Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Remélem csatlakozhatom hozzátok!
Lilla vagyok 22éves és nagyon szeretnék babát, igaz a párommal még csak 1éve vagyunk együtt, de mindketten úgy érezzük h itt az ideje...jobban mondva áprilistól külföldön dolgozik 3hetente van itthon (épp ma későn este fog visszaindulni) így elég nehéz a baba projekt, de nem adjuk fel....július 3-án pozitívat teszteltem, augusztus 3-án (szülinapomkor) láttuk a szívdobogását rá 9napra kórházba kerültem elvetéltem...nem kellett kaparni kilökte a méhem...szörnyű volt érezni mikor kicsúszott belőlem!
Most okt. 30-31körül lehetett ovum a hőm alapján a párom pont 30-án jött haza úgyh most várok!!!
Jó látni h nem csak én szeretnék fiatalon anyuka lenni, sajnos a környezetemben a barátnőim szinte elítélnek h miért nem 'élek' még. de én úgy érzem h gyerek mellett is lehet élni, nem a bulikra gondolok, hanem arra h egy babától nincs szebb dolog az életben!
lillucy
Salgótarján
 
 


lillucy: üdvözöllek köztünk. sajnálom, ami történt, de úgy látom, pozitívan állsz a dolgokhoz, így hamar sikrülni fog!!! sőt! lehet, már ott is a pocidban és kapaszkodik nagyon!!!
rossz lehet, hogy csak 3 hetente találkoztok. gyere amilyen sűrűn csak tudsz. te még tanulsz?

franci: gratulálok a hatalmas tüsződhöz!!! hajrá, apára fel!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Igen tanulok sőt most nagyon tanulnom kéne december 6án lesz az írásbeli és a gyakorlati vizygám, dec. 20-án pedig a szóbelim....gyógyszerész leszek ha nagy leszek, már nem sok kell hozzá, amúgy dolgozom egy salgótarjáni gyógyszertárban 3és fél éve!

Nagyon örülnék ha úgy lenne h már kapaszkodna, próbálok pozitívan hozzáállni néha nagyon nehéz, de legtöbbször sikerül!

Látom h Te 24hetes vagy, majdnem egyidősek lennénk...!

Próbálom visszaidézni h mikor jelentkeztek az első tünetek és az a legnagyobb problémám h nem tudom h mikor kéne jelentkezni a krémes folyásnak egyenlőre van, de minimális....ebből arra következtetek h sajna semmi...!

De majd kiderül szombaton..akkor tesztelek egyet ha nem jön meg!
lillucy
Salgótarján
 
 

 
 

Kati!
Kösz! A doki is kiadta a házi feladatot. :lol:

Lilla!
Üdv köztünk! Sajnálom ami történt. :(
Szombatra drukkolok.
franci
 
 


Köszönöm, remélem nem jön meg és pozitívat tesztelek majd :) .
lillucy
Salgótarján
 
 


Lilla, szija itt!

Na, akkor drukk neked és hajrá pozitív hozzáállás!!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


franci: micsoda házi feladat??!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ennél rosszabb soha ne legyen!!!

lillucy: ne keresd a tüneteket! nincs két egyforma terhesség. és ne is hasonlítgasd magad, próbáld elengedni az előző babát, mert rossz lesz nagyon. én sem tudtam. nekem is volt egy vetélésem. már én is 30 hetes is lehetnék, de ő valamiért nem maradt velünk, de itt egy kiscsaj a pocakomban, akit imádok és soha nem hasonlítom!!!!!!!! nem szabad!!!!
jó tanulást!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Próbálok, nem is gondolni rá, és ilyen hamar sikerült újra babás lenned:) Garulálok!!! Nagyon jó lehet neked h érzed h mocorog meg minden! Veszélyeztetett terhes vagy? Ha igen első pillanattól kiírattad magad?

Jeanner. Olvastam h neked is volt elveszített babád és úgy vettem ki h nem is egy!?
Most hány éves vagy, tetszik h Te sem adod fel, a pozitív hozzáállás!!!
lillucy
Salgótarján
 
 


Szia Lilla.

Feladni sosem szabad.Én 17 évesen szültem meg az első lányomat.
Sose bántam meg.Aztán találkoztam az uj párommal 1 éve voltunk együtt amikor kiderült hogy ikreket várok de nem tapadtak meg és kilöködtek.Ez januárban volt és március végén megfogant kisebbik lányom:DSzép és egézséges.

Én arra leszek kiváncsi hogy mennyi idő alatt leszek ismét babás.
Annyira szeretnék egy fiut,de aztán lehet hogy nem is tudnék vele mit kezdeni 2 lány után:D

Amikor én terhes lettem Vivivel pont táppénzen voltam mert elrepedt egy porc a kezemen.ÉS 2 hét mulva kiderült hogy babás is vagyok.Ugyhogy már nem is mentem vissza melozni.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


jeanner: hogy vagy ma?

lillucy: igen, én a szerencsések közé tartozok, mert rögtön a következő hónapban egy nagyon lehetetlen időpontban, olyan 23-24.napon lehetett egy extra pém és akkor sikerült. 29naposak voltak a ciklusaim. nálam rögtön rájött a dokim, hogy progreszteron hiányom lehetett, így rögtön kaptam duphastont és itt van.

nem vagyok veszélyeztetett, vagyis ma kiderül. a munkám miatt mentem táppénzre. korai fejlesztést csinálok, mint gyógypedagógus és nem akartam emelgetni a gyerekeket, meg köpködtek volna ebben a taknyos időben rám, így jobbnak láttuk, ha az augusztusi szabi után már nem megyek vissza. meg én úgy látom, hogy van még 40 évem dolgozni, de nyugodt 6 hónapom nincs 30 évig, ha meg van a gyerek. :wink:
a múltkor az uh-on mélyen tapadt a lepényem, így mindenképpen kiírtak volna. most megyek nemsokára dokihoz és meglátjuk, hogy hol van a lepényem. szorítsatok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


De jó lehet 2kiscsajszival:)!
Nekem a családban az a tendencia h mindenki fiatalon szült, igaz most a nővérem el van késve, mert 25lesz és még egyenlőre csak ő akarja a párja nem, pedig úgy élvezném ha együtt lennénk pocakosak, meg nem utolsó szempontból az unokatesóknak is jó lenne!
És még a két hugom is kiegyezne valahogy a 2babán:)!

Én is 3babát szeretnék majd...én is nagy családból vagyok mi 4-en vagyunk lányok a páromnak csak egy öccse van úgyh úgy gondolom h nekünk az aranyközépút a 3baba:)!!!
lillucy
Salgótarján
 
 


Kati: szorítok Nektek h minden renden legyen, igen az én munkahelyem is súlyos...főleg ilyenkor télen, rengeteg beteg ember jön és hoz mindenféle bacit...patika!

Szerintem én egyből kiíratnám magam a főnököm nagy bánatára...Ő megakarta nekem magyarázni h nem kell nekem még gyerek mert fiatal vagyok még...a kis "kedves"!
lillucy
Salgótarján
 
 


lillucy: nekünk ez első babánk lesz. bocsi, ha félreérthetően fogalmaztam!!!
most megyek, rendbe teszem magamat és nemsokára indulok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Niki, hát reméljük, minél hamarabb!!!! Fiút? Merész vagy :D

Kati, hát hol így, hol úgy, már érik a fekvés, lassan megyek is...

Lili, 25 vagyok. Hát ez nem az első volt, volt egy 20 éves koromban, exemtől, aztán most májusban, aztán meg pénteken... hát ez ilyen sajna, ami nem marad meg, az elmegy... szomorkodni nincs értelme, mert csak megfeneklenek a dolgok, és akkor 100%, hogy sose lesz gyerekünk, pedig mi is legalább 3at szeretnénk!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati, drukkolok!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati!
Ez azért így házi feladatként elég nehéz.

Jeanner!
Zugolvastam. A házidokid nagyon furi. Próbáld meg a nődokitól kisírni a vizsgálatokat, vagy küldjön el egy endokrinológushoz. Ők foglalkoznak az inzulinnal és a pajzsmiriggyel is.
franci
 
 


lillucy, Isten hozott, szerintem tök jó, hogy ilyen fiatalon babát vállalsz!

Kati drukk a dokihoz, alig várom, hogy visszaérj:D

Csipem?

jeanner, csak így tovább:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


megjöttünk a dokitól!

mehetünk síelni!!! és még finoman síelhetek is!!!!!!! ezt majd még meglátom, de úgy sem fogom kibírni. ha nem lesz tömeg a kék pályán egyszer-kétszer lecsúszok!
egyébként: méhszáj teljesen zárt 3000es értéket kaptam rá. a keményedések azok a gyenge méhfalam miatt vannak+front. kaptam rá gyógyszertári vény köteles magnéziumot. nem tudom a nevét, majd holnap. lepényem szépen alakul. már több, mint 5 cmre van a méhszájtól.
a csajom végig ficánkolta, alig tudta méregetni. fejvégű, de a popója már teljesen fönt van a bordáim alatt.
a doki szavait használva: lehet rózsaszínűre festeni a kerítést!!! Wink
a fej mérete alapján megint kisebb 4 nappal, de belefér, viszont a combcsontja szerint 2(!!!) héttel nagyobb. igazi nyakigláb!!! a dokim mondta, hogy nem csodálja, hogy ennyire kezd fájni, hogy rúg, mert ekkora lábakkal...
el sem hiszitek mit csinált!!! láttuk, ahogy ivott a vízből. éppen nyitogatta a száját!!! megkönnyeztem, pedig eddig egyszer sem.
pár méret: bpd: ez a fej: 62mm, thq: mellkas átmérő:65mm, fl: ez a combcsont: 48mm.
annyira boldog vagyok!!! köszönöm a drukkokat. legközelebb csak 6 hét múlva kell mennem!!!sajnos!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


itt is szupeeer:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


jó sok mindent kellett visszaolvasni...

először is szia niki és lilla (bár lillával már megismerkedtünk anyatanyán :) )!

kati és a többi babás csajszi... annyira jó olvasni, hogy boldogok vagytok. el sem tudom képzelni milyen érzés lehet, érezni hogy nől a poci, rugdos a baba...aww rágondolni is jó :D

remélem minél hamarabb megtapasztalhatjuk mi is. kapóra jönne a karácsonyi meglepi a nagyszülőknek 8)

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem: persze, hogy te is leszel kismama. sőt!!! hamarosan és boldog kismama!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati!
Ez fantasztikus!
Modelnek készül a kiscsaj?
franci
 
 


Kati, ez szuper, izgultam ám értetek!!!!! :D

Franci, a nőgyógyászom endokrinológus is, és szerencsére nem hiszem, hogy ki kell sírni a vizsgálatokat, ha elmondom neki, mi történt, akkor megcsinálja, nagyon korrekt nő :D

Bejni, hogy vagy? Holnap UH!!!!!! :D de izgi :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


REggelt!

Jeanner, gondolhatod...csak a szokásos..idegbaj, hiszti, agybaj, pánik:D Olyan igazi Bejnis hozzáállás:D Bárcsak már ott lennék....pfúúú....hosszú lesz ez az egy nap még holnapig....

És nálad mizu?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, de ne idegeskedj!!!!!

Ugyanez amúgy, csak elektronika házi miatt :D az kell az aláíráshoz, de elakadtam, mint lánctalpas a nagy hóban :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


nekem a diplomám van hasonló állapotban:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


jeanner: aranyos vagy, köszönöm! hajrá elektronika!!!
egyébként fizikális fájdalmaid, tüneteid? remélem múlóban. :wink:

franci: igen, a csajom modellnek, vagy tornásznak készül. izmosít rendesen, mert rugdos rendesen. szerencsére éjszaka jót aludtunk.

bejni: mondanám, hogy ne izgulj,idegeskedj. de nem mondom... de mi tudjuk, hogy minden rendben lesz veletek!!! :wink:
hajrá diplomamunka! vezetést most pihenteted? barnázásod?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nem napolom, tegnap voltam vezetni, meg holnap megyek, hétfőn meg vizsga ha minden igaz...
Barnázás hál Istennek teljesen nyomtalanul eltűnt, mióta az Utrot szedem ,semmi probléma nem volt vele...
Legyen igazad.:D Jaja hiába mondanád, hogy nyugi, akkor is pánikolnék:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: de jó!!!!! minden dejóóóóó!!!! barna nuku, hétfőtől te leszel az utak ördöge!!!! aztaaaaa!!!! lehet apánál dörgölőzni az autóért!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


:D:D:D jaja, eddig apa nyomatta, hogy kell autó, aztán most meg elállt az ötlettől, minden pénzt a babóra rak félre..:D szóval továbbra is marad a tömegközlekedés...de legalább már lesz esélyem rá, hogy nem kapok agyfrászt, ha beülök az autóba:D
jaja, nagyon örülök, hogy elmúlt a barna..egy aggodalommal kevesebb...:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati!
Az jó ha éjszaka aludt a picur. Anyának is pihenni kell.

Jeanner!
Hajrá elektronika! Mit kell belőle csinálni? Oké házit, de részletében.

Bejni!
Hétfőn vizsga? De izgi! Hol vizsgázol helyileg? Mert ha a Vas Gereben utcánál ott vigyázz!!! A sorompó után macisajt, előtte meg stop tábla.
Én is tiszta ideg voltam Gergő szívhangja előtt. Majdnem elájultam. De tényleg.
franci
 
 


franci: apát kifacsartad??? :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Franci...én is már nagyon ideges vagyok...gondolhatod...egész nap mondogatom pocókának, hogy tessék nekem szívhangot produkálni...:D Reméljük lesz is...bár csak már holnap lenne..
Amúgy valószínűleg Budaörsön fogok vizsgázni...hát ez sem nyugtat meg...mármint a vizsga..Budaörssel nincs bajom....

Kati, szerintem is tök jó, hogy hagyott aludni...amúgy vicces milyen kis turpisak ezek a babók..mindig éjszaka indulnak be..sógornőm is mesélte annó, hogy sosem hagyta aludni, de bezzeg napközben semmit nem csinált:D
Én azon gondolkoztam, hogy akkor majd felcserélem a napszakokat ...és éjszaka fogok tanulni, nappal szundizok:D Persze, ha odáig eljutok,, ugyebár...

hajrá Franci:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, drukk a vizsgához!!! Szívhanghoz nem drukkolok, az úgyis lesz... :D

Kati, nem jobb sajna, ugyanúgy fáj, meg a vérzés se fogy, de azzal vigasztalom magam, hogy biztosan csak tisztul, azt mondták, ez normális...

Franci, minden hülye számítást kell csinálni, a Zener már megvan, most a tranzisztor munkaponti adataival szenvedek, aztán van még differenciál erősítés számítás, nem lineáris visszacsatolás számítás, oszcillátor, kivagyok... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Apával azért óvatos voltam. Reggel bekellett vinni a Kistörpét az oviba. :lol:

Bejni!
Lesz mostmár szívhang. Pár hónap múlva meg majd panaszkodsz hogy rugdosott a drága és nem hagyott tanulni.
Vizsga miatt ne izgulj, az első vizsgánál felénk szemetebbek mint alapba. Mondja az aki 4-szer volt. :oops:

Jeanner!
Ehhez képest mi semmit se tanultunk. Azt hittem majd értem én mit is kell tanulnod, de csak a kötőszavakat és a tranzisztort értettem meg. :oops:
Nem semmi vagy. Nagyon okos leszel mire végzel.
franci
 
 


franci, hát én is ettől félek :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok.

nekem tudjátok nagyon hiányzik a terhesség.Annyira jo volt és olyan jol éreztem magam.
Csip mindkét terhességemnél ott volt.És a kisebbiklányomnál ő vitt be a korházba szülni.
Képzeljétek azt a szitut amikor reggel kiderült hogy szülni fogok át jött és itt hülyültünk.Mondtam neki üljön le a wc re én levetkőztem bemásztam a kádba a nagy bálna testemmel és mérte csip a fályásoka.Közben annyira eldumáltuk az időt hogy azt sem nézte hány percesek:D:D
Ő volt az első nő aki anyámon kivül meztelenül látott.:D
Van egy képe rólam az napi de nekem nem küldi át..
Legyetek erőszakosak és monmdjátok neki hogy töltse fel:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Na majd én popónrúgom Csipet a kép miatt:D:D:D:D
Pislogni kell rá bociszemekkel, hátha az hatásos:D De milyen rendes tőle, hogy segített. Hallod Csipem:D Fényezlek ám;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Niki, az nagyon jó lehetett!!!!!! :) milyen jó, ha az embernek van ilyenkor kire számítania!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok!
Csatlakoznék. Most dolgozunk a harmadik csemeténken. 37 vagyok. Hasonló "öreglányokkal" is szívesen beszélgetnék! Voltam már itt a fórumon mikor a fiamat vártam még 2006-2007-ben. :lol:
Még visszaolvasok...
korenka
Szár
 
 


Csippel a suli óta barátnők vagyunk.Nagyobbik lányomnál csak akkor tudott bejönni mikor már megszültem.De Vivivel velem volt.
Lemondta aznap az összes vendéget kivéve egyet.Bementünk fél 5fele a korházba ő elment és mire vissza ért megszületett Vivus.Az első szülésem 22 óra volt.Ugyhogy Vivi a maga 2 ésfél órájával gyorsan jött.:D:D
Remélem a következő sem fog sz...odni..:D:D:DSittysutty.....az a baj hogy ilyenkor már emlékszik a szervezet gyorsabban dolgozik és jobba fáj..
Ugyhogy nem kis szinten fogtam a majrévasat:D:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Üdv KOrenka.Örülök neked..VÉgre nem csak én vagyok az aki a 3 babyt tervezi:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!
Jeanner! De kár!!! :(
Bejni! Hajrá mindenhez, és ne izgulj! Mondom én, aki az elmúlt hetekben megjártam a poklok poklát tanulás, vizsga téren. De sikerült, és ez a lényeg. Remélem, tanultam is belőle, és legközelebb (még ebben a hónapban) nem borulok ki ennyire. Csoda hogy túléltem.
Mi sehogy nem állunk a gyerekkel, de nem is baj, ekkora őrület mellett. De majd mostantól. Hajrá mindenkinek!
craven
 
 


Niki, mi is annyit tervezünk, csak még egy sincs :D

Hát amúgy, nagyobb fájdalom, de rövidebb ideig, nem?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


A második szülésem sokkal sokkal jobb volt, mint az első. Tudatosabb, gyorsabb, egyszerűen fantasztikus volt. Még viccelődtünk is. Fantasztikus élmény vár ránk!
korenka
Szár
 
 


nikianya21! Én is örülök neked! Régóta próbálkoztok? Most azzal rémísztgetnek, hogy nehezen fogok már teherbe esni. Még csak az 1 hónapja estünk neki a témának.. :D
korenka
Szár
 
 


Igen rövidebb ideig tart,de ilyen fájdalmat még sosem éreztem.Hajnikámmal sem volt piskóta de Vivien nagyon gyors volt..
Olyan érzés volt mintha szétszakadnék:SDe abban a percben ahogy kibujt olyan boldogság fogott el.És nekem a szülésem egész vicces volt..Párom percenként telefonált:DMindenkinek mondta hogy nemsoká meg vagyunk,de én nem éreztem igy.:D:DAZtán beszolt nekem 2 nyomás között hogy már látja a haját..Mondom de qrva jo neked:D:D:D
De minden fájdalom ellenére olyan boldog voltam..Ja meg persze a lányomat már fürdették mire oda ért a doki.:DUgyhogy nem cicoztunk.A szülés után 1 órával meg mondták hogy álljak fel és menjek pisilni.:DOtt egy kicsit ledöbbentem hogy ilyen hamar.
2 órát tölthettünk együtt aztán átvittek tolokocsival az osztályra..Ott már le fel pattogtam annyira fel voltam pörögve.:D
A többiek csak ugy lestek ki a fejükből:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Korenka:mi most fogunk kezdeni.Meg várom ezt a menzit és utána..Nem hiszem hogy aggodnod kéne.Kik azok az okosok akik feltételezik hogy nehezebben esel majd teherbe?
Annyi verzio van hogy mit hogyan kéne csinálni..De szerintem ugy is jön ha akar.Én nagyon optimista vagyok.Remélem hogy 3 hónap alatt sikerül..
De olyat is hallottam hogy aki szült az könnyebben teherbe esik mert kicsit lejebb van a méhe..

Kép

Kép
nikianya21
 
 


korenka:vagy a korod miatt mondják?
Én ebben sem hiszek.Kresztanyám 2 felnőtt gyerek mellett lett terhes 40 évesen 3 nap gyogyszermentes napon:DMa már 4 éves a kissrác:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Nikianya nem vagy semmi:D

Üdv korenka:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: