Új privát üzeneted érkezett!

A lelógás hagyján, akkor a föld már jobb, mert szabadon mozoghatok :lol: De mikor kettejük közé kerülök - mert épp úgy szopizik - na az csuda jó, egyik innen szorít, a másik meg onnan :shock:

De asszem - kopp-kopp - megoldottam a gondot: ugye átrendeztem a szobáját máshova került az ágya és ráadásul ellenkező irányba alszik az ágyában, nos tegnap visszafordítottam az eredeti irányba és láss csodát...aludt :D 5-kor kelt és vissza is aludt 8-ig!! Ma szuper kipihent vagyok :lol:



De ma már nem, bár végig aludta az éjszakát 5-6 ig, de utána visongatott és nem akart visszaaludni!!! :roll:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu a szobaátrendezésben van valami amikor picinek máshol volt az ágya nyugtalanul aludt most hogy pár hónapja átrendeztem alszik mint a tej :lol: ma voltam vele Gödöllőn bankba hát úgy élvezte a buszozást tiszta jó gyerek volt :lol:
erzsebet0312
 
 


Szülinapi zsúr volt, 1 éves lett Benedek. Uhh... Azért mindannyian elfáradtunk. Most pihizünk kicsit a hétvégén. Nektek is jó pihit.
pepper
 
 

 
 

pepper zsúr? de jó és milyen tortája volt Benedeknek?
erzsebet0312
 
 


Sziasztok :) Szeretnék csatlakozni, ha nem gond.
Van egy 2 éves kisfiam, ő 2 év után spontán jött össze, egy P4-es citológiai lelet kikezelése után.
Én 35 éves vagyok, párom már 42, mi is szertnénk megsürgetni a 2. babát.
Az a baj, hogy én még szoptatok, igaz már csak napi 1-2 szopi van elalváshoz.tartok tőle, hogy ez gátol engem.A peteérésem sem volt igazán frankó sosem :? Úgyhogy Marci csodababa-számba megy :lol:
Nem raktok a ygerkőcökről képet?Kíváncsi lennék rájuk. :)

Kép
meli0805
 
 


Szia Meli peteérésre nagyon sok praktika van ám :lol: azon könnyen tudnak segíteni :lol: ami a szopizást illeti hát igen lehet hogy a szervezet még termeli ezt a hormont ami akadályozza a picit hogy megfoganjon. Tesómnál is ez volt a gond aztán kaptt gyogyit és 2-3 hónapra rá megfogantak az ikrek :lol:
erzsebet0312
 
 


Meli szia, üdv itt. Peteérlelésre én is hallottam egy két jó ötelet, én anno az Aviva-tornát csináltam, nekem bejött, nagyon jól helyre rakta a ciklusomat.
Erzsébet: túrótorta volt, sok gyümölccsel, egy falatot sem evett belőle, de gyertyát élvezte. :D
pepper
 
 


Sziasztok,

Köszönöm Lányok!:)

Erzsébet:) És a tesód a szopi mellett kapott gyogyit?
nekem a ciklusom már lassan egy éve teljesen beállt.11 hós volt Marci, amikor először megjött.
Igen, LH-teszteztem is, meg van mikroszkópom is, de ez mondjuk semmit sem ér.
Az az igazság, hogy már csak egy szopi volt jó ideje, aztán visszajött a napi 3, jönnek a hátsó őrlőfogak, így hiszti van, ha nem kap cicit :?
Hát, lehet, ki kell várni, amikor már nem lesz szopi :?
Ti mióta próbálkoztok újra?

Kép
meli0805
 
 


Meli tesóm nem szoptatott azért ment dokihoz mert már jó ideje próbálkoztak és semmi akkor csináltak neki hormonvizsgálatot és ott mondták neki hogy olyan hormont termel a szervezete hogy a szervezete azt hiszi hogy szoptat :wink: érdekes :roll:
Pepper: hm nyami nyami túrótorta :D Nellusnak micimackós volt az első szülinapi tortája egyből lekapta a szemöldökét :D
erzsebet0312
 
 


hová tünt midenki jelentem mi takonykórral küzdünk épp :oops:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Bocsi, apa mint írtam egész héten szabin volt - és próbáltam élvezni a dolgot :D
Egy felől jó volt, végre nem rettegtem tőle, másfelől, nem változott semmi - a háztartási munka még mindig tabu, könyékig is érhet a mocsok akkor is ott maradna :(
Panka viszont nagyon élvezi, egész nap rajta lógna :P

Na meg élveztük a jó időt, és szinte egész nap kint vagyunk estére meg hulla vagyok. Mert persze az óraátállításnak köszönhetően a kiscsaj eddig mindeg 6-kor ébresztőt fújt, de ma csak fél 8-kor. Remélem visszaállunk.

Szép hétvégét!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

beu :) Nálunk meg fordított a helyzet, Marci meg nem akar mostanában kimenni, csak ha autóval megyünk valahova.Annyira jól eljátszik bent, hogy iszonyú nehéz kivontatni :roll:

Erzsi :? jobbulást Nektek!

Nálam is beindulnak a vizsgálatok, ha megjön, akkor 3. napi vérvétel!
Hát nagyon örülnék, ha ez egy jel lenne, ugyanis Marci előtt is megindultunk, vártam a mensit, de nem jött, így vv. helyett uh volt egy szép petezsákkal :lol:

Kép
meli0805
 
 


Meli akkor ti már sinen vagytok mi sajnos még mindig várakozó állásponton apa pajzsmirigye miatt :twisted:
épp elállt végre az eső ezt vártam délután ki tudunk menni legalább :lol:
erzsebet0312
 
 


Hát üldözzzz a szerencse :cry:
Vasárnap már megint felmondta a szolgálatot a babakocsink, a régi kereke elhagyott minket menet közben :x még jó hogy apukámék a közelben voltak és elfuvaroztak minket. Így jártam a nyár elején is, csak akkor hazaértem és kaptam kereket hozzá, de most nincs és nem is tudják mikor lesz. Na így jól nézek a tél elé. Már tényleg csak ez hiányzott.
Nem is tudom mit csinálnék, ha Panka nem lenne, néha tényleg úgy érzem ő tartja bennem a lelket...és ilyenkor mikor minden összejön...
Na inkább megyek, mert zuhanok lefelé

Meli van már vmi?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Remélem azért van mindenki ilyen csöndben :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát már kezdtem reménykedni, de semmi :cry: vagy még túl korai volt...

Lányok mi újság felétek?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu eltüntem én is a sok vizsga meg minden kész vagyok most én is teljesen leengedtem :roll:
Mindenkinek boldog babás új évet kívánok. Valaki babásodott azóta ????? Panka hogy viselte a szilveszteri tüzijátékokat? Nellus nem ébredt fel mondjuk ő a mamánál aludt mi meg buliztunk :lol:
erzsebet0312
 
 


Szia!
Hát mindenkinek boldog új évet!
Egy kicsit mozgalmas decemberünk volt... kezdve ott, hogy apuka magára talált és én egy kicsit naivan mindjárt azt hittem jön a kistesó, de mégsem, viszont a szülés óta először megjött a két ünnep között, így most legalább miheztartás végett képben vagyok :D

Aztán jött Panka szülinapja két felvonásban, mert kedves családunk nem volt hajlandó egy napon összegyűlni, persze volt ki megsértődött de magasról ejtem őket, mert elegem van hogy egy 2 éves gyereknek kelljen alkalmazkodni hozzájuk.

Szilveszterre végre egyedül maradtunk hármasban, bár Panka lefeküdt 8-kor és reggel ébredt csak mit neki tüzijáték, pedig az ajtóban dübörgött minden.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


hú Beu hát igen ez nálunk is megy mert mi is pl karácsonyra délután 3-ra hívtunk mindenkit mert ugye ő még ebéd után alszik és én is hallottam hogy pár ember húzta a száját :roll:
Nálunk valószínű jövőhét végén lesz tartva a kisasszony második szülinapja ha mindenkinek meg fog felelni. Apa nálunk is nagyon aktív volt decemberben de mi még megvárjuk a pajzsmirigy dolgot úgyhogy szegénykém mindig kiszállt :D
na majd lehet a január lesz a nyerő hónap én nagyon drukkolok nektek :lol:
mi most olyat buliztunk tiszta furcsa volt, de amikor Nellust elvittük anyumékhoz amikor hazaértünk olyan rossz volt nélküle már akkor hiányzott :D
erzsebet0312
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: