Új privát üzeneted érkezett!

Himia, várd ki a végét!

Szija Fafy :) akkor hajrá hajrá :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Szia Fafy!Jól látom nemsokára esküvő?
Himia mi újság?
Többiek merre vagyok?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok

melinda drága! Azt,hogy merre vagy csak te tudhatod :lol:
Amúgy a vonalzódat rosszul csináltad meg, egy évvel elírtad :)
Egyébként,hogy vagy? Kiderült már,hogy ki lakik a pocakodban? Nekem igen, elvileg kisfiú :lol:

Himia. mizujs? :) Jelentkezz mindenképp.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 

 
 

Sziasztok!
Jahhh,megtaláltam magam!!! :lol: :lol: :lol:
Én meg nézem,hogy miért nem halad a vonalzóm... :lol:
De már korrigáltam,így nem vagyok 96 hetes :lol:
Húú,csak 3 hét van köztünk,nekem kedden lesz uh,de NEM kérdezem meg a nemét,szeretnék meglepetést! (csak akkor lepődök meg ha lányom lesz) :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!!!
Gondoltam bejelentkezem, ezer éve nem jártam erre. Most meg nagy tanulás közbeni szünetet tartok :D Végre vége a sulinak, már a vizsgákat vártam, hogy ne kelljen bejárni!

Magamról annyit, hogy minden OK, voltunk 4 D-én és kislányunk lesz! Név még nincs, majd a vizsgaidőszak után ráérek gondolkodni. Képem van sok, majd rakok fel párat. Pláne szülőszobásakat, csak még nem kaptam meg a fotóstól. Mármint csak terhes modell voltam, de nagyon élveztem :D

Veletek minden rendben?

chamomilla
Pécs
 
 


Húú,de jóó,képet!!!!!!Gratulálok a kislányhoz!!
Nekem mindegy :lol: Fiút érzek,bár 3-ból 3-an kislányt mondtak a hasam alakjára. Majd 20 hét múlva megtudom :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda, nekem meg mindenki fiút mondott a hasam szerint, de én éreztem, hogy lány!!! Holnapra kérek drukkokat, szigorlatozom.....ÁÁÁÁ

hülyeség ez a has dolog, én keskeny vagyok, jó hogy olyan a formája, csak előre fele tud jönni. Az inga viszont bevált, nekem már kislány koromban 2 fiú-2 lányt jósolt...de nem tervezek 4.et :D :D :D habár majd meggondolom, nagyon belejöttem már 8)
chamomilla
Pécs
 
 


Kam, szerintem is hülyeség ez a has forma, nekem mindenki lányt mondott, erre fiam lesz :D

Gratulálok a kislányhoz, drukkolok a szigorlathoz!!!! :)

Meli, az jó kis meglepi lenne :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Nem látszódtak dolgok,ezért vissza kell mennem 3 hét múlva.Kívülről meg van minden,láttam a karját,kézfejét,lábát,arcát,orrát,száját,de a belső dolgainál nem látszódott minden,azért remélem ott vannak.

Megy a drukk!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, tutira ott vannak, miért ne lennének? :roll: :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok

melinda.
Mikor még nem voltam terhes én se akartam tudni a nemét, aztán mostanra nagyon kíváncsi lettem :lol: Majd a harmadiknál nem kérdezzük meg :D Tök jó,hogy ti ilyen kitartóak vagyto. De az uh-on még véletlenül sem látszik??

chamomilla. Gratulálok :D

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Hasfal,gyomor,vesék,hólyag,ilyeneket néznek,a szívét az agyát,a fejét tutira láttam,mint a biosz könyvekbe teljesen olyan volt belülről.
Nem tudom,kicsit megijesztett,hogy majd 30 percig voltam bent,az előző kettő meg 8-8 percet csak,"izzadt" is a doki,még a gépet is szétszedte,újra bedugta az ultrahangos fejet a gépbe.a mostani vizsgálat szerint 19 hét 1 napos vagyok.Na majd 3 hét múlva megtudom,hogy minden ott van-e.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok! Egyik rettegett szigorlatom szerdán kipipálva :D :D :D csak most a másikra készülök, grrrrrrr Ráadásul olyan torokgyuszim van, hogy enni nem bírok -ami persze nem baj.

Meli, biztos minden OK, habár én most épp embriológiát tanulok és folyamatosan a hányinger kerülget, te atyavilág, mennyi beteg baba van.....iszonyat, és persze ott vannak fotókkal, meghülyülök, mire megtanulom melyiknek mi a baja és mi okozta, pláne így terhesen olyan rossz ilyet még olvasni, nem ám szóról-szóra benyalni. Amúgy ami szemet szúrt, hogy a tiszta LSD pl nem teratogén :shock: de pl hypertermia (szauna, szoli, láz) velőredő záródás idejében igencsak gáz. Aztán ami nagyon érdekes, meddőség okai, meg hogy a terhességek hány %-a marad meg. Szóval amikor azt mondom, szerencsétlen vagyok legközelebb, akkor pofánverem magam, mert hogy van 2 egészséges fiam már, mindegyik szinte első nekifutásra, ennél nagyobb szerencse nem is kell az életben.

Reni, én is pár hete tudom csak, hogy kislány 8) Már a kisebbik fiam is nagyon várja, pedig először ki volt akadva, amikor kislány szóbajött. Hogy kukija lehet csak anya. (kösz, így is alig vagyok elnyomva....még a hörcsögünk is fiú)

Jeanner te hogy vagy? suli?

chamomilla
Pécs
 
 


ja amit még akartam. Durván vizesedem.......3 nap alatt 4 és fél kg jött rám ebben a melegben. Ittam sokat, de pisi persze alig...enyhén vagyok ideges tőle, tök örültem, hogy nem híztam sokat, most meg feljön rám zsír helyett 30 kg víz????? jövő héten megyek dokihoz, a héten kellett volna, csak a szigorlat miatt lemondtam.

chamomilla
Pécs
 
 


himia: végülis sikerült?csak mert a vonalzód még fent van... ha igen, akkor gyere 2012januári babás topicba.

amúgy úgy néz ki babánk lesz januárra :D szuper, de most vizsgaidőszak elég keményen, most arra kell koncentrálnom :(

remélem mindenki jól van

majd, ha csitulnak a dolgok, akkor többet fogok jönni, bár ahogy látom nem túl sűrű a kommunikáció.

jah, dokihoz majd csak 7 hetesen megyek...

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, természetesen nem sikerült. meg sem lepődöm. neked is csak gratulálni tudok. talán majd 40-50 évesen végre teherbe tudok én is esni, ha nem, akkor így jártam.

Kép
himia
Budapest
 
 


himia: sajnálom...

Kép
selyem
Pécs
 
 


semmi baj, megszoktam. csak félek, hogy meg fogok keseredni.
és rosszulléteid vannak amúgy, selyem?

Kép
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Sajnálom Himia.Ovu tesztet használsz? Azért kérdezem,hogy peteérésed van-e.

Selyem,neked gratula!

Én elvagyok,nemsokára mehetek vissza az uh-ra,majd meglátjuk,azt hiszi az ember,hogy fellélegezhet a 12. hét után,hát a fenéket.
Remélem minden ok lesz.
Mocorog,ez még messze van a rugdosástól,ahhoz még erősödni kell.
Hányás nincs :lol: ideje volt 20 hét után abbahagyni!

Kivel mi újság??!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


himia: nem szabad ebbe megkeseredni, kezdj el foglalkozni magaddal. tereld el a gondolataidat a babáról... és próbáld ki az ovutesztet, érdemes lenne belőni az ovudat.

melinda: te ilyen sokáig hánytál? :shock: nem lehetett valami kellemes, egyébként a 20. héttől szerintem nyugodtan hátradőlhet az ember :D amúgy mid lesz? kisfiú? kislány?


velem minden rendben, semmi rosszullét. sajnos birok enni rendesen. igaziból örülnék, ha egy hétig nem tudnék :D a mellem nagyon feszült a 4-5.héten. mostanában ritkábban fáj csak, de hatalmasat nőtt. 1-2 hét és mehetek melltartót vadászni, mert buggyan... :oops:

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!!
Reni!!!El vagy tűnve!!!Tessék jönni!!Mi újság veletek?

Selyem???Minden oké???Hogy viseled a várandósságot???

Jeanner???Veletek minden rendben???

Himia,tetszik a vonalzód!!!!!Csak pozitívan!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Minden hónap egy új remény, de minden sikertelen hónap után egy kicsit meghalunk, hogy aztán végül szépséges főnixként újjászülethessünk ha sikerül :D

Milyen nevekben gondolkodtok a kicsiknek?

Kép
himia
Budapest
 
 


Hát nem hiszed el,semmi,nem tudom mi lesz így.Én mondok egyet,apa nem-ez rögtön,és fordítva.Csak fiúkba gondolkodtunk,de már abba se...majd szülés közben kitalálom. :lol: Tényleg nincs közös nevező.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok

selyem. Gratulálok. Már biztos voltál dokinál. Mi a helyzet? :)

melinda
Igen, eltűntem,bocsánat.De szerencsére minden rendben. csütörtökön lesz uh, akkor leszek 20+2 :) Már minden nap érzem a mocorgást :) Bár néha a frászt hozzá rám,mert vannak napok mikor igencsak lusta... :)
Neked mi volt uh ???

himia. én is csak javasolni tudom az ovu tesztet. De ne sajnáld rá a pénzt, én olcsót vettem és téves eredményeket mutatott. Aztán hagytam a francba. A tesz-veszen elég olcsón van. jó minőségű. talán 20 db-ot adnak, de úgy hogy 15 ovu +5 terhességi teszt, vagy ahogy te akarod. ha érdekel megkeresem neked, mert nekem is egy ismim ajánlatotta. Tálán 2 ezer ft az egész de nem 100% ,ha érdekel utána nézek és linkelem az oldalt :) Addig is sok sikert,és kitartást :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni! Röviden magamról. 28 éves vagyok van egy4 éves kislányom. Szeretnénk neki tesót. Márciusban 10-12 hetesen elvesztettem egy kisbabát. Nem volt semmi tünetem,csak mentem uh-ra,és ott derült ki,hogy már elkezdett felszívódni! Eléggé elkeseredtem,de nem volt mit tenni, műtéttel be kellett fejezni a terhességet. A doki 3 ciklus várakozást javasolt,de nem bírok tovább várni,szóval ebben a hónapban újra reményekkel nekivágunk a babaprojektnek! Nagyon remélem,hogy rövid időn belül újra sikerül teherbe esnem,és remélem ezúttal minden rendben lesz.

Kicsit hosszú lettem bocsi! :D :D

Kép
bilandi
 
 


Szia bilandi :)

Üdv itt :) Sajnálom a pocaklakót :( De jól teszitek ,hogy nem adjátok fel :) Sok szerencsét kívánok :) Aztán gyere és számolj be mindig a részletekről :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!
Üdv Bilandi!
Holnapra kérek ++++ energiát,és remélem jó hírekkel jövök.
Nem tudom,hogy alszok majd el.....ja,de tudom....fekve..... :lol:
Holnap 23 hetes leszek,ú,hogy megy az idő!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


reni, kérlek mondj nekem akkor linket ahol utána tudok nézni az ovu teszteknek. úgy néz ki ma megjött. de épp időben lenne a beágyazódás is, szóval lehet, hogy az. mivel hogy ez barna, és kevés. majd kiderül.

Kép
himia
Budapest
 
 


Himia. Itt a link. 1700 ft-ba került. 20 db tesztet kapsz, és te döntöd el milyen arányban legyen az ovu és a terhességi teszt.

http://www.teszvesz.hu/baba_mama/egyeb/ ... 38335.html

De ha beírod a teszveszen a keresőbe, hogy ovulációs teszt ki fogja dobni, van még 25 és 50 db-os kiszerelésben is, nyílván azok valamennyivel drágábbak.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


na, vettem pg/53-at. elkezdjük a tesztelést :D a jónás-naptár szerint 21-25ig van esély, a ciklus.hu szerint meg 16-22. majd meglátjuk mikor dobja ki a páfrányokat :D alig várom, remélem ezzel végre sikerül!

Kép
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Minden oké,jól látszódott minden,a nemét nem is kérdeztem,úgy örültem,hogy minden ok vele.

PG/53 én is használtam,és onnan tudtam hogy terhes vagyok,hogy fele-fele lett a páfrányok és buborékok aránya.Sokaknak így van,kevés százalék akinek megjön utána,de ez olyan,mint a mensi előtti tesztelés,hogy lehetséges,hogy beindul,csak nem tapad meg.De az erős teszt is megerősített benne.Viszont a barátnőmnek 3 hónapig egyszer sem mutatott páfrányt,pedig gyereke is van,igaz nem is jön hozzájuk a gólya. :(

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok

Mi újság veletek?

Melinda. hogy bírod a meleget? Nagy már a pocakod? :)

puszi mindenkinek

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!
Kivel mi a helyzet?Rég járt mindenki erre.Nyaralás lesz?Selyem?Minden ok Veletek?Reni?Hímia???Milla????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Én egyre nagyobb bálna jelmezben 8) Amúgy minden OK, habár kicsit túlhajszoltam magam az utóbbi időben és igen elfáradtam. De most sem tudok pihizni, rendezzük át a házat, mert valahogy el kell osztani magunkat.Most meg sietek, mert 10-re megyek dokihoz.

Szép napokat 8)

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok

melinda.
Mi szerencsére jól vagyunk :) Nyaralni fogunk menni augusztusban 6 napra Siófokra.
Szerdán megyünk 4D-re már alig várom. Ha tudok,akkor hozok képeket :) Te/Ti jól vagytok?

Többiek hogy vannak?Hogy bírjátok a meleget?

Himia mizujs?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!!
Nemsokára megyek uh-ra,kb 2 hét múlva,de már lebeszéltem mindenkivel,hogy nem nyaggatnak,mert nem kérdezem meg a nemét... :lol:

Nyaralni????Na,az nem lesz,most végeztek a kp-i fűtéssel,most számolom 700 -ba van,de ez a végösszeg,nem jön semmi hozzá,most már csak festeni kell,és végeztünk egy időre :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda

Szia. Huhh nem semmi, hogy mennyibe kerül ez a fűtés. Majd jövőre mentek nyaralni,akkor már a picivel :wink:

Egyébként nem akarsz csatlakozni a 2011.októberi bababavárókhoz? Én járok oda, talán többet is tudnánk beszélni :oops: Érdekel,hogy mi van veletek.
Képzeld nekem sajna kialakult a terhességi diabétesz :cry: Ez a terhesség sajna nem olyan felhőtlen mint a lányommal volt. 25-én megyek kórházba, elvileg 3 napra. Cukorprofilt fognak nézni. A baba egyébként jól van, meg én is csak a diétát kell betartani. Remélem a kórházban is minden eredményem jó lesz :)

Voltunk amúgy 4D-n, 100%, hogy kisfiúnk lesz. Viszont képet nem mutatok,mert nem sikerültek túl jó, ugyanis a kis babám állandóan a kezével vagy a lábával takarta magát, úgyhogy 2 hét múlva megyünk megint :lol: Majd akkor hozok képet,ha érdekel :)

Többiekkel mizujs? Már senki nem jár ide?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Reni: gratulálok a kisfiúhoz!!! :D Te is már 27 hetes vagy, megy az idő rendesen. Nekem egyre több jósló fájásom van és már türelmetlen vagyok. Nem mintha nem tudnám, hogy utána még nehezebb lesz, de már annyira kínlódom ezzel a hatalmas pocakkal :(

Meg ez az idő is betesz az ember jókedvének, nem mintha a nagy meleg jó lett volna.......van bajom, mi? :o :D

Voltunk 1 hetet a Balcsin, elvileg még aug 8-tól lemegyünk, de van egy olyan érzésem, hogy ott szülnék meg......szóval lehet,nem megyünk. Attól függ, mit mond a doki a jövő héten.

Meli, ne is mondd ezeket a felújításokat, egy ház pénznyelő. Mi is annyit ráköltöttünk, aztán látszata nem sok van. De legalább a babaszoba kész van. Már csak vmi csajos babakocsit szeretnék olcsón. A 2 fiúst el kéne adni. De hiába néztem használtakat, egyik sem tetszett. Újat meg nem veszek, mert horror ára van, ami tetszik....egy rendes autó ára némelyik. :shock:
Férjem azt mondja rakjak rózsaszín takarót a kék kocsiba...kösz :?

chamomilla
Pécs
 
 


Írtam egy rakást 2 napja,mondom benézek,hát el se küldte...ááááá.... :twisted: :twisted:
Ma már alkalmatlan vagyok írni,de holnap benézek!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok! :)

Cham hiányolt... :) (látom, mások is ám :D )

Nem költöztem én át az októberi topikba, csak kicsit besűrűsödött az életem...

A történet úgy volt, hogy amikor még dolgoztam (utolsó bejegyzés környéke), ugye akkor még sokkal jobban volt időm írni, aztán elkezdtem görcsölni, na sürgősségi, ott kiírtak, de mivel jött az utód, azért én néha bejártam segíteni. Nem nagyon lett meghálálva a kedvességem, sőt, majdhogy nem én voltam a paraszt, hogy bejártam, persze a vezetőség szemében. Na mindegy, szal akkor nem tudtam írni, mert ugye a kolléganő foglalta a gépet. Aztán elbúcsúztam a cégtől, azt hittem, béke és szeretet lesz itthon, lekezdtem pakolászni a babasarkot, eltelt egy hét, a férjemnek kiderült, hogy gerincsérve van. Na, akkor 3 hét idegbaj, műtik, nem műtik, mi lesz, nem műtötték, most gyógytornázik. Na, de ugye akkor őt is ápolni kellett, nem nagyon jöttem amúgy sem. Akkor visszament dolgozni pár hete, gőzerővel próbáltam behozni a lemaradást, mire kiderült pár napja, hogy elkezdtem megrövidülni, így most pihi van, de nem ülhetek sokat, így csak bekukk szinte tényleg (de majd próbálok többet jönni).. szóval ezek vannak velünk :( de ennek ellenére szerintem jól vagyunk, Samu nagyon aktív, meg még ki sem nyíltam, szóval bizakodok :)

Selyem, gratulálok!!! :)

Cham, fuhh, hát neked már nincs sok vissza :)

Meli, nekünk az új bojler volt anno 600ezerben, majdnem a dugámba dőltem... :twisted: szóval tudom, miről beszélsz...

Himia, veled mizu?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, nagyon örülök Neked! És drukkolok, hogy októberi babád legyen! A férjednek meg jobbulást :) Sulival mi lesz? Engem már az idegbaj kerülgetett a vizsgaidőszakban :evil: komolyan, kezdtem bekattanni néha.....Én holnap hívom a dokimat, utolsó vizsgálat (remélem........mondjuk nem panaszkodhatom, voltam kb 4-5-ször egész terhesség alatt, nem volt túllihegve....), de tuti zárt vagyok, most a nagy pakolászásban megtaláltam a régi zárójelentéseimet és szűk 1 ujjnyi méhszájjal mentem szülőszobára :? :? :?
Úgy 2 hete szállt le a hasam és a kis koponyája beilleszkedett, mert amikor mocorog, a kínok kínját élem meg, iszonyatosan fáj a császárom helye :cry: Többet kéne pihennem, de én utálok csak úgy tétlenül fetrengeni, pláne ha annyi dolgom van. Ma tök jó volt, kisfiam 7 éves lett, tortasütés, ünnepi vacsi, ajándékok..........de aztán most tényleg jól elfáradtam. De megérte, olyan boldog 8)

Melikém, gyere holnap, kivi vagyok nagyon Rád is már!

Himia?

Szép estét

chamomilla
Pécs
 
 


Cham, boldog szülinapot Milánnak!!!!! :)

Suli? Hát, ugye jó sok laborom volt, azok félévközi jegyesek, azokat megcsináltam, meg volt 2 előre hozott vizsgám, azok is meglettek, csak az egyik jegyet elfelejtette beírni a tanár (saját elmondása szerint nem ez történt, én nem vettem fel a vizsgát, de ugye az okos ember tanerővel nem vitázik...) szal van még 2 vizsgám, azt majd 6. félévben, mert hát reményeim szerint februárban ilyen tingli tangli tárgypótlásos mókára vissza tudok majd menni... nem komoly tárgyakat akarok felvenni, hírtech labor, műsz dok, ilyenek, szóval semmi extrém.. aztán persze ember tervez, ez a kicsitől is függ, meg az apjától is, mert ugye egy 4 hónapos babát (én is bízom benne, hogy kihúzza októberig) csak nem hagy itthon egyedül az ember gyereke :D

Én azért nem is akartam azt a két vizsgát már megcsinálni, nekem így is idegbaj volt az az időszak, enélkül is :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gratulálok nektek, h hamarosan világra hozzátok a babátokat.
Én még mindig szenvedek a teherbeeséssel.
himia
Budapest
 
 


sziasztok!
csatlakozhatok?
párótokat ismerem:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
csak gyors bekukk, ma nagyon fárasztó napom volt, de holnap tudok jönni, délelőtt csak 1 gyerekes leszek itthon 8)

Nitácska: mesélj mi van veled!!!!!!!!! :D

himia, sajnálom, de mesélj te is bővebben, hátha tudok kicsit segíteni!

Jeanner, ügyi vagy, ami a sulit illeti, nekem is maradt végül vizsga, de én komolyan, majdnem bekattantam.....de jobb így, úgyis 1 évet passziválok, majd megcsinálom jövő nyáron. Mégis könnyebb lesz, mint ekkora hassal ott.........na nem megyek bele, kifordulna a gyomrotok, miket éltem meg.

Most mennem kell, csak még gyors a lényeg, voltam ma dokinál, mert tudott fogadni, én mostanában nem szülök :o na majd holnap bővebben, jóéjt

chamomilla
Pécs
 
 


Chamomilla köszi megvagyunk:)))fiúk nőnek mint a gomba:))Barnikám szeptemberben már 2 éves :roll: :cry: :lol: :lol:
tervezzük hármaskát..márciusba sikerült is de 5 hetesen ő is elment:(

és te hogy birod így a vége fele?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Boldog szülinapot Milánnnak!!!
Alacsony a vasam,cukor terhelés jó,bő 1 ujjnyi vagyok,az tök jó,csak érjek be... :lol:
Nemét nem tudom ugye,de semmi gond,mert neve sincs még,pedig valamit illene már kitalálni,majd jól bent marad,mert azt hiszi nem várjuk :lol: Pedig dehogynem!Olyan fészekrakás van rajtam,hogy ihaj... :lol: Tiszta izgága vagyok,pedig tudom mi vár rám... :lol:

Nita!!Hellló!!!Gyere,gyere!!!

Jeanner,akkor te sem unatkozol...az én férjem háta csak spontán fáj,néztem úgy ágyat,új ágy hagyján,de a matrac ár!!!!ÁÁÁÁÁÁÁááá,durva....

Himia,gyere mesélj,vannak eredményeid???

Jaaaa,lányok,ma megkaptam a reálhozamom!!! :lol: :lol: :lol:
De előtte elzavartam a postást,hogy hagyjon a hülyeségével,az összes befizetésem volt 50 ezer,2007 óta vagyok tag,semmit nem vártam,erre kiküldtek 10 ezer forintot,na szerintem valamit benéztek,de én már vissza nem adom :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ja,új ágy,nem úgy ágy :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy rohan a katica vonalzómon,mindjárt átteszem csigára!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jó reggelt!

Én nem tudom mi van, éjjel fekszem, hajnalban kelek :evil:

Nita: sajnálom a vetélést, de én amondó vagyok, hogy mindennek oka van és majd akkor jön a bébi, mikor jönnie kell 8) drukkolok Neked!

Meli: nekünk meg a nappaliba kéne ágy. Már néztem német-holland használt bútorokat is, de ami ott is tetszik....100 ezer. Ahhoz képest, hogy úgy kukázzák őket..........szóval nem lesz ágyunk, marad a régi egy csini kis takaróval :D A babának már majdnem mindene megvan, az utolsó simításokat végzem, meg a férjem is a házban. Már csak a konyha festése van vissza, meg az előszoba parkettázása. De ez már tényleg semmi, ami itt volt....

Na én meg délelőtt felhívtam az asszisztenst és mondta, hogy érjek be délig, mert visszajött szabiról a dokim, de műtőben van, addig ő benyom uh-ra, vérvételre. Ez meg is történt, tök hamar végeztem. De az orvosra rengeteget kellett várni, elhúzódtak a műtétek. Ráadásul foglalt volt a vizsgáló addigra, így csak hüvelyi uh-on tudott nekem cervix hosszat nézni, 4,3 cm, szóval tuti nem szülök mostanában! A bébi feje a helyén, de azt mondta, hogy mozog benne, ami nem jó jel a hüvelyi szülésre....meg az sem, hogy 36 hetesen 3 kg, és az előzmények miatt (2 fiam 38. héten volt 3670,3750g....meg a 2 csaszi........meg hogy szűk 1 ujjnyival mentem szülni múltkor)....szóval ha megyek szülni, azonnal eldönti, ad esélyt a hüvelyinek, vagy sem. Jósló fájásom van, meg sok keményedés, de persze soha nem pihenek, úgyhogy az normális. Szerintem így is full zárt vagyok, múltkor is az voltam. 1 hét múlva megyek NST-re, 2 hét múlva vizsgálatra. Amúgy azt is mondta, ne várjam meg a rendszeres fájásokat így a 3. bébinél, ha vannak, húzzak a kórházba.......

Ja nálunk sincs még név Meli! De ma időt szánok rá és kinyomtatom az utónévkönyvet. 8)

Megyek, mert felkeltek a fiúk

chamomilla
Pécs
 
 


Nekünk tök mind1, h mikor csináljuk, a ciklus elején-közepén-végén, kétnaponta-naponta-hetente, nem jön össze sehogyse. A pg53 nem mutat semmit, illetve páfrányokat nem. :(

Kép
himia
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: