész, ami viszont nem olyan praktikus, azt mindenképpen venni akartunk hozzá. Erre találtam alig használtan (3 hónapot használt) egy olyan mózest, ami az álmom volt. Eredeti ára 99000.- csak váz és mózes. Ez horror. De most lenne töredékéért.. Nagy a dilemma, hogy 5 hónapra érdemes e venni egy másikat a mózeses helyett, csak mert az jobban tetszik, újabb modell.. Utána ígyis ugyis kell egy jó kis kocsi, amit 6 hónapos kórtól végig használhatunk. Olyanokat egyébként látok 30-40 ezerért is. Szóval nekem ez a babakocsi egy vesszőfutás. :lol: Mondanom sem kell, anyukám megérti, ő biztat a meglévő eladására, az ÁLOMkocsi megvételére, viszont a pasik (apukám és kedves párom) csak a fejüket csóválják tőlem. Ehhez ők nem érthetnek :lol: :lol:

Szóval még nincs megoldva a "probléma".

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Alziza!
Alvásról:
Mostanában az eddig éjszaka jó alvó manóm (általában 1-szer kelt fel csak eddig) 4-szer biztosan felkel. Úgy kb. 2-3 óránként.
A nappali elalvás sem megy már annyira jól mint a múlt héten, pedig eddig egy álom volt a kölök (1 hétig).

Fogorvos? Ott van a rendelője a Gimes mellett?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Vera
Igen!A Gimes mellett van a rendelője :lol:
Nagyon aranyos,kedves,ügyes!

Alvás:
Meg kell "tanulnia".De nyilván ezt egy csomó minden befolyásolja:a foga,az idő,az,h mennyire van elfáradva stb.
Kialakul majd!

Mikor nyugdíjasok leszünk majd alszunk! :D Ha-ha-ha

Röné
Lehet,h anyukádnak igaza van! :wink:
Nekem a két nagynál összesen 10 babakocsim volt :shock:

De most nagyon körültekintő voltam :lol:
Viszont az utolsó pillanatra hagytam.
Gyakorlatilag a férjem vette meg előtte nap mikor hazajöttünk!

A pasik ezt nem értik!
nekünk ez olyan mint nekik az autó!Érvelj ezzel :lol: :wink:
Vendég
 


Játszóházas képek:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:48-kor.
Vendég
 


Alziza!
de zabálnivaló Zalcsi! :lol: :lol: :lol:

"a pasik ezt nem értik!
nekünk ez olyan mint nekik az autó!Érvelj ezzel "
na, ezen jót szórakoztam! :lol:

Kép
kimma
 
 


Alziza!

Nagyon édes Zalán :wink: és kezd göndörödni a frizkó??

Vera!

Olika nálunk már 3 hete átalussza az éjjeleket este 9-től reggel 5-6-ig..erre most egymásután két éjjel is ébredt kb.3-körül és evett...és múlt éjjel nehezen aludt is vissza :? Én a frontra fogtam mert hatalmas viharok voltk felénk :x

Kimma!

Lassan te is a célegyenesben :wink:

Röné!

Én megmondom őszintén nem venném meg az újabb babakocsit mert ahogy te is írtad az 5-6.hónaptól úgyse nagyon használnátok...És ez az 5-6 hónap nagyon elröpül...Nekem még mindig az a babakocsim van(Hauck) amit anno a nagyfiamnál vettünk 6 éve és olyan mintha vadi új lenne mert tényleg alig használtam minden babánál össz-vissz 5 hónapot...Utána a 6.hónaptól kb.2-2,5 éves korukig mindig új kellett,most is egy Chicco sportkocsit fogunk venni.

Panni

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Panny

Igen,hátul tök göndör! :lol: Nem is akarom levágn,pedig mindenki ezzel nyúz!


Lányok,hol vagytok???
Most akkor kihal a topic? :cry: Sajnálnám!
Vendég
 


Sziasztok!

Mostanában megint nyügi van itthon, ma arra fogtam, h. kimostam a macis fejvédőjét és egy újat raktam fel neki addig, lehet, h. szokatlan volt neki...

Panny!
Nálunk mostanában az a szokás az esti alvással, h. 8 körül elalszik, 12 és 1 körül felkel, eszik (ha nincs kaka hamar visszaalszik, ha van tisztába teszem és ilyenkor az altatás kb.1 órát is igénybe vesz, majd innentől csak 2-3 órákat alszik.)
Korábban pedig átaludta 1 evéssel az egész éjszakát, én már a melegre fogom, h. biztos szomjas, ezért kel fel.Úgyhogy visszatértünk a kezdetekhez :(

Mások mondják, h. aludjak akkor ha a gyerkőc is alszik, de ez csak a legvégső esetben megy nálam napközben.

Na mindegy, ahogy Alziza is mondta, majd alszunk ha megöregszünk... :wink:

Rakok fel pár mostani képet:
Kép

Kép

És amikor egy már nem is elég:
Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Képzeld, nálunk is Olika az utóbbi 3-4 napban megint kel 3-4 körül enni ,de utána azonnal visszaalszik hál 'istennek :wink:
Én már nem tudom mira fogjam :shock: :wink:
Talán arra hogy nappal többet aludt és ezért kelt éjjel...vagy a frabc se tudja...mert már ő is hizamosabb ideje átaludta az éjjeleket és az olyan jó volt..Én se tudok nappal aludni egyátalán...se időm,se affinitásom nincs hozzá :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Az utóbbi pár napban én is felkelek hajnal 3 kor enni :wink: És én nem alszom délután :lol:

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
wruska
 
 


Wruska :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vera!

Elfejetettem írni ,hogy nagyon édes Márk,jó kis husika :wink: :wink: :wink: Aranyos!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hú csajok, Isteni epret vettem ma a szomszéd nénitől. Maximálisan vegyszermentes és édes, mint a méz. Akkor frissen szedte le nekem, be is nyomtam belőle egy tálkával. Holnap meg eperhabot csinálok belőle. Hmm nyami. Már alig várom. És a legjobb, hogy a cseresznyéje is érik és az is nagyon finom és nagyon olcsón adja. Neki jó, ha mi megvesszük, így nem kell mennie a piacra vele (87 éves!), nekünk meg a szánkban van jóformán az olcsó és megbízható friss gyümölcs.

De leginkább a kukorica izgat. Már szépen növöget, mindig ültet igazi tejes kukoricát, nagyon finomat. Minden évben veszünk tőle a családnak is, mert mindenki szereti. Már erre vagyok beállva egy hete. Igaz is lehet kukoricát enni terhesen?

IBM régen hallottunk felőletek? Mi a helyzet?

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Én is nagy gyümievő vok :lol: Imádom a tavaszi,nyári gyümiket :wink:

Miért is ne lehetene kukoricát enni terhesen??!!Sztem amúgyis egyéne válogatja...pl.nekem ha nagyon sokat eszem belőle csikar a hasam...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Úúúúú, de jó, akkor készítem a gyomromat, ha ugyan akkor is lesz majd kedvem hozzá, amikor szezonja van :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Wruska! Vagyok mindig olvasok csak már írni nem marad energiám,de igyekszem képben lenni!
Köszönjük megvagyunk,mostmár elég nehezen viselem,de még kitartok!
Néha úgy érzem jó lenne már túl lenni rajta,2 perc múlva meg sírni tudnék,hogy még nem akarom,hiányozni fog a kis pocaklakó!!! :wink:
De azthiszem ezek természetes érzések!
Féj a hátam,a bokáim nagyon,+20 kilónál járunk és ezt már kicsit nehéz cipelni!
Jövőhét végéig kértem tőle haladékot,aztán már jöhet ha akar,de még jobb lenne a 2 hét!! :lol:
Majd meglátjuk Áron babám hogy gondolja! :lol:
Kész van a szobája,minden a helyén,kórházi csomag összekészítve,már csak én nem állok készen!! :lol:

Örülök,hogy minden rendben veletek!
Ígérem majd jelentkezem!
A babák gyönyörűek!

Dobok mai pocakfotót!

További szép napot mindenkinek!!ű


Sziasztok

Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


IBM, szép a pocak. :wink: A babaszobáról is dobhatnál képet, ha akarsz, olyan jó ilyeneket nézegetni :oops:
Jó, hogy rendben vagytok, most már tényleg a finisben. Elhiszem, hogy nehéz, főleg, hogy most jön még csak a kánikula. Az előző babával én is pont akkorra voltam kiírva, mint te most Áronnal, de most végig izzadjuk a nyári kánikulát, az allergiaszezont és mire itt a tél, itt lesz a kis picikénk nekünk is. :wink:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Na gyorsan írok pár sort, mert szerintem nemsokára felébred a fiatalember.

IBM!
Szép pocak, az a 20 kg meg simán rádfért :wink:
Atyavilág, mindjárt szülsz!

Weruska!
Nem ér itt holmi eperről beszélni a szoptatós anyukák előtt. Én is imádom, de sajna állítólag a szopi miatt nem lehet. Kész kínszenvedés látni a szebbnél szebb epreket, ráadásul otthon anyukámnál igazi Bioeper van.

Alziza?


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Wruska kérésére dobok pár fotót a babylakról! :lol: :lol:
Azóta még felkerült pűr dolog a falra,meghát majd kikerül a babakocsi meg az autósülések de addig otthagyjuk!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Vera
Itt vagyok,csak hétvégére elutaztunk.

Zalakaroson voltunk.Már rég le volt foglalva és nagyon vártuk.
Nem hiába!
Annyira jól éreztük magunkat! :lol:
A barátnőmékkel voltunk,össz. 6 gyerekkel.
Egy apartman házban (parkban),ami nagyon szuper volt.Szuper konyhával,zuhanyzóval,emeleti hálókkal.Minden modern és új benne.
Egymással szemben lévő házban laktunk a barátnőmékkel,mert egymás mellett már nem volt,de így is szupi volt.A gyerekek és mi is élveztük nagyon.
A kert tiszta és zárt.Medencékkel,játszótérrel.

A mellettünk lévő étteremben élőzene volt,ezt nagyon élveztük esténként a barátnőmmel,mert olyan volt mintha ott a kertben zenéltek volna! :lol: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:50-kor.
Vendég
 


Ibm
Úgy látom minden kész! :lol: :wink:
És micsoda hasad van??


Vera
Márk nagyon vagány pasi! :lol: :lol: :lol:


Wruska
Jól vagy?
minden OK?
Vendég
 


Alziza!

Igen minden kész,csak én nem!!! :roll:
Egyik pillanatban úgy vagyok vele,hogy akár most mehetnénk,másikban a asírógörcs kerülget!
Nagyon félek a szüléstől és azért nagyon fog hiányozni ez a kis pocaklakó!! :wink:
Másrészt meg annyira jó lesz ha itt lesz és végre megfoghatom és szeretgethetem!
De azthiszem ez sokunkban lezajlik előtte nem?

Nagyon szép helyen vltatok,én is elmennék egy ilyenre!
És azok a medencék!!!!!!!!!!! :wink:
Jaj de jó lenne!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm

Jól tudod!Mindenkiben ez zajlik le! :wink: :lol:
De ez normális!
Amúgy azt hiszem nincs olyan,h valaki úgy megy szülni,h na felkészültem!
Ha máshol nem a szülőszoba ajtajában elkapja a para! :lol:

Nyugi,túl leszel rajta.Amikor ott leszel már nem a szüléstől fogsz félni.Akkor teljesen más dolgok miatt aggódik az ember és nem a fájdalom miatt!
Vendég
 


Sziasztok!

Na megint alszik a szentem, igaz már napozó van rajtunk, mert dögmeleg van a lakásban (26 fok) és egy szál pelussal takarom csak le (remélem nem fázik meg).

IBM!
Az én jótanácsom szülés előtt: ennél még cifrábban is fogod magad érezni, főleg ahogy közeleg a nagy nap. Én is hasonlóan éreztem magam. Szépen fel vagytok már készülve, a szülés bizony fáj, de utána már nem emlékszel semmire. Most még próbáljátok a pároddal kiélvezni a visszalevő időt, aludjatok sokat, jókat (egy jó darabig úgy sem fogsz tudni :lol: ), így hamar elmúlik majd az idő.

Alziza!
Szép helyen voltatok, most irigykedem egy kicsit...
Mi jövőre a Balcsira akarunk majd kimenni, ott találtunk egy jó kis nyaralót, addigra Márkkal is ki lehet már mozdulni nyaralni.

Pumpi?????
Rég nem írtál....

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok, jelentem minden a legnagyobb rendben.
Megvolt ma az uh és mindent rendben találtak. Hosszunk 65mm, NT1.6, 4 végtag :lol:
A videó is remek lett, majd arról is próbálok képeket kimenteni. Mocorgott a szentem rendesen, de így tényleg mindent szépen láthattunk.

Kép

Többen is mondtátok, hogy a 15. hét körül voltatok 4Dsen. Mik voltak a tapasztalatok? Mert egy barátnőm volt most, és nem láttak semmit:( Szeretnénk mi is menni, de ha nem látszik semmi, akkor nem sok értelme van. Bár gondolom, azon múlik a legtöbb, hogy a kisember hogyan fekszik..

Kép
wruska
 
 


IBM nagyon szépen berendeztétek a szobát. A függöny nagyon édes, hol vettétek?

Alziza, nagyon jó lehetett Zánka. Szép időtök is volt, és a környezet is csodálatos. Nem csodálom, hogy a gyerekek is jól érezték magukat. És az élőzene nekem is a gyengém..

Kép
wruska
 
 


Vera

Mi is találtunk Balcsin egy jót.Csak mi mindíg a barátnőmékkel megyünk és ez nagy.Viszont játszótér az udvarban.De a pasi kiadta az egész házat tök jó áron!

Augusztusban meg még a Nyíregyházi Dzsungel Hotel ahova megyünk.

Wruska
Örülök nagyon,h minden jó! :lol:


Na csajok nálunk gáz van!De nagy!

Alex múlt héten erdei táborban volt.
Innen hoztuk haza pénteken,mielőtt indultunk Zalakarosra.(il a barátnőm férje ment a saját gyerekéért és Alexért,mert osztálytársak és együtt mentünk Zalakarosra is)
Egész héten panaszkodott,de semmi olyat nem mesélt ami miatt ilyen ideges lettem volna mint ma.Ha ezt elmondja a kkor mi mentünk volna értük péntek reggel.

Amiket mondott:
3 tanár ment velük,az osztályfőnök,az irodalom tanárnő és egy tanár aki nem tanítja őket.Alexék osztályfőnöke egy csendes fiatal nő.Gondolom a fickó arra utazott,h majd ő megmutatja ,h kell ezt csinálni.
Minden este elvették a mobilokat,nem lehetett olvasni se game boyozni.
Alex fociját átrugták a szomszédba,szóltak a tanárnak(sanyi bá),h menjen át velük.Ő közölte,h nem megy,így jártak.

Végig üvöltözött velük.

Aztán ma beszéltem az egyik osztálytárs anyukájával.Erre ő kérdezi:Na mit szólsz,h sanyi bá verekszik?
Mondom:mit csinál?

Kiderült,h az egyik kissrácot nyakon vágta,úgy ,h mjdnem elesett.
Kérdezem Alextől,h ezt miért nem mondtad?Erre azt mondja,ja engem is megütött! :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:
Mondom mi van????????

Kiderül,két szobatársuk elkezdet bunyózni.erre Alex és a barátnőm fia lefogták őket.Jöttek a tanárok,kérdezték mi van?Elmondták erre Alexet vágta nyakon.Utána közölte vele,h akkor most fogja meg az ágyát és cipelje át a tanári szobába,mert ott kell aludnia.
Az egyik kisfiú segíteni akart,neki azt mondja a fickó,h te meg ne segíts neki baszd meg. :shock:

Aztán végül a barátnőm kisfia segített neki.Ott aztán az volt a feladat,h találják kih legyen az ágy úgy ,h se a sarokban,se középpen,se úgy h sanyi bá ne szagolja Alex lábát (ezt ő mondta).Amikor ez megvolt kb éjfélre akkor visszavitette velük.

EZ EYG ÁLLAT!
és igazából nem értem az osztályfőnöke miért nem állt mellé.
És h jön ahhoz ez a paraszt,h kezet emeljen a gyerekekre?

Holnap megyek be a suliba.

Osztályfőnök-sanyi bá-igazgatónő.

És megmondom sanyi bának,h örüljön,h én jöttem és nem a férjem,mert ő úgy gondolja,h bemegy,simán tarkón vágja,lehülyézi és egy szót se szóljon,mert ő ugyanezt tette a gyerekekkel.

Ha bunkó lesz akkor viszont találkozik a férjemmel.
Sőt beszéltem a másik apuával és ő is jön be!

Tiszta ideg vagyok!
Ez a gyerek meg nem szól!
Vendég
 


Huuuu!Miket olvasok!!!

Alziza ez szörnyű!!!!Nagyon durva!Na az tuti h nálunk is a párom menne be...pedig én se vagyok kutya ha vkinek neki kell esni....Ha még tanuk is vannak,simán feljelenteném!Vagy bármi,nagyon gáz!!!!Várom a fejleményeket!Ha kell erősítés,szólj :wink:

Ibm!
Neked kitartás!!!!Gyönyörű lett a gyerekszoba!Nálunk meg zöld-sárga lesz majd.Alul lesz zöld,és vmi tapétacsík is lesz,de nem akarok ennyire gyereknek valót...Nem igen tudják h gyerekszobát akarunk varázsolni a vendégszobából,de ha meglátják a macis tapétát...nehéz lesz kimagyarázni.Mi meg még a nyár elött szeretnénk megcsinálni....
Néha bennem is felmerül h milyen szörnyű egy szülés...pedig még terhes se vagyok...én inkább attól félek h nem lesz hozzá elég erőm :( Tuti beájulok....Én a tágító felhelyezése után is majdnem elájultam...pedig az semmiség volt egy szüléshez képest...

annus11
 
 


Annus

Azért nem a férjem megy mert leüti! :twisted:

Szülési fájdalom:
A múltkor mikor fájt a fogam és elkellett mennem dokihoz,paráztam.
Eleve már akkor bőgtem mikor fájt mert kegyetlen volt.A fogorvostól meg ugye nagyon félek.Amikor indultunk mondtam a férjemnek,h attól félek,nem használ majd az injekció és érezni fogom mert annyira be van gyulladva.(végén éreztem is :( )
Erre mondta a férjem,h nem érti,a szülésnél nem féltem így,és ott nem is látott bőgni,sőt nem is mindíg látszott,h annyira fáj.Pedig vajúdtam mind a háromnál,sőt Zinánál 9 és fél órát,ott még a hegem is repedni kezdett.

Erre én azt mondtam,h az más!!!Azt bármikor! :lol:
És inkább azt mint fogfájást.

Azt,ott és akkor máskép éli meg az ember!
Fáj,sőt nagyon fáj de tudod,h vége lesz,h van értelme!
Elviseled mert várod már nagyon a babát.

Hiába fáj jobban mint a tágító zselé,itt értelmet kap a fájdalom.
Hidd el nem arra fogsz emlékezni,h mennyire fájt!
hanem arra,ahogy felsír,ahogy megkapod és egymásra néztek és az illatokra!Azokra nagyon!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza!
Hát engem is felhúzott ez a bunkó állat. Az ilyennek nem kellett volna tanárnak mennie.
Remélem az igazgató intézkedik, ez ma már nem megengedhető, h. a tanár megüssön egy gyereket, mondjuk hozzáteszem fordítva is igaz (lásd a mostanában megtörtént eseteket).

Annus!
Tényleg el fogod majd felejteni a szülési fájdalmakat, meg lehet, h. szerencséd is lesz és könnyű, gyors szülés lesz.

Weruska!
Milyen picike még a bébid :wink: , nálunk a 22. héten ennyit lehetett látni:
Kép
Kép


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Lányok, aki szedett Utrót, vagy Duphastont, az hogyan és mikor állt le róla? Én napi 2x1et szedek és lassan aba kell hagyni...még a dokival nem beszéltem, csak kiváncsi vagyok ti hogy szedtétek.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Wruska! Gratu a jó eredményekhez,nagyon jó lett a fotó!
Mi először a 18. héten voltunk 4D-n és annyira jól sikerült,felejthetetlen élmény,ki nem hagynám!!!
Egészben teljessen jól lehetett mindent látni,ahogy felállt,leült stb.....
Minden pénzt megér!!!
Aztán a 26. héten mégegyszer elmentünk,hát a kettő összehasonlíthatatlan! Ott már ugye olyan nagy,hogy csak részletekben lehetett látni,de az arcáért megérte,de úgy jöttünk ki,hogy mostmáűr csak élőben nézzük meg!!!
Szóval szerintem érdemes elmenni ,de konkrétan a 18. hetit tudom mondani!
Látom írtál a 4d-s képesek közé is,na ott nézelődj és meglátod!

Én a Duphastont szedtem,3X1-be.
14. héttől csökkentettük úgy hogy 2 napig még 3X1,2 napig 2X1 és 2 napig 1X1!
De van akinek gyorsabban lecsökkentik!
Nekem pont szentestére fogyott el,gondolhatod milyen parában voltam és látod hol tartunk!
:wink:
Ne izgulj,már elvégezte a feladatát és nem lesz semmi baj!!!

További jó babásodást neked!

Alziza! Ez nagyon durva! Voltál a suliban??????,

Kép


Kép
ibm
 
 


Alziza!

Na mi volt?Ez tényleg durva...Az én férjem is leütné az ilyen állatot :evil: :evil: :evil:
Remélem tisztázódik minden és megkapja Sanyi'bá a magáét!!!

És tök jó helyen voltatok!!

Mi is megyünk augusztusban Balcsira,meg októberben Alsópáhokra a baba-barát hotelbe.Már többször voltunk,nagyon szuper,imádják a gyerekek és mi is :wink: Rengeteg gyerek program van,kinti-benit medencék,élményfürdők,szauna,hatalmas játszóház kint-bennt..stb..nagyon fincsi a kaja és a szállás is szuper.Nem kell semmit vinni még a babáknak sem mert mindent adnak(ez a legjobb mert nem kell a fél házat felpakolni :wink: )

Ibm!

Nagyon szép nagy már a pocid és meg se látszik a 20 kg,csinos vagy!!
És szép a baba-kuckó is!! :wink:

Teljesen normális amit érzel...Még én is így voltam pedig a 3. babát készültem épp világra hozni....szal féltem is meg nem is.És igaza van Alzizának,ennek a fájdalomnak "van értelme"ha lehet ilyet mondani... :wink:

Wruska!

Klassz hogy minden ok!!
Mi 22 hetesen voltunk 4D-n és ott már simán látszódott minden,a kis arca is. :wink:


:wink: Kép
:wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hát én 2x1 duphastont szedek, még pont annyi van, hogy kitartson, míg a dokihoz megyek..aztán majd ő megmondja, hogyan tovább.
Azt hiszem, a 14. hét végére már nincs szerepe. Ha jól tudom ,akkorra már a méhlepényé a főszerep.

IBM, igen, néztem a 4Ds fórumot is, ott is később voltak, inkább a 18. hét környékén. Hát majd meglátjuk, akkor lesz a kórházi uh is. És addig még megyek a dokimhoz is (június 9-én) és neki is van uh-ja. Azért hiába láttam 2 napja Picurit, már most aggódok, hogy minden okés-e. De kevesebb mint 2 hét, és újra láthatom. Teljesen zizi vagyok, hogy ennyit aggódok, igaz? :roll:

Kép
wruska
 
 


Wruska! Elvileg a 12. hétig van nagy jelentősége,de nekem is aztmondta a dr.,hogy kabalából szedjem a 14. hétig!

A "ziziséged" teljesen érthető,én is ilyen voltam!
A 12. heti uh után azért fellélegeztem!
Persze szívem szerint magamra kötöttem volna egy uh-ot és a nap 24 órájában figyeltem volna,hogy minden okés e????????
De beszéltük éppen Apával,hogy így visszagondolva azért nem is voltam annyira parás,csakhát persze aki egyszer megégeti magát.....
De nem lesz semmi baj!!!!!! :wink:
Szerintem a 18. heti nagyon jó időpont,mi is a 4d genesisben voltunk!
Ti hova készültök?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

na voltam tegnapelőtt a sulibanDe sanyi báig nem jutottam el Sad

Úgy gondoltam,h előszőr az osztályfőnökkel beszélek,h ne úgy jöjjön ki,h megkerülöm.
Miközben beszéltünk,odajött a másik tanárnő is aki velük volt.

Elmondtam miért jöttem és szeretném tőlük is hallani,mi volt.

Na ekkor persze elkezdték,h hát a gyerekek nagyo szemtelenek voltak egész héten és sanyi bá már biztosan nagyon kivolt.
dehogy ez biztosan egy kis legyintés volt csak,mert ők nem ilyennek ismerik stb.

Amikor pedig kérdeztem,h 2 gyereket is meglegyintett sanyi bá.
Tehát nem csak egyszer véletlenül fodult elő ,ez h lehet?arra nem tudtak mit mondani.

Aztán amikor mondtam,h sanyi bá konkrétan már az első este lehülyézte a gyerekemet erre azt mondták,viccelt Shocked

De ha ilyen rossz ez az osztály,akkor miért viszik el őket?

Azt kérdezték,meg kellene nézni mitől lettek ilyen rosszak?
Mitől?
A szüleik ugyanazok maradtak csak a tanárok változtak,és ha némelyik tanár nem bír velük az tanár hiba és nem a gyerekeké szerintem.Mert nem minden tanárnál szemtelenek,sőt.

Az első négy évben semmi gond nem volt velük.Az osztáylfőnökük tudta kezelni őket.Akkor???

Na addig beszéltünk míg sanyi bá hazament.

Gondoltam majd másnap.
De csajok én tegnap olyan szinten voltam szarul,ill már tegnapelőtt este és éjszaka,hogy csak na.
Tegnap végig hánytam a délelőttöt.
Egész nap görcsölt a gyomrom.
Estére már a férjem is hányt.

Amúyg Alexet természetesen kifaggattam ő teljesen máshogy mesél mindent.

Na és akkor itt jön,h kinek hiszel?
A gyereknek?Mert bár szeretnél,de nem tudod.
Vagy a tanárnak?Aki nyilván durvábbnak állítja be a helyzetet,h éreztesse milyen rossz a gyerekem.

Pl.Azt mondja atnár,Alex csúfolta az egyik gyereket,erre Alex azt mondja,h de az kezdte Shocked

nem könnyű!Sőt,nagyon nehéz! Kép
Vendég
 


Alziza!

Szerintem beszélj a fent nevezettel is és hívdd fel rá a figyelmét, h. nem szeretnéd még azt sem ha meglegyintené a gyereked, ha meg nem bír az idegeivel ne menjen gyerekek közé az ilyen.

Panny!
Tündérbogyód van neked is!!! :D

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


alziza: most van valami hányós vírus, mert a sógornőm az anyósom és az unoka is totál kész van, minden kijön belőlük alul-felül. Szóval szerintem biztos elkaptátok ti is ezt a vírust :cry:

nehéz lehet, hogy kinek higgyjen az ember, de szerintem a gyerekek azért ilyenben csak nem kamuznak olyan nagyot, szóval még ha a fele igaz csak annak, amit mondanak, azért az is elég.

wruska: én a 15. héten voltam 4D-n és nekem nagyon tetszett. Mondjuk a végére befordult a méhfal felé, de azért az arcáról is van kép. Meg hát úgy egészben ahogy magzatpózban ücsörög, vagy ahogy a fejéhez teszi a két kis kezét, az mind tök jól látszik. Én is azért mentem akkor, hogy megnyugodjak, mert a 12. heti után még azért ott volt a para bennem.....
A 18. heti után azért laztán ényegesen megnyugodtam :)

ibm: jaaj, de jó nagy pocid van már, és tényléeg mindjárt indulhattok a kórházba :lol: jó, hogy minden össze van már készítve!! ügyes vagy!! és nyugi, minden rendben lesz a szülésnél. Én még most nem izgulok, de nem mondom hogy nem gondolok sokszor arra, hogy majd mi lesz, milyen lesz....

vera: panny: édesek a lurkóitok nagyon!! Öröm nézni a képeket!!
lei
 
 


Ibm: hát mi szerintem Győrbe megyünk, ezt a helyet is dicsérik, sógórnőmék is itt voltak, de annyi jót hallottam a pesti 4D Genesisről, hogy gondolkozóba estem, hogy esetleg oda menjünk. Csak a kivitelezés nehézkes, mert gondolom csak hétközben rendelnek, akkor apának szabit kell kivennie, érdemes e annyit utazni...szóval nem tudom. De még odébb van, ráérek rajta agyalni.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok! :wink:

Panny!
Nagyon édes kispasi! :lol:

Alziza!
A fogdokitól én is frászt kapok, a szülést még nem tudom milyen, de majd ha meglesz, megmondom melyik rosszabb :lol:
a tanárról inkább no comment :evil:

Wruska!
én a győritől nem voltam annyira elragadtatva, a pesti teljesen más szakmailag. Persze ha csak a babamozira vágytok, megfelel Győr is :wink: mi a 22. héten voltunk :wink:
Én Utrot szedtem 14. hétig 3*1-et, utána két nap 2*1-et plusz még egy nap egy szemet. De akár azonnal is leállhatsz róla a 13. hét után, jótékony hatása már megvan :wink:

Kép
kimma
 
 


Kimma, te győri vagy?!

Kép
wruska
 
 


Wruska! Bocsi,nem figyeltem,hogy győri vagy!
Egyébbként a 4d genesis hétvégén is van,de én tuti nem jönnék fel ezért győrből!
Gondolom ott is van azért ami jó!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Alex is beteg lett tegnap estére!



Vigyázzatok,mert nagyon agresszív ez a vírus.

Egy ismerősünk 16 éves lánya 1 nap alatt majdnem kiszáradt. :shock:

Panny

Na nekem is ezért tetszett ez az apartman mert semmit nem kellett vinni.
Biztosan jó az a hotel is ahova ti mentek ott még nem jártunk.

Mi Balcsin is házat béreltünk,mert oda is a barátnőmékkel megyünk,meg augusztusban nyíregyházára is együtt megyünk.
A dszungel hotelt neked is ajánlo,a fiúk biztosan élveznék. :lol:

Olivér édes!!! :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:52-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: