Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Rekuja, én is pont úgy csinálom,ahogy Te.Amikor délben alszanak én is pihenek, ekkor semmit sem csinálok.Tv, olvasás vagy alvás.
Csak nagyon összegyűlt tegnapra a munka, nem is igazán értem miért. :?
Tegnap este vagy 3-3,5 órán át vasaltam, de minden nett lett, szóval szentté avattam magam. De a derekam kikészült.Egyébként is a fáradtság mellett az az egyetlen tünetem, hogy leszakad a derekam.De brutálisan.
Nem tudom mitől keményedett annyira.De reggelre jobb lett.Na ezért is csináltam meg január-februárban a nagytakarítást, hogy ne terhesen kelljen.
Amúgy a fáradtság okát kezdem asszem megfejteni. Az én 120/80-as vérnyomásom ma is 104/65.Komolyan alig élek,pedig semmi mást nem csináltam ma, mint legóztam a manókkal, meg megpucoltam némi krumplit az ebédhez.Innom kell egy erős feketét.
erra3
Szolnok
 
 


Erra Nekem sztem sose volt 120/80 a vérnyomásom. Igazából nem szokott egyik szám se 100 felett lenni :oops:. Ne kérdezd, hogy lehet így élni, mindig be akarnak gyógyszerezni, mikor megmérik, én meg bizonygatom, hogy de nálam ez tök normális :evil:. Koffeintől meg nem tudok aludni, pl. délután megiszom egy fél pohár kólát akkor éjfél után még itt pislogok :roll:. Teából is csak a gyümiteákat bírom. Tök idétlen dolog :D
3-3,5 órát vasaltál? :shock: :shock: Na az nem terhesen is derékfájás ok! Szerintem is HŐS vagy :) Te vasalod a gyerkőcök ruháit még? Én tavaly a kánikulában leálltam ezzel (akkor volt fél éves). Csak a textilpelusokat szoktam fertőtlenítés miatt. Meg apa ingeit ugye... Bár ha nem vagyok elég „gyors”, ő képes elhordani a vasalóállványról gyűrötten :oops:. Minap cuki volt, nézte ahogy vasalom az ingét, majd közölte, hogy ez nem is olyan bonyolult dolog, akár neki is menne :lol:. Azért nem próbálta ki :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Igen, mindent vasalok. Nem vagyok olyan vészes,mint anyósom(ő még az alsónadrágokat, törölközőket és lepedőket is vasallja), de ami kicsit is gyűrött,azt igen. Meg mindent textilborotvázok, hogy ne legyen bolyhos.
Nem vagy semmi:)))Hihi, én kamaszkoromban, éjjel álmomból felébredve is volt, hogy kólát ittam, és aludtam tőle tovább.(na a fogaimat pedig 24 éves koromra megnézhettem mondjuk-de engem valahogy nem jól szoktattak. Kb 5 évesen már méregerős kávéba mártott kockacukrot ettem,mikor anya meg papám kávéztak.És 20 évesen napi 4-5 erős fekete volt az adagom.Kicsit függő voltam. :D
Aztán jött a kisfiam,és leszoktam, és egy cseppet sem ittam, még capuccinot sem.Ezt bírtam mostanáig, de úgy 3-4 hónapja egyszerűen kellett a gyerekekhez némi lendület és rászoktam a capuccinora.De ez most úgy fest kevés, pedig nem akarok újra kávézni.
erra3
Szolnok
 
 

 
 

Sziasztok!

Örülök, hogy nem csak én vagyok félholt állapotban. :? Egész nap tudnék szunyókálni, és szinte nulla a munkakedvem.

Erra, nekem is kemény"k"edik a hasam. Én arra gondolok, a beleimmel és a hólyagommal veszekszik a helyen. :lol:

Szolidaritást vállalva Nyuszulival, mi hétfőtől festetünk. Férjem is és én is ettől már most rosszul vagyunk. Persze Ő mindig annyival elintézi, hogy "Te találtad ki!". Persze, én voltam, de muszáj, amikor a gyerekek teljesen leamortizálták a 2 éves házunk falait. Egyszer túl kell lenni rajta. Illetve többször. :(

Üdv az "új" kismamáknak!

Közületek senki nem szül a Szt. Imrében?

Sajnos mennem kell dolgozni. Pedig úgy aludnék egyet. :(

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Erra Alsógatyót vasalni? :shock:. Remélem, azért nem élre vasalja, a végén még bevág :lol: :lol: :lol:
Tyű, egy egész kávéfarmot eltartottál akkor „fénykorodban” :wink:

Bobek Ez a „Te találtad ki!” duma nagyon ismerős :? Mikor költözünk, mondtam, hogy fel kell kicsit újítani a lakást. Festés, kövezés, elektromos hálózat. Fürdő-wc-hez nem is nyúltunk hozzá, annyi zs nem volt. Már bánom... Na szóval, vezényelhettem le ÉN az egészet, járhattam át a 4 hónapossal a kenguruba ellenőrizni, hogy dolgoznak-e a mesterek stb. mert hát „te úgyis otthon vagy egész nap, meg te akartad ezt” :evil: A végén meg: „Nem is gondoltam, hogy ez a lakás ilyen jól is kinézhet!” :roll:.
Nekem mondjuk nem áll szándékomban 2 év múlva megint festetni. Majd ráfirkál az előző rajzaira, oszt jó van :lol:. Eddig még csak egy fa kisvakonddal húzott vonalkákat, persze az almazöld falra. De mindig ugyanoda visszamegy, mintha máshová nem fogna a kisvakond :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ma is félhulla,ha nem egész.Totál kivagyok.Segítségem nulla.Így hogy nincs erőm foglalkozni a két picivel(akik még betegek is), így iszonyúan elindultak,alig bírok velük.Megyek is.Mindenkinek kitartást és szép napot
erra3
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Tegnap olyan jó napom volt, nem voltam rosszul, szenderegtem nyitott ablak mellett 13- 15h-ig :) annyira szuper volt.. végre pihi, szép idő, semmi rosszullét, viszont előző este görcsölt a méhem környékén..igaz csak enyhén..meg is ijedtem.. jót tett a tegnapi nyugis nap, elmúlt az a kis fura fájdalom..
viszont ma gőzerővel rosszul vagyok ébredés óta..Szegény Erra! kitartás!! valahogy ki kéne bírni..majdcsak jobb lesz...

Bobek, hát nem irigyellek..én tegnap raktam a helyére az utolsó doboz tartalmát (a mosogatásnál már kb. eszméletlen lehettem) viszont az előző lakásban még mindig van csetres..:( ha rajtam múlna, ott is maradna.. :twisted:


Amugy ez a kisebb lakás valahogy olyan cuki :) Párom is azt mondogatja, hogy jobban érzi magát itt..otthonosabb, melegebb a légkör..
Na meg azt a rohadt 100nm-ert tisztán tartani tényleg melós volt..
a végleges, amit vettünk, nem is tudom pontosan mekkora, de 60-70 lehet kb.. mi is 2-3 gyermekkel számolunk, ő 2-vel, én 3-mal :) majd eldől..

Elismerésem a vasalósoknak :) én inkább pihentetem a dolgot, csak ritkán hordunk vasalós cuccokat, mondjuk szegény párom is hajlamos gyűrött ingben elindulni reggel :)
Az a bajom, hogy 10-18-ig dolgozom és egyszerűen semmire sincs időm..reggel felkelek, reggelizünk és beérek, este meg már fekszünk is..sokat gondolkodom, vajon a többi ember hogy csinálja?? mindenki bulizgat, úszni jár, főz, vasal :D, vásárolgat, kirándul, olvas..ejjha, kirekedtem a társadalmi életből ?!
Én jó, ha a héten egyszer bírok főzni, pedig nagyon szeretek..

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Erra Kitartást, már csak 6 hét és jön az energia-bomba periódus :)

Nyuszuli Szaffi előtt én is úgy éreztem, hogy semmire sincs időm. Aztán kiderült, hogy 10 perc alatt is rengeteg dolgot meg lehet csinálni :). Majd kialakul, nyugi! Meg te is beleszoksz. Én se főztem, amíg dolgoztam, minek? Nem itthon ebédeltünk. A gyerek rászoktat egy csomó dologra. Főzni este 7 után szoktam előre például, mert akkor apa vigyáz a lányra. És ha agyerek 5kor felkelt, akkor hajnalban is van m időd rendesen :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megint álmos vagyok! :evil: Szerintem fiú ez a kis baba. Én a fiammal voltam mindig ilyen álmos. Na jó, kicsit a lányommal is, de ennyire azért nem. Legalábbis úgy emlékszem. :D

Már nagyon várom a keddet. Kiderül, hogy én tippelek-e jól a babu korát illetően, vagy igaz-e a jól bevált félidő.

A festést illetően ma egy kicsit belelkesültem, mert ma beszéltük meg a színeket, meg a legtöbb szobában lesz bizonyos részeken tapéta is. Olyan szépek vannak...
De ha belegondolok, hogy minden szobát kipakolni, függönyt mosni, ablakot pucolni. Jó, tudom, ezt minden rendes háziasszony megteszi tavasszal meg ősszel. Én csak réeszletekben szoktam, össze-vissza, amikor eszembe jut. De most ilyen álomkóros kismamaként ilyenekkel foglalkozni. Ráadásul nem fogok tudni szunyókálni délután, mert itt dolgoznak majd az emberek... :x

Egy vígasztal azért: ha kész lesz, olyan szép lesz. Remélem, a gyermekeim belátják, hogy nem kellene tovább művészkedni a falakon. :twisted:

Jó pocaknövesztést mindenkinek!

Tényleg, Mimilee elvileg tegnap volt UH-on. Merre vagy, Mimilee? Vagy rossz a memóriám?

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok!

Bobek - nem rossz a memóriád, csak iszonyú sok a munkám :(

Igen, tegnap voltam uh-n, de egy kicsit korainak bizonyult. Egy 10 mm-s petezsákot látott a doki, és mintha lett volna benne valami, de nem vitte túlzásba a nézegetést :evil:

Először el is voltam keseredve, annyira szerettem volna, ha már van szívhang, de utána itthon olvasgattam, meg este találkoztam két kétgyerekes barátnőmmel is, és mind azt mondták, hogy nekik csak a 7-8. héten mutattak ki szívhangot.
Ráadásul, ahogy Rekuja korábban írta, az hogy szerintem a 6. hétben vagyok nem jelenti azt, hogy az orvos szerint is. Tehát a 5hét+5 nap az még mindig az 5. hét csak...
Mindegy, jövő héten kedden megyek legközelebb, addigra remélem, már többet látunk, de ha még mindig nem lesz szívhang akkor sem esek majd kétségbe.

Lányok, úgy sajnálom, aki rosszul van, nekem jóformán semmi tünetem. az a kevés, ami van legalábbis nem zavaró.

Vasalni meg sosem vasalok! :)

szép napot mindenkinek és üdv az újaknak!
mimilee
 
 


Hát Rekuja, remélem, hogy tényleg kialakul valami kis rendszer :))

Képzeld Bobek! Anyukám is pont mondta, hogy szerinte kisfiúcska lesz, mert ő is csak az öcsémmel volt rosszul, velem és a hugommal nem.. úgyhogy lehet valami a dologban.. minden esetre jó alapos munkát végez a kis pöttöm..

A festés tényleg nagyon jó lesz, miután vége :) Főleg ha tapétáztok is, nekem is úgy tetszenek az ilyen megoldások.. Ez a gyerek+ falfirka, ez elég egyértelmű dolog, ugye? Rémlik gyerekkoromból, mennyire csábultam a hatalmas falfelületek után..

Mimilee! én is 5+6 voltam, amikor voltam a dokinál, nekem sem volt még szívhang, de ne búsulj, 2hét múlva már nagy változások történnek.. :)
Én majd hétfőn megyek, na akkor már 7+6, nagyon kéne már a kis dobogás.. :roll:

huhuuuuu, 16.40, lassan mehetek hazaaaaaa :)))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nyuszuli, nekünk az unokatesómmal az az elméletünk, hogy a fiú gyerek jobban leszívja az anya energiáit, mert ellenkező nemű. Persze ez az okfejtés minden tudományos alapot nélkülöz, de nálunk bejött. :oops:

Mimilee! Fel a fejjel! Lesz még ott szívhang. Szerintem UH gép függő is, hogy mikor lehet észlelni a szívhangot. Majd kedden ott lesz, meglátod. :)


Igazából a babavárás eleje olyan lassan telik, mert nincsen semmi kézzelfogható látszatja, hogy ott lakik valaki. (Azon kívül, hogy álmosak vagyunk, rosszul vagyunk, felpuffadunk... szóval csupa jó élmény. :? ) Amikor már mocorog, meg látszik, az olyan jó. Akkor már nem sürgeti annyira az ember az időt. "Csak" ezt a kb. 10 hetet kell kibírni. De mégis olyan nehéz.

Egyébként én a kislányomat, aki a második gyerek, már 13. hét körül elkezdtem érezni. Mármint, hogy mocorog. Majd meglátjuk, most mikor. A fiamat viszont csak 20. hétben éreztem meg. :(

Ti - többszörös kismamák hogy voltatok ezzel?

Szép estét!

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Bobek Barátnőm mind3 gyerekkel végighányta a 9 hónapot, egy lánya és két fia van :roll:. Nem hiszem, hogy a neme befolyásoló ilyen szempontból :roll:. Ismerek olyan családot, ahol meg pont a lányvárók szoktak hányni, ott meg az a legenda :D.
Nekünk is olyan a lakás, hogy szobánként 1-1 fal más színű vagy tapétás, tisztára feldob mindent és nem túl sok. Tényleg nagyon szép tapéták vannak és is meglepődtem, mikor tavaly kerestünk, a saját fogalmaimban még nem ezek éltek :roll:.
Én Szaffit a 16. héttől éreztem. Ő nagyon ficánkolós volt már odabent is. Egyszer nem mozgott negyed órán át, én meg teljes pánikban voltam, meg ütögettem a hasam, hogy bizti történt valami :oops:. Aztán terhestornán mondta egy csaj, hogy neki van, hogy 3-4 órán át nem mozog :shock:. Aztán most az ő lánya is tök rohangálós.

Mimilee Ne bánd, hogy nincs tüneted :wink:. Tudod, te már „szenvedtél eleget” előre, így a terhesség kényelmes lesz :wink:
Dolgozni jöttél haza? :shock:. Te szegény, az nem is jó :(

[b]Nyuszuli[b] Neked van nem-preferenciád? Hátha direkt azért vagy rosszul, hogy fiú legyen :lol: :lol: Bocsi, muszáj volt :lol:.
Amúgy Szaffival voltam úgy, hogy iszonyú bosszantó, mert az első harmadban vacakul vagy, de nem is szokás mondani senkinek még, meg nem is látszik rajtad a terhesség. Szóval semmi megértésre, empátiára, előzékenységre nem számíthatsz :(. Egyszer a villamoson közöltem egy fickóval, hogy vagy feláll és átadja az ablak melletti helyét vagy lehányom, mert terhes vagyok :lol:. Roppant gyorsan felpattant :lol:.

Kértem időpontot, április 5-én megyek dokihoz. Persze nem volt arra a hétre korábban olyan időpont, ami ne Szaffi alvásidejében lett volna :evil:. Úgyhogy még 2 hét a következő babamoziig. Apa persze arra se fog eljönni, mert délelőtt 10kor lesz. Szaffinál minden egyes ultrahangon ott volt, ő ragaszkodott hozzá, most meg az elsőre se jött el, a másodikon se lesz ott... szegény pici bentimanó már most hanyagolva van :cry:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja - nem kifejezetten dolgozni jöttem haza, de mivel távmunkám van, ezért, ha hazajövök, akkor innen dolgozom, ezért tudok viszonylag gyakran is jönni.

Bobek - köszi a bíztatást. most már trenírozom magam azért arra is, hogy ha még kedden (6+4) sem lesz, akkor se zuhanjak össze.
Bár gyanítom, hogy a brüsszeli dokimnak jobb uh gépe van, hátha csak ezen múlik...?
Akkor jól értem, hogy neked is, mint Errának ez lesz a harmadik gyerkőc? És mekkora a kislányod és a kisfiad? (bocs, ha már írtad volna... :oops: )

amúgy ma iszonyú nyűgös voltam. nálatok nem jelentkezik ez az elsárkányosodás? mindig annyira szerettem itthon lenni, de már vágyódom haza :) mármint Brüsszelbe. itt egy picike lakást bérlünk anyukám mellett, ami tök jó, azokra az időkre, amikor jövünk, de hát azért nem olyan, mint a kinti lakás. ráadásul most ezen a héten már egyedül is vagyok, mert a pasim hétfőn vissszament... szóval lehet, hogy emiatt, de iszonyú mufurc voltam ma.

Meg arra jöttem ma rá, hogy a várakozáshoz nem lehet hozzászokni. hiába vártam már annyiszor, cseppet sem könnyebb most. még akkor is, ha tagadhatatlanul más egy uh-ra várni, mint egy lombikra, így is szar :)
mimilee
 
 


Sziasztok!

Rekuja, én ezt az energiaelszívást az álmosság mértékére értettem. Tehát a fiú gyerekkel álmosabb az anyuka. :) De tudom, sok elmélet van a hányósságra, a has alakjára, meg egyebekre, ami persze mind csak legenda. 8) De azért jó szórakozás tippelgetni.
Az apák és a 2. gyerek UH-jai... Hát az tény, hogy már kisebb a lelkesedésük, de ne add fel a reményt. Az én férjem is eljött azért a 2. gyereknél is többször, ha nem is mindig.

Mimilee! A fiam most tavasszal lesz 8 éves, a lányom pedig 4 volt novemberben. Nagy gengszterek mindketten. Főleg, ha együtt vannak. :evil:
Én igazából 4 gyereket szeretnék, mert nem jó a páratlan. Akkor mindig kizárnak valakit. De a 4. babáról még Apát is meg kell győzni...
Egyelőre azért még a meglévő kis lakóra koncentrálok. :D


Szép napot mindenkinek!

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok!

Rekuja! kislányt szeretnénk mindketten, de azért egy kis miniAndris is nagyon jó lenne nekem :) Szóval reménykedünk, hogy egy kispicilányka lesz, de az sem baj, ha fiúcska.. Eddig 2 álmom volt, illetve amikor fogant (akkor még nem tudhattam biztosan, hogy tényleg megfogant) belémhasított reggel egy érzés..egy név..egy lánynév.. olyan furcsa, nem tudom elmagyarázni pontosan..ez a név eddig fel sem merült, ki sem mondtam soha.. és akkor arra ébredtem, hogy már el is neveztem magamban titokban.. ez az érzés annyira furcsa volt, hogy most is csodálkozom.. na de majd meglátjuk..
Párom azért akar annyira lányt, mert el van borzadva a mai fiataloktól, fiuktól.. nem mintha a lányok nem viselkednének visszataszító módon.. de majd szépen veszünk magunknak egy lakatlan szigetet és elzárkózunk ettől a mocskos, gusztustalan világtól.. Na ne haragudjatok, hogy ilyen demotiváló vagyok ma, csak sajnos minden reggel el kell sétálnom a nyugati elött a köruton.. :evil: ugyhogy onnan az undor..:)

Bobek! én is nagyon várom már, hogy érezzem a mozgolódást odabenn.. csodálatos lehet.. biztos elbőgöm majd magam örömömben az elsőnél :)

Mimilee! Sajnos ez a sárkányosodás nálam is érezhető.. szegény párom rosszul viseli pedig..
a várakozás meg sz×r így is, ugy is :)

Sajnos az én párom sem volt ott az első uh-n sem, meg a másodikon se lesz ott..:(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


sziasztok.

mi vérvételen voltunk tegnap ahol igazolódott a terhességem. nagyon a legvége leszek:D november 30 és dec 5 között várható a baba.
hétfőn megyünk orvoshoz de csak szakvélemény miatt mert nekem az előzmények és a korom plusz a stresszes melóm miatt betegállomány kell.

ugye nekem ő a 6-ik babám lesz és mindel más volt a vásandósság:) és a has alakja is. ez függ hol és hogy fekszik stb:)
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit jobban vagyok,ez teljesen feldobott, nem akartam már reggel 9-kor összeesni.!!!
Ennek örömére a takarítást hanyagoltam, inkább játszottunk sokat a manókkal.

Én nem hiszem, hogy a páratlan gyerkőcnél egyet kizárnának. Persze majd meglátom, de ezt valahogy nem hiszem. Nálunk egy darabig még közös hálószobájuk is lesz, majd ha pubertálni kezdenek,akkor a különböző neműek szétkerülnek. :)
Nekem amúgy nem is lehetne igazán több,az már veszélyes lenne.

Aranyosak ezek a tippelgetések.Én anno megnéztem kínai napárban, Jónás naptárban, de hol bejött, hol nem. Én is figyelek minden jelre, melyik terhességemre hasonlít ez a mostani,de egyelőre étvágytalanság, és ekkora fáradtság egyikőjükkel sem volt, úgyhogy eddig döntetlen.Az arcom kezd pattanásos lenni, az a fiacskánkkal volt ilyen. Majd kiderül november elején.

Sárkányosodás szerintem a fáradtságból adódik mindenkinél.El fog ez múlni hamarosan.Még néhány hét....

Szép napocskát mindenkinek!!!!! :D
erra3
Szolnok
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is csatlakoznék hozzátok. Márc.16-án teszteltem pozitívat,ekkor már több mint egy hetet késett.Febr.14-én volt a mensim,nekem 25 naposak a ciklusaim de a várt napon se vérzés,se pozitív teszt.Számításaim szerint tuti hogy a mensi előtti napon fogant a gyerek,de a lényeg hogy itt van.Van már egy 21 hónapos kisfiam,ő már bölcsis,én meg egy hete kezdtem újra dolgozni már nem sokáig :)
Mindjárt visszaolvasok.
tamara75
 
 


Szia Tamara - gratulálok a pozitív teszthez!!!

Ronika - tök jó, hogy már a vérvétel is igazolta a terhességet, pihenj sokat és ne stresszelj a munka miatt. már rögtön abba is hagyod, vagy még egy kicsit fogsz dolgozni?

kislány/kisfú - olyan furcsa, hogy az elmúlt években, amikor elképzeltem, hogy majd gyerekem lesz, akkor mindig ábrándoztam arról, hogy milyen aranyos kislány, vagy milyen tündéri kisfiú lesz, és szépen sorra vettem a neveket, amik tetszenek... most meg, hogy tényleg terhes vagyok, egyelőre egyáltalán nem foglalkoztat, hogy mi lesz a neme és a neve. biztos majd később jön... egyelőre próbálom magát a tényt feldolgozni, hogy babát várok, és még néha ezt is olyan nehéz elhinni :)
mimilee
 
 


mimi abbahagyom. nagyon kell vigyázni a babára:)
Vendég
 


Sziasztok!
Néhányatokkal az AT-n már találkoztam, de itt is csatlakoznék a novemberi csapathoz ha lehet.
Nálunk 3. baba lesz, van két fiam, 21 és 2 évesek.
Én is március 16-án teszteltem pozit, akkor még kis halványka volt, de azóta szépen erősödik. Tegnap már a tesztcsík jött elő először, a kontroll csak utána. Dokihoz majd csak 2 hét múlva megyek, ma vagyok 5+1.
Ja, és nekem is hátrahajló a méhem. :) Jöhetek? :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Nekem ma ritka nehéz napom van. Az egyetemem jó volt, de a kiesett délutáni alvást nem tudtam behozni :(. Ráadásul ha nem ettem, az volt a baj, ha ettem, az :? Jó hír viszont, hogy lehet, nem kell évet halasztanom, mert ha szerencsém van, a szept-okt-nov szorgalmi időszakban a gyakorlati óráim az első felében lesznek, az előadásokról meg elkérem majd a többiek jegyzetét :D.

Mimilee A várakozásban nekem Szaffival az utolsó 3 hét volt a legnehezebb... :roll:. Ettől most gondolom sokkal könnyebb lett minden :lol:
Szerencsés a magyar nyelv, hogy nincsen nemük a szavaknak. Így a babák lehetnek tényleg nemtelenek :D De mintha több nyelvben is így lenne, hogy a gyerekre vagy csecsemőre használt szónak nincs neme. Lehet odabent fiú/lány, nem mindegy? Csak legyen :) Én is így vagyok, de ettől még most is van megérzésem. Fura, mert tényleg mindegy, de abban a pillanatban, ahogy az ET megtörtént és a doki mondta, hogy bent vannak, én úgy éreztem, tudom milyen neműek :oops:. Aztán lesz majd nagy pofára esés a 18. héten, ha mégse jött be :lol: :lol: :lol:.

Bobek Hát, energia-vámpírság az nálam is fennáll :oops. Gondolom apa majd akkor jön el uh-ra, ha már „látszik” valami. Szóval a 4d-ken ott lesz :roll:. Amúgy leginkább azért zavar, mert Szaffival az ölemben elég idétlen a dolog. Nyáron jobb lesz, akkor anyámnak nyári szünete van, majd jön pesztrának. Mármint nem engem pesztrál :lol:.
3 gyerekes barátnő nekem is nagyon mondogatta, hogy páros gyerekszám kell :roll:. Ők 4et terveztek, de a 3. után neki elég sok gondja volt, leginkább kimerült és a szervezete „leépítette” magát, sokat fogyott stb. Úgyhogy most várnak a 4-el. Mondjuk a 3. még csak 3 éves, szóval még lehet ebből náluk is 4 :roll:.

Nyuszuli Nekem az első terhességemnél volt ez, hogy már az elején beugrott egy név, ami addig fel se merült. Azt a babát elvesztettük, nem tudom, fiú lett volna vagy lány :cry:. Aztán mikor Szaffit vártam, akkor megint ugyanaz a név, elejétől fogva, és bejött, mert tényleg lány lett :D. Persze apát hosszan kellett győzködni, hogy a Szaffi egy tök jó név :lol:. Most meg már imádja a kis „Szaffancs”-ot :D
Én tanár vagyok, középiskolásokkal dolgozok, egyáltalán nem hiszem, hogy a „mai fiatalok” miatt bárkinek el kéne borzadnia. Korosztályi sajátosság az egyéniség felfedezése, ez természetes, ha kitérőkkel, furcsa próbálkozásokkal, a határok és lehetőségek feszegetésével jár. Mi is ilyenek voltunk, bizti neked is voltak olyan dolgaid, amit anyád vagy nagyanyád nem értett igazán. Ha szerencsés vagy, ritkán tették szóvá, megbeszéltétek a dolgokat :). Azok a fiatalok, akiket meg „lecsúszottnak” tekint a társadalom, valami komoly problémát jeleznek így. Mondok egy egyszerű példát. Adott egy gimis lány, tök emós, már reggel úgy jön be a suliba, hogy undok, látszik, hogy az egész világot utálja, ha számon kérnek rajta valamit agresszióval válaszol, nem tanul stb. Szóval tanárok réme, jaj, csak nehogy a lányommal barátkozzon típus. Aztán hazamegy a suliból és félve nyit ajtót. Reméli, hamarabb hazaért mint a nevelőapja, mert akkor van esélye bezárkózni a szobájába, mielőtt az megerőszakolja. Ez egy konkrét eset leírása. Ma Magyarországon minden tizedik gyerek átesik élete során legalább egyszer szexuális zaklatáson valamely közvetlen hozzátartozójától. Most menj végig a Nyugati előtt. Nézz rá azokra, nézz a szemükbe és kezdj el számolni. Minden tizedik. Ők lesznek a gyerekeid osztálytársai. Lehet homokba dugni a fejed, lehet mondani, hogy az én környezetemben nincs semmilyen gyermekbántalmazás, de a helyzet az, hogy a gyerekverés, a lelki zsarolás, a „szavakkal verés” rengeteg gyereket érint. Kiülök a játszóra Szaffival, nézem a 1-5 éveseket és tudom, melyik az, akivel „gond lesz” tíz éven belül. Amit te tehetsz, hogy olyan stabil érzelmi viszonyt alakítasz ki a manóddal, hogy elmondja, ha valami bántja. Sajnos, nagyon sok szülő ezt nem teszi meg. Az ő gyerekeikre „nem bírsz ránézni” a nyugati előtt.
Bocsi, nem akartam kioktató lenni, ne érts félre, de velük dolgozom (most gyeden nem :)) és fontos nekem ennek a korosztálynak a megítélése. Ne a média alapján ítélj, ne a felszín alapján alkoss véleményt! Nem véletlen, hogy 2013. január 1-től kötelező az iskolapszichológus minden suliban. Szükség is van rá rettenetesen! A gyerekek a társadalom indikátorai, rajtuk látszik ha baj van.
Oké, lelövöm magam, erről évtizedekig tudnék írni...

Ronika Éljen a lepapírozott terhességed :D

Erra Mi is így tervezzük a szeparálást, hogy minél tovább együtt, aztán vagy nemek, vagy ha mind lány akkor valahogy kor szerint kap az egyik saját szobát. De lehet, addig még nyerünk a lottón :lol:. Hát, én nézhetek naptárat, de a babóm ICSI-vel készült, vagyis a biológus kiválasztott egy szimpi spermát és beinjekciózta a petesejbe. Nem hiszem, hogy bármely ősi módszer fel van készülve ilyen fogantatásra :lol: :lol: :lol:. Szaffinál mindenki esküdözött, hogy fiú lesz, mert hátulról egyáltalán nem látszik rajtam a gyerek. Én meg hiába mondtam, hogy de látszott az uh-n, néztek rám azokkal az idegesítő, megértően lekezelő szemekkel :evil:. No igen, ismerősök és terhesség :?

Tamara Ez vicces, hogy mennyit fogsz most dolgozni :lol:. Gondolom nem reklámozod a főnöknek :wink:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Csuppancs Jöhetsz :lol: De csak a hátrahajló méhed miatt :lol:. Tyű, nem semmi a korkülönbség. 21 éves fiú akár nagymamává is tehet közben :lol:. Bocsi, muszáj volt :lol:. Nagymamám 20 évesen szült. Júniusban lediplomázott, augusztusban született anyám. Szóva a fiad már le is van maradva :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja, hozzám képest meg pláne, mivel őt 16 és fél évesen szültem. Ja, apa ugyanaz mindháromnál. :D

Tök jó, hogy kötelező lesz az iskolapszichológus. Volt most dolgom néhány hónapig a nagy barátnőjével, hát ha valaki, akkor szegény iszonyat sérült.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs - üdv a fedélzeten. annyira fantasztikus, hogy mindhárom csemetédnek egy és ügyanazon apukája lesz... a mai világban ez már ritkaságszámba megy. persze nem akarok "maivilágozni", mert azt gondolom, hogy az emberi természet nem, csak a környezet változik folyton.

És Rekuja minden betűjével egyetértek.

Jó hétvégét lányok!
mimilee
 
 


Sziasztok!
Látom már nem én vagyok a legújabb :)
Rekuja szörnyű amit írtál,a gyerekekről,legfőképp azért mert ez igaz is.Mióta gyerekem van nagyon érzékenyen érint ez a téma.Előtte is megborzongtam az ilyen híreken,de azóta inkább el is kapcsolom mikor a tv-ben élvezettel csámcsognak a híradóban ezeken a dolgokon.
Muszáj volt megmondanom rögtön a melóhelyen a terhességet, mert rtg.asszisztens vagyok,és így rögtön betettek UH-ba dolgozni.
Mondtam is a többieknek hogy én csak sugárban tudok megfoganni :)
Mindenkinek rosszullétmentes szép napot!
tamara75
 
 


Hú Zsuzskó nem semmi amin átmentél! Az a lényeg hogy lett egy egészséges szép kisfiad! Én anno a Bajcsyba voltam magzatvíz vizsgálaton és nagyon meg voltam elégedve.UH kontroll mellett 10 perc alatt kész voltam.Most is oda fogok menni.Nagyon szép neveitek vannak,a Dani nekem is teszik.
tamara75
 
 


Zsuzskó, nálunk ugyan nem lesz kicsi a korkülönbség, de a 2 évesem még szopik.
Tesóm is Bőzéhez járt anno, sajnos neki szomorú vége lett a terhességnek. Úgy látszik ez a doki "kifogja" a problémás eseteket.
Én dokit választok, mert nekem császárom lesz, a SOTE II-n meg már voltam, nagy meglepetés nem fog érni. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!!
Még nem tudtam visszaolvasni, csak átfutottam.Üdv közöttünk Csuppancs és Tamara és Zsuzskó!

Rekuja, nagyon érdekes volt olvasni amiket leírtál!!!
Mondjuk engem most a kicsi gyerekek lelkivilága érdekelne nagyon.Számos könyvet olvastam már, de nem igazán boldogulok. A kisfiam pl. teljesen megfejthetetlen számomra.Nagyon okos, ügyes kisfiú volt, egy kicsi angyal.Aztán tavaly nyáron komoly gondjaim voltak,azóta ugyan rendbejött minden, de ő jóformán kezelhetetlen lett.Aztán kb. mikor teherbe estem a legkisebbel, olyan jó lett megint, mint egy kisangyal.3 hét mennyország.Rengeteget játszottunk, mókáztunk,stb. De ezen a héten, mintha az ördög megette volna a kisangyalt.Ma is pl. még semmit sem tudtam csinálni, sem házimunkát, sem játszani nem tudtunk,mert elment az idő a fegyelmezéssel, és azzal, hogy majd összeesek a fáradtságtól és keményedik a hasam az idegességtől.
Na szóval én már előre rettegek a kamaszkortól......Szerintem egy rémálom lesz.
erra3
Szolnok
 
 


Jajj Zsuzsko, végigsírtam,ahogy olvastalak.Szegénykém!!!Ezt átélni!!!Tényleg kívánom,hogy ennek a kicsi fiúnak nagyon szép és könnyű élete legyen!!! És hogy Neked is megadasson most egy könnyű, problémamentes terhesség!!!!
erra3
Szolnok
 
 


Van ám itt forgalom!

Csuppancs Tök jó, hogy ugyanaz az apa, rá se mertem kérdezni :). Hát igen, kamaszgondok, ahogy gondolom neked se lehetett könnyű kamaszként elfogadtatni/elfogadni a babádat. Nem tudom kaptál-e segítséget, de sokan nem kapnak ilyenkor, és szerintem is jó, hogy most már „kötelező” segíteni, nem csak akinek telik rá, vagy aki már kórházi eset, azzal foglalkoznak. Nem is mindig az a lényeg, hogy megmentsenek valakit, csak hogy élhetőbb élete legyen.

Zsuzsko Tyű, az eseted olyan, amiről csak könyvekben lehet olvasni :(. Jó, hogy azért a pozitív kimenetelét tudod megélni. Szerintem nagyon jól teszed, hogy végig nem titkolod el Gyurka elől az ikertesóját. Azt tanultam pszichológiából, hogy az ikreknek vannak bevésődött emlékeik egymásról, tehát valami ott lenne, amit nem ért, de így, hogy beszéltek neki róla, helyrekerülnek a dolgok, ez jó.
Nálunk kicsi a korkülönbség de sajna már rég nem szoptatok :(. Másrészt ha szoptatnék, nem lehetne kistesó, mert úgy nem csinálnak lombikot. Öröm az ürömben :?
Az én preferenciám: orvos-kórház. Szülésznő helyett ott a férjem :lol: Majd ő pátyolgat :lol:. Szakmailag meg csak nem lehet egyik se annyira gáz, hogy a dokim jelenlétében bénázzon. Mondjuk ehhez kell, hogy bízok a dokiban.
Azért volt osztálytárs tesójának nem bizti, hogy széttenném a lábam :lol:

Tamara Én leszoktam a híradóról emiatt :D. Tényleg vannak szörnyűségek, de ott nem reprezentatívan jelennek meg. Pl. drogproblémás sokkal több van, mint amiről hallasz, de az nem olyan izgi, mint a bennéget/kiesett/elütött :evil:. Az egész nem arról szól, hogy reális képet kapj, vagy okulj, mert sose az okot, hanem a tünetet látod. Pl. túl lőte magát a büdös kölök. Az, hogy előtte évekig senki nem vette észre/nem tett semmit, hogy drogozik, az kit érdekel, magára vessen :evil:.
Sugárban fogant? Apa bement a munkahelyedre és ott huncutkodtatok? :lol: :lol: :lol: Bocsi!

Erra Én leginkább Ranschburg elveit követem, mert a kamaszoknál bevált, amiket mond. No persze a józan ész alapján, meg a saját érzéseimhez igazítva azért. Egy kicsit több korlát van, mintha vér-liberálisok lennénk, de vannak nomád dolgok is :D. Pl. engem nem zavar, ha 4kézláb jön fel a 3.ra, tartok itthon szappant :lol: (újabban lerázza a kezem, mert önállósodni akar). De mikor nem bírta a babakocsit kicsinek, természetes volt, hogy 3-4 hónapos koráig csak kendőben-kenguruban sétáltunk. Azt hiszem, következővel is így lesz, télen amúgy is jó a kendő, mert a közös kabát és egymás melegítése nekem szimpi. A nagy meg, ha akar még ücsöröghet a babakocsiban.
Fiad nem lehet, hogy félt téged és ilyen furán fejezi ki? Bizti érzi, hogy anya most „beteg”, szorong, hogy valami lehet anyával (esetleg eltűnhetsz rövidebb időre, ami neki végtelenség). Lehet, nagyon mellélövök, csak egy ötlet :roll:. Ilyenkor állítólag segít, ha kimondod az ő gondolatait, bár fogalmam sincs, ezt hogy lehet megoldani :lol: :lol: Ismereteim elméletiek :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nekem is volt ikertesóm, csak nagyon hamar elvesztettem, úgy a 13. hét körül.

Rekuja, biztos vagyok benne, hogy a betegség+ az hogy erőm semmihez sincs, ezeket megérzi, és ettől lett most kisördög a drága.
erra3
Szolnok
 
 


Rekuja, megelőztem a kérdést apáról, azért írtam. :) Amúgy nem becsúszott egyik gyerekünk sem. Biztosan furcsa, de előtte halt meg apukám és nekem már nem volt elég érzelmileg a párom. (Anyukámmal nem volt olyan szoros a kapcsolatom.) Akartam valakit, aki csak az enyém. Szerencsére ember partner volt ebben. Ő akkor már 23 éves volt és amúgy is velem tervezte a jövőjét. Persze volt nagy balhé anyám meg a nővérem részéről, de az elmúlt 21 év bebizonyította a mi igazunkat. Ja, és a sors fintora, hogy csak tőlem van/lesz unokája...

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!

Számításaim szerint novemberre várom a bébit én is, bár orvoshoz még csak a jövő héten tudok menni, ő javasolta, hátha már jobban látszik az UH-n.

Febr.12-én volt az utolsó vérzésem, vasárnap pedig pozitív volt a teszt, úgyhogy abban reménykedem, hogy minden rendbe lesz!
Összességében majd' szétszakadnak a melleim, de egyéb tünet egyelőre nincsen.

A hányingeres korszak hanyadik héttől szokott jelentkezni?
pkriszti83
Kiskőrös
 
 


Pkriszti Üdv itt! Hányingeres korszak egyénenként, terhességenként változó, mikor köszönt be. Ha szerencséd van, megúszod :wink:.

Csuppancs Épp mondani akartam, hogy fú, milyen „öreg” a pasid, majd rájöttem, hogy kb. ugyanennyi van a férjem és köztem is :lol: 6,5 év, nagyjából. Csak persze én 27, így senkinek nem tűnik fel :roll:.
Azért sajnálom, hogy a nővérednek nem lett végül gyereke :(

Zsuzsko Úgy vagyok a pszichológiával, hogy ahányszor olvasok vmi könyvet, vagy valami jó előadásom van belőle, akkor a hatása alá kerülök és folyton azt nézem, milyen frusztrációkat nevelek a gyerekbe :oops:. A legviccesebb a láb-fetisizmus. Uncsi neki a pelusozás, szóval puszilgatom a talpát meg „egyik elment vadászni”-t játszok a lábujjaival. Ezzel sikerült elérnem, hogy a talpai különlegesen fontosak neki, például megkínálja őket a cumikájával :oops:. Idióta anya :lol: Jobb lenne nem tudni, hogy én értem ezt el :roll: :lol:

Apa ma kegyes volt, addig aludtam, amíg akartam :D Felért egy vakációval! Benti manó alvással táplálkozik szerintem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja, 10 év múlva a Te pasid is olyan "öreg" lesz, mint most az enyém. Nem néz ki annyinak amúgy, meg sportol is, igaz már csak edzősködik, meg az öregfiúkban nyomja. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs Ó, nem kell hozzá 10 év, sztem nincs köztünk/köztük annyi :wink: Lóránt most 39 múlt én 33 leszek, szóval már most elég "öregek" vagyunk mindketten :lol:. Ő legalábbis rettenetesen öregnek tartja magát :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hát itt aztán beindultak a dolgok :) Ki gondolta volna :)
15.30-ra megyek dokihoz, utána jövök, visszaolvasok, reagálok!

Kérlek szorítsatok, hogy legyen szívhang..a könnyem kicsordul, úgy izgulok :oops:

szép és rosszullétmentes napot kívánok Nektek! :)

U.I. Végre beszerelték itthonra is a netet :))))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Valamint üdv minden új tagnak, örülök, hogy bővülünk :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Rekuja!
Nagyon elgondolkodtató és sajnos elszomorító is, amit írtál, minden tiszteletem a szociális nézeteidért és legfőképp a kitartásodért.. Én rendkívül érzékenynek tartom magam, sok sok teher is nehezedik rám a mély empatikus beállítottságom miatt, viszont ez a két év, ami alatt az Oktogonon éltem, sok mindent megváltoztatott bennem..Lehangoló, kiábrándító, tulajdonképpen nem a gyerekekkel van a bajom, hanem a társadalmunk egyre nagyobb részével.. Csak kinéztem esténként az ablakon és már írhattam volna egy szociológiai esettanulmányt.. Két év alatt megtámadtak, kiraboltak, páromat is kirabolták, ha véletlenül az utcán parkoltunk, lelopoták a tükröt és még sorolhatnám.. ezt el sem lehet képzelni! Prostik lepik el a körutat este, még én is levágom, a rendőrök meg tesznek rá.. És ezek az emberek gyermekeknek adnak életet.. döbbenet, ami ott folyik és ez a belváros, ezt látják a turisták..nap mint nap ilyeneket láttam, nem csoda, hogy kifogyott belőlem a jóindulat.. Másrészt viszont felhívtad a figyelmem, hogy másfelől is felfogjam a dolgokat.. Ezért köszönet, és nyugi, semmi kioktató nem volt benne, amit írtál, egyszerűen igazad van.. Remélem meg tudsz picurit engem is érteni, annyira szenvedek attól, hogy kivesznek a klasszikus értékek a mindennapokból..
Szerencsére elköltöztünk, máris szebben süt a nap :)

És ezúton is elnézést kérek mindenkitől a téma érintése miatt, itt zárjuk is le. Inkább örüljünk tovább együtt a piciri életkéknek, akik a szívünk alatt cseperednek :)

Zsuzskó!
ALig bírtam abbahagyni a sírást! Remélem a sok sok nehézség után minden rendben lesz és vidáman telnek majd a napjaitok!
A Julcsi nagyon édes név, nálunk is felmerült, nagymamimat hívták úgy. :)

Nem bírtam ki, hogy legalább részben ne reagáljak még doki elött.. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok! csatlakoznék én is hozzátok, mert úgy tűnik, hogy a kiírt időpont nekünk is novemberben lesz. Mi is lombikosok vagyunk, az első lombikból van egy 16 hónapos kislányunk. Azóta volt két fagyasztott, sikertelenül, most a második stimusból úgy tűnik, megint kismama vagyok. Amúgy mi is a Forgácsba járunk, mint Lojcika, és ha jól emlékszem a forgácsos fórumról, az első gyermekeink is egyszerre születtek. (a miénk 2010 nov 24)

Az előző terhesség nekem sem volt leányálom, volt egy hematómám, ami 17. hétig vérzett, szigorú fekvés, csak mosdó és zuhanyra lehetett felkelni, utána meg a méhnyak rövidült meg a 22. héttől, szintén fekvés, aztán a 36. héten kórház, mert nem jó az nst, és végül 36+5-nél császároztak. Koraszülött lett a kicsim, 2,5 kiló és 50 centi, de mára már nem látszik semmi, és teljesen egészséges.

Így remélem, hogy ez a terhesség rendben fog zajlani, és megtudom, milyen csodás is kismamának lenni. :)

Most hirtelen ennyi magunkról, aztán útközben úgyis többet tudunk meg egymásról.

Szép napot mindenkinek!
maki70
Nagykanizsa
 
 


ja, és még annyit, hogy most a kalkulátor szerint nov 28-ra vagyok kiírva, remélem bent is marad addig, és a kislányunk szülinapjára jön. :)
a kislányunk amúgy a keresztfiunk második szülinapjára jött, szóval elég vicces lenne, ha a tesó meg a kislányunk második szülinapjára jönne. :)
maki70
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok!

Még három nap, hogy dokihoz megyek, nagyon lassan telik az idő!
Az én babám természetes úton fogant, pedig tartottam tőle, hogy nem lesz egyszerű teherbe esni. Két hónap alatt összejött, már csak abban reménykedem, hogy minden rendben lesz vele!

Még egy jó hír, képzeljétek, sógornőm szintén babát vár, és szinte egyidőben szülhetünk! :)
pkriszti83
Kiskőrös
 
 


sziasztok.

ma voltam dokinál. sejthető petezsák és 2 centis méhnyálkahártya ami brutál jó.

viszont a tesztjeim kicsit furák:d azt mondják dupla áldást jelez:D

jövőhéten újra megyek dokihoz hétfőn akkor már kell zsákocskát is látni. amúgy nekem időpontom menszi szerint november 30 fogantatás szerint december 5.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Van szívhangja a babámnak :) Annyira örülük!

Rekuja! ! képzeld, a doki kapcsolgatott valamit a gépen és pár pillanatra megmutatta 3D-n is és olyan volt, mint egy kis babszem, láttam a fejecskéjét, majdnem elsírtam magam, bekönnyezett a szemem :) Doki meg csak mosolygott...jófej, nagyon tetszik :)
Te csináltattál kombináltat? Nekem javasolt van a papírra írva..
Viszont jófej, mert mondta, hogy tb-re csináljam nyugodtan a vér és vizelet teszteket.. Majd még kitalálom..

Maki70! Isten hozott :) Nagyon helyes a szülinapsorozatotok, nálunk is van hasonló, párom édesapja nov.9, párom november 19, én a babánk meg nov.7-körül érkezik :) ez már a 3.generáció lesz :)

Pkriszti! Neked is üdv itt :)
Nálam a hányinger az 6.héten kezdődött..azóta tart..:) nálunk is természetesen fogant, az a durva, hogy 10év tabletta szedés után novemberben abbahagytam, elmentünk termékenységi vizsgálatra a CIRIS-be, mert gondokat gyanítottam, mondták hogy a kis berendezésem K.O., minimum fél év... pipa lettem, elkezdtem olvasgatni, rábukkantam a barátcserje kivonatra, elkezdtem szedni, februárban megjött elsején és elsőre meg is fogant babó :) bocs, ha hosszu lett, belendültem :D

A hiradó engem is kiidegel..katasztrófa-turizmus az egész..

Na bele-bele kapok a témáitokba, ami eszembe jut :) Köztünk is nagy a korkülönbség, én 86-os vagyok, párom 75-ös :) szüleim detto..:) mondjuk Andris tagadhatna vagy 6-8 évet simán..

Ronika, Te minek örülnél? Szimpla, vagy dupla örömnek? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Üdv az ujjaknak!!!!
Nyuszuli, éljen-éljen-éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szörnyű volt olvasni,amit leírtál!!Tegnap Pesten voltunk barátnőmnél, illetve Budán, ami ugye a szebbik, kulturáltabbik rész, de újra megfogalmazódott bennem, hogy nagyon nehezen tudnék itt élni, de boldog sosem lehetnék.Annyira idegen világ ez nekem!!!!
Sok nehézség van a kisvárosokban, de ilyenkor mindig meglátom a szépségüket.:)
Még mindig KO vagyok, pedig már nagyon jó lenne kis energia a manókhoz.Pleeeeeaseeeee, jöjjön az energiadús időszak!!! :lol:
Megyek,feküdni, kitikkadtam, névnapoztunk picike lánykámmal és persze a családdal.:)
Szép estét mindenkinek!!
erra3
Szolnok
 
 


Na, tudtam, hogy elfelejtetek valamit, akartam kérdezni, hogy hogy vagy Erra :) Én egy kicsit jobban vagyok az utóbi napokban..

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


nyuszuli nagy grat a szívecskéhez:D

háát bevallom mindig is szerettem volna ikreket:) az egy külön gyönyörű világ.
Vendég
 


rekuja, 27-et írtál, azért mondtam 10 évet. :)

nyuszuli, gratula a dobogó szívecskéhez!

maki70, Isten hozott!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: