Új privát üzeneted érkezett!

Vivi!
Ha tudnék vinnék karfiolt! :lol:
De csak találsz majd magadnak vmi megfelelőt és ehetőt! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi

Na látod, hogy sikerült az a vonalzó, nagyon szép lett, ügyi vagy, sztem nagyon jó dolog :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Megjöttünk a moziból!Jó kis film volt. :lol: A következő a Szex és New York 2 lesz,azt már nagyon várom.

Vettem magneb6-ot is,elkezdem szedni,csak nem lesz semmi.
Meg homeopátiás orrsprayt is vettem az allergiámra.Remélem beválik,mert már nagyon rosszul alszom éjjelente. :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

Orsi!
Szép a vonid! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Nekem még mindig be van dugulva az orrom, a terhességem legelején is így volt...kaptam kismama újságokat, könyveket és több helyen olvastam, hogy az orrnyálkahártya ilyenkor megduzzadhat a progeszteron termelődés miatt és ilyenkor eldugul sűrűn...nálam ez így van már egy ideje :!: az allergiásoknak ettől még rosszabb :!: :roll:

A magne b6-ot majd nem a végéig lehet/kell szedni :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Köszönöm szépen!

Gabi!
Jó is a kikapcsolódás.....Én a neten olvastam a Szex és New York 2. kritikáit...és az előzeteswerkwt is megnéztem...naon jó lesz! Lehet elrángatom Apát vagy valamelyik szabad barátnőmet!
Szerintem a MagneB6tól semmi bajod sem lesz....kicsit tuningolod magad még vitaminnal...ennyi!

Képzeljétek, megjelentek rajtam ilyen pici véraláfutások....főleg a dekoltázsomon és a combom külső felén....megmutattam a dokimnak, hogy vajon ez mi a fene, előszőr azt hittem, hogy vmi allergia, de nem vettem semmiből sem újat...sem mosópor, sem öblitő..sem kencék...nem tudtam mitől van!Aztán a dokiközölte velem, hogy kis hajszálerek elpattantak, etől van ez...és elkezdett velem rutascorbint szedetni...és valóban...kezdenek eltűnni, felszivódni és kialakulni sem látok újakat.....ez a gyógyszer érfalerősitő hatású. Sok C vitaminnal....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Ne is mondd már kivagyok!

Orsi!
Én már legalább fél éve nézegetem a bemutatókat,mert kicsit fanatikus vagyok.A sorozatot kb.5× néztem már végig,mert valahol mindíg adják a tv-ben.A mozifilm első részét kb.300×láttam és most is bármikor megnézem,már tudom a szövegét :oops:
Úgyhogy május 27!!!!!!Remélem eltudunk menni a premierre.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi
Nekem a combom belső részén és lent a bokám környékén vannak ilyen lila kis foltok, pár napja vettem észre :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hát lányok nekem amúgy is vannak ilyenek a lábamon,az álló munkától :cry: biztos durvulni fog.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Remélem!!!!
Összeegyeztethető film a cipőmániámmal...hihihi! :lol:
Uhhh, Gabi akk Te tényleg fanatikus vagy!:-D

Orrdugulás: nekem is az elejétől fogva van...nem próbáltam még orrsprayt...de van kinai olajam néha azt szoktam inhalálni....vagy cseppentek zsepire!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy:
Ha durvulna kérd ki az orvosod véleményét róla...... :shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi
Biztosan az álló munkától van :!:

Orsi
Mindenképpen :!:
Én használok orrsprayt, mert másképpen nem tudnék aludni sem...

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lanyok!
Latom jol nekiiramodtatok a nap folyaman...:D
Nekunk jol telt a nap..gyonyoru ido,langyos viz...csak allandoan azon idegeskedtem nehogy a picurnak baja legyen,ugyhogy a furdizest kihagytam:(
Hat a dokirol....az etterem ahol melozok valami szakszervezethez csatlakozott,aminek van orvosi rendeloje(hat az epuletet megtalalni kesz kaland volt..persze a cimet nem tudtam,a tajekoztatot amit adtak kihajitottam meg januarban mivel csak gorogul volt).Itt nem kell fizessek,de mivel sem laborjuk,sem ultrahangjuk nincs,egy masik helyre kell menjek,ami mar fizetos. A heten megyek,marha ossze tudjuk a dokinovel az idopontot egyeztetni. De se meretkezes,se vernyomasmeres,semmi nem volt :?
A labam viszont rettenetes,es ma el is kezdett fajni:( Egy eve elek itt,rengeteget gyalogolok,es persze allomunkat vegzek. Ennek koszonhetem,de hogy mi lesz a vege :?: :?: :?:
Hanyingerem nekem is van. Azt eszrevettem,ha megprobalok valamit kajalni elmulik (10 percre). De semmit nem kivanok,csak a gyumolcsot. Es fozni,hat az nem megy,meg a konyha kozelebe se nagyon megyek :(:( Szerencsere a ferjem fozocskezik,igaz csak az o nemzeti eteleit,es ujabban ezek az egyeduli kajak amiknek az illatatol nem undorodom.Pedig ezeket nem is szeretem :? Ja,es a levesek...Ezeket sem szeretem...De a tejet,joghurtot ,amit imadok nem tudom inni,enni
Na jo ejjt!
nomi77
 
 


Sziasztok :!:

Noémi
Sokat gondoltunk Rád/Rátok, na vajon milyen lehet a tengervíz :?: :lol: Én még életemben egyszer sem voltam tengeren, pedig már annyira szeretnék :!:

Igen, ez nálam is így van, mint ahogy azt már írtam is, hogy kaja után kb. 10 perc és jön a hányinger újra, ma reggel különösen, lehet, hogy az idő is közrejátszik nem tudom, de most esik is meg hideg front is van :evil:

Ezek szerint a férjed nem magyar :!: :?: :wink: vannak ilyenkor olyan kaják, amiket Én is megeszek és előtte soha nem ettem, hát ilyen a terhesség, sok furcsaságot produkál :wink: :roll:

Nekem sem megy le a joghurt, pedig minden reggel az volt a kajám, de most :shock:

Az orvosi ellátás akkor Neked nagyon macera, de reméljük sikerül időpontot egyeztetni :!:

Szép napot :!: vigyázzatok magatokra és a pocaklakóra :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Orsi

Ügyi vagy!
Szép lett a vonalzód! :)

Sajnos én is allergiás vagyok, -de ez nemrég derült ki, még nem tudom, h pontosan mire - mióta minden virágzik: folyik az orrom, vagy éppen eldugul, és viszket a szemem. De igazából nem merek allergia gyógyszert szedni nehogy baja legyen a babának.

Nagy Szex és NewYork rajongó vagyok én is! :)
Most vasárnap adják ebéd után a Viasat3-on. A párom mindig kérdezi:"Ezt a rész már tuti láttad! Biztos ezt kell nézni?" De ilyenkor lesújtó pillantást vetek rá és marad a csatorna.... :D


Nomi

Nagyon jó lehet most meleg tenger melletti helyen! :)
(Itt nagyon borús az idő és esett is este.)
Azt olvastam, h a babák szeretik is ha úszol, vagy fürdesz, mert nekik is kellemes, pláne természetes vízben.
Tervezzük a párommal, h nyáron (június vége) autóval Horvátországba lemegyünk pár napra, és kiveszünk egy apartmant valami csendes helyen.

Ti merre mentek nyaralni? Vannak már tervek?

Vivi

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Mi azt hiszem az idén sem megyünk nyaralni :cry: de sebaj, most vannak más tervek...szeretnénk a kertet is rendbe hozni, füvesíteni még...betonozni...kis kiülőt csinálni...és ilyenek :!: :wink:

Hogy vagytok :?: dolgozol :?:

Én már nyomom a melót fél 7 óta :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy

Sajnos igen. :(
Ma nagyon nyügösen keltem. 6ra járok dolgozni, így 5:10kor csörög az óra, de ma mintha ólomból lennék.
Biztos ez a fura idő...
Te is fáradtan ébredtél?

Majd mi is szeretnénk egyszer kertes házba költözni! Faluról, egy szép családi házból (szülői) jöttem/jöttünk fel Vácra egy kis lakásba, és nagyon hiányzik a kert és az udvar. Majd szépen lassan gyüjtögetünk rá. :)

A hányiger-szédülés nekem a 11. héten elmúlt. Drukkolok, h neked/nektek is gyorsan véget érjen! (Bár igy meg gyorsabban jönnek fel a kilók...)

További szép napot!

Vivi

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Igen, ma Én is nyűgös, fáradtabb vagyok, de az idő annyira változékony, hogy sztem ez is közrejátszik :!:
Ma újra különösen hányingerem van és, ha reggel nem múlik el kaja után sem, egész nap kitart, de még bírom :!: :roll: :wink:
köszi :!: majd csak változik :!: :roll: :wink:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt lányok!

Szex és New Yorkot már a férjem is megnézi,ha úgy adódik.Szerintem megszerette :lol: csak titkolja.

Nyaralni nem megyünk,mert megcsináljuk a gyerekszobát és se pénz se idő nem marad.Sajnos! :cry: De a babaszoba kárpótol,főleg,ha úgy sikerül ahogy tervezem.

Tegnap beszereztem egy felhúzhatós zenélő játékot,mert az egyik barátnőm mondta,h már most esténként rakjam a hasamra és akkor ha megszületik ez a zene megnyugtatja majd.Neki bejött,kiváncsi vagyok. :roll:

Hányinger nekem csak mostanában múlt el,de ugyanolyan válogatós vagyok,mint akkor. :?

Jaj csajok már nagyon várom,h egy héttel később legyen,mert akkor láthatjuk végre a babánkat :lol: :lol: :lol: Olyan nagy lehet már.

Ki hogy áll a nevekkel?Megvannak már?Tudom valakinek még korai,de nekünk is megvan már 2 éve az egyik.
Orsi nektek már biztos megvan.
Nekünk lány megvan,de ha fiú lesz akkor nézegetnünk kell az utónév könyvet :?Férjemnek semmi nem tettszik.

Szép napot mindenkinek-itt esik az eső :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Már nekem is mondta a nővérem, hogy tegyen a hasamra esténként, majd Én is veszek, mert amúgy is nagyon tetszik :!: :wink:

Nálunk is régóta vannak nevek, de annyit nem szoktunk erről beszélni, még egy kicsit várunk vele, hogy mások is megtudják :!: :roll:
Biztos nagy már a babóca :!: :roll: :lol:

Nekem néha szurkálgat egy pillanatra csak vagy a jobb vagy a bal oldalam :!: :?: nem tudom mi ez, de sokáig nem tart :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Ezt az időjárást! :( Alapból is fáradt vagyok ebben az időben, most meg még ikább, mert egy házaspár barátunk volt nálunk tegnap vacsizni, és vagy 11ig voltak nálunk. :-/ Mivel még nem mondtuk, hogy terhes vagyok, majd olyan 2-3 hét múlva a meghívóosztáson, ők se tudják, de szerintem tegnap tutira lebuktam, ugyanis nem ittam egy kort bort se, és ez az eddig megszokott 25 éves mentalításomtól nagyban eltér... :P Be is szóltak, h biztosan terhes vagyok, mi meg a párommal hebegtünk-habogtunk, sztem nem is hitték el... No mindegy!

Látom, sok SATC Fan van itt, én is az vagyok, megvan az összes évad, plusz a film, és én is vagy ezerszer láttam mind a sorozatokat, mind a mozifilmet. A premier ha jól tudom ilyen éfjélkor lesz, sztem azt nem tudnám emgvárni. :P

Ez az orrdugulás nekem is van, de én az hittem, allergiás kezdek lenni...

Szép napot nektek, dolgoznom kell! :(((
presario
 
 


Ja, nyaralás: mi megyünk két hét nászútra Horvátországba :D, aztán még szeptemberben vmerre pár napra. :)
presario
 
 


Presa
gondoljanak, amit akarnak a barátok, majd eljön az idő, hogy bejelentsétek :wink: :roll:
hogy álltok a készülődéssel :?:
de jó lesz nektek a nyaralás :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Nekünk a fiúnév volt egyszerű. Gyorsan megállapodtunk.
Le is írom - (A leendő nagyszülők már igy is nevezik a babát) - ha fiú lesz akkor Barnabás lesz a neve.

Ha lány, akkor egyenlőre ott tartunk, h Natália. De ez kemény küzdelem eredménye.
A férjemnek ugyanis kicsit fura izlése van lánynevek terén.

Képzeljétek nekem azt mondta a doki, h amikor meglesz az AFP eredménye, csak akkor menjek köv UH-ra. (az kb. a 19.hét.)
Addig ki sem birom! :(

Ez egyébként olyan érdekes, nekem volt a 12.heti UH, most lesz az AFP (máj.20.) és utána a 19. heti UH. De közte semmi.
Neked Gabi, akkor van 16.heti is, ugye?

Ti fogtok menni majd 4D UH-ra? (Én szeretnék majd, de még látjuk...)
Ha igen, akkor hányadik héten?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Presa

Mikor lesz a lagzi?
Megvann már a ruhád?

A barátokkal/rokonokkal ne foglalkozz! Majd megmondod nekik amikor te jónak látod! Meg kell, h értsék.
(Mi is titkoltuk a 12.hétig, és miután a fönökömnek bejelentettem, utána engedtük terjedni a pletykát. :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Június 26án lesz!

Persze, megvan már a ruhám. A polgári is, meg a templomi ruhám is. :) AMi bosszantó, hogy vettem az Artz Modellbe 50 000 ftert egy gyönyörű menyecskeruhát, ami már most nem jó mellben, vissza nem adják a pénzt, ott kell levásárolnom, és más ilyesmi menyecskeruhájuk nincsen. :-/ Így jártam!

Szervezéssel jól állunk, hiányzik még:

fotós, torta, pia, sütik, tánctanár. Nagyjából ennyi, azt hiszem! :)
presario
 
 


Vivi
Nagyon szép neveket választottatok, kedvenc lánynevem a Natália :wink:
magánba jársz :?:
Én most megyek a12 hetes uh-ra kedden és akkor 4D is lesz, Én mindenhova magánba megyek, pedig az egészségügyben dolgozom :!: :roll: :wink:

Presa
Hát jól megjártad :shock:
biztosan nagyon szép leszel és jó lesz az egész mulatság, gondolom már nagyon várjátok :!: :wink: majd fotókat kérhetünk priviben :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Presa
Most olvasom csak :shock: tánctanár :?: :?: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jaja, de csak ugy, hogy van egy ismerősöm, aki tanctanár, és vele táncolnánk 4-5 alkalommal a lagzi előtt, ugyanis baromira nem tudok táncolni, és érzékem sincsen hozzá, ezért nem árt egy kis gyakorlás. :D

Persze, küldök majd szívesen fényképeket. :)

Többiek, ti gondolkodtatok már neveken? Mi még nem igazán. :-/ Azaz csak én! :D De én már vagy fél évvel ezelőtt is írtam egy listát csak ugy poénból! :)))
presario
 
 


Sziasztok Lányok!
Phuu, de nem jól keltem ma....hasmenés+hányás...basszus elkaptam párocskámtól......Remélem nem lesz komoly!Most kekszet eszek:-(
Nekem a 12. héten is csináltak 4Ds ultrahangot,és most a 18.héten is.....nagy átalakulások ezalatt a 6 hét alatt, majd meglátjátok....Én már ezen az utolsón láttam, hogy Kicsilány tiszta Apucija...:-D
Nevek:
Hmmm, nálunk is fura izlése van a páromnak....de egy lánynevünk van Dalma.....azért talonba választunk majd fiúnevet, nehogy mégis meglepődjünk majd a szülőszobán.... :lol:
Mi az első pillanatttól kénytelenek voltunk elmondani a családnak, mert a tüneteim sajna elég látványosak és erősek voltak...ráadásul rajtam már 7 hetesen is lehetett látni, hogy Babó a pocakban van....mert addig feszes, enyhénkockás hassal rendelkeztem....és nagyon hamar dudorodni kezdtem...!
A melleim meg már most 3 szor akkorák, mint alapjáraton, képzelhetitek Apa ujjong rendesen!!

Presa:
Borról, a nödokim folyton nyaggat, hogy alacsony a vérnyomásom....amióta az eszemet tudom mindig az is volt....azt mondta, hogy igyak meg napi 1-2 deci vörösbort....persze Én bepánikolva mondtamneki, hogy terhesen NO alkohol....ő meg letolt, hogy nem tudom mire való a placenta??? Azt mpndta simán egy nap elkortyolgathatok ennyit, úgy hogy Babónak nem lesz baja...aztán utánanaéztem és vaban a placentánk erősebb és ellanállóbb, mint azt gondoltam volna!!Hát erről ennyit....
Azért megsúgom.....nem iszok bort....ha alkalom van belekortyolok a pároméba!Vérnyomás továbbra is a béka segge alatt....:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Feszes, enyhén kockás has...de irigyellek. :( Én amugy elég jó alakú lány vagyok, meg vékony, de hasammal nem bírok. El is neveztem már Bendőnek. Ha hízok, az fix, hogy odamegy. De csakis oda. Legalább most pár hónapig nem kell majd ezen aggódnom. :)))

Megint ég a gyomrom, amitől azt hiszem, hogy éhes vagyok! :-/
presario
 
 


Presa
Akkor gyakoroljatok, de csak óvatosan :!: :wink:

Orsi
van most calici vírus, szegénykém, jobbulást, reméljük nem lesz komoly :!: :roll: :cry:
nálam 3 hét alatt is nagy változás volt uh téren, mert Cipike 3-szorosára nőtt, akkor 6 hét alatt :lol: :roll: :?:
nem raknál fel egy pocakfotót :?: már biztosan jól látszik :!: :wink: úgy szeretem nézegetni :!: :wink:
Én is hallottam, hogy a vörösbor nem árt néha :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én sokat híztam az utóbbi két éveben a hormonoktól és nem jártam tornázni, mint előtte, de úgy voltam vele már bárcsak sikerülne :!: :wink: nem mertem soha a hasam terhelni :!:
most is már elég jó súlyban vagyok a magasságomhoz képest, majd a védőnő biztosan kekeckedik, mert azt hallottam mániájuk a súllyal szarakodni :!: :?
nekem mindig is volt hasam, a mi családunk olyan "hasas" fajta, ha ettem azonnal meglátszódott :!: :wink: most meg így a 3. hónap vége felé látszódik a babó miatt :!: :lol: de vártam már édes istenem :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Presa

Szegény!
Biztos szuper lesz a lagzi! Hányan lesztek?
(aztán ne hagyd majd magad elrabolni! :D )

Suzy

Köszönöm! :)
Magánba járok én is. Igazából az a jó benne, h mivel időpontra megyek így csak kb. fél óra várokozás van. Meg a dokim igazán rendes. Nincs az embernek az az érzése, h rögtön szeretné rendelőn kívül tudni őt, hanem mindeg meghallgat!

Orsi

Mielőbbi jobbulást!
Én sem merek alkoholt inni, pedig hasonló a helyzet, mint nálad. 110/65-őt mért a védőnő múltkor. (Kérdezte, h ébren vagyok-e...)
A Dalma nagyon szép név! (Nálam is listás volt, de ismerősünk kislánya sajnos Dalma...)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hát igen. Én is középiskolába voltam utoljár vékony! :D
Bár az esküvőre (2009.aug.) ismét visszafogytam. De azóta megint fel. Igazából az a rossz, h nagyon kicsi vagyok, így már 1-2kg is látszik. (de ennél több szokott ugrálni fel-le...) És ami szörnyű, h mind a pocimon...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Hál'istennek tudok magánba menni (anyagilag), mindenre van idő, kérdezhetek, egy listával szoktam menni :lol: mindenre választ kapok mindig, mondjuk nagyon régóta ez a nő az orvosom és bármikor fel tudom hívni akár telón is, még soha nem hagyott cserben :!: :roll:
van uh-ja is, ami megint csak egy kincs számomra, minden egy helyen van és ez nekem nagyon fontos :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Én is kicsi vagyok 158 cm és nagyon látszik a hízás, de sebaj majd lefogyunk :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Úgy legyen! :D
Én is annyi vagyok! :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Presa:
Ne irigyelj....Én meg mindig olyan jó kis nőies pocót szerettem volna...de a család sportkattant uhhogy muszáj volt nekem is belevetnem magamat....
És a jelenlegi párkapcsolatom előtt volt egy 6 évig tartó kapcsolatom, ami 3 és fél év házasság vol, de sajnos elmúlt...igy miután elváltam singliként újra a munkának és a sportnak éltem...Meló előtt futás 10km....meló után kangoo vagy spinning, úszás, a hétvégén fallabda...és rendszeres kirándulás, hegymászsás a sinlitársasággal!!!Levezettem...
És a váléásom is ocsmányra sikeredett kedves exférjem jóvoltából...szóval...égettem a zsirt rendesen!
Lagzi---lagzi....az jó muri!!!!

Suzy:
Teszek fel majd képeket, legalábbis igyekszem....mert ahogy már irtam nagy számitógépzseni vagyok!!!!:-D :lol:
Babóka a 18 hetes uhn ezerrel szopizta az ujját...és olyan frimaszokat végott, hogy ehyszerre sirtam és nevettem...a boldogságtól! Ráadásul olyan kis kecses mozdulattal mutatta meg a punciját, hogy majd elaléltam..a dokim mondta is "ohhh, ez elég nőies volt, nemde?"
Persze rém büszke voltam a punásomra..... :wink: :D

És nincs baj a felszedett kilókkal sem, hiszen...minden van valamiért...ezért a kisemberért akit a szivünk alatt hordunk!!!!És ez a legfontosabb most, tök mindegy ki hány kilót és miért....kell és kész!!!!:-)

Vivi:
Tölem is mindigezt kérdezik....nem fáradt, álmos, aluszékony....kicsit idegesit már....de ez van!nem fogok beszedni semmi mesterséges tabit, hogy kicsit felmenjen a vérnyomásom!
Igen, szép név és illik a vezetéknévhez is...mert iyg a monogramja D. D. lesz....:-D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nektek nem fáj többször a fejetek, mióta terhesek vagytok?

Nekem ilyen ebédidő tájban szokott kicsit kilenni a bundám, rámtör émelygés, attól meg ásítok, meg ilyen szédelgés is. Aztan elmúlik. Ilyenkor iszom egy finom kis lightos tejeskávét. Az segít.
presario
 
 


Lehet, átlépek egy határt, de nem vagytok fent wiwen, vagy ilyesmi? Mert engem nem zavar, ha személy szerint is tudjátok, ki vagyok. :)
presario
 
 


Sziasztok Barikák :lol: :lol: :lol:

Kaptam Szuzytól egy fülest, hogy nyitott egy topicot itt, és gondoltam benézek :lol:
Még nem tudok csatlakozni, na de majd lombik után jövök :lol: :lol:
Addig az ajtóban várok....sietek :lol: :lol:

Puszillak titeket, vigyázzatok magatokra :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Presa
Nekem pont az ellenkezője, mióta kismami vagyok nem fáj a fejem, előtte sokat fájt :!:

Nekem a mai hányinger kitart még mindig rosszul érzem magam, már azt sem tudom mi a fenét egyek, de úgy érzem haza kell mennem és vízszintesbe kell lennem :!: :shock:

Én nem kávézom, mert utálom a szagát is, egyébként délután akkorát szoktam aludni, ha nem megyek a második állásomba :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty
Az ajtó nyitva, várunk nagy-nagy szeretettel :lol:

Annyit azért meg kell írjak nektek Csajok egy fantasztikus lány ez a Betty, már időben szóltam neki, hogy van ez a topik, siessen...várjuk, rengeteget segít, lélekben, tapasztalat útján, bármiben fordulhattok hozzá...régi "játékos" már :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Köszi Szuzy :wink:
nna de télllleg kussolok Kép

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nah visszatértem, aludtam egyet....de nem vagyok túlságosan jobban.... :cry:

Presa: elviekben a fejfájás a terhességgel jár, mivel változik a testedben a nyomás...elvileg a vérnyomásunknak is feljebb kellene mennie....ez is okozhatna fejfájást...
És érzékenyebbek leszünk a frontokra...szóval ez tényleg egy másállapot!

Betty! Üdv Neked! Hajrá Lombik!!!!!!Gyere!

Suzy: Mai napra Nekem is visszatértek a régi tüneteim.....hajjaj....jobb nélkülük....:-D

Én fent vagyok iwiwen is és facebookon is, ha gondoljátok naon szivesen......:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Király! Én is mindkettőn vagyok! Kisari Anna néven, és Johnny Depp van a wiwen kezdő képnek! :oops: :D
presario
 
 


Fehér kabát van rajtad a facebookos képen??:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


:x iwiwet ismételten nem tudom megnyitni.....Rosszzz!! :x

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Igen, és napszemcsi! :)
presario
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: