Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Első lombikom sikertelen volt.

E hónap 24-én megyek középidős UH-ra, és ha nem lesznek cisztáim,amelyben bizok akkor kezdeni is fogok long protokollal.

Erős hittel indulok neki a második programnak is,mert ugy érzem, hogy csak pozitiv erővel lehet végigcsinálni.
A remény hal meg utoljára.

Várom hozzászólásaitokat Sorstársaim!
Vendég
 


Szió Angyal :D
Mi már ismerjük egymást, és most már én is elmondhatom, hogy a 2. lombikomra készülök (sajnos), ami fagyis lesz.
Puszmákúlak :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.12.15 21:22-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


olyan sokan valasztjak a lombik baby programot.en most jartam utanna nem regen.es engem total elriasztott az h miket csinalnak az embriokkal.
a lefagyasztas,kiserletezes,es kidobas.vajon mit csinlnak azokkal amik nemjok?es miert dontik el h nem jok?
stb.
a szinfalak mogott vajon mi zajlik?
emm@
 
 

 
 

nem akarok senkit elkedvetleniteni de igazan tudjuk h mi is tortenik a haterben?istent jatszik az emberiseg......
emm@
 
 


Emma
sajnos a lombikprogram nem választás, hanem kényszer...
Hogy mi zajlik a háttérben, azt senki nem tudja, csak egy benfentes...nekünk a lényeg, hogy valahogy gyerekünk legyen.
És ez másképp sajnos nem megy nálunk, csak így :!:

Én úgy gondolom hogy a biológusok tudják a dolgukat, és aszerint cselekszenek, ami a legjobb...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Bettykém :!:

A második lombikunknak sikerülnie kell, hidd el :!:

a 2010-es év lesz a miénk :!:
Pusziiii



emm :!:

Biztos nem vagy ilyen helyzetben, mert ha igy lenne, akkor nemigen ilyen véleményen lennél!

Tegye össze a kezét az a nő, akinek spontán sikerül, mert nekik fogalmuk sincs arról, hogy min megyünk keresztül.

A másik hidd el, hogy a biológusok értik a dolgukat!


A másik, hogy senkit nemigen tudsz elkedvetleniteni, mert akik ezen a hajón utaznak, azok kitartással csinálják végig a programot és addig mennek amig célba érnek :!:
Vendég
 



Sziasztok!
Egyszerűen le vagyok döbbenve egyes embereken... :? hogy írhat valaki ilyet, hogy "istent játszik az emberiség" :?: :?: :?:
milyen duma ez :?: senki nem tudja előre, hogy mikor lesz szüksége a lombikra, ami egy nagyon nagy segítség a mai világban!
fogalma sincs az ilyennek, hogy hogy jut el az ember éveken keresztül egy lombikig :!: :shock: mennyi küzdés, kudarc, szenvedés és sok erő kell, hogy tovább tudjon menni és várni és remélni a csodát, mert igen is , hogy sikerülni fog nektek, nagyon bízom benne és együtt fogunk örülni egymás örömének :!: :wink:

Sok erőt, kitartást Nektek :!: ++++++++++++++++++++++++++++

(bocsi, hogy jöttem,de ezt most muszáj volt)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy :!:

Sajnos nem nagyon találni olyan fórumot, ahol valaki ne piszkálódna :!:

Egyet nem értek, hogy miért nem nyit magának olyan fórumot, ahol feldob olyan témát ami őt érdekli :!:
Ha nincs benne a lombikprogramban, akkor meg ne szóljon bele a mi fórumunkba ha nem keressen magának valót :!:

Puszii
Vendég
 


Sziasztok Csajok! :P

Csak egy rövid hozzászólást szeretnék!

60évvel ezelőtt aki I.tipusú cukorbeteg volt, az meghalt, mert nem volt még inzulin kezelés.Aki vesebeteg volt, az meghalt, mert nem volt művesekezelés.
És amelyik pár meddő volt, azok soha nem tudhatták meg, hogy milyen a karjukban tartani a saját gyermeküket.Szerencsére már van rá lehetőség, hogy a meddő pároknak is lehessen gyermekük.
A tudomány mindig fejlődik, és ez nem rossz dolog!
A lombikprogram nem Isten ellenes!Vagyunk páran, akiknek ez az egyetlen lehetőségük!
Tehát ne ítélkezz, hogy ne ítéltess!

Bocsi Lányok, de ezt muszáj volt! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Szia Melinda :!:

Jól tetted, hogy irtál :lol:
Tetszik a hozzászólásod :!:

puszi
Vendég
 


Hát lányok!!!!!

A pofám leszakad......,hogy ez miért jó egyes embereknek?

Angyal,Betty,Suzy,Meli pusziiiiiiiiiii

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szia Gabikám :!:

Valószinü, hogy ennyi öröme lehet neki, azért jött ide piszkálódni, csak ugye nem jó topicba, mert itt senki nem fog vele érdemben foglalkozni :D

pusziii
Vendég
 


Angyal
de legalább elmondhatod, hogy beindult a topicod :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!
Ez jóóóó :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok lányok :!:

Igen beindult, de milyen áron, hogy illetéktelen személy beir butaságot inkább pihenjen ez a topic!

De jobban belegondolva ha már beindult , akkor folytathatnánk tovább a rossz dolgoktól eltekintve :!:

Szerintetek :?:


puszii
Vendég
 


Angyal
akkor most pihenjen, vagy induljon :?: :lol:
Végülis nekem már jó a téma, mert sajna az első lombik nem sikerült, így hát a másodikra készülök..de hát ezt te is tudod :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty :!:

A csunya beszólás miatt hanyagolnám de, mivel nem veszem figyelembe amit irt az illető folytassuk tovább, ugyis aktuális lesz nemsokára a második projekt :!:
Vendég
 


ok 8) Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty :!:


okés :D :D

puszii
Vendég
 


Szia Angyal
én most készülök a második lombikomra (azaz a második stimus beültire, mert az elsőből volt egy fagyis beültim is).
Váltott a dokid protokollt? Mert nekem igen, és szerintem ezért érdemes NAGYON bizakodnunk, mert már tudja hogyan reagált a szervezetünk az elsőre, és amennyiben rosszul, akkor protokollt vált, amivel több esélyünk van a sikerre. Szóval bizakodnunk kell, a doki már ismer minket, és bíznunk kell benne, hogy ezúttal a megfelelő protokollt kapjuk, amivel egyenes az út a sikerhez :D .

Betty sajnálom hogy nem sikerült az első, látom kb akkor jött meg mint nekem annak idejen, szerintem neked sem örült a szervezeted ennek a nagy hormon behatásnak :? . De most majd meglátod, tök más lesz minden, legalábbis nekem a fagyis beülti "jobban" sikerült (neked pedig sikerülni fog :D ). Az mivel nem kapsz hormonokat olyan, mintha természetes úton esnél teherbe. Szerintem tuti sikerülni fog. És nyugi, fel fognak ébredni (jó minőségű embrikék felébrednek, nekem 3-ból 3 felébredt - ja nekem is 6 embrim volt, 3-3 így kaptam vissza őket. Sajnos nekem nem sikerült, de csak et+18 napon jött meg (szemben az et+8-cal stimuskor), a szervezetem totál jól felkészült egyedül... szerintem az volt a baj, hogy lázam lett. És 1 fokos emelkedés már végzetes lehet az embriknek :( .

Emma ezért vannak törvények erre vonatkozóan, hogy melyik országban hogy tárolják és max hány naposan ültetik vissza az embriókat (úgy tudom talán belgiumban vagy luxemburgban zigóta állapotban azaz rögtön megtermékenyítés után ültetik vissza őket). Szerintem az etikai kérdéseket bízzuk az illetékesekre :) hidd el, mi minden egyes embrió elvesztését úgy gyászoljuk meg, mintha gyerekünket vesztenénk el :( . (és így is van...). És más úton nem lehet gyerekünk.

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Szió CsokiVani :!:
Üdv itt, bár mi már ismerjük egymást :wink: Kép
Hát igen, ha kiszámolom DPO-ban, akkor normálisan betegedtem meg, de ha csak az Et-s napokat, akkor ET+11-en. Úgy kicsit előbb...
Tuti, hogy a szervezetemnek ez egy hattttalmas löket volt, mert eddig tökéletesen működött minden, most meg olyanokat csinált saját szervezetem, amit nem szokott sose. És tuti a sok hormontól, meg steroidtól :roll:
Most úgy vágunk neki, hogy ez a stimus utáni ciklus, 8. napon voltam UH-n,(ahol kiderült, mégiscsak megcsinálják még idén :lol: ) meg holnap megyek majd, de már amikor ott voltam, mondta a doki, hogy ahoz képest, hogy 8.cn, elég vastag a méhnyálkahártyám (persze szedek rá minden lóf*szt :lol: ). Holnap kiváncsi leszek, hány mm.-s lesz. Jah, meg hogy lesz e spontán pé.-m :?: :roll: Mert akkor kelleni fog egy ovitrelle szuri is.

Most akkor neked mikor lesz a kövi beültid :?:
És milyen protokollod volt :?: És most milyet kapsz :?:


Pussz a többieknek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia csokoládé-vanilia :!:

Majd januárban kezdünk, de még nem tudom milyen protokollal.
Először lesz középidős UH 20-21-22-23.napon,ahogy időpontot kapunk, mert ha még ott lesz a ciszta akkor dokibá csinál egy cisztapunkciót még aznap .

Az első rövid protokollal volt a második már elképzelhető, hogy aznap
megkezdődik a hosszú protokollal de lehet, hogy ismét röviddel megyünk tovább.
Majd a doki eldönti, hogy melyik legyen a számomra legmegfelelőbb.

Szoritok, hogy sikeres legyen a második beültetésed :!:

De lányok Mindenkiért megy a drukk, hiszem, hogy a 2010-es évben Mindannyian kismamák leszünk.

puszi
Vendég
 


Angyli

ÁMEN :!: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Drága Bettykém :!:

ÁMEN :D :D
Vendég
 


Betty, Angyal ÁMMEEEN :lol:

Betty igen, mivel minden ok nálad most hirtelen nem értette a szervezeted hogy mi van. Igen, et 11 az korai... hát még nálam a 8 :shock: . A doki is így nézett :lol: . Jó hogy még idén megkapod a fagyikáidat. Jó fej a dokid. Egyébként én ezért lettem csoki-vani mert a fagyis beültim előtt csatlakoztam a bnetre. Ja igen, tüszőrepi az kell, hogy tuti ovulálj (bár vszinű egyébként is lenne, de tudod még azoknál is ahol nincs bibi előfordul egy évben 2-3 olyan ciklus ahol nincs tüszőrepedés - na most nehogymá most legyen 8) - úgyhogy ezt előzi meg a doki. Mert akkor ha nem repedne és ott marad a tüsző akkor abból ciszta lehet, azt meg nem szereti az embri :) . Plusz a szervezeted is érzi hogy repedés volt úgyhogy jöhet a baba :D . Én januárban ha megjön akkor a 21. naptól deca majd kövi ciklus 3. tól a 7. ig gonal. Az előző fura stimu volt, csak a 3. nappal kezdődött, deca és gonal a 7. ig. Hát nem jött be... Drukkok neked++++++++++++++

Angyal drukkolok hogy ne legyen ciszta+++++++ plusz ciszta űzésnek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Biztos a legmegfelelőbb protokollt választja majd a dokid. Drukk a babásodáshoz+++++++++++++++++.

Én egyébként most méhpempőt szeretnék szedni a stimutól és palástfű teát a beülti után (mint néhány lány a beültis topikban aki babás lett :D ). Angyal te szedsz valami csodaszert? És Betty? Én elevitet fogok újra még. De szerintetek az Elevit hizlal? Mert én úgy éreztem meghíztam tőle. Bár lehet hogy nem attól :lol: .
Vendég
 


Csoki-vani, én femibion 800-at szedek, semmi bajom tőle, de régebben (úgy 2 éve) én is elevitet szedtem, de én is úgy éreztem, hízok, úgyhogy 2 doboz után leálltam vele.
Sztem embere válogatja, ki kell próbálni, melyik a legjobb a szervezetnek....a gravidát nem próbáltam.
Ciklus elejétől méhpempőzök, a palástfűteát most kihagyom, úgy döntöttem, múltkor beülti utántól ittam, de most meglátjuk, ez nélkül megy-e :wink:
Ezenkívül napi 400 mg E vitamin, 500mg C vitamin, és töméntelen fehérje túró, hal, mogyoró, pick szalámi, ...személyében.


Szal voltam 12 cn.-i UH-n. Most jöttem meg, és nem vagyok elragadtatva: 6 mm. a mnyh., ez nem valami szívmelengető eredmény :roll: ...eddig. De bizakodunk.
Nem írt fel tüszőrepit, mert nem látott tüszőt :shock:
Ebben az évben eddig 1x nem volt pé.-m, lehet, hogy pont ez a második alkalom, vagy a szervezetem van megbolondulva :?: :roll: Nemtom. Mindenesetre most kaptam estrofemet mnyh. vastagításra, szombattól kell szednem, napi 2x1-et, meg az utrot is akkortól kell nyomnom. Esetleg valami mnyh. vastagító módszer még van :roll: :?:
Mert én sztem mindent csinálom, amit lehet...
Kedden, 29.-én lesz a transfer, 8-9 között kell menni.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok :!:

Csokoládé-vanilia :!:

ÁMEN :D :D
Viszont kivánom, hogy minél hamarabb kismama légy :!:

Én már több mint egy éve szedek buzacsiraolaj kapszulát és lugositok mikroalgával.
Hiszem, hogy nem lesz ott a ciszta de ha mégis, mert fel vagyok arra is készülve, akkor jön a cisztapunkció.

Én anno szedtem az elevitet és nagyon hiztam tőle, átváltottam a Femibion 800-ra az sokkal jobb, semmi hizás nincs azóta.


Puszi Mindenkinek :!:

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket :!:

Kép
Vendég
 


Betty, Angyal
Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!

Betty nem baj ha nem volt pé, sőt nem is csoda, előző hónapban rengeteg volt, most pihizik a szervezeted (egyébként arról is hallottam, ha mondjuk egyszer nincs pé, lehet hogy a következőben kettő van, így pótolja be a szervezet). De most úgyis csak a méhnyálkahártya számít, embrikék adottak :D . Igyál sokat, nekem fagyisnál nem volt megelégedve a doki a 9. napon és ezért én minden nap megittam utána fél liter tejből plusz egy banánból készült turmixot. Kis mézet is lehet bele tenni meg egy tojássárgáját (abban rengeteg a fehérje, azt mondják még több mint a fehérjében). És jót tett. Na akkor lehet hogy váltok elevitről, csak olyan hülye vagyok, pont vettem két doboz 100-asat :? . Te mikor állsz le a méhpempővel? A beültikor? Vagy folytatod utána is?

Angyal igazad van, a lényeg hogy mikor onnan kijössz már nem lesz ciszta :D . Én is hallottam erről a lugosításról, te az étrendet is követed? Úgy tudom abban nincs hús? Ez a búzacsíra olaj ez mire jó? Én a méhpempőt fogom szedni, a januári (vagy dec 31-i :? ciklusban a 3. napon fogom elkezdeni, es folytatom majd egész a beültiig. Vagy még utána is, nem tudom.

Puszi Nektek és még egyszer Boldog Karácsonyt!
Vendég
 


Csoki-vani
végig fogom szedni beülti után is...
Ez a banános turmix nem rossz ötlet, fogok ilyet csinálni :wink: mindent a siker érdekében :lol:

Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek :!:

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

További kellemes Ünnepeket kivánok Nektek!

csokoládé-vanilia!

Igen az étrendben teljesen nem zártam ki a hust, mert bár nem vagyok nagy husevő de a csirkemell és a hal megvan.

Buzacsiraolalj kapszula napi 3x1 szemet szedek, rengeteg E-vitamin van benne és tudomásom szerint erősiti a méhnyálkahártyát is.

Igen január már sokunk hónapja lesz, hiszem, hogy kismamák leszünk jövőre Mindannyian!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Hogy teltek az ünnepek? Nálunk megvoltak a szokásos karácsonyi látogatások... hát idén már nem estek úgy nekünk hogy mikor lesz gyerek... :roll: ... Mindenesetre ezeket a kínos helyzeteket szívesen kihagynám... főleg, hogy jól vagyok így ahogy vagyok, a saját problémánkkal és nehézségeinkkel, nem cserélnék én senkivel.
A legjobb egy barátnőm volt, akivel karácsony alkalmából találkoztunk, erre megszólal, hogy ne gondolj már állandóan a gyerekre... :evil: De én nem gondolok erre állandóan, csak pont a barátnőim (és pont ez a lány) kérdezgetnek erről és érzik azt, hogy nekem állandóan erről kell beszélnem, én meg ugye alkalmazkodom... :? Még jó, hogy csak ritkán találkozunk... Na meg nekem nem kell más gyereke és más élete, én nekem teljesen megfelel az enyém, sosem éreztem egy csepp irigységet sem iránta... Na mindegy.
Ti találkoztatok már hasonlóval... :roll: ?

Betty drukk a fagyikáknak+++++++++++++++++++ nagyon jó minőségű kis embrikék, hiszen blasztóig el lehetett vinni őket, úgyhogy simán veszik majd az akadályokat :wink: .

Angyal megkérdezhetem hogy ti mióta próbálkoztok? Mi három éve, szerencsére csak 1 majdnem inszemünk volt, mert annyira rossz volt apa eredménye, hogy mehettünk rögtön lombikra (ami sajna nem sikerült, és a fagyikás sem... mi három-három leosztásban kaptuk őket vissza, három naposan).

Puszi!
Vanili
Vendég
 


Csoki-vani
hajjaj, hogy találkoztam e ilyenekkel :?: :!: :lol:
Nekem állandóan azt forszírozzák, hogy mert ne akard annyira görcsösen, meg hogy minek megyünk lombikra, spontán is tuti sikerülne :shock: :lol: az ilyet már csak kiröhögöm :lol:
Hát nemtom 1 milla spermiumból hogy jönne össze spontán, aminek csak 40%-a jó :roll: de nyilván aki ezt mondja, halvány lila fingja nincs erről az egészről :!:
Azt meg hiába magyarázom (mint te is), hogy nem akarom görcsösen, hisz mi is 3 éve próbálkozunk, volt időm megszokni ezt az állapotot azt hiszem :roll: ha nem kéne figyelnem a lombik miatt, hányadik napon vagyok, nem is tudnám...
Az uh-n is kérdezte az asszisztens, hogy mikor jött meg, meg hányadik napon vagyok....hát gondolkodnom kellett, ő meg nézett rám bután :lol:
És hát persze, ha amikor találkozunk, és mindig ezt hozza fel témának, akkor mit csináljak :?: Hát válaszolok mindenre...utána meg jön a mondat, amitől már herótom van: NE GÖRCSÖLJ RÁ ENNYIRE :!: :twisted: Ilyenkor csak úgy meglendíteném kicsit a kezem :lol: :lol:
De mindig elgondolkodom, és mindig arra jukadok ki, hogy én bárkinek, hiába magyarázok erről a dologról, ezt csak az tudja, és az érti, aki benne volt, vagy benne van ebben a helyzetben :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok :!:

Csokoládé-vanilia :!:

Igen voltam már én is hasonló szituban, de nem szabad ilyen emberkékkel foglalkozni.
Nekünk is lesz baba méghozzá 2010-ben Mindannyian szülni fogunk:))
Tudom, érzem:))

Mi dec 16-án voltunk 14 éves házasok sztem ebből már tudod, hogy mióta várunk a kicsinkre de ugy vagyok vele, hogy Isten tudja, mikor kell jönnie!!
Majd a 15.-ik évre meg fog születni :D :D
Nekünk is eltelt az ünnep szépen, voltunk anyósomnál, anyuéknál kis szük családi körben.

Puszi Mindenkinek :!:

Kitartás lányok a 2010 már a mi évünk lesz :!:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

A helyzet ismerős!Nekem is mondogatták,h így számoljam meg úgy csináljam,jaaaaaaa és persze,h ne gondoljak mindíg erre.Ne akarjam ennyire :twisted:
Megmondom őszintén soha nem görcsöltem ez miatt,mert én éreztem,h nekem nem lesz egyszerűen babám,bár én azt gondoltam,h velem van a baj.Erre tessék,velem minden OK, így azért egy fokkal könnyebb.Ezt hittem eddig.
De,ha Betty esetét nézzük akkor talán teljesen mindegy.Mostmár vegyes érzemekkel indulok neki,pedig ez nem jó,mert hinnem kéne benne. :cry:

Nem tudom!!!!! :!: :?: :!:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi :!:

Ne legyen vegyes érzelmed próbálj meg pozitiv lenni :!:
Vendég
 


Angyal!
Próbálok pozitív lenni,de nem nagyon megy! :cry:
Nem tudom mi van velem mostanában :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Azt hiszem kicsit szüneteltetem az írást.Így visszaolvasva elég lehangoló vagyok.

Betty!
Drukkolok ám csak nagyon halkan!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Betty gondolok rád holnap :D . Igen, nálunk is tudják hogy katona gond van, mégis azt mondják, hogy majd ha nem görcsölsz rá annyira, akkor sikerül :evil: Miért, akkor javulnak apa katonái :lol: ? Olyan mintha még mindig nem fogná fel teljesen a társadalom, hogy nem mindig a nőknél van a baj, és azt mondják, hogy szegény nő mióta "nem bír teherbe esni".

Angyal hát igen, nem kéne velük foglalkoznom... úgysem értenek meg, és nem is fognak, ahogy a Betty íra. Nagyon nagy dolog, hogy ilyen jó társra találtál, ez az év, a 15 lesz az ami meghozza nektek a babit!

Gabi hát sajnos mi is hasonló helyzetben vagyunk. Nekem semmi bajom, viszont apának katona gondjai vannak, ami csak icsit tesz lehetővé... Hülyeség ilyet írnom, de nem tudom mi a jobb... Mert ha a katonák rendben lennének és nálam lenne a baj, nem kéne megszúrni a petesejteket :( ... Szóval ez ugyanolyan szr helyzet :( . Eddig egy sikertelen lombikom volt és egy sikertelen fagyisunk... Viszont bizakodónak kell lennünk, és neked is!

Puszi!
Vanili
Vendég
 


Gabi
ne írj ilyent, hogy lehangoló vagy :!: Nem vagy az :!:
Nyugodtan írd ki magadból a dolgokat, ha negatív akkor is, mert úgy könnyebb lesz neked.


Csoki
Amikor fagyisra mentél, ugyanolyan transzban voltál, mint az első transfernél :?: Mert belőlem ez most nagyon hiányzik, igazából kedvem sincs elmenni :oops: nem tudom, miért van ez...a kari-szilveszter miatt, vagy az első sikertelenség miatt :?:


Angyli
puszikállak :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok :!:

Gabi :!:

Itt vagyunk Neked és segitünk, hogy megerősödj :!:
Pontosan most nem kell szünetet tartanod, gyere gyakrabban majd mi pozitivabbá teszünk :!:
Együttes erővel könnyebben fog menni :D :D

Csoki-vani :!:
Magasról le kell sza.ni az olyanokat, meglásd sokkal könnyebb lesz minden :!:

Igen én is ebben bizom, a 15.évben :D :D
Mindannyiunknak meghozza a várva-várt babót a 2010-es év :wink:

Betty :!:
Ezerrel megy a drukk holnapra+++++++++++++++++++++++++


Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


Köszönöm lányok,aranyosak vagytok!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Betty nem, az első szerintem a legnagyobb pofon, olyan önbizalommal és bizalommal mentem neki, hogy nagy sokk volt hogy nem sikerült...
Nekem cisztám lett a stimutól, ami a következő ciklusra elmúlt, és mi még akartunk várni egy hónapot, úgyhogy június után csak szeptemberben mentem a fagyikáimért.
Tudod mivel nekem annyira rosszul ment a stimu, bíztam a fagyikákban, de már nem volt annyira nagy "arcom" mint az első előtt... amikor tényleg a tuti siker volt bennem... A fagyinál sajnos kalkuláltam a sikertelenséggel :roll: (ami be is jött :roll: ).
Mostanra a csendes elfogadás uralkodik bennem, végig akarom csinálni a lombikot, de egyáltalán nem várom, nem gondolok semmire, nem gondolok arra hogy sikerül, arra hogy nem, nem akarok gondolni minden nap az embrikékre. Szeretném csak úgy simán végigcsinálni, mint azok, akik élnek normálisan és egyszer csak nem jön meg nekik és pár hét múlva kiderül hogy mert jön a baba. Vagy egyszerűen megjön, és megy az élet tovább.
Nem baj hogy nem vagy lelkes, az sem baj hogy nem várod, menj el, adják vissza a fagyikáidat, és felejtsd el az egészet. Aztán úgyis kiderül mi lesz. Mostanra tudom, hogy nem attól lesz a baba, hogy mennyit gondol rá az ember, hogy naponta mennyi gondolatot szentel neki (ha így lenne már rég sikerült volna a lombikom vagy a fagyisom és mindenkinek).
A bizalom nagyon fontos, de nehéz meghúzni a vonalat a bízás és az "elbízás" között. Úgyhogy nekem marad az elfogadás és a türelem és abban bízom, hogy egyszer nekünk is lesz babánk.
Puszillak
Vanili
Vendég
 


Csoki
pont ezeket érzem belül, amiket leírtál......csendben várakozunk, és elfogadjuk, ha a vége nem úgy sikerül, ahogy kellene...
Bízás, elbízás....hm érdekes amit írtál erről, tetszik ahogyan gondolkozol ezekről a dolgokról..
Nekem most tényleg tök üres a fejem... :roll: most ilyen lesz, ami lesz alapon megyek.

jah, a turmixot amit leírtál megkóstoltuk férjecskémmel, háát isteni volt....bár a férjem kb. 10perc múlva rohant a slozira :lol: :lol:

Még a holnapi nappal kapcs.; az előbb megkérdeztem tőle, hányra megy holnap dolgozni, mert akkor úgy állítom be az ébresztőt....rámnéz :shock: hát nem transferre megyünk, szabit vettem ki holnapra :oops: ...hát ennyire nincs az agyamba a holnap :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Hát, énis szeretnék bejelentkezni ide, mert most már mi is a 2.lombikunkat várjuk!

Betty,
itt is drukk az eszkimóknak! :wink:

Gabi,
megértem az érzéseidet!
Néha nehéz pozitívnak lennünk!
De sajnos nincs más választásunk!Aztr mondják, hogy a siker nagy %-ban attól függ, hogy mennyire hiszünk benne!
Higgy, és bízz!!!!!!!
Sikerülni fog!!!!!!

Csoki-vani,
üdvözöllek!
Hát, nektek is elég göröngyös utat kell megtenni a babáért, de én hiszek benne, hogy minden küzdelemnek meglesz a gyümölcse!
Mikor lesz a következő lombikotok?

Angyal,
2010 a mi évünk lesz! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Szió Meli :!: :wink:
Remélem kicsit már jobban vagy a nagy sokk után....inkább jobb nem is emlegetnem :roll:
Örülök, hogy jöttél, hidd el, pikk-pakk, észre sem veszed, és ott fog/nak csücsülni a pocidban a babó/k :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
köszi, már sokkal jobban vagyok!
Úgy néz ki, sikerült továbblépnem!
És ez jó érzés! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok lányok :!:

Betty :!:

Nagyon szoritok Érted, egy nagy kalappal :!:

Melinda :!:

Örülök, hogy jobban érzed Magad, meglásd a 2010-es év a mi évünk lesz :!:

Puszi Mindenkinek :!:

Kitartás és hit csajok, meglesz a gyümölcse :D :D
Vendég
 


Betty ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melinda szia, mi januárban kezdünk, január végétől indul a deca, a leszívás ha minden jól megy február elejére esik majd.
Látom te nagyon fiatal vagy :D jó neked :lol: én 32 vagyok. Van fagyibabád? Vagy újra stimu lesz? Látom még egész friss hogy nem sikerült :( ... De jó, hogy már túl vagy rajta.

Angyal, mikor kezdesz?

Puszi
Vanili
Vendég
 


Vanili :!:

várom,hogy megjöjjjön, aztán telefon a kaáliba középidős uh-ra ez kb. január közepe táján lesz valamikor.
Vendég
 


Csoki-vani,
hát, nálunk még elég friss, hogy nem sikerült.
Dec.7tel kezdtük a szurit.
21-én megvolt a leszívás.Másnap telefonáltam, hogy hogy vannak a picikék.6petécském lett, mind a 6megtermékenyült, de valami baci megtámadta őket, és nem lehetett visszaültetni.Megsemmisítették mindet.A doki azt mondta, hogy sajnos évente3x,4x elő szokott ez fordulni.Hát, mi bekaptuk.Tehát ET sem volt.
És hiába nem történt beülti, csak márciusban folytathatjuk.
Nagyon el voltam keseredve, de most már jobb, és csak arra gondolok, hogy most már sikerülnie kell!
Drukk nektek a kezdéshez!
Melyik intézetbe jártok?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: