Új privát üzeneted érkezett!

TündiKép
Ejnye bejnye doktor bácsi előbb vissza kellett volna hívni előbb, de azért az jó, hogy legalább most pontosan tudtatok akciózni. Kép

DanaKép
Mit szólnál már hozzá, ha zebrát felváltaná a baba??????

PetriKép
Azért ez jó. Pest közelebb van és erre elküldtek Debrecenbe.
Igen Szolnokon nincs ilyen szakrendelés. A 3. napi hormonvérvételt és a Hsg-t még megcsinálják, de utána.....
Hogy tolerálják a munkahelyeden ezt az egész dolgot?

WangaKép
Szorítok.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na megyek fürdeni, meg alukálni.Kép
Képzeljétek kijött a bölcsességfogam és most be van dagadva az ínyemKép Fogazok akár a gyerekek.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Hogy megy az idő! Szóval csütörtökön már tudsz nekünk jó híreket mondani!

Goofy!
Duplán szorítok neked. Én is asztmás vagyok. Nekem állandóan az arcüregem van begyulladva, 3 éve kb megműtötték, na azóta csak rosszabb a helyzet, ha meleg van semmi bajom, de télen 10 percnél tovább nem bírom kinnt, mert fáj utánna a fejem.
Most meg azt javasolták, hogy ne szedjem a gyógyszereim, mert nem tehet jót a terhességnek. Csak kezdődik az allergiás szezon.

Lehet, hogy csak szerdán fogok tesztelni.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
tanczy
 
 

 
 

Jó reggelt!
ÁgiKép Még mindíg drukkolok. Érzel valami "mást"?

GoofyKép Megkaptam a mailt, majd később válaszolok rá, most rám fog telepedni a főnökömKép

TanczyKép Megy a drukk a holnapi teszthez.

NeptunKép Mikor voltál és mikor kell UH-ra menned?
Remélem, hogy a baba keresi a helyet a megtapadáshoz, és azt érzedKép

wanga
 
 


Most reggel még beugrottam, nem tudom napközben tudok-e jönni.
WangaKép
Vannak olyan tüneteim, amik akár a terhesség tünetei is lehetnének, de akár azé is hogy most 120 %-n dolgozom és ez nagyon kimerítő.
Idegeskedni nem idegeskedek arra vigyázok.
Tudod Wanga ennyi idő után nem akarok magamnak bemagyarázni semmi tünetet, hogy ez biztos azért van, mert...., vannak akiknél semmilyen tünet sincs a terhesség első szakaszában. BizakodomKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ági,
milyen jól csinálod, hogy nem magyarázol be megadnak semmit.
Hát igen, az uh-val kissé elkéstünk. Szerintem a 9-es FSH miatt csinálta csak a 14. napon. Egyébként én is azt gondoltam, hogy ha nehezebben stimulálható a petefészek, akkor később érik meg a tüsző. Azért kíváncsi lettem volna, hogy hány tüszőm volt, és mekkora.

Wanga,
14. napon voltam uh-n. A próféta szóljon belőled, de csak a szívem reménykedik, az eszem meg azt súgja, hogy vár rám még néhány kör.
Annyi mindent nem tudok még. Pl. hogy átjárhatók-e a petevezetőim, vagy hogy a férjemmel rendben van-e minden.
Te mit érzel?

Tanczy,
kibírtad tesztelés nélkül?

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!

Kibírtam és nem teszteltem. Amúgy sem vagyok jó passzban, most várom, hogy megjöjjön. Még azon is gondolkodom, hogy elkezdjem -e az újabb hónap closti kúrát, kicsit belefáradtam ebbe az egészbe.
Nagyon nincs kedvem a péntek délutánt az orvosi rendelőben tölteni.
Csak sajnos tudom, hogy anélkül majdnem esélytelen a dolog. Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


WangaKép persze ráér én is megyek dolgozni, csak este tudok újra jönni hozzátok.

TancyKép köszi az izgulást, rámfér, már erről álmodtam, hogy megcsinálták a hsg-t. Egyre jobban ideges vagyok, mi lesz.

ZILDI25Kép amikor felmegy 37-re a hőd, akkor van tüszőrepi, legjobb ha 2-3 naponta akcioztok. Nekem is 36.6 most. A doki nem jelölte be kb. mikor van a tüszörepi??? Meg ennyit ne foglalkozz ezzel, mert ideges leszel és depis emiatt.

Csajok nem gáz, hogy pont a lehető utolsó napon csinálják nekem a hsg-t??? 12.cnap.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka

Nem gáz Kép

Katie
katie
 
 


KatieKép megnyugodtam.

Most ettem sült almát, isteni volt probáljátok ki!!!!

Holnap félig szabin leszek, reggel ugyan bemegyek egy órára dolgozni, aztán főzés, és megyünk a kórházba hsg-re, egyik kismama barátnőm elkisér, ő már 5 hónapos, olyan jó neki...!

De majd mi is eljutunk idáig, kitartás csajok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofy!

Szorítok holnap neked!
Aztán majd mesélj, milyen volt, és főleg: mi lett az eredmény!

Kép
Kép
tanczy
 
 


KatieKép
Reggel: 37,3

GoofyKép
Szerintem sem gáz, hogy 12. nap lesz HSG-d, mondjuk én nem clostyztalak volna ebben a hónapban.
Válts orvost ezután.

TanczyKép
Jól van ügyi vagy, hogy kibírtadKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Képzeljétek,
akkora csőtörés volt a házunk mellett az éjjel, h. a parkolóból az összes autót arrébbpakolta az FCSM, h. megkezdhessék a munkát. Víz azóta sincs...

Arnoldosok,
aki megy hozzá a héten, kérdezze meg l.sz., h. pénteken, 22-én végül lesz-e vagy sem. 3 hete azt mondta nem biztos, h. lesz és ez mélyen érintene.

F.
falina
 
 


Sziasztok Csajok!


Ági!

A táblán ma már 1cn-ot jelölj nekem légyszi.
Kerülök a tábla aljára.Julcsi várj meg!!!Kép


Hát ez van nekem megjött.

Tanczy remélem nekd azért a teszt kimutat majd valami pozitivumot.

Holnap kezdhetem szedni a clostit 2×1-et.

Fáj a derekam ,mint az állat.Úgy érzem ki akar szakadni a keresztcsontom.Nem is a méhem görcsöl.

Wanga ,Ági,Neptun,Tanczy rajtatok a világ szeme!

Kiváncsi leszek mikor lesz megint tüszőrepedésem.MÁR MEGINT KÉT HETET VÁRNI?HOGY TÖRTÉNJEN VALAMI!!!!!!Ebbe fogok bele örülni.KépKépKépKép
berni613
 
 


Látjátok ,ha a párom nem olyan türelmetlen ,akkor most megsporoltam volna 600Ft-ot.Nem bítra ki szerdáig.
Komolyan mondom,most már valami kedvezményt is adhatnának nekünk a teszt gyártok.Nem?????
berni613
 
 


Ági! Kép Kép Kép

Jujjj!!! Ez egyre izgibb!!! Kép

katie
katie
 
 


Csajok!

Mensis görcseim vannak ,de még mindig nem vérzek.
Elmentem ,hogy tamp. cseréljek és tisztán vettem ki.Egy halvány átlátszó valami volt rajta meg egy nagyon halvány rózsaszín csík.De már a hasam is görcsöl és semmi.
Bocs,hogy ilyen guszustalan vagyok,de még én ilyet nem tapasztaltam.
Valyon mi történik most? Megjön vagy nem jön meg???????Ilyen még sosem volt,hogy egész délelőtt görcsölök és nincs vérzés se barnázás!
berni611
 
 


Na most meg a nem tudok beírni az új kóddal csak a régivel.
berni611
 
 


Csajok!

Írjátok fel a privi emil cimeimet ,mert a babanet néha nem szuperál.Így legalább tudjuk tartani a kapcsolatot rendesen.
elmontl@axelero.hu
pacle@freemail.hu
Ezekre bármikor írhatok,mert itt az azonosító meg a jelszavakkal megint variálnak.És lehet,hogy valami fontosat akartok kérdezni ,de nem tudok majd válaszolni.Ú a francba ,de fáj a hasam!!!
berni611
 
 


Már megind rosszalkodik a babanet.
Az előbb írtam valami nagyon jót, de elveszett az éterben.

wanga
 
 


Sziasztok!
A Clostilbegyt elvileg nem változtatja meg a hőmérsékleti görbét?! Azért még él bennem a remény, hogy hátha most összejön. A hasam még mindig fáj, már egy jó pár napja, nem tudom, hogy miért. Nagy fájdalmaim azért nincsenek, de azért kellemetlen. De ha tudnám, hogy azért fáj, mert valami elindult bennem, akkor egy cseppet sem bánnám. Ha tök véletlenül most terhes lennék, akkor ilyen korán fájhatna a hasam?! Bele fogok bolondulni ebbe a gyermektelenségbe, már ott tartok, hogy legszívesebben vennék babacuccokat, de minek?! Különösebben nem vagyok babonás, de azért abban lehet valami igazság, hogy ha az ember minél jobban akar valamit, annál inkább nem jön össze. Hát nem tudom. Azért remélem nem kell sokáig várni, és nekem is lesz egy kis pocaklakóm! :-)
zildi25
 
 


iLDIKép
Próbáld egy kicsit mással elfoglalni magad. Nálam ez most nagyon bejött. Egy csomó más dologgal foglalkozok és így nem gondolok állandóan a babagyártásra.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Hát igyekszem, bár ez egy kicsit nehéz. Persze dolgozom eleget, itthon meg többnyire lefoglal a házimunka. De amint van egy perc szabadidőm, másra sem tudok gondolni, csak a babára. Hát így van ez. Pkagi, mi van Veled? Rem. összejött a baba. Minden porcikámmal szorítok Neked! Jövő héten megyek vissza a dokihoz, akkor leszek a 25. napon. Elvileg, ha terhes vagyok, akkor már lehet látni valamit az ultrahangon? Vagy az még nagyon korai lenne? Mondjuk az alacsony hőm, nem utal terhességre, de azért csodák még lehetnek. Kép
zildi25
 
 


Sziasztok!

Berni, szerintem én is követlek hamarosan a tábla aljára. Megint volt pár csepp barna.

Az jutott eszembe, hogy lassan kiállítást szervezhetnénk a negatív tesztekből Kép

Bár nekem még van egy bontatlan példányom, de lehet, hogy csak jövő hónapban lesz alkalmam használni Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Voltam ma babanézőben. Az unokatesómék 2 hetes babókáját látogattuk meg. Annyira édes, el tudtam volna nézegetni órákig.
Az anyuka 3 éve nem szedett már gyógyszert mire összejött a baba, de ő egy percig sem aggódott rajta, hogy mikor lesz már terhes. Azt mondja az meg sem fordult a fejében, hogy mi van, ha neki nem lehet.
Irigylem azokat akik így gondolkodnak.

Ági,
most néztem, hogy Te már a 26. napon vagy. Hogyhogy csak a 28. napon mész most vérvételre? A múltkor korábban voltál ugye?
Nagyon szorítok érted.

Zildi,
Nem fogsz belebolondulni, hamarosan Neked is lesz babád. Olyan fiatal vagy még.

Berni,
még mindig nem vérzel?

Tündi
neptun
 
 


TündiKép
Igen múltkor előbb voltam vérvételen, de 3 nappal korábban is volt az inszemem. Az inszem utáni 10 napra hívott vissza vérvételre.

Kép

Kép
pkagi
 
 


De most már elkezdtem egy kicsit,de még nem az igazi.
berni613
 
 


IldiKép Ne keseredj el, ha nem most sikerül, akkor majd legközelebb.

Én megpróbálom ezt követni, de biztos, hogyha most nem sikeül, akkor eléggé el leszek keseredve. Most ez valahogy más, mert ebben a hónapban "történt valami".

ÁgiKép Olyan jó neked, hogy vérvételre mehetsz. Nekem sajnos ki kell várnom a 28 + 4 napotKép
De az sem baj, ha megéri.Kép

Na, megyek egy kicsit legózni a gyerekkel.

wanga
 
 


Jó estét mindenkinek!

Én meg barnáztam délután egy kicsit, most meg semmi.
De szerintem így nem sok értelme van tesztelnem.
Kép
Wanga!
Akkor mikor fogsz tesztelni?

Kép
Kép
tanczy
 
 


TanczyKép Hallottunk már ilyen terhességrőlKép
Május 3-án, Tímea napján fogok tesztelni (ha addig nem jön meg)

wanga
 
 


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok, bizosan láttátok, hogy holnap x ideig nem lesz elérhető a babanet, úgyhogy mindekinek munkára felKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na lányok, én már olyan ideges vagyok a holnapi naptól, hogy csak na..köszi hogy izgultok.

Elkezdtem csómó mindent főzni ne kelljen a vizsgálat után ezzel foglalkozni, addig sem gondoltam rá.

Azt nem igérem hogy holnap már a géphez fogok ülni este, de csütörtökön beszámolok mindenről.

Ági nagyon gyanus vagy, volt már ilyen magas a hőd?Kép

ZILDI25Kép tényleg fogadd meg a tanácsainkat, gondolj másra, ne mindig a gyerekre. Élvezd a pároddal való együttlétet ameddig csak lehet....
Ne az legyen a szemed előtt, hogy "na majd most biztos sikerül", ettől csak depis leszel, mint én voltam, tapasztalatból mondom. Több hónapig nyugtatót kellett szednem. Kell ez neked?

ÁgiKép miért nem clostyztál volna?
goofy
 
 


Sziasztok!
Ági ez a hő nagyon izgalmas, nekem sose ment hel 37-re, csak a legutóbb a 23. nap körül, és akkor nagyon elkezdtem izgulni, mert ilyen még nekem sose volt. Úgyhogy nagyon szurkolok nektek!!!

Falina,
én hétfőn voltam Arnoldnál, azt mondta, jövő héten nem lesz, szóval szerintem a héten még van. Én eredetileg csütörtökön mentem volna, de a nálam szokásos hüvelyi fertőzésem miatt szombaton kértem, hogy hadd menjek hamarabb.

A haskeményedések nekem mindkét korábbi terhességnél végig voltak, hál' Istennek sose nyílt ki miatta a méhszáj, másodszor már teljesen természetesnek vettem, hogy nekem időnként olyan a hasam mint egy kemény focilabda.

Jól rámhozta a frászt a doki, mert az uh-val nagyon rövid ideig nézett és ugye már a 7. hetet betöltöttük, és azt mondta "nem tudja látótérbe hozni a babát". Én meg már arra számítottam, hogy szívműködést látok majd. Kép így el voltam kenődve.
Nem bírtam ki és ma elmentem itt Esztergomban a régi dokimhoz, megnézett hasi uh-val, és láttuk, képet is kaptam. Nem tudom feltenni, mert ahhoz be kéne szkennelni, de olyan mint egy kis bab, benne Ő egy pötty. Kép

Mindenkinek nagy drukk aki tesztelni készül. Tényleg jöjjenek már a zebrák tömegesen.

Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


GoofyKép
Nyugi minden rendben leszKép

Nem volt még ilyen hőmKép De nem magyarázok be magamnak semmit. Kép

Én azért nem clostyztalak volna, mert ha HSG-t csinálok, akkor nem érlelem a tüszőket.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Képzeljétek szépen megy fel a hőm!KépMa reggel 36,7 volt. Remélem nem megy lejjebb holnap reggelre! Na már ez is haladás, minden pici dolognak örülni kell! Szép napot mindenkinek!
zildi25
 
 


Sziasztok!

Goofy!
Biztos, minden ok. lesz!

Hát lányok én még mindig barnázom.
Szerintem ma vagy holnap meg fog jönni...

Kép
Kép
tanczy
 
 


TanczyKép
Megerőltetés, forró fürdő, este egy ki s akció és biztos, hogy rendesen megjön. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szép, jó reggelt mindenkinek!
TanczyKép Helyzet?

Mikor nem lesz babanet? Nekem nem küldött üzenetet.

A főnököm elment egy hét szabira, úgyhogy most többet tudok majd jönni.
Intenzívebben drukkolhatok holnap ÁgiKép-nak.

wanga
 
 


Sziasztok!

Hát ha holnap reggelig nem jön meg rendesen, akkor tesztelek, de csak a saját megnyugtatásomra.
Nálam soha nem szokott különösebb jele lenni a mensinek.
A barnázás nem progi hiányra utal? Lehet, hogy kevés a 2 szem duphaston amit szednem kell a ciklus második felében, és ezért nem tud megtapadni a baba? Szerintetek kérdezzek rá a dokimra? Pénteken megyek, ha addig nem gondolom meg magam...

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok.
ZIldi!
Igazad van, így kell örülni akármilyen kicsi pozitív változást látsz.
Wanga
10-től 3-ig nem lesz a kiírás szerint babanet. Érdekes hogy mennyit kínlódnak vele, pedig a társalgón kívül jóformán semmi sem aktív benne, a rendelőbe se érdemes kérdést küldeni, a cikkek se frissülnek. Úgy tűnik mi okozunk újabb és újabb fejtörést nekik a rengeteg beírással. Kép
Ági,
ma reggel milyen volt a hőd???
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Nekem tutuira megjött még tegnap délután.Kép
Nem is a hasam görcsölt igazán hanem a keresztcsontom meg a csipőm fájt ,aki szült az tudjí ,hogy ez milyen.
Ma szakad belőlem minden .Elkeztem a clostilt szedni. Remélem jutok valamire vele.
berni613
 
 


Berni!

Egy egészen kicsit irigyellek.
Nekem, amióta clostit szedek, soha nem jön meg normálisan. Csak pár napig tart és alig.
Arra is gondoltam, hogy nálam ez is gond lehet.

Bár ugye ha jól nekiállnék, több oldalas listát állíthatnék össze arról, hogy mi miatt nem jöhet össze...

De jó lenne valamit kitalálnom, mert kezdek depis lenni ez miatt.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga ,hogy vagy?

Ági,ma megy vérvételre?

Tanczy,neked már elég sokat késik.Nem?Akkor holnap tesztelsz?Most már én vagyok ideges miattad.Az az igazság,hogy nem birnám ár ki holnapigKép
berni613
 
 


Tanczy!

Öszintén szólva ,amióta az Utrogestán hüvelykapszulát használom ,nincs barnázás vérzés előtt.

Régen nekem is 3 nap barnázás utána 1 talán 2 nap vérezgetés utána megint barnázás.

Most rendesen elönt a piros és 3 napig tart ,utána barnázás vagyis tisztulás.

Szerintem neked nem eléggé vastagszik meg a méhnyálkahártyád.Én is ezért kaptam

De a duphinak is ez lenne feledata!!!!Lehet,hogy tényleg kevés.

Kérdezd meg a dokid,hogy nem lehetne kipróbálni az Utrot DE a hkapszulásat.Elég fársztó 10 napig reggel este az a kis golyót dugdosni,de nálam bevált.Ha már nem estem teherbe legalább időben megjön.

Ebben a hónapban ,azért jött meg negyven napra ,mert későn volt a tüszőrepedése.
Ha a tüszőrepedésétől számoljuk a dolgokat,akkor tök normálisan jött meg a vérzésem .
berni613
 
 


Elfelejtettem Tanczy,hogy a kapszula helyileg ható, ezért kedveli a doki.Itt mindenki ezt kapja, nem gyógyszer formájában.
berni613
 
 


Köszi a drukkokat.Kép
Holnap megyek vérvételre és reggel 37,2 volt a hőm, de kijött egy pattanás, ami nekem csak menzi előtt szokott.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Ne izgulj!A Bernikével amikor terheslettem akkor is jött rajtam pattanás.Aztán elmultak.
Sőt nem egy ,hanem televoltam velük.HOGY UTÁLOM ŐKET!!!!!!!

Most is úgy nézek ki, mint egy domborzati térkép.
berni613
 
 


BerniKép
Köszi a bíztatást.Kép

Holnap lányok kiderül úgyis.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Nagyon Drukkolok!!!!!!!!

Puszi: JULCSI Kép
julcsi29
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: