Új privát üzeneted érkezett!

Micsoda Nap volt a tegnapi! :D

Pinkiné küldte az sms-t, hogy megszületett Dóri baba! Csipnek szülinapja volt, hát egyszóval szuper :P :P :P

GRATULA MINDKETTÖTÖKNEK!!! :D :D

Egy kicsit elvagyok veszve mostanság azért nem írok. A hányinger már múlóban van, na azért elö-elö jön, de mostmár sokkal energikusabbnak érzem magam mint pár héttel ezelött. Elkezdtem szépen lasan nyugisan a tavaszi nagytakarítást. Egyik nap csak az ablakok, másik nap mosás, szóval nem mindent egyszerre azért :D

Az étvágyam is kezd jobb lenni, bár a csirkemelltöl még mindig kiráza hideg :lol: 3kg van eddig rajtam, a pocim is látszódik már kicsit, jövö héttöl indítoma pocakfotót. Már sajna a farmerjaim közül 2db jön rám, de úgy hogy ki kell gombolnom, épp ezért beszereztem egy kismamiknak való nem tudom hogy hívják, de aderekadra ,meg a hasadra kell tenni, csinos is, praktikus is,meg jól varriálható olyan cucookal,mint például a be nem gombolható farmer,mert ha felhúzom, akkor nem látszik :lol: Ja, meg beruháztam egy kismamafarmerra a H&M-böl. Tök jól néz ki, sima polóval felvéve nem ismondja megsenki, hogy kismamagyatyó :wink: Ja meg vettempár legging-set is, azokat majd akkor is tudom hordani, amikor nem vagyok terhes,mert amúgyis szeretem öket :D
Jövö hét lesz a fodrászkodás ideje,már nagyon rámfér, december 23. óta nem látott fodrász, nem is festettem semmi, de nem is bánom,a babám sokkal fontosabb! :D
Legközelebbi dokilátogatás április11. akkor leszek 15 hetes, jó lenne, ha már látszódna, hogy kislány vagy kisfiú...habár teljesen mindegy, de azért nagyon kíváncsiak vagyunk ám :D :D :P

Most megyek vasalni,

Pusszantalak Benneteket! :P
Vendég
 


sziasztok,

tudom régen jöttem, de megpróbálom bepótolni..

Pinkiné:Hatalmas gratula! :)

Chris: hogy vagy?

mi megvagyunk, köszönjük. Elég húzósak a napok, most már azért, mert LEvi ezerrel pörög, és nincs mellette sok időm. :)

jaj annyi mindent mondanék, holnap megpróbálok részletesebben jönni..
de már megint felébredt, és igényel :)

addig is puszi nektek ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Henne: gyere is mesélni, a képeiteket mindig nézem az iwiw-en!

Csip: régen voltál, remélem minden oké! írj!!!!!

Kriszti: de jó, akkor vettél egy-két dolgot, kell is ne legyen kényelmetlen semmi sem.
igen, én is kíváncsi vagyok h kisfiú v kislány!

Pinkiné: gratulálok, amint tudsz gyere a beszámolóval és természetesen a fotókkal.... de minimum egy fotót kérünk :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 

 
 

megpróbálok feltenni egy képet a kis keresztfiamról, Leviről.
már 5 foga van és majdnem áll, és próbál beszélni is.... :lol: Kép

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Hát nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!!!!

Kriszti: nagyon nagyon köszönöm az sms-t!!4nem tudtam válaszolni, mert aznap pont voltam mindenhol!!!Virágosnál, anyakönyveztőnél, ruha próbálni ilyenek.
Nagyon leköt az esküvő, hol jobban mennek a dolgok hol rágódunk egy sort...Nem egyszerű az biztos :roll:

Gratula Nóra babához!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsban néhány kép, aztán majd még jövök.

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jaj nagyon édes baba :P Bátyus meg milyen profi módon tartja :P
Akkor ezek szerint otthon vagytok már! Gondolom idöd azt most nem sok lesz, de ha mégis gyere mesélj hogy zajlott a szülés!! :wink:

Csajok én meg túl vagyok a 12. héten....huuu.Habár igazán fellélegezni majd 2 hét múlva fogok, akkor megyek a dokihoz legközelebb és akkor csinálja meg a Quadruple tesztet :P
Hányinger már alig van hál istennek, szóval itt a tavasz és egyre jobban van energiám is :D
Most lépek is mert megyünk valami családsegítö központba, hogy pontos infókat adjanak mi jár mi nem, szóval itt nem egyszerü a helyzet és nekünk sok a kérdés :D

Puszi Mindenkinek :P
Vendég
 


Sziasztok...

Pinkiné: Hatalmas gratula, Nóri babácskához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti: sok sikert mára. Várom már a híreket rólatok!

Nálam a helyzet változatlan...Esküvő hegyek.... :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok...

Elveszett bárányka él még :oops: Csak egyszerűen sok dolog van ezzel az Esküvővel :roll: Mindent ÉN intézek, mert a páromnak semmi ideje, és mikor azt hiszem meg van, na akkor megint kezdhetem elölről, mert vagy neki vagy szülőknek nem tetszik :roll:
Sikerült megbeszélnünk (Urammal, mert hát ő férfi és nagyon nem nyilatkozott semmiben azt megkapta a fej mosást Tőlem :D ), hogy nem szólnak bele a szülők, mert már megint egy kicsit a két anya átbukott a ló másik oldalára, szóval sikerült mind 2 vel is már össze veszni, ahhoz, hogy észhez térítsem őket, azóta nyugalom van :D
De nem egyszerű.

Ki, hogy van???

Csicsy: Képzeld el, azt hittem a telefont kiejtetem a teloból mikor felvettem és bemutatkozott egy csaj.... :shock: Móki barátnője volt :shock: Nem akartam elhinni....Képzeld a csaj vissza költözött, próbálkoznak megint :roll: Remélem sikerül nekik....És képzeld áthívtak minket babázni!!!!Nem akartam hinni a fülemnek...Így Vasárnap átmentünk....5 hónapos, hát nem tagadás Maja tiszta Móki :lol: Ilyet még nem láttál. És hogy mennyire szerelmes Maja az apjában az hihetetlen, állandóan ő nézi....Dóri oda adta a kezembe :shock: Rögtön mikor megjöttünk, azt hittem elájulok!!!!!Én etettem utána és játszódtam vele. A csaj állandóan a kezünkbe nyomta :lol: :lol: :lol:


Krisztikém: hogy vagytok???melo??szoliban sokan vannak???Mi a helyzet a sulival??????

Heno: Ott nálatok???Levike növöget?????

Pinkiné: Nálatok mizu???

Pusziiiiiiiiii
csip-csip18
 
 


Hát itt se sok, meló még van, bár amikor egyik nap meleg van alig jönnek,de räkövetkezö nap mikor szar idö van,akkor sokanvannak. Szóval mindig megnézem az aznapi idöjäräst és aból tudok következtetni :D
Gondolom a körmös dolgot kérdezed a sulival kapcsolatban. Nem csinálom most, majd egyszer lehet, de mivel a 2 év után amit itthon szeretnék tölteni, utánna rendes teljesállású melót nézek, irodai munka,mert azt csináltam abban van tapasztalatom,meg nagy terveink vannak a jövöben 2-3 év múlva. Ugyebár a lakás elöbb-utóbb kicsi lesz, ugyhogy néznünk kell nagyobbat, de szeretnénk sajátot és nem albérletet, söt egy kis ház is számításba jött:-) :D
Én jól vagyok, gyarapodok, már 4 kilót felszedtem, hasam már van.
Teszek fel képet, habár azon nem nagyon látszik. :P Jöbvö hét hétfö DOKI!!!!Jaj, alig várom már!
Tegnap voltunk egy most nyílt áruházban itt a városban és iszonyat leárazások voltak. Vettem 99 Centért egy kabala rugdalozót,mert annyira tetszett a színe, meg ennyiért nem hagyhattam ott.Erröl is teszek fel képet. :P
Vendég
 


Kép 13+0 hetes
Kép
Kép 10 hetes
Vendég
 


Csip megvan már a ruhád, hogy milyen lesz? :D
Vendég
 


Sziasztok....


Krisztikém: még mindig gyönyörű vagy és a mosoly sugárzik Rólatok a Boldogság :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon csinosak vagytok, hajráááá
na a body az a szöveg rajta :lol: Az biztos úgy lesz, hogy neki mindet szabad majd :lol: :lol: :lol:

Én jól vagyok lassan 4 hónap múlva esküvő :shock: megy az idő és van még mit el intézni :shock:
Nekem már van kiszemelt ruhám három is , de még várok vele, mert a párom megy stylisthoz azt hiszem most Szomabton és ő 2 szín közül vacillál....Drapp-fehér vagy fekete-fehér, de szerintem marad neki a fekete-fehér :wink: Feketében biztos karcsúbbnak látszódik majd :wink: és akkor az lesz a befutó :wink: De még Májusig nem fogom lefoglalni, kitudja mit súg a Titok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Tegnap kinéztük a gyűrűt jó mokás volt...
150db Kittinek 120 tetszet :lol: mire a páromnak 10 db :lol: és az Én 120 db volt vagy 2-3 ami ebben a 10ben benne volt :lol: :lol: aztán végül nem a 120 ból és 10 ból választottunk, hanem a maradék 20 ból :lol: :lol: :lol: jó mi???? :lol:
Szombaton megyünk az ötvöshez és mutatjuk meg neki, és megcsinálja nekünk kézzel, hát izgulok, de csinált ő már Nekünk gyűrűt és profi de azért még is :roll: :lol:
ezek vannak.
Puszi
csip-csip18
 
 


Na akkor nem unatkoztok Csip :D
Ez tök izgalmas dolog!
Nem teszel fel egy viszaszámláló tickert ide az esküvöig? :P Gondolom a ruhát kölcsönzöd vagy veszitek?
A drapp-fehér se rossz, de a fekete-fehér az még jobb. Olyan nincs, hogy fekete-drapp??Mert akkor gondolom a te ruhád sm fehér lesz hanm inkább drapp? :P
Ma melózok sajna, gyalog is megyek, ami kicsit kifáraszt, de séta az kell mindenképp!
Lehet jövök még!

Puszika :P
Vendég
 


Szia Kriszti!!!!

Drapp fekete is lehet :wink: nem rossz :wink: persze akkor drapp lesz :D nem fekete vagy fehér a ruhám :D
Persze kölcsönös lesz....minek megvenni??Kétszer annyi, és akkora válság van, hogy nem vennék meg egy hamar :? Én azt meg enm kockáztatom meg :)
Na kis séta jót tesz :) Milyen idő van kint???

Nálunk nagyon szép...tegnap ültettem a balkonra Árvácskát is :wink:


majd gyere puszi jó munkát :wink:
csip-csip18
 
 


Nem tudtam már tegnap jönni. Fincsit ebédeltünk,megcsináltam a maradék trappista sajtot rántott sajtnak,nyami!! :lol: Olyan jóízüt ettem belöle, aztán készülödtem és elindultam. Hát ami az idöt illeti itt egyik nap szar, másik nap jó. Szombaton pl. 24 fok volt, vasárnap már csak 13 és egész nap szakadt az a rohadt esö, persze pont amikor az ember szabadnapos :?
AZtán tegnap k..va sokan voltak a szoliban, én meg tök kényelmesen dolgoztam, de az a jó, hogy a kuncsaftok látják a hasam, aztán nem morgolódnak, ha várniuk kell, ha meg nem tetszik, akkor is magasan szarok rájuk :D :D Estére viszont hulla voltam rendesen :P Mai program az a takaritás lesz,mert vasárnap jönnek a fönökasszonyomék vendégségbe hozzánk, szombaton meg mi megyünk a barátnömhöz este. Holnap-holnapután még melózok, így csak ma lesz idöm rá.
Tegnap volt egy nagyon vicces sztorim a szoliban :P :P Ezt el kell mesélnem. Jött a legidösebb kuncsaft (85 éves bácsi) bordó mercivel, kiszáll bottal, napszemüvegben.Hozzáteszem nagyon ápolt bácsi, csak szegénykém alig lát már,meg hall. Bejön kifizeti a 11 percét a szokásos erös kabinba, kért védöszemüveget is, és mi szoktunk valami apróságot kérni zálogba,mert nagyon sok szemüveget elloptak tavaly. Erre a drága bácsi felemeli a botját és átnyújtja a pult felett zálogként. Hát én majd szét röhögtem magam. Kérdezem, segítsek elmenni a kabinig??? :lol: :lol: :lol: Nem nem kell, köszöni szépen. Bemegy akbinba, amitnek az ajtaja szar,mert ha belülröl nem zárja rá, akkor kinyílik. Nos ez történt, de odamentem behúztam az ajtót és kértem a bácsit, hogyzárja be belülröl, de mivel szegényke nem hall :shock: :shock: :shock: Ott álltam 11 percig míg szolizott, azon izgultamne jöjjön be kuncsaft másik,mert ha elengedem az ajtót a bácsi komlett kilátszik a maga valóságában még az utcára is,mert ez az elsö kabin a szoliban :lol: :lol: :lol: :lol: Ezután hallom kész öltözködik, hirtelen kirántj a az ajtót,majd mondja, hogy de jó, hogy itt vagyok a közelben, adjak már neki cipökanalat...na most ott állt a drágám egy száll régimodi boxerben, meg zokniban.Hát kész voltam csajok :D :D :D Amilyen dumát ott lenyomot nekünk lányoknak utánna...nagy nöcsábász lehetett az öreg anno :D :D Aztán beszállt nagy nehezen a mercijébe, rágyújtott a szivarjára aztán elhajtott, de had ne mondjam hogy vezet a csórika :P :P Ez egy felejthetettlen émény maradt számomra :lol:
Vendég
 


helloka...

Na ez valóban jó mókáska volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagy szerencse, hogy tegnap nem Én meloztam a kolléganőm kiköpte a tüdejét is annyian voltak...
Sajnos itt nálunk eszméletlen milyen vendégek vannak és sajna nekem most türelmem az nem nagyon van :oops: Bunkó paraszt és még ő van felháborodva, hogy nincs 6 gépből 1 se ami üres... :roll:
Elmentem tegnap vásárolni megvettem a meghívó, ültetőkártya, asztalszámhoz való papírokat, de nem mindent kaptam meg :evil: aztán Ikeában és Möbelizben is vásároltam, szalvétát gyertyatartót képkeretet stb...jó volt :wink:
Közben meg szarul is vagyok, mert kiütött ez a jó idő, és megint a fülem miatt előjött a szédülés és azt nehezen bírom kezelni :(
Szóval tegnap hullámzót a kedvem és ma is....
Ráadásul jövőhéttől megint plusz pénzért csináljuk a takarítást 8 lépcsőházban és anyós is jön :evil: Holnap megtudoma párom miben lesz alig várom megyünk stylisthez :shock: :lol: jahhhhh hát persze anyósnak ott kell lennie :evil:
Na hol van valami jó hol meg kaka :oops: :lol:
csip-csip18
 
 


Kriszti ment pü remélem át ment :wink:
csip-csip18
 
 


sziasztok,

jelentkezem ám én is.. :oops:

látom, egy ideje nem írt senki :oops:
hogy vagytok?
hogy haladsz Csip az esküvő szervezésével?

Krisz: nagyon szép kismama vagy, szinte sugárzol a boldogságtól:) hogy vagy?

az én napjaimat eléggé felbolygatta azért Levi. :) meséltem már, nem az a tipikus nagyon jó baba. :) de imádom. szerencsére már túl vagyunk a hasfájós időszakon. most már ügyes, de nincs el nélkülem,állandóan velem akar lenni. :) kis huncut.
megint suli van, lassan a nyakamon. fogalmam sincs, hogy fogok majd vizsgázni Levi mellett. :) még órákra sem tudtam eljárni.

képzeljétek, a férjem már a másodikat kérdezi tőlem.. hogy mikor kezdjük majd...
hát, én még azért várnék vele.. :)
puszillak titeket :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok :D
Jelentkezem egy révidreben is, most itthon vagyunk epp, ezert sem jelentkeztem sokaig.
Tegnap voltunk 4D-n, ugyhogy kiderult KISFIUNK lesz :lol: :lol: :lol:

Puszi, jelentkezem meg majd ha hazaerkeztunk.
Vendég
 


Kriszti: Gratula a kisfiúhoz!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy is fogják hívni?

Csip: hogy álltok a szervezkedéssel????

Henne: mindig nézem az új képeiteket, aranyosak vagytok és nagyon szépek.

Pinkiné: titeket is mindig figyellek ám iwiw-en, nagyon nőtt a kislány!

Nálunk nagyon sok a munka....
sajna sokszor hatig bent vagyok, ez van....
majd néha gyertek....

Puszi mindenkinek!!!!!! :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok...

Tündériek vagytok, hogy így hiányoltok :lol:
szégyelem is magam, hogy nem írok, de nem nagyon írt senki :oops:
Esküvő jézussssommmmmmm kevesebb, mint 3 hónap és házas vagyok :lol:

Tegnap aranyos volt a párom beszélgettünk és mondta, kíváncsi lesz, hogy mi lesz utána, boldogság-szerelem :lol: jajjj mondom mért most nincs ??? :lol: :lol: De mondom úgy z lesz mint most :lol: :lol: :lol:
Nagyon jól haladunk tegnap ügye Én már mindent elterveztem tegnap sikerült úgy mondd egy kicsit Tomival is egyeztetni, persze :lol: kicsit átszervezte a dolgokat :lol: de sikerült megbeszélnünk eléggé sok mindent :lol:
Létszám(fők akik a vacsira jönnek)lezártuk, hogy hány fő legyen pontosan:49 fő!!!!!!
Megbeszéltük a polgári zenét már csak letölteni és kiírni kell.
Tortát kinéztük, szombaton megyünk a cukrászos, hogy megtudja e valósítani :lol: persze nem abba ahonnan én akartam :lol: sebaj nekem is engedni kell :lol:
Ruhám lefoglalva :lol:
Fehérnemű is eldugva :lol:
Cipőm megvéve :lol:
Ékszer van csak fülbevaló kell még :lol:
Meghívók átadásra várnak :lol:
Mi van még????????????????
Párom öltöny vásárlása folyamatban :lol:
Jahhhhh és a gyűrű a napokban lesz készzzzzzzzzzzz
HURRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Szóval szerintem nagyon ügyes vagyok :D :D :D
csip-csip18
 
 


Kriszti: hatalmas gratula Én valahogy éreztem, hogy kisfiú lesz :lol: :lol: :lol: :lol:
Nevek??????

Mit éreztél????Párod mit szeretett volna???????
Munka???mi van a körmözéssel???

Csicsy: kedves nálatok helyzet???Munka????

Henne: gyönynörűek vagytok:D Kettecskével mizu????

Pinikné: te is rég voltál :(

Nagy öllelés mindnkinek:D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Krisz, gratula a kicsi fiúhoz! :lol: :lol: :lol: :lol: Gondolom párod oda van az örömtől. :wink:

csip, nagyon szuperül haladtok! :wink: Anno, mikor én szerveztem a miénket, s már szinte minden megvolt, tisztára hiányérzetem volt, hogy nincs mit csinálni. 8)

Henne, megértem hogy lefoglal a kicsi, sokszor én sem értem, hogy jutottam el a nap végére. :lol: Vizsgákhoz drukk!

Mi jól vagyunk, Apa mától visszament dolgozni (idáig itthonról melózott), úgyhogy élesben vagyok egyedül a két csemetével. Jelentem, jobban boldogultam, mint vártam. 8) Petim alszik, Dóri a mozesében nézelődik.
Bocsánat, hogy nem jöttem, de épp költözködés előtt állunk, eladtuk a házunkat, így keressük azt, ahova költözhetünk. Hááát, nem egyszerű, elmondhatom. :? Főleg 2 gyerekkel szambázgatni.
Az ingatlanosok egy része totál megbízhatatlan. Volt olyan képzeljétek, hogy leegyeztettük hogy megnézünk 3 házat, bebumliztunk a városba, s a végén egyet sem láttunk!!! Mert az ingatlanos nem jött el a találkozóra, inkább másoknak mutogatott egy házat! Totál kiakadtam! :evil:

Na megyek, hív a lánykám.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok,

De jó mindenki jól van akkor :D Intéznivaló látom van mindenkinél böven, telik ám az idö :lol: :lol: Midenki pörög ezerrel, de ez így is van rendjén :P

Mi is most jöttünk haza hétvégén Magyarországról, alig hiszem, hogy eltelt már 2 hét :D De nagyon jó volt, jövöre is tervezzük nyáron igaz akkor csak 1 hét vagy 10 napra és Szegedre, nameg hármasban.
Még másfél hónapig dolgozok, illetve ddig szeretnék, de ma mondta épp a fönökasszonyom, hogy majd látjuk meddig bírom. Hasam már an azért rendesen,még nem zavaró, de hajolgatni már nehezebb :?
Érdekes Csip a kérdésed, én kislányt éreztem egy ideig, majd késöbb kisfiút, aztán a 4D-n megmutatta a kukiját, szóval azóta tudjuk, hogy kisfiú :lol: Most még tök furi, szokni kell a gondolatot, hogy eddig Picurka volt, mostmár Bence baba.
A körmözést nem csinálom, merthát ha itthon leszek 2 évig, azután másik fajta melót keresek, teljes munkaidöset és valami irodai munkát, hiszen régen azt csináltam abban van tapasztalatom. Januártól viszont hetente 1 müszakot bevállalok a szoliban, a párom meg addig marad a babával. :D

Henne, Pinkiné ti mennyit híztatok az egész terhesség alatt?? :?: :?:
Én már 7kg-ot :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


sziasztok,

csak ide érek egyszer én is. :)

csip: hát, nagyon szépen haladtok az esküvő tervezésével! :) mikor is lesz pontosan a nagy nap?

pinkiné:édes dorci baba! :)

chris: hogy vagy? hogy viseled? szóval Te is kisfiús anya leszel. :)

tényleg pinkiné: kisfúval volt könnyebb vagy Dorcival?
azt mondják, a fiúkkal nehezebb. :)

mi jól vagyunk. túl vagyok az összes vizsgán. végre. :) így már lesz időm jönni. :)
LEvi egy tündérbogár. :) hihetetlen sokat fejlődik, mellette nem unatkozom. most elkezdett kúszni. hát, szaladgálhatok utána. :)
az éjszakáink sajnos még mindig változóak. van amikor alszunk van amikor nem. a fogakkal is küzdünk, de még nem jött ki neki egysem..pedig már 3 hónapos kora jön..

remélem, egy kicsit megint fellendítjük majd a topikot. :)

addig is puszi nektek :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok :D
Én is vagyok, csak még két hét munka és utánna több idöm lesz nekem is jönni. Be-be néztem ide, csak nagy a pangás, mindenki el van foglalva, meg igazából olyan gyorsan repül az idö, hogy hihetetlen :P
Mi jól meg vagyunk, Bence baba mozog rendesen, mostmár van, hogy a párom is látja a hasamon. 9 kg-ot szedtem eddig fel, de ezt többnyire pocakra, mert a nödokim meg is dícsért, hogy az a 9kg hol van :?: :?:
Megvolt a cukorterhelése vizsgálat, minden eredményem jó lett, legközelebb lesz az ellenyanyag szürés és a toxoplazama szürés. Amúgy nem tom Henne, Pinkiné nálatzok hogy volt, de én sajna kezdek kicsit vizesedni, ami nem annyira vészes még, de már a munka után észrevehetö...valószínüleg a súlyom is egyrész ezért annyi amennyi :lol: :lol: Könnyítésként mostmár csak déleött dolgozom :D :D " hét és akkor meg itthon leszek. Alig vártom már, mert sokszor mire elvánszorgok a szoliba (ha a párom épp dolgozik),, alig élek, pedig beterveztem, hogy az a fél móás séta mindenképp kell, csak azt nem kalkuláltam bele, hogy ott is állok elég sokat, bár azért leülök közben :D
Babacuccok megvannak, nagyon sokat kaptam, kiságyat is megvettük, mert iszonyat jó le volt árazva és komplett ágy, matraccal együtt. Babakocsit is találtunk, habár azt elöször nem akartunk, csak az egyik ismerös mondta, hogy van alig használt maxi cosi-ja, nézzük meg. Meg is néztük, aztán elöjött egy 1 éves babkocsival is, amibe elsöre beleszerettünk a párommal,mert kombi, tehát alakítható, a maxi cosi is rárögzíthetö, egyszóval perfekt :lol: :lol: Az ára is vonzó volt, mert a mostani bolti ár feléjért kaptuk, plusz garanciás.De különben is ez anyósomék ajándéka a kiságy meg anyué.Most anyagilag egy kis "pihi" van, majd augusztus-szeptember környékén kell megcsinálnunk a falat a gyerekszobának :P :lol:

Hát velünk így egyenlöre ennyi történt :D
Annyira durva, hogy Henne a te kisfiad már 7 hónapos :shock: :shock:
Te ugye tudtad szoptatni? Meddig, illetve szoptatsz még?

Pinkiné? Dorci baba hogy van, ö is már 3 hónapos elmúlz, agya ég... :shock:

Csip hamarosan lagzi!!!Hogy álltok a dolgokkal? :wink: :wink:

Csicsy?

Na megyek,mert kezdek éhes lenni!

Puszi Nektek! :P
Vendég
 


sziasztok,

Chris: örülök, hogy jól vagytok! :) a 9 kg semmi, tényleg nem látszódik rajtad. én is egyébként a hasamra híztam. és +14 kilóval mentem szülni. (vagy 16? :) ) de nekem is a hasam volt nagy.
én szerencsés voltam, nem igazán vizesedtem..de ugye én nem dolgoztam már pocakkal, szóval lehet, Neked is majd elmúlik, ha már nem dolgozol. :)
érdekes, de nekem szülés után volt sok víz..legalább egy napig, nagyon durván vizes voltam.. :oops:

mi is jól vagyunk, nem unatkozunk. szeptemberben költözünk, házat veszünk. :) így most minden gondolatom körülötte forog. :)
többiek? :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


úgy látom innen eltűnt mindenki :(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Én azért be-be nézek ide, de nagy a pangás :roll:

Hát igen, mindenki elfoglalt, ki a baba miatt, ki a munka miatt, ki pedig az esküvöre készül :D

Velünk minden rendben, egyre inkább közeledik a nagy nap, igaz most még elememben vagyok, de az alvás már nem igazán megy a poci miatt, illetve a sok rugdosás miatt :roll:
Tényleg Henne te szoptatsz még, vagy szoptattál?
Már vagy 1 hónapja nem dolgozom, de nem is bánom,mert már a hasam miatt ugysem bírnám a sok hajolgatást. Augusztus második felében kezdjük a falat, ami leválasztja az elöszobát , így a mostani ebédlöböl lesz majd agyerekszoba. Persze az elsö pár hónapban a hálóban alszik velünk,mert nagy a a távolság a gyerekszoba és a mi hálónk között. Ha a fal kész, akkor szépen berendezkedem, igaz már csak egy penekázókomódot kell vennünk, de amúgy minden megvan már, majd a ruhák mosása...stb. Alig várom már :D :D
Járok szülésfelkészítöre is, azt is nagyon élvezem...így legalább megvan a heti program :P :P :D :D

Hát velünk úgy ennyi lenne.... :lol:

Puszi
Vendég
 


Sziasztok...

Nem tudom mikor jártam utoljára erre, de elmondhatatlan mennyi időmbe és energiába volt ez az Esküvő.
Hihetetlen, hogy több, mint 1 hét eltelt, nem térek magamhoz, pedig dolgozom már, nem tudtunk még elutazni, mivel a Férjem :lol: :lol: :lol: nem kapott szabit :( De már tervbe van véve a Szeptember vége.
Események zajlanak, Anyóssal voltak események nem részletezem :roll: Kutyámmal is szenvedtem, mert allergiás és egyszerűen nem tudjuk ki kezelni belőle állandóan vissza tér :cry: Anyukámat meg műtötték, ott is zajlott az élet, de minden rendben van már szerencsére :wink:
Körmözés megy, most teljes gőzerővel tovább képzem magam, diplomát szeretnék szerezni :shock: :D
Hoztam egy kis beszámolót az Esküvőről és képek is lesznek, csak, mint kiderült a fotósnak az anyukája nagyon beteg és még nem volt ideje (1000 képet készített :shock: )elkészíteni!!!

Kriszti: jézus 33 hét de szép ügyes vagy a 9 kiloval, biztosan nagyon csinos kismami vagy :wink:


Pinkiné: hogy vagytok???

Henne: ti is szépen növögettek már :wink:

Többiek????

Puszilllllllllllok mindenkitttt
csip-csip18
 
 


A Mi Esküvőnk!

2011.Augusztus 12.
Reggel 6 kor volt a kelés. Fél 8 kor már a Templomban voltunk, Gyóntunk, Nekem ment Férjnek nehezen, de sikerült majd Mise és Áldozás és aztán indulás...Én mentem a Fodrászhoz!!!!Most lett a legjobb a hajam esze veszettül tetszett. 11 órára jött házhoz a Sminkes aztán befutott Anyum is és kezdődött az öltözés. Férj elhozta a Virágokat a Tortát és felvitte a Villába, majd Anyóséknál kezdett el öltözni és jött értem 13:00 helyett 13:20-ra. Lent vártam a lépcsőházban mikor ki jöttem akkor pillantottuk meg egymást és mondta de Gyönyörű Vagyok Én ő meg milyen Elegáns és Helyes:) Késésben voltunk....Fotózás megtörtént az 5 csillagos hotelben nagyon jók lettek 1-2 képet meglestem szerintem 1 héten belül meg is kapom 14:45 helyett 15:00 voltunk a Templomban akkor kellett volna kezdődnie,sík ideg voltam, száguldoztunk, közben észre vettem kocsiban, hogy leszakadt a ruhám Anyut hívtam, aki már a Templomnál volt, mire oda értünk hurrá 15:00 Anyu rohant hozzám és hozta a tűt és cérnát vart és biztosító tűt is szerzett erre a nyaklánc leszakadt a nyakamból 5 részből állt 3 meglett 2 nem sírás fojtogatott(mire észrevettem, hogy 2 a ruhámban, szóval meglett), és akkor látom, hogy a vendégek kint állnak a templom előtt hát komolyan mondom azt hittem felrobbanok.... ÉS erre még rájött, hogy Férj Tanúja késik nem talál ide 15:00 helyett 15:20 kor kezdődött a Mise, hát egyszerűen nem tudtam lenyugodni...De aztán valahogy igen....Nem tartott sokáig 20 perces volt, Én a ígéretnél vagy fogadalomnál elcsuklottam alig bírtam mondani, de sikerült párom úgy szintén....Aztán Templom előtt első csók megtörtént. Ott állt a Limuzin a Templom előtt mindenki nézett persze kocsikra a masni is otthon maradt. Jó volt a Dobócsokor eldobás bár meglepődtek, mert direkt szét hullós csokrot kértem. Aztán indulása Villába, forgalom volt rendesen, nagyon sokan dudáltak integettek és Sok Boldogságot kívántak nekünk, mi meg persze kint ültünk a kocsiablakban, nagyon jó képek készültek így is Rólunk. ...Felértünk elég hamar elkezdődött polgári szép volt csak a zenész mindig később indította a zenét aztán jött családi fotózás majd vacsora jó finom volt.
22 órakor Kívánságlámpás ami nem nagyon sült el jól, mivel 5-6 darab fent akadt a fán és slagozni kellett Férjnek aki csurom víz lett szerencse, hogy vittem egy váltó inget. De azért tetszett a Násznépnek, csak volt aki hamar elengedte így nem tudott jól felszállni és a fába bele akadt
Rögtön után Nyitótánc a Mi meglepi táncunk kurva jó lett, úgy hogy előtte lévő nap 2 szer gyakoroltuk el nagyon nagy sikere volt...Aztán kiderült a Menyecskeruhám otthon maradt...Taxis ismerős felhozta, de a végén nem öltöztem át annyira jól éreztem magam a ruhámban no meg hideg is lett....23 óra jött a Torta, elfelejtettem mondani vegyék ki a hűtőből, nem tudtuk szeletelni de aztán ők megoldották. Majd menyasszonytánc fuuu de megpörgettek és buli reggelig....
Végül a családok hajnali 3 körül mentek el, Mi a 12 baráttal meg fél 6 táncoltunk.

Végül: a FEKETE-FEHÉR DEKOROMnak iszonyat nagy sikere volt!!!!!!!!!Torta is szép volt(egyedül anyunak nem tetszett, hogy az is fekete-fehér)

Tanulságok: tű cérna biztosítótűt vigyetek magatokkal!!!!Kocsikra a masnit adjátok oda valamelyik szülőnek, hogy ő hozza!!!Tortát a torta behozatala előtt 2 órával vegyék ki a hűtőből!!!!Kívánságlápás oda figyelni a szélre és csak akkor elengedni mikor már azt érzitek, hogy magától szállna fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Menyecskeruha!!!!!!!Dobozokat mindenképp vigyetek, rengeteg kaja meg maradt főleg az éjféli!!!!csomagoltunk rendesen!!

Hát szerintem ennyi bakikban volt rendesen részem, de összességében nagyon szuper volt:):):)
csip-csip18
 
 


Jaj Csip de jó hogy jelentkeztél!! :D :D
Akkor ezek szerint nem ment el az sms-em :cry: Írtam neked a héten egy GRATULÀLÒ sms-t, meg meg akartam kérdezni mi van veled,mert eltüntél az iwiwröl az ismeröseim közül, Csicsy-nél is.

De mégegyszer hatalmas gratula!!! Olyan kíváncsi lennék hogy néztettk ki, azért legalább egy képet majd tölts fel, mert tényleg érdekelne!
És milyen a házas élet? :lol: Ugye azért teljesen más azt mondani, hogy "férjem"? :wink:
Mit terveztetek a szabadság idejére? Elutaztok nászútra valahova?

Velünk minden oké, mostmár a végét tapossuk.
:lol: Gyerekszoba folyamatban, jövö héten babarucik mosása, pakolása,majd a kórházi csomag,mert ahéten már a 35. hét jön..A derekam iszonyat fáj,meg a vádlim, pedig van Ca-Mg utánpótlás böven :P Alvás persze nincs már....103cm-s hassal nem is bírok rendesen megfordulni...ez az igazi "bálna" idöszak :D :D Ettöl függetlenül nagyon élvezem, mert iszonyat sokat mozog a drága és annál szebb érzés nincs is :P Ami a 9kg....ajaj az már régen volt,most 14-nél tartok, de hasra jön hál istennek,meg vizesedem is azért, ugyhogy jegygyürü most mellözve :D

Remélem mindenki jól van azért!!
Pusziiii :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok.

Nem nem kaptam sms-t tőled :cry: de kedves vagy, hogy gondoltál Rám :wink:
Igen letöröltem magam elegem lett, mindenki vad idegen bejelőleget meg utána koslatnak :roll: :roll: :roll:
Mindenképp hozok képet persze, csak sajnos várni kell még rá :(
De hozom :wink:
14 kilo nem semmi és 103 cm has azt a mindenit :shock: :shock: :shock: Hát igen ez már a vége :)
Hogy tervezitek a szülést apásat???Orvos van????
Te is dobhatnál képet fel, nem is láttam rólad még :(
No meg a bab szobáról is :wink:
Pusziiiiiiiiii
csip-csip18
 
 


Nem lesz apás szülés szerintem, járok ugye elökészitöre és egyszer volt mindenkinek a partnere ott, söt bementünk a védönövel a kórházba...hát komolyan mondom, mint egy wellness-hotel :lol: Öröm lesz oda bemenni szülni :P
Itt kint nem kell dokit választani,meg fizetni se a szülésért..hál istennek, annál szülsz, aki épp dolgozik :roll: Ez így van rendjén szerintem, amúgyis minden olyan sokba kerül, nemhogy még a dokik is lehúzzák az embert :D
Szóval az én kis párom majd eldönti addig, hogy bejön-e vagy sem, de nem eröltetem, mert szerintem öt kell majd ott felmosni, és az nekem meg nem nagy segítség. A folkyosón, illetve egy erre a célra elkülönített helyiségben relaxfotelben várhatj az apuka míg megszületik a baba :lol: (ja és amúgy ez egy sima városi kórház!!)

Csip küldök az email címedre képet, oké? :D Az iwiwen van kép, igaz nem sok, meg a facebookon, de annyira sokat nem akartam feltenni, de küldök neked!

Puszi :D
Vendég
 


Na hát Krisztiiiiiiiii eszméletlenül jól áll Neked a kismamaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyira csinos vagy és az a boldogság teli mosoly az arcodon csillogás gyöngyörűűűűűűűűűűű :lol: :lol: :lol: :lol:
Smink is szép egyszerűen szép gyönyörű vagy, büszke lehet rá a párod, hogy kismama létedre is ennyire figyelsz magadra :!: Kevés az ilyen nő :!: :!: :!: Én is ilyen szeretnék lenni majd :wink:
Na hát igen ilyenek a németek ez a különbség, néha nekem is elő jön a 8 év amit kint töltöttünk, igaz kicsi voltam, de sokkal másabb :!: :!: :!: :!: Vissza mennék néha :D
Kíváncsi vagyok mi lesz de teljesen egyet értek veled, néha néhol valóban a férfit kell felmosni :lol: :lol: :lol:
Mindenképp írj kérek amit történik valami :wink:

Amúgy nekem tegnap pocsék egy napom volt, semmi nem jött össze.....
Nap végén már csak mosolyogtam :shock: :lol:
Reggel papírok nélkül indultam el, vissza kellett fordulnom mikor már a nagykerben voltam, akkor vettem észre :twisted: vissza érvén a nagykerben közölték nem működnek a pénztárgépek :twisted: 1.5 várakozás persze közben mazsoláztam, amiért mentem nem volt :twisted: másik nagyker átmentem ezer éve nem voltam ott, nem engedtek el vagy 2 órát, mikor indultam látom a közterületes az automnál áll :twisted: lefizettem, megúsztam 5000-ból :roll: irány haza....mondom elegem van a mai napból...Piros lápánál, eszegetem a sós masnit és érzem valami letört a fogamból :twisted: szerencse a fogorrvos 1 utcára van...oda mentem, ott volt...2 percet voltam ott...kis zománc esett kis a fogamból...össze csiszolták azt viszlát...na fizetek mondom ott volt a főorvos a goréé....ritkán van bent....megkérdezte közölte 6000 forint...hát anyádat ezért???? :twisted: Haza értem, rácsukódott a kezemre az ablak ablakpucolás közben és vége az lett, hogy leszedtem a száraz ruhákat a szárítóról és véletlenül nem vettem észre a kádból kirántódtam a mosógép csövet, és elázott kiömlött a víz, persze mikor?Mikor már végeztem az egész lakás kitakarításával :twisted: :twisted: :twisted: Na velem fél évente van ilyen most beértem ezzel. :lol:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy kicsit visszatért az élet! Múltkor írtam egy csomót, raktam képeket, erre a disznó kiléptetett. :?

Csip, nektek utólag is nagyon sok boldogságot! :lol: :D
Bakik nálunk is voltak, nem is kevés. Emlékszem, direkt varrattam egy tök szép, 3,5 méteres uszályt a ruhámhoz, hogy majd a fényképezésnél a kastély kertjében az milyen jól fog mutatni. Erre, mit ad isten, a tanúm a szertartás után elvitte magával, így lemaradt a fényképekről. A cipőm totál feltörte a lábamat (pedig előtte otthon csomót mászkáltam benne), így a menyasszony táncnál mezítláb táncoltam. :wink: Ja és az étterem csúszott 45 percet a vacsora tálalásával. 8) Akkor majd szétvetett az ideg, de utólag már nem zavar. Ja és nekem a polgári után, a gratulációk alatt esett szét a nyaklánc a nyakamban. Bele a fűzőmbe. :lol:

Mi jól vagyunk, csemetéim nőnek. Petinek jövő héten már kezdődik az ovi, nagyon várja. S bevallom, én is. :oops: Fáradt vagyok, 3 hónapja egyedül a két gyerekkel, kemény. :?
Dórim már egy óriás, 6,5 kg és köze 70 cm. Nő, mintha húznák. Csuda édes kis csaj, s egy angyal természete van. Csak akkor borul ki amikor már nagyon nem jó. Egyébként tök ügyesen eljátszik egyedül, nézelődik. Elkezdődött a fogzás, rág mindent ezerrel.
Apa ma kezdett az új melóhelyén. 1,5x többet fog keresni, s cserébe kevesebbet lesz itthon. Reggel indul 1,5 órával korábban. :?

Így alszik a lányom 8)
Kép

Kép

Gyermekeim
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Tegnapelött óta úgy néz ki, hogy a kuki átváltozott puncivá, szóval KISLÀNYUNK lesz!! :D :D

Már csak 1-2 hét van hátra, de én már hiszem ha látom és a kezemben tarthatom! :P

Puszi :wink:
Vendég
 


Hűha Krisz! Ez nagyon izgi! :)

Mindenképp kérünk tudósítást, hogy végül ki lakott a pocakban :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Hogy micsoda???????????????:shock: :shock: :shock: :shock:
Hát csak pislogok....Kislány???Szóhoz nem jutok.
Jó, hogy nem a szülésnél derült ki, de végül is lényeg, hogy egészséges a drága!Név???

Kérek értesítést mindenképp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


MOST KAPTAM A HÍRT

Az égen egy csillaggal több ragyog, megszülettem Forgo Kyra vagyok, 2011 10 03 , 23:05, 3650 gramm, anyukáméktól ennyit kaptam, plusz 53 cm, ezzel csak egy csoda ér el.

HATALMAS GRATULÁCIÓT A CSALÁDNAK SOK SOK SOK BOLDOGSÁGOT ITT IS PUSZIKKKKKKKKKK
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Ma sokat eszembe jutott Kriszti, ezért beléptem!
és mit látok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ezt nem hiszem el, kislány!!!!!

NAGYON NAGY GRATULA ÉS MAJD KÉRÜNK KÉPEKET!!!!!!!!

Nagyon sok boldogságot kis családotoknak!

Puszi mindenkinek.

amúgy semmi különös, dolgozunk sokat, megvagyunk.
most ez van!

Puszi

Kép
csicsiy
 
 


Nagyon Sok Szeretettel Gratulálunk a kis hölgy érkezéséhez! :D

Majd nézem facebookon is, hátha raknak képet!

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Kyra baba Kép Kyra baba
Vendég
 


Krisztikem: Gyönyörű a lányod!!!!
csip-csip18
 
 


Gyere majd ha van időd várunk a szülés történettel!!!!
csip-csip18
 
 


Köszönjük szépen!
Kiangyal NEKÜNK, de nincs is vele semmi gond :P
A szüléstörténet. OKtóber 5re voltam kiírva, de már augusztusban valahogy úgy éreztem ez a bébi hamarabb lesz mint október 5. Ami a legdurvábba, hogy a 38. héten kellett még egy vizsgálatra mennem, de a nödokim szabin volt, így egy másikhoz mentem aki öt helyettesítette.Megjegyzem szerencsére,mert ez a doki csinált ultrahangot és akkor erdezte, hogy tudjuk-e a nemét. Mondom,a nödokim "sose látta" (azért mert ha kértünk volna egy extra ultrahangot 40 euroért, akkor biztosan látja), de ez a doki mondta, hogy KISLÀNY lesz 100%. Na ekkor jött a sokk,mert habár az elején írtam is , hogy olyan kislányos érzésem van, de a 19. heti Magyarországi 4D szerint Kisfiú lesz. Kicsit összezavarodtunk a párommal, de úgy voltunk vele, hogy tök mindegy, a lényeg hogy egészséges és hogy mit dob ki a "gép" majd meglátjuk szüléskor.
Október 2-an vasárnap anyósoméknál grilleztünk, de csajok én olyan jó ízüen talán egész terhesség alatt nem ettem :D
Lefeküdtünk, bár amennyire én az utolsó hónapban szenvedtem a 107 cm haskörfogatomtól, nem igazán nevezhetném alvásnak a dolgot.Szóval óránként pisilni jártam, volt ez úgy, hogy pont 6:01 perckor kimentem pisilni, ültem a wc-n, majd a picurka olyan furán rúgott egyett, meg egy pukkanást hallottam, majd fel´lltam és ömleni kezdett a magzatvíz belölem :lol: (még jó, hogy a wc felett álltam) Gyorsan törölközö, apához berohantam és ébresztettem, hogy idö van, én letusolok, megyünk szülni. Pattant is ki a drágám az ágyból. Most tudni kell, hogy marha szerencsém volt,mert itt kint Németben október 3-a a két németország egyesülésének ünnepe, szóval munkaszüneti nap, apjuk meg itthon volt :lol:
Fél 7kor már bent is voltunk a kórházban, én voltam az egyetlen kismama aznap aki szült :P Rákapcsoltak a CTG-re, viszont a magzatvít továbbra is nem hogy folyt, hanem ömlött belölem, monták is, hogy jó sok van bennem. Olyan 10körül jöttek az elsö fájások, elöször 10 percenként, de volt hogy 5 percenként, szóval nem volt rendszeres. ! cm-re voltam kitágulva csak. Délután fél 2kor elküldtek egy kicsit sétálni,meg hoztak be nekem ebédet a növérek, na akkor már 5 perces fájásaim voltak, de még mindig nem tágultam.Estefelé már olyan szinten fáradt is voltam, nagyon erös fájásokkal, hogy hiába az oxitocin inekció a PDA mellett döntöttem,de már a kisdoktornöm is azt javasolta,mert hosszúra nyúlt a vajúdás, és ha már akkor kifáradok, nem lesz energiám megszülni. Fél 7kor kaptam a PDA-t, hát az nem volt valami kellemes, úgy összehajtogatott az ápoló faszi, mert ugye fontos hova szúrják be, pont akkor bnem lehet fájásod, szóval kiáltanom kellett, amikor jött egy fájás,mert akkor abbahagyták. Amint beadták, a bal lábamban áramütésszerüt éreztem,majd fél óra múlva elviselhetöbbek lettek a fájások, de azért éreztem. Kaptam továbbra is az oxitocint,meg egyfajta nyugtatót intravénásan, amitól a két 5 perces fájás között nem is tudtam nyitvatartani a szemem :roll:
No akkor olyan 22 óra körül 9 cmre tágultam,meg iszonyat olyan ´rezésem volt mint aki be akar kakálni. Presze a fejecskéje már nagyon lent volt és nyomott. Délután persze kaptam még beöntést. No az is jó volt, úgy wcre menni :D
Aztán 1 óra tolómunka, nyomás és kint volt az én drágám 23:05 perckor és KISLÁNY!!!Hatalmas hajjal. Rögtön odatették rám, míg a kisdokim bevarrt,mert gátmetszés hál istennek nem kellett, viszont kicsit megrepedtem és azt be kllett varrni. "Megszültem" utánna a méhlepényt is, megmutatták, majd megvizsgálták és csak utánna gratuláltak. A doktornö és a szülésznö velem egyidös két csajszi volt :roll:
Párom kint volt a folyoson,mert megbeszéltük, hogy amikor már élesben megy a helyzet ö kijön,mert nem bírja avért. BArátnöm volt bent velem, párom meg az ö baratjával a folyóson. barátnöm vágta el a köldökzsinórt! Azóta nem is fogta fel,mekkorra élményben volt része. Ez a dolog mégközelebb hozott minket! Öa TANTE Sarah :D
Ezután a szokásos mícskélés, ahol apa ott volt,majd egy külön szobába vittek minket, katunk pezsgöt és hármasban lehettünk 1-2 órát. Párom olyan 4 óra körül elment haza aludni egy picit én meg egyágyban maradtam az én gyönyörüségemmel. Nem is aludtam semmit,mert benne gyönyörködtem, néztem ahogyan alszik. Fantasztikus érzés volt. Másnap másik kórterembe kerültem egy kismmamával. Övele nagyon jól elvoltunk, 5 napot kellett bent lennem,mert egy kicsit besárgultunk, de pont akkor engedtek ki, amikor anyu jött ki :wink:
Ez a kórház csúcsszuper ellátás, 3 fogásos menü ebédre, válszthattál mit akarsz enni, svédasztalos reggeli...és INGYEN!!! Mintha Wellness szállóban lettünk volna. A baba végig ott volt mellettem éjjel-nappal, csak amikor kajcsizni mentünk az étterembe, akkor vigyáztak rá.

Hát röviden ennyi lenne, nagyon szép élmény maradt a szülés, ahbár 17 órahosszat tartott, de megérte! Itthon tejlázam lett, amikor beindult a tejcsi, de azóta minden rendben, szépen szopik, van tejcsim is, de kap tápszer pótlást este,mert nem elég neki. :D

Most mennem kell,mert jelentkezik a drágám "reggelizni"

Puszi Mindenkinek!! :P
Vendég
 


Krisztikém, ez gyönyörű történet, teljesen meg ható és szép nagyon jó volt olvasni. Nagyon jó, hogy nem maradtál egyedül ügyes vagytok. pezsgő azt a mindenit:) igen ez Németország jajjj de hiányzik néha nekem is!!!!!!!
Kerestelek a faceén de nem talalak :(:(:(
Vigyazzz magatokra és meg egyszer hatalmas gratuláció!!!!!!!!!!!!!
Ha hercegnő engedi meg gyere néha!!!!!

Puszilakkkkkkkkkk
csip-csip18
 
 


Szio Csip!
Én is kerestelek am, csak mivel az iwiwröl levetted magad, nem tudtam milyen néven keresselek a facen :D
Krisztina Forgó....így megtalálsz :lol:
Vendég
 


Sya Krisztim.
igen levettem magam iwiwről no meg már faceről is!!!
Állandóan figyeltek és koslatak utánam!
:roll: :wink:
Na én meg azért nem talaltalak, mert Faragot keretemb:wink:
Hogy vagytok?hercegnő?
Puszilakk
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: