Új privát üzeneted érkezett!

Timi, várj még vele :roll: .
íme apa:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
És ami lett belőle :lol: :

Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi:3.-4.kep :lol: :lol: :lol: tiszta Odi.....akkor most o a hugod,vagy te vagy :roll: ???Jo kis retro kepek....olyan pottyos szoknyank nekunk is volt a tesoimmal :lol: :lol: es emlekszem hasonlo kepeink is vannak...de sajna csak otthon....
Ugyanilyen babakocsim volt,amibol fejest ugrottam 8) egyszer...es a parnahuzatunk is egyezik :lol: :lol: pirosban volt meg zoldben :D

Itt all mellettem Hangi es gorogdinnyet eszegetunk :lol: :lol:
]][p-0iou9p-ezt o uzeni :wink:

Apa mindjart erkezik.............

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti: 8 után szokott kezdődni a traccsparti :lol: :lol: !!
Júúú de jó, kis szülinapi zsúrja lesz Hanginak! Valami vastagabb plédet terítsetek le, amit úgy nem sajnáltok, szerintem az úgy jó lenne :roll: :wink: !

Orsi: Odett kiköpött másod :P !

Timi: Szia itt is, bocsi, lemaradtam msn-ről :oops: ! Örülök, hogy javul Tami evése, meglátod nem lesz gond!
marietta1982
 
 

 
 

Orsi: ööööö akkor javítanék, mindkettőtökre hasonlít Odi :shock: :P !
marietta1982
 
 


kukucs...
évi8
 
 


Itt pedig a 3;4;5;kep!Szoval rendesen mix :lol: :lol: Amugy ezt mar a multkor is megjegyeztem magamnak,hogy nalatok annyira szembeotlo a hasonlosag,Odi mindket szulojere egyforman hajaz....!!!

Timea:sirtam am en is bevallom.....mikor mar tobbedik napja nem evett....de ez nem a mi hibank,csak nagyon nehez javitani rajta!De azert ez jo hir,hogy kezd visszaterni az etvagya Taminak....Azt a szot nem ismerem amit irtal :wink: ,de gondolom oklendezest jelenthet :wink: Ez honnan valo kifejezes?
Milyen belflora javitot szed?Mi anno mar az elso honapokban elkezdtuk adni neki,persze sajat kutfobol....mi is neha szedunk probiotikumot,es ez kifejezetten kisbabaknak van,mi a kolika miatt is hasznaltuk,es amugy sem art :wink:
Most hol tartanak az eredmenyek?Akkor meg nem biztos a tejallergia/erzekenyseg?

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Szia Évi :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P !
marietta1982
 
 


Orsi:Úúú tényleg! :lol: Apára is nagyon hasonlít! :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timi: holnapra nagyon boldog születésnapot kívánunk neked :D !!

Na befogom, igen megeredt a nyelvem :oops: !
marietta1982
 
 


Hurra-hurra :lol: :lol: :lol: Szia Evi :wink: !Hogy vagytok ma???

Marietta:akkor mar javaban megy a buli....en meg itt probaltam utolerni magamat,amig Hangi durmolt...
Most minnnnya megyek etetni,aztan pedig usziba.
Buvarbenone mar tegnap is nagyot pacsalt a furdokadban.....kivancsi leszek a mai produkciojara :lol:

Ja megjegyzem,Hangi mar rendszeresen nyomatja ezt az elengedett kezzel lepegetek 3-at :lol: ....vajon mikor indul el???Aztan akkor lesz nemulass...lehet napok kerdese :roll:

Hedo:Marcipan ezt hogyan adta elo???Volt ilyen atmenet az acsorgas es a menes kozott??Gondolom mar fogocskaztok :lol: :lol: Nalunk Kukacmanci imadja ha kergetozunk,mar ugy varom hogy szaladgaljunk :lol: :lol:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsa:Pro-Kid a neve.Eddig Normaflort adtunk neki.
Ne cinkelj! :lol: :lol: :lol: Ökölődik,ja így jobban hangzik.. :oops: vagy nem?? :lol:
Eredmény az nincs.Nem tudni biztosan h tényleg az van-e!
Fájt a hasa,hasmenése volt,aztán felírták a laktóz mentes tápszert.Amikor az elfogyott akkor visszatértünk az eredetihez és a hasmenés újra elkezdődött.
Nem vagyok orvos,de szerintem ez azt is jelentheti h vírusos volt,és még nem heverte ki,és nem is tudom mitől kellett volna,mert nem írt neki akkor a doki semmit.De ez egyszerűbb..rávágni h tejérzékeny.
Most már odáig jutottunk h szójásat írtak neki h még csak tejfehérje se legyen benne,csak mert anyu és apu allergiásak. :evil:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Jó éjt, holnap jövök :)
évi8
 
 


Marietta:Köszi!!!!!!!! :P
Megeredt a nyelved? :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Szia Évi!
Bocsi nagyon el voltam magammal foglalva! :oops:
Remélem majd beszélgetünk!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


És mivel, hogy fogyis topic is vagyunk, így megmutatom milyen voltam. Lesz hableányos kép is, jól van na, fiatal voltam és bohó :lol: . A motoros kép pózolós, sem a motor nem a miénk, sem a hely, csak mi voltunk ilyen csinik.
Nem nagyzás, de totál elfelejtettem, hogy voltam törökben, ráadásul kétszer. Mindkétszer gyerekcsoportot kísértem, mint felnőtt, szóval nem nagyzásból tettem fel, csak nem nagyon szeretem, ha fotóznak, így innen tudtam hozni képet.

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Szia Évi, jó éjt, akkor várunk holnap!!!

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi:Nagyon dögös!!! 8) :lol:Ez a cél?Mert én pl. nem akarok annyira lefogyni mint leánykoromban voltam,de nem is tudnék,ugyanis csak 52 kiló voltam és az volt a max.

Én már úgy f..-ok itthon!Apa mostanában állandó délelőttös,már megszoktam h itthon van este,éjjel.most nincs itthon és egyre jobban parázok!!! :oops: :?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


ne parázz, mert rám hozod a frászt.én is egyedül vagyok.
Képeken vagyok 48-60-ig :wink: . 63 kiló volt a cél, vagy a kistesó.
Majd a szülés után jön a köv. etap.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Timi:dehogy cinkellek,komolyan kerdeztem,en sajna teljesen pesti vagyok....pedig mar egyszer belekostoltam a videki eletbe,kecskeim is voltak,stb.....de a nyuzsi mindig is kellett nekem,meg a melo is...igy maradtam pesten....

Hat ha van allergias a csaladban,gondolom amiatt egyszerubb erre gondolni eloszor....en is laktozmentes tejet iszok,mert csavar,gorcsol a hasam a simatol......ezert is vagyok ovatosabb picit Hanginal,na meg ekcemam is van.....egyenlore semmit sem tapasztaltam Kispujan,csak 1x volt kiuteses...
Na visszaterve.....a kiserletezgetes az azert elegge erdekes,de talan ha kizarnak mindenfele olyan dolgot ami ezt okozhatja/okozhatta,akkor majd mehettek tovabb...ha netan most nem kerul kapcsolatba feltetlenul olyan anyagokkal,amik kivalthattak a tuneteket,akkor azert meg lehet kesobb hogy nem okoz neki problemat....csak rendezodjon szepen!
Remelhetoleg nem kell ilyen dietara fogni majd,mert az nem egyszeru....most talan meg konnyebb elkerulni ezeket....nem vagyok annyira tapasztalt ezugyben,csak amit olvastam amikor a hozzataplalasrol olvastam,es hogy mikre kell odafigyelni...
Nyugi!!!

Most lepek,apa itthon!!

Jo ejt Evi!!!Es Nektek is!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Orsi:Nem akartam Rád hozni a frászt! :lol:

Ancsurti:De jó Neked apa otthon! :lol: Csak vicceltem,kibírom!Erős vagyok! :lol:
Van benne igazság,csak szegény nem tűrte túl jól h hetente tápszer csere volt.Ez az egy aggasztott,h eljutottunk odáig h már semmit sem akart megenni.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Ja.Képzeljétek el h kiderült h van még esélyem h normálisan nézzek ki:persze a saját értékeimhez képest. :lol:
Nagyon megnőtt a cicim,és csúnya.Olyan nagymamis,na ne szépítsük.Állítólag az OEP kifizeti persze csak bizonyos klinikák vállalják így.Mármint a mell kicsinyítést.
Ugye nem gondoljátok h HP vagyok? :roll:
Tényleg csúnyák szegények!Persze csak a kistesó után.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Na látom sikerült mindenkit elijesztenem! :oops:
Inkább megyek,és megpróbálok aludni! :roll:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Hát én olyan hüle vagyok, kitöröltem a kisregényemet, Hihetetlen...

Ancsurti

Jó úszást, irigy vagyok rátok.

Timi

Odi is jómúltkor kapott ilyen Pro-kid port, mert volt valami hasmenéses vírusa, és azt kellett neki adnom, azt hiszem 2 hétig. És ha visszagondolok tényleg jót evett akkor. Na majd megnézem a tájékoztatót, hogy adhatom e neki. Ugyanis Odi is nagyon rossz evő. Ő úgy látom elunja magát evés közben. Volt , hogy felálltattam, és úgy bevágott 2 üveg kaját, de sajna már úgy sem tudom átvágni.
Még nem sírtam emiatt, de ha elegem van, szépen átadom apának a kanalat, mert őnála többet eszik a gyerek, mert közben engem figyel.
Még a Béres cseppen is gondolkozom, már azt is hallottam , hogy adtak étvágygerjesztőnek.
Na ezt most elküldöm, és írom a többit.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Egyedül a házban, félés:

Én azóta félek itthon, mióta kint üldögéltem egyedül a teraszon, ide irogattam, és susogást hallottam a hátam mögül. Áhh nem volt ijesztő, néztem lassan hátra, mint egy thrillerben, de nem volt persze mögöttem senki.
Szegény apukámmal beszéltem meg, hogy kint alszik nálunk, mikor Peti nincs itthon, mert f.sós lettem.
Aztán május közepén mi történt velem:
éjfél tájt lekapcsoltam mindent, lefeküdtem, forgolódtam, kb. 5 perc múlva kinyitottam a szemem, és látom, hogy világít a lámpa a nappaliban. Húú de besz@rtam.... Vettem a bátorságot, szép lassan kimentem a hálóból, akkor láttam, hogy az egyik kutyám ráfeküdt a lámpára, melynek a kapcsolóját lábbal lehet felkapcsolni. Kész voltam....
Ráadásul, ha Odi kel éjszaka, akkor jól járok megint csak, mert a legtávolabbi szobában van a hálótól, így nem kicsit félnék. Szóval drága pici lányom alukáljál szépen, habár nem szokott vele gond lenni.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Timi

Ciciüggyel nem ijesztettél el szerintem senkit, és nem csak neked lett más a cicid. Sajnos én is kés alá akarok majd feküdni a gyerekek születése után.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Mi végre hazaértünk, út közben jutott némi eső, de leginkább vízátfolyás, vízzel teli nyomvályú.... :roll: Mindenesetre apa és Kata jó sokat örültek egymásnak, és most már Kata alszik, apa dolgozik.... Én picit benéztem ide, de még nem olvastam, majd holnap - ha nem bánjátok /egyébként nekem is van mit leadni :twisted: - főleg anyukám főztje után :roll: :lol: /

Gyűjtöttünk harci sérülést is: Kata dobozban tologatódott / :lol: /, és felállt. Persze, kizúgott, ami azt eredményezte, hogy jól felhasadt az alsó ajka, meg le is nyúzta alatta :roll: :( Nem engedte rátenni a jégakkut, úgyhogy be is dagadt :roll: Ezek után mentünk még ismerősökhöz- hát a száját nem dícsérték :twisted:
Holnap majd lefényképezem, ha valaki ilyesmit akar látni.... :wink:
Jó éjszakát mindenkinek :D

Kép
agi125r
 
 


Szia Ági, jó éjt

Szegény Kata, gyógyspuszit küldöm, majd add át neki reggel.
Ági nemsoká megyek Győrbe, még nem tudom pontosan mikor, de valamikor nyáron. Remélem majd tudunk találkozni ott is, mert ugye Szentendrére jössz?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Na visszajottem meg...etetesen tul.....nem ette meg mindet,de azert ennek is orulunk :lol: !

Tmi:legy turelmes most,es majd helyreall az a franya eves is!!!

Orsi:igen a Beres-csepp is jo lehet,a probiotikumok is...eppen ezt a Pro-Kidet is olvastam tegnap,csak aztan az esemenyek hatasara el is felejtettem irni......

Ne parazzatok csajok,tiszta libaboros lettem,pedig itt se este nincsen es meg apa is itthon van :wink: Mondjuk en sem szivesen vagyok este egyedul,de ez nem is fordult meg elo amiota itt vagyok.....Sot!Nalatok meg kutyusok is vannak:)ok aztan csak jeleznek nem,ha valami nem okes....

cici:nem riasztottal el ezzel a temaval...ami miatt en ezt a temat talan leszoltam,az az volt,mert sokunknak itt elsodlegesen a fogyas volt a cel,aztan persze a tesok,es majd csak azutan a helyreallitas.... :wink: de latom a sorrend nalad is igy van.
Mar en is hallottam anno ezt,hogy indokolt esetben allja az OEP,sot,ha tulzottan lefogysz,akkor annak a korrekciojat is....szegeny hugom pont forditva van a cicijevel...elfogyott neki teljesen :roll: ....
Nekem egyenlore szerencsem van,nem log tulzottan,pedig mar szinte visszament az eredeti meretere....engem a hasam jobban aggaszt :roll: ..plane hogy lett egy franya servem.....de a kestol bazira felek,szoval valami masmegoldast kell majd talalnom....eleg lesz a koldokserv miatti mutet......

Osszekene pakolnom az uszocuccokat....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Na itt vagyok.
Fokent az altatasrol es az angliai viszonyokrol fogok irni, szoval ha valakit nem erdekel akkor porgessen tovabb, es bocsika...

Nem volt konnyu dolog ez az altatas, de nagyon higgadt voltam. :o Ezen meg en is csodalkozok. :lol:
Szoval 8kor furcsi volt utana cici. 3/4 9kor vittem fel, mert belealudt a cicibe megint. Persze mire felertem Vele az emeletre mar felebredt. Leraktam aludni, mondtam Neki, hogy "mar kesore jar, mostantol magadtol kell elaludni, de anya itt van es segit" aztan elkezdtem enekelni halkan es kozben a hatan volt a kezem. El is aludt, de ahogy ki akartam jonni a szobajabol felebredt. Es itt kezdodott a hiszti. Minden jatekot kidobalt a kisagy szelerol, egyfolytaban fel akart allni, en meg mindig vissza fektettem. Probalkoztam tovabb az eneklessel, csititassal (kozben egyre csak fel akart allni), de nem maradt fekve. Ujra lefektettem, mondtam, hogy "jo ejszakat, aludj jol" es kijottem. O erre felallt es bombizett tovabb. Egy jo parszor eljatszottuk ezt. Majd egy ora utan fogtam magam es ott hagytam, had sirjon. :oops: (ugy olvastam ez tobbeknel bejott) 15 perccel kesobb, pedig a kislanyom befejezte a sirast es most csend van. Gondolom alszik. :lol:
Nagyon nehez volt hallgatni, hogy sir, de remelem ez egyre kevesebb ideig fog tartani, es rajon, hogy akkor aludni kell. :?

Szoval anya jol vette az akadalyt. Buszke vagyok magamra, hogy nem akadtam ki, es vegig turelmes voltam. :D Mar csak az kell, hogy ne ebredjen fel az ejszaka. Majd holnap tudositok.

Ancsurti:
Azert probalom Lottust megtanitani magatol elaludni, mert mostanaban mar nem tudom ugy lerakni este aludni, hogy ne 2 orat legyen a cicin, es ugy aludjon. Igy gyakorlatilag hiaba alszik el a cicin, mire lerakom aludni ujra felebred es jon a hiszti. Namarmost, eddig az volt hogy ujra kapott cicit, es ugy aludt be ujra. Volt hogy ezt mar 3x jatszotta el egy este, es ejfelkor sikerult letenni vegul.
-A masik az, hogy igy semmi idonk nincs Apaval egymasra, mert amit egyutt tolthetnenk idot, azt en az altatassal toltom. Mire pedig Lotti agyba kerul addigra Apa is rendszerint bealszik.
-A 3. pedig, hogy mindjart 1 eves, ideje megtanulni elaludni a cici nelkul. Mi van ha egyik naprol a masikra mar nem lesz tobb tejem? (egyre kevesebb van) Akkor mit csinalok? Lotti nem iszik cumis uvegbol, meg ugy egyaltalan szinte semmibol. Neha iszik magatol egy kis vizet az itato poharbol, de az nem sok. tapszer meg ugye nem jatszik nalunk.
Szoval ezert. Eddig nekem is nagyon kenyelmes volt es jo, hogy cicin bealszik, de nem igy, hogy 3x kell visszatenni es ejfelig szorakozik velem.

Mas: Azt akarom kerdezni, hogy Hangi milyen allampolgar lett? Mert Lotti magyar, mivel mind a ket szuloje magyar. De mindenki azt kerdezi, meg hiszi hogy angol, mivel itt szuletett. Nalatok hogy van ez?
Angliaba nem kell semmi vizum vagy munkavallaloi. Itt ha kijossz dolgozni akkor kell fizetned egy egyszeri 100 font koruli osszeget (most nem tudom mennyi pontosan, en meg annyit fizettem), ami egy regisztralasi dij, hogy az allambacsi tudja, hogy itt vagy es dolgozol. Ezen kivul ami olyan mint otthon a tb, ahhoz csak igenyelni kell egy "taj" szamot es utanna vonjak a beredbol a t.biztositast. Ha jol tudom 5 ev utan lehet kerni a kettos allampolgarsagot, es talan vizsgat is kell tenni hozza, de ebben nem vagyok biztos, nem jartam ennek utana, mivel valoszinu, hogy mi haza megyunk par ev mulva. :? :roll: (a parom nem szeret itt lenni, mindenkepp otthon akar elni)

Na ezt gyorsan elkuldom aztan reagalok a tobbieknek is...

Kép
Kép
bucus80
 
 


Hedo:
Nyugodtan beszeljetek ki minket, mi addig itt beszelunk ki Titeket, aztan erre Ti jol megsertodtok, es tobbet nem irtok. :lol: :lol:
Na, nem am! Erezzetek jol magatokat, es csinaljatok sok-sok kepet. Amit aztan termeszetesen nekunk is megmutattok. Oke? :wink:
Ha sok lesz a szunyog a Duna parton akkor mashol is tudunk talizni, nem? Legalabbis nekem barhol jo lesz.

Amugy szerintem mi is kb 11 korul ernenk oda a talira, es maradnank egy par orat.
De akkor ki mikor tudna jonni? Tudom, hogy nem a legjobb a hetkoznap de a hetvege nekunk nem fog osszejonni, szerintem. Ugyanis 17.-e utani nap vasarnap lesz a tesomek kisfianak a kereszteloje, es utana mi mar hetfon indulunk is vissza. Csak 13 napot leszunk otthon, amit a ket csalad kozott kell megosztani. Sajna eleg messze laknak egymastol a szuleink igy nem konnyu megoldani ezt a helyzetet. Nem tudunk csak ugy atugrani egyik helyrol a masikra. (2 oras az ut)Raadasul ugye meg nyaralni is megyunk, a tesom meg mar igyis ki van akadva, hogy Veluk alig leszunk.

Ancsurti:
Londonban jo a kozlekedes. Rengeteg busz megy, szinte percenkent. Jo a metro is es van vonat is, csak gondolom, hogy babakocsival nem lenne egyszeru. Allandoan tele van minden. Rengeteg ott az ember.
Szerencsere van kocsink, Apa azzal jar dolgozni is, mert itt viszont nem jo a busz kozlekedes. Teljesen kiszamithatatlan sokszor, van, hogy kimarad egy-egy jarat, aztan meg 3 jon egyszerre. Metro pedig itt nincs.
Az almaecet nem zavart be Lottusnak, egyenlore, remelem nem is fog. Bar lehet jol jonne Neki is mert mostansag olyan kis nyulbogyokat kakil, bar azt van hogy napjaban 2-3x is. Ja es egyenlore meg csak napi egyszer-ketszer ittam.

Marietta:
Persze, hogy nem baj, hogy nem fogyizol, es megis irsz.
Senki felre ne ertsen, nem azt irtam, hogy nem akarok Veletek beszelgetni, es nem vagyok Ratok kivancsi. Csak azt, hogy ezen a topicon ne hosszutavon csinaljuk. Ezert is probal Orsi helyet csinalni nekunk mashol. Ez egy fogyis topic es masok akik nem a mi regi helyunkrol jottek, es a fogyi miatt csatlakoztak ide, azok lehet nem kivancsiak a mi "pelusosetetosaltatos" dolgainkra.
Semmi esetre sem bantasnak szantam. Azert remelem addig elnezik nekunk a Lanyok, mig sikerul felregelni az uj helyre.

Csajok lojjetek mar le! Be nem all a szam, es meg mindig annyi mindent akarok irni :lol: :lol: :lol:
Velem lesz tele az oldal. :oops: :roll:

Kép
Kép
bucus80
 
 


Akkor meg irok egy kicsit, jooo? :lol:
Ugyse beszelget velem senki. :cry:

Orsi:
Az elso kepek utan meg voltam rola gyozodve, hogy Odi tiszta Anyukaja. aztan a TeAparol feltett elso kepek utan igy neztem :? :? :roll: . Akkor ez a gyerek most kire is hasonlit jobban? :lol: :lol: Nem tudom eldonteni. :? Tuti hogy a Tietek! :lol:

A regi kepeid nagyon jok, es nagyon csinos vagy mindegyiken. A tengerpartos nagyon sexyre sikeredett. A motorosra Apa mindjart vagta, hogy milyen gep. :shock: Nagyon ert a motorokhoz. De mondtam neki, hogy nem a Tietek. :P :lol:

Timea;
Ne parazz! senki nem fog megtamadni. Mar en is hozzaszoktam, hogy hetvegen egyedul alszok, pedig eleinte en is paraztam. :oops:
Orulok, hogy Tamaranak vegre van etvagya. Jol csinalsz mindent, ne aggodj. Vannak hullamvolgyek mindenkinel, de ne feledd, senki sem tokeletes. :wink: Te pedig nagyon jo anyuka vagy! :wink: Lotti is nagyon nehezen jott ra, hogy enni jo. Azota allandoan csak eszik a kis Bogyokam. :D
Mivel ottnon mar holnap van, ezert: Nagyon boldog szulinapot kivanok!
A cici megcsinaltatasra en is keszulok majd egyszer a kisteso utan. Hiaba, soha nem voltak szep cicijeim, csak nagyok. Ugye ez meg rosszabb lett miota szopiztatok. :oops: :roll:

Ancsurti;
Hatalmas gratula Hanginak az elengedett kezes lepegeteshez! Nagyon ugyi Kiscsaj. Hamarosan mar futkarozhattok Ti is. Biztos, hogy azt akarod? :lol: :lol:

Evi:
szia! Holnap gyere tobbet! Varunk. :D

Agi:
Remeljuk a harci serules hamar eltunik Kata arcarol.

Gabber:
Hogy vagy? Miert nem irtal ma? Ugye minden rendben, es nem fogsz minket ujra elhagyni?? Remelem csak nem ersz ra, es azert nem jottel este. :roll:

Egyenlore befejeztem. Bocsi Csajok ha valakit untattam. Elhuzok aludni en is...
De holnap visszaterek.... valoszinuleg kevesebb hozzaszolassal. Khm,khm.....De nem igerek semmit. :lol:

Kép
Kép
bucus80
 
 


Orsi:Én lehet ki sem mertem volna menni a nappaliba! :lol:
Pro-kid: a doktornő is mondta h majd ez felhizlalja kicsit,és ellenállóbb lesz elvileg a vírusokkal szemben is.
Örülök,persze ez neked nem öröm h nem vagyok egyedül a problémámmal.Régebben el sem tudtam volna képzelni h ilyen miatt kés alá feküdjek.Aztán már mikor elkezdtem sóvárogni a régi után,akkor meg csak az járt a fejembe h mennyibe fog kerülni,és úgysem lesz rá,mert sajnálni fogok rá annyit kiadni akármennyire is zavar.Remélem tényleg kifizeti az Egészségpénztár!!! :roll:

Ági:Gyors gyógyulást kívánunk Katának!Hogy viseli h sebes a szája?
A dobozban tologatósdit Tamara is imádja! :lol:

Bucus:Sajna az altatással nekünk is voltak gondjaink.Sokat aludt közöttünk mikor beteg volt,és vissza kellett szoktatnom a kiságyba.
Mikor már nem bírtam tovább mert csak sírt,lefeküdtem a földre a kiságy mellé és erre elhallgatott!Ezt pár napig csináltam,és mostanra ha meg is ébred h betettem a kiságyba,egyből visza alszik.
Köszi a köszöntést!Te vagy ma az első aki felköszöntött! :wink: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timi

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Kép!

Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Tímea

Boldog szülinapot! :lol: Kép
évi8
 
 


Gabber

Ugye nem teszed meg velünk azt, hogy nem jössz :roll: . Ne tedd meg odaátra ezt a szívességet senkinek :? .


Bucus

Odi ezt kb. 6 hónaposan csinálta, dettó, 2 óra volt az altatása. Emiatt határoztam el magamat akkor, hogy meg kell tanulnia az egyedüli elalvást. Ő akkor került külön szobába is. Egy hét alatt simán ment már neki a dolog. Nekem azóta is megvan a szokásos mondatom, már apa is kívülről fújja. Szia szeretlek, jó éjt, majd reggel találkozunk, ha van valami gond szóljál. Délután meg szia, szeretlek, aludjál egy jó nagyot.
De én tudod cumisüvegbe fejtem a tejemet, és azt adtam neki, mert ő azért kelt fel éjszaka, mert bealudt a cicin.
Én úgy csináltam, hogy simiztem a hátát, elmondtam a mondókám, kijöttem, volt hogy csak 10 perc múlva sírt, bementem, megint hát simi, mondókám, ki, ha még mindig sírt, újból bementem, és ugyanúgy tettem megint.
Hú apa hányszor rám szólt, hogy nem álmos,hozzam ki a nappaliba, majd alszik később, de nem hallgattam rá, és mennyire igazam volt.
De 2., 3. napon már csak egyszer kelt utána. Én soha nem hagytam sírni, mert ő is minél többet sírt, annál vigasztalhatatlanabb volt (emiatt nem is hagytak 2-3 percnél tovább sírni sosem).
Mikor így tettem, nem hogy volt időnk végre apával együtt lenni, de az éjszakai felkelések is megszűntek.
Mostanában meg van, hogy fél órát is fent van miután leraktam, hallom a bébiőrön keresztül, hogy dumál, forgolódik, üti a cumit az ágyhoz, vagy kidobálja az ágyból, aztán egyszer csak elalszik.
Ja, és neki nincs semmije a cumin kívül, amit kellene neki az elalváshoz.
Meg nem rakok semmi játékot az ágyába, hogy nehogy azt higgye, hogy az ágy játszótér, az alvásra való.

Csak azért írtam ezt le, hogy hátha tudok vele valakinek segíteni, semmi kioktatás, vagy rossz szemmel nézés senkire.


Évi

szia
De aranyos eza Dumbó!!

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Bucus

Nem tudom, olvastad-e amit leírtam a másik topikban hogy nálunk mi módon fulladt kudarcba a cici nélkül altatás.

Napokokig következetesek voltunk és következetesen elértük hogy Lóci előre rettegett az esti készülődéstől.
És nem hisztériázik hanem hatalmas könnyekkel kétségbeesetten üvölt annyira hogy hányt :cry:

Én most nem gyötröm ezzel tovább, azt gondolom majd eljön az ideje hogy elalszik magától.

Amúgy nálunk ilyen elalszik -felébred játék már nincs, ő szépen elalszik a cicin és utána leteszem a kiságyba. Általában 1-ig, 2-ig alszik, akkor szopizik és utána már mellettem van.

Egyre gyakrabban alszik el úgy, hogy amikor már félálomban van hirtelen oldalt fordul a másik irányba picit úgy marad aztán vissza a cicire aztán megint oldalt ezt párszor eljátsza és végül oldaltfordulva elalszik.

Ez már valamiféle haladás.

Orsi, próbálkoztam lefejt tejjel, de ha cici előtt adom neki akkor éhes és pillanatok alatt kiszippantyúzta ha meg szopi után akkor meg nem éhes és kifejezi véleményét mit csináljak a cumisüveggel :)

Bucus

Remélem nektek sikerül megtanulni elaludni.
Bevallom, nekünk ez a jelenlegi megoldás elég kényelmes, mert Lóci ha elaludt utána le tudom tenni és alszik hajnalig.

Csak bennem is felmerül már néha hogy mi lesz ha elfogy a tejem, hogy már nagyfiú, meg különben is ez nem helyes ahogy mi csináljuk.

De annyit semmi nem ér hogy ennyire megkínozzam a kisfiamat (és magamat is)

Szóval bevallom: nekünk (egyenlőre) nem sikerült.

Tímea

Én is próbáltam a kiságy mellé feküdni de nem vált be. Már egy csomó tanácsadó oldalt végigolvastam (beleértve a másik topikot is) de nekünk idáig semmi javasolt megoldás nem jött be.

Akkor most vagy én vagyok ennyire következetlen vagy Lóci különlegesen anyafüggő

:roll:
évi8
 
 


Köszönöm mindenkinek!!! :P

Következetesség...hát nekem az nem igen megy.
Tamarával akkor van gond mikor nekem csinálnom kellene a dolgom.Nem akar egyedül játszani.
Próbáltam azt h a járókát kivittem a konyhába,de hiába lát engem,az nem elég.Néha még a kompból is csimpaszkodik a nadrágomba.
Valamennyit javult azért a helyzet,azt csinálom h játszom vele egy kicsit,aztán kilógok a szobából.Raktam rácsot az ajtóba,egy idő után el kezdi rázni és teli torokból visít.Az már áttörés h néha már hagy szüneteket,és egyre hosszabb ideig elvan egyedül.
Egy barátnőm mondogatta h ne adjam be a derekam,mert a következetesség:na hát éppen olyan dolgom volt h közben nem tudtam felvenni:két órán keresztül kiabált és sírt.Próbáltam megnyugtatni,de mint olaj a tűzre!

De ma jó kislány!Úgy megszeretgetett,mintha tudná h ma van a szülinapom! :lol: :lol: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok! :D

Remélem, nem leszek nagyon rövid, de igyekeznem kell, mert az előbb már Kata kikapcsolta a hosszabítót, amibe a router is be lett dugva, így az előző írásom jól elszállt- ugyanis pont akkor küldtem volna az üzit :roll: :lol:

Orsi: nekem a júli 5- i hét nem jó, akkor megyünk Balatonozni :D Az előző olalon olvastam a lehetséges időpontokat, de lehet, hogy átugrottam a lényeget: van már konkrét időpont? Amúgy szívesen mennék :D

Gabber: kistesó- téma még függőben? :wink:

Marietta: ne haragudj, Téged kihagytalak a felsorolásból :oops: , de természetesen nagyon örülök, hogy itt Téged is megtaláltalak :D Domi mindig elvarázsol..... :D
Ja igen: ha tudunk menni a talira, akkor akár az is megoldható, hogy eljöttök Győrig, innen szívesen elviszlek Benneteket :D

/Kata most cuppogott egy Pápai Húsos névjegykártyát.... tudja, hogy egy Opel szalonossal semmire se menne :lol: /
Azt hiszem, innen folytatom majd....... :roll: :)

De előtte a topic témája: anyu főztje dobott rajtam egy kilót :roll: 4 nap alatt..... :roll:

Kép
agi125r
 
 


Timea:
Nagyon boldog szülinapot!!! :D

Kép
agi125r
 
 


Ági

tali időpont még nincs lefixálva, július 8, 13 és 17 az időpont.
Viszont dilemmában vagyunk, mert Bucusnak nem jó a hétvége,Silliának , és lehet többeknek inkább a hétvégi tali lenne a jó.

Ági most jól lebuktatlak, és elárulom a csajoknak, hogy neked nincs szükséged a fogyira, inkább fordítva. Szóval nyugodtan ehetsz anyukádnál akár minden nap.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Köszi Ági! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Holnap lesz Apák napja!!!!
Valaki készül valami meglepivel apájának?
Ma lehet veszek valamit apának a gyerkőcök nevében.

De kár, hogy én ezt már nem tehetm meg.

Tali

Július ?, 10-11 óra, Szentendre, Duna part:


Ági Július 13, 17
Bucus Július 8, 13
Gabber
Hédó
Marietta
Sillia Július 17
Orsi Július 8, 13, 17

Különben ne legyek már szervező, meg tudjuk együtt szervezni. Én csak összeírom, kinek mikor jó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2010.06.19 14:26-kor.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sillia

És amikor lefejt tejet adtál neki, megszoptattad utána?
Mert amikor így csináltam Odival , már alig szopizott valamit, mert már jól volt lakva, és szépen így hagytuk el az esti szopit.
Hogyan fogadta el végül a cumisüveget?

Képzeljétek megszült tegnap a szomszédnőm lánya. És ő volt bent a szülésnél, biztos nagyon szép élmény marad mindannyiuknak. Janka lett, 3100 grammos, délben repesztettek burkot, és du 4-kor született meg a kislány.
Állítólag az apukát azért nem engedtlk be a szülésre, mert nem voltak szülésfelkészítőn, (nagy a szigor), még jó, hogy a szomszédnőm kórházi dolgozó.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi:Sajna az apák napját már én sem élvezhetem ki,de apát meglepjük valami bohósággal!Biztos nem számít rá!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Orsi: el is felejtettem írni, hogy Kata szülinapjára fog kapni olyan triciklit, mint a Tietek is :D Már mondogatom egy ideje, aztán anyu mondta, hogy áááááá, korai.... De aztán mondtam, hogy Odi is milyen jól érzi magát benne, úgyhogy még állják is a felét :lol: Pedig nem azért mondtam.... :lol: Úgyhogy köszi, hogy Ti már teszteltétek :wink:
A kiskori képeiden az a babakocsi nagyon állat!!! :lol:
Huhh, Odi Rád és Apára is nagyon hasonlít :D
Csini voltál fiatalabb korodban, de most se panaszkodhatsz! :D
Nagyon örülnék, ha itt is tudnánk találkozni! :D Szívesen látunk, vagy ha konkrét programotok van, szívesen segítek eligazodni ebben a kesze- kusza városban :lol:

Bucus: ha Te is olyanra gondolsz, mint amilyenre én, az itthon 12e körül van.
Találtam a Vaterán is, itt olcsóbb, de ugye még hozzájön a posta is: http://baba-mama.vatera.hu/babajatekok/ ... 74922.html

Almaecet? :shock: :roll: Belegondolni is rossz.... :roll: :) Az hogy használ fogyira?
Egyedül elalvás hogy ment?
Most olvasom, hogy ügyesen megoldottad :D :D

Ancsurti: :D narancs trancsírozás nálunk is volt, de arról nem készült kép- nem olyan látványos :lol: Dinnyét Hangi szereti? Kata csak addig rágja, míg ki nem jön a leve, aztán kitolja a nyelvével- álltalában a ruhájára :roll: :lol:
Papírjaid alakulnak már?
Mert a fogyid az igen, úgy látom :wink:
:shock: Hangi nemsokára jár...! :D :D A szülinapi zsúrhoz inkább valami kapaszkodót keríts, nem csücsülni, járni fognak ott a babók! :D

Timi: örülök, hogy Tami ismét eszik szépen :D
Nem ciki, én is megbeszéltem apával amikor még pocakban volt Kata, hogyha majd nem tetszik nekem, akkor megcsináltatjuk. Ez egy olyan dolog szerintem, ami lehet, hogy mást, akár a párodat is nem zavarja, de Téged nagyon. Árthat az ember önbecsülésének, gondolom, az OEP is ezért támogatja.... Ha már a nemátalakításba beszáll, akkor ebbe is tolhat némi pénzt :D

Évi: :wink: :D :D

Kata most ébredt.... :D

Kép
agi125r
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:51-kor.
Vendég
 


Ági, Bucus

Ilyenünk van. Nővéreméktől kapta Odi, ha jól tudom,olyan 8 ezer körül van. Ha jól tudom, Bp-n vették a játéknagykerben. Szerintem nyugodtan vehettek neki ilyet, láttad Lócinak is mennyire tetszett. Odival délutánonként már csak ezzel sétálunk. Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Köszi Gabber!És köszönöm mindenkinek aki gondolt rám!

Ági:Igen szerencsére apa is megértette.Persze azt mondja h így is maradhatna,de félek ha még többet fogyok még rondább lesz.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok lányok! :)
Megint szomszédolok, gyors bekukk.
Remélem mindenki jól van, és örülök, hogy ilyen szépen szaporodtunk. Még ha nem is olyan nagy darab mindenki, mint én. :lol:
Na jó. Lényeg: lányaim jól vannak, nődögélnek. Nagy öröm mindkettő.
Én hulla vagyok. Héten kifestettük a mi szobánkat..... szóval értitek.

Jövő héten talán elkészül végre a gépem. Igaz, erre a hétre ígérték. Kaptam cserewinchestert, hogy tudjam használni, de nem működik vele a net. Úgy gondoltam, nem ér annyit, hogy visszavigyem a boltba megint, mert már kiidegelt. Inkább megvárom, míg elkészül... úgysem lett volna időm mostanában írogatni.
Látom talit szerveztek. Igyekszem majd átgondolni, hogy nekünk mikor lenne jó, bár a július nagyon zsúfoltnak ígérkezik. Persze csak akkor, ha minket is szívesen látnátok! :lol:

Megyek is, ígérem, mihelyst lesz gépem, visszaolvasok, és táblát is rakok fel. Meg majd képeket a lányokról.
Puszi mindenkinek. JÓk legyetek.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Szia Gabi!

Már azt hittem elvittek a törökök! :)

Képzeljétek, Lóci felmászik az ágyra. Egyedül. :shock:

Viszont lejönni még nem tud csak leesni. Problémás napok elé nézünk... :roll:
évi8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: