Új privát üzeneted érkezett!

Helló, Evi! Helló, Flóra! (Vagyis Ildi!) :P Jó reggelt!

Nekem végül is frankón megjött, úgyhogy most már baromi kíváncsi vagyok, mi lehet a bajom.
Flóra, remélem, sikeres volt a katonásdi! Egyetek tökmagot, tofut, szotyit, fokhagymát, búzacsírát mind a ketten! A többiek is!
Majd jelentkezem, ma tök hülye napom van, idegbeteg is vagyok a megjövés miatt, meg ofő órám is lesz, azt utálom. :evil:
Kellene valami finom sütit ennem, annyira hiányzik. Így szokták az emberek elfelejteni a bút. :D
Puszi
Majd du. jövök.
Szilzi, remélem, nem jött meg!

KépKép
benó
 
 


Sziasztok Csajok,

nem jött meg! De úgy érzem megfog. Olyan érzés van a hasamba, a hőm is leesett, úgyhogy... Nem baj, ((( :( :( :cry: :cry: ))) ha kismami lennék én is lehet eltűnnék, mint tancsu77 és Betthee! :cry: :cry: :cry: :cry:
Évi ez tök jó, hogy becsatoltad a jogszabályokat! Itt olyan értelmesen van leírva, nincs agyonkomplikálva az egész.
Benó, kiváncsi vagyok mit mond majd a dokid! Én most annyiból irigyellek, hogy már elindult a egy új remény hónapod én meg csak várok, várok... Szóval én búzát, zsázsát csíráztatok otthon. Mostanában salátákhoz szoktam tenni, de ha van valami jó ötleted, szívesen venném a receptet.
Flóra, én is drukkolok a "katonáknak"! Azért még csak hábprúztsd őket kicsit! Mindent bele!

Kép
szilzi
 
 


Csináltam egy új vonalzót is, mert a másik csak reményt ad... :(

Kép
szilzi
 
 

 
 

Beno mostanaban ra vagyok kattanva a szotyira. :D Egyfolytaban szotyit ragcsalok.Mar a parom is azt mondta hogy fuggo lettem!Lehet hogy a kis szervezetem tudja hogy mire van szuksege? :roll:

Szilzi ne keseredj el!Most hogy jon a tavasz jobb kedved lesz es biztosan jonni fog a baba is mindenkinel!Nem hiaba mondjak hogy a tavasz csodakra kepes! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ez így van!!! :D :D Nem vagyok ám nagyon elkeseredve! Most komolyan! :lol: :lol: Majd jön a babám, ha úgy érzi most már minden ok! Májusban esküvő, munkahelyen felfordulás, lehet, hogy úgy érzi, na neee, nekem erre semmi szükségem! :D És valahol igaza van...
Ezzel teljesen megtudom nyugtatni magam. Hülyeség???? :shock: :shock:

Kép
szilzi
 
 


Nekem tavaly volt az esküvőm, és én is szerettem volna addigra babás lenni. De nem sikerült. :cry: Úgy gondoltam, biztos tök rossz lenne ruhát találni, meg különben is, mindennek megvannak a maga ideje. :x Tudom, hogy nem megnyugtató. Én, tudod, mivel nyugtatom magam? Azzal, hogy megmaradt a tesztem, mivel nem használtam el! :P :P Spóroltam! :P :P Egyébként te még simán lehetsz babás májusig! :lol: :lol: :lol:
Evi, király a szotyi, szerintem is tudja a szervezeted, hogy mit akar! Én a múltkor állandóan túrót akartam enni! Teszek majd fel búzacsírás recepteket!

KépKép
benó
 
 


Szilzi ez nem butasag.Szerintem is tudni fogja a babim ha itt van az o ideje. :D


En most allandoan a sos eteleket kivanom.Edesre ra se tudok nezni.Regebben turos taska,kakaoscsiga volt a reggeli most meg csak a sajtos pogi,sajtos croissant meg azt a sutit se kivanom amit en sutok.Es mar a 3 az 1-ben kavemat is cukor nelkul tudom csak meginni.Pedig en aztan mindent edesen szeretek! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nekem nem maradt meg a tesztem, elhasználtam :D A fene nagy kiváncsiságom... :D :D
Ha megnéznétek a ruhámat (korábban már küldtem képet, de azóta változott), átküldöm az oldalcímet és a ruha számát.
www.eklektikaszalon.hu, Morilee ruha: 2164

Milyen?

Bármelyikőn simán lehet babás májusig!!!! Legyen ez a nászajándékom Tőletek! Mit szóltok hozzá? :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Nekem nem tudja megnyitni az oldalt. :cry:

Miert valtozott?Nekem nagyon tetszett a masik!Talaltal egy olyat ami jobban tetszik?

Nekem jo!Megigerem hogy mindent megteszek azert hogy negkapd a naszajandekot! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Megneztem!Ez is nagyon szep! :wink: :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Azért változott, mert ugyebár én nyertem egy ruhakölcsönzési lehetőséget... Aztán történt egy üzletvezető váltás és mikor jelentkeztem, hogy akkor én most felpróbálnám mégegyszer, senki nem tudott rólam semmit! :evil: Elöntött az ideg és a pánik, elmentem, elrendeződött minden, igen tényleg nyertem, de aztán megpróbáltam ezt a ruhát és ez talán picivel jobban tetszett mint a másik. Ennek szépen díszített a szoknya része is és van pántja. Én tartottam picit a pánt nélkülitől, mert féltem hogy el vagy lecsúszik. +olyan kontyot néztem ki, amibe nem lehet fálylat tűzni, mert nagyon laza (illetve állítólag csak annak néz ki) és ehhez a ruhához nem is illene már a fályol. Az már szerintem sok lenne.

Na a ruhámat kiveséztük! :D :D Ez sem topik téma :D :D

Várom a nászajándékot és nem haragszom meg ha előbb megkapom!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Kedves Ruhások! :P
Még nem néztem meg a ruhádat, de biztos gyönyörű, és biztosan te is az leszel! :P Majd egyszer, ha találkozunk személyesen, de előtte is lehet, leírom az én Mr. Bean-es esküvőmet. :P Egyébként király volt! :lol: A nászajándékban én is benne vagyok! :P :P Hányadikán lesz az esküvő? Lehet, hogy ezt már tudni kellene, de sajnos, az elejéről lemaradtam! :( Akkor még nem ismertelek benneteket! :cry: Le van ejtve, hogy mi topictéma és mi nem! Vagy ezt megmondja valaki? Na, ne má'! (ahogy a gyerekek mondanák az iskolában; egyébként mondják is mindenre)

KépKép
benó
 
 


Szilzi, hát ez csodaszép! Nagyon irigyellek! Majd elmesélem, miért. Most megyek, mert állítólag közben főzök.

KépKép
benó
 
 


Május 24-én lesz a Balaton parton. Én balatoni leányzó vagyok és oda szeretnék visszaköltözni, ha meglesz a baba. Én imádok ott lenni, de a párom miatt hajlandó voltam kimozdulni! :) De szeretném, ha a gyerekemnek is olyan jó gyerekkora lenne mint nekem volt! Vessetek meg érte! Ezt csak azért írtam, mert sokan próbálták megmagyarázni, hogy itt Pesten mennyivel több lehetőség van... Majd ha nagy lesz, keresheti itt a lehetőségeket, de míg kicsi...

Kép
szilzi
 
 


Tök jó lehet a Balatonnál felnőni! :P :P :P Nem vetlek meg érte. Az én tesómék egy Pesttől kb. 50 km-nyire lévő faluban laknak, és szeretnek ott élni, mert nincs nagy forgalom, a gyerek (az egyik, mert a másik ovis) 15 fős osztályba járhat, és van idő rá, és van lehetőség zongorát tanulni meg mindenre. Fontosnak érzi magát a gyerek és nem egy káposztafejnek. Pesten én biztos, hogy káposztafejnek érezném magam, de nem tudom, mert én meg kisvárosi vagyok. Szerintem majd nagyfiú/lány korában elmehet, ahová csak akar, és majd visszajár hozzád a családjával nyaralni.... :P tök szuper. Én is megyek!

KépKép
benó
 
 


Látom, hogy kicsit megnövelted a vonalzód hosszúságát. Jól tetted. Mikor volt utojára 35 napos? Na, mindegy, ne éld azért bele magad, jó? :P De én nagyon szorítok! Én az esküvőmön (csak hogy másról írjak) 3 kontaktlencsét tettem egy szemembe, mert azt hittem, hogy az egyik kiesett, a másik meg 2 lett egyszerre! :wink: Nagyon gáz volt, folyott a szemem az esküvőn :shock: (Más nem látta ám, remélem legalábbis.) :P Aztán: a kis drága 9 éves keresztlányom (akkor 8 éves) abroncsát, vagy hogyhívjákját elkértem, mert átlátszott a szoknyám. Az abroncs meg baromi rövid volt, idétlenül néztem ki. Még jó, hogy csak a rokonság jött (30 fő), és ők letojták. A nők azt mondták (elnézőek voltak velem), hogy milyen szép vagyok, a férfiak meg ilyeneket hál' Istennek, nem vesznek észre! Aztán: a házasságkötő teremben nem adtuk le a gyűrűket, hanem csak a gyűrűtartó rózsát, gyűrű meg az ujjunkon maradt, és amikor mondta az anyakönyvvezető, hogy "és most húzzátok egymás ujjára...", akkor téptük le az ujjunkról. És: majdnem pofára estem az anyakönyvvezetőnél a lépcsőn. Látszik a felvételen is.
Király volt!!!!! :P :P :P Nem is én lennék, ha nem ilyen lett volna! Már alig várom, hogy a terhességem alatt is bénázhassak valamit. :P :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Ja, azt kifelejtettem, hogy ott van egy lakásom, itt meg albérletbe élünk. Azért ez sem mindegy...

Gyere csak, várlak szeretettel! Miután megszültem babót, várok midenkit egy Balatoni nyaralásra. :D :D

Kép
szilzi
 
 


Húha, szavadon fogunk!!!!! :P :P Csak jönne már az a babó! :P :P Tényleg nem mindegy, hogy az albérletre egy csomó pénzt elköltötök! :evil: Egyébként a leendő férjed dolgozik Pesten, és azért kellett oda költöznötök?

KépKép
benó
 
 


Húúúúú Benó,

itt most leírtál mindent amitől én tartok. Legalábbis majdnem, még van egy pár parám... :) Nálunk nagy esküvő lesz, kb 150 fő... nem akartunk ekkorát, sőőt egy szigetre szerettünk volna menni, de aztán a hagyomány tisztelet előtört. És így jobban is járunk :D :D :oops: :oops:

Kép
szilzi
 
 


Szia, Szilzi, ne aggódj, ilyenek csak velem fordulnak elő! :P Úgy elszomorodtam, olvastam valamelyik topicban olyan sztorikat, hogy hogyan mondták el a pasijuknak, hogy terhesek meg ilyenek... :oops: Rohadt élet! Na, jó, bocsánat, befejeztem. Mi a helyzet veled? Hogy érzed magad?

KépKép
benó
 
 


Párom is vidéki, de itt dolgozott és én hoztam meg az áldozatot, hogy kipróbáljuk tudunk e egyáltalán együtt élni. És bejött! Legalábbis legtöbbször így néz ki :D :D :D Te merre laksz? Mióta vagytok együtt?

Kép
szilzi
 
 


Hogy nőnek érezzem, nőnapon::::::::::::::::::

Kép
szilzi
 
 


Így pontos::::::::::::::::

Kép
szilzi
 
 


Én Százhalombattán, Pesttől nem messze. Augusztusban leszünk 9 éve együtt. Mi ez az új vonalzó, kérem szépen? :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Kibabrált velem a rendszer, esküszöm többet nem küldöm el.

Kép
szilzi
 
 


Remélem is! :evil: Kérem szépen a 35/35-öst! :P :P

KépKép
benó
 
 


Egyébként Evinek is hamarosan drukkolhatunk, úgy látom, már csak 10 napja van hátra! Tök jó, hogy mindig van mire várni. Én jövő hét szerdán megyek az orvoshoz. Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog tudni mondani. Valószínűleg aznap még semmit, ugye?

KépKép
benó
 
 


Milyen vizsgálatokra mész? A párod is megy?

Hát a vonalzóval ez történt... Ez egy sz...! De ami igaz az igaz :x :?

Kép
szilzi
 
 


Ez mit jelent, Szilzi? Megjött???????? A francba! :evil: :evil: Egy normál nőgyógyászhoz megyek, akinek az asszisztense azt ígérte, egy csomó pénzért komoly vizsgálatokat végeznek majd rajtam (van-e peteérésem, jó-e a nyálkahártyám meg ilyen hülyeségek). Egyedül megyek, vagyis egy barátnőmmel, ő más miatt. Lehet, hogy megint van "csendes meddőség" nevű fertőzésem, ami tavaly év elején is volt, amikor elkezdtem ezt az egész babaügyet. :evil: Többiek hol vannak vajon?

KépKép
benó
 
 


Szilzi, én a helyedben csinálnék egy esküvői vonalzót is. :P Szerintem a lilybigyón van ilyen.
Miközben itt írogatok, készítettem egy sütiszerűt a fogamzáselősegítő könyvből. Finom lett és nem nehéz. Szotyis kenyérnek is nevezhetnénk. Nem volt nehéz tényleg elkészíteni, bár egy kicsit több sót tehettem volna bele. Majd leírom a másik topicba. :roll:

KépKép
benó
 
 


Flóra szerintem a katonákat "igazgatja"!
:oops: :D :oops: :D
Ok, csinálok esküvőit is, aztán azt is beteszem ide... A végén csak összekevere a dolgokat! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Benó, melyik a te főzős sütős fórumod? Szeretnék írni egy receptet :) :)

Kép
szilzi
 
 


Erről arról csak regisztráltaknak: Egyszerű receptek (amíg várjuk a babát)!
Írj receptet, már alig várom!

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,itt vagyok! :D

Jaj szilzi már alig várom azt a nyaralást!De jó is lesz! :D :D :D
Hát ez a ruha ügy nem volt épp stresszmentes de a lényeg hogy megoldódott! :wink:

Beno nem volt semmi az esküvőtök de legalább nem volt unalmas!És szerintem ezekre a bénázásokra olyan jó visszaemlékezni nem?10 év múlva ezek lesznek a legszebb emlékek! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Azt a topicot én is olvastam.Ott is hagytam gyorsan!Pedig megfogadtam hogy nem fogom tragédiaként értékelni hogy másnak már van gyereke nekem meg még nincs. :? De nem megy. :oops: :cry:

Ja még egy rossz dolog ezen az oldalon:nincs kedvencek így mindíg keresgetnem kell a topicokat.Bosszantó.A kényelemhez hamar hozzá lehet szokni! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szia, Evi! :P

Örülök, hogy itt vagy! Én totál függő vagyok, állandóan a gép előtt ülök, ha otthon vagy a suliban vagyok. :D A férjem enyhén szólva hülyének néz. :roll: Azt mondja, inkább valami szexi cuccban flangálnék! :P Nade a ciklus 3. napján?! Teljesen felesleges. :cry: Mi újság?
Én is várom a babás nyaralást! Az esküvői előkészületekről szívesen olvasok, jó arra készülni lélekben, úgyhogy írjatok! Te is most mész férjhez, nem, Evi? Bocs, ha ezt nem jól tudom. :oops: Az esküvőnk szuper volt, tényleg, nem gáz, tökéletes buli volt így is. Szerintem én elbúcsúzom, férjuram most fürdik, azért tudok írni, egyébként inkább bezárnám, mert ő zár be engem lassan valahová.
Jó éjt nektek!

KépKép
benó
 
 


Sziasztok, szép hétvégét!
Ma csak este írok, jönnek a keresztlányaink, programokat szervezünk nekik. Puszillak benneteket!
Szilzi, remélem, minden oké, nem jött meg!

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,
Mejött... úgyhogy a vonalzóm úgy pontos ahogy van! :evil: :evil: :evil:
Én nem olvasok ilyen topikokat, mert egy idegen emberre tök féltékeny tudnék lenni. Így is, mikor a barátnőm bejelentette, hogy terhes, teljesen rosszul voltam, igaz, csak pár percig, de azért nagyon rossz volt. Nem rossz indulatból, de én akarok babát, nekem lesz esküvőm!!!! :oops: :oops: Na azóta az Ő esküvője három héttel előbb lesz mint az enyém :D :D :D Nem kívántam neki egy percre sem rosszat, félre ne értsetek, de irigyeltem nagyon... :( :( Ez gáz?? A három igaz barátném közül az egyik, rossz vagyok? :shock: :shock:

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap elolvastam mindent,deírni már nem volt erőm. Igazatok volt, el voltam foglalva a katonákkal. Párom délután aludt,mikor én megjöttem munkából. Este 8-kor szépen mellébújtam ébresztőként. Aztán küldtünk a harcosoknak utánpótlást. :D :oops:
benó: Tökmagot szoktunk enni,meg mindenféle magocskákat. Nekem most szénhidrátmentes étrend kellene. Ilyet nem tudsz véletlenül? Esetleg vmi forrást,ahol utánanézhetnék.
Szilzi: Sajnálom,igazán. Hát,akkor majd megint együtt reménykedünk a köv.hónapban. Majd benó receptjei talán segítenek. :)

Kép
flóra 11
 
 


Betthee! te hová lettél? Mi van veled? Jelentkezz! Tudni akarunk rólad. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


szilzi,látom be vagy jelentkezve. Itt vagy?

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra,
remélem a katonák csatát nyernek ebben a hónapban! :D :D
A Jónásban jobban bízol mint a pé-ben?
Én csírákat eszem mostanában és eddig is tudtam, hogy egészséges, de most találtam róluk egy cikket, mindjárt becsatolom ide.

Kép
szilzi
 
 


A zsenge hajtásokban szénhidrátot és zsírt alig találunk, ugyanis a zöldség- illetve a gabonamagvak csírázás közben maguk is sok szénhidrátot és zsírt használnak fel, így ezeket a tápanyagokat a magnövény feldolgozza, a keményítőt pedig jórészt glükózzá és gyümölcscukorrá alakítja. Ebből fakad a csíranövények kellemesen édeskés íze.

A csírák élő élelmiszerek, fogyasztásuk így rendkívül fontos, különösen a vitaminszegény hónapokban, hiszen kiváló forrásai az A-, B-komplex, C-, D-, E-, G- és K-vitaminnak, valamint számos ásványi anyagnak (kalcium, magnézium, foszfor, kálium, nátrium és szilícium), ráadásul ezek természetes formában vannak jelen, így a szervezet könnyen fel tudja használni.
Otthoni csíráztatás

A csíráztatni való magokat kertészetekben vagy bioboltokban szerezhetjük be. Érdemes a bio, vagyis vegyszermentes magokat választani.
Helyezzük a csíráztatni kívánt magvakat műanyag, üveg- vagy agyagedénybe, és áztassuk be langyos vízbe 4-12 órán át. Ügyeljünk arra, hogy a magokat ne érje erős napfény.
Ha a mag héja már megpuhult, helyezzük nedves papírtörlőre, és fedjük le szinté nedves papírtörlővel, hogy viszonylag sötétben legyen.
Az edényt öblítsük el minden nap, egyrészt azért, hogy biztosítsuk a folyamatos nedvességet, másrészt így elkerüljük a penészedést.
A csíranövénynek, amelynek már friss, zöld hajtásai vannak, szüksége van az éltető napsugárra, ezért néhány nap múltán kitehetjük a konyhaablakba.
A csírákat fejlettségi fokuktól függően, illetve ízlés szerint 2-10 nap múltán szüretelhetjük!

A legjobb csírák
Bab-, szójabab- és borsócsíra
A hüvelyesek csírái jó hatással vannak a szívre, magas rosttartalmuk nagyszerűen szabályozza a vérnyomást. A bennük lévő sok vas segíti a vérképzést, E-vitamintartalmuk szépíti a bőrt.

Brokkoli- és vöröskáposztacsíra
E csírák vértisztító, bőrtápláló, keringésjavító hatással bírnak, jót tesznek a csontoknak, a látásnak és az emésztésnek, valamint csökkentik a daganato betegégek kialakulását is.

Búzacsíra
A búzacsíra nagy mennyiségben tartalmaz A- és C-vitamint, kálciumot, magnéziumot, vasat, kobaltot és antioxidánsokat. Kiváló méregtelenítő hatásának köszönhetően tisztítja a májat, gyógyítja a gyulladásokat. Jótékonyan hat az anyagcserére, de emellett erősíti az idegrendszert, szabályozza a vérnyomást és gátolja a rákos sejtek életben maradását.

Lucernacsíra (Alfalfa)
Igen magas a C-, B-, B12-, D-, E- és K-vitamin-tartalma, sok benne a vas, a kálcium, a foszfor és a magnézium. Rendkívül jótékony hatással bír szív- és érrendszeri betegségek esetén, például megelőzi a vérrögök kialakulását. Növényi hormonjai hasonlatosak az ösztrogénhez, ezzel például a mellrák megelőzésében is hatásos.

Mustármagcsíra
Elsősorban antibiotikus hatásáról ismert, de segít a keringési rendellenességek, az emésztőrendszer és a máj betegségeinek gyógyításában, jótékonyan hat bőrbetegségek és hajhullás esetén is.

Napraforgócsíra
Igen sok A-, C-, B-, D- és E-vitamint, valamint rezet, cinket, vasat, foszfort, kalciumot és jódot tartalmaz. Elsősorban méregtelenítő és tisztító hatású, és hatékonyan csökkenti a koleszterinszintet is.

Retekcsíra
A rengeteg vitamin és ásványi anyag mellett elsősorban kiemelkedően magas foszfortartalmáról ismert. Természetes antibiotikum és kiemelkedő a tisztító hatása, megfázás vagy nátha esetén oldja a nyálkalerakódásokat. Tökéletes vízhajtó, segít a kisebb vese- és epekövek eltávolításában.

Kép
szilzi
 
 


Flóra,
elmegyek ebédelni, de fél óra múlva jövök!
Pussz

Kép
szilzi
 
 


Szilzi! Marha jók ezek a csíra dolgok. Most jutott az eszembe, hogy nekem van egy könyvem a csíráztatásról. Valamikor használtam.
Hát remélem,hogy a katonák minden akadályon átjutottak és célt értek. Én nem mondanám, hogy jobban bízom a Jónásban, habár a statisztika szerint Jónás sikeressége 85%-os, míg a peteérés csak 15%-os. Én inkább ebben a hónapban azt gondoltam, hogy legyen Jónáskor is meg pé-kor is katonásdi. Aztán majd meglátjuk. Múlt hónapban pé-m nem volt, csak amit a doki előidézett szurival, Jónáskor is valami volt, már nem tudom mi, szal nem jött össze. Most legalább Jónáskor volt akció. :oops: A többit meglátjuk.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor mindent bele! :D :D
A fiúkat terveztétek annak idején? Hamar "összejöttek"?
Én most egy pár hete vagyok teljesen csíra bolond, mert ráadásul finomak is. :!: És mivel én abbahagytam a cigit, (na jó néha bűnözöm :oops: ) azóta az anyagcserém szinte leállt és mindent próbálok megtenni, hogy ne hízzak el. Mozogni nincs sok időm a munka mellett... És nekem ez bejött.

Kép
szilzi
 
 


Az első fiú jött magától. még csak menyasszony voltamés másodszor voltunk együtt. A másik fiúnál nem védekeztünk, tudtuk,hogy előbb,utóbb baba lesz a dologból. Nem tartott sokáig,talán két hónapig és terhes voltam. A harmadikat akartam, a férjem nem annyira,így voltunk is együtt meg nem is,mégis kb. 4-5 hónap alatt összejött. De még fiatalabb voltam és nem voltam túlsúlyos. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


No akkor hajrá csírák. Nagyon jól eltelítenek, és abszolut nem hízlalnak. Na jó már befejezem ezt a csíra imádatot! :D :D De tényleg jó próbáld ki.

Kép
szilzi
 
 


A párod is ennyire vágyik babára mint Te?

Kép
szilzi
 
 


Én úgy sajnálom, hogy a Tancsu és a Betthee így eltűntek! :cry: :cry: Olyan jó lenne tudni mi van velük... Látom Te is benézegetsz a nlcafe-ra, én is megnézem szinte mindennap, de oda sem írnak semmit. Jó lenne tudni legalább annyit, hogy jól vannak! :( :cry: Most már senki ne tűnjön el, mert én aggódós vagyok és ha valakiről napokig nem tudok már aggódok.. :( :(

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: