Új privát üzeneted érkezett!

Judy az igazolásod elfogadva:)
jobbulást nektek:)

Panel akkor elindultál te is az úton:)

néztem már ilyen oldalakat ahol mindenféle módszerek vannak a "könnyebb" teherbe eséshez de hát azt hiszik mindenkinek vastag a pénztárcája:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Panel, köszi aranyos vagy, de én ezzel nem lennék kisegitve, mert nem is biztos, hogy csak sárgatest áll a háttérben:(:(:(ehhez szak orvos kell már!!!És Én màr csak végleg annak adok pénzt aki véghez is vissza a dolgát 100%ba!
Most akkor holnap vv és utána???

Butácska, nálatok mizu???Piri???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


AKKOR HOLNAP VV., MEG EGY HÉT MÚLVA, ÉS AKKOR A 3 VV EREDMÉNYE ALAPJÁN MEGNÉZI A DOKI,H A TÖBBI A HORMON RENDBEN VAN-E. MEG SZEDEM A LETROXOT(P.MIRIGY HORMON), ÉS AZT IS NÉZI,H CSÖKKENT-E A SZINT. UTÁNA VÁRUNK... :) ELVILEG HA BEÁLLT A PM.HORMON SZINTEM, AKKOR "EGYBŐL" JÖHET A BABA.
panel
Szolnok
 
 

 
 

Panel drukkolok neked:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


8) Kösziiiiiiiiiiiiiiii :D
panel
Szolnok
 
 


Sziasztok,

Csak ideértem végre.:lol: :lol:

Párocskám tegnap este ment vissza, újra egyedül. Már teljesen belejöttünk ebbe az életbe, mondjuk azért jobb lenne ha itt lenne, mert a fiúk azóta még szemtelenebbek. :cry: :cry:

Sajna megint betegek vagyunk. Szokásos orrfolyás és köhögés. Pedig most nem is jár Barbi oviba.
Influ ellen idén is oltattam a gyerkőcöket, már csak én vagyok hátra. :wink:

5 év kínlódás után úgy néz ki, hogy csütörtök délelőtt megszabadulunk a svájci frankos hitelünktől.(kopp-kopp) Ma írtuk alá az adás-vételi szerződést és csüt reggel megyünk a bankba ahol a vevő kp-ra kifizeti a hitelünket. Hát remélem addig nem üti el az autó a pasit. :wink: :wink: :wink: :wink:

Panel,
Akkor most együtt izgulhatunk.:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy küld ide azt a pasit addig vigyázok rá:)
betegeknek mielőbbi jobbulást:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panel akkor gyere majd a hírekkel mindenképp!!!

Nitacska mizu Piri?

Judy gyógyulást!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci se piri se két csík:(((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bye-Bye devizahitel! A bank meg forduljon fel. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Ki, hogy van ma?

Nitacska drukkolok, ma valami?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Judy szupperrrrrr:))))

Noci semmi:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok!
Az első babánkra várunk, lassan 2 éve :(

3 éve derült ki, hogy miomám van. Az akkori dokim azt mondta, hogy ne foglalkozzunk ezzel a dologgal...Így eltelt egy év. Aztán amikor már szerettük volna a babót és teltek a hónapok és még mindig nem jött, elkezdtem aggódni és más dokikhoz járni, hogy valaki mondja már meg, hogy mit kell ilyenkor csinálni?!! Egy év alatt kb 10 nőgyógyásznál jártam, szerte az országban és hihetetlen, de mindegyik más véleménnyel volt a miomámról. A legrosszabb az volt, amikor az egyik közölte, hogy sohasem lehet gyerekem :cry:
Persze nem hagytam annyiban, addig mentem, amíg nem találtam olyan orvost, aki hajlandó volt megműteni. Ez idén februárban történt. Aztán jött a következő hidegzuhany: a márciusi kontroll vizsgálaton kiderült, hogy újra műteni kell, új daganat látszik a méhemben.
Sajnos csak most, november elején jutottunk el az újabb műtéthez, ami újra meglepetést okozott: nem csak miomáim (!) voltak, hanem polipom és szép nagy endometriózisom is... A dokim szerint fizikai képtelenség lett volna eddig teherbe esnem!
Úgyhogy most lábadozok a műtét után.
Azért nem egy miomás, vagy endos topikba írok, mert úgy döntöttem, hogy meggyógyulok és 2012-ben babónk lesz :D
kata0908
Balatonboglár
 
 


Kata,
Üdv a topicban. :lol: :lol: :lol:

Nagyon sajnálom, hogy ennyi rossz dolgon kellett keresztül mennetek. Nagy lelki erő kellett hozzá...... :oops: :oops: :oops:
Nagyon szorítok nektek, hogy mihamarabb összejöjjön a baba.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata üdv köztünk jól téged, hogy hozzánk csatlakoztal :wink:

Nitacska mizujs???Piri??????

Kinek, hogy telt a hétvégéje?
Betegek jobban vannak?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok
csatlakoznék...
16 hónapos fiam van,és tesó-projekt folyamatban...ami kb már kétszer össze is jött...aug-ban teherbe estem,októberben missed ab :( (11.héten) az okát nem tudni. És szerintem most is "kicsit terhes voltam",erős mellfeszülés pé-től ami nekem eddig csak terhességnél volt,és halvány 2.csík...ma pedig megjött. 24 napos ciklus,ami szerintem nem a legjobb.
:?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok,

Én mostam, főztem, porszívóztam a hétvégén. :lol: :lol: Nem valami érdekfeszítő dolog. :lol: :lol:
Kicsit mindig zűrös amikor mindenki itthon vam. Mindig van 2 gyerek akik egymással veszekszenek. :lol: :lol: :lol:

Már nagyon izgulok, hogy összejött-e ebben a hónapban vagy nem.Úgy hajtanám a napokat. :lol: :lol:

Evilany,
Üdv nálunk. Nagyon sajnálom a missed ab-okat. :oops: Iza előtt én is voltam egyszer úgy, hogy volt halvány 2. csíkom, de nem erősödött és a végén 2 nap késéssel meg is jött. :oops: :oops: Remélem hamarosan babás leszel. :lol:
Nita,
Mizu nálatok???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Kata sajnálom az eddigieket de kitartást a babához:))))

óci se piri se baba..4 teszt is nega:(((kivagyok már:(((

Evilany üdv köztünk és drukk a tesóhoz:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitacsj
Ka, gondolom, hogy tele a tököd, de lehet késői p.e volt és akkor még korai a teszt!!!Drukkolok nagyon neked!!!
Gyerekek jól vannak, nem betegek????

Többiek hogy vagytok???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci mintha kezdene megjönni....szóval valami hormon bibi lesz...gyerekek köszönöm jól vannak..nekem kezd fájni a torkom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Tegnap este voltam dokinál rákszűrés ismétlésen, mert az előző P3 lett. 3 hét múlva lesz eredmény. Beszéltem vele a babáról is és mondtam neki, hogy a hőgörbéim alapján nem minden van rendben szerintem. Azt ajánlotta, hogy a következő ciklusban (révén lassan 38 leszek) nézzük meg a hormonjaimat és majd akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Januárban meg végigköveti a ciklusomat uh-on és majd meglátjuk, hogy van-e megfelelő peteérésem (amúgy szerintem nincs) Ha nincs akkor lehet stimulálni closty-val ahogy Izánál is tettük. :lol: :lol:

Nita???????Többiek?????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy nálam detto ugyan ez mint nálad.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Ennek a hónapnak is lőttek! :cry: :cry: :cry: :cry:

Nita,
Te mikor nézetsz hormonokat???

Többiek?????? :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Ki hogy van?jól vagytok?és hol vagytok?

Nita?????
Judy mért lőttek ennek a honapnak?meg jött???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci,
Még nem, de délutánra várom. Már görcsölök és leesett a hőm is. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Már meg is jött. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Júda nagyon sajnálom:(:(:(
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Heló Csajok!

Kivel mizu?
Megnéznétek a görbémet,tudom korai,de kiváncsi vagyok,én azt hiszem nem jókor voltunk együtt!
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c2d51f5a1beda339000768a2c270f27d_111112_111205_1323043200_.png

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
nyuszeeicsibe
Makó
 
 


Judy nem tudom.előbb meg kell gyógyuljak..holnap megyek dokhoz mert nagyon csúnyán köhögök.....és nem múlik....

Nóci nekem igen 1 hét késéssel.....

görbékhez sajna nem értek....(:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi,
Szerintem teljesen jó időben voltatok együtt. 26-ára tette be a ciklus a tüszőrepedést és ti előtte 2 nappal voltatok együtt ami lány esélyes és 1 nappal utána ami viszont fiú. :lol: :lol: :lol: Nagyon szorítok nektek. :lol: :lol:
Nita,
Akkor jobbulást neked. :oops: :oops:

Én holnap délelőtt megyek a beutalóért és ha már ott vagyok átugrok vérvételre is. Pont holnap lesz a 3. napom. :lol: Nagyon kiváncsi vagyok. :lol:
Remélem az eredmény nem fog semmi változó kori értéket mutatni. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi:)

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
nyuszeeicsibe
Makó
 
 


Sziasztok,

Nyuszi lehet az még jó, hisz előtte 2 nappal voltataok együtt. Drukk nagyon. Mikor teszteket????

Nita: nagyon sajnálom, gyogyulj meg. Mikor mész dokihoz, amúgy nekem is késik és a negatív a tesztem, én úgy döntöttem nem várok tovább tegnap el is hoztam a leleteimet, ha meg jönn azonnal megyek vv meg atjarhatosagira!

Júda kíváncsian várom mi lesz a 3 napi vv eredményed mész 21 napira is???

Szép napot
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok!!!!!
kaptam gyógyszert a köhögésre....dokihoz talán jövőhéten eljutok.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
Tessék ám be is venni azt a gyógyit. :lol: :lol: :lol: Jobban vagy már amúgy???
Nóci,
Hát már én is kiváncsi vagyok, de csak csütörtök magasságában lesz eredmény. Amúgy igen megyek 21. napira is.Abból legalább lesz egy támpontunk, hogy milyen is a peteérésem. Ha megint 50 körül fog mozogni, akkor mindenképpen kell majd a closty, ha esetleg 70 fölé megy akkor jók vagyunk. :lol: :lol:
Nyuszi,
Neked valamikor most kell nem megjönnie. Mizu?????Remélem nem jött meg. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy a fél üveggel megettem a gyógyszert..már érzek némi javulást de néha még rám jön ilyen köhögő roham.,ezek már inkább csak reggel....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
Örülök, hogy kicsit már jobban vagy. :lol: :lol: :lol:

Nekem meg elkészültek a hormon eredményeim. Minden tökéletes. :lol: :lol: :lol: Kiváncsi leszek a 21. napira majd. :lol:

Többiek????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy szuper jó hogy minden oké.....:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nahát, jól eltűnt mindenki. :cry: :cry: :cry:

Képzeljétek, ezt a szívást. Apa itthon van 3 hetet, szép pozitív lett az LH tesztem, de azóta sem ment fel a hőm, ami valszeg azt jelenti, hogy hiába érett meg a tüszőm, nem repedt meg. :cry: :cry: Sík ideg vagyok, ennyire peches nem lehetek. :oops: :oops: :oops:

Nincs is sok értelme 21. napi progiszint ellenőrzésre menni , mert úgyis a béka segge alatt lenne. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok..itt vagyok csak én is orvoshoz járásban keztem....

Júdy ez az 50 értek amit írsz az a papíron, hogy szerepel????
Én is megyek 21 napi vv de majd csak 30-an már meg volt a 3 napi vv annak az eredményét holnap tudom meg!!!
Lehet késői pete érésed lesz :wink: mikor mész vv???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci,
Nem tudom még hogy hogy fog szerepelni a 21. napi érték. Majd kari után megyek, akkor okosabb leszek.

Milyen lett a 3. napid???

Na, talán mégis volt pé-em. Mára már kicsit magasabb lett a hőm. Kiváncsi leszek, de nem sok esélyt látok erre a hónapra. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok!!!!!!!

most csak bejelentkezem.nem érzem valami jól magam:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok...

Nyitácska mi a baj???

Judy: nem tudom milyen lett mivel tegnap nem adtak ki korán mentem, 11 től van lelete kiadás. :roll:
De még úgy is megyek 30 an a 21 napra meg amúgy is átmegy az orvosok hoz az eredmény.te Dec 6 voltál a 3 napi vv akkor neked a 21 az pont Dec 24 esik van akkor vv??mert nálunk nem.... :( vagy később mész de az már nem 21 nap lesz nem fog mást mutatni az értek?nem okoskodni akarok ne érts félre, csak legyél figyelmes :wink: Én egyszer befürödtem sajna....

Tegnap meg jártam az átjárhatósági vizsgálatot nem volt leány alom :oops: :roll: De túl éltem, a bal oldalt meg sem éreztem az tökéletes a jobb oldalon volt egy kisebb szükület ami miatt fajt, de az is átjárható.
Szőval minden oké. Dec 30 21 napi vv aztan Jan.10 Mamma szűrés és Jan 20 kerül konzultáció :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci,
Sajna nincs karácsonykor ilyen fajta vérvétel, így kénytelen vagyok 27-én menni, de a doki szerint nem gond az a 2 nap csúszás. :oops: Amúgy is azt mondják, hogy 21. nap vagy pé után 7 nappal. És nekem most később volt elvileg.(ha volt egyáltalán, ez majd kiderül a progi szintből)

Örülök, hogy túl vagy az átjárhatóságin és hogy minden ok. Kiváncsi vagyok a vv-re, mindenképpen írd meg, ha már tudod az eredményt. :D
Nita,
Jobbulást!!!! :oops: :oops: Mi történt??Még mindig a torkod??:oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


MINDENKINEK KÍVÁNUNK KELLEMES ÜNNEPEKET EME KIS VERSIKÉVEL!:)


Karácsonykor
fényesek a felhők,
csillagokból
horgol a tél kendőt.
Ráteríti
hegyek tetejére,
fenyőágnak
jégrojtos a vége.
Karácsonykor
mindenki varázsol,
meglepetés
bújik ki a zsákból.
Szekrényeknek
titkos rejtekéből,
édesapám
legmélyebb zsebéből.
Karácsonyra
kalácsot is sütnek,
nincsen ennél
izgalmasabb ünnep!
Ajándékot én is
készítettem,
amíg készült
majdnem tündér lettem!

már jobban vagyok........láz,hidegrázás,gyomorfájdalom,hányinger minden volt.......de már meg tudok állni a lábamon..az orrom még kicsit folyik de hála más bajom már nincs......

Barnikám szeme is javul.kötőhártya gyulladása van/volt....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hahó lányok merre vagytok???????

Képzeljétek kaptam apától egy packard bell mini netbookot karira. Most már azzal vagánykodok. Még szoknom kell, mert 10-es a képernyője és nagyon furi.

Megvan a progi eredményem ami szánalmas lett. 33,40 ami édes kevés a babához. Legalább 70 felett kellene lennie. Majd januárban beszélek a dokimmal.

Mindenkinek BÚÉK!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy szuper aj
ndékot kaptál......én egy okostelefont kaptam apitól:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Nekem sajna az új év pirit hozott. :cry: :cry: :cry:
Ráadásul barnázással, ami sosem volt, és sajna ez nem jelent túl jót. Ez tipikusan a progihiányt jelenti.

Szerdán megyek a dokimhoz és megbeszéljük a továbbiakat.
Abbahagytam az összes gyógynövény szedését, mert lehet nálam az kavart be. Ugyanis eddig legalább volt normális pé-em, még ha nem is volt olyan jó minőségű. De legalább nem barnáztam. Éa a ciklusom második fele is mindig 14 nap volt, ami normális, most meg csak 11 nap. Úgyis closty lesz a vége. Inkább elkezdek C-E vitamint és folsavat szedni. :oops: :oops:

Többiek merre vagytok??????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok!!!Merre jártok????

Nóci,
Milyen lett a vv eredményed??
Nita,
Meggyógyultál már???

Én ma megyek dokihoz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: