Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szeretnék itt beszélgetni azokkal akik novemberben kezdik az inszemet illetve a lombikot :)
Mi most voltunk a BMC-ben és úgy néz ki ez lesz a mi időpontunk mert még nincs meg az átjárhatósági vizsgáatom.Röviden a történetem,hogy 5 év sikertelen próbálkozás után kötöttünk ki az intézményben és nagyon reméljük,hogy idén még baba lesz a pocimban.Szeretnék tapasztalatokat cserélni azokkal akik szintén most kezdenek,mindegy hányadik nekifutás :)
Gyertek beszélgessünk :)
szisza87
 
 


Szia szisza87!
Én kb 1,5 éve próbálok teherbe esni. Nem tudom, honnan volt ennyi türelmed 5 évet várni a kivizsgálásokig. Nem semmi! Én 8 hónap várakozás után kezdtem el kivizsgáltatni magamat, hogy talán kiderül valami probléma, azt megszüntetjük és már teherbe is estem. Hogyne!!! Ez volt 1 éve. Azóta 2X kivizsgáltak ( mindketten makk egészségesek vagyunk persze), 1 inszeminációm volt, most jön a 2. Nem tudom, reménykedjek-e. Nagyon nehéz olyan embert találni, aki megérti ezt a problémát. Nálunk a hab a tortán az, hogy a páromnak már van 3 gyereke, én meg 3 éve megszakítattam egy terhességet. Igen, jól olvasod. Lassan már bánom, de annak a kapcsolatnak nem volt értelme.
Csak az inszeminációról tudom a tapasztalatom megosztani ( Tapolcára járunk). Legalább 3X csinálják meg a lombik előtt. Nagyon egyszerű, a menzesz 3. napjától clostylbegyt-et kell szedni, ezzel petesejtet stimulálnak, hogy ne csak 1 legyen, hanem több, persze az sem jó, ha túl sok van, mert nem tudnak normálisan kifejlődni és majd repedni. Na, és most ettem meg az összes gyógyszert, ilyenkor mindig nagyobb a hasam. Az előző inszemnél 5-6 db petesejtem lett (ultrahanggal figyelik ). Időpontra mentünk, 1 órás lehet a sperma. Ezt megtisztítják, csak a hímivarsejt marad. Fel kellett feküdnöm egy nőgyógy. ágyra. Vékony csövön (katéter gondolom) felinjekciózták. Ennyi. Kb. 5 perc. Utána fekvés kb. 1-2 óra. És minden mehet a régi kerékvágásban, persze vigyázva.
A dokik elmondják, hogy nemolyan tuti ez az inszemináció. A lombik az. Persze hallottam nem egy, nem kettő inszem sikerességről is!
Ha van kérdésed, tedd fel nyugodtan.
Szia!
pannuska12
 
 


Szia pannuska12!Mi úgy voltunk vele,hogy majd jön ha akar.Volt 2010-ben egy gondolat,hog elmegyünk egy meddőségibe,de a bátorság nem volt meg hozzá.Meg nem is igen ismertük be,hogy gond van.Idén viszont már beláttunk,hogy lépni kell ha szülők szeretnénk lenni.Én nagyon bízom abban,hogy sikeres lesz az első inszem,mert mért ne lenne az?Fiatal vagyok,nincs nagy gondom.Páromnál van egy kicsi,de orvosolható.Remélem neked is sikerülni fog a 2. :) Mikor lesz?mert írtad,hogy most szedted be a clostyt. Szurkolok érted :)
szisza87
 
 

 
 

@szisza87:


Szia szisza87!

Most megyek csütörtökön ultrahangra, középidős jövő hét elején leszek. Úgyhogy szerintem akkor csinálják, majd megmondják. Elvileg kell majd injekció, ami beindítja a tüszőrepedést, azt itthon kell beadni ( én biztos nem fogom magamnak ), aztán 12 nap múlva kiderül. Ahogy kivettem a szavaidból nyugodt vagy és ez nagyon jó. Én már ingerültebb vagyok, érzem, hogy rohan az idő és én meg egy helyben toporgok és nem történik semmi. Hogy csinálod? Annyit agyaltam már, hogyan tudnék ebből a depiből kimászni. Pedig nem vagyok ez a típus, eddig mindig összeszedtem magam és ment minden. Most meg egy tehetetlen lófütty vagyok. Pozítiv gondolatok... ez rajtam nem segít. Lehet ki kéne magam tombolni valahol?
Ti akkor kivizsgáltatáttok magatok már? És mit mondott az orvos, mi lesz a következő lépés? Hány éves vagy, hogy lefiataloztad magad?
pannuska12
 
 


Sziasztok, Az inszem sikeressegerol en annyit tudok h. kolleganom volt, elsore sikerult.
A masik kolleganomnek, azt hiszem 2. ra, de lehet h. az is elsore, csak olyan bena volt h nem tudta elmondani mit szedett. meg ha az elso nem is sikerult, sztem o is benazott. nem vette be az eloirt gyogyszereket stb.

Mi is most keszulunk amugy a BMC be, es en nem 5 de meg 1 evet sem voltam kepes kivarni a vizsgalatokkal: en elmentem a 4. sikertelen honap utan. Kiderult paromnal is van gond, en kaptam prolaktinra bogyot, rendbetett, paromat meg nem tudjuk. Most varom a nem vartat ill egy het mulva, de sztem attol meg jonni fog :( szept 25 re van idponontunk. Mar varom, de felek is mert sztem egy csomo vizsgalat van meg elottunk ami szinten egy csomo ido..


20140211131327
 
 


Szia reginand!
Ne aggódj, tök hamar megvannak a vizsgálatok. Kb másfél hónap alatt lezajlik az egész, azt meg használd ki, vedd SZÜNETNEK !!! Én ezt magyaráztam be magamnak és jól esett, valahogy szabadabbnak éreztem magam. Türelmesnek kell lennünk valahogy.... Olvassál a témában... rengeteg nő küzd ezzel a problémával és érdekes mindenkinek más a gondja! Még nem akadtam össze olyannal, aki úgy lenne, mint én.
Úgyhogy hajrá ! Nem elkeseredni ! Jön az a baba, lehet előbb, mint hinnéd !

pannuska12
 
 


KOszi Pannuska,

nehez ez a turelem, ugy erzem versenyt futok az idovel..a korom egy dolog, a munkahelyem a masik..
folyamatosan azt szamolom beleferne e meg a bezaras elott..:( hiaba nyugtatom magam, egyik pillanatrol a masikra mar ott jar az agyamh. szamolok
Varom a BMC -t kivancsi vagyok mit mondanak..
Ha minden igaz, akkor nincsenek mar problemaink, marmint testi..

Ezek a pozitiv gondolatok nem nagyon mennek nekem sem.. sok a varandos korulottem, olyan pikk pakk modra ;)
20140211131327
 
 


Sziasztok! :)

pannuska igazából azóta nyugodtam le én is,hogy időpontot kértem a BMC-be (június). Addig én is mindenen görcsöltem,számolgattam,teszteltem,hőmérőztem,mindenféle "csodaszert" kipróbáltam.De mostmár tudom,hogy jó helyen és jó kezekben vagyunk.Tudod nekem nagyon sok helyen meg kellett küzdenem egy-egy vizsgálatért a fiatalságom miatt(26).Mindenhol el kellett mondanom,hogy én miért is akarom a vizsgálatot és mindenhol ferde szemmel néztek rám.Volt hogy sírva jöttem ki a nőgyógyásztól,volt hogy remegtem az idegtől.De ez már a múlt ezzel már nem foglalkozom,csak megyek előrre a mi kis babánkért,akiért bármit megtennék,hogy végre leszülessen hozzánk!Nagyon sokmindent tudnék mesélni,hogy miért nem jó ennyi időssen belevágni,de ha nem jön magától akkor mit lehetne csinálni?Hiába vagyok fiatal,akkor is segítség kell.Mi most 11.-én megyünk vérvételre,meg sperma vizsgálatra.Aztán szeptember végén október elején (menszesztől függ) meglesz az áttjárhatóságim és utána beszéljük meg a továbbiakat.Na amikor ezt a vizsgálatot kértem a nőgyógyásztól akkor jöttem ki sírva,mert kiröhögöt,hogy ő azt biztos nem kérni nekem.Aztán akkor hagytam is,gondoltam majd a BMC-be elintézik.Egy hónap már nem számít.Ennyi idő után :) ezt már kibírjuk :)
Reginda te mennyi idős vagy,hogy félsz az időtől?Hidd el körülöttem is mindenki terhes,vagy éppen szülezen túl kell lépni,nehéz,de örülni kell annak a picinek is,hisz ő nem tehet arról,hogy nekünk még nincs gyermekünk...
Ne izguljatok lányok!Sikerülni fog nekünk is!!!
szisza87
 
 


Szisza, tenyleg eleg fiatal vagy :) szoval nyugi, en 10 ev hatranyban vagyok..:(
20140211131327
 
 


Amugy meg igenis jo h. ilyen koran elkezded ha nincs mas megoldas, lehetoseg..
en is szerettem volna fiatalabb anyuka lenni dehat az elet mas hozott
20140211131327
 
 


Reginda ne izgulj,Te is elkezdted az a lényeg!Van aki 40 évesen megy,vagy még később.Nekünk is sikerülni fog és ez a lényeg!Ti mikor mentek,mikor kezdetek?
szisza87
 
 


szept 25 re van konzultacios idopontunk. Kivancsi vagyok mit mondanak, hiszen elmeletileg mindegyonk rendben van..
viszont mar nagyon varom h. megjojjon, annyira faj a cicim, majd leszakad, ha nem mozog meg akkor is faj..es egyaltalan nem tudom mi ennek az oka,mert a prolaktin tuti nem. A hasam gorcsolt ma, szoval nagyon ugy nez ki h. megjon. Raadasul azt sem tudom mar mikorra varom.. azt hiszem kedd..
20140211131327
 
 


Szia reginda!Menszesz előtt mindig fáj a cicid?nem lehet ez egy jó jel?neked megvolt már az átjárhatósági?fájt?én a ciklusom szoktam vezetni,igaz már megtanultam,hogy 2 napot rá kell számolni,mert nem jól kalkulál nekem (ciklus.hu) szerintem nagyon jó oldal,meg ha megyek dokihoz gyorsan kinyomtatom és ott van minden :) A prolaktinod magas volt vagy alacsony?Mert nakam magas volt kb másfél éve (most jó) de akkor nem fájt tőle a cicim,inkább iszonyat fáradt voltam mindig.Állandóan aludni akartam :( Mi ugye most megyünk szerdán,aztán valamikor szept.végén lesz az átjárhatóságim ha minden igaz :)
szisza87
 
 


pannuska veled mizu?hogy vagy?
szisza87
 
 


Szisza, Szokott, de nem 10 nappal elotte es nem ennyire..mar attol tartok vmi bajom van.. de nekem nem ugy faj ahogy masok szoktak irni ha babasak. Mindegy majd kiderul mi lesz..
Voltam mar atjarhatosagin, minden rendben volt, es haaat. Nem akarlak megijeszteni: maga a vizsgalat nem fajt, olyan mintha megjonne es gorcsol a hasad, csak utana majdnem elajultam.. ill ha nem ultetnek le a varoban akkor igen. De ez allitolag attol van am,hogy en rogton utana felkeltem.. Elmeletileg meg vagy 10-15 percet fekudni kellett volna akkor semmi nem tortenik. Ja meg utana is gorcsolt a hasam, doki hozott is utanam kataflant de nem kellett annyira nem volt veszes, csak a hirtelen valtozastol leesett a vernyomasom. Szoval erre keszulj, nem faj, mintha mensi lenne csak, de gondolom mivel neked korhazban csinaljak, nem fognak egybol felkelteni.
Magas volt, most mar alacsony :) de erre a doki azt mondta nem gond, abbahagyom most a bromot, aztan vmi homeopatiasat szedek. En vegig arra gondoltam h. attol fajt a cicim.. mivel az elso honap gyogyszer utan enyhult, meg a mensis gorcsok is.. Faradtsag nem jellemzo ram, marmint akkor, a heten azt hittem meghalok, sot mult heten majd mindennap aludtam du.:) egesz du. Megvaltozott a munkaido es kikeeszultem tole :) mivel 6-ra kellett menni, mar 5 elott keltem. Normal eesetben meg fel 6 kor kelek. igaz csak fel ora , 40 perc de kesz voltam tole.
A ciklusom az nekem annyira pontos, ill en nem vezetek semmit, csak annyi h. csinalok LH tesztet, es eddig ez mukodott is: az elso negativ nap utan 14 nappal jon a mensi. Oramu :) Most ha minden igaz ez keddre esik, de nem biztos mivel eleg keson ( fel 10 este) tudtam csak csinalni tesztet, de tiszta feher volt.. Meglatjuk. Tudod akarmilyen remenytelen is, mindig remenykedek mesi elott. Amikor megjon akkor meg kesz vagyok :( igaz nincs tunetem, de akkor is.. ill van, a mensire.. Mindig mondjak h. ha terhes is vagy olyan gorcseid vannak mint mensikor- de sztem nekem ezek rendes mensi gorcsok..

Pannuska, tenyleg ott mizu?
20140211131327
 
 


Hát reginda,tudod amíg nem jön meg nem szabad feladni.Bár a cici feszülés lehet a homeóstól...már nem is emlékszem én mit szedtem valami csepp volt,nekem lett tőle egy csomó a mellemben.Megijedtem és nem szedtem tovább 2 nap múlva már nem is volt ott,de arra már nem emlékszem,hogy fájt e tőle...kb 3-4 éve volt ez.Én szinte minden 2-3 hónapban találtam valami "csodaszert" a neten amit ki kellett próbálnom,hogy majd az segít.De semmi.Nem baj,mr jó kezekben vagyok,érzem.Teljesen nyugodt vagyok :)
Az átjárhatóságitól félek rendesen,de tesóm eljön velem :) Sajnos párom nem tud.Csak már lennék túl rajta :(
Kíváncsi vagyok most szerdán mi lesz :) Megkérdezik e már,hogy kihez akarunk tartozni,mert én Szűcs dokit szeretném nagyon!!!!
szisza87
 
 


Sziasztok lányok!!!

Én új vagyok itt de és is inszemre járok bár ez a 4.-ik már és egyben az utolsó is,ha nem sikerül akkor októberben lombik. Nekem a pajzsmirigyem alulműködik ezért nem akar jönni a baba,na meg azért már én sem vagyok fiatal,38éves vagyok. Szerdán megyek ultrahangra megnézik hogy van-e érett tüsző,szedtem 5napig a clostyt,ma reggel egy fostimon szuri a hasba,és remélem hogy lesz. Ha igen akkor szerdán reggel majd beadják a tüszőrepwsztőt és csütörtök délben megcsinálják az inszemet. És utánna két hét pihi várom az eredményt,nagyon bízok benne hogy sikerül!!

Szisza!! Ne félj az átjáhatóságitól,bár én is féltem nagyon de nem fájt és gyorsan készen van,nekem hálaistennek mindkettő járható,ha nem akkor fáj állítólag.
Úgyhogy nyugodj meg,rendben lesz minden.
Kitartást mindenkinek,jelentkezek hogy mi lett az eredmény.



gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci75!Szurkolunk Nektek is, hogy ez most sikerüljön! A pozitív hozzá állás már + pont! Benned pedig úgy érzem megvan!  Akkor szedán mész uh-ra? Szurkolok, hogy legyen sok szép érett tüsződ! Hova jársz egyébként? Látom Érdi vagy.
szisza87
 
 


Szia Szisza!!

Köszönjük szépen,én nagyon nagyon bízom benne hogy sikerül,sikerülnie kell!!!
Igen szerdán megyek,és kiderül mennyi érett tüsző van. A I.Női Klinikára járok Murber dokihoz,nagyon rendes. Te hol laksz? És hová jársz?

gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Én a 17. keröletbe lakom és a BMC-be jáok.Még most kezdtük, én is szerdán megyek, de még csak vérvétel, uh és beszélgetés lesz. Mi még az elején járunk :)
szisza87
 
 


Szia Szisza!

Igen akkor még valóban az elején jártok de kitartást kívánok neked nektek,mert hosszú az út sajnos. Bár sosem lehet tudni lehet hogy majd az első sikerül,én abban is nagyon bíztam,illetve mindegyikben. Nem adom fel. Most elkezdtem szedni elsejétől a méhpempőt is,olvass utánna megéri.
Kitartást kívánok. Szerdán délután írok.
Szia.

gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci,

Szurkolokh. sikeruljon :) Kivancsi vagyok h. mennyi es mekkora lett. Leirod majd reszletesen mit , mennyit szedtel?
En probaltam, de nem jott be.. "csak" pajzsmirigy problematok van? Hogy derult ki? A korod nem lehet problema. Megkerdezhetem h. elso baba?


Mi is most kezdjuk, szinten BMC de meg csak az elso konzi lesz.

Szisza,
nektek mar megvolt az elso konzi?  a legelso, amikor viszed a leleteket? arra mit mondtak? marmint mi volt a kov. lepes? a vervetel? hanyadik napi vagy vmi mas lesz? ez megvolt mar neked? es milyen uh? huvelyi?
es ki az a szucs doki? en senkirol nem tudok ott semmit.. ja? es kellett fizetni az elso konziert?
tele vagyok kerdesekkel..
Amugy tenyleg ne tarts az atjarhatosagitol, nem fog fajni.
Most nem szedek meg homeosat, majd csak ha elfogyott a rendes gyogyi, a bromo, az meg 2 het kb.
meg mindig faj a mellem, de mar nem annyira veszes mint elotte. Viszont most nem volt barnazas ahogy kell, bar meg nem jott meg es csak holnaputanra varom.. kivancsi vagyok mi lesz a vege.
Amugy ha terhesseg lenne , meg semmi tunetem nincs :(
Es meg mindig remenykedem.., nem is tudom h. ez jo e vagy sem :)

Sok sikert Nekunk! :)
20140211131327
 
 


Szia Reginand!!!


Persze szivesen leírom majd mi lett az ultrahang eredménye remélem szép nagyok és lesznek egy páran!!
Igen csak pjzsmirigy,és úgy vettük észre hogy már 1éve szerettünk volna babát és nem jött,aztán elmentem a nőgyógyászhoz és ő elküldött hormonvizsgálatra,na ott a lelet elárult mindent. Köldtek az endokrinológiára és ott is vérvétel,írtak gyógyszert,és azzal most be tudták állítani,de minden nap szednem kell reggel,este pedig a bromót. Most elsejétől szedem a méhpempőt reggel -este 1gramm,én ebben is bízom azért hogy segít valamit.
Igen a korom is közbejátszik amúgy!!
Ez az első baba lesz,de a páromnak van egy kislánya az előző kapcsolatából,ő 10éves.
Nálla minden rendben van.


gabci75
Érd
 
 


Gabci, milyen ertekeid voltak rosszak? Most izgulok lehet az en eremenyeim se voltak jok??

nekem a prolaktinom volt csak magas, nodoki nem kuldott el endos dokihoz hanem irt fel bromot, en azt szedtem napi 2 1 honapig, 1 honap volt amig elertem a kivant darabszamot, mert 2 naponta 1 negyeddel emelhettem az adagot, meg le is kell jonni a szerrol :) majdnem ugyanigy.
Nos, a legutobbi vv eredmenyem negativ lett, vagyis a prolaktinom 76 lett a ref also erteke 102.  de azt mondta  a doki h ez nem gond.

Nagyon szurkolok nektek!!
20140211131327
 
 


Hát nekem a TSH ez a pajzsmirigy: 7,410mmol/l,ez nagyon magas mert 0,270-4,200 -ig jó,és ilyenkor beszélünk alulműködésrő, A prolaktinom 52,2 ng/ml az is nagyon sok,mert 4,8-23,3-ig a jó,na erre szedem a bromót minden este egy felet de az elején egészet kellett.De mostmár beállt a gyógyszertől és nem értem hogy miért nem akar jönni a baby!!!!!!
Mostmár a TSH 1.4,a prolaktin 11,3.
Én is szurkolok nektek.
gabci75
Érd
 
 


Na en most megneztem a papirjaimat es azota ver a viz,minden bajom van..:(
Merthat igaz h. a TSH  2.42  dehat allitolag ez sem jo.. pedig a hatarertek 4.2 de nekem mIU/L ben van megadva..
a prolaktinom nekem nem ng/l hanem szinten mIU/l ben van :) nekem 685 volt es 496 volt a felso hatar , aztan beallt.
mit szedtel a TSH ra?? nekem nem adtak erre semmit, es el sem kuldtek sehova :( most akkor elvesztettunk 1 evet???  es mennyi ideig szedted mire beallt

Most mar biztos sikerul!! Remelem lesz sok kis tuszod, amibol lesz min 2 harcrakesz es befogado :)
20140211131327
 
 


Hát akkor a TSH mehetne még lejjebb neked is,ha 1alatt van a z a jó,akkor teherbe lehet hamarabb esni,a prolaktinod pedig akkor máshogy van megadva az biztos jó ha a doki ezt mondta. Én Eutyrox-ot szedek minden reggel 1szemet,ezt a endokri doki írta fel és azt mondta ha terhes leszek emeljem másfél szemre.Na ezt majd megbeszélem az én orvosommal is azért.
Kb fél év alatt ment le 7,4-ről 1,7-re,most nem tudom mennyi remélem 1alatt van már. Én is reménykedek nagyon!!
gabci75
Érd
 
 


Jaj istenem :( total elkeseredtem, magandokihoz jartam es nem volt kepes elkuldeni endoshoz.. vagy ezt nekem kellett volna kitalalni?? most nagyon el vagyok kenodve..
20140211131327
 
 


Ne legyél elkenődve,neked nem olyan magas mint az enyém volt,nyugi,a következő már lehet hogy alacsonyabb lesz. Te nem lépted túl a felső határt lehet hogy azért nem küldött endroki dokihoz. Majd kérdezz rá ha mentek. Ne idegeskedj ezen,nem vagyunk egyformák!!
gabci75
Érd
 
 


hat mar bogtem is...
20140211131327
 
 


Ne sírj mááááááááááááár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minden rendben lesz majd meglátod!!!!

gabci75
Érd
 
 


Vegulis, teljesen mindegy, mar ugysem tudok rajta valtoztatni..
Meg azert felgyult bennem az elmult egy ev sikertelensege.. voltam mar szomoru, csalodott ideges, de meg egy konnyet sem ejtettem eddig..
20140211131327
 
 


Jajj,én minden inszem után bőgtem,nagyon sokat már,tudom semmit nem old meg,de ettől a sok hormontablettától meg szuritól is van ez hogy egyszer csak úgy a semmitől elkezdek sírni,de ezt már olvastam hogy másnál is volt így. Ki kell bírni és hinni kell,én ezt mondom. Ha nem sikerül akkor azt kell mondani hogy majd a következő fog,így állj hozzá te is!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a 2. inszeminálásomról!!!!! Juhhhéééé, tuti összejön !!!!!!
Mesélek.....
Múlt héten csütörtökön megnézték, hogy van 5 db petesejtem - closybegyt odavágott. Abból 2 db volt nagyobb, azt mondta a doki ezek az esélyesek. Kaptam 2555 ft-ért egy injekciót ( tüszőrepesztő), amit be kellett adni szombaton 17:00 órakor. Alig értem oda anyuhoz, na beadta... Ezután jött a feketeleves... elkezdett fájni a hasam. Megjegyzem én mindig tudom mikor vagyok félidős, mert fáj a hasam. Na mondom, akkor kezdődik az injekció hatása: repedünk. Na de szombat éjjel mire ébredek? Brutál fájásaim vannak. Vasárnap is, ma  már mérsékeltebben, de menni csak óvatosan tudok. Ma 9-re kellett menni Tapolcára, ott voltunk fél 9-kor. Mindketten nagyon vártuk! Bejelenti a néni, hogy oksa, adja le az anyagot, majd fél 11-kor kezdődik a buli, addig szabadfoglalkozás... anyukájáját... Mit csináljunk, szakadt az eső. Ott maradtunk. Egyszercsak 11 körül jön egy néni 3 fiolával, tudtuk mi jövünk. Behívtak. Mentünk ( párom már megbánta ). Ugyanabban a helyiségben történt, ahol a natúr vizsgálatokat is csinálják. Vetkőztem, ugrottam a székbe. Doki megnézett ultrahangon, mondja nem lát petesejtet, így megrepedtem. 5 kemény másodperc alatt egy igen vékony csövecskébe felszivatta a cuccot, szétnyitott azzal a fémizével, bedugta a csövet és lőtt. Ennyi. Semmit nem éreztem, csak a fémizét. Semmi pihenés, öltözés. Kaptam zárójelentést, hogy mi is történt ma ( 10,5 millió spermium került belém, csak lesz 1 db ami betalál !!!!) Meg hüvelykapszulát, sárgatest hormont. Jövő héten pénteken kell menni pisilni, csak legyen pozítiv !!!
pannuska12
 
 


Szisza87!

Van egy kedves ismerősöm 24 éves!!!! Ő is jár már inszemre, úgyhogy ne aggódj a fiatalságod miatt. Ők is tök egészségesek és 1 éve próbálkoznak.
Nagyon köcsögök voltak veled! Igen kifogtad a bunkókat, de ez téged csak erősítsen!!! És a babáig meg sem állsz!!! Kitartás!
pannuska12
 
 


Gabci75,
neked hány inszemed volt eddig? Nekem azt mondták a 3. után mehetek egyszerre lombikra. Vagy a gyógyszerszedésed akadályozott? Te választottad inkább az inszemet a lombik helyett?
pannuska12
 
 


Szia Pannuska!!

Remélem sikerült és lesz baby!!!
Én is megyek szerdán ultrahang,és csöt vagy péntek csinálják,de nekem a 4.-ik inszem,úgy szeretném hogy sikerüljön!!!
Remélem nekem is lesz egy pár érett tüszőcském!!!
Már várom én is!
Sok sikert,és pihenj sokat!!!
gabci75
Érd
 
 


Nem nekem az orvos azt mondta hogy 4inszem és ha nem sikerül akkor lombik. Nem én választottam.
De én bízom a 4.-ikben nagyon!
gabci75
Érd
 
 


@reginand:


Szia,
bíztatlak a sírásra, mert NAGYON JÓ FESZÜLTSÉGOLDÓ ! Bőgd ki magad, megkönnyebbülsz. De utána lendületet veszel és kideríted mi is van igazából. Oké ?

pannuska12
 
 


Sziasztok lányok!

Ti aztán termeltetek rendesen :) Pannuska szurkolunk neked nagyon!!! Sikerülni fog!!!
Reginda nálunk ez volt: Kaptunk időpontot ugye, bementünk aztán elkérték a személyit,tb kártyát és a házassági anyakönyvi kivonatot.Majd elmentek egy jó 10 percre,kaptunk egy kartont amibe be volt írva minden adtunk.Aztán fel kellett mennünk az első emeletre a ultrahang szobába (ha jól emlékszem,de ezt úgy is mondják :) )
Ott is vártunk egy picit és behívott minket egy idősebb doki bácsi. Ő kikérdezett minket,hogy volt e betegség a családba meg ilyenek és kérdezte,hogy van e valami vizsgálat eredményünk.Nekünk már szinte minden megvolt így adogattam neki szépen sorba aminek nagyon örült még meg is dícsért minket :). Aztán elmondta,hogy milyen vizsgálat hiányzik még. Párod nem tudom volt e sperma vizsgálaton.Mert még ők is kérnek egyet, kettőnek kell lenni összesen.Aztán ezután kellett volna mennünk uh-ra, de nem tudtunk,mert csak egy doki rendelt, így kaptuk a mostani időpontot (holnap). Reggel kell menni vérvételre,uh és sperma vizsgálat.Ha minden igaz akkor majd kapok most időpontot átjárhatóságira.Meg remélem választhatok dokit is most.Sokat olvastam és a Szűcs doki volt a leg szimpatikusabb.Nem kellett fizetni amúgy semmit.Azt mondták is,hogy csak azért a vizsgálatért kell fizetni amire én is most megyek amivel megnézik,hogy mennyire van elöregedve a méh.ez 6000 ft.Ha még van kérdésed tedd fel nyugodtan :)
Gabci neked is nagyon szurkolok,hogy holnap sok szép érett petét lássatok és akkor hajrá babák 
Holnap szurkoljatok nekünk is,hogy ne húzzák az időt,menjen szépen minden 
szisza87
 
 


Pannuska, szoritok :) Biztos sikerulni fog :)
Ilyenkor mindig adnak sargatestet vagy neked volt ezzel problemad?

Hallottatok amugy olyanrol h. hormonegyensuly tanacsadas?

Szisza, neked is drukkolok, Gabcinak meg foleg :) Biztos lesz neked is egy csomo erett :) Sikerulni fog!
Szisza,milyen vervetel lesz ezz?
Nekem sztem egy csomo hianyzik. Kernek Heptitiszt meg HIV -t is?
20140211131327
 
 


Ja? megjott :( de az orom az uromben h. tokre pontos.. epp 14 napja volt tuszorepedes vagy mi..
20140211131327
 
 


@reginand:


Szia,
most hüvelybe kell nyomni, muris, mert golyó alakú és nem tudom egyenesen feltolni, félúton elvesztem. Múltkor meg tabletta formájában kaptam, szájon át kellett bevenni, ez jobban tetszett. De máshol csinálták eddig ezt a kettőt.

Csajok!
Nem tudom mi ez, de olyan a hasam mint egy dob, kemény és mintha fel lennék puffadva. Reggel minden oké és délre ez lett,azóta is ilyen. Teljesen ismeretlen ez, bízom benne, hogy azért mert összejött. Már agyalok, hogy előbb is kéne tesztet csinálnom. Mert ott a doki előtt mi lesz velem? Nem akarok ott bőgni vagy az örömtől vagy a bánattól. Vagy az ő nyakába ugorjak?  Vagy kezdjem el ütni-vágni?  Lehet előtte itthon előre elvégzem ezeket a dolgokat az apajelöltön. Nem ám!!!! De tényleg nem akarok ott szembesülni akármi is az eredmény. Ja és nem is mondták, hogy első vizelet kell vagy vigyek itthonról, csak annyit, hogy ott lesz vizeletvizsgálat. Úgyhogy reggel itthon tesztelek. Mit szóltok????
pannuska12
 
 


Vizeletbol fogjak csinalni? nem verbol?? en ugy tudom abbol csinaljak, es azert nem mondtak akkor h. vigyel vizeletet :)
es nem tudom, h. en tesztelnek e.. otthon.. egyedul fogsz menni a vizsgalatra?
es mikor kell visszamenned? mert azt nem latom..:)
20140211131327
 
 


Reginand,
mi az hormonegyensúly tanácsadás? Ez komoly?  Tanács a hormonegyensúlyra? Azt nem csak gyógyszerrel lehet beállítani?
Nekünk csináltak szifiliszre, hiv-re, hepatitis b-re szűrést.
pannuska12
 
 


kozben megtalaltam :D jovo het pentek vagyis 20-a
20140211131327
 
 


Az olyan hogy megnezik a leletedet kapsz gyogynovenyt es rendbejossz. nem vicc.
volt egy csaj es neki mar a 2. lombik volt sikertelen, elment ide es 2. ciklusban spontan terhes lett.
ez nyilvan a spermahianyra nem vonatkozik.. de most az en tsh -ra jo lenne
20140211131327
 
 


@reginand:


igen, leírták a zárójelentésre, hogy 09.20-án vizeletből tesztelnek. Az a JÖVŐ PÉNTEK ÉS NEM BÍROM KI ADDIG !!!!
pannuska12
 
 


@reginand:


dehát a hormonjainkat megnézik nem? ha azok rendbe vannak, akkor is előfordulhat hogy valami nem oké? vagy más hormonokat is néznek? vagymiezmáááár ???
pannuska12
 
 


Csajok,
valamelyikőtök amúgy dohányzik???
igen, nem véletlenül kérdezem, mert én igen. Persze csak 09.20-i pozítiv eredményig.
pannuska12
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: