Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szóval azért voltam tegnap ilyen korán fenn, mert kb. 2-3 napja nem alszom vmi jól, nem tudom miért, egyébként nem fáj semmim, meg rosszul sem vagyok, meg semmi.

Én is tegnap voltam kontroll UH-n és minden OK, csak azért kellett mennem, mert a 12 hetes UH-n hason feküdt a baba és nem látszott az orrcsont. 12 hetesen azt mondták, hogy 13 hét és 1 naposak vagyunk és akkor 6.88 cm volt a babuci.

Egyébként meg hadd kérdezzem meg, hogy mozogtok-e rendszeresen v. sportoltok-e vmit? Én amíg nem tudtam, hogy terhes vagyok step aerobikra jártam, de aztán leálltam vele és most már nagyon hiányzik a mozgás? Nem tudom mitévő legyek? Úgy érzem nekem a séta kevés.

Kép
gyevacska
 
 


Ronmay: hát németben az autópályán apa elaludt egy pillanatra és megnéztük a szalagkorlátot közelebbről.... :roll: a kocsi bal oldala le van gyalulva.. ajtók nem nyílnak. most intézem a casco-t meg a javítást.. :( de szerencsések vagyunk és hálát adok a sorsnak hogy semmi komolyabb bajunk nem esett.

Gyevacska:
hát a mozgás nekem is hiányzott még mikor Nicoval voltam terhes, akkor sokat tornáztam otthon, meg rengeteget sétáltam, aztán mikor kicsi volt görkorival toltam babakocsiban, télen jégkori (az idén kimarad :( ) úszni én csak természetes vízben vagyok hajlandó.. így az uszoda kimarad (fene akar száraz bőrt a klórtól meg gombát összeszedni pláne most..) ... pedig az úszás is nagyon jó! de most hogy már nagy Nico annyit futok utána még otthon is hogy örülök ha le tudok ülni 5 percre.. most határozottan nem hiányzik még több mozgás :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn
Nem semmi! Örülök, hogy jól vagytok! Gondolom nagy volt az ijedtség. Nico nagyon megijedt?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Pedi itt vagy?

Én is Szekszárdon fogok szülni. Melyik dokihoz jársz? Egyébként szekszárdi vagy vagy csak környéki? Én bonyhádi vagyok.

Kép
gyevacska
 
 


Mindenki!

Szerintetek melyik kismama torna jó?

Adryn

hát az úszáson én is gondolkodtam, mert szeretek úszni, meg itt van a szomszédban az uszoda, de valahogy én is tartok tőle mint te

Kép
gyevacska
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Mit főztök ma ebédre?

Én húslevest csinálok, meg rántott halat párolt zöldséggel.

Kép
gyevacska
 
 


Sziasztok!

Adryn, de jó, hogy nem lett nagyobb baj!

Gyevacska, nálunk ma Apukám főz ebédet, nekünk csak meg kell enni. Jól hangzik a ti menütök!

Szép esős hétvégét mindenkinek!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Nálunk rántott sajt lesz, kukoricás rizs, tartármártás! És van husileves is!

Bár már fél2, de még nem ebédeltünk, mert későn reggeliztünk! :oops:

Aztán takarítok, pakolgatok!

Mindenkinek szép hétvégét!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Adryn


:shock: :shock: huha, még jó hogy megúsztátok...nálunk mindig váltott vezetés van ez okból... :roll:

Gyevacska

Én mászok 13 éve, és másztam Rolóval a 30.hétig és most is mászok. Addig ameddig érzem hogy jól esik, ha az a 20.hétig tart addig, ha a 36. akkor addig. Rolónál is éreztem hogy mikor legyen állj. De szülés után 10 nappal már falon voltam. De én nem vagyok százas. A testem jelzéseire hagyatkozom. Sztem aki komolyan sportolt terhesség előtt terhesség alatt se kell abbahagyni csak kicsit máshogy kell azt csinálni...A szüléshez baromi sok energia, erő és kitartás kell, ha egy sportoló ember leáll, mindez odavan és jön az elhízás..de ehhez nem kell terhesnek lenni.
Ha steppeltél, lehet nem a stepp kell neked csak egy lightosabb airobic. Bízz a testedbe jelezz az ha nem tetszik neki vmi. Egy egészséges magzatot nem olyan könnyű elveszteni. Persze fél az ember, de nem kell mert tényleg érzed...
Úszni a 18. héttől fogok mint Rolónál. Pl. azt a 25.hétig tudtam csinálni, mert elkezdett tőle fájni a derekam. 10-17 éves koromig úsztam szal az se áll messze tőlem, csak uncsi :wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok, bocsi, hogy betolakodok, a júniusi topikból írok.
Eladnánk Fisher Price akvárium kádunkat 8kissé már kinőtte a gyermek) irányára 7000.-
Kép
Kép
Érdeklődni: efacsen@freemail.hu címen lehet.

Még egyszer elnézést, és mindenkinek boldog babavárást, könnyű, gyors szülést!!

Lknyuszi

KépKép
lknyuszika
 
 


Sziasztok!
Kislányom kiságyát és babakocsiját szeretném eladni.
Adatok:
2009-ben vásárolt, nagyon keveset használt (kb. 3x aludt benne) Bogi kombi kiságy. 176x68x90. Matracméret: 60x120.
Anyaga: biolakkal kezelt bükkfa a rácsos kiságy része, laminált bútorlap a szekrény és az ágyneműtartó része, cseresznye színű. Fekvőfelülete 3 fokozatban állítható.
Ajtós, fiókos, dupla ágyneműtartós. Heverővé és szekrénnyé átalakítható. A pelenkázó szabadon variálható jobbra vagy balra. Ár: 35.000.- forint.
Bergon babakocsi:
0-6 hónapos korig a baba szemből látható, és egy ötletes megoldás révén, még mózeskosár jelleg is kialakítható. Később a babakocsi hátulról tolható, és sportkocsiként használható. Több fokozatban dönthető a háttámlája. Az esővédő, a lábzsák és a bevásárló háló benne van az árban. A babakocsi alumíniumból készült, súlya 10,5 kg. Könnyen, kicsi esernyő alakúra csukható. Ár: 15.000.- forint.
Érdeklődni e-mailben lehet: s.agnese2009@gmail.com

Kép
Kép
manó201001
 
 


héééééééééééé csajok!!!! mindenkinek elvették a kedvét a reklámok az írástól????? fogalmam sincs mondjuk hogy az ilyenek miért nem a keres-kínál topikba teszi az eladnivalóit...........

Ronmay: mi is váltva vezetünk... csak Mic nem aludt míg én vezettem, aztán mikor én elfáradtam addigra ő is............... és pont akkor ő vezetett.... no de sebaj... megúsztuk szerencsésen, autó szervízben, meggyógyítják, szebb lesz mint újkorában és kész :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn
Na voltál dokinál? Láttad a Babádat?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita: igen még múlt hét csötörtökön :D írtam is ;) minden rendben Vele, akkor volt 2 és fél centis korának teljesen megfelelő, láttam a pici szívecskéjét, és épp pihizett csak picit mozgolódott :D jövő héten meg már 12 hetes uhu :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Tényleg írtad! :oops: Kicsit szét vagyok esve! Leragadtam a balesetnél!

Tegnap voltunk 14 hetesek. 12 hétig 1x sem hánytam, az elmúlt 2 hétben már 4x. :? Hihetetlen :!: :shock:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


ups.. nem semmi... drukkolok hogy mihamarabb elmúljanak már a rosszulléteid!!! szerencsére nekem már ritkábban vannak. nem is hiányoznak egyáltalán! ;) hányni én összesen 3 x hánytam eddig. egyébként híztál már?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Evita: valaki igy jár mint te, sajnos, eddig semmi, aztán a 3. hónap után kezdődik el.
Remélem jobb lesz nemsokára.

Én a 12 hét alatt 3-szor hánytam, ma volt a harmadik, de mindig reggel, amikor még nincs bennem semmi, ugyhogy csak nyál jön, de az sem jó. :cry:

Adry akkor te is jól jártál.

Az itthoni mérlegem szerint még nem hiztam, de a védőnőnél hajaj. És azt irta be a kiskönyvembe. :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!
Ha nem gond, én is csatlakoznék a témához. Március 28.-ra vagyok kiírva. :)

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Petcsilla

Gyere gyere! Csinálj vonalzót! :wink: :lol:
Első baba?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


szia Petcsilla!!! mesélj! ;)

többiek? ki hogy van?

nálam most volt itt védőnéni és ő is áldását adta hogy igenis ÉREZHETEM MÁR MOST A BABÁMAT!!! először nem akartam elhinni, mondván túl korai még, de többször ismétlődött és rákérdeztem, és mondta elképzelhető mert többedik babánál már hamarabb érzi meg a mama :D és csütörtökön 12 hetes UHU :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Én most várom az első babámat, holnap megyek dokihoz, gondolom lesz Uh is. Ilyenkor már lehet Uh "képet" kérni ugye? Már szeretném ha lenne nálam mindig egy kép. :)

Nekem szerencsére semmi terhességi tünetem nincs. Az elején volt görcsölésem és barna folyásom, de szerencsére elmúlt. A doki nem sok jót mondott akkor, de hál' Istennek most minden ok. :D

További szép napot Mindenkinek! :D

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Nem tudom, hogy kell vonalzót csinálni!!!!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Csilla: vannak oldalak amiken könnyű vonalzót csinálni ;)
ilyen pl: www.nagyonbaba.hu www.mamanet.hu , www.lilypie.com ,
www.picibaba.hu , www.playtickers.com stb stb a mamaneten regisztrálni kell de a többin anélkül is meg tudod csinálni. aztán kapni fogsz egy kódot és azt kell itt a profilodnál aláírásként beilleszteni. ha valami nem kerek nyugodtan kérdezz ;) (van ahol több kód van, azt kell ide betenni aminek az eleje és a vége is URL )
egyébként meg a barna folyás még tök természetes a terhesség legelején.. gondolom akkor volt amikor meg kellett volna jönnie.. nekem is volt, Niconál is és most is, de aztán rájön a szervezeted hogy nem kell megjönnie most jó darabig és onnantól ok a dolog :D :D :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


adryn, köszönöm a segítséget!:)
Szóval most már ez is megvan. :) És holnap meglesz a 12 hetes UH.
Remélem minden rendben lesz.

Szép estét Mindenkinek!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Petcsilla Üdv 1 nap különbség van köztünk, én márc 29.-re vagyok kiirva.

Adry: ez komoly? mert én is érzek vmit, már többször is éreztem uazt, de azt hittem, csak a beleim mozognak, és főleg bal oldalt érzem, látni nem látom, pedig figyelgettem magam, csak érzem.
Nekem azt mondta mindenki ez még korai, nem lehet érezni.

Na majd holnap én is megkérdem a dokitól, már alig várom az uhát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Remélem mindenki jól.

Velünk minden rendben. Egyébként én is úgy gondolom, hogy már érzem a kicsicskét és ebben a kolléganőm meg is erősített, aki 1 hónapja szült. :D

Sajnos nincs sok időm a héten gép elé ülni, úgyhogy lehet, hogy csak olvasni foglak titeket.

Holnap leszek 16 hetes. :D Jövő héten AFP.

Kép
gyevacska
 
 


goofyka! Ez nagyszerű. :)
Azt hiszem túl sok időm van, mert nagyon sokszor ránézek az oldalra. :D

Jó éjt mindenkinek!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Sziasztok!

De jó nektek, hogy érzitek már a babát. Én még semmit sem érzek. Mondjuk Flórát is csak a 22. hét körül éreztem először.

Mi jövő héten megyünk AFP-re, rá két hétre meg UH-ra. Remélem, kiderül majd a pici neme.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Goofyka: IGEN LEHET!!! én is azt hittem hogy korai még, (Nicot a 20. héten éreztem először) de többen megerősítettek hogy a második (és többedik)babókat sokkal hamarabb érzi a mama. akár már a 11-13. héttől!!! :D de jó hogy Te is érzed!! :D egyébként pocakomon még egyáltalán nem látszik semmi... :roll:

Gyevacska: boldog 16. hetet!!! :D repül az idő ;)

Petcsilla: drukk az uhuhoz!!! és ha kapsz hozzál képet ;) én holnap megyek :P

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adry ez tök jó! Én Tündit a 17.-héten éreztem elöször, végülis az is korainak számit, minden lehet....
Az én pocakom jaj jaj de még mennyire hogy látszik, ugye amugy is nagy volt, azaz volt inkább és most meg pláne, nem is tudom behuzni. Ugyhogy ugy nézek ki mint egy kismama.
Ép most vettem egy kardigánt, hát vaciláltam, mert túl kismamás voltam benne :shock: de hát végülis az vagyok, nem?! :lol:

Csak kellemetlen mert mindenki azt hiszi már 4-5 hónapos vagyok a hasam méretei szerint és amikor megmondom hogy 12 hetes, akkor jön a válasz, hogy "csak?" utána meg az hogy "ikrek" "hogy ilyen nagy már?"
Mindegy le.....olom, nem érdekel ki mit hisz. Na majd csinálok nektek egy pocakos képet, ha érdekel vkit is.

Vároom a friss képeket a babókról, remélem az enyém sem lesz már olyan maszat és akkor megprobálom feltenni ide.
Ma megyek, drukkoljatok minden rendben legyen. Lassan abba kell hagynom a Duphastont.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka: mennek a drukkok!!! hányra mész? a kellemetlen kérdezősködőket meg nagy ívben xard le ;) :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni ha lehet. :)
Láttam már,hogy létezik a topik, de sajna babonából nem mertem még olvasni sem, nemhogy csatlakozni, az első genetikai uh-ig.
De most már ezen túl vagyunk, így lelkesen jönnék.

Gratulálok minden pocakos társamnak! ;)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Rólunk annyit, hogy van egy csudi édes 2 éves kisfiúnk, Andor, aki már előszeretettel említi minden nap, hogy "baba, bent" és mutat a pocakomra. Persze ezt utána van,hogy eljátsza a sajátjával is.

Sajnos májusban volt egy spontán vetélésem, ezért nem akartam jönni korábban.

Pénteken voltam genetikai uh-on, akkor már a doki nagyobbnak mondta a babát, mint az a naptár szerint volna. Most a szerint csináltam a vonalzóját. Akkor a crl: 73mm volt már, bdp 21 és fl:12mm. Édeseb ficánkolt és a doki szerint kislány! Nagyon örülnénk neki, de persze a legfontosabb, hogy egészséges legyen. Én is kislányt érzek, de hát azért próbálom még nem teljesen beleélni magam, mert lehet kuki nő ott még. Annyira korai volt ez azért még szerintem. :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Én holnap megyek AFP-re, az utolsó UHn picit idősebb vagyok mit a vonalzón, de nem variálok már..
Én 5 napja érzem hogy vki lakik ott benn... :wink:

Gabolino

óó de szeretnénk mi lányt, de sztem fiú...

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay,
Képzeld, mi nem akartuk tudni eredetileg a nemét, hanem,hogy legyen meglepi a szülőszobán, de a doki elszólta magát. Szóval most már ki akarom deríteni, hogy tényleg kislány-e. :)
Amúgy én is érzem már szerintem hétvég óta a pici mocorgását néha, és elképzelhetőnek is tartom, mert Andort már a 16.hét végén 17.hét elején éreztem. Szóval nem első babánál meg ilyenkor szerintem lehet érezni.

Már Afp-re mész? Csjú de szalad az idő.
Én holnap megyek kontrollra a dokinőmhöz (mert a genetikait szonográfus csinálta, nem ő) szóval remélem ott ismét láthatom majd a babukát.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

A mai napom nem volt valami jó! Elmentem dokihoz és csak beszélgettünk. Semmi vizsgálat. Jövő hét hétfőn megyek ultrahangra, kedden vérvételre. Elég fura volt, hogy meg sem vizsgált. :cry:
Holnaptól rohangálok, mert pénteken kezdem a sulit. Utána tanulhatok. gabolino szurkolok, hogy egészséges kislány legyen. :)
Goofyka: én is drukkolok és ne érdekeljen más. :)

Szép estét Mindenkinek.

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Petcsilla,
kitartás a sulihoz!
Sajnálom,hogy nem láthattad ma a babukátokat,de nincs messze már a jövő hét :)
Képzeld,én is pécsi vagyok egyébként. :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok! Eredetileg én is eladni szerettem volna kiságyat és komódot, de aztán nem merem, nehogy a sok reklám elriasszon mindenkit :-) Igy csak őszintén, nagyon gratulálok nektek!!!!!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


gabolino!

De Dunakeszin élsz, ugye? A szülők laknak itt?

Már nagyon várom a hétfőt! :)
Remélem jól vagytok. Ti magándokihoz jártok vagy szakrendelésre? nem tudom melyik lenne jobb. Remélem van erről véleményetek, hogy melyik jobb.

Szép napot!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Petcsilla,
Igen, Pécsett születtem, éltem, tanultam 23 éves koromig. Anyumék, család pedig ott vannak, csak engem szólított messzebb a sors :)
Én annak idején jó dokit kerestem és az ő rendeléséhez igazodtam. Akit Andornál ajánlottak, annak szakrendelése volt, hozzá jártam 18 hetes koromig, majd kiderült, hogy borsos ára van a szülésnek nála (ő mondta, hogy mennyi), mert szerződéssel van kórháznál és ott ennyi és kész. Hát mivel ezt nem tudtuk elfogadni így keresni kezdtem szimpi kórházat itt Pesten, majd az odatartoző orvosok közül nézelődtem kiket ajánlanak. Aztán végül mikor az István kórházat hívtam valami ilyen ügy miatt, akkor ajánlották a jelenlegi szuper dokinőmet, aki akkor éppen a telefon közelében volt. Elmentem hozzá, megfeleltek a körülmények és maradtam nála.
Az más tészta, hogy Andor születése után a magánrendelése átköltözött egy egészség központba, ahol azért elég borsos ára van a rendelésnek, viszont egészségkártyára el lehet számolni.
Nah, ez hosszú lett, bocsesz.

Lényeg a lényeg szerintem, hogy orvosa válogatja,hogy mi a jó. Szerintem a jó orvos a legfontosabb és utána el kell dönteni, hogy az ember tudja-e vállalni azt az összeget, amit esetlegesen egy magánrendelésen elkér.

Adryn,
Ha jól láttam Te nyitottad meg ezt a topikot, ugye? :) Köszi szépen!!!!! :) Szerintem egy ilyen topikot nem jó ilyen korán zárttá tenni, mert pl. én is ugye ki akartam várni a 12. hetet (pontosabban a genetikai uh-ot) és csak utána akartam csatlakozni és nagyon sajnáltam volna, ha már rég elhúzott volna a csapat valamerre.
Szerintem az e fajta fórumnak az a lényege, hogy "bevárja" az idetalálókat. Az meg megint más dolog, hogyha már megszületnek a babák, és utána is eltelik idő és szeretnék zárttá tenni a fórumot, hogy most már tényleg csak a mi kis csapatunk olvashassa a dolgainkat, akkor azt is nyugodt szívvel megtehetjük. Nem?

Tök rossz, hogy ilyen rossz idő van.

Ki merre jár?

Goofyka,
Mesélj, mi volt tegnap? :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Voltam dokinál, nekem magán, jó is meg nem is, ugy fizetős az annyira nem jó, de viszont jobban foglalkozik velem, és tudja ki vagyok ha telefonálok, ma pl össze futottam vele a kórázban és megállt, megkérdezte hogy vagyok stb és ez jól esik.

A baba 54mm-es a nyakiredő 1,2-es, minden rendben van, ugy mozgott a picur hogy csak na. Beintett nekünk a kezével.

Tegnap voltam körzetinél ott lecsapoltak, 4 ampulla vértől megszabaditottak. Ma meg kombinált teszten voltam, ott csak 1 ampulla vért vettek le,,de nekem ennyi is elég volt.

Ma olyan féradt voltam, és nagyon megfájdult a hasam és a derekam.

Gabolino: olyan szép név az Andor, de férjem nem akarja, pedig nekem nagyon tetszik. Köszi az érdeklődést.

Jó lenne a zárt topik, de már igy is a fele elment innen máshova, és alig vagyunk.

Petcsilla: érdekes hogy nem volt vizsgálat, nem is értem miért, és akkor miről beszélgettetek? Ez volt az első orvos látogatásod? Szerintem menj el máshova.

Adryn: oksa! Most már elmondom néhány embernek. azt imádom ha olyanok kérdezik pl régebben amikor még nem voltam kismama, de annak néztek, és olyanok kérdezté meg akiknek szintén volt hasuk :shock: .

Nektek van még vmi rossz tünetetek? hányinger, émelygés, derékfájás, fejfájás, lábduzzanat, viszér, stb?????

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka,
Szuper édes a kép!!! :)
Nekem sem volt ma vizsgálat csak konzultáció, mondván, hogy nincs semmi panaszom. Vizeletet kértek meg vérnyomást mértek. A dokinőmmel meg megbeszéltük a következő hónap forgatókönyvét, meg,hogy van-e kérdésem és kb. ennyi. Én is azt hittem, hogy megvizsgál, de azt mondta, hogyha nincs panaszom, akkor fölöslegesen nem, mert azzal is mindig csak veszélyeztetjük a méhszáj épségét. Még jó,hogy nem tudtam elcibálni a Drágámat, mert ezért fölösleges lett volna eljönnie előbb a melóból. Mondjuk Andor után lehetett azért rohangálni a rendelőben, de megoldottam.
Köszi a névdicséretet Andor nevében is :) Nálunk eléggé negatívan fogadta a család, pontosabban az én családom. De most már megbékéltek vele szerintem.

Tünetek? Érdekes, mert nekem Andorral semmmmmit bajom nem volt az álmosságon kívül. Most viszont.... nem vészes, de azért sokkal intenzívebb. Még a minap is volt émelygésem, és főleg estefelé. Hányni nem hánytam eddig sem (lekopogom). Viszont sokkal érzékenyebb vagyok a szagokra,illatokra is, és inkább kívánom az édeset, mint a savanyút. Andorral pont a savanyúság ment, meg a paradicsomos cuccok minden mennyiségben. De akkor nagy kívánósság azért nem volt.
Hát remélem ez is a lánykát igazolja :D

Nah, eldugulok, mert velem lesz tele az oldal, oszt nem is adta még mindenki áldását a jöttömre :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Nah, visszaállítottam a vonalzómat a naptár szerinti számolásra, mert azt veszi alapul a dokinő is. Nem érdekes, hogy legutóbb majd 1 héttel nagyobbnak látta a szonográfus. így én is jobban tudom követni, ha akkor ezt vesszük figyelembe.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Dehogy is Ganolino, örülünk ha valaki ír! Ugy is olyan kevesen vagyunk itt.
Érdekes hogy nem volt vizsgálat, de nem is olyan vizsgálatra gondoltam, ami a méhszájat veszélyeztetné, de Petcsilla esetében is mivel ő 12 hetes, a minimum egy uh-ra lett volna szükség, meg egy nyakiredő vizsgálatra.
Neked már volt ilyen?

Én a Tündimmel a 17.hétig hánytam napi többször is. Most eddig 4-szer hánytam, de főleg reggel, amikor még nincs bennem semmi. Esténként én is émelygek, szörnyen érzem magam. Mostanában kb 1 hete ha nem eszek rosszul vagyok, tehát állandóan eszek vmit, de folytonosan. Eddig nem hiztam végülis most már lehet. :roll:

Én nem kivánom a csokit, inkább mentolos cukorkákat, tejet, sajtot, savanyut, hideg fagyit, amitől jobban is vagyok.
Huh én a szagokra nagyon érzlkeny vagyok, minden büdős körülöttem. De én most kisfiút szeretnék!
Kiváncsi vagyok nálad tényleg lány lesz-e. És nevetek vannak már?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka,
A csokit szerencsére én sem kívánom, csak inkább édes kaják (ebéd menüje) jöt eszembe. PL palacsinta, túróstészta, császármorzsa...szóval ilyen marha egészséges kaják :D

Nekem múlt hét pénteken volt a genetikai uh, de az a kórházban a szonográfusnál, szóval akkor a dokinőmmel nem találkoztam. Igen, minden rendben volt. Nekem akkor már 73mm volt a crl! :D Remélem nem egy gigalányka lesz :D

Nevünk? Még nem nagyon ültünk le meghitten ezen agyalni, de Andor Blanka lett volna ha nem nő kukija :) Nekem ez a lány név most is nagyon tetszik, de még meglátjuk. Fiú név meg még passz.

Másoknál már vannak nevek? Van aki nem akarja megtudni a nemét csak a szülőszobán? :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

goofyka:Nagyon édes a kép. :)

Ennél az orvosnál most voltam először. Bementem, leültem, megkérdezte, hogy: szedek-e gyógyszereket-vitaminokat, van-e panaszom, hány kg vagyok. A védőnő megmérte a vérnyomásomat, kaptam hétfőre beutalót Uh-ra, kedden vérvételre és kb ennyi. Úgy jó fej volt a bácsi csak nem tudom, hogy nem kellett-e volna megvizsgálnia. Ma beszéltem a barátnőmmel és Ő mondta, hogy mivel megszűnt a Megyei kórházban a szülészet (és Ő oda járt egy dokihoz), ezért a magánrendelésére jár havonta 1X 4000 Ft-ért. És mindig van UH, szívhang. Lehet elmegyek oda, mert nem tartom drágának ezt az összeget, de szülni nem szeretnék nála, mert sajnos arra nem lesz pénzünk. Ez így szerintetek lehetséges? Rendesen fog velem foglalkozni, ha tudja, hogy nem fog a végén a markába kapni semmit, mert nem Ő lesz ott a szülésen?
Sajnos mivel nem dolgozhatok áldott állapotban a melóhelyemen ezért táppénzen vagyok ami elég kevés.
Bocsi a hosszú írásért, nem így akartam! :)

Ja és itt Pécsen ma nagyon szép idő volt, egész nap sütött a nap.

Mindenkinek szép napot holnapra is! :)

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


sziasztok,

mi is tegnap voltunk uhun (elvileg 12 hetes uhu lett volna) de mondta doki hogy valamit elnéztünk legutóbb mert még csak 11 hetes.. úgyhogy jövő héten kellene mennem, de akkor nem leszek mert elutazunk 1 hétre melegebb éghajlatra (elegem van a xar időből, napot akarok és tengert :P ) úgyhogy majd azt követő hét elején uhuz meg a kórházban. nekem 4.3 a crl most.

zárttá válás: én is úgy támogatom mint Gabolino (egyébként üdv, és örülök hogy jöttél ;) :D és persze gratula!!! ) a Nico-s topikomban is akkor vált szükségessé amikor babók már megszülettek (ezután már úgysem akar csatlakozni senki ) és egyéb magánjellegű dolgokat is szerettünk volna megbeszélni (néhányan nem szívesen nyíltak meg nyílt topikban) és ezt a problémát a zárttá válás megoldotta.

Goofyka: édi a kép!!! én is hasonlót láttam tegnap, de nem kértem képet... majd a kórházban :)

Petcsilla: azért nem szeretnek a dokik feleslegesen vizsgálgatni mert vetéléshez és koraszüléshez is vezethet ha birizgálják az embert ;) ha gondod van (pl folyás stb) akkor azt úgyis mondod és akkor megnéz. szóval nyugi. az uhu a lényeg, az meg lesz jövő héten :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Üdv az újaknak!

Én eddig nem igazán voltam rosszul, talán 1-2 reggel volt amikor egy kicsit hányingerem volt, de egy-két háztartási keksszel megoldottam. Kívánós sem vagyok még egyenlőre, bár hallottam, hogy ez jöhet később is. Viszont volt kb. 2-3 hét amikor rá sem bírtam nézni a húsra.

Nálunk úgy van a doki, hogy fel van osztva köztük a város és én pont ahhoz a dokihoz kerültem akihez egyébként is szerettem volna járni, így a tanácsadás is mindig akkor van amikor a dokim rendel, így mindig hozzá járok. Viszont az már problémám, hogy itt kb. 3 éve megszüntették a szülészetet és így Szekszárdra kell mennem szülni. Ott viszont a dokim csak a hét bizonyos napjain dolgozik és nem tudom előre a szülésre is megfogadni, mert ha pl. előtte való nap ügyelt akkor nem jöhet be a kórházba. Ez miatt egy kicsit aggódom, mert nem akarnék más dokihoz menni.

Kép
gyevacska
 
 


Gabolino: nevekkel, hát még nem teljesen vannak meg, ha fiú Benedek lenne, ha lány nem tudom, nekem is tetszik a Blanka és a Bianka, de férjemnek ez sem. Tulipán is tetszik, de az sem lesz sztem igy lány nevünk még nincs.

Nemét meg nem szerettem volna tudni az elején, mert ugy is tudom lányom lesz, de már minél előbb szeretném megtudni, hátha mégis fiu.

Petcsilla: szerintem is mindenkép menj el ahoz a dokihoz, a 4000.- nem sok tényleg, ki lehet birni, aztán meg kérdezheted egyáltalán mit kérne a szülésért, azt nem kell mondani, nem biztos hogy nála fogsz szülni, mert akkor azért nem foglalkozik majd veled. Lehet ügyeletesnél is szülni, minden jogod megvan rá.

Adryn jaj de jó nektek, hogy mentek nyaralni melegebb éghajlatra, nekem is jól esne kis tengeri levegő.
Nem baj 13. héten is megcsinálják a nyakiredőt, nem fogsz lemaradni semmiről.

Képet én szoktam kérni, de már nem is kell kérnem mert automatikusan kapok mindig 4db képet a dokimtól. :lol: Imádom őt! Jófej!

Gyevacska: csak megtudja oldani a dokid, ilyen nincs, nem lehet tervezett szülést csinálni ha csak nem császár, ezt kérdezd meg, mielőtt aggodnál emiatt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


köszönjük a sok jó utat :) összepakoltunk, reggel indulunk, tessék szépen növeszteni a babókat, jók legyetek! majd jövök 1 hét múlva ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: