Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok


Szilvi én lemaradtam mi van a párodal és veled . egyedül válalod a babát : ? mesélj ha nem baj . Le a kalapal hogy válalod eös vagy :


a Vitamin nekem hipet ajánlotak én azt szedem : :lol:
anha
 
 


SZILVI - 4 hónapja???! :o Igazi csoda hogy így is teherbe estél. Ilyet még nem hallottam. Melyik nap mész dokihoz? Drukkolunk!

CSAJOK - ki mikor megy dokihoz mostanában? Engem special a Ti jóhíreitek éltetnek amíg el nem jön az én vizsgálatom! Nagyon izgulok ám! :?
Vendég
 


VERA


ÉN JÖVÖHÉT SZERDÁN 16:30 RA MEGYEK DR HEZ ÉS REMLEM KÉPEM IS LESZ AMIT FEL TUDOK TENI REMÉLEM

ÉS AZ IDÖ SZERINTEM IS LASAN TELIG ALIG VÁROM HOGY TUL LEGYEK A 12 HÉTEN . :lol:

DE EZ SZERINTEM IGY NORMÁLIS . PEDIG ÉN MÁR HARMATSZORA CSINÁLOM ÉS MÉGIS IZGULOK.
anha
 
 

 
 

na sziasztok csajok. Voltunk ma egy kis családi összejövetelen és mindenki arról kérdezgetett, hogy mikor lesz már végre unoka, meg ilyesmi, és a végén csak elárultuk, pedig várni akartunk vele. nem tudom ti hogy vagytok vele. Tudom, hogy elvileg még korai, de nem lehet kibírni ezt a várakozást. Meg nekem tök rossz volt az, hogy semmi jelét nem éreztem hogy baba van, persze a tudatnak nagyon örülök, meg van kép is róla, de nekem nagyon nehéz volt, hogy tünet nincs, titkolózni kell és úgy csinálni, mintha nem is lenne. Úgyhogy nekem erre szükségem volt. És ha valami nem lesz rendben, legalább tudni fogják, hogy mi a bajom. Na mindegy. Most tök jó kedvem van. Az meg a másik, hogy se barnázás, se vérzés, se rosszullét nem volt, a dokinő meg is dícsérte a méhnyálkahártyámat, úgyhogy remélhetőleg minden okés lesz. :)
Én majd csak hétfőhöz egy hétre megyek újra... :(
Én sem szkenneltem a képet. Lefotóztam digivel és feltöltöttem a képet a gépre. Nekem sincs szkennerem. :)
Na most hirtelen azt hiszem ennyi. Holnap megyünk egy csomó helyre, úgyhogy nem tudom mikor jövök, de tuti benézek. :)
Na jó éjszakát mindenkinek.
Ja, és én most gravidát szedek meg folsavat. amikor szeptemberben dokinál voltam, hogy vizsgáljon meg, hogy jöhet-e a baba, azt mondta, hogy szedjek elevitet. amikor elfogyott és venni akartam, csak gravida volt a gyógyszertárban, mondom oké, akkor azt, és kérdeztem a héten a dokit, és azt mondta hogy tök mindegy, mind a kettő ugyanaz. Én összehasonlítottam a papírjukat, és nem száz százalékig, de egyeznek a dolgok, úgyhogy most gravidát szedek és szerintem maradok is ennél. (olcsóbb, nincs olyan rossz íze és praktikusabb a csomagolása).
Na most tényleg megyek. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!
Köszi wera a tippet hányinger ellen,azthiszem mindenfélét kipróbálok majd.Tegnap vettünk háztartási kekszet,most is azt rágcsálom,majd kiderül hogyan válik be.Meg tegnap alig ittam,mert semmi se esett jól,ugyhogy almalevet is vettünk.Remélem azért kekszen kívü tudok majd mást is enni ma.Én elevitet szedek,a gravida mennyibe kerül?

muffin:Irigyellek hogy te nem vagy rosszul,nem jó mikor az ember szenved a hányingerrel,főleg hogy itt van a másik két gyerkőc is.És ez még csak az eleje,mi lessz majd később? :roll:

Szilvi:Azért lehet hogy még minden rendbejön köztetek,főleg mikor meg lessz a picur.Persze mi itt vagyunk,nyugodtan csak panaszkodj nekünk,ha gondod van :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Én azt hallottam még, hogy a gyömbér nagyon jó hányingerre. Tengeribetegség ellen is használják. Lehet, hogy egy próbát az is megér. Meg én is a kekszről tudok hogy azt kell rágcsálni...
Nem olyan nagy az árkülönbség, de a gravida 1800 körül van. Párszáz forint. De ha mindegy hogy melyiket szedem, akkor legyen inkább az. Úgyis magyar termék. :) (Béres)

KépKép
muffin
 
 


ja, és Szilvi! Szerintem lehet hogy csak sokkolta a párodat a valóság és időre van szüksége. Ne hagyd hogy elmérgesedjen a helyzet, elvégre hárman vagytok egy család. Mi nagyon szorítunk neked, hogy jöjjön meg az esze és vegye észre milyen csodálatos dolog történik veletek! Hajrá! :)

És van még egy dolog. Én eredetileg a szeptemberben kezdjük a babaprojektet csoportba írtam, és tök jó is volt, de pont mire kiderült, hogy én terhes vagyok, mindenki besértődgetett a másikra (komolyan nem értem hogy miért mert ahogy visszaolvasok sem értem) meg elment a kedve az egésztől mert nem jött össze rögtön... na mindegy. a lényeg, hogy egy pár jófej ember átment a novemberben indul a projekt témába, és hívtak, hogy ugyan nekem már van bébi, de írogassak oda is. Úgyhogy ezt tettem és ma reggel az egyik ilyen csajszinak aki még a régi topikban is volt, pozitív lett a tesztje. :) Át fogom hívni ide is, elvégre ő is nyári kismama lesz. Gyarapszunk. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok

Tök jo hogy ilyen sokan leszünk . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Hát igen, biztos sokan leszünk, végülis a jövő hónap feléig foganók még nyári babuk lesznek! (ugye?) :)

Hogy álltok a hányingerrel? Nekem ma még nem volt!! Ez nagyon jó mert már 3 hete állati sokat szenvedek tőle! Asszem lassan kezdem kitapasztalni h mi jó a pocimnak. Felkelés előtt én is rágok háztartási kekszet (csak ne utálnám annyira! :lol: ) aztán meleg tej egy kis vajas kenyérrel v. akármilyen szendvics, de az általában nem esik jól. Utána hideg gyüminasi, joghurt, szinte fél óránként ebédig. És mellette jó sok ásványvíz. Úgy tűnik hatásos. Az utóbbi időben főétkezésnek is igyekszem minél inkább íztelen és szagtalan dolgokat enni! :lol: Nem bánnám ha már nem kéne ilyenekre odafigyelni... :oops:

Muffin! Ne sajnáld hogy nem vagy rosszul!!!! Ha minden rendben van így is, akkor te vagy köztünk a legszerencsésebb! :D Amúgy a 6. hét előtt nekem se volt semmi bajom! Azóta kínoz a rókakoma! Szerencsére vérezgetés sincs, az nálam elég nagy baj lenne, mert azt jelentené hogy az elhalt petezsákocskám nem felszívódik, hanem kijön. És az veszélyes lehet a kisbabára. Remélem felszívódik!! Drukkoljatok. Bocs ha már sokszor írtam, de folyton csak erre tudok gondolni. :?
Vendég
 


Wera


ird csk nyugotan és drukolunk .

Nekem sincs semi bajom csak az hogy iszonyu szomjas vagyok mindig :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így betörök, csak egy kis megnyugtatásra vágyom. Október 2-án jött meg utoljára, 31-én pozitívat teszteltem és pont egy hete voltam vérvételen, ami igazolta a terhességet. A baba viszont csak a 18-20. napom környékén foganhatott meg (férjem elötte külföldön volt) , szóval akár egy héttel is kisebb mint a hetek szerint kellene. Pénteken (39. napomon) voltam orvosnál, de még nem látott semmit az ultrahangon, illetve csak egy nagyon kicsi foltocskát, amire azt mondta, hogy jó indulattal az egy kis "felritkulás", talán ott lesz valami, de egyenlőre az uh nem igazol terhességet.
Nálatok volt ilyen? Ugye nem baj, hogy még nem nagyon látott semmit?
Én egyébként egy birkatürelmű, totál nyugodt ember vagyok, de ha a babakérdésről van szó, akkor nagyon hisztis leszek és türelmetlen. :roll:
dóri797
 
 


Dóri !Ne félj semmi gond nincs ,én is korán mentem dokihoz,nem is nagyon látta hasi uh-n.Aztán csinált egy hüvelyit ,ott meg tisztán lehetett látni.Mondta is:bizony itt van a baba!Nekem akkor 4 hetes terhességet igazolt,ez múlthéten szerdán volt.Legközelebb a hetedik héten megyek uh-ra,akkorra már fog látszani hogy dobog a szive!!! :lol:

KépKép
henka76
 
 


Henka, köszi a bíztatást. Nekem sajnos még a hüvelyin is csak az az estleges foltocska látszott :?

De jó neked, a 7. héten már tuti lesz szívhang! :lol:
dóri797
 
 


Szia Dóri!

Ne izgulj legközelebb már jól látni fogja a babádat. 8)
Én 4 hetesen voltam először,nem látott semmit,5 hetesen igen,6 hetesen közölte,hogy ne haragudjak de nem lát semmit ezért csinált egy hüvelyi uh-ot amin tisztán látszott. :lol:
8 hetesen pedig már a szívét is látta dobogni! :lol:
Nagyszerű volt! :lol:
Keddhez 1 hétre kell újra mennek,remélem minden rendben lesz!
Szóval ne izgul,ottvan az a babó csak még picike,de majd megnő! :lol:

Szia

Kép


Kép
ibm
 
 


Dóri! - Attól még simán lehet hogy terhes vagy, nekem se látszott múltkor a 4-5 hét között. Sajnos muszáj türelmesnek lenned, a 8. hét elején menj vissza, akkor már szívhang is lesz. Addig sajna soha nem tudnak semmi konkrétumot mondani! Én is folyton azt érzem hogy nem telik az idő, pedig annyira várom már a következő vizsgálatot! Szóval türelem, türelem, türelem.
Vendég
 


Köszönöm szépen mindenkinek a bíztatást! :D

Jövő hét péntekre visszahívott a doki, mert korábban volt stimmulációm, így nagyobb az esélyem a méhenkívülire. Emiatt nem aggódom, valahogy érzem, hogy nem az. Az orvos azt mondta, hogy talán már látunk petezsákot, de embrióra még ne számítsak.

Szóval drukkoljatok pénteken!
dóri797
 
 


Lányok!Nógrád Megyében,azon belül is Balassagyarmat mellett Őrhalomban lakom.Akkora a hó hogy már rég volt ilyen.Apuék most jöttek salgórtarjánból,kész katasztrófa az út.Rengeteg kocsi van az árokban becsuszva.Több karambol van az utakon.Hazafelé ők is megpördültek még jó hogy nem lett semmi bajuk.Ha utazni készültök nagyon vigyázzatok magatokra,vagy inkább ne is induljatok el.Nálatok is esik a hó??

KépKép
henka76
 
 


Igen, itt is szakad (Bp). Az utakon egyelőre csak latyak van, de máshol mindenütt megmaradt. Nem tudom örüljek-e neki. Olyan sok ismerősöm közlekedik az utakon, ilyenkor még a híreket is utálom nézni a sok szörnyűség miatt. Én is hallottam hogy milyen sok baleset történt már ma! Mi lesz később?! Ez még csak az első hó! Remélem óvatosabbra kapcsolnak most már az autósok!
:?
Vendég
 


NA LÁNYOK

NE TESÉK TULAGODNI MAGATOKAT MINDEN RENBE LESZ AZ UTAKON MINDENKI VIGYÁZ MAGÁRA . NEKÜNK MOST NEM SZABAD ILYESMIN IDEGESKEDNI :)
anha
 
 


helló csajok. most értünk haza és gondoltam még gyorsan benézek. Nem tudom, holnap mikor lesz időm, aztán nem akarok sokat pótolni. :) Dóri, ne izgulj, minden rendben lesz.
Nálunk is jó kis hó van most. :) én nagyon szeretem. :)
amúgy nem az a bajom hogy nem vagyok rosszul. ez tök jó! csak az a baj, hogy semmit nem érzek egyenlőre abból hogy kismami lennék. Van egy képem és elvileg tudom. És nagyon kéne neki örülnöm, de nem érzem hogy ott van, és nem tudom elhinni. Persze a tudat nagyon jó, de hiányzik a kitapinthatóság...
Majd holnap jövök még és mesélek csak most nagyon fáradt vagyok már. Jó éjszakát mindenkinek!

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!
Sajnos minket elkerült a havazás,pedig a gyerekek örültek volna neki.
Én már egy jó ideje nem tudok fél nyolcnál tovább fennmaradni,és reggel fél hétkor alig bírok felkelni.Pedig készíteni kell a csajszit az oviba.Annyira de annyira fáradt vagyok mindig. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike - Nem csoda hogy fáradt vagy, két picúrral nem lehet könnyű kismamiskondi!!! De látom Te azért jól állod a sarat. És még ránk is van időd :D Király!
Én nem bírok normálisan aludni! Olyan 23h körül ugyan elalszom, de f3-3 körül már ébren vagyok. Csak forgolódok és cikáznak a hülye gondolataim a buta fejemben. :evil: Képtelen vagyok elkergetni őket. Általában 5-ig kibírom fekve, de aztán inkább megnézek vmi filmet, vagy olvasok. Lehet hogy megemlítem holnap ezt a dokinak mert már hetek óta így megy és nem tudok mit kezdeni vele. Szerintetek?
Vendég
 


Muffin - ne aggódj, szerintem fogod még érezni eleget. Én már két hete úgy érzem , mintha egy nehéz kis gömb lenne a hasamban és amikor felkelek a fekvésből akkor mindig kicsit lejjebb helyezkedik. Tök furi, de jó érzés! Te is biztos hamarosan érezni fogod, no para! Addig meg csodálhatod a kis képedet! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem alvásproblámám szerencsére nincs,este 22:30 körül elalszom,max 1x kimegyek pisilni és reggel 5:30-kor mikor a párom elmegy akkor jobban felébredek. Nehezen alszom vissza,kb.7:00 körül,de utánna viszont a lehető legjobbat pihenek,9-9:30-ig fel sem kelek! :lol: Nekem van egy kis hányingerem most is,de a legnagyobb problémám az hogy már nemtudom mit kéne inni. :cry:
Eleinte szénsavmentes ásványvizet ittam,akár napi 3 litert is,de már rá sem bírok nézni!Teával ugyanez,néha szörpöt,de az sem esik jól,szénsavas ásványvíz még elmegy,de a legjobb a light cola-az jöhetne minden mennyiségben,de azt meg nem kéne! :cry:
Ti mit isztok,van valami jó tippetek?
Amúgy néha én is úgy érzem,hogy nem is vagyok terhes,pedig azok vagyunk csajok! :lol: :lol: :lol:
Mindenkiben lakik egy kisbabú és ez szuper! :lol:
Tegnap este kicsit fájt a hasam,olyankor meg is ijedek meg kicsit örülök is,hogy biztos nő a pirinnyó! :lol: Megyek beveszem a gyógyszereimet!
Majd jövök!
Szép napot! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
Na igen,nem könnyű kettővel,ezen a héten azért kicsit könnyebb,mert mult héten a Lányom is itthon volt,mert beteg volt,és bizony tudnak veszekedni egymással.Ma már ment oviba,igy könnyebb,csak nem tudom néha vannak olyan napok,min a mai is hogy reggeltől már szédelgek és nagyon gyengének érzem magam,pedig várna a házimunka.
Ivással én úgy vagyok hogy sehogy:a víz gondolatától is elfog az undor,meg a teával is így vagyok.Egyedül ami lemegy,az az almalé.Mert annak jó íze van,és rövid időre,de enyhíti a rosszullétet.
Szerdán fényképeszkedés lessz az oviban,már várom:a vonalzóimnál a tavaji fényképeszkedés eredményét láthatjátok a gyerekekről. :lol: Biztos megint szépek lesznek a képek. :D
Néha nekem is fájdogál a hasam,de ez természetes,nem kell aggódni,azért jó ha olyankor az ember kicsit leáll a munkával,és kicsit pihizik,amit ugye én mindig tennék:a pihit :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok :D
Egyenlőre úgy néz ki, hogy az újdonsült "apuka" visszatért. Tervezgetünk, bár az én részemről még nem 100%-os a dolog. De most talán hagyom, majd idővel, lehet hogy a férfiaknak nehezebb feldolgozni, hogy mostmár nem csinálhatják mindig azt amit akarnának?? :) Csak a baba az első, szerintem.

anha: de mindenképp vállaltam volna egyedül is, akár úgyis hogy az apját semmilyen felelősség nem kötelezi, úgy gondolom, azért mert van a baba, nem erőszakolom rá. :?

wera: igen négy hónapja, eleinte nem volt baj, mert azt hittem baba lesz, mikor kiderült hogy nem, akkor elmentem az orvoshoz és mondtam neki, hogy mi van, kiderült hogy ciszták, szóval nem egy kellemes dolog, mondta hogy ha nem jön meg menjek vissza, kb olyan 28 nap múlva, nem mentem, mert közben azt mutatta a teszt, hogy baba lesz, vagyis már kétszer, de utána mind a két esetben véreztem egy fél napot és nem voltam terhes. Most már viszont a 3. tesztem is két csíkoska :lol: , úgyhogy biztos. A doki csak csütörtökön rendel, hozzá akarok menni, mivel tudja a problémámat, a lányomnál "hülyének" néztek az orvosok, mert 20 hetes koráig menszeszeltem, az orvosok meg nem hitték el. Úgyhogy ebből az emlékből nem kérek mégegyszer.
Mostmár bízom nagyon a dologban, csak aggódom :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Örülök,hogy Apuka visszatért,szorítunk nektek,minden rendben lesz,csak még fel kell dolgoznia! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!voltam védőnőnél kaptam kiskönyvet,meg két baba magazint.Kicsit magas a vérnyomásom,ha továbbra is az lesz írnak rá gyógyszert.Gondolom a nagy súlyom is közre játszik benne.Nem kávézom,csak néha nescafét iszok ,de mióta terhes vagyok nem is kívánom a kávét.Nem eszünk sósan.nem dohányzok.szóval elvileg egészséges vagyok.Erre meg majd kitalálnak valamit.Most várom a főnököt hogy megmondjam neki mától betegállományban vagyok.Drukkoljatok hogy jól fogadja. :evil:

KépKép
henka76
 
 


Szia Henka!

Gratula,ez olyan jó érzés nem?
Szorítok!
Most mennyi idős vagy?
Mennyi volt a vérnyomásod,hány kiló vagy?
Én 63-ról indultam,most 65.

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Heni Szoritunk irj mi volt . :lol:

jo dolog az a kiskönyv mi csajok. énis alig várom de majd csak 26 án kell mennem
anha
 
 


Sziasztok
Hát olyannyira dolgozza, hogy már mindenkinek eldicsekedett vele :D azért ez kicsit korai

vettem még egy tesztet, tiszta hülye vagyok, állandóan azt veszem, jó látni hogy van :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Henka!
Mesélj mi volt a főnökkel,szorítok. :wink:
Tényleg hány hetes terhes vagy?

Szilvi!
Nem baj hogy mindig veszel tesztet :wink: ,még én se mindig tudom elhinni,bár a rosszullétek besegítenek,hogy elhiggyem,van. :D Nálad még nem jelentkeznek a rosszullétek?

Most volt itt Anyukám,még nem mondtuk el neki,hogy ismét nagymama lessz,még csak a nővérem tudja.Gondoltuk addig nem szólunk neki amig dokinál nem voltam,ne idegeskedjen feleslegesen.Bár azért elmondtam volna neki-szívem szerint-de ami késik nem múlik :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Heni - mit szólt a főnököd? Én már 2 hete táppénzen vagyok. Csak 3 hónapot dolgoztam ott, azt hittem ki fognak akadni, de valami hihenetlen jól fogadták! :)

Szilvi - Hurráááááá! Reméljük most már veletek is marad! Csak ügyesen, mi drukkolunk! :D

Én még nem híztam egy dekát sem? Szerintetek kellett volna? Nem hánytam, de mindig szarul vagyok és nincs valami jó étvágyam.

Már csak 24 és fél óra és láthatom a pici apróságomat!!!! Hahhh... de vááárom máááár!! :lol:
Vendég
 


IBM - Jaj! Csak Cola Light-ot ne!! Tele van méreganyaggal!! Még az is mérgező amivel édesítik, hogy a kátrányról már ne is beszéljünk! (Bocsi a leb...ásért, de ez csak így szokott hatásos lenni :wink: )
Az almalé tényleg jó, ami pedig nekem mindig jólesik az a friss gyümölcslé. A narancsot kézzel bárki ki tudja facsarni; aki szereti a keserédest, annak pedig a grapefruit a nyerő. És special imádom ezt a kettőt fele-felében! És egy jó gyümölcscentrifugával lehet facsarni almát, ananászt, mangót, kiwit, répát stb. Nem olcsó, de nagyon egészséges! Nekem a répa-alma a kedvencem és az még elég pénztárcakímélő is! MIndenkinek ajánlom! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi wera!
Hát az almalevet kipróbáltam,fogjuk rá,de hosszú távon nem lesz jó,még az őszi hátra van,meglátjuk!
Azután jöhet a többi!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Még nem tartozom ide, még csak a projekten vagyunk rajta, most már 2. hónapja. Múlt hónapban nem jött össze, de remélem majd a mostani.... :D
Elvileg szerdán kell lennie pé-nek. Hónap végén minden kiderül.

Amiért most ide írtam az muffin UH képe. A másik pici pötty a baba mellett a szikhólyag, ami kb 12. hétig táplálja a magzatot, amíg a lepény ki nem alakul. Remélem megnyugtattalak, hogy nagy valószínüség szerint nem ikreid lesznek. :D

Erika
cs_erika
 
 


Szia mindenki
dehogynem jelentkeznek a rosszullétek, kb 3-4 napja, hol jobb hol rosszabb :) de még bírható :) ha ennél rosszabb nem lesz akkor boldog maradok :oops:
viszont nekem a hányinger ellen bejön az itthon csinált tea, napok óta azt isszuk, mivel nagylánykám beteg volt :wink:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!Fejfájásra mit lehet szedni?segítsetek,léci.Ma szinte csak fekszek,úgy fáj a fejem,de bevenni nem merek semmit.Vagy lehet hogy alacsony a vérnyomásom,azért fáj? :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hali csajok!Szerintem mindenki olyan jól drukkolt nekem .Már csak azért mert a főnök gratulált nekem,sőt még felajánlotta azt is hogy megadja annak a dokinak a számát ahová ők jártak.Nekik fél éves a baba.A felesége vékony nőci,mégis neki is magas volt a vérnyomása.Úgy hogy azt kell mondjam ez sem csak alkat kérdése.Szóval rendesen fogadták a jó híremet.Nem gondoltam volna hogy örülnek neki.

Kike:a héten töltöm az 5.-hetet.MOst már idegesít a magas vérnyomás.Domikánál csak a 39.héten jelentkezett.Be kellet volna vele feküdnöm a kórházba,de még aznap megszültem.Neked nem volt ilyen gond a két terhességednél?

Anha :nyugi hamar eljön 26.-a.És neked is lesz könyvecske. :D

Ibm:Szóval 5 hetes vagyok,a vérnyomásom most mértem éppen 130/68 ez jó.A védőnőnél 160/100 volt lehet az idegességtől,a súlyom nagyon sok.Te hozzám képest pehelysúlyban vagy.Én is jelentkezhettem volna a fogyi showba.Bár nem nézek ki annyi kilónak mivel van hozzá egy kis magasságom is.Majd csinálok képet és feltesszük.Domival is túlsúlyal keztem a terhességet,viszont a 9 hónap alatt 12kg-ot híztam összesen.Az még azt mondták ideális.Most nem szeretnék még annyit sem hízni.Remélem sikerülni fog!! :roll:

Szóval köszönöm szépen hogy ennyien gondoltatok rám.AZ ERŐ VELEM VOLT!!!! :lol: PUSZI MINDENKINEK!!

KépKép
henka76
 
 


Igen Henka, küldtük a főnöködet rendesen! :lol: Egyébként az én főnökömnek is fél éves a kisbabája, gondolom ő is azért fogadta jól! :D

Kike! Én is kérdeztem a múltkor a dokit hogy fejfájásra mit javasol, de azt mondta, hogy a terhesség során, hacsak nem a baba egészsége érdekében történik, semmilyen pirulát nem ajánlatos beszedni. A rengeteg folyadék fogyasztása fölhígítja vért, ill segíti a keringést, sokszor jó a fejfájás ellen is! Ami még segíthet: kérd meg a párodat, hogy masszírozza meg a tarkódat, a nyakadat úgy, hogy ülsz és előrehajtod a fejed. Az is beindítja a vérkeringést a fejben! (magadnak is csinálhatod)
+ küldök rád gyógyító energiát, most tanultam a múlt hétvégén hogy kell. (nem vicc!)
Vendég
 


valaki tapasztalt olyat hogy mindkét oldalt szúr a petefészek körül? kicsit aggaszt a dolog

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

Ne izgul nagy dolgok zajlanak odabenn és nő a méhed is a lakója is!
A doki szerint úgy érezheted mintha megakarna jönni-de nem fog!
No para!
Sokunknak fáj a hasa,nekem is !
Megszoktam ilyedni de aztán arra gondolok amit a doki mondott,hogy ne csodálkozzak hiszen nő! :lol:
Gondolj te is erre!
Semmi stressz! Minden rendben lesz! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


ah, köszönöm, már teljesen kétségbe estem :cry:
egésznap szúrkál két oldalt és tényleg olyan mintha jönni akarna valami :? ijesztő

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


nektek nincs véletlen egy kis folyásotok? vagy ez is normális?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


wera:Köszi a segítséget.és a tanácsot :)

Azthiszem ma korán megyek aludni,nem mintha olyan sokáig fenn szoktam volna maradni.

henka:Nekem eggyik gyerkőcnél se vilt magas vérnyomásom,átlagos volt,mint máskor is :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szilvi!nyugi,nekem is szurkálgat időnként a petefészkemnél is meg hátul a derekamnál is .Folydogálás:terhességnél természetes a kicsit bővebb hüvelyváladékozás.Ez sem került el engem sem.Sokunknál előfordulnak ezek a jelek.Ilyenkor nől a baba meg a házikója is.MI meg innen tudjuk hogy bizony egy kis élet növekedik a pocakunkban.!Szió :lol:

KépKép
henka76
 
 


Szilvi

nekem is van em is kicsit de nekem mind a kát terheségemnél volt utána nem meg elötte se.nyugi . használj intim mosakodot mást nem igazán tudsz nekem is azt monta a dr . Ez a hipp vitamin anyra jo hogy egybe meg tudnám inni az egészet :lol:

Mindjárt szerda
anha
 
 


Nekem is folydogál, és igen, határozottan úgy éreztem a múlt héten mintha meg akarna jönni (nyomás lefelé belülről). Most csak light-osan fájdogál néha, nem gáz. Ez van! Sógornómnek úgy rúgdos a 7 hónapos csöppség, hogy lezsibbad tőle a lába! Szép kilátások! :P ....... Már csak 20 óra..... :)
Vendég
 


Henka - most már van kiskönyved (gratuláluuuuunk!!!), lassan dukálna már vonalzó is annak a kis csöppségnek! :D
Vendég
 


Lányok, bocs, hogy mostanában nem nagyon irogattam ide.....
tegnap dokinál boltam, mert nagyon megijedtem, mert barna folyásom volt....de azt mondta a dokinő, hogy amig nem élénk piros vér jön, addig nincs gond...azt mondta lehet hogy csak a szervezet emlékszik, hogy mensizni kéne. szerencsére amugy abba is maradt a barnázás.... ma reggel már iszonyatos kzdelmet vívtam róka komával, de szerencsére én győztem egy pohár jeges vizzel.... :lol:

Itt ma éjjel leesett az elő hó...picit még mindig szélingózik, remélem napközben sem fog elolvadni! Olyan szép minden.

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: