[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Wruska
Most csak neked mert nézni szeretném a filmet! :oops: (ill. bárkinek akit érdekel)
Most láttam egy jó készüléket!
Magzati szívhang hallgató! :lol: :lol:
Nem is olyan drága!
Szerintem nagyon ötletes éf főleg megnyugtató lehet ilyen paramamiknak mint mi! :wink:
Ha erről hallok akkor mikor terhes voltam tuti veszek!
http://www.bebesounds.co.hu
Vendég
 


Ja

Röné
Neked gratulálok! :lol:
Kép
Vendég
 


Drága vagy, köszi! Megnézem, És ilyen kicsi babánál is hallani?

Kép
wruska
 
 

 
 

Sajnos csak a 3. trimesztertől lehet vele mérni..de akkor jó lenne.

Kép
wruska
 
 


Röné!

Üdv a fiús anyák táborában :wink: és GRATULÁLOK hozzá :wink: :wink: :wink:

Egy kicsit jobban vok,csak még ezek a kínzó köhögö rohamok ne lennének...


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Képzeljétek, Győrben is lesznek jó kis előadások a Születés hete keretében. Azt gondoltam, hogy azért bekukkantok, ártani nem árt :wink:
Több témakörben is lesz előadás, de engem a Sértetlen gáttal szülni, és a terhesség és homeopátia témák érdekelnek. Majd írok beszámolót, ha valakit érdekel. (Persze aki még nincs túl rajta :wink: )
Lesz a dúlákról is, de az annyira nem izgat. Bár lehet, hogy barátnőmet érdekelné és akkor azt is meghallgatjuk.

Ja 9.-én lesznek az előadások.

Kép
wruska
 
 


Röné!
Nagy gratula a kiskukacoshoz!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panny!
Jobbulást kívánok!
Remélem anyák napját már virgoncan fogod ünnepelni csodaszép gyerkócaiddal! :wink:

Kép
kimma
 
 


Röné!
Gratula a kispasihoz!! :)

Panni! Gyógyuljatok meg hamar!! Remélem, Olivér nem kapja el...

Mi ma vagyunk két hetesek! :D
Nagyon nagyot sétáltunk délelőtt meg délután is kettecskén a kisasszonykával. Hatalmasat aludt a babakocsiban! :)
Fiúkat elvitték anyósomék meg Zoli nővére állatkertbe, most jöttek haza, délelőtt 10 óta kint voltak... mind a kettő hulla fáradt, dőlnek jobbra-balra, olyan csendben vannak, hogy öröm nézni őket! Mondták, hogy az a szintü tömeg, ami ott volt, már nem emberi! Fél órát (!!!) álltak sorba 3 db palacsintáért, amit már negyedóra után megbántak, hogy beigérték a gyerekeknek még mielőtt látták volna a palacsintást... :lol:
Hát örülök, hogy elvitték őket, mert legalább megvolt az évente egyszeri állatkert-látogatás, mivelhogy ha rajtam múlna, kb. 10 évben egyszer mennének el :lol: én olyan szinten úúúúúútálom az állatkertet, hogy elmondhatatlan. Unalmas és sokan vannak és messze van... engem marhául nem köt le! :roll: Igy én nem megyek! Majd nyáron vagy ősszel a vidámparkba kimegyünk, mert ott kb. 3 éve voltam utoljára és már kinéznék, meg most már a fiúk is nagyok!

Zsófi egyébként nagyon nyügi ma... alig aludt (csak a séták alatt). Pedig evett is, 80-90 grammokat ami nem kevés! Nem tudom, mi baja... pedig jó lenne, ha pihenne, mert túl fog pörögni... :roll:

Friss képek:
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom csupa jó hírre jövök!

Röné!
Gratula a kiskukishoz!

Pumpi!
Nagyon szép kishercegnőd van! Gratula a szüléshez, Én nem tudom kibírtam volna-e azt amit te!

Mi ma jöttünk meg vidékről 2 hétig voltunk otthon anyukámnál, így a nagyi is megcincálta az unokáját, a kis ördögfióka meg nagyokat kacarászott hozzá. A visszaút (3 óra) nagyon megviselte, és délután 5 órát aludt egyfolytában.
A pocakfájásunk még nem múlt el (bár ma épp nem volt).
Az a legújabb, h. a pihiszékben nézegeti a játékokat és már nyúl is értük. Ja és ha felkel akkor oly annyira feltolja hasról a popóját, h. onnan már csak egy lökés és megfordul.
Ami miatt egy kicsit most aggódom, h. ferdén (jobbra döntve) tartja a fejét a hordozóban és a pihiszékben is. Remélem csak arról van szó, h. elfeküdte a nyakát (még mindig hason fekszik).

A szopiban volt egy kis visszaesésünk: 3 napig üvöltött a kölök mire rájöttünk, h. azért mert éhes: előtte 1 ciciből lejött 150 ml, 2 hete meg a kettőből csak 50-et sikerült lepréselnem.
Ezt a kedves doktornéninknek köszönhetem, aki azt tanácsolta, h. 7 percig szoptassam csak és 4-5 óránként (mert kövér a gyerek), hát így majdnem elapadt a tejcsi, szerencsére rengeteg szopizással és hajnali fejésekkel sikerült újra visszaállítani, de már ott tartottunk, h. a tápszert is beszereztük.


Majd holnap rakok fel pár képet. mert nekem is leragad a szemem az álmosságtól.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!
Kép
Vendég
 


Vera

Jó,h itt vagy! :lol:
Pénteken láttam Sylvaint a tesconál.
Akkor gondoltam,h nem vagytok itthon.

Na örülök,h sikerült ez a szopi dolog!

Pumpóka
A második kép nagyon tuti! :wink: :lol: :lol:


Az állatkert egyébként most nagyon jó!
Zalán a múltkor nagyon élvezte,főleg,h elötte 10 cm-vel úszkált a jegesmedve és az üvegre nyomta a tappancsát!
Vendég
 


Na és most hol van mindenki??????
Vendég
 


Jaj Zsófi milyen kis cuki!!!!Nagyon tünemény!Nekem is nekem si :lol:
Alziza!
Látod csak mi ülünk folyton a gép elött :wink: Mondjuk 3 gyerek mellett hogy van erre időd....csodállak :shock:

annus11
 
 


Annus

Hát úgy,hogy a nagyok suliban vannak.Értük 2-re megyek.
Zalán alszik én meg közben főzök,teregetek,felmosok a laptop be van kapcsolva és néha ránézek!

ennyi a titkom!

ezért szoktam ilyenkor jönni!
Du. már erre nincs idő!

Na meg este amikor már alszanak és mondjuk épp nem találok semmi feladatot vagy nincs semmi izgi a tv ben. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Utólag is boldog anyk napját kívánok mindannyiótoknak! :wink:
képzeljétek, tegnap a templomban én is kaptam egy szál virágot- minden anyukának adtak a ministránsok :lol:

Pumpi!
Tündéri Zsófi baba!pláne a második kép-olyan kis sunyi :wink:

Kép
kimma
 
 


Énis vagyok ám, csak kukkolok, mikor irtatok, néha én vok az utolsó... :) és addig nem irok.... :)

Vera! Örülök, hogy irtál, már kezdtelek hiányolni! Új kép a kicsi vejemről??? Hja, már ha nektek is megfelel menynek a kis pufókpofájú kisbékám... :lol:

Nem mellesleg kéthetes korára visszanyerte születési súlyát, sőt, 3240gramm volt a drágám pénteken.. :D és azóta meg még többet eszik, néha becsúszik 90és110gramm közötti szopi is! Olyankor megalussza az 5 órát! Totál kidől és nem lehet semmivel zavarni az álmát, kiabálhatnak mellette a fiúk, az sem érdekli! :)
Éjjel sem lehet rá panaszom továbbra sem (Isten tartsa meg jó szokását véglegesen) mert este fürcsi után eszik, aztán hajnal 1-2óra körül (mikor hogy jön ki) és utána csak reggel 5-7 közt (szintén attól függ)... úgyhogy alapjáraton jó baba, néha sirogat, de belefér simán!!! :)

Majd délután lehet, teszek képeket, csak egyik kismamitársamnál van kicsinyitésre... :)

Addig egy rózsaszinü alvómacis képet, meg egy tappancsot, ami 8,5cm-es... nagggyon komoly méret!
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pumpi!
Hajaj, megfelel! Tündéri a hercegnő!

Alziza!
Melyik péntek láttad Sylvaint? Mert most Csütörtök jött le hozzánk vidékre (Ő vezetett visszafelé), de vasárnap volt a Tescoban, meg múlthét előtti péntek is lehetett.

Dobok pár otthon készült képet, bocsi ha sok!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!
Jót mosolyogtam ezeken a képeken,zabálnivaló ez a gyerek(is)!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Vera!

Cuki Márk!! :lol:
Nektzek bejön a hordozókendő?

Basszus ez a dokinő :evil: Sztem elég nagy hülyeséget mondott,már bocs...Még jó hogy időben észbe kaptál,ügyes vagy!!!Egyátalán nem kövér.Miért milyen legyen,vékony????

Pumpi!

Zsófi is tündéri!!
Ez a zajban alvás nálunk is ismerős...Olika is hozzászokott már :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Vera, nagyon édes a Márk. Jó nagy baba hallod! Én főleg az alvós képbe szerettem bele!

Szintén gyönyörű a kis menyasszony, Zsófi. Összeillő szép pár lesznek :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Vera!
Meg kell zabálni a kis husicombost!!! :D Édes ez a gyerek!
És nagyon ügyi, hogy már nyúl a tárgyakért és majdnem megfordul... vagy meg is fordul?

Anyucik! Mennyit evett nektek 2-3 hetes kora közt kb. a gyerkőc? Nem sok, hogy tegnap óta szinte minden szopinál megeszi a 90-100-110grammot??? Vagy ha nem bukizza vissza akkor nem sok neki ugye??? Jajj, komoly tiszta para vagyok, hihetetlen, hogy harmadik gyereknél ilyen hülye legyek, ahelyett, hogy örülnék neki, hogy eszik és hogy ennyi van.... :roll:

Nos, megvannak a lekicsinyitett képek, szülőszobai, meg párnapos, meg a fiúk az állatkertben. Kicsit sok(kkk) :) leszek, bocsika... csak annyira tetszenek! :oops:

Barnus és a krokodil:
Kép

A három "nagy" gyerekünk elfáradt az állatkerti rohanásban:
Kép

Zsófi épphogyvilágrajött:
Kép

Félórásan:
Kép

Oszt le is lőttem magam, mert kizártok a topicból...
:oops: :lol: 8)

Jó éjt! :)
Vendég
 


Sziasztok

Vera
Nem is pénteken volt! :oops:
Kedden. :oops:
Kicsit zavart vagyok így a napokkal néha.
Kedden volt mert csak répáért és manduláért ugrottunk be a répatortához,mert ott jöttünk el.(egyébként nem nagyon szeretem kajaügyileg csak a cheeroki cuccokat szeretem ott)
Répatortát pedig szerdán sütöttem.
De nem bent láttam hanem kint éppp száltunk be a kocsiba ő meg ott sétált a metróhoz.Én biztos vagyok benne ,h ő volt (asszem) :roll:

Márk cuki pofa! :lol:
Azok a combok! :shock:

Panny
Rólad is hallani?
De nem vagy valami bőbeszédű :wink:

Pumpóka
Jók a képek! :lol:
Talp cuki! :lol:
Vendég
 


Alziza!

Itt vok csak mindig van valami dolgom...
Most hogy itt a jó idő folyton kinn vok,imádok a kertben kertészkedni,tenni -venni a virágaimmal..stb...Este meg már beindul a hajtás a gyerekek körül(de ezt te is ismered :wink: )
Olvaslak ám mindig titeket:wink:

Lécci engem se lőjjetek le a sok(k) kép miatt :oops: :roll: :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ha apa megtudná hogy ezt is felraktam... :x lenne...De olyan édesek a pasijaim így együtt :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Panny
nagyon jók a képek :lol:

Többiek????


Babicskó
Nálatok pl. mi újság?

Ancsúrka?
Te már 1000 éve nem írtál.Mi van veled?Már a finisben vagy kb.

Chrissyy????

Sheila?
Nálatok mi van?
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap írtam egy hosszút, de mire elküldtem volna felébredt a Főnök, így már nem tudtam elküldeni sajna.
Tegnap nagyon nyűgös napunk volt: lementünk sétálni, de 30 perc után fel kellett jönni mert üvöltött, amit aztán 3 órán keresztül nem hagyott abba.
Nem kellett neki a cici sem, ezerrel csorog a nyála, eszi az öklét, úgyhogy szerintem megindult nálunk a fogzási periódus (este 2 órán keresztül ráztam a fenekét, mire elaludt).
Próbáltátok ezeket a Fogzást segítő géleket? Jók?
Szuper, mindig van valami ami miatt üvölt szegénykém, eddig a hasa miatt, most majd a foga miatt.

Panny!
Jó az a kép, ahol együtt vannak a kispasik!
:wink:


Tényleg, a többiek?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera

Nálunk a fogzássegítő gélek nem jöttek be!
igaz zalánnál nem használtam,még Alex volt akinél kipróbáltuk.
Nagy találmány,de ahogy bekened.le is nyalja! :shock:

Nálunk Zalán rágott ezerrel.Nem műanyagot v ilyesmit,hanem puha plüss állat fülét,pelenkát.Azzal jobban tudja dörzsölni.
viszont nekünk azt javasolta a doki,ha már nagyon fáj akkor panadol szirup.
Vendég
 


Hahó! Sziasztok!

Merre vagytok csajok? Alziza az egyetlen aktív tag ebben a topikban?

Gondolom a kisbabások el vannak havazva.

Panny, nagyon tetszett a fürdős kép!! Igenycsak férfiuralom lehet nálatok, hallod :lol:

Engem apa elnáspángolna, ha képet tennék róla anetre, hát még ha ilyen édes "csupa-pasis" fotót :lol: :lol:

Ma voltam laborban. Anniyan voltak, hogy fél órás sorbanállás után elkezdtem ájuldozni, le kellett ülnöm. De persze előremenni nem lehet a kismamának. Hogy őszinte legyek, kicsit fura is lenne, mivel szinte csak idős mamikák, papikák voltak.. De hát szar lett az állóképességem, és a levegő is elég elhasznált, állott volt. Azért csak túléltem! :lol:

Pumpóka, nálatok is vidám lehet az élet, ha mind a három gyerek veletek van, meg lassan a kis Zsófi is futhat a többiek után! :lol:
Szerintem nagyon szép a nagycsaládos élet! Én sajna max. még egy gyerkőcöt fogok bevállalni. Ez a hátránya annak, ha valakinek később jön az első gyerek..

Annus, veled mi a helyzet?? Olvsagatom a másik topikot is... Drukkolok, hogy tőled is hamarosan zebracsíkos jó híreket kapjunk!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Vera!

Tényleg jó a Panadol vagy a Nurofen szirup is, de nekünk a homeopátiás Chamomilla 15 ch nagyon bejött a nagyfiamnál,Márknál.

Röné!

Miért hány éves vagy ha nem titok?! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Alziza/ Panny!

Kösz a tippeket, 19-én megyünk a dokihoz, feliratjuk, legyen otthon.
Ma olyan édes volt a kispofám, annyit vigyorgott, egyre hangosabban kacarászik és 2-szer is meglepett:
először azzal, hogy miután az ágyon szopiztunk délelőtt elaludt és nem volt szívem felébreszteni a böfire, 1.5 órát aludt így HÁTON az én fiam, aki egész életében egyszer sem aludt háton (kivétel a babakocsi, de ott is csak addig amig ment alatta a kocsi.)
Másodszor meg nyügi volt és a szokásos has a hashoz pozícióban nem tudtam elaltatni, mert üvöltött, erre az ölembe vettem úgy hogy a háta támasztotta a hasam és mondom lesz ami lesz, lenyugszik majd folytatjuk ha lenyugodott, 5 perc múlva nézem, nagy a csend a gyerek nem mozdul:
hát elaludt.

Röné!
Ne csodálkozz rajta, majd egész nagy pocakkal sem fognak előre engedni. Engem a terhesség vége felé már nem is háborított fel, annyira megszoktam, de arra mindig nagyon kiakadtam, amikor nekimentek a pocakomnak, vagy ki akarták belőlem préselni idő előtt szegény kölköt.
Tényleg én is megkérdezném mennyi az annyi ha nem indiszkrét. Én az elsőt 30 évesen szültem, sokak szerint ez is késő, de én nem bánom, így alakult.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Na nekem a múltkor át akarták adni a helyet a metrón....tök ciki volt...
De van egy kis pocim,és tök olyan formája van mintha terhes lennék...udvariasan megköszöntem és álltam tovább :lol: Na otthon el is gondolkoztam h bizti dagi vagyok... :?

annus11
 
 


Sziasztok!

De kiváncsaik vagytok!
Persze, hogy nem titok. Igazából nem vagyok még idős, szerintem pont a legjobb kor. Igaz régen azt gondoltam, hogy én 25 évesen fogok szülni, de az életem nem úgy alakult. Akkoriban ezerrel éltem és a világot jártam. :lol:

Most leszek 30. Két gyerekhez még jó kor, de 3-at már nem tudok elképzelni. Én nem gyors egymásutánban szeretném a gyerekeket, így mind a ketten "kiöregszünk", mire jöhetne a 3.
A párom kora már inkább necces, ő 10-el idősebb mint én, legalábbis papíron. A valóságban egy nagyra nőtt gyerek :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné!

Iagzából ha 3 évente szülnél egy babát akkor simán belefér még a 3 is :wink: Persze ez pusztán csak eszmefuttatás :wink: :lol: :wink: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok, az szerintetek normális lehet, hogy ma van egy kis tejszivárgás? A pizsimen volt egy csöpp, gondoltam megnézem, hogy mi, megnyomtam a mellem, és jött egy kis lé. Csak egy csöpp, nem sok, de a múltkor is volt ilyen, kb ekkortájt. Ez bajt jelenthet?
Kedden megyek dokihoz, akkor neki is mondom, de addig jó lenne hallani a tapasztalatokat.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok


Wruska

teljesen normális! :lol: :wink:
Vendég
 


Akkor jó. :oops: Bocsánat, de vagy 50 percig teljes volt a pánik. :( Azért most már jó lesz, ha végre kedd este lesz, :roll: és láthatom a kisbabámat.

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Teljesen normális,nekem is volt,egészen korán kezdődött ,úgyhogy NO PARA!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Vagyok énis, de soxor csak olvasóban...

Wruska!
Szerintem is normális! Azért "szerintem" mert nekem meg csak a terhesség vége felé volt egy pici tejcicsöpögés... mindenkinél más! De ne parázz!!! :wink:

Panni!
Olivér olyan szép, hogy komolyan kislánynak is simán nézném, ha nem tudnám, hogy fiú! Olyan édes pofija van! Tökzavarban vagyok itt a sok pasi láttán, azt sem tudom, melyiket válasszam a lyányomnak... :lol:

Mi most ott tartunk, hogy kevés a tejci neki... hiába fejek, iszom a gusztustalan izü szopi teát, eszek-iszok eleget!!! Basszus, 2 kilót hiztam amióta hazajöttünk a kórházból! Ez nagyon kemény! Más simán fogy én meg hizok! :( Na szóval... nincs elég tejci, igy tegnap ráfanyalodtam és kiváltottam a tápszert, mert már két napja üvöltött a gyermek minden szopi után egy órával és mint egy kis őrült, úgy kereste a cicit! Szegényem... éhes volt! Most cicizünk aztán pótoljuk tápszerrel és azóta nagyon békésen alszik kajcsik után...

Pár fotót teszek a miniegérről... :)


Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


Pumpóka, köszi. A tejjel kapcsolatban sógornőnek az alkoholmentes sör jött be. Esetleg keress másik fajta szoptatós teát, mert sokféle van, és lehet, hogy neked a másik lenne a jó. Ja és a sok leves is csodákat művel, tesómnak pl az segített. De úgy hogy aztán mindkét fiú mellett egy egy tejtesvért is jóllakatott és még a frigóba is került tejecske.

Holnap megyek dokibácsihoz és láthatom Picurit. Már alig várom:)

Kép
wruska
 
 


Sziasztok

Pumpóka

Nagyon édes! :lol:
Sajnálom,h kevés a tejed! de lehet,h csak átmeneti

Wruska
Akkor holnap gondolok rád!
És utána várjuk a beszámolót!

Többiek???????????????????????????????????????????????????
Vendég
 


HALIHÓ!!!
Csajok!Merre vagytok?
Vendég
 


Néha átkukkantok mi újság,de mindig Alziza árválkodik csak itt :lol:
Látod-látod,bezzeg nálunk zajlik az élet!Gyere sűrűbben a másik topicba is :wink: Hátha elkél még 1-2 jótanács :wink:

annus11
 
 


Sziasztok csajok!

Én is mindig olvasok,de írni már nem nagyon van időm.

Nagyon édesek a babák.
Én ma voltam dr-nél,minden ok.méhszáj zárva!
A héten lesz még egy labor,hétfőn uh,kedd ELSŐ CTG!!!!!!!!!!!!!
Lassan haladok én is avége felé,érzem is magamon!

Szép napot mindenkinek!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Nem írtam pár napja, mert nagyon nyügi napjaink voltak: délelőtt és du. a legtöbb amit aludt az én drága fiam 30 perc volt, a fenn maradó időben sírtunk, pityeregtünk és üvöltöttünk.
Holnap elviszem a doktor nénihez, kérek beutalót hasi UH-ra (ha ad), mert ez a manónak sem jó, én meg még a szülés óta nem voltam ennyire fáradt..
na rohanok, mert fél órás alvás után megint felkelt...
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


vera: sajnálom, hogy ilyen hasfűjós a babád! Tényleg jó ötlet lehet ez az UH vizsgálat, csak kiderül belőle valami....drukkolok!

én is jól vagyok, ma voltam a terheléses vércukorvizsgálaton, holnapra lesz meg az eredmény. Remélem nem lesz baj.

pumpi: nagyon édes a kishölgy!! :) főleg abban a rózsaszín kisruhában!!

Én is akarok már UH-ra menni, mert olyan régen nem láttam a babót. Meg mostanában ritkábban rugdal. Lehet, hogy csak ő is fáradtabb a frontok miatt, meg a melegtől inkább alszik odabent? csak mert az utóbbi napokban nem volt olyan aktív a mocorgás belülről. :roll:
lei
 
 


Pumpi!

Utrica Urens 5 ch-tejserkentő!!!

Bocs csajok most több időm nekem sincs,rohanásban vok.

pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Megjöttünk az uhról.
Minden rendben! Ficánkolt a Drága és dobogott a szivecséje :lol: Jajj, annyira boldog vagyok! Láttunk két kezecskét, két lábacskát, és a fejecskéje is egészen jól látszódott, pedig ez csak 2Ds uh volt.
Apa majdnem rosszul lett, ahogy a doki - még hüvelyi ultrahanggal vizsgált. De ő is nagyon élvezte. Mindent olyan kedvesen alaposan elmagyarázott nekünk, szóval nagyon jó volt.
Azt mondta, hogy a születés időpontját december 7-re saccolja, ami azért a sors furcsa fintora lenne, mert tavaly pont akkor volt a műtétem :? De sebaj. A lényeg, hogy minden rendben. Már 40 mm-t mért a buksijától a fenekéig :lol: és jövő héten csütörtökön-pénteken kell mennem a kórházba a rendes ultrahangra. A duphastont egyenlőre még szednem kell, írt fel még 2 dobozzal, aztán lassan azzal is leállunk. De annyira érzem, hogy most minden rendben lesz. :lol:

Jajj csajok, nagyon nagyon boldog vagyok, madarat lehetne velem fogatni. :wink:

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Bizony-bizony ilyen a sors.
Nekem 2003. máj. 8-án volt a műtétem, 2004. máj. 8-án született Barna. :D


Nagyon aranyosak a babák!


Pocakos mamik!
Vigyázzatok magatokra, és élvezzétek a pocakosságot, olyan hamar elmúlik.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok

Vera

Alex amikor ennyi idős volt nagyon szenvedett a hasfájástól,de aztán egyik napról a másikra elmúlt!De addig minden délutánt végig üvöltött és legtöbször délelőtt is csak úgy aludt ha sétáltunk!(ez volt amikor 3-4 óra hossza volt :shock: )
Sajna ez ellen nem nagyon van mit tenni!
De persze ha megnyugszol tőle nézesd meg!
Amúgy,mi újság?

Annus
Olvaslak titeket!Tudom kivel mi van.De nem tudok mást csak állandóan ismételni önmagamat,azt meg nem akarom,h uncsi legyen!Ha segítség kell megtaláltok!

Wruska
Örülök,h minden OK!
És persze,h így marad! :wink: :lol:
Hiszen rögtön 12 hetes leszel! :lol:
Vendég
 


Teszek képet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:48-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Wruska!
Örülök a jóhírnek! Gratula, emlékszem, nálunk amikor Márknál még szintén csak dobogó szivecskét láttunk elbőgtem magam az UH-on, annyira boldog voltam.

Alziza!
Lehet h. a fogzás gyötri meg ennyire, volt itt tegnap avédőnénink és megnézte, pár helyen duzzadt neki egy kicsit az íny, kaptunk egy dologel nevű szert, most azzal kenjük. Viszont mára kijött a szemén egy árpa/ v. szemölcs (?) ami szintén fájhat, ezért lehetett nyügi mostanában, ma elmegyünk a dokihoz, h. nézze meg, most végre alszik 1 órája...Szegénykém, tegnap vele bőgtem én is, időnként most is pityereg álmában, úgyhogy biztos fáj valamilye.

Rohanok is most, mert még egy csomó mindent el kell még intéznem amíg alszik.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: