Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Várok mindenkit, aki babát tervez 2015-ben. Beszélgessünk, drukkoljunk egymásnak.
ivyke
 
 


Szia! Mi is babát tervezünk a férjemmel. 
Most lesz már 5. Hónapja lassan, s szerdára nem várom. 
Veled mi újság? Mióta tervezetek?
kicsilany0317
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom :)

kati76
Sződ
 
 

 
 

Szia Kati,
sajnos nekünk ez a hónap sem jött össze. :( 
ti mióta tervezitek? Nekünk első baba lenne ha végre összejönne.
már nagyon várjuk.
kicsilany0317
 
 


Sziasztok!


Csatlakoznék én is a klubbhoz. Mi 2 hónapja próbálkozunk párommal, de még eredménytelenül (valószínűleg most sem jött össze).
Az az indiszkrét kérdésem lenne még, hogy Nálatok van a családban terjedű "tuti tipp, amit mindenképpen ki kell próbálni, mert így biztosan össze jön a baba"?


Üdvözlettel: Nitta


Lilypie Pregnancy tickers
rnitta
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok. :) Nekünk most lehet már újra hozzáfogni a babóhoz, mert április 30-án volt egy missed ab-om, s most már túl vagyok a 2. menstruáción, szóval a mai naptól belehúzunk.
Nekünk is első baba lesz, az előző Bogyóka elsőre összejött, csak valamiért nem fejlődött tovább a 7. hét után. :( De ennek így kellett lennie, szóval pozitívan álljunk hozzá, mindenkinek sikerülni fog!!!

Nitta: tipp talán annyi, hogy minden 2. nap kell összebújni ;)

Hajrá Csajok!!


Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Kedves enci27!


Ez "sajnos" meg van... A 2 napi és a napi 2 között változik a hév függvényéban, de még nem akarja azt, amit mi. Spermaminőség szempontjából az a legjobb, ha 2 naponta, lehetőleg reggel próbálkoznak, ezt tudom; csak azért kérdeztem a családi hagyományokról, mert egyrészt kíváncsi vagyok, másrészt, ha nem túl elvont (fiúbabához egy kalapot az ágy alá), még lehet, hogy ki is próbálnám, amolyan placebó-hatás végett. :)


Hajrá Nektek! ;) Remélem most is hasonló gyorsasággal neki tudtok indulni! :)

Szia! :)


Lilypie Pregnancy tickers
rnitta
 
 


Sziasztok.Nekünk idén májusba volt az esküvőnk,nem rég munkahelyet váltottam ezért muszály megvárni a december 2-t hogy mi lesz a szerződésemmel,de reméljük jó irányba megy majd és utánna már kezdődhet is a projekt :) Ugy volt hogy szeptemberbe nászúton...de marad december :)

edina15
Csepreg
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék.

Mi is szeretnénk picurt. 
Igazából április-májustól vagyunk rajta, de már egy éve nem szedem a gyógyszert, addig megszakításos módszerrel voltunk együtt, nem bántuk volna ha besikerül...
Én tavasztól a gravidát kezdtem el szedni voltam nőgyógynál stb.
első baba lenne, már várjuk!

Szép napot!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék.

Két hónapja próbálkozunk. Néha hosszúnak érzem ezt az időt, máskor pedig a türelmes énem győzedelmeskedik és nyugalommal tekintek előre. :) Változó.
De biztos, ami biztos: vettem ma ovulációs tesztet. Majd beszámolok, ha érdekel benneteket. Eddig még nem próbáltam ilyesmit. De tegnap úgy döntöttem: ideje egy kis matematikával és kémiával - másmilyennel is ;) - rásegíteni a projektre.
A várakozás nem az erősségem - lehet, ezt kell most megélnem, elfogadnom. Csak hát olyan nehéz, amikor a hormonjaim már tombolnak. :D

Mindenkinek kitartást. Remélem, hamarosan mindannyian átevezünk a Babánk lesz 2015-ben csoportba ;)

Szép estét mindenkinek!
R.

ritusz
 
 


Sziasztok!
Egy ideje nem jártam erre. Próbáltam a gondolataim másfelé irányítani, hogy ne stresszeljek rá. Így most ismét Beiratkoztam egyetemre. Talán a tanulás leköti a figyelmem, s így előbb jön a babó. :)
Jelenleg szept. 4-re nem várom. De olyan nehéz a várakozás.
Ez lesz már a 6. próbálkozós hónap. 
Én a femibion800-t szedem.
Ovu tesztet még nem próbáltam, de lehet ideje lenne :)
Várom majd a beszámolód ritusz. 
Nálatok valami fejlemény?
Szép estét mindenkinek!
kicsilany0317
 
 


Sziasztok!

Én is rendeltem ovu tesztet, ebben a hónapban használtam, majd kiderül mennyire volt sikeres...
Szept elején kiderül...

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!

Szurkolok nyuszifül, hogy a szeptember eleje menstruáció-mentes legyen nálad. :)
Még valami eszembe jutott, ami nekem segít: az Aviva és a jóga. Az előbbivel nem régen találkoztam, egy pár hónapja, amikor már elegem lett abból, hogy egyetlen dolog miatt szedek gyógyszert, mégpedig a fájdalmas menstruáció alkalmával. Sokat olvastam a módszerről, tájékozódtam az interneten, aztán úgy gondoltam, egy próbát megér. Elmentem a tanfolyamra, utána egy gyakorló órára és úgy megjött, hogy nem vettem észre... azóta is gyakorlom - most volt egy kis szünetem, mert mindenféle esküvőzés-nászutazás és egyebek miatt mozgalmasabb volt az elmúlt pár hetünk a megszokottnál, de holnap reggel avivával kezdem a napot/hosszú munkahetet. Egyébként pedig ajánlott akkor is, ha babát terveztek. Szóval, több fronton fejti ki jótékony hatását. :) Tenni kell érte, a heti kétszer fél órás tornát be kell iktatni, de megéri. Én például a menzeszt is nyugodtabban viseltem. Most meg, hogy kihagytam 2-3 hetet, megőrültem. :) A hormonjaim tomboltak. Férj szóvá is tette... szegény. Kapott tőlem hideget-meleget. :)
Egyébként van kifejezetten az ovulációt serkentő gyakorlatsor is. Azt még nem tanultam meg, de még egy-két próbálkozós hónap és azt is bevetem.
Hozzá jártam: http://avivamodszer.info/ Mindenkinek jó szívvel ajánlom - márha a környéken laktok. :) Aranyos, mosolygós, sok tanácsot ad. Az ovulációs tesztet is ő ajánlotta.
A másik a jóga. Az már sokkal régebbi szerelem, még általános iskolás voltam, amikor először találkoztam vele. Az pedig már nem most volt. :)
Valahogy így sikerül kicsit türelmesebbnek lennem.
Ti hogy viselitek a várakozást? Kinek mi a módszere?
R.

ritusz
 
 


sziasztok!

Ritus!
Köszi, utána nézek! 
én szeretek sportolni, de a jóga még nem fogott meg... de kitudja 
hát én nehezen, mert mindig a tüneteket keresem magamon 
próbálok sportolni ( inkább tornázni), zenét hallgatok...
Én iskolában dolgozom, hétfőtől indul a tanév, az is elvonja majd a figyelmem. 

Szép napot!



"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!

Nyuszifül, talán az a legfontosabb, hogy valamit mozogjunk - amilyen eltunyult világban élünk már az egy óra esti séta is sokat jelenthet. Az meg, hogy ki milyen mozgásforma mellett dönt, annyira változó. Én pl. menekülőre fogom 3 perc aerobic edzés után, mert annyi nem az én világom, és ahelyett, kikapcsolna, befeszülök tőle. :D
Jajj, mindjárt suli. :) Anyósom is tanügyes, de ő nem várja a sulit. :)
Én is most egy nagy projekt közepén vagyok - és az őrület határán :D -, de így sem múlik el úgy pár óra, hogy ne jusson eszembe, csupa nagy betűkkel, hogy MIKOR? MEDDIG? :)
Egy ovu tesztet bevetettem, természetesen negatív lett még, mert előre szaladtam nagyon. De ha minden igaz, hétvégére akár be is érhet... az pedig tökéletes időzítés lenne...

Szép napot mindenkinek és sok türelmet (magamnak is :) )!

ritusz
 
 



Sziasztok!


Mi is szeretnénk babát, de nehezen akar összejönni! Nem adjuk fel!


Van már egy nagylányunk, PCOS lettem, ezért még van néhány beavatkozás hátra, azt mindent bele.

Drukkolok Nektek


Sziasztok!


 

kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Gyors helyzetjelentés: közeledik a peteérés, már volt egy halovány csík a teszten, ami jó jel. :) Ma reggel már aktívak is voltunk - habár akkor még nem teszteltem. Aztán még visszaaludtunk - éljen a szombat. Szóval, remélem, remélem, remélem. Biztos, ami biztos, holnap ismétlés következik. :)
Mindenkinek szép estét!
R.

ritusz
 
 


sziasztok!

nekünk marad a következő hónap..

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok! Nekünk is marad a szeptember, mint Nyuszifülnek... Többieknek hajrá!! Mindent bele!!!

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok. Nekünk egy éve volt az esküvönk és úgy döntöttünk lassan ideje belevágni a baba projektbe. Az lenne a kérdésem (tapasztalat híján), hogy szedtek-e valamilyen terhes vitamint illetve kinek mi a tapasztalat?
vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 


Sziasztok!
Remélem, a szeptember közepe nem hoz menstruációt...
Én nem szedek terhesvitamint. Az a fő gondom velük, hogy tele vannak szintetikus dolgokkal. Persze, a másik oldal pedig a lényegesen silányabb minőségű zöldségek és gyümölcsök, amik elérhetőek - a piacon vagy akár a kertünkbőn is. Hiszen mi van a talajban, mi van az esőben stb. De ettől függetlenül a gyümölcsökre és a zöldségekre szavazok. Vitaminnak pedig max. egy alapcsomagra, de nem komplex terhesvitaminra. Persze, akkor meg már lehet, ugyanott vagy: a szintetikus dolgoknál... Nem tudom, mi lenne a minden szempontból megfelelő lépés. Ez csak egy vélemény.
Mindenkinek szurkolok! :)

ritusz
 
 



Sziasztok!


Hát mi dolgozunk az ügyön, napokbanlesz ovum! Remélem sikerül, ha nem akkor tovább megyünk! Nálunk kicsi az esélye, hogy így sikerül! :( De attól még nem adjuk fel!


Drukkolok, szorítok ezerrel Mindenkinek!

kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Hát sajnos nekünk is marad a szeptember.
Talán ez a hónap sikeres lesz. :) 
Nagyon reménykedünk, mert már nagyon várjuk a pozitív tesztet.
Nekünk ez már a 8. sikertelen hónap s néha elkeseredünk, de tudjuk hogy nem szabad feladni...

Hajrá mindenki!
kicsilany0317
 
 


Már annyira várom, hogy az üzenőfalon feltünjön az első pozitív teszt eredményének a bejelentése! :)
:)

ritusz
 
 


Én is nagyon várom! Drukkolok mindenkiért!!!
kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék :) Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk..3.babánk lenne,van 2 tüneményes kislányunk már :) Az első lányunk 4.hónapban jött össze,a második picúr már rögtön az első hónapban..Most nagyon kíváncsi leszek hogy alakul..szeptember végefelé kiderül..:)

KépKépKép
frankzsu
 
 
 
 


Sziasztok!
Ebben a hónapban stresszeltem, túlhajszoltam magam, álmatlanul hánykolódtam, buliztam, rengeteget és nehezet emeltem - a derekam is beállt... Egy napja késik. A vesztesek nyugalmával nézek a következő napok elé. De egy icipicit reménykedem és eldöntöttem, hogy a következő hónap a nyugalomról szól majd.
R.

ritusz
 
 


Sziasztok!

Mi a hétvégén költöztünk, nagy volt a pörgés, mert szóltak hogy nem okt. 1vel hanem szept 15tel mehetünk a lakásba. Albérletbe mentünk, ez az első külön költözésünk ketteseben. 

azt sem tudom hogy hol tart a ciklusom, majd okt. elején kiderül hogy van e valaki a pociban.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Ritusz,  Frankzsu szorítok!!! :) Neked is Nyuszifül nagyon!!! ;)
Nekünk is stresszes volt az elmúlt 3-4 hét, így én sem hinném, hogy bármi lesz most... Majd nekem is a hónap végén derül ki...

Voltunk pihenni 3 napra, de az előtte lévő stresszt ezzel azért nem tudtuk kiűzni :D

Nyugodt vagyok most én is nagyon ezen a téren. ;) Viszont várom, hogy valaki már pozitív tesztet hozzon itt!! :)

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Hát, nálunk még várat magára a nagy kétcsíkos bejelentést. De jól vagyok: úgyis akkor fog érkezni, amikor kell, amikor akar, és amikor a legjobb lesz. :) Persze, nem bánnám, ha karácsnyra már gömbölyödnék. :D De majd a maga idejében. :)
Mindenki milyen aktív időszakát éli! :) Költözés, stressz, pörgés... Remélem, mindenkinek sikerül lassítania egy kicsit. Aztán csak összejön a várva várt első baba!
Nyüszifül, annyira jó a fészekrakás! :) Nálunk már több mint egy éve tart, de még mindig élvezem.
Frankzsú, sok sikert, remélem, a második fogantatás példáját követi a harmadik babóca. :)
Enci, a három nap pihenés az semmi! Augusztus elején még szabadságon voltam, a végére már úgy éreztem magam, mint akin átment három úthenger... Van az a pörgés, ami azt teszi az emberrel. Szép helyen voltatok?
Nem tudom, nálatok milyen az idő, de itt igazi összebújós ősz van. Mondjuk, anyukámék jönnek látogatóba a hétvégén, úgyhogy óriási délutáni összebújások nem lesznek, de azért majd csendesen, sötétben... :)
Ritus

ritusz
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék :)
Han nem bánjátok leírnám a történetem ,kiváncsi vagyok a véleményetekre
szóval március óta próbálkozunk ....hol 32 naposak hol 36 nposak a ciklusaim.. júliusban próbálkoztam a barátcserjével de nem volt peteérésem Uh-os vizsgálatból így letettem nem szedtem utána.legutolsó menzeszem augusztus 15 ,de ebben a hónapban küldött vérvételre az orvosom és kiderült hogy alacsony a progeszteron szintem.Kaptam clostit +utrogestant...ez a hóp nagyon lazán telt a vérvétel miatt,nem figyeltem magam nem érdekelt tudjátok az az igazi "letojom "érzés volt...
Most szeptember 14-én vasárnap viszont mondtam a páromnak hogy jött egy sugallat ,hogy csináljak egy tesztet akor voltam a ciklus 31. napján.Meg is tettem vasárnap est 6 kor egy Facelle 25 -ös teszttel és egyből kijött a második vonal igaz picit halványabban.
Csak néztük és néztük nagyon örültünk..Dotornőt felhívva egyből elkezdtem szedni az utrot és hétfőn megyünk Uhra :)
Most viszont rém képzeeim vannak ...nem nagyonvannak tüneteim talán annyi hogy puffat vagyok szurkál lent és picit két oldalt sajog néha besajog a cicim is ...emiatt keléggé parázok és félek hogy téves a teszt ,mert olvastam neten ,hogy ciszta csinálhat ál pozitívat..Sosem volt cisztám kop-kop-kop
Megnéznétek a képemet és elmondanátok a véleményeteket mert már nagyon feszült vagyok miatta
Érzékenyebb is vagyok de az persze lehet emiatt
Köszönöm a segítségeteket
Ja és még eg ylehet fontos infó: már van egy 4 éves lányom ,vele is utrot szedtem és vele is a tesztem halványabb lett viszont nála már émelyegtem ilyenkor.. teszt
sipiedy
 
 


@sipiedy:


@sipiedy: "Sziasztok!Én is csatlakoznék Han nem bánjátok leírnám a történetem ,kiváncsi vagyok a véleményetekreszóval március óta próbálkozunk ....hol 32 naposak hol 36 nposak a ciklusaim.. júliusban próbálkoztam a barátcserjével de nem volt peteérésem Uh-os vizsgálatból így letettem nem szedtem utána.legutolsó menzeszem augusztus 15 ,de ebben a hónapban küldött vérvételre az orvosom és kiderült hogy alacsony a progeszteron szintem.Kaptam clostit +utrogestant...ez a hóp nagyon lazán telt a vérvétel miatt,nem figyeltem magam nem érdekelt tudjátok az az igazi "letojom "érzés volt...Most szeptember 14-én vasárnap viszont mondtam a páromnak hogy jött egy sugallat ,hogy csináljak egy tesztet akor voltam a ciklus 31. napján.Meg is tettem vasárnap est 6 kor egy Facelle 25 -ös teszttel és egyből kijött a második vonal igaz picit halványabban.Csak néztük és néztük nagyon örültünk..Dotornőt felhívva egyből elkezdtem szedni az utrot és hétfőn megyünk Uhra Most viszont rém képzeeim vannak ...nem nagyonvannak tüneteim talán annyi hogy puffat vagyok szurkál lent és picit két oldalt sajog néha besajog a cicim is ...emiatt keléggé parázok és félek hogy téves a teszt ,mert olvastam neten ,hogy ciszta csinálhat ál pozitívat..Sosem volt cisztám kop-kop-kopMegnéznétek a képemet és elmondanátok a véleményeteket mert már nagyon feszült vagyok miattaÉrzékenyebb is vagyok de az persze lehet emiattKöszönöm a segítségeteketJa és még eg ylehet fontos infó: már van egy 4 éves lányom ,vele is utrot szedtem és vele is a tesztem halványabb lett viszont nála már émelyegtem ilyenkor.. "


Valamint örülök ennek a topiknak ,mert nagyon aranyosak vagytok ahogy szorítatok egymásnak és én is szeretném ,hogy legyen olyan akivel tudok erről beszélni más oldalra tettem fel kérdést de nem voltak barátságosak
Én elkezdtem a Femibion 800-at szedni még az utroval--ezt csak azért írom mert valaki írta hogy nem szeretne szintetkus vitamint szedni de a mai felhozatal a vitaminpiacon sem olyan már... ez igaz sajnos  nagyon sok ártalmas dolog kerül a talapjba amit felvesznek a növények...
én csináltam idén konyhakertet magunknak nem túl nagyot ,de nayon jó kimenni és saját termést fogyasztani .Valahol megnyugtató,hogy nem látott vegyszert büszke is voltam magamra

sipiedy
 
 


Sziasztok!Kérdésem lenne hozzátok!
Ciklus 14.napján voltunk együtt a párommal-a vélhetően legtermékenyeb napon.Kb a 25.naptól (4-5 napja) barnázást-pecsételést tapasztalok felváltva,ami csak a WC papíron hagy nyomot és a betéten csupán minimálisat.Megjegyzem,hogy edddigi menzeszeim alatt super méretű tampont használtam,erős görcs kísérte mindig 1-1 nap.Jelenleg ciklus 29.napján vagyok.Ciklusom kb 27-28 naposak szoktak lenni de legutóbb például 25 napra jött meg,régebben néhány alkalommal 30-31-re de a leggyakoribb inkábbb a  27-28.Mit gondoltok lehetek terhes
mizu
 
 


Ó azt meg nem írom,hogy kb 1,5 éve progeszteronhiány (ösztrogéndominancia miatt meddőséget írtak a papíromra;nem véletlenül fogalmazok így.
mizu
 
 


Sziasztok anyukák! Ha nem nagy kérés, megkérlek kattintsatok az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tennetek, csak kattintani a tetszik gombra, és máris sokat segítettetek nekünk.  Sajnos telefonról nem működik. Köszi szépen :)

http://erdely.ma/fototar.php?kepid=4761 ... bb_allapot
csilamila
 
 


Sipiedy!

Sztem nagyon szép a teszted!  egyértelműen látszik!

Mizu!
csinálj tesztet, de ha megnyugszol menj el orvoshoz az a biztos hogy mi a helyzet.


egyenlőre változatlan a helyzet, most a párom van rajta jobban, nekem most eltűnt a lelkesedésem. Nem szedem a vitamint, a tesztelést is abbahagytam. most megvagyok békélve azzal ha karácsonykor derül ki hogy van valaki a pociban. 


Sziasztok!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@nyuszifül82:


Szia :) Köszi a választ ,képzeld el azóta voltunk dokinőnél és ott volt bizony a kis póni pudli pötty :D
Örültünk nagyon ,doktornő meg is dicsérte a páromat :)
Most ugye jön a kritikus két hét mikor kiderül lesz -e szívhang....de optimista vagyok 
Eljöttem TP-re mert a munkaköröm olyan hogy veszélyes anyagokkal is melózok és nem akarunk kozkáztatni valamint a lányommal  vége fele volt kis vérzés a méhszájam feladta így 37. hétre született ,ettől is tartok....de minden jó lesz :D

Sztem nem baj hogy nem gondolkodol ezen én is laza voltam mikor összejött ,sőt a lányommal is pont így volt tiszta relax voltam :D
Nálatok van valami akadályozó tényező egyébként ami nehezíti a babaáldást?
Várom válaszod :D
sipiedy
 
 


@nyuszifül82:


Köszönöm a választ kedves nyuszifül!Sajnos aktualitását vesztette a kérdés ,mert megjött nagy bőgés közepette. :(
mizu
 
 


@mizu:


Szia !
Sajnálom hogy megjött ...egy kérdés írtad hogy progi hiány miatt meddőséget írtak a a papírodra..azt mit jelent abszolút nemtermelődik progi .....mert nekemis progihiányom van elég alacsony ...
sipiedy
 
 


Sziasztok!

Sipiedy!
Remélem nincs semmi komoly, legalábbis nem tudunk róla. Azt tudom hogy a nyáron nagyon rágörcsöltem túlságosan is.. 
Gratulálok!! 
Terhesvitit szedsz? 
Ha akarsz beszélgetni gyere át a 2014 májusától indul a babaprojektbe. ott vagyok meg még egy páran, vannak köztünk kismamák, meg még akik várjuk a gólyát.... 

Nálam annyi hogy allergiás vagyok sajnos mindenre ami tavasztól őszig virágzik. A gyógyszert nem szabad szedni várandósság alatt, tavasztól abba is hagytam, egész jól bírtam, csak az auguasztus volt nehéz a parlagfű miatt azt megszenvedtem. De hát a jövendőbeli piciért mindent. 

Sajnos a párom dohányzik, igaz hogy kevesebbet szív de nem tudta letenni. Remélem nem akadály. 

Nőgyógynál voltam, de csak megvizsgált és ennyi. október végén el szeretnék menni megint, ha addig nem történik semmi.

Mizu!

SAjnálom hogy nem jött össze, de próbálj erős maradni, ha másképp nem segítséggel talán sikerül.
A teákról hallottál már? Cickafark és palástfű teát javasolnak akik babát terveznek. A cickafark a tüszőrepedést segíti, a palástfű meg a beágyazódást. Próbáld ki.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Csilamila!

Én nem vagyok fent a fcen, de megnyomtam, sztem nem csinált semmit, pedig szívesen segítnék.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Bocsi most olvasok vissza rendesen... 

Vikusz!
Én egyenlőre kétnaponta szedem (szedtem) a vitamint. Ha sikerülne a picur akkor persze mindennap. 
Én a Gravidát választottam. Nekem az a tapasztalatom hogy csak este lehet bevenni és pár falatot enni kell előtte, különben nagyon émelyegsz. 

Frankzsu! 
MEgy a drukk!

Ritus! 
igen, a

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


nyuszifül82!

Köszi a választ én is a gravidára gondoltam 

Úgy emlékszem előttem is írta már valaki, én nagyon ajánlom (akinek nehezebben sikerül a teherbeesés de) tulajdonképp mindenkinek az Aviva tornát sok mindenre jó és hatékony volt olyan párknál is akik több sikertelen lombik programban részt vettek. A tanfolyam pár órás a gyakorlatok otthon is elvégezhetőek.Én épp most csináltam meg a tanfolyamot, nagyon élvezem a tornát és remélem nemsokára pozitív élményekkel számolhatok be!
Szorítok mindenkinek
vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 



Bocsánat kicsit eltúloztam a betűméretet. 

vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 


nyuszifül :
Szia :)

Igen a Femibion 800-at szedem azt mondta dokinő mellette nemkell külön Folsavat  szednem ,de persze az étkezésemre is nagyon odafigyelek 
Az én párom elég aktív dohányos  és azt olvastuk hogy a c vitamin védi a sereget a dohányzástól így napi 1000 mg C-t szed +nálunk kiderült hogy lassúak és igaz FER14-et javasolt a doki ....de mi B-Daddy-re váltottunk ,mert a gyorsaságukhoz Q10 kell és a B Daddy elég nagy arányban tartalmazza és be si sikerült :)
Szerintem érdemes a férfit kivizsgálni előbb,nem tudom nálatok vol -e ilyen :)Meg szerintem lazán kérhetsz egy hormon vérvételt 
Az allaergiát sajnálom eléggé tudja kínozni az embert ...nincs valami homibogyi ami segíthetne?
sipiedy
 
 


SZiasztok!

Sipiedy!

Még nem volt a párom dokinál, utál orvoshoz menni, remélem erre hajlandó lesz. a c vitamint meg a béres cseppet azt szedi mindig ősszel meg télen.  

egyenlőre annyi h körömvirággal kell bekenni az orrom, és az felfogja a polleneket. és nem tüszkölök annyira. Ez be is válik ha nem erős a virágzás. Meg javasoltak tengervizes orrsprayt mikor érzem hogy nagyon ki van száradva az orrom, befújok. 

Vikusz!
Látom jelentkeztél! 

Ritus!
azt akartam írni hogy igen jó összebújni hideg estéken....

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Az aviva tornáról még nem hallottam, de utána olvasok.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@nyuszifül82:


Biztos el fog menni :) és biztos kiderül hogy nincs semmi gond 
a tengervizes sprayről én is hallottam és a nagylánynak azt használjuk ha kicsit taknyos és elég jó :)
Bár most ugy is jön már a téli szezon és akkor gondolom nincs is allergia vagy vanmég?
Én kicsit félek hogy a leányzó hazahoz valamit az oviból ,most nem kellene Izgulok nagyon ,remélemlesz szívhang és minden rendben leszEz az első 12 hét elég keservesen lassúan telik :D Na de türelem rózsát terem

sipiedy
 
 


Sipiedy!

Néha a portól is tüszkölök takarítás közben. Ha hűvös az idő vagy esik az eső akkor ok, mert nincs annyi polen a levegőben, de ha száraz meleg idő van akkor rosszabb. általában estére durran be az orrom. Pedig szeretem a meleget, fázós vagyok. 

sztem c vitamint szedhetsz, de kérdezd meg. 
Biztos minden rendben lesz, vigyázz magadra! 

Sztem a négy év korkülönbség jó. várja a kistesót? Hogy hívják a lányod?

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@nyuszifül82:


Sajnállak a párom ilyen durván allergiás ,de ő nem hajlandó semmit szedni ...csak Ca-ot néha hogy enyhüljön sztem azt te is megpróbálhatnád
Lucának hívják és nagyon várja minden nap erről szól minden ,de szó szerint.Remélem nemhagy alább a lelkesedése 
Ovi előtt voltunk Rucikat vásárolni és nem akart magának hanem már a kistesónak nézelődött és mindig ez van "anya nem játszok ezzel ,mert ez pont jó lesz az én kistesómnak"  az orvosnál az összes babás szórólapot összegyűjti a kistesónak és így tovább :D
Kisfiút szeretne és Marcika legyen a neve :D
sipiedy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: