Új privát üzeneted érkezett!

Szia Krisz es Mindenki!
Gyogyszertarban lehet venni, 1600 Ft. Kor alaku kis valami,2 reszbol all. Az egyiknek van egy kis ablaka, a masiknak egy apro lencseje. A ket fele egy kozos ponton rogzitve van, es akorul lehet forgatni. Az ablak belso felere rateszed a nyalad vagy a valadekod, osszeforditod, es feny fele tartva kukucskalsz. Ha apro karikakat latsz, akkor nincs esely, ha pafranylevel-erezethez hasonlot, akkor van esely a fogantatsra.(eddig en meg csak karikakat lattam :(( )
Moni
Moni
 


Szia Moni!
Akkor a gyogyszertarban igy is kell kerni, hogy PG53, koszi hogy leírtad, lehet hogy kiprobalom. Amugy neked nem neztek meg, hogy van-e peteeresed ultrahangon? Szedsz -e valami peteerse serkentot?
Krisz
krisz
 


Meg itt nem tartok. Dec. 8-an megyek UH-ra, gondolom akkor nezik meg, gyogyszer meg utana. Es te Krisz? Neked van mar csemeted? Vagy az elso nem akar osszejonni? Te hol tartasz?
Moni
Moni
 

 
 

Szia Moni!
Mi is az elsővel probalkozunk, en Szegeden lakom, másfél éve lassan nem védekezem. En mar szedtem Clostyrbegyt-et, amire azt mondjak hogy elegedhetetlen a meddőség kezeleseben. Aztan mult honapban kapta az eres idoszakaban injekciot, 2x2 ampullat, ez tovabb tartotta eletben a petesejtet, de semmi eredmenye nem volt. Most kihagytunk egy honapot az orvosommal, valamint a parom elment vizsgalatra, de eredmeny csak hetfon lesz.
Most megint megyek dokihoz, a 11. napon vagyok, most is biztos kapok valamit, aztan mindent bele!!! En amugy nem szoktam elkeseredni, mindig optimista vagyok. Még csak 25 eves vagok, ha mondjuk mar 30-on tul lenne okom aggodalomra. Ugyhogy mindenkinek fel a fejjel!!!
Krisz
krisz
 


Krisz!
Nekem mar van egy 4 eves kisfiam, en 26 vagyok, tehat mi sem vagyunk meg elkesve, de en nagyon oda vagyok mar megint egy csoppsegert. Ez nem azt jelenti, hogy a fiamat nem szeretem, imadom ot is, de erzem, hogy hianyzik neki a teso, akivel lehet jokat jatszani, es persze veszekedni.Mindig szomszedolni akar, es ha nem mehet at a haverjahoz, akkor szomoru, mert en nem jatszok vele. Az igazsag az, hogy vannak otthon magantanitvanyaim, es igy csak este jut ido a kozos jatekra. Tudom, ha lenne teso minden maskepp lenne. Egyreszt otthon lennek 3 evig, es tobb idom jutna rajuk, masreszt meg lenne kivel jatszania. Sot mi egy 3.-at is szeretnenk. Tehat tovabb otthon maradnek. A ferjem mondta, ha lesz olyan munkahelye, ahol egy helyrol megkapja azt a penzt amit most 6 helyrol, es az biztos, akkor nem is engedne dolgozni, vagy csak felallasban. Es en is ezt szeretnem.
Irjal majd a fejlemenyekrol!
Moni
Moni
 


Szia Moni!
Ma elmentem a parom eredmenyeert, es minden rendben van vele. Ma is voltam dokinal, megnezett ultrahangon és volt erett tuszom, igaz csak baloldalon, de azt mondta az is eleg. Azert utanna adott egy ampulla injekciot rasegíteskeppen. Amugy pont felidoben vagyok, tehat akcio van egy-ket napig.
Most kepzeld ki akarok probalni valamit, ami bevallt az egyik ismerosomnek. Hallottal mar a SUNRIDER termekekrol. Ezek tiszta gyogynovenybol allo pirulak, teak, vitaminok. Van koztuk a PRIMA AGAIN nevezű, amit a TŰZ-nek neveznek. Ez az endokrin rendszerre és a noi nemi hormonokra hat. Nem olcso, mert 100 db (3 havi) kb. 13 000 Ft.
Én kiprobalom, o mindket esetben igy lett terhes. Van egy 3 éves kisfia es mos 10 hetes terhes.
Krisz
krisz
 


Sziasztok!

Tegnap v. tegnapelõtt volt peteérésem, és nagyon benne vagyunk napok óta a babagyártásban. Lehet, hogy nagyon hülye a kérdésem, de hozzátok fordulok vele, mert talán tudtok okosat mondani.
Létezik az, hogy az anya az elsõ naptól megérezze a terhességet? Ma reggelre elég furcsán éreztem magam, zsibbad mindenem, szédülök, és hányinger gyötör, de csak kicsit. A fejem viszont nagyon fáj . Tudom, a fejfájás nem terhességi tünet, de lehet, hogy ezért van hányingerem. Szóval nem tudom, mi van velem, nyilván megint nem lettem terhes. Csak annyira furcsa az egész valahogy. Olyan hihetetlenül álmos, levert és fáradt vagyok.

Tudom, hogy ennyire korai (1-2 napos) terhességnél nem nagyon van még terhességi tünet. De ha tudtok valamit mondani rá, nagyon megköszönném.

Niki
Niki
 


Szia, Niki!

Én szeptember elején estem teherbe, és szintén rögtön megéreztem! Bár nekem más tüneteim voltak, de az álomkór nálam is megvolt. (Olvashatsz róla az "Ami a szülés elõtt van" topic archívumában, 2000.szeptember elejei dátumoknál.) Szóval van ilyen, és másoktól is hallottam már. (a nõvérem például az ominózus "akció" utáni elsõ éjszaka már elkezdett hányni, aztán 9 hónapig abba se hagyta)

Üdv: Krisztina

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Kriszta!

Elolvastam az archívumot, és döbbenten tapasztaltam, hogy írtál a csuklásról, ami furcsa volt. Tegnap este elalvás elõtt végig erõsen csuklottam, annyira, hogy a párommal már könnyesre kacagtuk magunkat, mert nem akart elmúlni. Lehet, hogy mégis itt egy pocaklakó? Nem merem elhinni, annyit csalódtam már. !

Niki
Niki
 


Hello Mindenki!

Végre sikerült összehoznunk egy kisbabát. Nagyon boldogok vagyunk.
Kedves Niki!
Én is megéreztem hogy teherbe estem. Jöttek az enyhe hányingerek, a derékfájás, apró görcsök, a mellem feszült. Szerintem kezdhetsz reménykedni.
Nagyon szarítok.

Nem tudjáto miért nem fogadja el az azonosítómat?
Kénytelen vagyok névtelen küldeményként elküldeni.
RÁGI
Névtelen
 


Bocs. Nem szarítok hanem szorítok.

RÁGI
Névtelen
 


Szia, Niki!

Tényleg csuklottam, elég sûrûn, és még most is, de már nem olyan gyakran. Nagyon szorítok neked!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Sziasztok!
Fel a fejjel minden remenykedonek! Ugy nez ki, nekunk is osszejott! Olvashattok az en sikertelensegeimrol is az archivumban, az utobbi 4 honapban. Nem hittem volna, hogy osszejon. Mar belenyugodtam, hogy oke, most nincs ra esely, mar a meddosegrol szolo cikkeket olvasgattam, es tessek, itt az eredmeny! Nem szabad annyira akarni! Ezt tudom, hogy nehez betartani, de nekunk is ugy sikerult, hogy mar nem is szamitotunk ra!
Moni
Moni
 


Móni, annyira örülök Nektek! Sajnos így nem jön össze, hogy én járjak a Raffay-hoz, és megosszam Veled a tudást. (Bár ezt Csicsó kifigurázta egy másik topocban, szerinte ez nem így megy) Én megígérem Neked, hogy a lehetõ legtöbbet megteszek azért, hogy Te is részesülhess ezekben az ott elhangzott mondatokban és eljárásokban. Nehogy már azért maradj ki ebbõl, mert olyan messze laksz.
Mivel nekem vszinûleg megint nem jött össze, Te biztos a harmadik kisbabádat fogod várni, mire én is terhes leszek, majd akkor összehozzuk a Raffayt, ígérem.

Kriszta, köszi a bíztatást, de a rosszullét mára nyomtalanul eltûnt. Szóval szerintem már annyira akartam, hogy produkáltam a tüneteket. Nyilván megint nem maradtam terhes, de elõbb-utóbb az leszek. Tuti!

Sziasztok!

Niki
Niki
 


Sziasztok!

Itt is mindenkinek: gratula!!
A csuklásról: nekem is eszembe jutott, hogy a terhességek idején megváltoztak a csuklási szokásaim, de már nem emlékszem pontosan hogyan. Szóval lehet, hogy ebben is van valami szisztema.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Lányok, segítség!

Lehet, hogy kezdek kikészülni, de ma meg a torkom fáj, de nagyon . Valaki írta már, hogy neki ez volt a terhessége elsõ napjaiban. A tegnapi rosszullét után ez már sok nekem. De ha tesztet veszek, az még ki sem mutatja!
Móni, segíts mááár! Te, mint pár hetes kismama, nem éreztél ilyet? Neked most a legfrissebbek az élményeid. Mi van velem? A lázmérõ tegnap 35 fokon állt, ilyen alacsony még sosem volt. Ha most terhes lennék, legalább 36,8 -nak kéne lenni!! De az is lehet, hogy megszakadt a hõmérõ szála, mert a múltkor azért dobtam ki egyet. Becsavarodok lassan, azt hiszem. Ja, és ma csuklottam, ritkán, de erõsen. Biztos csak gerjesztem ezeket a tüneteket, és megint nem maradtam terhes.

Üdv, és jó hétvégét mindenkinek!!!

Niki, (aki lassan kikészül)
Niki
 


Sziasztok!
Niki, a torkfájás és a csuklás mint terhességi tünet már felbukkant néhányszor az Ami a szülés elõtt van c. topicban, keress rá, hátha megnyugszol kicsit!!!
Ha holnap kéne megjönnie és ma leesett, az jó jelent, mármint abból a szempontból, ha terhes vagy. Ne izgulj és tarts ki!!!

Kata
Kata
 


Szia Kata!

Az a baj, hogy három napja volt peteérésem, tehát szinte kizártak még a terhességi tünetek. Nem is értem az egészet... Biztos pszichés alapon produkálom a tüneteket, mert már több, mint fél éve nem esek teherbe, és annyira AKAROM azt a kismanót.

Köszi a biztatást,
Niki
Niki
 


Kedves Kata!

Kérlek írd meg pontosan, hogy hol találom Ami a szülés elõtt van c. topicot.

Köszi
Éva
Névtelen
 


Éva!

Csevegõ/Anyaságról/Szülésrõl/Ami a szülés elõtt van
ILdi
Pethes Ildikó
 


Szia, Niki!

Én voltam az, aki erõsen csuklott (és még most is!) a terhesség elsõ napjaitól, és fájt a torkom is még az elsõ héten, amikor semmi se volt biztos. Viszont az én hõmérsékletem a várható menzesz napjáig magas volt (36.8), és csak elõtte egy nappal ment le 36.5-re. Szerintem mérd meg egy másik hõmérõvel is! Kitartás, drukkolunk!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Sziasztok!

Teljesen el vagyok kettyenve. A teszt negatív lett, csak egy vonal látszik.. A másik még halványan sem. Pedig teljesen azt hittem, hogy most végre sikerült, mert nagyon produkáltam a tüneteket.
Szóval lehet, hogy nekem sosem fog sikerülni? Egyre pesszimistább vagyok.

Niki
niki
 


Szia Niki !

Fel a fejjel! Nem szabad elkeseredni, mert attól csak rosszabb lesz minden. Gondolj bele abba, hogy ha a jövõ hónapbna sikerül, akkor pont karácsonykor tudod meg az eredményt, és szerintem ennél szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphatnál.
(Mi is erre várunk ám nagyon! :-) )

Szóval ne keseredj el, biztosan sikerülni fog.

Ujka (Erzsi)
Névtelen
 


Szia Niki !

Nem szabad elkeseredni,mi a férjemmel már fél éve próbálkozunk, és minden hónapban csalódás ért. De itt nagyon sokan szurkolnak nekünk , illetve nektek is. Biztos sikerülni fog. Ne idegeskedj. Én is elmentem minden féle-fajta vizsgálatokra és nem találtak semmit. Mind a ketten egészségesek vagyunk.Idõ kérdése és sikerülni fog mindegyikünknek.
Szóval türelem !


Üdv.: Kati
Király Kati
 


Kedves Ujka, és Kati!

Köszi a biztatást, igyekszem továbblendülni rajta. Titkon persze azt remélem, hogy a teszt nem volt megbízható, és talán ott az a pocaklakó Mir-mur. ( olyan tesztet vettem, ami a 3 napos terhességet is képes kimutatni. Lehet, hogy a magzatvédõ vitamin, amit szedek, változtathat a teszteredményen? Szerintetek milyen százalékban nem megbízhatóak ezek a tesztek? Pláne, ha ilyen röviddel a fogantatás után mutatnak eredményt???) Annyira érzem a tüneteket, és már (tudom, hülyén hangzik), de sajog a hasam is. És nem a kajától, az biztos. De lehet, hogy megint pszichésen produkálom a tüneteket. Már tényleg nem tudom. ...
Az is baj, hogy épp készülök állást változtatni, és nem tudom, hogy merjek-e. Mi lesz akkor, ha a munkahelyemen felmondok, és a felmondási idõ alatt esek teherbe? Nem tisztességes úgy elmenni egy másik helyre, hogy ott meg már babát vársz, v. esetleg nagyon tervezel. Itt viszont már egyre nehezebben bírom. Szerintetek mi a megoldás?

Várom a hozzászólásokat, nagyon kiváncsi vagyok a véleményeitekre.

Köszi,

Niki
Niki
 


Szia Niki !

Hasonlóan hozzád , én is tüneteket produkáltam.De aztán rendezõdött minden. Most például 8 napot csúszott, képzelheted. Vettem egy tesztet negatív lett, másnap meg is jött.
Sajnos ez elõfordul, lehet , hogy terhes is voltam , csak nem tudott megtapadni.
A vitamin egyébként nem befolyásol semmit.
Szerintem a tesztek nem nagyon megbízhatóak.De hát , akkor is megveszi ugye az ember.
Hol dolgozol, hogy ennyire szörnyû?
Ha meg úgy gondolod, hogy változtatsz, sohe ne arra figyelj, hogy mások mit gondolnak. Azt csináld amit te érzel. És ha új helyre mész, ugyiscsak 3 hónap után mond meg, mert akkor már talán biztos. És kb. ennyi a própaidõ is.

Remélem tudtam segíteni !

Üdv.: Kati
Király Kati
 


Szia Niki!

Az én esetem kicsit más mint a tiéd.Az elõzõ helyemen olyan körülmények voltak, hogy nem bírtam tovább, ezért inkább eljöttem, Már akkor is tudtuk, hogy majd szeretnénk babát, és azt is hogy amíg úgy megyek késõ este haza, mint egy fúria, addig erre esélyünk sincs. Tehát változtattam, és jól tettem. Bár az anyagi helyzetünk azóta nem túl rózsás (közalkalmazott lettem), de én megnyugodtam, és ez nagyon sokat ér. Elõttem Kati már írta, hogy a babát úgyis csak a 3 hó táján mondod meg, akkor meg már lehet hogy véglegesítve leszel, ja és akkor már ki sem tehetnek törvényileg.
De ezt nektek kell eldönteni, tudod-e vállani még addig ezt a munkát, amíg összejön a baba, és akkor amint megtudod a jó hírt egybõl kiíratod magad táppénzre, és már nem is fog zavarni a munkahely, vagy nem bírod már egyáltalán tovább, és inkább lépnél. (Én sajna már az utóbbi kategóriába tartoztam)

Szia:
Ujka
Névtelen
 


Kedves Kati, Ujka!

Nagyon rendesek vagytok, hogy válaszoltok, biztattok.
Igen, a munkahelyem tényleg ilyen rossz. Viszont megvan a következõ, csak most tipródom, hogy aláírjam-e a szerzõdést. Biztos az elsõ idõben ott is halálra izgulom magam, hogy megfeleljek az amúgy nem alacsony elvárásoknak. Amúgy pedig anyagilag rosszabbul járnék az új helyen, mint a mostaninál. De el kellett azon gondolkoznom, hogy megfizethetõ-e a stressz, vagy sem. Úgyhogy nagyon arrafelé tendálok, hogy igenis, váltani kell, mégha rosszabbul járok is. Ezért érzem át pontosan, amit írtál Ujka, mert én is itt tartok.
Egyébként pont ma kérdeztem meg a Babanet orvosát a tesztekrõl, mert olyat használtam, ami 2-3 napos terhességet mutat ki, egy másik helyen meg azt olvastam, hogy a Hcg nem mutatható ki, csak a beágyazódás után. Az meg még jópár nap (hét). Szóval lehet, hogy nem volt megbízható a teszt, mert a tüneteket igenis azóta is érzem, pocaki "diszkomfort" érzéssel vegyítve. De ha nem mutatható ki a terhesség a 3. napon a fogantatást követõen, akkor minek árulnak ilyeneket???

Pusz mindenkinek,

Niki
Niki
 


Szia Niki!
Igazad van a tesztekkel kapcsolatban, széles a kínálat ma már, és tanúsítom, hogy nem mind megbízható! Én anno még a nyáron olyat vettem, amihez nem a reggeli vizelet kellett, nem tudom a márkáját, (gólya volt a dobozán). Remegõ kezekkel megcsináltam amikor hazaértem délután, és negatív lett. Két hét múlva elmentem az orvoshoz, akkor voltam hathetes terhes! Tehát a négyhetest (esetleg kéthetest ha másképp számoljuk) sem mutatta ki, igencsak meg voltam lepõdve!
Szerintem én már nem bíznék a "bármikor elvégezhetõ"-ben, csak a reggeliben de látod hogy az sem jelent semmit!

Remélem nemsokára megtudod az eredményt és lehet gratulálni!!

Anita
Névtelen
 


Niki!

Mikor kell(ett volna) megjonnie? Beszeltel a dokiddal ezugyben?

Faline
Faline
 


Anita!

Arra gondoltam, hogy veszek egy tíz napost, és hétfõn megcsinálom azt is. (csak kibírjam addig) A remegõ kéz ismerõs, még a páromé is remeg , amíg meg nem tudja az eredményt. Nagyon akarja már õ is.

Faline!

Csak 12.08-án kell megjönnie, úgyhogy tényleg korai még, csak már tûkön ülök, és nagyon kíváncsi vagyok. A dokimnál azóta nem voltam, mióta mondtam neki, hogy babagyártásba kezdtünk. Gratulált, és ajánlotta a férjét, mint szülészorvost. Hozzá nem fogok elmenni, úgyhogy akkor kerítek majd dokit , ha lesz is miért. Addig majd visszajárok a doktornénimhez, aki amúgy gyereknõgyógyász, a maszek rendelése viszont elég jó!

Niki
Niki
 


Szia Niki!

Döbbenetes, amikrõl beszélgettetek, mert mi is az elmúlt héten próbálkoztunk elõször, és ma 2-szer is csuklottam, és a torkom is fáj. Reménykedjünk!!
Milyen rendszerességgel "akcióztok" babagyártás végett? Kitartás!

Sziszi
Névtelen
 


Niki!

Biztosan a megtermekenyulestol szamitott 3 nap utan mutat megbizhato eredmenyt a teszt? Nem az esedekes menstruaciotol szamitott 3 naprol van szo?

Faline
Faline
 


Faline!

Nem!!! A fogantatástól számított harmadik napról van szó. Csak azt nem értem, hogy akkor még nem termelõdik az a hormon, amit ki kéne mutatnia. (szakirodalomban olvastam) Persze rá van írva a tesztre, hogy 99%-os! Most akkor mi van? Már megkérdeztem a Babanet orvosát is, de még nem válaszolt.


Sziszi!

Azért szerintem a csuklás, torokfájás még nem igazi tünet, bár már én sem tudom, mi van. Teljesen úgy érzem, mintha már kezdene megjönni (pont úgy fáj a hasam), de lehet, hogy már pszichésen csinálom a tüneteket. Neked nincs ilyen tünet?
Szóval az akciókról annyit, hogy peteérés elõtt/után naponta, meg máskor is szinte naponta, csak néha fáradtak vagyunk. De "fõszezonban" odafigyelünk mindig.

Írjatok!

Niki
Niki
 


Kedves Csicsó!
Az "archivban" olvastam a november 7.-ei hozzászólásodat,és nagyon tetszett. Én ill.mi is hasonlóképpen gondolkodunk a babavárásról mint Te,de néha mégis olyan nehéz türelmesnek lenni.
Mi már két éve várjuk a picinket,de õ még nem akart eddig jönni.Biztos nem véletlen, lehet,hogy valamit még meg kell tanulnunk, tapasztalnunk, hogy a szülei lehessünk. Szivesen "beszélgetnék" veled errõl a témáról,de nekem túl személytelen ez a fajta csevegés. Lehet,hogy idõvel belejövök,de most még nem tudok jobban megnyilni.
A "babaváróknak" sok sikert kivánok!
Drukkolok NEKTEK!
Edi
Edi
 


Kedves Niki!

A terhességem elején nekem teljesen úgy fájt a hasam és a hátam mint a menses elõtt szokott. Mi teljesen azt hittük hogy megjön, de én kiváncsiságból csináltam egy tesztet. Nem akartuk elhinni hogy pozitív lett az eredmény, mert a tüneteim teljesen olyanok voltak mintha mingyárt megjönne. Ez tehát nem jelent semmit.
Nagyon izgulok érted.
Puszi mindenkinek: RÁgi
Névtelen
 


Köszi RÁgi!

Hétfõn ugrik a kismajom a vízbe, mert akkor lesz 10 napos a dolog, és vettem egy másfajta tesztet, ami ezt már kimutatja. Szóval tiszta "ideg" vagyok, nagyon-nagyon izgulok.

Niki
Niki
 


Kedves Niki!

Gondolok rád hétfõn. én is hétfõn megyek nõgyógyászhoz, amitõl egy kicsit félek. Ki nem állhatom amikor egy idegen férfi turkál bennem. Na mindegy ,valahogy csak kibírom, a piciért mindent megtennék.

Sziasztok:RÁgi
Névtelen
 


Kedves RÁgi!

Akkor kölcsönszorítunk egymásnak hétfõn. Tudom, milyen érzés az "idegen férfi" effektus, én is gyûlöltem, ezért doktornénihez jártam. (Nekem nagyon rossz emlékeim vannak a férfi orvosokról, minden vizsgálatot végigbõgtem, annyira megalázónak tartottam. Szóval a doktornõvel komolyan mondom, ég és föld. Nagyon óvatos, a maszek rendelésén kívûl õ gyermeknõgyógyász. Szerintem tudja, mit érez ilyenkor egy nõ, ezért nagyon odafigyel. Ha sikerül a baba, nyilván én is máshoz fogok járni, de igyekezni fogok nõi szülészorvost kifogni.

Szóval, hétfõn startolunk.

Szia!

Niki
Niki
 


Kedves Rági! Õszintén gratulálok a kisbabádhoz!!! Kép Gyorsan leírom, hogy nekem milyen "élményben" volt részem a szerdai rákszûrésen. Tegnapelõtt voltam: nos, ugye fel kell mászni abba a "szimpatikus" székbe, amire egy kis lépcsõ vezet fel. Az ám, de a lépcsõ nem volt rögzítve...szóval, kb. két métert csúsztam vele együtt elõre, közben az asztalról (tele mûszerekkel) MINDENT levertem, ja és volt ott két vödörben víz, az mind kiborult, mi pedig a doktor úrral bokáig abban tocsogtunk (én bugyi nélkül...). Azt hittem, elsüllyedek, a doki meg szabadkozott, és szégyellte magát (végül is nagy baleset lehetett volna belõle). Végül mindannyian (doki, asszisztens, én) csak nevettünk - én már kínomban...Viráganya
Névtelen
 


Kedves Niki!

Köszi a tippet az azonosítóval, bejött.
Nekem a páram idegenkedik a nõ nõgyógyászoktól. A te párod mit gondol errõl?

Kedves Viráganya!

Örülök hogy nem történt bajod. A magyar egézségügy kész horror mostanában, habár õsanyáink is mesélhatnének errõl sok érdekes dolgot.

Sok puszi: Rági
RÁGI
 


Annyira élvezem hogy jó az azonosítóm. még egyszer köszi.
RÁGI
 


Szia RÁgi!

Az én párom rám bízza a dokiválasztást, teljesen megérti /szerintem még titkon örül is/, hogy nem férfi turkál bennem. És nekem is így sokkal jobb. Mondjuk ez szokás kérdése, de én sokat csalódtam már a férfi dokikban.

Szóval lányok, a tesztem NEGATÍV lett. De miért??? Teljesen meg voltam/vagyok gyõzõdve róla, hogy baba van a pocakban. Napok óta 37 felett van a hõmérsékletem, és ma is hányingerem volt. Ja, és visszaírt a Babanet nõgyógyásza, hogy hiába van az írva a tesztre, hogy fogantatás utáni 3. napon használható, az igazából a mensi kimaradása utáni 3. napra szól. Szerintem ez nagy átverés a gyógyszergyártók részérõl, és nagyon csúnya dolog.

Viráganya!

Rosszabb is lehetett volna, örülök, hogy minden oké veled, és nem sérültél meg.

Sziasztok!
Niki, aki terhes v. nem. Ki tudja?
Niki
 


Sziasztok!

Lányok, hogy lehet, hogy a tüszõérésem óta, napok óta 37 a hõm??
Valaki leírná ezt a hõmérõs dolgot az egész ciklusra vonatkozóan? Köszi.

Sziszi
Sziszi
 


Niki, mondtam en Kép

Varjal pentekig (aznap kellene megjonnie, ugye?) es csinalj tesztet. De szerintem meg akkor is varhatnal vele, mondjuk hetfoig.

Faline
Faline
 


Sziszi!

Keress rá az archív-ban, ott nagyon agyontárgyaltuk már.

Faline!

Tudom, hogy mondtad. De akkor a mainak már talán + -nak kéne lennie, nem igaz? És tök átverés, hogy a három naposra az van írva: a fogantatástól számított 3 napos babát már kimutatja.
Ugye nem fog megjönni pénteken??? Remélem, hogy nem. Majd beszámolok, de az még megint 5 nap!!! Megõrülök a várakozástól! De köszi, hogy biztatsz, hidd el, sokat segít.

Köszi!

Niki
Niki
 


Niki,

nagyon nehez lehet, de turelem! Mindannyian drukkolunk neked! Nem te lennel az elso, aki erzi a fogantatastol a babat... Igy legyen!

Faline
Faline
 


Kedves Niki!

A fogantatás idõpontját többféleképpen magyarázzák. Az elsõ amikor az ondó megtermékenyíti a petét. A másik amikor a megtermékenyített pete beágyazódik a méhfalba. A tesztek minden esetben az utóbbira gondolnak. Mikor kellett volna megjönnie? Ha jól értelmezem csak pénteken kellenne megjönnie. Az elmaradt mensesed elsõ napjához hozzá kell adni hármat és onnan lehet a terhességet kimutatni, tehát következõ hétfõn már nagy valószínüséggel ki tudod mutatni. Nekem is iszonyatos volt kibírni azt az idõt amikor már tesztet tudtam csinálni, de megérte a várakozás mert rettenetesen örültünk a pozitív eredménynek. Drukkolok.

Kedves Sziszi!

A hõd a menses alatt 36,4 ingadozással. A peteérésig itt marad. A peteérés elõtt leesik 36,2 körülire, majd felugrik kb 3 nap alatt 37 körülire. Ha teherbe esel ezen az értéken marad ingadozással. Ha nem vagy terhes a hõd lemegy ismét a normál 36,4 értékre.

Sziasztok: RÁGI
RÁGI
 


Sziasztok!
A ho fenn marad a ciklus vegeig! Es a menses elott visszaesik 36.4 korulre!!!! Ez 100%, hogy igy van,,nekem mar rengeteg gorbem van. Ha meg van baba, akkor fennmarad a kimarado menstruacio alatt!
Niki! Nekem a monoteszt kimutatta a menstruacio megjovetele elott 1 nappal. Igaz halvanyabb volt 2. csik, mint az elso, de ott volt!
De szerintem is min. csutortokig varj!
Moni
Moni
 


Kedves Leendõ Kismamák. Segíteni szeretnék. Tudok valamit arra az esetre, ha valakinek semmilyen nyilvánvaló és diagnosztizált szervi baja nincs és mégis rendszertelenül menstruál, ezért elmarad a kívánt teherbe esés. Érdeklõdést emilen várok. Péter
Peti
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: