Új privát üzeneted érkezett!

Szia Betti,
igen, valóban én voltam a telkis topicban :) nem szoktam oda írogatni, mert nem oda járok terhesgondozásra, így igazából egyelőre nincs komolyabb közöm a kórházhoz, majd csak később lesz. A dokinéni egy tünemény, legalábbis az alapján, amit eddig láttam belőle. Ha érdekelnek a részletek, szívesen írok priviben, nem akarom untatni a többieket.

Ami a stresszt illeti, épp most próbálom kisakkozni, hogy mikor tudnék kicsit szabira menni, hogy legalább a hétvégét meghosszabbítsam egy nappal. Drukkoljatok :wink:

Adrienne,
én is azért aggódom a súly miatt egyfolytában, mert terhesség nélkül is a belgyógyász mindig hümmögött a 175cm/87kg-ra. Ennél volt nagyobb is a súlyom (egyszer voltam 93 is), de már évek óta, bármit csináltam, itt stabilizálódott. Persze tudom, ez nem kifogás....

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Én nagyon drukkolok!
Babásan kötelezö a sok pihenés!!!! :D

Privi ment! :)

Adrienne! Még akartam kérdezni, a ch-szegény diétát továbbra is tartod? Vagy most csak úgy light-osan eszegetsz...
betti444
 
 


Hahó! Nagyon eltüntetek... :shock:
Március közepétöl én is ritkulok majd,jön az átépítés elsö szakasza...

Flake,tudom, türelmetlen vagyok, bocs érte,de ha már nagyon sokat pihentél 8) , írsz nekem a dokinéniröl... :?
Légysziiiiiiiiii! :wink: :)
betti444
 
 

 
 

Betti! Hát igyekszem tartani a CH szegény diétát, de megmondom őszintén, sajnos mostanság egyre többet csalok.... Azért ha van pocaklakó, sok erőt ad, hogy betartsam, így viszont sokszor elcsábulok... Ma pl. túrós palacsintára... (Apának sütöttem, ellensúlyozva a nőnapi ajándékot... :D , de nem bírtam én sem ellenállni...) :oops:
Vendég
 


Nyami...finom is az! :lol: :lol: :lol:
betti444
 
 


Sziasztok!
Benéztem husisütés közben.
Remélem jól vagytok.
Csütörtökön voltam védőnénivél. Megint jött a szokásos dumával. Ezúttal volt is oka, mert a mérleg 2,5 kg-mal mutatott többet, mint az előző havi mérésnél.

Viszont tegnapi napot majdnem végig feküldtem, mert az erős széltől ingerlékeny és szédülős voltam, fejem is fájt. Estére: nuku víz a bokákon, és épp annyit mutat a mérleg, mint reggel. :D
Nálam néha 2 kg különbség is van a reggeli-esti méredzkedések között...

Puszi.
Megyek vissza a husihoz

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!
Na, a túrós palacsintának én sem tudok ellenállni :) Szerencse, hogy mostanában eléggé fáradt voltam, így aztán lusta voltam nekiállni megcsinálni.

Gabi,
nálam +/-1 kg a különbség a reggeli és esti súlyom között. Mondjuk én a reggeli súlyomat szoktam nézni leginkább, de talán ez mindegy is, gondolom a lényeg, hogy kb. mindig ugyanakkor mérje az ember. Egyébként a 2,5 egy hónapban az nagyon sok? Nekem eredetileg azt mondta a védőnő, hogy a második trimeszterben hetente fél kilót lehet hízni.

Nálam egyébként nagy hír, hogy végre kezdem érezni a gyerkőcöt!
Eddig nem nagyon akartam elhinni, hogy ez az, de erre megmutatta, hogy 25 dekásan is lehet ám nagyokat moccanni :lol:

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Adri! Még emlékszen, milyem nagyszerü érzés!Semmihez sem fogható... :D :D :D
betti444
 
 


Mi???? :shock: a n-t meg a m-t cseréltem...hiába,korán van :roll: ...az uracskámat kell ébresztenem, de 4 óta fent vagyok,hogy be ne aludjak.. :?
betti444
 
 


Gratula! :D
Én is nagyon vártam, sőt eleinte nagyon furi volt, amikor mozgott, de most már rendszeresen "rodeozik". :D

Ma szülinapoztunk a kolléganőkkel, és bekaptam egy konyakmeggyet! Azt az érzést! Fél óráig folyamatos kalimpálás volt a pocakomban!

Egyébként: okés lenne a 2,5 kg. Csak mivel sokról indultam, mindent sokall a védőnőm. Lányok bevallom:99 kg vagyok :(

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Gabi! gondolom, a magasságod is megvan hozzá... Különben meg az a lényeg, hogy egészségesek legyetek, más nem gond! :) Cukrodat nézték már? Terheléses cukorra gondoltam.
Vendég
 


csak pisiből nézték, az rendben volt.
Terhelésesre ápr 8-án vagy 9-én kell mennem.
GAbi

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Hová tűntetek, Lányok???
Kicsit kitavaszodik, és már el is tűntök??? Ez nem ér!!! :D
Vendég
 


Halihó, én itt vagyok.
Már, amennyire bírok.
A hétvégén elővett ismét a fejfájás. Bár nem panaszkodom, volt már sokkal rosszabb is.
Ja, és kezdődik a jó kis gyomorsavas időszak.... legalább nem eszek annyi mindent össze-vissza.

Nagyon várom a pénteket! akkor megyünk 4D-re, és talán végre kiderül, ki is lakik a pockómban! :wink:

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Én is várlak akkor az uh után! :) Izgulok nagyon! :)
Vendég
 


Én is vagyok, csak ritkábban...átéléssel hallgatom, ahogy öt munkás nyaszatolja, püföli a fejem felett a tetöt... :lol: Persze ma déltöl esik, s végig a hétre is hasonló az elörejelzés...hajrá,magunkfajta tetöcserélök, optimizmusra fel...egyszer csak meg kell érkeznie a tavsznak..vagy idén elmarad? :shock: :)

Gabi, én is alig várom, hogy kiderüljön az igazság... :lol: :lol: Amint tudsz, gyere és közöld...
Én nagyon drukkolok a kukisnak... :D
betti444
 
 


Nem irigyellek Betti!
Nálunk nyáron volt tetőcsere. Első nap, amikor bontás és ácsmunka volt, epegörccsel fetrengtem épp.
5 nap alatt végeztek. Utolsó nap az egyik srác azt mondja: na, még kb 5 perc, megigazítom a sarkon az ereszt, aztán jöhet az eső.

... nem volt rá ideje.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok,én is túlsúlyos kismama vagyok,az orvosom minden alkalommal megörjít a "ne hízzak"mondataival,persze én értem,Ő csak a javamat akarja,de sokszor már nagyon idegesít.92kg val kezdtem a terhességet most 93kg vagyok és 13 hetes.Ti hogyan probáltok étkezni,hogy ne hízzatok?
kriszti81
 
 


Gabi! :mrgreen: :mrgreen:
Nekem ma reggel becsípödött a derekam...a két adag pogitészta kiszaggatása elött... 5 ember a tetön, fiam üvölt, párom elutazás elött...izgi volt... :roll: :lol:

Kriszti81! üdv közöttünk!
Amennyi jólesik, de egy falattal se több...szerintem vhogy így lenne a jó! :wink:
És ne hagyd terrorizálni magad! Gyere gyakran!
betti444
 
 


Szia Kriszti, üdv. közöttünk!
Az én véleményem az étkezéssel kapcsolatban annyi, hogy többször kell keveset enni, és lehetőleg cukormentesen. És a lassan felszívódó szénhidráttartalmú ételeket fogyasztani a gyorsan felszívódó helyett (pl. ha már kenyér, akkor teljes kiörlésű, stb.) Ha így étkezel, akkor még a cukroddal sem lesz semmi gond...

Betti! Nem csodálom, hogy megőrülsz lassan... Majd csak vége lesz már ennek a tetőmunkálatnak! :D
Vendég
 


Adri!
Talán már holnap...állítólag koradélután végeznek... :wink: :D
betti444
 
 


sziasztok.
gyors bejelentkezés, mert hamarosan mennem kell Nóciért az oviba.
Szóval megjártuk a megyeszékhelyet. Természetesen a kocsiban rosszul voltam, majdnem hánytam, mire odaértünk.
Sietni akartunk haza, ezért korán indultunk, hogy még előtte bevásárlunk: a Tescoból ki kellett jönnünk, mert mindent irtózatosan büdösnek találtam:
a ruháknak "kínai" szaga volt, a gépek mellett gumi és olajszagot éreztem, a húsárú szipmlán volt büdös, a zöldségeknél rotthadt szag terjengett. Na, és akkor elértünk a halasstandig.....

szó mi szó, túl vagyok az UH-n
Na, csigázzam még az érdeklődéseteket? :twisted:

Na jó.Elárulom :D
A kedves, aranyos doktornéni szerint ismételten kislányunk lesz!

Úgyhogy, mivel eddig lánynévben nagyon hadilábon állunk (az eddigiek mind elvetésre kerültek már), nagyon szívesen fogadok olyan neveket, melyek illenek a vezetéknevünkhöz, magyar (vagy magyaros hangzású), nem tucatnév.
Próbálok mindjárt képet is küldeni, csak le kéne valahogy butítani.

Itthon nem tudok szkennelni, csak a kapott dvd "képernyőjét fényképezem le".(print scrn-nel).

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Kép

Kép
méretei teljesen okésak, korának megfelelő!(szinte napra pontosan)

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Kriszti!
Üdv!
Ha visszaolvasol, látod, hogy mi is ugyanezzel a kínnal küzdünk.
Én 90 kg-mal kezdtem a (második) terhességem, most 99-et írok.
Nem dicsekszem vele, de kezd nagyon nem érdekelni a védőnéni és az orvos véleménye.
Persze ha nem muszály, nem kell zabálni.
Próbálj tényleg csak annyit enni, amennyi jólesik (vagy mérd ki az adagjaid: sokszor keveset! )
De a 13. hétnél +3 kg szerintem nem sok!
és hajrá!
És gyere sokszor, mesélj magadról!

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!
Én is második kislányunkat várom júliusra.174 cm vagyok,82,5-ről kezdtem,most a 23. hét utolsó napján vagyok 90.Féle,mi lesz a vége?Az első terhességemnél 20 kg-ot híztam,77-ről 97-re.Az első szülés 8 óra vajúdás után császárral végződött,most már a szüléstől is félek...Simán,vagy inkább császárral?...Nehéz.
Még írok majd,kérdezzetek nyugodtan. :D
Vendég
 


Gabiiiiiiiiiiii! Gratulaaaaaaaaaaa!
Akár lány, akár fiú! Persze ha nem kell a pici lány, csak szólj, én azonnal viszem... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Minden anyának az a legfontosabb, mikor kimondják, hogy egészséges....én legalábbis tutira így lennék...mégha a 10.fiam születne is...

Lilisgabi!
Nálatok is kislány? Fú, én is sok mindent adnék egyért...de nekem ez már aligha jön össze...Gratula!
Szntem ugyanúgy fogod zárni súlyügyileg, mint az elsöt...s onnan is vissza tudtál menni 82-re,ami szuper... :) Erre összpontosíts....
Nekem is császár volt az elsö, s ha még szülnék, megint azt válsztanám...de ez persze mindenkinek a saját döntése... :)
Gyere gyakran!

Ja, HendeGabi! Édua,Eperke,Málna,Hanga? Ezek jutnak nagy gyorsan eszembe...
Én már úgyis ritkábban leszek, bövüljön a topic... :)
betti444
 
 


Az utolsó mondat még a Lilisgabihoz ment... :roll: Annyira össze tudom kutyulni...bocsi... :oops:
betti444
 
 


Köszi!
Bár én lelkem mélyén kisfiúra vágytam (hiszen az első lány), de nem bánom, és
NEM ADOM!!!! :twisted:
Hogyhogy nem jössz annyiszor :( ? nem vagyok képben :shock:


Lilisgabi:
akkor hasonlóan állunk.
Én 9 kg-nál tartok, de többről indultam, mint te, és még alacsonyabb is vagyok (167 cm)
Én az elsővel 80-ról indultam és 18 kg-ot szedtem fel (tehát szülni mentem annyival, mint amennyi most vagyok!).
"Sikerült " spontán szülnöm, de egyértelműen az orvosom érdeme, aki kiállt mellettem több mint 10 óra vajúdás után is, és úgymond "kinyomta" belőlem a gyereket! Érdekes, hogy mégsem félek annyira a szüléstől.
Ha tehetem, most is simán akarok szülni. A júliusi babaváróknál írtak néhány "trükköt", amiket azért majd bevetek: így pl: 36. héttől málnalevél teát kell inni (állítólag könnyebben tágulsz), meg sok séta, homeo-s bogyók....
Ott mi nem találkoztunk? :roll:

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Tudod,igyekszem a babanetet egy kicsit hanyagolni...jön a tavasz, s mi kertes házban lakunk,lesz kint elég dolgom...de ez jó,mert nagyon szeretem...
a baba-ügy pedig - bár nehéz leírnom,de- nekem nagyon megfontolandó...megint bedurrantak az ízületeim,a fogyim áll,itt a beteg Anyukám...szóval talán nem kellene erröl álmodoznom...én ezek mellett egy pici babát félek bevállalni...kihordásáról nem is beszélve....szóval jobb lenne hanyagolnom a témát... :( :( :(

S mivel itt minden a babákról, mamákról,tervekröl szól,mindig újra belelovalom magam a témába, s így nehéz az egygyermekes lét tényét elfogadni...ezért lassan ritkítom a jövetelt..
Persze be-benézek, mert kíváncsi vagyok Rátok.... :wink:
És nagyon drukkolok Mkinek!
betti444
 
 


Sajnálom. :cry:
De azért ugye nem adod fel végleg?
Anyukádnak (ha lehet) jobbulást. A többi dolgon meg igyekezz túltenni magad!!!
Én nagyon szorítok! :wink:

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!
Hendegabi:Jó a málnalevél tea,én is ittam,és 4 óra alatt ki is tágultam rendesen,jöhetett volna a baba,de kétszer a nyakán volt a köldökzsinór,nem tudott lejjebb haladni.8 óra vajúdás után elment a szívhangja,kivették császárral hamar,de nem tudott jól lélegezni,elvitte a Cerny Mentő a PIC-re.3 napig nem is tudtam felőle,akkor utána mehettem a másik kórházba,még ott voltunk 5 napot,mire hazajöhettünk.Légmelle volt,tüdőgyulladása,és fertőzést kapott. :cry: Ma már semmi baja,de nem tudnék így nyugodtan menni szülni,én inkább kérem a császárt.Most a II-es nőire megyek,Demendi Csabához,így helyben leszek,ha baj lenne,de most nem lesz!Remélem...
Én most írom a szakdogámat,illetve kész,csak itt-ott kell javítanom,aztán májusban védem,és júniusban,szülés előtt 3 héttel államvizsga.Jó mi?A nyelvvizsgám most sikerült januárban.
A kertet én is imádom,holnap megyek árvácskákat venni,ma lazítottam fel a dézsákban a földet,locsoltam,és krókuszt ültettem.A Lilinek kiraktuk a homokozót,imádta nagyon.Most már nem lesz olyan rossz az idő,így összeraktuk neki.
Ti (mármint mindenki) hol fogtok szülni?Hol laktok?Mi Bp-en.
Most ennyi,szép napot holnapra!
Vendég
 


Hú, nem semmi, amin keresztül mentetek. Mikor Pesten voltunk a Nócival a I. sz. gyermekklinikán, találkoztam 1-2 hasonló anyukával, de amikor egy-egy ilyent hallok, bizony a gyomrom görcsbe rándul. :(

Nem irigyellek a vizsgák miatt. Lili is apróka még, és babásan.... Le a kalappal előtted!

Mi Vas megyében lakunk egy pici (kb 800 fős) faluban. Eredetileg sárvári vagyok. Nócit Sárváron szültem, és most is azt választanám, de Állam bácsi néhány éve "gondoskodott" a sárvári kórházról, úgyhogy várhatóan Celldömölkön jön világra a legifjabb Hende. (követvén orvosom)

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!

Árvácskák elültetve 8)
Nyári papucs és napszemüveg megvéve...
Szerdán érkezik az utazóágy,amit a netről rendeltünk a Mininek.Így minden megvan,pedig van még 14 hetem.Nem szeretem a végére hagyni.Már csak a fertőtlenítő folyadék a pelus és a popsitörlő hiányzik,meg,amit majd a gyerekorvos receptre ír fel,ezeket együtt veszem majd meg.
Szerencsém volt,a Liliről mindent elraktunk,így ruhák,játékok nem kellenek.
Ti hogy álltok a vásárlással?Ki mikor és hol szül,örültök-e nagyon,vagy féltek?A név megvan-e már?
Vendég
 


Nna, itt vagyok én is!
Gabi! Gratulálok a gyönyörű kislányhoz! Én is ilyet szeretnék! :) Ha nekem lányom lesz, akkor a neve Abigel lesz. (ezt már 2005-ben elterveztük Apával a fiúnévvel együtt, amit azóta "teljesítettünk"). Én a fiúnévvel leszek gondban... Hm... Legyen mondjuk nektek a pici lány Sára, Karina, Kamilla vagy Kata. :) ezek jó nevek szerintem!
Lilisgabi! Üdv. itt! :) Én Bp. mellett lakom, Isaszegen, és ha sikerül a baba, akkor talán a Péterfy kórházban fogok szülni. Azért talán, mert én nem a kórházhoz, hanem az orvosomhoz ragaszkodom, akinél a fiamat is szültem, akkor még a Szabolcs utcai klinikán, de ugye azt bezárták... az orvosom jelenleg a Péterfyben dolgozik... Mi jövő hónap végén már próbálkozhatunk a kistestvérrel. Nagyon várjuk már, jó lenne, ha hamar sikerülne! :)
Vendég
 


Szia Adrienne!

Remélem hamar összejön nektek is a kistesó!
Én most a II-es Nőire megyek,Demendi doktorhoz.Majd megírom a véleményet,kb 14 hét múlva.A kórházhoz volt szerencsém,nagyon szuperek a csecsemősök,az intenzívesek tudása emberfeletti!Napi 4-szer jöttek az orvosok a kismamákhoz,állandóan néztek,mértek,kötöztek,vérnyomást ellenőriztek.A kaja szuper volt,a reggeli kávé fantasztikus.5 napot voltam ott,nem tudok rosszat mondani.Szülni ne ott szültem,a Bajcsyban,azt nem kívánom senkinek.Azóta mondjuk változhatott.Semmi érzéstelenítés nem volt,a szülésznő csak úgy volt mellettem,a doki bekukkantott óránként,kétóránként.Sz@r volt.Mikor elvitte a gyereket a mentő,utána rám sem néztek,feküdtem egyedül egy szobában 2 és fél napig,reggel jött az ügyeletes orvos,adott nyugtatót,és ennyi.
Annyira szeretnék most egy sima császárt,kiveszik,azt mondják,hogy minden oké vele.Az nem baj,ha felviszik a csecsemőosztályra,teljesen megbízom bennük.Aztán pár óra múlva úgyis mehetek a szobába,és ott már megkapnám.Erre vágyom...
A Lilinek pénteken lesz a 3. szülinapja,már nagyon készülünk rá.Ma is megyek vele szalvétát,eldobható poharakat,tányérokat venni.A lufik már meg vannak rendelve,pénteken megyek érte.A rokonok szombaton,vasárnap jönnek.
Vendég
 


Kíváncsi leszek, milyen véleménnyel jössz majd haza! Remélem, ugyanilyen pozitívval, mint amilyen most vagy! :) Háát, ugye mint említettem, én is másik kórházban fogok szülni, nem az általam jól ismertben, bár sajnos februárban volt lehetőségem, még ha nem is sokáig, de "élvezni" a vendégszeretetüket... Hát, mit mondjak... Ha nem ragaszkodnék annyira az orvosomhoz, akkor talán már a kapuból visszafordultam volna... Hihetetlenül lepukkant kórház... nagyon sajnálom, hogy hagyják így tönkremenni... Nna, mindegy...

Jöhetne már a tavasz! Remélem lili születésnapjára meg is érkezik, és csodálatos szép tavasz veszi kezdetét! :) sok boldog születésnapot kívánunk a Nagylánynak! :)
Vendég
 


Adrienne:Köszönjük szépen!Én isn ézegetem a köpönyeg.hu-t,hogy tudunk-e majd a kertben sütögetni?Úgy néz ki,vasárnap már igen...
Most ajándékot kell vennem,és eldobható tányérokat,stb...Meg a lufik,tortasütés titokban,addig Apa elviszi a játszóházba. :D
Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!
Gyorsan bekukkantottam, aztán megyek is az óviba Nóciért.
túl vagyok (majdnem) egy szar héten, 3x hánytam, borzasztóan fáj a jobb térdem, ráadásul megérkezett a régi-új kolléganő (én csak hallomásból ismertem, gyedről jött vissza), és finoman szólva sem egy húron pendülünk.
De nem panaszkodom. Már csak 1-2 hét, és leteszem a lantot.

Lilisgabi:Boldog szülinapot a kis manócskádnak!

Név: hát, úgy tűnik meg van a nagy döntés (persze nem végleges), és a kisasszonyt Virágnak fogják hívni. Egyébként a Kata nekem is nagyon bejött, csak hajszál híjja. És bizony még ott az a 14-15 hét, addig meg is gondolhatjuk a dolgot.

Na, most indulás ezerrel az óviba, mert még azt hiszik, ottfelejtettem a gyerekem!

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Köszönjük szépen!
Nagyon -nagy az öröme,imádja,hogy ünnepeljük.Mindenkinek elmeséli,aki szembejön vele az utcán,hogy szülinapja van,és ő már 3 éves. 8)
Nagyon cuki.Mentem vele pénteken a sok gázos lufiért,amiket a székekre kötöttünk,ma meg a tortáért,volt nagy ünneplés.Ma voltak az egyik nagyszülők,meg a sógornőmék,unokatesóval.Holnap jönnek a másik nagyszülők,a keresztapuka,a keresztanyukáék,és a volt főnököm.Reggeltől-estig jönnek-mennek,de jó!Én is imádom ezeket a bulikat,nekem sosem volt ekkora ünnepem,meg lufim,girlandom,semmim.Egytora gyertyával,nagyszülők és kész.Jó volt,de így jobb...
A Virág név szuper,nekünk 2 kislányt is így hívnak itt a telepen.
Mi majdnem egyidősek vagyunk terhességben :) Én 25 hét 1 napos leszek holnap,te meg 25 hét 4 napos.Nekem kiveszik júli 11-én,ha minden igaz,és kibírom addig.
Vendég
 


Halihó!

Éljen mégegyszer a szülinapos kiscsaj! :D
Nekem se volt gyerekkoromban ilyen, és mindig szerettem volna a lányomnak, de pár éve költöztünk ide, és nem ismertünk igazán senkit, a család meg nem épp ez a típus.
De szerintem ősszel (főleg ha jó idő lesz, és lehetünk a kertben) már meghívhatjuk a kis barátait az oviból.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Szia Gabi!
Kész lettem a szakdogám javításával,ma beköttettem,és holnap viszem le Sopronba. 8)
Már csak egy védés,egy vizsga,és az államvizsga van hátra.
Hogy vagy?Én 7.hó 18-ra vagyok kiírva,de,ha császár,előbb kiveszik.
Vendég
 


Szia Gabi!
Vicces,de én is ezt választottam,pedig nem tudtam,hogy neked is hasonló a vonalzód. :D
Már megcsináltam egy ideje,de nem jelent meg...Erre kaptam egy tanácsot,hogy hogyan másoljam be,és sikerült.Most látom,hogy szinte egyformák...Mi Gbik tartsunk össze,nem?
Jól vagytok?Örülök a szép időnek.Voltam kedden védőnőnél,és megdicsért,hogy csak 8 kg-nál tartok.Csaaaaaaaaaak?Lilivel 20-at híztam. :shock:
Jó hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy ilyen soká nem írtam.
Eddig dolgoztam, mától szabin vagyok, aztán majd meglátjuk. Igazából már nem nagyon bírtam a melót.
Ma voltam a védőnőnél. Ugyanannyit mért, mint utolján. Nem tett semmi megjegyzést. Már önmagában ez is jó! Eddig mindig papolt egy csomót a hízásról, meg a kövér kismamákról, meg persze a cukorról...
Ja, szerdán v. csütörtökön megyek terheléses cukorra. :(
Viszem Nócit is. A nyirokmirigyei nagyon duzzadtak, és őt is elküldték vérvételre. :(

Talán most többször tudok jönni.
Gabi

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy ilyen soká nem írtam.
Eddig dolgoztam, mától szabin vagyok, aztán majd meglátjuk. Igazából már nem nagyon bírtam a melót.
Ma voltam a védőnőnél. Ugyanannyit mért, mint utolján. Nem tett semmi megjegyzést. Már önmagában ez is jó! Eddig mindig papolt egy csomót a hízásról, meg a kövér kismamákról, meg persze a cukorról...
Ja, szerdán v. csütörtökön megyek terheléses cukorra. :(
Viszem Nócit is. A nyirokmirigyei nagyon duzzadtak, és őt is elküldték vérvételre. :(

Talán most többször tudok jönni.
Gabi

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Szia Gabi!
Én meg holnap megyek a terheléses cukorra. :o
Jobbulást Nócinak,most a Lili is beteg.Holnap viszem kontrollra.Kruppos,és szombat éjjel fulladt.
Én már 10 kg-nál tartok.Van még 12 hét...
Vendég
 


Sziasztok!
Lilisgabi, mi volt a terheléses cukron?
Én is pont ma voltam. Igazából nem volt olyan szörnyű, mint amit vártam. Igaz, a 3. vérvétel után kicsit megkeveredett a gyomrom, de szerintem a váróba érkező kellemetlen illatú kissebbségieknek köszönhetően.
(Hú, remélem elég finoman fogalmaztam).

Nóci kicsit jobban van, de még mindig elég duzzadtak a nyirokmirigyek. A dokink szerint lehet, hogy mégiscsak mumpsz, csak mivel valamelyik oltóanyag elvileg védene ellene, azért nem úgy jön ki rajt, mint annó rajtunk: magas láz, stb...

Leletek csak holnap reggel lesznek kész.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Észrevetted, hogy még a csatlakozásunk időpontja is egyezik?

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


És az üzeneteink száma is,na jó,így most már 1-gyel több lesz nekem. :D
Vendég
 


Mégsem,elnéztem. :oops: De sokminden hasonló.Érdekes.Te hány kilónál tartasz,hogy piszkál a védőnő?
Vendég
 


+9-nél
De mivel 90-ről indultam, szerintem eleve szálka (gerenda :D ) vagyok a szemében.

Remélem jó lesz a cukrom, aztán akkor végre leszáll a témáról.

Meg persze vigyázni kéne, hogy már ne hízzak túl sokat.
A júliusi babavárókban most mesélték a csajok, hogy egy velünk kb egyidős (27 hetes) kismama eddig 22 kg-ot hízott. Alig kap levegőt, nem bír se menni se állni, de nem zavarja, amit megkíván azt megeszi (gondolom nem is keveset belőle).

Kép
Kép]
hendegabi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: