Új privát üzeneted érkezett!

Letöltöttem az aplikációt ès megtaláltam,köszi!Egèsz jók vannak!
Tegnap lebetegedtem! :cry: :cry: Egèsz nep èmelygett a gyomrom,dèlután elkezdett fájni atorkom,reggelre pedig az arcüregem is!Sajna így nem tudok menni a nagyfiam úszóversenyère! :cry: :cry: :cry:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok! 

Jobbulást Moncsika!
CBA-ban voltam tegnap, ott is halomban állnak az akciós babaruhák, meg egyebek! Nagyon cukik!! :) Nehéz volt megállni, h ne jöjjön velem haza egy body se. 
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Jobbulást Moncsika!



Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 

 
 

Köszönöm szèpen a jó kívánságokat kicsivel jobban vagyok!Tegnap szinte egèsz nap aludtam!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok,
Kepzeljetek tegnap jartam egy Libriben es ott most az akcios konyvek kozott vannak terhessegel es babazassal kapcsolatos konyvek 2000 ft korul. :)
kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Akkor azt hiszem oda is be kell majd nézzek
Holnap tuti beugrom a Lidlbe!Remélem 12 fele marad még valami.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok!
Könyv az mindig jó 
Én most a Babázz lazán címűt néztem ki. OLvasta már vki közületek?


"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok,

Krystin sikerult a vasarlas a Lidlben? Megeri benezni?
kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Nekem megvan a babázz lazán,karácsonyra kaptam nekem tetszik
Gyakorlatias,nem "mesélős",hanem "a tényeket" írja le,de jó!

Igen,bár a Kőbányai Lidlbe tudtam bemenni,a kismamás résznél szinte sor állt,már csak pár darab volt mindeből,de sikerült élet-halál harcok során megkaparintanom egy szabadidönadrágot meg egy toppot

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Jajj meg vettem egy bodyegyuttest(2 db egy csomagban) .Ilyen feher alapon az egyikre szines betukkel az van irva hogy:I love mammy & daddy a masikon meg szines csillagok vannak.A kettő volt 1400.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok!Mèg mindig folydogál a nózim,tegnap óta fájdogál a hasam alja+èmelygès van!Utólsó mensi mác.29 volt,szerintetek mi lehet?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok! A nadrágot én is néztem azt hiszem ma meg is veszem mert az első terhességemnél is mindig a nadrággal voltam bajban, meg a kabáttal mert tél volt. :)
bbogi
Kisújszállás
 
 


Sziasztok,

Sajnos meg nem jutottam el a Lidlbe, de mar mind1 is mert megjott :cry:
Ezen ugy elkeseredtem.

Sebaj hamarosan utazunk a parommal Romaba, es elozetes becsleseim szerint a PÈ pont akkora esedekes :D

Titkon remelem hogy egy gyurut is kapok, mert mostanaban mintha a hazassag gondolata is csabitobb lett 8)
kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Niki de jó érezzétek jól magatokat!
És legyen csodás meglepi!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Képzeljétek a Gubacsi úti Lidlben van most sátras kiárusítás,
sikerült lőnöm 500ft-ért egy csomag azaz két nagyon cuki bodyt.
Nagyon örültem neki!
Niki jó szórakozást!

Mi majd nyár végén megyünk Balatonfüredre,vállalati üdülő,alig várom.Nálunk sajnos csak akkor van szabi,mert leáll az üzem.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok!

Eredetileg én indítottam ezt a témát, és most jöttem rá, mennyire elhanyagoltalak benneteket. 

Köszöntöm az újakat, és pacsik a régieknek. Nem vesztem el, csak sok lett a tennivaló.

Babás még nem vagyok. 



"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"
icebear1212
 
 


Sziasztok!

Icebear, örülök, hogy itt vagy, már azt hittem meguntad a fórumot! :P 

Két hónapon belül vagyunk az esküvőig!  Tennivaló akad rendesen! Ma megyek délelőtt a dekor kellékekért! Izgalmas! 

Elkezdenék én is szedni valamilyen terhességi vitamint. Én az Elevitről halottam jókat. Mi a véleményetek róla? Esetleg szedte azt vki?

Annyi minden van ilyenkor, pedig még csak tervezzük a babát... Már most sem tudom néha, hogy hova kapjam a fejem, mi lesz ha megszületik a pici?   Egyre izgatottabb vagyok miatta, pedig én alapjáraton nem vagyok az a nagyon babás típus. Legalábbis nem voltam eddig!   Most meg már kiszúrom az utcán, ha olyan babakocsival mennek el mellettem, amit én is nézegettem! 

Szép napot Csajok!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!

Payne sok sikert imádtam az esküvői készülődést még ha sok izgalommal,idegeskedéssel járt is.
Én is most ezen gondolkozom,de én a Gravida és a Femibion között nem tudok dönteni.

Pont tegnapelött mondtam a férjemnek hogy eddig vettünk csomo klassz rucit,de mostmár ideje lenne valami "Hasznosat" is vennünk.Orrszívóporrszívó meg ilyen időtálló dolgok.
Én is nézegetem a babakocsikat nagyon meg olvasgatom az összehasonlítgatásokat.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Olvasgattam kicsit, sztem a Gravida lesz a befutó!  Árban a legjobb, és még összetevőiben is összességében "többet tud".
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Payne!
Én is a gravidát szedem. részemről meg vagyok vele elégedve. Egyedül annyi mellékhatása van nálam ha éhgyomorra veszem be utána rámtör az émelygés és a hányinger. szóval ha nem is vagy éhes de pár falatot egyél előtte. És este vedd be.

Hűha de izgi esküvő?  akkor van dolgod bőven 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Igen,én is az émelygés miatt gondolkoztam el rajta,
de sokan írták hogy evés közben kell bevenni.



Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Én is azt olvastan róla, hogy este evés közben vagy utána kell bevenni. Mindenesetre kipróbálom! 

Dekor felé menet megveszem. Meg kinéztem egy fodrász/kozmetikus/körmös szalont is, ami itt van a sarkon, oda is benézek, mert ez még nagyon kimaradt eddig a sok más mellett!  

payne
Budapest XX. kerület
 
 


Aztán óvatosan az esküvöszó említésével...
Én mondjuk évek óta ismerem a körmösöm,de rengeteg kolléganömnél még a jól ismert körmös is gyorsan áratemelt mikor kiderült hogy esküvöi...Én meg se mondtam mondjuk.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


A dekor megvan! Meg a Gravidát is beszereztem, este már lehet is bevenni az első szemet! 

Fodrásznál nem jártam sikerrel. Mármint igazából a kozmetikussal nem, aznap nem dolgozik egy kozmetikus sem a szalonban.... De már kinéztem másik 2-t itt a környéken, majd pénteken elnézek arra! :)



payne
Budapest XX. kerület
 
 


Payne!

Ahogy látom a bordó és a fehér a dekorszínek. Bizti szép lesz. 

Valóban vigyázz az esküvő bevallásával. Tesómnak a nyáron volt az esküvője, és megbíztuk a környék legjobb virágosát, hogy kösse meg a csokrot. A csaj olyan gyönyörű csokrokat köt, hogy a szánk is tátva maradt. Így a nagy napon is valami hasonlóra számítottunk. Nem így lett. Az még hagyján, hogy 2x annyi egy menyasszonyi csokor, mint egy átlag, de nem is lett szép. Már az átadásnál potyogott, a bulira pedig teljesen tönkrement. Így nem lett szárított csokra végül. Örültünk, hogy darabokban haza tudták vinni. Úgyhogy óvatosan! 

Sok-sok boldogságot, és jó készülődést.

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"
icebear1212
 
 


Köszi szépen! 
Remélem szép lesz, vannak ötleteim mindenesetre! 
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Biztos,szép lesz!
Majd szerintem mindenképp csináltass próbasminket,
én úgy jártam hogy a saját kozmetikusomnál valami borzalmas lett a próbasmink és nem a színe miatt.
Így egy barátnőm ajánlotta a kozmetikusát aki nagyon jol sminkelt,már a próbasminktöl el voltam ájulva

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Igen ez nem rossz ötlet! Hajat mindenképp terveztem próbát, sminkre nem gondoltam.

Vaterán vettem tegnap két könyvet. Nem bírtam magammal! ;-) Az egyikért holnap megyek is! :-D
payne
Budapest XX. kerület
 
 


És milyen könyveket vettél?:)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Az a 9 hónap, és Nekem bejött - 1001 jótanács kismamáknak!
Utóbbiért megyek holnap! :-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Ezek pont nincsenek megBár az a 9 hónappal szemeztem én is ,jókat írtak róla.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Igen, sztem is jó! Már a könyvesboltban ezzel szemeztem, csak 6ezer ft-ért inkább vártam még! Igaz, h előző kiadású régi könyv, de 1500at mindenképp megér! ;-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Igen,nekem is ez a bajom ezekkel a könyvekkel hogy piszok drágák 
Ezért szoktam őket alkalmakra kérni,úgy mindenki örül


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Az is egy jó megoldás! :-D
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok, kepzeljetek nekem is megvan az elso konyvem :)

Tegnap vettem at az ajanlasaitokat is figyelembe veve a Baratnom a terhessegrol cimu konyvet valasztottam
En shoplineon szoktam vasarolni konyveket most ez is 15%kal le volt ertekelve, igy lecsaptam ra. :)

Payne nagyon sok boldogsagot, es kitartast mi g az utolso simitasokhoz :wink:
Es hol lesz a nagy nap?
kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! :-)

Köszi Niki! :-) Árvay-csárda csepelen. Kint szabadtéren a szertartás és bent a vacsora! :-D Nagyon várom már! :-D

Én még mindig nem jutottam el a könyvemért! :-( Talán jövőhéten. De már tűkön ülök! :-P
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is megvettem az "Az a 9 hónap" 600.Ft.-ért a vaterán!
Hétfőn tervezem átvenni.Niki,remélem neked is annyira fog tetszeni a könyv mint nekünk!Isteni!

Mi is az Árvay csárdában akartuk tartani,de aztán a szűk kör miatt itthon tartottuk meg.
Nekünk is nagyon tetszett a hely,fotózkodni is ott szerettünk volna,de a végén a budatétényi kastélynál lett a fotozás.






Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Helló!

Nekünk ott lesz a fotózás! Nagyon remélem, h jóidő lesz! ;-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 



Szerintem ne azon izgasd magad,ugyse tudsz ellene mit tenni.
Mi szeptember végén esküdtünk szerencsére jó idönk volt,de ha nem lett volna az sem érdekelt volna annyira vártam már!

Csajok,mivel a dokim az Uzsokihoz tartozik csatlakoztam egy Uzsokis fb csoporthoz.
Lesz egy rendezvény a symában,bárki elmehet csak a jegyet kell megvenni.Engem nagyon érdekelne sok minderöl szó lesz,nem csak az uzsokival kapcsolatban.
Tudom,hogy akiknek már van babájuk,azok már "mindent tudnak",de örülnék ha valaki eljönne velem,
egyedül nem akarok menni,és sajnos nincs olyan akit vihetnék.Sok dolog érdekelne,föleg a tgermészetes szüléssel kapcsolatban.

Itt a linkje:
https://www.facebook.com/events/1596602990575729/

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok, ezért röviden leírom a történetünket. Tavaly télen megkérte párom a kezem. Augusztusban esküvő. A babát már legalább egy éve tervezzük gondolatban. Mostanra jutottunk el a gyakorlati tervezésre is. Szerettük volna megvárni az esküvőt, de a munkám közbeszólt, így előrehoztuk. December óta nagyon tudatosan élünk. Fittek vagyunk, egészségesek, a ciklusom is szépen beállt, ami egy kisebb csoda, mert volt hogy 2-3 hetet is késett régebben, de most 30-31 naposak. Ma megyünk nagybevásárolni veszek terhesvitamint, ovulációs tesztet...és persze terhességit, ebből jó sokat , a páromnak is nézünk cinket folsavat. Május 2-án kell megjönnie és utána belevágunk. Telefonon vezetem a mensi naptárt, igazából kettőt is , hogy biztosra menjek és még megtoldom egy ovulációs teszttel is. Gyógyszernél a gravidát fogom választani...valószínűleg, ma még elolvasok mindent róla.
Az ismerettségi körömben nagyon sokan várnak most babát, vannak olyanok, akiknek pikk-pakk összejött kb első próbálkozásra, vannak akiknek 3 hónap múlva és van egy olyan pár is, akiknek 1 éves "küzdelem" volt összehozni a babusukat. Bízunk benne, hogy a mi kis babócánk már készül és hamarosan beköltözik a pocakba.
Azt hiszem ez közös életünk legizgalmasabb, legörömtelibb eseménye.
kszandra87
 
 


Szandra!
Gratulálok az esküvődhöz, és kívánom h mielőbb érkezzen a picur! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Szia Szandra!

Sok boldogságot nektek!
Kicsit el vagyok kenődve hogy mi "csak" jövöre kezdjük el a projectet,
bár tudom hogy úgy a legalkalmasabb.
Igyekszem elöre nem rágörcsölni,meg remélem mikor ottleszek se fogok,
mert sajnos olyan vagyok,de próbálok lemondani erröl a rossz szokásomról.
Az én munkatársaim között van nem egy olyan nő akik évek,
sőt van aki több mint 10éve próbálkozik,elég ijesztő ezt látni,azért is próbálom lazán felfogni.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok Csajok!
Szandra, üdv a csoportban! :-D Gratula és sok sikert a mielőbbi babásodáshoz!;-) :-D

Az én ismerőseim körében hamar összejött a baba! ;-) Többeknek egyből sikerült! Persze van ellenpélda is, akik évek óta próbálkoznak!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Végre megvannak a könyveim!!! :-D

payne
Budapest XX. kerület
 
 


Jó olvasgatást hozzá!
Én még nem kezdtem neki a "Az a 9 hónap"-nak :)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok csajok!!

Kinek hogy telt a hosszú hétvége? Meséljetek! :)

Mi betegeskedtünk, de azért egy pár meghívót kiszortunk a hétvégén! ;)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Nálunk a kisebb unokahugim lett elsőáldozó vasárnap! 
Amúgy semmi különös, hétvégén elért a gyalázat...
én most jutottam oda h nem számolok semmit, nem iszok semmit és akkor szexelünk mikor jólesik. 
Nagyon belelehet bonyolódni, és görcsölni...
Én most érzem azt h majd jön mikor jönnie kell, és akarhatom akármennyire, ha nem a megfelelő időben vagyunk együtt.
Nagyon nehéz elengedni, de muszáj mert nem lesz jobb ha erővel akarjuk. 
Ember tervez, Isten végez...

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok,

Nekünk nagyon jól telt a hosszú hétvége, csodás napsütés volt Rómában :)
(bár a várt "meglepetés" elmaradt, de így is csodásan éreztem magam, sőt elkezdtem olvasni a Barátnőim a terhességről cimű könyvet.
Nagyon tetszik, néha hangosan kellett nevetnem rajta, annyira őszinte :) (és nagyon tetszenek a szaklektori bejegyzések, amik rámutatnak arra, hogy itthon mi müködik másképp, vagy tovább pontosítja a leírtakat)  

Bízom benne, hogy a szép környezet, meg a sok romantikázás meghozza a gyümölcsét jövő hónapban :)

Nyuszifül, teljesen igazad van, el kell engedni, és lehet pikk-pakk jön ;)

Kristyn, megkérdezhetem ki most az orvosod? Nekem az Uzsoki három utcányira, lenne, viszont a mostani dokim (aki nagyon jó, és tényleg csak ajánlani tudnám) sajnos a Flór Ferenchez tartozik ami Kerepestarcsán van.
Azon gondolkodom, hogy dokit kellene váltani, mert biztos nem mindegy, hogy kocsival 2 perc, vagy fél óra az út, nem is beszélve arról, hogy nincs is nagy vezetési rutinom :)

Üdv Szandra, mesélj milyen lesz az esküvő, hol tartjátok? 
Sok boldogságot nektek, és hamar pozítiv tesztet :)



kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó volt a hétvége,baratoknál voltunk lennt vidéken.Vasárnap meg filmeztünk,főztünk meg romantikáztunk.

Niki az én orvosom Dr. Baksay László.
Budán nem messze a Alleetól van magánrendelése.
Örülök hogy tetszik a könyv,nekem is nagy favorit olvastam párszor :D

Csajok szerintem sem eri meg számolgatni,hőmérőzni meg minden.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Niki amúgy csatlakoztam facebookon az uzsokiban szültem zárt csoportba és ott nagyon dìcsérik (asszem)Tóth Richárd-ot(a Richárd biztos).
Én szeretem a dokim humoros és kedves,jó orvos de az asszisztensének(aki a felesége)néha bicskanyitogató stílusa van.Mondjuk lehet csak én nem vagyok neki szimpatikus,de egyszer tuti kiosztom.
Ugyhogy a doki nekem teljesen OK (az a lényeg).

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: