Új privát üzeneted érkezett!

Ettike: Ez az egér elkobzás naggyon jó :lol: :lol: :lol: :lol: Lehet én is alkalmazom majd :lol:

Igen, igen, mindenki mihamarabb menjen az ortopédiára, mert ha Jankát látja ez az orvos újszülött korában, már rég túl lennénk az egészen. Rohadt egri kórház...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ettike: jó ez a patkány csapda dolog és az a lényeg, hogy többet foglalkozik veletek! :D :D :D :D

Nekem ma ki kell mennem mert posta rossman meg bolt körútam lesz.
Tegnaptól van akciós pelus pampers, neogranormon fürdető meg mam-os cumi ha valakit érdekel a dolog.Most beváltom megint a hűségkártyámat és akkor az akciós árból leugrik újabb 15 %!! :lol: 8) 8)
Megyek megszárítom a hajam amíg alszik!Este elaludt 11 kor és reggel fél 8kor kelt fel. :D :D
Vasárnap voltunk vásárban Pécsen és egy hangja nem volt, kenguruban volt végig, tudom, hogy ez nem a legjobb de nem akarok venni kendőt és ezt is kölcsönbe kaptuk ha ritkán kimozdulunk így akkor ne keljen kocsizni.Megvettem neki az őszi ruháit egy csomót vettem 300 ft-os db árért.Csak márkásakat vettem tele van gap, george, mark and spencer meg cherokee.Tök örülök neki,hogy nem kell majd egy halom pénzt költeni erre is. :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Leírtam, elszállt. Feladom. Majd kicsit később.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Kép
Kép
tisa
 
 

 
 

Tisa, köszönjük az építő jellegű hozzászólást!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Itt is pocsék idő van, bár most éppen nem esik és halványan pilickázik a nap...
Gyorsan ki kellene mennem a sárba túrni újkrumplit és valami gyümit szedni levesnek... :roll:

Sildi!
Örülök, hogy kicsit jobb a helyzet!! :lol:

Összebújás, még nálunk sem volt, még én sem voltam dokinál.. :oops: valamelyik nap majdnem megtörtént, de aztán valami közbejött... :roll: nem is tudom már mi....

Szegény Korinak nincs valami jó idő a táborban.. :roll:

Én is most rendeltem a Brendonból egy napernyőt a babakocsira, remélem még tudom használni.. :roll:

Na megyek főzni.. :?

Kép


Kép
tasin
 
 


Itt is esik még mindig... :(

Azt hiszem elfelejthetem a hétvégi kiruccanásunkat Kemencére. Így semmi értelme.
Vendég
 


svs: még nem voltam, mert a dokink nem adott beutalót...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Tényleg zsu még mindig megvan a köldökcsonkotok??? :shock:

sildi örülök hogy megnyugtattak ez mindennél többet ér!

tisa legalább tudjuk hogy itt vagy! :)

gabka ha nem esik a bevásárló körút is felüdülés!
Mennyire akciós a pelus!? A tescoban péntek-vasárnap volt, és vettem egy csomót! De mi még csak most fogjuk kezdeni a 4-9 kilósat az egy darabig kell majd gondolom!

kocska mitől kapna gombát? Vagy a pelus alatt ahogy bepálik? nem hangzik túl bíztatóan... mondjátok mire figyeljek?

Eda minden rendben a rota körül???

lányok akinek hasfájós a babója és úgy tűnik hogy most a fogacska is bántja, honnan tudjam mikor melyik??? És ráadásul kezdem úgy látni hogy a hasfájás egyre ritkább.... vagy csak jobban fáj a fogacska? Meddig adjam az infacolt? Azt fokozatosan kell elhagyni?
a fogán lehet valahogy segíteni? mert a hasfájásra jó volt a torna meg mozgatást., de az ínyét mégse dörzsölhetem...

jelentem Csaninak elromlott az órája :(
Eddig 5 előtt nemigen kelt, de 2 napja.... 3.30
Na nem panaszkodni akartam, csak viszem a szervízbe! :D
Bár ma nem bánom mivel az egész napja 1 órával korábbra lesz hozva a koncert miatt! Szerintetek ha mindent ugyanúgy csinálunk mint szoktunk akkor elhiszi 1 órával korábban hogy este van és aludnia kell??? és azt se bánom ha felkel hajnalba csak itthon legyünk már! :(
Nem akarom hogy pohárkából kelljen ennie! :(
Bár anya biztos megoldja. :oops:

még akartam.... de mit??? :roll: :oops:

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Cat hétvégéig csak abbahagyja!
Én begolyózok még egy 4 fal közötti hétvégétől!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi!

Az a baj, hogy nem elég ha nem esik...
Fel is kellene száradnia.
Sajnos Kemencén csak a dstrandra lehet menni, vagy az erdőbe kirándulni. És minimum 3-4 fokkal hidegebb van mint máshol.

Esélytelen, hgy a föld száraz legyen péntekre.
A faházakban pedig nagyon hideg lenne éjszaka, mert nincs fűtés.

Majd itthon kitalálunk valamit, ha nem esik.
Vendég
 


Balázs ma 8 hetes :) 5130gramm, 210grammal több mint előző héten. valaki tudja mennyi az a minimum amit fejlődnie kell?

és még mindig nincs kaja előtti utáni mérés, és bimbővédő sem. bár a bal mellem defektes nagyon fáj :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Bogyó! Ezzel a 210 grammal nem kell törődnöd, hogy mennyi a minimum. Ez nagyon szép eredmény! És gratula a 8. héthez. Bazsi is öregszik :lol: .
És klassz lett az "anyukájának lenni" :wink: .

Bogi! Megesz az irígység! Én is akarok menni! Nincs vmi nagy hátizsákod, amibe beleférnék?
Naa, mindegy, majd végighallgatom itthon a majdnem összes CD-jüket :D .
Hallottad, hogy Dave milyen beteg volt és meg is operálták?
Nagyon jó szórakozást kívánok Nektek! Csápoljatok és énekeljetek teli torokból helyettem is :lol: !

Ildi! Tényleg barátibb szerkentyű ez az Otto Bock. :wink: Megnéztem a honlapjukat is. Soha nem lehet tudni. Még nekünk is hátra van egy csípő UH...

Képzeljétek, múlt héten lecseréltem az összes cumisüveget. Mert nem BPA mentes műanyagból készült. A márkája ugyanaz maradt, de ez már nem káros anyagból készült.

És már mi is nagyon mennénk ki a szabadba. Nem jó ez a bezártság. Már 3. napja. Ez a fránya idő. Puszedlim meg csak durmol egyfolytában. Már 3 napja.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tisa 2009.06.23 10:23-kor.

Kép
Kép
tisa
 
 


És majd leírom azt is, ami elszállt, de ha most is valami galiba lesz, akkor ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
:lol:

Kép
Kép
tisa
 
 


120gr a minimum, alatta már rosszallóan csóválják a fejüket a nagyokosok :)

dharma, ezt is elfelejtettem tegnap: nem arra gondoltam, hogy igény szerint kell szoptatni, mert nemt udom a körülményeit ennek a refluxnak. nem nagyon írtál róla, vagy nem maradt meg... mert biztos az az első, hogy az rendben legyen. De ha rendben van, akkor igen, valszeg Maja napközben tömi meg magát, és ha nem hagyják megtömni magát, akkor éjjel folytatja. csomó baba csinálja ezt nagyobb korában, mikor napközben nincs ideje enni, mert annyiminden dolga van, megtanulnivalók, meg ilyenek, éjszaka pótolja. Szóval akkor hajrá igény szerinti, és remélem rendeződik a tejválság. Hősök vagytok ezzel a kanállal etetéssel!

(én nagyon örülök az esőnek, nagyon finom gyümölcsök lesznek, igen jót tesz a baracknak pl. talán nem is lesz olyan drága majd idén. A kukoricáról meg a napraforgóról ne is beszéljünk, van, ahol csak most kel ki május helyett, mert besültek a magok a szárazságtól... és a június mindig esős szokott lenni, nem véletlen van a medárd utáni negyven napos eső népi megfigyelés...)

bogi, elhiszi, ha van hozzá rituálétok - fürdés, ének, szopi, akármi.

még valami volt, de elfelejtettem, megint. tegnapról maradt az is.

viszont tessék lélekben felkészülni a 3-4 hónapos fejlődési ugrásra és esetleges tejválságra. Engem még most is megvisel, pedig harmadszor csinálom, és félek, hogy kevés lesz a tejem, de hősiesen nincs itthon tápszer, pedig 10 óta csontüresnek érzem a ciciket, és Misi is csak bőg és bőg óránként kér enni... Ezzel jár. Aludt három napig, most jön a 3-4 nap nyűglődés, és talán egyenesbe jövünk utána... remélem...

kikocska
 
 


ja, megvan. a redőket úgy kell nézni ám, hogy lefeszíteni a gyerek lábát vigyázállásba fekvéskor, hogy teljesen nyújtott lába legyen.

kikocska
 
 


tisa hátim nincs nagy, de ha beengednek bőrönddel akkor beviszlek :) Bejáratnál találkozunk! :)
Én is egész nap őket hallgatom... Csani inkább bealudt... biztos unja már! :D
Épp mondtam Csaninak Dave betegsége kapcsán hogy remélem nem ő küldte rá a rosszat... mert nekem azt mondja:
"menj csak anya már decemberben megbeszéltük.... magában meg kimosolyog..... menj csak menj...Úgyse lesz koncert..."

Köszi kikocs! Van az estének rituáléja (az más mint az összes többi altatási próbálkozás!).... remélem menni fog... :oops: nem szívesen hagynék itt egy síró babát! :(
Jajj én rettegek ettől a fejődési ugrástól honnan tudjam mikor van?

beo ez nagyon szép hízás, a minimumot nem tudom de az átlag 150 a védőnőnk szerint, azt mondjas ez kijöhet úgy is hogy egyik héten 70 másik héten akár 270-et hízik, a lényeg hogy az átlag 150 körüli meglegyen.

cat értem... akkor majd valami más jó kis program kell...

kikocs az esővel kapcsolatban igazad van! :) Így kell nekünk is nézni és akkor mondjárt kicsit pozitívabb, de azért reménykedem hogy hétvégén nem lesz eső, addig ha akar essen.... de az előrejelzések szerint lesz hétvégén is:(

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Kikocska!

Nekem Beninél sem volt otthon soha tápszer.
Most sem akarok.
Azt hiszem nekem egyik gyerekem sem fogy egy csepp tápszert sem kapni soha. Valahogy el sem tudom képzelni, hogy kellene.

Nálam ez tuti fejben dől el.

Egyébként miközben netezek, megpróálom elérni, hogy a Központi Okmányirodában felvegye valaki a telefont.
Nem túl biztató a helyzet.
Jelenleg 7 és fél perce várok...
Vendég
 


Bogi!

Én is úgy mennék a koncertre!

De az vigasztal, hogy úgyis rossz az idő...(savanyú a szőlő...)

Bogyó!

Nekem a jobb mellem fáj szoptatáskor. Abban ráadásul kevesebb a tej is, az elejétől kezdve.

Már gondolkodom rajta, hogy ha nem múlik el egy hét múlva sem, akkor jöhetnek a homeós bogyók rá.
Vendég
 


Marcinak alul átlátszik az ínyén mind a négy első foga. Már csak egy hártyavékony ínydarab választja el a külvilágtól. És ha végighúzom az ujjam rajta, akkor kicsit recés is. De nincs megduzzadva egyáltalán. Kíváncsi vagyok mikor fognak ezek kibukkanni.
Vendég
 


tisa eszembe jutott hogy azt hallottam hogy januárban jönnek újra! (DM) De aztán az is eszembe jutott hogy neked addigra már az Olasz koncertek lesznek érdekesek! 8)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi! :lol: :lol: :lol: És igenis lesz koncert! :wink:

Cat! Jó dolog, hogy így fejben el tudod dönteni, hogy nem lesz tápszer. De sajna vannak olyan esetek amikor kell. És olyanok is, hogy csak az jut. Mert nincs más.

Tegnap megmértem magam Anyáéknál. 58,5 kg vagyok. Majdnem indulási súly, mert az 56 kg. volt. Már rám jönnek a régi cuccaim. Bár az alakom - leginkább a csípőm :D - megváltozott.
És végre fél év után ismét tudom hordani a jegygyűrűimet is :lol: !
Bár lehet, hogy ki kell majd tágíttattnom, mert megerősödött a kézfejem is...

Kép
Kép
tisa
 
 


Cat mit kéne intézned az okmányirodában?
Csak mert időpointot már neten is lehet foglalni... :oops:

Amikor legutóbb itt voltak az első koncert fedett volt.... kinn szakadó eső, a második szabadtéri szakadó eső! És ahogy mot áll ismét szakadó eső! Szóval szerintem be lehet írni a naptárakba ha DM Magyarországon akkor eső! De sebaj csak Csani aludjon a szakadó eső nem veheti el a kedvem! 8) :D

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Kikocs valószínű igazad lehet. De most 4 nap alatt hízott 100 g-ot :D :shock: Ilyen még nem volt. Ellenben ettől függetlenül ma megdöntötte a korán kelés rekordját és már 1-kor fent volt.
Bogi ezért vigyed magaddal Maját is a szervízbe,ha tudsz egy jót :D :D :D
Most akkor megpróbálok több kajót adni Neki napközben.

De vissza tudtam fektetni reggel és arra keltem,h nyöszög,pukizik,nyugi van,nyöszög,pukizik,nyugi van... :D Én meg alig bírtam halkan a röhögést :D

Bogi mi is irigykedünk. A februári DM-re akartunk menni,de a jegyek hamar elmennek és most nem számítottunk ilyen anyagi kiadásra. De a teszveszen meg a vaterán árultak a mostanira is,úgyhogy reméljük,h februárban mi is eljutunk :) Érezzétek nagyon jól magatok!

Beo a 150 az átlag hízás,Maja múlt héten 120-at hízott,arra mondta a védőnő,h alsó határ.

Cat én utoljára általános iskolás koromban voltam Kemencén azokba a kicsit táboros házakban. Szép emlék volt :) Érezzétek jól magatok,ha esetleg mégis mentek.

Folytatom,de Maja felkelt és nyöszörög...

dharma
 
 


Tisa!

Tudom, hogy az anyatej-tápszer dolog nem mindig attól függ, hogy mit szeretnénk.
Befolyásolja a tudatalatti is.
És még ezer más dolog.

Semmi bajom a tápszerrel. Van, hogy csak az lehet a megoldás.

De én valahogy úgy érzem, hogy nekünk most sem lesz rá szükségünk.
Az alleria és az asztma hajlamának öröklődése miatt nagyon jó lenne.

És kész!
Okmányirodában felvették 24 perc után.
Elkészült Marci útlevele, mehetünk érte holnap. :D

Bogi!

Időpontot én is neten szoktam foglalni, mert akkor max 10 perc alatt mindennel végzünk. De azt, hogy elkészült-e, csak így lehet megtudni.
Vendég
 


Dharma!

Egy idő után csökken az elvárt minimum hízás.
Fogalmam sincs mikor, mert mi ezzel nem törődtünk.
De ha belegondolsz, hogy folyamatosan annyit hízik egy baba, mint az első két hónapban, akkor nagyon hamar eléri az iskolás kori súlyát. :)
Vendég
 


Megjöttünk. Barnival minden ok volt szerencsére- legalább ez rendben van most! :)
Emmának marad az ortopéd kiscipő, de ezt meg tudtam úgyis.

Tisa, milyen volt a 7vége? Vagy ne is kérdezzek ilyen badarságot? :wink:
Ügyi vagy, h majdnem súlyodnál vagy, a jeggyűrű meg külön öröm gondolom!

Bogi, megvan persze, bár az elmúlt napokban sokat lazult már.
Sztem nem lesz gond, ha egy picit hamarabb teszitek le! Jó gyerekek ezek, hagyják a szülőket kikapcsolódni!!!! Hol lesz a koncert? Jó bulizást nektek!!!!

Bogyó sztem hülyeség ez a minimum hízás, de én ált 600g-ot szoktam hallani. Mármint havonta. Sztem nem kell aggódnod!

Cat, útlevelet csináltattok vagy babaszemélyit?

Zsu
svs
 
 


600g?????

köszi a megnyugtatást, csak aggódtam, mert volt olyan hét ahol 330at hízott, ez olyan kevésnek tűnt. figyelek rá, -mert ugye nincs mérlegelés, meg bimbóvédő- nem tudom hatékonyan szopizik-e

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Zsu!

Sajnos babaszemélyit csak júliustól lehet.
Nekünk pedig elméletileg ezen a hétvégén kellett volna. Így most van útlevele.
De nem gond. Én úgyis azt tervezem, hogy februáran kimegyünk a barátainkhoz Ausztráliába. (Már csak pénzt kell gyűjteni a repülőjegyre.)
Vendég
 


Hú Ausztrália???? :shock: 8) Jól hangzik, jártatok már ott?
Mi talán majd síelni megyünk akkortájt!

Ma valahogy elromlottunk, 7 helyett 8 szopizás lesz, úgy látom....most leteszem Emmát, aztán remélem Barni is bealszik kajci után! :roll:

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt egy hétben háromszor ugrottam neki ,hogy irjak,mind a háromszor elszállt... :evil: :evil: :evil:
Sebaj,itt a negyedik,csak már azt felejtettem el,hogy mit akartam irni :roll:

Ildi,örülök,hogy jobb a helyzet!Ha belegondolok,hogy ez a mindjárt háűrom hónap milyen gyorsan eltelt,az a kettö is pikk-pakk...

Zsu,sokat gondoltam ám rátok is,jó,hogy gyorsan kijöhettek a kórházból!Nekünk egy hónapja volt kb. Botinak,bár mi nem vittük kórházba,csak másnap dokinénihez.Irt fel egy "elsösegélycsomagot",amit roham esetén kell használni.Hideg levegö,fenistil csepp,vmilyen homeos bogyó,és ha ezek nem hatnak van kúp,de azt mondtza,hogyha idáig fajul a dolog,akkor a kúppal egyidöben az ügyeletet is hivjuk.És ezt a csomagot mindig vigyük magunkkal,ha nem otthon alszunk!
_Szóval mélységesen át tudom érezni,hogy mit éreztél...

Tisa,gondolom boldogságosságos vagy!Péntek éjjel veled álmodtam,hogy hazajött a párod! :shock: Aztán rájöttem,hogy tényleg jön... :lol: :lol: :lol:

Pelenka,mi pamperst,liberot is használunk(attól függ,melyik akciós :oops: :lol: )a pampers vékonyabb,puhább,viszont a libero meg szerintem jobban tartja a folyékony anyagot.A kaki meg mindenhol megtalálja az útját...
Tényleg,ti cserélitek éjszaka a pelust?

Ja és a nagy esemény:Borka hasonfekve emeli a fejét-mit aí fejét,az egész felsötestét megemeli!!!!!!Söt,hogy megmutassa,hogy nem egy elveszett bárány egyböl vissza is fordult!És azóta is,ha elfárad,és ráérez a dologra,leteszi a fejét és átguritja magát! :shock: :D
de a Dévényéket azt hiszem nem ússzuk meg,mert még mindig görbe,és jól rámijesztettetek,mert hogy nekem igencsak vannak mozgáskoordinációs zavaraim(magyarán,elég suta tudok lenni... :oops: :oops: :lol: :lol: :? )nem szeretném,hogy ö is szenvedjen ez miatt!Ugyhogy hajrá Dévényék!

Felkelt a kis bestia,pedig ilyenkor szokott nagyot aludni! :shock: :shock: :? :? :( :(
Hogy lesz igy ebéd :?:

Kép
Kép
gizu
 
 


Bogi: pampers mega pack nadrágpelenka 150 db 6599 ft de nekem van pontos kártyám így csak 5609 ft.De nem vettem most mert nem tudom elhozni csak autóval mert egy kemény kartonban van benne és fül sincs rajta de majd apával megyek és akkor veszek.

Használja valaki a szopipárnáját még?Én úgy használom ,hogy megvan kötve terítek rá egy takarót és abba fektettem és tök jól el van benne.Az fölé szoktam tenni a fa játszóhídját mert csak így éri el. :wink: :wink: :wink:

Cat:irigy, irigy de én nem mernék egy ilyen hosszú utat bevállalni repülőn 2 gyerekkel. :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Gizu:én nem cserélem éjjel mivel alszik de reggel az első etetésnél sem csak ha nagyon pisis. :oops: :oops: Ezt azért csinálom mert nem akarom felébreszteni mert ilyenkor kómásban van nagyon.De ha 6 után kel fel akkor cserélem.Én is elég balfék tudok lenni ám!Esek kelek néha meg mindent leejtek leverek de nem mindig de szerintem ez fáradtságtól is függ.


Tegnap volt kakink végre most megint egy hétig nem akar majd.Tegnap délután már feltettem neki egy negyed kúpot de nem csinált semmit aztán este 3szor kakilt jó sokat. :D :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Sziaztok!

Áhhh! SEgítségért jöttem, de menet közben Kikocstól aszem meg kaptam a választ..... Beni 2 nap múlva lesz 3hónapos.... Tegnap óta csak sír, sír és sír.... Elöször az időnek tudtam be, de azért ennyire nem szokta megvielni. Éjjel is úgy aludtunk, hogy 20 percenként felsírt.... :-( semmi nem jó neki... se babakocsi, se jároka, pihiszék ágya semmi. Talán ha kézben van de akkor is csak az én kezemben.... :shock: szopizni akkar sűrűn.... majdenm óránként és baromi nehezen alszik el..... 10 kor már annyira kiborultam, hogy üvegből adtam neki 60-at....na utána beájult. azóta alszik....most aludhatnk, mert koli is alszik, de nem merek ledölni, mert tuttko rögtön kelni fog.... Szóval azt hittem elromlott beni, de akkor csak a "ugrá" . Nem emlékszem Kolinál lett volna ilyen.... De ez most borzasztóan megvisel..... :-( Hívni akartam apát, hogy jöjönhaza mert kiborultam totálisan erre meg itthon csörgött a telcsije :-( :evil: :evil: De így akor legalább van sejtésem róla hogy mi a baj... Lehet ezzel valamit kezdeni vagy csak túl lehet élni?????

NAgyon jó koncertezést :-) Ha a megszokodt rituáléban csináljátok akkor tutti aludni fog. Én mult héten csüt. voltam apával színházban és 5kor indultunk el, így anyumra maradt a fürcsi meg az eteé isde semmi gondja nem volt :-)

nem is tudom mit szerettem volna még....

Ja fogzás!
Nekünk anno a dentinox gél vált be..... Koli imádta. Borsó nagyságutnyomtunk az újunkra és azzal jól bedörzsöltük az innyét. Koli még nagyon szerette a hüthető rágókákat. Ő is nagyon kicsinek fogzot így én tartottam neki (ő még nem tudta) és ő meg rágta. De a dentinox volt a legjobb.... És volt egyszer kétszer olyan pont mikor már semmi nem segített akkor nurofent adtunk neki. de ahelyett asszem jobb a vibro kúp.. nekem akkor nem mondta senki :evil:

na megyek megprobálok mégis pihenni.

puszi mindenkienk

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Úgy látom most "mindegyik" picúr megbontja a rendet :D Én is csodálkoztam Gizu,h esti fürdés,evés után elaludt,betettük az ágyba,de fél óra múlva nyöszörgött. Nem szokott olyankor már kelni.

Ausztrália :) az-az a kontinens,ahova mindenképp el szeretnék jutni,csak félek a csúszó,mászó,csípő,harapó élőlényektől.

Azért a pampers akciósan is drágább,mint a libero,ahogy látom :roll:

Zsu örülök,h minden ok volt. Mi van Barni köldökével? Még mindig küzdötök? Vagy lemaradtam róla?

Beo 330 g??? :shock: az iszonyat sok :D Sztem figyeld Balázskát,mert ha jó a hangulata,van pisi,meg kaki,akkor nincs gond a szopival. Bízz benne,biztos nincs baj Nála :)

Tisa,h telnek a napjaitok? Meddig van párod? Az alatt a 10 nap alatt azért a mensi is elmúlik :lol:

dharma
 
 


Visszaaludt!!!!! :D az ölemben :? de legalább Botit nem keltette fel!
ugyhogy gyorsan felrakltam az ebédet is ,még vasalnom kellene a muszáj-dolgokat,de baromira fáj a hátam.Ennek is doki lesz a vége! :( Tisa,nem akarsz átugrani hozzánk egy kicsit vasalni? :lol:

Bogi!Jó szórakozást estére!
Ica régen járt errre!Ica ,hahó!

Kép
Kép
gizu
 
 


volt 300as, 190es hetünk is. össze vissza :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Csajók!

Mwgmértem Benit és 160gr kajolt!!! :shock: akkor csak van elég tejem nem??? jó utoljára 10kor evett...

Kép

Kép
sziszike22
 
 


6 hós korukig kell megduplázni a súlyukat, vagymi. az előírások szerint. A 4 kiló felettieknek nem. ha megduplázták, utána lassul le a növekedés. Tehát pl. Misi született 3660-al, szerintem 2-3 hét múlva meglesz 7300, utána jól le fog lassulni, a jó egy kilós havi gyarapodás helyett 40-50 dekák, majd 20-30 dekák fognak jönni, nem is tudna többet, hiszen mozgolódik már most is. Ő is forog már, de úgyis lesz hóforduló, majd akkor írok róla úgyis egy egész regényt :)

gabka, örülök, hogy eljuttok a Dévényes csajszihoz. Remélem nem is kell majd többet mennetek, és igen, ez a normál menet, egy teljes állapotfelmérés. És ezért mondtam annak idején a 8-10 hetes kort, mert ilyenkor már azért lehet látni, hogy kimozogja, vagy nem, ha van valami gond.

Sziszike, igen, ugrunk :) pont rátok gondoltam, mikor az üres tejeszacskó melleimet pakoltam vissza a melltartóba, hogy kéne írni neked, hogy hetek kérdése, és lehet, megszabadulsz a fejéstől a gyerek által :) Rékával anno én is így szabadultam meg :) és a sírós cuccnak is vége van 3-4 nap alatt, csak túl kell élni, nem kell semmit csinálni ilyenkor, rákészülni, hogy ez rossz, de elmúlik. És általában mikor vége, akkor valami nagy tudománnyal szoktak megajándékozni, pl. elkezd fogni, vagy forogni, vagy sokat beszélni, felfedezi a kezét, ilyenek. Mintha a nagy bőgés közben kitalálta volna, hogy kell. Vagy mintha fájt volna neki az, hogy összekötődött valami új idegpálya az agyában :) érdekesek ezek a gyerekek :)

gabka, még kaki módszer (nekünk nem vált be, de ismerősöm esküszik rá) egy liter őszibaracklé egyben. Tejszaporításra is jó...

Gizu, a fenistil... szóval az antihisztamin. És én azt olvastam, hogy az is szárítja a nyálkahártyát, vagy mit csinál vele, de mindenesetre durvítani tudja a dolgot, ahelyett, hogy segítene. Egy ismerősömék is, akik rendszeresen kórházban kötnek ki, hisztamint kaptak. Nekünk calcimuscot írt fel a dokinéni egyébként még pluszban... Szóval lehet, ez is ilyen egyik doki így, a másik úgy, de én a fenistilt inkább nem adtam, mikor volt.

Tisa, éljen, hogy már újra vékony vagy :) én most megálltam 80 kilón, ami 5-el több, mint ami voltam, de igen sok édességet eszem, azzal tartom életben magam, ha fáradt vagyok. Rá is jöttem, miért kívánom annyira, azért, mert a cukor felpörget. Legalábbis a gyerekek is felpörögnek tőle, biztos én is. kávézni meg nem szoktam. Kicsit bízom benne, hgoy nyugisabb idők jönnek a hét végétől, és akkor újra fogyhatok...

még a hasmenéssel kapcsolatban, talán Gesztenye írta? nekem is gyakran van, hogy kaja után 1-2 órával kijön, amit ettem, a többieknek kutya baja, akik ugyanazt ették. szerintem a szervezetem így védi a Misit, hgoy ne szívódjon fel az, ami káros neki. Bízom a testemben. Már terhesen is így volt, de az előző gyerekeknél nem. Talán akkor nem vettünk húst az Auchanban :) most már megint nem, de pár hónapja jöttem rá, hogy ha olyan húst eszem kicsit többet (pl egy egész csirkecombot), amit ott vettünk, akkor az tuti vc...

na, most ennyi jutott :)

kikocska
 
 


Itt vagyok, csak read onlyban, még nem hevertem ki a majd 1 hét Kaposújlakot :P. Jó volt, amikor épp nem volt nagyon fárasztó. Majd lesznek képek is, ha kialudtuk magunkat.

Erre elég kicsi az esély, mert ma 3 óta vagyunk ébren, arra keltem, hogy Mia hörögve veszi a levegőt az orrán, úgy nyafog. Nincs baj, voltunk dokinál is, szerencsére csak homeos szereket írt meg sóoldatos orrspray-t. Nem beteg, csak be van száradva valami váladék az orrában fent, pár nap és ki fog tisztulni.

Ha már ott voltunk, meg is mértük: 57 cm és 4,9 kg :D.

2 napja hirtelen elkezdett dumálni, bevezette az o és u hang használatát is és nyomja a babaszöveget. Igazi "cuki-baba-programot" ad le. :D

Elkezdtem szedni az Azáliát, elég érdekes módon 2 hét után megint elkezdtem menstruálni, hát ez is egy módja a fogamzásgátlásnak :?

Ja, és nyűgös nap van nálunk is, sűrűn kel és kaja után nyávog, de csak keveset eszik. Még aránylag keveset kéredzkedett fel kézbe, csak hajnalban volt egy jó sétánk a lakásban. Jók ezek a frontok :P .

icamica
 
 


Jaaaaj DM koncert , annyira akartam menni én is.. :cry:
de ez az augusztusi Forma-1-el együtt és a visegrádi napokkal és a múzeumok éjszakájával együtt megy a lecsóba.... :cry: :cry:

De majd jövőre!! :lol:

Gizu!
Én éjszaka egyszer szoktam tisztába tenni, általában a második szopi után....kivéve ha szaglás után érzem, hogy sűrű a termék.. :lol:
Mira naponta többször is kakil.

Ma nem aludta át az éjszakát úgy,mint tegnap.
De nem 3 óránként eszik hanem ritkábban.

Szerintem ma valahogy kevesebb a tejem is..lehet, hogy pont a ritkuló szopik miatt..
Így elkezdtem a szoptatós teát inni és több vizet.
Elkezdek fejni is, nekem nehogy baj legyen.Mivel egész nap alszik, így keltegettem kell.. :shock:

Ráadásul pár napja elkezdte nappal, hogy amikor már szopizott egy adagot, elkezd sírni a mellemen, mintha fájna a pocija.Éjszakai szopinál soha.
:shock:
Felveszem, akkor megnyugszik, aztán megint szopik, megint sír..

De a szopik után, amikor már jóllakott nem sír.Aztán kicsit még játszunk és szépen magától elalszik a kiságyba, szinte hangtalanul...

Hogy ez mitől van? :roll:

Kép


Kép
tasin
 
 


Sziasztok Lányok!

VAN SZÁMÍTÓGÉPÜNK!!! Csak net nincs még, de azért már haladunk! :D

Jó sokat olvastam most, és örülök, hogy Zsu Emmája már kijött végre a kórházból, Tisa Apája is otthon van, és Jankának is 'kényelmesebb' kengyelt kell hordania, remélhetőleg hamar megszabadultok tőle!

És jó hogy a sex is szóba került, mert én félek tőle. :cry: múltkor mikor próbálkoztunk, hát az túl rossz volt, és szinte semmi nem ment be :oops: viszont fájt. Apa mondta, hogy majd lassan és 'tornáztatjuk' az izmokat, de már előre félek tőle és inkább nem akarom. Pedig már mennyi idő eltelt, úgyhogy Kocska nekem is ez a bajom! (és köszi, hogy engem is megjegyeztél :D )

hétvégén voltunk apa családjánál, először látták Lucát. Jó nagy összejövetel volt, és apa a kocsit betolta a nappaliba, rokonok körülvették a kocsit, én hátul, és ahogy mindenki dajkálgatta, és örültek neki, én úgy sirtam...olyan volt, mintha mindenki lesz.rt volna, és elvették volna tőlem! ennyi ember még nem volt körülötte, és én se éreztem még ilyet! Persze mindenki imádta, ami nagyon jó!

Dharma! Köszi a fodrász számát, eltettem! De most hogy apa falujában voltunk, elmentem ott levágatni, most Kleopátrás, és 1200at kért a csajszi! Erre adtam neki 2000ret, mert pont úgy vágta, ahogy én akartam, sőt még igazitott is rajta a végén! Apa meg majd befesti, mert veszek valami otthonra való festéket!

és csak egy újabb bizonyíték, hogy még mindig maradt a 'kismama lököttségből': :lol: este vasárnap hazaértünk Nyíregyházáról. Már alig vártuk, hogy lakáson belül lehessünk, fürödjünk, kajáljunk, és lefeküdjünk pihenni. Az ajtó elött, keressük a lakáskulcsot...zsebben nincs, hátizsákban nincs, kézitáskában nincs, babakocsiban nincs... :shock: kipakoltunk mindent! NINCS! felhivtunk a messzi mamát, nézzen körül otthon: és ott volt az ágy alatt, MINDKÉT kulcscsomó!! Szóval ottmaradtak a kulcsok Nyíregyházán, igy hivni kellett egy lakatost, aki 6000ért kinyitotta (kb3perc alatt) és további 3000ért tett fel egy új zárat..

igy postán küldik a kulcsokat...viszont az értesítőt,amit a postás be fog dobni, azt a postaládába fogják dobni...a postaláda kulcsa viszont a kulcscsomón van, amit küldenek...igy majd valahogy ki kell piszkálnunk a leveleinket :lol:

Viszont Luca olyan jókat vigyorgott a lökött szülei kapkodásán, mikor a táskákat felforgattuk, hogy még idegesek se tudtunk lenni! :D

Lucának vettünk az ágy fölé zenélő-forgókát, azzal elbeszélget majd 1órát, a játszószőnyegen is már volt, hogy kétszer végighallgatta Vivaldi 4évszak cdjét, (=2órahossza!), és tegnap vettünk pihiszéket, ez rezeg, hintázik, és zenél-világit, ebben is tök jól érzi magát! (én meg ma pakolászni fogok! :D )

Útálom ezt a hülye esős időt! Hol esik, hol nem, és otthon meg sötét van, mintha már este lenne! :roll:

Ja, a fényképekről: olyan jó nézni a babákat! Sajna blogokat nem tudok itt olvasni, igy örülök, ha ide is tesztek fel képeket, mert nagyon édesek!

És irtátok a kéz'evést' is: Luca is az öklét eszi, és folyik a nyála is. De dudort nem érzek az inyén, igy nem tudom, hogy a foga-e. Viszont ma már mintha a hüvelykujját találta volna meg, bár még kiesett a szájából :D

Ma meg tegnap egyre többet sír. Nem tudom, ma reggel is nagyon nyűgös volt, biztos az idő miatt ilyen szegényke.

megyek is, mert már sokat irtam, és most ébredt fel itt mellettem!
puszi mindenkinek!

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Gizu!
Én csak akkor cserélnk pelust éjjel ha kakilna.De nálunk ez ritka vendég így nem kell cserélni!.

Kikocs!
Na akkor most segíts rajtam. Mivel ennyire nyafi volt, meg úgy éreztem nincs tejcsi arra gondoltam vissza állok a több fejésre. Most akkor n tegyem? Már csak reggel este szoktam fejni, de ma annyira megilyedtem, hogy nincs arra gondoltam megint minden szopi után. vagy hagyjam és befog állni??
Ja mozes már nekünk is nagyon kicsike..

áhhh felkeltek mennem kell.

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Ja!

Dévényes gyógytornászok listája,ha valakinek kell:

1245763506.3626.xls

Mostanában Mirella is szopizza az ujját....nem is tudom, hogy örüljek-e vagy ne....Korit nagyon nehezen tudtuk leszoktatni.. :roll:

Cumi nálunk akkor van, ha utazunk és a hordozóban ül..lehet gyakrabban kellene, fogalmam sincs mi lenne a jó.Egyik sem cumizott... :roll:

Kép


Kép
tasin
 
 


Sziasztok

Meg volt a keresztelő, szar idő volt de mindegy szép volt és megható. A képek csak 2 hét múlva lesznek kész azt mondta a fotos. De természetesen rakok fel amint meg lesz.

Ahogy meg mondtam, anyosék korábban jöttek, éppen hogy abba hagytam a reggeli szoptatást fél 9kor éppen vasaltam mikor hallom a kocsit, jó hogy fél 10 ről volt szó éshogy a templomban. Sára éppen aludt vissza jól el volt a kiságyában, és akkor jönnek fel és kérdezik hogy ki vehetik-e az ágyból mondtam hogy ki legfeljebb lehánya Őket mivel most kajált. Nem vették ki végül előttem, anyukám is jött olyan 9körül és akkor mondta hogy nyugodtan vegyék ki anyosom nem is birta ki. Szóval a d.e. alvás elmaradt, kurvára örültem, aztán állandóan azt mondták hogy öltözzek csináljam nyugodtam a dolgomat, ők majd vigyáznak Sárára mondtam nincsn mint csinálnom, azt várom hogy eljöjjön az idő hogy fel öltözzünk mivelnekünk kell utoljára hogy nehogy lebüfizzen engem meg magát, csak jó lenne ha hagynák aludni. Mindegy 10 előtt 20 perccel már indultak a templomba, 10kor itt volt a fotos addig felöltöztem én meg Sárát is felöltöztettem és akkor egy pár képet csináltunk itthon magunkról hármunkról. Természetesen meg etettem Sárát ugy indultunk a templomba, Persze a férjem ami ki volt adva feladat neki, hogy a kocsiba rakja be a pihenőszéket majd az étterembe az fog kelleni, meg a mozeskosár a babakocsihoz azmind el maradt az Ő drága kis családja miatt.
Keresztelő nagyon szép volt megható ott is készült csoportos kép ahol természetesen a nővérem fogta a gyereket, anyos beszól hogy a keresztszülőnek kell fogni a gyereket, anyám mondta nincsn neki keresztszüleje csak tanu van, ugyhogy mindegy kifogja éppen.
Utána haza jöttem átöltözteni Sárát akkor is készült egypár kép róla, megetettem és mentünk az étterembe, persze én pakoltam be mindent amit a férjemnek kellett volna.

Mikor megérkeztem az étterembe beleültettem a pihenőszékbe és egy asztalkára akratam rakni oda közelhozzám amikor anyos megszólal hogy hát az nem biztonságos miért nem inkább az ablak párkányra rakom, na bedurrant az agyam és mondtam, hogy az én gyerekemet nem fogom az ablak párkányra rakni, meg amugy is Ő az ünnepelt. Na akkor befogta a száját, de állandóan fel akarta venni, meg miért ülők más hová miért nme maradok ott, aztán mondtam neki azért mert mások még nem is adtak neki egy puszit sem.
Mikor elbucsúztak mondták ugye már fogtok akkor már jönni le nyíregre, mert mindenki vár...

Hát remélem nem fogunk egy jó darabig menni.

Szóval eldönöttem hogy tényleg kezeltetnem kell magamat, vagy egyszer jól meg kell mondanom a magamét nekik és akkor hátha abba hagyják és észhezkapnak.

fél 5 kor értünk haza férjem matt részegen engemet a gyerekkel majdnem lerántott a lépcsöröl aztán mondtam neki, ho gy vagy abba hagya a piálást vagy elválnak utjaink és hogy nem akarom hogy a gyerek részegen lássa Őt, és amugy is milyen undorító, aztán leis feküdt aludni, fel kelt este felé de még akkor sem volt józan, mert elkezdte felhivogatni az embereket aztán másnap már nem is emlékezett rá h ogy beszél velük.

Sára viszont az étteremben végig aludt ugyhogy nem babuzsgatták utána egyáltalán nagyon örültemneki,

Viszon ma nagyon nyügi este is fel kelt fürdés után pedig nem szokott és 2kor is és után 6kor azóta pedig csak 10 perceket alszik
Remálem jün már a jó idő mert nem bir bent lenni,

Na megyek mert már fel kelt.
Ő is állandóan a cicimen log, nem tudom mi baja lehet

Már 7140gr!!

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!
Ha sokat írok, akkor először mindig lemásolom (ctrl+insert), és ha elszáll, akkor ismét bemásolom. Már sokszor elszállt előtte.

A rota ma délután eltávozott. Most kakált, a 8. napon. (6.nap volt előtte). Gyorsan levittem a nagykukába! Amúgy semmi gond nem volt vele.

Pepével nem tudom mi van, de az utóbbi 3 hétben csak heti 10 dkg-ot hízik. Bár az is lehet, amit Kikocs írt, hogy ő már megduplázta a súlyát. (3100 született, és most 6000) vagyis majdnem. A másik oka, hogy alig eszik. Vagyis keveset gyakran. Tegnap is ki akartam cselezni, hogy lefejtem, és úgy akartam még este a 70-es evés után adni, de egyszerűen nem lehetett beleerőltetni. Nem akarja a cumisüveget elfogadni. :cry: Azonban a cici az szinte mindig jöhet.

Ma ki szerettem volna próbálni, hogy mennyit is eszik pontosan.
Reggeli, vagyis tízórai után, miután elaludt 11-kor, lefejtem a két mellemből 130-at. (nem túl sok :cry: ), és ezzel vártam, hogy ébredjen. 3 órát aludt, azt gondoltam, hogy megeszi mind.
De nem, 30gr evés után még 20-at bele tudtam erőltetni 20 perc alatt... majd kb még egy fél óra alatt kb 10-et. Kinyomja a nyelvével. A cicit azt bekapta, és szívta-szívta, de én előtte már az egyiket lefejtem, és csak 50 jött ki belőle a közel 3 órás pihi után. :oops: A másikat most hagyom, hogy teljen neki!
Úgy döntöttem, hogy hagyom megéhezni, hogy sokat egyen. Most bealudt. 5-kor telik le ismét a 3 óra, nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyit eszik majd. Cicit fogok neki adni, de lemérem! (bár biztos nem lesz könnyű, evés előtt képtelenség)

Mi lehet a gond????? A 3 havi ugrás? Adjam neki úgy, ahogy az utóbbi héten kérte, hogy gyakran? Ez már azért túlzás, hogy ha fent van, akkor óránként eszik. De azért 3 órákat simán alszik. Éjjel is sokat fent van, biztos hogy nem lakik jól napközben. (most 2-kor, 4-kor, f7 és 8után ébredt.)
Félek kevés a tej...

A szemészetre nem vittük el, lemondtam az időpontot, mert már egyre kevésbé csipásodik, azért még folydogál a könnye, de nem annyira. Masszírozom keményen!!!!!

Képzeljétek, néztem, hogy Marcinak ilyenkor, 3hó+1hét után kezdtem el a gyümölcsöt bevezetni, gyümilével.
Pepének vasárnap kipróbáltam, a körmömmel az almának a belsejéből egy picit a szájába tettem, és nagyon cuppogott rajta. Ennek örülök, mert 4 hónaposan a leveket el szeretném majd kezdeni, főleg ha meleg lesz. Azért az étkezéseket ha lehet, 6 hós koráig szeretném.

Ildi! Örülök, hogy sikerült találnotok egy kedves dokit! A bizalom a legfontosabb, és jobban is áll neki ez a "ruhakiegészítő".

Nagykád: Pepe már itthon is 2.napja abban fürdött, és nagyon élvezi!! (na, elég pici a kádunk, apa alig fér benne el, sajnos ez fér el a fürdőben...) úgyhogy kiskád már Velencére le is került, ott jó lesz, mert ott csak tusolónk van még.

Kikocska! Pepe 3 hónapos már, de még nem fordult meg. Sőt, ahogy néztem, Marci 5.5 hónaposan fordult először a hátára. Ahhoz képest már 11 hónaposan stabilan járt.
Ugye ez nem gond?
:cry: Mármint hogy nem forog még.

Cumi! Köszi lányok, akkor kipróbálom. Mert éjjel, hogy 2-kor kelt, hátra fordítottam, elfordult oldalra, és annyira szívta a cumit, amit akkor kapott, hogy mire a pisilésből visszajöttem ,már kiesett, és sírt. Szóval annyira éhes volt. De nem csodálkozom ,hiszen este keveset evett.
Milyen cumit használtok, a NUK-ot? Mert azzal próbálkozom majd éjjel, az az arcához simul. Ő az Aventosat napközben szereti, de az annyira eláll!

Most ennyi jut az eszembe. Megyek kiterítem a ruhákat, mert most nem esik. :wink:

Kép

Kép
eda7
 
 


Bogi! Jó szórakozást!!! (ezt elfelejtettem)

Kép

Kép
eda7
 
 


Lili! Gratulálok Sárának a keresztelőjére!!!!!!!
De jó, ti már túl vagytok rajta!!! Nekünk kb ősszel vagy karácsonykor lesz, mert a húgom lesz a keresztmama, és ő most fog szülni néhány hét múlva, épp a héten van a 36.hétben.

Akkor nem csak nálunk van ez az állandóan a cicin lógnék?

Marci nagyon jól bírja a bezártságot, sakkozunk, tv-ik. Még nem tanulunk, pihizzen a drágám. Ja, még el sem újságoltam, hogy kitűnő lett! Olyan büszke vagyok, az igazgató bácsi adta át neki az arany oklevelet, és a könyvet!!! (sajnos pont nem láttam, mert Pepe akkor ébredt, és etettem) Persze azért elsőben még nem volt nehéz dolga!
:oops:

Kép

Kép
eda7
 
 


Lili!
Én is gratulálok a keresztelőre, nálunk Húsvétkor lesz, mind a 4 gyereknek akkor volt (tesóméknál is)

Sajnálom, hogy ennyire idegesítenek anyósodék, de hát legalább nem sűrűn taliztok...


Eda!
Gratula Marcinak! Korinna is kitünő lett, most volt harmadikos.....Tina meg 4,5 lett Ő most volt 9.es gimis..

Nálunk ragyogó napsütés van..

én is most megyek és felkeltem, hogy egyen, mert már régóta nyomja..fél 1-kor evett, és fél kettő óta alszik..

Kép


Kép
tasin
 
 


eda, én azt gondolom, hogy azért kéredzkednek sokat cicire, mert ez a dolguk ilyenkor. Ha sok a tej, ha kevés, ilyenkor szaporítani kell, mert többet fognak enni, ez van beléjük kódolva. Persze nem biztos. de ez a 3-4 hónapos dolog egybeesik a mi újabb hormonális változásunkkal, ami viszont tejcsökkenést is bír okozni némelyeknél, ezért is indokolt a dolog. Misinek is volt mit enni, szerintem vagy fél lityót becsókolt délelőtt, annyit zabált, de muszáj neki cicizni.
Persze ez csak az én okoskodásom így három gyerek után meg az ismerőseimön lemérve. A legtöbb ismerősömnek ilyenkor volt tejválsága, és ilyenkor kezdtek tápit adni, mert nem bírták a terhelést, amit meg is értek :) idegileg elég felőrlő. De nem fog éhenhalni, akkor sem, ha egy hétig kevesebb jut neki. Én meg addig kicsit zombibb leszek, de megússzuk a pótlást, legyen az anyatejes üvegből, vagy tápi, ami szerintem szívás, mert macerás hosszútávon. Lusta vagyok :)
marci meg szupi! Gratula neki!
És mi babylove cumit használunk, az olyan, mint az avent, a nukot azért nem szeretem, mert beleakad a fogójába az ujja könnyen, és kirántja.
a forgással meg asszem 5 hónapos korig ráérnek. Misi is még csak nagyon ritkán csinálja, és általában nem sikerül neki, csak körbe körbe kúszik a placcon, aztán felhergeli magát, és sírni kezd, mert nem jött össze. Mindig útban van a keze, azt még nehezen irányítja. Ha sikerül, akkor megismétli 5-6szor, amíg el nem fárad. Azt a módszert választotta, hogy leteszi a fejét a karja mellé, aztán felnyomja az égbe a fenekét, és a jobb karjával átlöki magát a vállán. Vagy ugye gyakrabban csak átlökné, és ebben a féloldalas pozícióban kúszik körbe-körbe, morogva :D

sziszike, én nem fejnék... ha majd túl lesztek ezen, és tényleg kevés lesz a tej, majd fejsz. Van tartalék a fagyiban, nem? én kihasználnám (ahogy ki is használtam) az alkalmat a fejés befejezésére...

Misi keze beleakadt az egyik játékba, ahogy pofozgatta őket a lelógón, megfogta, és a szájához húzta :) lehet ez lesz az új tudomány :D

Liliana, jó, hogy szép volt a keresztelő! És igen, kezeltesd magad, meg panaszkodj nekünk. Az is segít, de a férjed a férjed, és ne keserítse meg a köcsög anyós a ti közös életeteket... Magaddal szúrsz ki. Pszihomókus majd segít! és ne ijedj meg, ha Sára gyarapodása lassan lelassul majd mostanában :) jó húsban van ő is :)

látszik megint az eltökéltség rajtam, hogy nem csinálok ma semmit.... kiteregettem meg főztem, aztán ennyi. Meg itt írogatok nektek :)

kikocska
 
 


Csajok,nekemis 10 dkg hizik mondjuk én esténként szoktam mérni fürdés előtt. tegnap 2 dkg fogyott, nem tudom, hogy most akkor mi van.

Szerintem a meleg front, most elsétáltam a zöldségesig és elaludt, itt már süt a nap és olyan meleg van hogy meg lehet gyulladni.

Nekem is órűnként szopizik 80-at. Én is ki akarom probálni már a gyümit neki, amilyen zabálosbiztos fog neki izleni.

Mondjuk cumis üvegből nem issza meg a vizet meg a teát sem, kanállal a vitaminokat amiket kötelező adni csak cuppog, .

és akkor most igazából mennyit kell ennie a korához képest.
Majd jövöhéten megyek dokihoz és meg kérdezem. Sárának min. 142 kéne ennie egy szopizásnál, kiszámoltam. De hogy mennyi lenne jó neki a hizás.
De gondolom szólna ha éhes van azért neki hangja meg akaratos.
Már most.

Már olyan nagy mindjárt 3 hónapos nem is akarom el hinni hogy így telik az idő, nem akaromhogy megnöjjön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem a második baba is ilyen jó kisbaba lesz.

Csajok akko rmikor talizzunk.
?

Kép
lili&ana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: