Új privát üzeneted érkezett!

Lombikbaba: köszi, ezt se tudtam :oops:
de akkor akik spontán lesznek terhesek, nekik ezt miért nem kell?
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo
Van olyan spontán terhes, aki kap...
Alapesetben a progeszteront a petefészek (a tüszőből átalakuló sárgatest termeli)...
Általában azért, aki lombikozik, akinek inszem kell, ott vannak hormonális eltérések... a terhesség megtartásához meg nem árt egy plusz adag progeszteron...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép
12+3-nál ekkora volt a hasam...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Lombikbaba: :) - köszönöm, a sok-sok infot!
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Lombikbaba Azt hittem, most ekkora a pocid :D. Azért rajtad is látszódott már 12 hetesen :D
Kíváncsi vagyok, hogy nő majd az ikrekkel. Meg nálad is kicsi a korkülönbség, szóval a tartószövetek vagy mik még lazák. Legalábbis erre hivatkoznak, hogy mért nő második gyerekkel úgy az ember hasa, nem? :roll:.

Gigijo Szaffival a 12. hétig kellett szednem, most a 9. héten volt egy bevérzésem, ami már szerencsére felszívódott, de amiatt mondta a doki, hogy menjen egy kicsit tovább a dolog. Amúgy engem is halál idegesítenek a folyton „kicsöpögő” kúpok :evil:. Arról nem is beszélve, hogy a házasélet minden sponteneitása elvész: „Apa, lesz ma valami, vagy nyugodtan kúpozzak?” :oops:
Ismeretségi körömben spontán terhességeknél amint valami gyanús, rögtön felírják az Utrot, bizti ami bizti alapon.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Bocsi, hogy eltüntem, de kicsit sok volt mostanában az elfoglaltság!

Segirl25 : köszi az infót! most akkor nem tudom mit gondoljak! Jobb lenne, ha a saját gondolatomat követném és csak a sikeres - pozitív teszt után adnék pénzt! Most elgondolkodtattál! Csak tudod nagyon nehéz nekem, mert ez már az ötödik beültetés lesz és annyira szeretném, ha minden jól menne és végre sikerülne!! Tudom mindenki ezt szeretné!!! :? Nem tudom hogy fogom tudni elviselni, ha ez sem sikerül! Mellettem a kolléganőm 13 hetes terhes és egész nap hallgatom hogy mekkora, mi-hogy fejlődik, milyen érzés...stb engem meg a fene esz meg, a szívem szakad meg, hogy jópofit kell mindehhez vágnom!
Iszonyú nehéz!
És ráadásul az első terhességénél is ugyanez volt, akkor egyidőben lettünk terhesek, csak sajnos nekem méhen kívüli lett a vége, neki meg egy egészséges kislánya született!
Iszonyú 9 hónap volt!!!

Rekuja : köszi a drukkolást! Elméletileg minden rendben van! A nyálkahártyám mindig tökéletes szokott lenni, legalábbis ezt mondják! Egész jó arányban vannak mindig petéim! Minden rendben van velünk! Most már igazán sikerülnie kell!!!!

Amúgy épp ma jött meg és beírtam a szülés kalkulátorba, hogyha ez most sikerül mikorra lennék kiírva: 2013.02.08. A férjemnek meg egy nappal előtte van a szülinapja!!!
:lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!
Izgulok és drukkolok mindenkiért!
nicol79
Érd
 
 


Nicol - nagyon szorítok nektek!!! és részvétem a borzalmas kolleganő miatt, még hallgatni is rossz. ez tényleg szörnyű szituáció lehet neked...

az utrogestant nekem is szednem kell - bár már nagyon elegem van belőle, nem fog hiányozni, ha abbahagyhatom, bár nyilván, ha ezen múlik, akkor mindent.
a meddőségi doki azt mondta, hogy abbahagyhatom a 10. héten, de aztán a szülész-nőgyógyászt is megkérdeztem, aki azt mondta, hogy inkább szedjem a 13. hétig, úgyhogy még egy hét és ágyő fehér kis hüvelykúpok!

nekem is kezd alakulni a pocakom, bár még nem olyan szép, látványos, mint nektek lányok! a hozzám hasonló testalkatú barátnőm azt mondta, hogy neki is csak a 16-18. hét körül kezdett el úgy gömbölyödni, hogy az már a külvilg számára is egyértelmű volt.

tünetem továbbra sincs, de tegnap voltam a védőnőnél (aki eszméletlenül jó fej volt), és a végén - bár mondta, hogy még túl kicsi hozzá a baba - meghallgatta a szívhangot. Azt ugyan nem találta meg, de hallottunk egy tök hangos koppanást, amire mondta, hogy most a baba odaüthetett vagy rúghatott, hogy most már ne piszkáljuk tovább...
úgy örültem ennek a kis életjelnek, mert olyan lassan vánszorognak a napok a következő ultrahangig, még ötöt kell aludni.

Noci - hogy érzed magad? mikor is mész a dokihoz legközelebb?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Akkor én meg sem szólalok, Higy nekem a napi utro adagom az 9 darab :oops: :lol:

Mimilee: én 14-én megyek dokihoz, tegnap voltam de csak beszéltünk hogy smint leszek, mert én veszélyeztet terhes vagyok leszek kiír minden képpen a múlt miatt :oops: Így 14-én szívhang után remelem nem fogok jönni már melozni...amugy Jol vagyok, most jó a hangulatom de ez nem jelent semmit :roll: Néha gyomor égés, hányinger, émelygek, és Cicik kegyetlen érzékenyek, nemi megjönn érzés, és derék fàjás minimálisan...ezek vannak :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


itt is van Lombikbaba :), de itt még lehet többen is tudtok válaszolni...

tegnap szurkált a hasam, petefészek körül...és ma éjjel a wc papiíron volt egy kb 1 cm hosszú és 0,00001 széles :))))), de talán annyi sem, "vér-folt"...(meg se bírom határozni)..egyértelműen már mindenfélére gondoltam :oops:

számoltam is, a ciklusom 13 napján vagyok (lennék)

a héten 2 napja teszteltem is, erősebb volt , mint a kontroll csík (jóval)....

..de ilyenkor mégis elfog az aggodalom
szedem az utrot 3×2/nap, olvastam, hogy lombiknál ez előfordul

szerintetek???

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Noci
Nem keresünk jeleket!!!!
Mindenkinek más a szervezete, másképpen reagál a dolgokra... és két egyforma terhesség még ugyanannál az embernél sincs!

Gigijo :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Noci, biztos vérfoltocskácska volt?! Mert anno, nekem a mintás wc papíron volt ugyanez, aztán rájöttem, hogy nem is maszat, hanem a papír+ pisi kombináció tévesztett meg.... :roll: Szerintem többet most nem tehetsz, utroból a maximumot használod, csak hinned kell, hogy Te tévedsz és minden rendben van odabent! :)

Én most kiakadtam.... Miért van ennyire sok irigy ember?! Szintén babanetes fórum, hosszú ideje tag vagyok, mégis, most, hogy szerencsénkre beköszöntött egy kis csodababa, mindenki leszarja a fejem, voltak, akik még a történetemre annyit sem írtak, hogy bakfitty. Mintha nem is írtam volna, levegőnek néznek... Meg sem kérdezik, jól vagyok-e, élek-e, letojnak... És fáj, mert régi tag vagyok, sokakat ismerek.... Ilyenkor jön rá az ember, mennyi irigy is van a földön.... Mert én miért "tehetek" a szerencsémről? De nem fogom véka alá rejteni a történetemet, hogy ne bántsak meg másokat, főleg, hogy maguk kérik, meséljük jó történeteket, amiből erőt meríthetnek... Ha meg mesélem, akkor ez a fogadtatás.....

Biztos valamivel megbánthattam a népet ott, de most jött el a pillanat, ha lehet, kikapcsolok, eljövök onnan... Pedig a mai modern világ miatt mindennapos tag voltam, szeretek csacsogni. De így?!

Én akkor amúgy csodabogár voltam, vagyok, mert anno, amikor nekem még sehol sem volt babám és lombikoztam, akkor más örömének szívből tudtam örülni.............

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika
Én örülök a babádnak! :lol: :lol: :lol:
Bár, itt nem is újságoltad :oops: :cry: :wink:
Hogy vagytok??????

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba, köszönöm, jól vagyok :)
Nálunk a story annyi, hogy "szerencsénkre" csak Apagondok voltak/vannak... Nem tudom. Legalábbis a mai eszemmel. De anno, kevés katonája volt, azok is inkább gyalogos seregnek minősültek, nem lovasnak.... Így lombikozni kellett, ami hála Istennek, elsőre sikerült. Szülés után fél évvel megjött, azt beszéltük, úgyis szeretnénk több babát, van rá 0,00000001% esélyünk, hát rajta :) Hátha. És egy teljesen normális időn belül sikerült, spontán... Már a 3. mensim nem is jött meg. Holott a szülés előtt pontosan 30 napos ciklusaim voltak, most meg még nem volt ideje beállni sem, így volt 30 napos, 36 napos és végül semmi :) Nagyon nagyon meglepődtünk,de mindig azt mondtuk, ha valami folytán sikerül, nagyon örülünk neki, ha nem, akkor decemberben megyünk vissza tesóért. De jelen álláspont szerint, decemberre már 4-en leszünk :) Megint szerencsés vagyok, mert a Lányommal és most sem vagyok egy tünetgyár. Semmi bajom azon kívül, hogy időnként érzem, hogy nő a hasam, méhem odabent, de ennyi. Meg fáradtabb vagyok a kelleténél.

Ez a mi csodastorynk, aminek annyira örülünk, mert azért Apát kicsit megtörte, hogy a nemzőképessége olyan, amilyen, de most büszke mert, itt egy csodás kislánya és még a tesó is úton van, de Ő már biológusok keze között fogant, hanem ágyban, párnák közt :)

A hét nekünk sokat mond, szerdán megyünk a dokimhoz, pénteken istenhegyi. Szóval, ha a genetikán sem hozzák ránk a frászt, akkor világgá kürtöljük a jó hírt :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!!!

Lombikbaba: nem keresem a tünet sak leírom mi van Mit érzek :wink: de szerintem rendjén van, hogy két terhesség után kicsit aggodalmasabb vagyok, szerintem :oops: :?

Nyuszika: nemen irtam hanem gigijo :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nicol Én is mindig kiszámolom előre, mikor fog születni :D. Most is már decemberben tudtam, hogy az én névnapom körül jön ketteske, és bejött, mert tényleg akkortájra vagyok kiírva :). Szaffi az apja névnapján született, nálatok is összejöhet a szülinapi ajándék :) Mondtam is apának, nem-e baj, ha idén nem egy újabb gombahatározót kap (az a hobbija), hanem egy gyereket? :lol:
Bebabásodott ismerősök változóak. Aki érti mi az, küzdeni egy terhességért egész más, mint akinek becsúszott és még azon is poénkodik, hogy á, nem kéne megtartani, majd inkább 4 hónap múlva kéne egy baba, hogy még síelni elmehessek :evil:.

Mimilee Velem hasonló testalkatú barátnőmnek 20 hetes terhesen volt a lagzija és nem szúrta ki senki a hasát (titkolták addig a család előtt). Pedig nem kifejezetten emperor szabású ruhája volt, csak nem túl szűk.

Noci 9 utro :shock: részvét!
Alátámasztom Lombikbaba írását, nekem most sokkal több tünetem van, mint Szaffinál volt. Én arra fogom, hogy most több bennem a szorongás, és ez jelenik meg gyakrabban émelygés formájában.

Gigijo Zugolvaslak titeket a decemberiben :). No para! Elvileg nagyobb az alhasi vérbőség, minden egy kicsit másként működik most bennünk, amíg megszokja a szervezet (1. trimeszter = más állapot, 2. = áldott állapot, 3.= terhes állapot :D. Szó szerint :D). Magnézium és léleknyugtatás sokat számít! A béresnek van nagy dózisú magnéziuma, tablettánként kb. 5 magne B6-nak felel meg és szintén van benne B6 is.
Nekem azt mondták, a nagy mennyiségű élénk piros vérrel van csak gáz!

nyuszika Bevallom, ha nem jössz a novemberi fórumra, a vonalzód alapján én se szúrom ki, hogy ott van ketteske a pocidban :oops:. De a lényeg, hogy ott van!

Lombikbaba Néztem a képeket amiket feltettél a decemberi topicba, erre Szaffi odahajolt a monitorhoz és adott egy puszit Chloénak :D. Sztem azt hitte, ő az, mert hát egy szőke kislány alszik valaki vállán :).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja, nem az a gond, hogy "nem szúrják ki", hanem leírom egy fél oldalban mi a mi csodastorynk, mire az első komment az egyik fórumostól tipikus "le se szarom". És aztán jön egy pár gratuláció, de az egészet nem lehet nem elolvasni,észrevenni.. Annak meg, aki szintén csodababás és priviben támogatom a lelkét, annyit nem kérdez meg, hogy "Köszi és Te jól vagy?". Holott tudja és már tisztázott, hogy együtt vagyunk babásak, egy idős terhesek vagyunk....

Na mindegy...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Van 30db. szájon át használatos utrogestan kapszulám,ha valaki igényt tart rá,akkor jelezze.Múlthéten váltottuk ki,csak nem jó nekem,mert nagyon leviszi a vérnyomásomat és rosszul érzem magam tőle,így vissza állunk a hüvelyi kúpra.Szóval,ha valaki ilyet használ az szóljon és postázom neki.
efgk
Budapest
 
 


Voltunk védőnőnél, hát nem csalódtam. Néhány szösszenet:
Felírta, hogy lombikbaba, lapozott, majd megkérdezte: Tervezték a babát vagy nem kívánt terhesség? :shock: Mondom persze, véletlenül elmentünk lombikolni, és hát nem terhes lettem! Nem értette :lol:.
Aztán, hogy szedtem-e valami gyógyszert a teherbeeséskor. Mondom persze, egy csomó hormont. Minek? :shock:
Megkérdezte, duzzadnak-e a melleim. Mondom nem tudnak, mert nincsenek tejmirigyeim. kb. 2 percre rá, hogy szoptatom-e még Szaffit :shock:.
Aztán kifejtette, hogy most már fontos lenne beoltatni Szaffit. Mondom mentünk volna két hete, meg most is mennénk szerdán, de még mindig csúnyán köhög. Tényleg? (végig köhögött, amíg ott voltunk).
Szerintetek van valami retorzió, ha nem járok hozzá rendszeresen? Ez nagyon gáz!!! Gondolkozom, hogy felhívom a régi védőnénimet, mert ez már sztem nem a röhejes, hanem a megalázó kategória.

Nyuszika Megértelek :(. Az bizti, hogy a ti csodátokat ti élitek meg a legmélyebben, de megértem, hogy jól esik / jól esne mindenkivel megosztani.

efgk Mi újság veled?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!:)

Rekuja! Húú, a mindenit! Már a 13. héten jársz! :D

Lombikbaba :) Mit szólsz az ikrekhez? Gondolom, csodás érzés!!!

Aztaaa! Mindenki bebabásodott! Szuper hírek mindenkitől!!!

Rekuja, a párod is nagy gombamániás? Én is az vagyok, sőt már a fiam is, mostanában mindig a búvár zsebkönyv "gombák"-at bújja,sokat felismer már :)

Nálunk annyi a fejlemény, hogy júniusi menzeszemután indítani akarja a tanár úr a stimut. Páromnak jobb lett az eredménye, de még mindig csak a lombikhoz elég.Nekem annyi van, hogy pajzsmirigy alulműködésem van (nem vészes, inkább határeset), de kaptam rá L-tiroxint, amit május 29.-én kontrollálnak majd.
Viszont már február óta megint van egy szép kis tüszős mandulagyulladásom, már annyi antibiotikumot beszedtem, hogy csuda! Elküldött a házidoki vérvételre, góckutatás céljából.Remélem, ez nem fog bekavarni a lombikba.
Hiába, Marci amióta ovis, azóta vagy én vagy ő beteg :? Már elegem van!
Ki is akasztott egy ismerősöm a túlstimuval kapcsolatban! :twisted: hogy náluk a kórházban ahol dolgozik két csaj is volt és riogatott, hogy nehogy ez legyxen nekem is és a gyerekemet biztosítsam be, ha esetleg rámjön a fulladás és kórházba kell mennem....hát, eléggé felzaklatott :twisted:

Kép
meli0805
 
 


Csajok, erről a könyvről mi a véleményetek?www.gyermekaldas.com

Kép
meli0805
 
 


Meli - hajrá júniusi lombik! a "kedves" ismerőssel meg ne törődj, miért lenne hiperstimulációd???
Nekem is rengeteg problémám volt a mandulámmal korábban, végül 2008-ban kivetettem. Csak azt sajnálom, hogy miért nem előbb...
Persze megértem, hogy most a lombikra készülve ez nem fér bele...

Megnéztem azt az oldalt, amit kérdeztél. Szerintem nagyon gáz, bocs, hogy ezt írom. Rohadt nagy kamunak tűnik. Indul hosszan egy blablával, semmi konkrétum, aztán ezer hálálkodó anyuka... még mindig semmi konkrétum... hááát engem nem győzött meg. Ha valami tényleg professzionális és jó, azt nem kell így tukmálni...

Ma voltam végre ultrahangon! 7cm a baba, minden rendben van vele, és úgy tűnik, kisfiú...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Mimi :) Köszi, akkor nem is foglalkozom vele, eléggé gyanús volt nekem is, hogy ilyen felugró hirdetésben volt a fb.-on.

De jóóóó, kisfiú! Azt is szerettetek volna elsőnek, vagy mindegy?
Nevetek van már?

Kép
meli0805
 
 


Lányok, elfelejtettem kérdezni, nektek néztek lombik előtt AMH-t?Azt olvastam, hogy állítólag IVF előtt kell nézni.

Kép
meli0805
 
 


Meli - természetesen teljesen mindegy volt a neme, de azért bevallom, könnyebben el tudtam volna képzelni magam lányos anyukának valahogy... úgyhogy most ízlelgetem ezt a dolgot, de egyre inkább tetszik :)

Nekünk is lombikbabánk van, de AMH-ról sosem hallottam, nekem nem nézték. Most meggugliztam, hogy mi az, mert nekem semmilyen leletemen ez nem szerepelt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Mimi:) lehet az is, hogy attól függ, milyen lett az általános hormonpaneled, ha durva eltérés van, lehet csak akkor csinálják.

Én is lányra voltam kattanva anno, nekem a 19. héten mondták meg tutira Marcit. De hihetetlenül örültem, onnantól fogtam fel igazán, hogy valóban egy kisember lakik bennem:))

Kép
meli0805
 
 


Meli Tyű, ti is gombásztok? Az tök jó :D Apa nálunk „nagy vadász” egész pici korban kezdte egy könyvből, aztán talált valami öreg bácsit, az okította kamaszként. Mire átjött Magyarországra doktorizni, már profi volt, de azért megcsinálta a tanfolyamokat is :). Tiszta lökött, még szarvasgomba-termesztői végzettsége is van, pedig arra nem hiszem, hogy valaha szüksége lesz :lol:. Lelkes :D. Költözéskor számoltam, hogy 29 gombás könyvünk van, egy teljes sor a szekrényben :). Lassan venni kéne egy 30.-at :D. Szaffinak meg nem azt tanítja, hogy gomba, hanem hogy „légyölő galóca, nyári vargánya” stb. :lol:. Mondtam, inkább Amanita muscaria meg hasonlókat kéne mondania, ha már precíz akar lenni :lol:
Nekem 4,9-es TSH-ra adtak L-tiroxint, napi felet az 50-esből, úgy 3-4 hét alatt lement 2,1-re, azóta már 2 alatt van, pedig kb. 2-3 hónapja nem szedem – nem is kell :). Nemtom, olvastad-e január-februárban, de én ebben a stimulációs időszakban megállás nélkül beteg voltam, a leszívás alatt lázas, a visszaültetésnél fosós-hányós vírus, aztán mégis ott van a pociban a kismanóm :wink:. Két hete is elkaptam Szaffi torokgyusziját :evil:.
Hülye rémhírekkel ne foglalkozz. Tudod, a 0,01%nyi negatív kimenetel mindig hangosabb, mint a 99,99% pozití!
Könyvet megnéztem, kb. azt gondolom, mint Mimilee, csak finomabban akartam megfogalmazni :). Hiszem, hogy az életmódváltással sok mindenre lehet hatni, akár a fogamzásra is, de amit így akarnak rám sózni, az nekem gyanús :roll:. Nálam az a fő kérdés, én személy szerint mit érzek hatékonynak. Én orvos/gyógyszerpárti vagyok (tisztában azzal, hogy a gyógyszeripar hatalmas biznisz), nem vetem meg a vitaminokat, gyógyteákat, tapasztaltam, hogy a lélek betegsége mennyire kihat a fizikumra. Saját esetemben hatékonyabb, célravezetőbb a gyógyszeres beavatkozás, szinte minden bajomnál. Néha úgy hiszem, valami placebó is hatásos lenne, ha pszichésen elhiszem, hogy ez most mindent megold :). De pl. a homeopátiában nem tudok hinni, ezért nálam egyáltalán nem működik :roll:. Nővérem esküszik rá, nála tuti tényleg hat is, mert ő hisz benne. Ennek a könyvnek is lehetnek ilyen oldalai, de ha kétségeid vannak, sztem nem fog működni :wink:.
AMH én se tudom mi, de sose tanulmányoztam a hormonos vérképeimet :roll:.

mimilee Egy barátnőm fogalmazta meg jól: Mikor megmondta a doki, hogy fiunk lesz, röpködtünk örömünkben, de jó, kisfiú! Egész délután ezzel voltunk elfoglalva, hogy milyen jó kis fiús programokat lehet majd csinálni. Aztán este apa megjegyezte: Tulajdonképpen, ha azt mondja, hogy kislány, pont ugyanígy röpködtünk volna a kislányos ötletekkel egész délután. Azt hiszem, ez így van rendjén, akkor ott úgy érzed, milyen szerencsés vagy, hogy pont fiú/lány, és a másiknak is pont ugyanúgy örültél volna :) Hidd el, pár nap, és el se tudod képzelni, hogy lányos anyuka legyél :)

Írtam már, hogy néha érzem benti baba simogatását? 8)
Másik remek hírem, hogy összeszedtem magam és panaszt tettem a védőnőmre :oops:. Még lehet, megbánom :roll:. Lesz egy „békítő alkalom” a főnök, a védőnő meg én, majd júni közepén a következő talikor. Hááát, nem kicsit rettegek :oops:. A főnök nagyon normálisnak tűnt, jókat hallottam róla mindenhonnan. A régi védőnénim hívtam föl, és ő adta át a telefont, szóval igazából kicsit gyorsabban történtek a dolgok, mint szerettem volna :oops:. Tudom, hogy hormonokkal teli érzékeny kismama vagyok, de basszus, azért védőnő, hogy az ilyen idiótákat, mint én, jól kezelje :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszika
Gratulálok és irigyellek a spontán baba miatt! :wink:
Vigyázz a kicsi csodátokra!
Fáradékonyság... vitamint szedsz?

Noci
Akkor lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva... én sokszor el is feledkezem arról hogy most a sokadik lombik eredményeként két baba növekszik a pocimban. Élem az életemet és nem minden gondolatom a terhesség körül forog... élem az életemet, foglalkozom a családommal, járok dolgozni... tervezünk a jövő hét végére egy pár napos New York-i kirándulást :wink:

EFGK
Én úgy tudom, hogy a "kétféle" Utro csak a doboz feliratában tér el... én kompatibilisen használtam... :wink:

Rekuja
Védőnő :cry: :evil: :evil: :evil:

Meli
Nagyon örülök, de akkor is ilyen boldog lennék, ha csak egy baba lenne... :lol: :wink:
Az a fontos, hogy a Télapó hoz nekem kisbabát! és megint lesz pici baba a háznál :lol: :lol: :lol: :lol:
Mandula: lehet, hogy érdemes lenne kivetetni még lombik előtt?

Mimilee
Kisfiú :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Reku :) Akkor nagy gombász lesz a leányzó is :lol: Marcit is az érdekli, melyik milyen fajta gomba. Mondjuk már elolvassa. Kb. 2 hónapja tud már olvasni.
Az a baj, annyira rossz már a levegő itt a környékünkön, hogy alig van nyoma a gombának, pedig itt tinóruból van-volt sok még pár éve.Ti hol gombásztok? És milyeneket?

Igen, olvastam hogy betegeskedtél, de biztos nem szedtél 3 hónapon keresztül kb. 4 alkalommal antibiotikumot...én életemben nem szedtem be ennyit, mint mostanában :roll: Remáélem kiürül belőlem időben. Tényleg, mennyi idő kell regenerálódni a szervezetnek antibio. után?Én ettől fosok :?

Mi volt a baj a védőnővel? A mienk sem jobb, ő meg alkesz..

Lombikbaba :) Szerinted vetessem ki?: A mostani 3 nap alatt lezajlott. És ha pont a beülti után megint megbetegszem? Vagy ez miatt nem jön össze? Majd megkérdezem a dokit is erről.
Nagyon esélyes a vegyespáros nálatok , nem?

Lányok, megtennétek, hogy írtok egy kicsit az előéletetekről? Mármint hogy hogy kerültetek az első lombikig, mi volt a gond?

Kép
meli0805
 
 


Ja, egyébként nekem a Marci spontán baba, épp Tapolcán az első vizsgálatok lezajlottak és jött volna a következő, amire már nem kellett mennünk...... :wink:
Most is ebben bíztam, de sajna apánk spermaképe olyan csapnivaló volt, hogy nem nagyon volt rá esély...

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Pocaksimi minden kismamának!
És időgyorsítók a várakozóknak!

Mimilee,
nekünk is a 13.héten azt mondták, hogy kisfiúnk lesz!Én kislányt vártam, kicsit megilletődtem, dee aztán hamar elkezdtem örülni!
Aztán a 24.héten, a 4Ds uhun azt mondta a doki, hogy 99%, hogy kislányt várunk! :) És mostmár egy nagyszájú csajszim van!
Úgyhogy szerintem még bármi lehet, az is előfordulhat könnyen, hogy mégis kislányos anyuka vagy! :))

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Noci - mi volt a dokinál?

Meli - nálunk ismeretlen eredetű meddőségről beszéltek. az elején kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, azt gyógyszerrel helyre is hozták, aztán próbálkoztunk még spontán, de semmi nem történt. Mivel nem vagyok már huszonéves, meg inkább pszichésen éreztem azt, hogy nem bírnék még évekig várakozni (bár a doki mondta, hogy akár spontán is összejöhet), ezért egy év után kezdtük el az első inszemet. Ebből volt négy, utána mondtam, hogy oké, köszi, ennyi elég, kezdjük el a lombikot. Először egy embriót ültettek be, majd két fagyasztottat, ezek nem sikerültek, aztán a harmadik alkalom, amikor két friss embriót kaptam vissza, már igen.
Hát ennyi a mi történetünk nagyon röviden....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Lombikbaba Néha nekem is kimegy a fejemből a terhesség :oops:. Fura, Szaffival folyton ott volt az agyamban, most viszont annyi minden történik körülöttünk, aktív a nagy lányka is. Nálatok Chloe már rácsmentes ágyban alszik? Az éjjel arra ébredtem, hogy Szaffi sétálgat az előszobában, ment játszani a nappaliba :shock:. Mindezt néma csöndben és sötétben :shock:.

Meli Ott gombászunk, ahol van gomba :lol:. Van néhány bevett helyünk, ahova mindig visszajárunk idényfüggően. Én mondjuk a vargányát, a gévagombát és a csiperkét preferálom, kb. ebben a sorrendben. Apa nagy rókagomba-fun, de abból csak egy jó helyet tudunk Keszthely felett. Az a taktikánk, hogy a jó telepeket elmentjük gps-be és más években is visszamegyünk ha megfelelő az időjárás/csapadék stb. Apa amúgy minden ritkaságnak örül, én nem annyira, szerintem veszettül undorító tintagombát főzni :lol: és a korallgombák, csigagombák sem nyerték el a tetszésemet. De persze ősszel rizikézünk (Tapolca felett Hegyesdnél van egy fenyőtelepítés, ott rengeteg van, csak kerítést kell mászni :oops:), meg lilapereszkézünk. Őzlábat rántva szintén sokat eszünk, de azt mindig elvisszük anyámnak, hogy ő pepecseljen a panírozással :lol:. Halottak napjakor az őrségben egy egész kosárral szedtünk, az meglepő volt, hogy ilyen későn is van! Tinórukat nem szeretem. Csak a vargányát mármint 8). Vmelyik elit étteremben ettünk egyszer egy vargánya levest ami érdes tinóruból volt :evil:.
Bocsi, az off-topicért 8)
Alkesz védőnő?! :shock:. Hát, akkor a miénkkel semmi gond nincs, ez csak hülye :lol:. Fentebb írtam kulturált beszólásait.
előéletem 4 inszem után kerültünk lombikra, az elsőből rögtön teherbe estem, a babát még az elején elvesztettük (kb. 6-7 hetesen). Második nem sikerült, szerintem főként pszichés okokból, annyira rettegtem egy újabb vetéléstől :(. Harmadikból van Szaffi. A negyedik most volt februárban onnan a pocaklakóm. Valószínűleg velem van gond, mert a tejmirigyem is kevés, szóval van vmi hormonzavarom.

Melinda Köszi a pocaksimit 8)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!

Mimilee: nagyon szépen köszönöm, hogy te emlékszel hogy hétfőn mentem dokihoz :wink: Jól esett!!!

Nos az uh: :lol: Van egy pulzáló élő embryo :lol:
A mérete kicsit érdekes, háromszor mérte: 7.8mm aztán volt 8.2 meg 7.5
Végül azt mondta hogy abban maradjunk, hogy a hetfő lesz a betöltött hét kezdett ami most ebben az esetben lesz a 7 hetes :lol: Nagyon boldog vagyok, holnap labor...és ma az utolsó munkanap!!!!! :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci - juhéjjjj!!!! gratulálok a picihez. Anno mi is pont a 7. héten voltunk uh-n és akkor 7 mm-s volt.
Furcsa lesz, hogy nem dolgozol majd, nem? Van valami terved, hogy miket akarsz csinálni majd napközben?

Rekuja - mennyi gomba fajta...wow... és milyen szép nevük van... én tök hülye vagyok ehhez.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Ne is mondd....fogalmam nincs :roll: :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci Gratulálok 8). Kezdesz megnyugodni? Mikor születik majd? December vége? Csatlakozhatsz a decemberi babavárókhoz :) :) :). Most már lehet akkor faggatni téged terhességi tünetekről, stb?
Én se dolgoztam túl sokáig Szaffival, aztán mindig volt valami egész nap 8). Mondjuk megtanultam pachwork-özni (tuti nem így írják) és gyártottam sok-sok karácsonyi ajándékok 8). No meg végre rengeteget olvashattam – hiányzik is! :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: ma kifejezetten szarul vagyok nem alap szinten igen kezdek nyugodni!Bár pont ez a hetedik hét a kritikus viz valaszto nálam ezért hónaptól táppénzes is leszek :wink: jövőhét még lesz egy uh de tuti minden oké :wink: Főnököm meglepően jól fogadta még gratulált is :shock: Igaz kicsit másképpen adtam elő hisz nem mondhattam azt hogy azért megyek táppénz mert ez harmadik terhessèg :wink: Így úgy tudja ikrek van a háttérbe és be úgy vette és ő mondta ha akkor tuti pihi és táppénzes leszek :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Gigijo:???? Is hétfőn volt dokinál! Gyere!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok,

csak egy kicsit bekukkoltam,, én régi motoros vagyok, s nem is szoktam jönni, mióta nekünk megvan a bébink, aki most 1 éves :)
Nagyon jó látni, hogy egyre több embernek sikerül :) szépek vonalzóitok :) csak így tovább lombikosok :) :wink:

Drukkolok nektek!

Rekuja hatalmas gratula! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Kedves fórumozók egy kérésem lenne,köszönöm hogy elolvasod!!:

Legtöbbünknek csak egy perc, pár kattintás, ami a PCOS Szívügy Alapítványnak nagy segítséget jelent: sok-sok nőnek, lánynak segíteni, hogy időben felismerjék és kezeljék betegségét, a Policisztás Ovárium Szindrómát.

Köszönöm, ha szavazatoddal támogatod Kulics Márti Szívügyem a PCOS projektjét.



http://apps.facebook.com/foallasuangyal ... t=3&ref=nf
kiscsiga123
csiga
 
 


Noci
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!:)

Nóci!!! hatalmas gratula Neked! neked mi volt a probléma a teherbeeséssel?

Reku:) Épp most hogy járunk Tapolcára, a Hegyesd település ismerős.Keresztül nem megyünk rajta, csak látom, hogy merre visz az út oda. Na, majd figyelek :wink:

Lombikbaba :) visszaolvastam a múltkor egy kicsit és láttam, hogy tolna megyei voltál.Pontosabban merre laktatok? Én Hőgyészen laktam 24 évig.Anyuék még mindig ott laknak, sokat járunk "haza".

Lányok, megint érzem, hogy a napokban meg fog jönni....az nem is gond, csak az, hogy megint csak a 20. napon vagyok. Múlt hónapban is 22 napra jött meg. Közben vannak ilyen 26-28 napos ciklusaim is, de ez szerintem nem normális.... doki szerint a pajzsmirigy-alulműködés miatt lehet ilyen :? Amióta azt a nyomorult clostit szedtem 3 cikluson keresztül, azóta van ez így :x

Kép
meli0805
 
 


Csajok!!! Ti készültetek előre valamivel a lombikra? Úgy értem, pl.életmódváltás, vitaminok, stb.?

Kép
meli0805
 
 


Meli
Átmenetileg laktunk Tolna megyében (Szekszárd)... akkoriban a férjem Szekszárdon én meg Pécsen dolgoztam... :cry:
Aztán másfél év után visszamentünk Debrecenbe... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


noci Hát, nemtom, jól jártál-e a főnököd felé tett lódítással, fogadhatod a sajnálkozását majd, mikor elárulod, hogy már csak egy baba van :roll:. Patthelyzet, nem úszod meg a szánakozó tekintetet :)

Zita Jó babázást továbbra is! :)

Meli Hegyesd szép hely kiránduláshoz is. Van egy tanösvény fel a várba, ott meg lehet jó kis sziklamászósat játszani a gyerekkel (szigorúan apa felügyelete mellett! :)). Nagyon szép a rálátás a Badacsony hátára, mögötte a Balaton, tényleg megéri felmászni.
Clostil simán boríthatja a ciklusodat, mint minden hormongyógyszer.
Lombikra én nem igazán készültem életmódváltással, elég megterhelő maga a lombik is, nem akartam tetőzni :roll:. Terhesvitamint szedtem már a gyógyszerek alatt, kétnaponta egyet.

Lombikbaba Nem hangzik jól ez a mindketten más városban dolgoztatok életmód :(. Meg azért Pécs nincs olyan nagyon közel Szekszárdhoz, hogy onnan élmény legyen ingázni naponta :(.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Rekuja: mással nem tudtam volna elo állni :oops: Mind 1 már!!!

Pénteken megkaptam a leletem a pajzsmirigy 2.8 lett hurrá :lol:
Viszont a máj funkció az nem valami jó 32 a háttér nekem meg 38 azt mondta a doki lehet az utrotól van de figyelni fog rá!!!!
Már csak 3 nap és ismét uh...huuuuu na már nagyon várom :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci - ma voltál ultrahangon? mi volt? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Mimilee: látom te nagyon nyomon követsz
:wink: Jól esik nagyon köszönöm :wink:
Igen voltunk CRL:16mm :wink:
Köv uh: június 4 :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci - szuper! nem csinálsz majd vonalzót, hogy lássuk, hol tartasz? és hogy érzed magad?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Mimilee: de majd :oops: Még nem szeretnék :oops: Most vagyok betöltött 9 hét :wink: 4-én uh :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: