Új privát üzeneted érkezett!

Drukkolok nagyon. Várom a képet holnap.

Fhu engem utolért a végzet Reggeli után órákig szarul vagyok, hányingerem van a 3:1 kávétól, a sima fekete teától is. Öklendezek a szagoktól, kb a vadászkutyával egyenlő a szaglásom. Remeg a gyomrom folyamatosan.Ha nagyon fáradt vagyok fájdogál a hasam.Lehetne már december vége

babybumm
 
 


Na beindult valami csajok...
Várom a következő tesztes képet szépen lassan erősödni kell neki.
Babybumm ... Nekem is valahogy így volt...6.hettől hányinger, hányás szinte mindentől. De a 10 hét felé elmúlt.szerencsémre.mikor mész legközelebb dokihoz uh-ra?
ipinterke
 
 


@ipinterke:
Hétfőn este,azt mondta ,hogy menjünk biztosra , hogy megnyugodjak. Aztán 2 hét múlva,hogy legyen szívhang. Tudja,hogy addig nem leszek nyugodt amíg nem tudom tényleg minden rendben van-e.
Nem bánnám,ha nekem is hamar elmúlna a reggeli rosszullét,ami tart egész ebèdig.Szerintem jövő héttől hányni fogok én is Esküszöm ez a terhesség nehezebb,mint a kislányommal volt.

Többiek mi újság? Ki mikorra nem várja ?

babybumm
 
 

 
 

Sziasztok!
Babybumm gratulálok a babócához! :) Erveer veled mi a helyzet? Többiek hogy vagytok?
Mi ezt a hónapot most teljes erőbedobással próbáljuk összehozni. Az utolsó mensim 13-an volt, akkor maradt ki a szeptemberi (45napra jött meg...) Úgyhogy most nem igazán tudom mikorra nem várom. A naptár szerint jövő szombaton kéne, de nem igazán tudom. Annyira remènykedem, hogy egyszerűen nem tudom ezt az érzést kikapcsolni magamban... :( Nagyon szeretnèk egy pozitív tesztet, de persze tudom hogy nagyon nem règóta próbálkozunk. Az ovulációm naptár szerint múlt hèten volt, de ez se biztos, mindenesetre kèt naponta akciózunk, talán elcsípjük. Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett.
saci0501
 
 


@saci0501:
Szerintem ha 2 naponta végig nyomjátok a hónapot, akkor esélyes a dolog. Mikor szeretnél tesztelni vagy mikorra kellene most megjönni? Tudom milyen görcsösen ragaszkodni a dologhoz. Èn is ilyen voltam/vagyok.

babybumm
 
 


@babybumm:
Elvileg szombaton kène. Pèntek reggel gondoltam, de nem tudom kibírom e addig. :) Muszáj lenne, mert a negatív tesztek meg csak elszomorítanak.
saci0501
 
 


Sziasztok!
Három napja jele sincs mensinek!Ma reggeli teszt már erősebb és végre fotózva is látszik (Xepil 25-ös) Most jön nálam is az a szakasz hogy már azon imádkozok hogy rendben legyen jó helyen és mire UH lesz legyen szivhang

És még mindig nem tudok kepet feltölteni valamiért nem engedi!!!
“Feltöltés folyamatban...”
Ennyit ír ki aztán egyszerűen nem tölti be a kepet
erveer
 
 


:-D
erveer
 
 


Telefonról próbálod vagy gépről? Telefonról nekem se engedte,csak a tabletről. Lehet böngésző függő a dolog. :roll:

babybumm
 
 


erveer
 
 


erveer
 
 


Bocsánat!!! Nem vagyok az a technika taszító ember de ez már kezd idegesíteni ...eddig engedte a képek feltöltését mobilrol most meg egyszerűen nem...de bátran kijelenthetem hogy szép két csíkos lett a teszt holnap lesz leendő apuci szulinapja azt hiszem ez lesz a legszebb ajándéka
erveer
 
 


@erveer:



Gratulálok! :D

Nekem most a hétvégén kéne megjönnie, de tegnap este óta kevés halvány barna folyásom van. Hasam is ritkán fáj menzesszerűen, este a petefészkemnél fájt inkább. Kétlem, hogy baba lenne, mert védekezünk (még :D )
marcipancica
 
 


@marcipancica:
Mi újság? Megjött? Gondolom igen,ha védekeztek.

babybumm
 
 


@babybumm:


Igen, délután 4 óra körül meg is jött. Amit egyelőre nem is bánok, mert szeretnénk teljesen felkészülni a babára. :)

Veletek mi a helyzet?
marcipancica
 
 


@marcipancica:
Ne is kérdezd. Reggeltől estig rosszul vagyok. Émelygek, hányingerem van,öklendezek,görcsölök. Felváltva vagy egyszerre. Jelzem is a dokinál majd.Állandóan fáradt vagyok.Szörnyen érzem magam. Ez sokkal nehezebb már most ,mint anno a Csenivel.

Jövő hónaptól teljes bedobással rajta lesztek a tèmán?

babybumm
 
 


@babybumm:



Ezek nem hangoznak túl jól.

Jövő hónapban szeretnénk elmenni a nőgyógyászhoz vizsgálatra meg megbeszélni a továbbiakat, meg asszem vérvételre is kell majd menni ilyenkor.


Egyébként femibiontól tapasztalt már valaki hasmenést?
marcipancica
 
 


Sziasztok!!!
Tegnap megvolt a nagy összeborulós sírva örülünk a picinek filmes jelenet mikor szülinapi ajandekkent átadtam férjemnek a pozitív clearblue digitális tesztet (ami szerint a fogamzás ideje 2-3 hete volt) nagy az öröm!
Jövő hét szerdán megyek 0. UH-ra akkor még csak 5 hét 5 napos lesz de inkább nézzük meg előbb hogy jó helyen van-e ott van-e ahol kell és fel vagyok készülve hogy szivhang még nem lesz...bár ki tudja Most pihizek pont mert kissé gorcsolok de semmi komoly remelem.

Lányok azóta kivel mi újság?
erveer
 
 


És az ajándék
erveer
 
 


@erveer:
De cukik vagytok. Nekem a clear blue másnap estére lemerült.

Nálam minden a régi a tüneteket illetően. Fantasztikus élmény volt dolgozni ma. Most itt várunk a dokinál 1,5 órája. Még ketten vannak előttem. Egy óra kb és be is jutok. :shock: Este írok ki volt. Azt mondta múlt héten, hogy most már látni kell mindenképpen.

babybumm
 
 


Jelentem jó helyen, korának megfelelő nagyságú. 2-3 hét múlva menjek vissza,meg háziorvos, védőnő. Ha most nem akarok tpre menni. Szedjek mindent amit felsoroltam, hogy mit szedek

babybumm
 
 


Erveer gratulálok, nagyon szèp ajándèk lehetett!!! :-) babybumm szuper, akkor most már picit megnyugodhatsz,hogy minden rendben, így is fog maradni! :) Marcipán cica, én szedtem a femibiont ( meg most megint el akarom kezdeni) de nekem nem volt tőle hasmenésem.
Mi továbbra is kèt naponta összebújunk, a naptár szerint szombaton lesz esedèkes a menzesze. Szívem szerint már most tesztelnèk, persze tudom hogy mèg felesleges lenne, szóval pèntek reggel fogok először. Remèlem kibírom addig :D
saci0501
 
 


Saci nekem 4-5 nappal előtte kimutatta a 10-es teszt.Ha vannak tünetek egy próbát megér. Max pénteken újra

babybumm
 
 


@babybumm: "Saci nekem 4-5 nappal előtte kimutatta a 10-es teszt.Ha vannak tünetek egy próbát megér. Max pénteken újra "


Nem tudom, hogy kellene e tünetnek lennie :D Éhes vagyok folyton, meg néha szédülök de más nincs. Ma érkeztek meg a tesztek, amiket rendeltem, lehet holnap reggel ellövök egyet. :) Csak félek a csalódástól.
saci0501
 
 


Nem bírtam magammal, csináltam egy tesztet reggel de sajnos negatív. Remèlem csak azèrt mert korai volt. :(
saci0501
 
 


@saci0501:
Majd pénteken újra. Mielőtt halvány lett nekem előtte reggel negatív volt. Lehet korai.

babybumm
 
 


@babybumm:
Sziasztok a mai nap regisztráltam ide örülnék ha tudnátok nekem is segíteni.Magas a prolactin szintem és az orvosom felírta a Bromocriptint és minden este felet kellene szednem.Mondtam hogy soha nem szedhettem fogamzásgátlót sem mert volt 10 éve egy visszérműtétem.Azt mondta az a gond hogy ettől trombózis alakulhat ki.Tudtok segíteni mi jöhet szóba helyette.Nagyon el vagyok keseredve hogy nem tudok teherbe esni.Előre is köszi
encsyce
 
 


@encsyce:
Fhu sajnos érdemleges választ nem tudok adni. Nem volt soha hasonló problémám. ( leszámítva a fog.gatló dolgot) Talán a többiek jártasak a témában. Sajnálom.

babybumm
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Ma bukkantam erre az oldalra és nagyon megtetszett. Már egy ideje keresgetek fórumokat ahol tudnék kicsit társalogni sortársakkal. Mi 8 hónapja próbálkozunk a férjemmel. Ciklusaim 32-37 hosszúak. Ebben a 8 hónapban voltak elég mélypontjaim de most úgy érzem pozitívan tudok hozzáállni. Ebben a hónapban kezdtem el a hőmérőzést, izgatottan figyelgetem a görbém. Reménykedek, hogy ez lesz a mi hónapunk. Még van két hetem majd kiderül...
ewuss28
 
 


Sziasztok! Teszteltem ma is, de negatív. Azt hiszem most nagyon besokalltam a sok negatív teszt látványától. :( Rossz érzés mert csak fèl éve próbálkozunk, nem kène így elkenődnöm tudom...
Na mindegy,most megkèrtem a fèrjemet hogy rakja el előlem a teszteket hogy ne tudjak mindig tesztelgetni, aztan
saci0501
 
 


Aztán majd csak lesz valami. (Bocsi nem tudom miért küldte el)
saci0501
 
 


@saci0501:


Úgy sajnálom. :( De ne csüggedj nem szabad feladni. Megértelek, nekünk ez a 9ik hónapunk. Rettegek a negatív tesztektől abból mindig csak sírás lesz.
ewuss28
 
 


Ewuss, igyekszem pozitív és türelmes maradni. :) Inofolicot valaki próbálta? Mi a véleményetek róla?
saci0501
 
 


Sziasztok!

@erveer: gratulálok, csodás hír, hogy sikerült!!


@encsyce: Nekem is magas a prolaktinom, én Norprolacot szedek. Mondott a doki valamit, hogy ő mi ajánlana helyette? Ha tud a korábbi problémádról, akkor mindenképpen alternatívát kell ajánlania.


@saci0501: Én szedem az Inofolicot most, elvileg szép nagyok lesznek tőle a petesejtek, meg jó minőségűek.  Amikor nagyon sok cisztám volt a PCOS miatt, akkor abba kellett hagynom azonnal, mert csak növelte a mretüket, de nem tutak kiszabadulni, az ösztrogénem meg az egekben volt emiatt.
Ha nincs semmi komolyabb gondod, nyugodtan idd, ártani nem fog. :)



Én kicsit eltűntem mostanában, sok volt a munka, meg a dokihoz járás. :)
Úgy néz ki megcsinálják a petevezető átjárhatóságit hónap végén és januárban indítunk egy stimlációt. Érzem, hogy most össze fog jönni, nagyon reménykedem. Így a karácsony is nyugiban fog legalább telni, nem foglalkozom addig a témával, várom a januárt. :)
aranylotusz
 
 


@aranylotusz:
A dokimnak mondtam hogy nem szedhetek hormontart.gyógyszert ezért soha nem szedhettem fog.g.Azt kérdeztem nincs-e más gyógyszer azt mondta nincs.Tehát vagy szedem és valószìnű lejjebb megy a prol.szint de trombózist kapok vagy nem szedem és keresek egy homeopátiás cuccot.Tudjátok mi idegesít?Hogy van olyan csaj aki nem vigyáz az egészségére és ránéznek és teherbe esik.Mi velem a baj?Most pár napja nagyon depressziós vagyok pedig össze kell szednem magam és nem feladni
encsyce
 
 


@encsyce:


Szia. Annyira egyet értek. Engem is már az őrületbe kerget, hogy mindenki terhes körülöttem, tényleg az egész város...amerre járok. A sógornőm is puff becsúszott nekik, elszámolta magát....Bakker én nem tudom elszámolni magam....és ráadásul ők dohányoznak mint a kémény úgy füstöl (apuka anyuka szintén).
ewuss28
 
 


@encsyce:


Lehet érdemes lenne kikérned egy másik doki véleményét is. Tudom, hogy macerás, de mégis a saját egészsgedről van szó. Ez nem játék. Endokriológussal beszéltél esetleg? Az én nőgyógyászom simán azt mondta, hogy minden rendben velem ne aggódjak. Elmentem egy endokrinológushoz, aki csak ránézett a leleteimre és sorolta az eltéréseket. 


Nem szabad feladni, depresszióba esni! Az, hogy másoknak összejön, csak azt mutatja, hogy nem lehetetlen a dolog. :)
Amikor majd sikerül és megjelenik a két csík a teszten, szerintem érezni fogjuk, hogy minden megpróbáltatást megért.
Addig pedig kitartás és fel a fejjel! Mindannyiunknak össze fog jönni! Ebben biztos vagyok! :)
aranylotusz
 
 


Sziasztok!
Aranylotusz, nálam még nem volt semmilyen vizsgalat úgyhogy anélkül gondoltam elkezdeni, ártani sztem nem fogom az így is borzalmas ciklusomnak. :-) az orvosom azt mondta ,hogy ha idèn nem jön össze a baba akkor januárban kivizsgál. Encsyce ewuss teljesen egyetèrtek veletek, én is kiulok
saci0501
 
 


Bocsi nem tudom miért küldte el.... Szóval engem is eléggé megvisel amikor várandós nőket látok és babásakat, vagy plane ha olyannal történik akinèl csak becsúszik. persze örülök más sikerènek, csak nèha nagyon nehèz pozitívan hozzáállás. De nem szabad feladni, van hogy a legváratlanabb pillanatokban jelentkezik majd a pozitív teszt! Ezt magamnak is jó lenne tudatosítani. :lol:
saci0501
 
 


Egyébként még mindig nem jött meg nekem. Viszont múlt héten két napig barnás folyásom volt, ( elnézést...) Pénteken pedig nagyon szúrt bal oldalt a petefészkem. Már egy hete feszül a mellem, ma pedig nagyon szédülök de a teszt negatív. Úgyhogy megint nem tudom mi van. :roll:
saci0501
 
 


@saci0501:


Nekem a kolléganőm most szült ráadásul a kisfőnök felesége. Szóval mi végigkövettük szinte a 9 hónapjukat, izgultunk a szülés előtt. Gondolhatjátok milyen érzeés volt nap mint nap látni boldogan cuki pocakkal...én meg néztem a negatív teszetemet hónapról hónapra. (pluszban ráadásul közben egy bnőm is megszült és egy másik akivel együtt kezdtünk bele a babaprojektbe terhes lett) Iszonyat mélyre zuhantam lelkileg. Nagyon örülök nekik és nagyon megérdemlik sokáig próbálkoztak ők is. Én sem voltam még orvosnál mert ahogy itt látom a gyógyszereken kívül sok mindent nem tudnak vagy esetleg nem vesznek komolyan meg a ciklusaim sem olyan vészesen össze-visszák. nem mondom, hogy óramű, de nem panaszkodom. Volt nekem is egy hónapom márciusban mikor elkezdtem szedni a ceizeles vitamint hogy nem jött meg és már olyan tüneteket produkáltam (nem tudom hogy a hormonok vagy bebeszéltem magamnak) a tesztek végig negatív voltak. Aztán mikor már úgy voltam hogy akkor doki megjött. 40 akárhányadik napra. Azóta megfigyeltem hogy nem tudok bármilyen vitamint bevenni mert hányingerem van a legtöbbtől. Most elkezdtem a Femibion 0-t. Féltem tőle mert sokaktól hallottam hogy rosszul voltak tőle de én lekopogom (koppkoppkopp) eddig semmi bajom pedig már két hetet beszedtem belőle. Most kezdek talpra állni és nem érzem azt, hogy a világ fog összedőlni egy negatív teszttől. Hajrá csajok, nekünk is összejön.
ewuss28
 
 


Így van, csak pozitívan!
Nekem kb. az összes barátnőm várandós, vagy most szült, szóval átérzem amiket írtok.  Sokszor nehéz látni, hogy másoknak milyen könnyen megy, 1-2 próbálkozós hónap és babybumm, mi meg lassan két éve járunk orvostól orvosig és semmi. De biztosan van oka, hogy így alakul...

Én is Femibiot szedtem sokáig, most váltottam a Trimeszter jódmentesre (pajzsmirigy probléma miatt jobbnak láttam ezt mint a simát), lehet hülyeség, de valamiért azt érzem ez (is) fog segíteni. Sok jót olvastam róla.




@saci0501:
Várj még 1-2 napot és tesztelj újra ha nem jön meg. Ez még bármi lehet. 
Tudod mikor volt peteérésed?

aranylotusz
 
 


@aranylotusz:
Hát a ciklusom kaotigusságából kiindulva nem vagyok benne biztos, naptár szerint 27.-èn. Kètnaponta próbálkoztunk, pont ezèrt, talán elcsíptük. Sajnos vagy nem sajnos nagyon remènykedem mèg mindig, és plusz "tünet" mèg hogy nagyon szèdülök hètfő óta. :roll:
saci0501
 
 


Ha hiszel bennem sztem már az plusz, biztos segíteni fog. :) Én tegnap kezdtem az inofolicot a férjem pedig a folandrolt. :)
saci0501
 
 


@saci0501:


Én is már próbáltam a férjemnek célozgatni, hogy ki kéne próbálni a folandrolt. Nagyon ózdkodik tőle nem is értem miért mintha megfosztanám a férfiasságától :D de azért az elépakolt vitaminokat beveszi szó nélkül :D. Én ebben a hónapban kezdtem a hőmérőzést. Hát nem épp olyan mint ahogy a nagy könyvben de sebaj :D. Viszont mi úgy néz ki elkaptuk az ovut. Szombaton annyira szúrt a jobb petefészkem még ilyen intenzíven sosem éreztem és fura volt mert az a 22ik nap volt. Hazamentem mondom biztos ami biztos csinálok egy ovu tesztet. Hát ennyire pozitívat még sosem láttam. :D Most reménykedek picit. Figyelem magam árgus szemekkel, tegnap picit fájdogált a méhem, egyszer tánc közbe le is kellett ülnöm mert szúrt. Csak félek nehogy annyira figyeljek, hogy bebeszéljek vmi tünetet. Viszont a hőm egy kicsit ugrál le-föl ami furi. Lehet nem jól mérek vagy nem tudom.
ewuss28
 
 


Szerencsère ő ebben nagyon partner, de persze a Tiéd is, hiszen a vitaminokat beszedi már az is nagy dolog. :-) remèlem összejött nektek akkor az ovukor, kíváncsian várom majd a fejlemènyeket. :-) nekem ez a hőmèrőzès nem nagyon ment, mindig elfelejtettem, meg sztem nem is jól mèrt az enyèm, mindig nagyon alacsony volt a hőm, és hamar jelzett is... Hát igen ez a tünet bebeszèlès ismerős, én is hajlamos vagyok rá. Viszont most határozottan "máshogy"èrzem magam, de aztán lehet ez is megint olyan hogy bebeszèltem... :-) viszont sztem holnap reggel tesztelek egyet megint, hátha. :)
saci0501
 
 


@saci0501:


Én próbálok nem a hőmérőzésre hagyatkozni mert próba hónap. Már nem felejtem el, csak 1-2szer sikerült :D. Nekem az vált be talán...hogy háromszor mérem meg egymás után. Általában a második kettő már egyforma érték szokott lenni. De azért a ciklus közepén hőmérőt váltottam, vettem egy olyat ami két tizedesjegyig mér. Meglátjuk :D Szorítok neked. Engem is már most nagyon hívogatnak a tesztek pedig még egy hetet minimum várnom kell addig, hogy érdemben mutasson bármit is a teszt. Minden hónapban eldöntöm, hogy jó akkor most nem csinálok ezer tesztet de vhogy sosem sikerül betartani. :D
ewuss28
 
 


Hát nem kell tesztelnem :( pedig mèg az ovu napokat is kihasználtuk rendesen...
saci0501
 
 


Lányok, képzeljétek mára megtámadtak a pattanások :( 28ik napon vagyok átlag 36 naposak a ciklusaim. A szám alatt meg az államon lett egy csomó apró pattanásom meg a vállamon szinte egyik napról a másikra. :S

@saci0501: Nagyon sajnálom. :( Ne csüggedj talán a jövő hónap lesz a tiétek. Új esélyek, új remények. Tudom sablonos, a férjem mindig ezt mondja nekem és ilyenkor legszívesebben rákiabálnék hogy ne mondja már ezt úgysem tudja mi lesz. De igaza van csak pozitívan.
ewuss28
 
 


Sziasztok. Jövőhéten megyek a Czeizel Intézetbe, dr Kelemen Csabához. Nőgyógyász-Endokrinológus, valaki esetleg járt már nála, tapasztalatok érdekelnének. Esetleg ha tudtok ajánlani más Nőgyógyász-Endokrinológust, szívesen meg hallgatom. Budapest és környéke. Köszönöm.
meuska31
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: