Új privát üzeneted érkezett!

Borzalmas hogy képesek a dokik az ember életével is játszani hisz ebbe bele is lehet halni és egy 6 hetes magzatot már látni kell .ne várj semmi képp menj másik orvoshoz másik sztkba akár mert én is anno pesten XVIII.ker-be laktam és XXI-be jártam sztk-ba a dokihoz ott jó orvosok vannak én a Fejérvári doktorúrhoz jártam.Ő idős tapasztalt nagyon jó orvos és már a 4-5 hetes terhességet észre vette nálam ultrahangon.szerintem menj gyorsan máshová mert jobb félni mint hogy netán baj legyen
titike84
 
 


Sziasztok!

Írt Avi, hogy sajnos most sem sikerült, de még rosszabb, mint eddig, mert a szedett gyógyszerek miatt késik már egy hete neki... :(

Csöp!
Budapesti vagy? Én meg tudom adni annak az orvosnok a számát, aki engem műtött és 1 hónapos huzavona után megtalálta a mk-t...

Mi meg közben suttyomban átköltöztünk, a kellős közepén nekem is megjött, a telepakolt autónk nem gyulladt (azóta sem :S), de legalább szép helyen idegeskedhetünk. Mindketten dolgozunk a héten sokat, így annak is örülök, ha reggel megtalálom a Kutyát a sok doboz között...
-m-i-a-
 
 


Csöp....Az Áek (máv)-ban nekem a Dr.Vermes Gábor csinálta és nagyon ügyesen csinálta...hamar felépültem,kedves volt...engem az öreg dokim küldött hozzá...ő az osztályvezető főorvos!

sutimano76
 
 

 
 

ja és nekem is kb 8 hetes volt a magzat mert nem találtak,csak a pozitív tesztek voltak,de uh-n semmit nem találtak,és én is 6 hetesen kezdtem el bizonygatni hogy terhes vagyok

sutimano76
 
 


Mia....
így annak is örülök, ha reggel megtalálom a Kutyát a sok doboz között...


hát ezen nagyon jót röhögtem!!!!

szegény Avi!!!

sutimano76
 
 


Csöp, szegénykém! Remélem, mire én válaszolok, már rég egy jó dokihoz kerültél! Drukkolunk!

Avi drága, annyira sajnálom. gondolom milyen kedved van most. azért próbálj felejteni a fiúkkal! pussz

Mia, hogy én hogy utálom a dobozokat! Gyűlöletes, kitartást hozzá!

Süti, neked is üdv. Hogy van a kis hercegnő?

nálunk tök rossz idő volt mostanában, viharok, áramkimaradás.
De olyan bosszantó, hogy órákig csinálják akkor is, amikor én úgy láttam, hogy semmi különös nem történt, csak kicsit fújt a szél.
Pont gyerkőcöknek fürdés idő, meleg víz így meg nincs. :evil:

Na, Beni felkelt!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,kishercegnő????na ja,hát ugrálok neki mint egy szolga Kép
de iiiiiiiiiimádooooooooooom!!!!!

namármost lehet drukkolni,hogy ne megint m.k.-m legyen,ugyanis bár csak 1 esély,feltéve ha nem gumiszökevényről van szó,de sajna miután menszesznek vasárnap el kellett volna múlnia és még pecsételek,így 4 lehetőség áll fent:
1. a szoptatás és a még nem megfelelően müködő szervezetem kavar be,
2.méhszájsebem van,
3.terhes vagyok,de m.k.
4.terhes vagyok és beágyazódás van(ennek örülnék a legjobban,de ennek van a legkevesebb esélye is)

ha eljutok gyógytárba veszek tesztet,aztán kiderül!!!

a 3. a befutó,akkor onnantól kezdve nuku petevezető és marad a lombik,gondolom,de ebbe bele se gondolok!

bocs de ez kikívánkozott!!!!

sutimano76
 
 


Süti,
kíváncsian várom a teszted. De szerintem csak az elsőről van szó, bekavar a szoptatás. Beágyazódás mensi után nem nagyon lehet :roll:.
A m.k-nél nálad egyébként így volt? Hogy megjött és aztán még pecsételtél utána?

Avi,
sajnálom, hogy megint nem sikerült :cry:. Hogyan tovább? Inszem?

Mia,
mesélj, hova költöztetek? Milyen? Lakás?
ranita1979
 
 


Rani,a beágyazódást vágyból írtam,én se nagyon hiszem.....a m.k.-nál hasonló volt,de azért ennél jobban pecsételtem...ma nem hiszem hogy eljutok gyógytárba!!de mindenképp megírom mi van!

sutimano76
 
 


Süti,
értem, akkor reméljük nincs baj!
ranita1979
 
 


Hűha Süti, én is remélem, hogy nem lesz nagy a baj!!!!(Tényleg, a Kistesót mikorra tervezitek kb? Mennyi korkülönbséggel?)

Rani,
És veled mi van? (Láttam már nincs ott a hozzászólásod...kiderült valami? Dokinál voltál?)

Igen, mi lakásba kötöztünk, nagyon tuti, zárt a kertje, 3-on van, 2 szoba, teljesen felújított, gyönyörűszép :). Ha pl. erre jártok, szívesen megmutatom személyesen is egy kv/tea stb. mellett!

Ma nem dolgozom, ezért délután megyek kolléganőmnek segíteni jótékonykodni. (Gyerekek táboroztatására lesz a program.)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok lányok. Süti drukkolok ne legyen baj .Mia örülök hogy sikerült átköltöznötök :) nekünk sajna csúszik a költözés :( de előbb utóbb csak sikerül majd át költöznünk :) Jöhetne a jó idő mert így nem lesz nyarunk Cinti meg állandóan fürödni szeretne de ilyen időbe nem lehet pancsolni :(
titike84
 
 


Pagi?
Csöp?
Valami fejlemény veletek?

Sütinek és Raninak meg megy a sok drukkkkkk és puszi!!
-m-i-a-
 
 


Nem csináltam tesztet,mert már nincs barnázás,és Berni se áll rosszabbul(sőt) a szopihoz....

sutimano76
 
 


Hát elég mozgalmasra sikerült az elmúlt 10 napom, de túl vagyok rajta, és túléltem, sajnos baba már nincsen :(
Elölről kezdem, mert valakinek tejesen új a sztori.
Júni 17én sajnos elkezdtem vérezgetni, ezért pénteken elmentem egy dokihoz (rendesen, csak júli 7én mentem volna először), aki UH-gal nem látott petezsákot, de nem tudta megmondani, hogy már kivéreztem, vagy még nem is látszik..(ja a saját dokim szabin van, külföldön egész júniusban). Kedden ismét doki, aki megint nem látott semmit, megemlítette, h lehet, h méhen kívüli, 1 hét múlva menjek vissza.
Hát ez annyira nem nyugtatott meg, ezért szerdán megkerestem egy dokinőt az Istvánban, aki azonnal befektetett méhen kívüli gyanújával, mivel méhen belül ő sem látott semmit, méhen kívül vmi hasonlót (bHCG 1530)...
Aztán megindult rendesen a vérzésem is, szombati UH-on már teljesen visszazsugorodott a nyálkahártyám, szóval ha méhen kívüli is volt, az is elhalt, bár a doki szerint nem az volt, mert akkor nem indult volna meg ennyire a vérzésem. Ma csináltak újabb vérvizsgálatot, ami szintén igazolta a vetélést (bHCG 191), így nagy nehezen, ma hazaengedtek..
Ha már így alakultak a dolgok, örülök, hogy megúsztam műtét, és küret nélkül, bár az első nap tiszta stresszben tartottak, nem ehettem, ihattam, mert attól függött a jövőm, h milyen lesz a labor. Aztán végül úgy találták, hogy nem annyira magas a HCG-m, hogy azonnali műtétet igényeljen, de azért muszáj volt megfigyelés alatt tartaniuk.
Mikor az első UH-n megtudtuk, hogy baj van, szomorkodtunk kicsit, ma már csak a pozitív oldalát próbálom értékelni, hogy ha már így alakult, ez volt a legszerencsésebb kimenetel...
Csütörtökön megyek vissza a doktornőhöz, csinál még 1 UH-ot, meg hormonvizsgálatot..
Azért írtam le az egész sztorit, hogy hátha valakinek még hasznos lesz, bár senkinek nem kívánom, hogy ekkora bizonytalanságot, idegeskedést éljen át!
Köszi mindenkinek, aki aggódott értem!
csöp
 
 


Csöp,azért ez elég jól végződött!!!!remélem a kövi már babásodás lesz!!!!Drukkolok!!!!

sutimano76
 
 


Kép

Kép pancsizok

sutimano76
 
 


Végül mégis csináltam tesztet,de sajna negatív lett :cry:

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Süti,
olyan édes Berni, úgy megharapdálnám azokat a combikákat :D . Szeret locsizni?
Sajnálom a negatív tesztet. Szeretnétek már amúgy a kistesót?

Tegnap voltam dokinál, méhen belül van egy gyönyörűséges, 7mm-es petezsákunk :D. 2 hét múlva nézünk szívhangot. Apát nem lehet lerángatni a földre, én azért óvatosabb vagyok..... De minden ok lesz!
ranita1979
 
 


Ranita!
Tudtam, tudtam, tudtam!!!! :lol: :lol: :lol: (de ezt már úgyis mondtam... :wink: )
Annyira örülök nektek, a ti hatalmas csodátoknak!!! Az élet mindig utat tör magának, még a legkilátástalanabbnak tűnő helyzteben is!!! :D :D :D
Tegnapi sms-ed óta úgy fel vagyok dobva!!! :lol: :lol: :lol:


Mindenkinek hasonló ajándékot kívánok!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rani: :D:D:D:D:D

Süti: :(
-m-i-a-
 
 


Ranita gratulálok és csodálatos terhességet kívánok neked és jó egészséget :) Süti sajnálom a negatív teszted de fel a fejjel .Mindenkinek szép hétvégét.
titike84
 
 


Rani,nagyon örülök,jaj de jó!!!!!!vigyázz arra kis csöppre a pockóban!!!!!!!

nem ,még nem akartunk kistesót,de ha úgy alakulna hát jöjjön!!!

Berni most jövöget rá hogy ez milyen jó buli!!!mármint a pancsolást!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Rani! Szuper hír! Gartulálok! Ez most nagyon kellett neketek, és nagyon megérdemeltétek! Látod, hogy segített az új munkahely?!

Mi megjöttünk. Persze, hogy most lesz jó idő.:( Most hulla vagyok, de majd írok.
puszi!

aviubi
 
 


Rani!!!!!!!!!!!!!!!!
El sem tudom mondani, mennyire örülök!
Jó ilyen hírekre jönni!
Akkor most Ő spontán baba, ugye? Látod, milyen jó volt, hogy nem foglalkoztál a témával, munkaváltás, stb. !
Vigyázz magadra!
Én azért vagyok ilyen ritkán, mert Benivel küzdök a szobatisztasággal!
Én még ilyet nem láttam, minden gyerek, akit ismerek, boldogan leveszi a pelust, de Ő....
Könyörögni kell neki. neki jó így, azt mondja. Eddig csak 1 nap volt, amikor megengedte( Erőszakkal nem akarom, mert azért sem fogja akarni), de akkor sem szólt, ha pisilt.Megállt egy pillanatra és játszott tovább. :roll:
Úgy érzem sose lesz vége.
Pedig kevesebbet iszik, mert "elvitte a cica a cumisüveget".
Danikám azóta felül mindig egyedül, ügyes !

Már hiányoztatok ám!
Berni édes, mint mindig!
Cupp mindenkinek!
Babszi, Boris, ti hová tüntetek??? :roll:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi Cintikém se akarja le venni a pelust ugyhogy nem vagy egyedül ezzel ha le veszi akkor ha kakálnia kell szol és hozza a pelust hogy adjam rá de a bilit azt eldobja .nem lesz könnyű meccs ez de azt mondták többen is hogy hagyjam ne erőltessem majd rá jön hogy nem jo neki az a nagy csomag . :) de nyugtat hogy nem csak az én manóm ilyen pelusos.Rani Te hogy vagy?
titike84
 
 


Hétvégén baba-mama tali volt a balcsin:

Kép Kép Kép

sutimano76
 
 


sutimano76 írta:Csöp,azért ez elég jól végződött!!!!remélem a kövi már babásodás lesz!!!!Drukkolok!!!!


Köszönöm szépen!! Most egy hónapot pihennünk kell...
csöp
 
 


Sziasztok!

Angie! Ne aggódj Beni miatt! Ha lehet tényleg ne erőltesd a dolgot. Én is tavaly próbálkoztam HUnorral, de semmi késztetést nem érzett a pelus nélküli élethez. Aggódtam is, hogy az én gyerekem már soha nem lesz szobatiszta annyira jól érzi így magát. Aztán most februárban vagy márciusban egyik napról a másikra teljesen szobatiszta lett. Igaz ő várt 3,5 éves koráig, de neki így volt jó. És mostmár örülök, hogy nem erőltettem, mert így sok mosást megúsztam. Tudom az ovi miatt aggódsz, de végülis az sem nagy baj ha pár héttel később kezditek. :wink:

Suti! Ti aztán tudtok élni! Nagyon buli lehetett ennyi baba között! Megnéztem a rucikat. Nagyon szupik! jaj, de jó lenne tőled vásárolni!

Csöp! Pihizzetek 1 kicsit, nyaraljatok, és pikk-pakk jön a baba!

Többiek! Hol vagytok? Hazajöttem, és sehol senki. :cry:

aviubi
 
 



Ja! Magamról nem írtam.
Szóval ez a sikertelenség most nagyon padlóra küldött, és igazából nagyon bepipultam a dokimra. Annyira nagyon szarik bele az egészbe. Nem érzem, hogy érdekelné a siker. Soha semmit nem mond, és annyira érdektelen, hogy az már gáz.
Most arra jutottam, hogy ezt a hónapot kihagyjuk, aztánb augusztusban megpróbáljuk még egyszer, de mellette bejelentkeztem homeopátiás dokihoz, hátha tudja kezelni az "allergiámat". Utána szeptemberben elgondolkozom a doki, és kórház váltáson. Ja, és az Aviva tornát is megkéne próbálni....
Most így nyáron a fiúkkal a nyakamon nem ius nagyon tudnék járni ultrahangokra....

aviubi
 
 


Avi,csak a pénzügyi dolgaink miatt nem lenne szerencsés,de ha becsúszna ,nagyon örülnénk neki..

drukkolok nektek Avi

Rani???mikor is mész uh-ra??

sutimano76
 
 


Köszönöm a tanácsokat, megnyugtató, hogy nem csak Beni ilyen kis kényelmes gyerek. Persze, nem erőltetem a dolgot, csak hát igen, novemberben ovi. Reménykedem.

Süti, aranyosak vagytok a képeken. Úgy látom sikerült jó időt kifogni.
Ritka ezen a nyáron! Nyár?

Avi, tényleg új doki kellene. Én drukkolok nagyon!

Mia, mizújs? Készültök már Hegyaljára? Lakás milyen? Légyszi tegyél képeket!Imádom nézegetni a lakásokat belülről. Apa már unja, hogy ha látok egy jó házat vagy társasházat, mindig megjegyzem: " Úgy megnézném milyen belülről! "

Titike, neked mennyi idős Cinti? Bocs, most nem ugrik be. Akkor neked is megnyugtató, hogy más gyerek sem akarja a pelus nélküli életet. :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Angi,
nem megyünk sehova, összecsaptak egy kicsit a hullámok a fejünk felett (pl. autójavítás, ami most tart 50 000-nél és még nem tudjuk, hogy mi lesz a vége, a mosógép is elromlott, pedig csak 2 éves, egy KICSIT ideges vagyok) ezért dadust se kerestünk az ebnek :(.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -m-i-a- 2010.07.08 14:14-kor.
-m-i-a-
 
 


Szuper lakás és milyen jó, hogy zárt kertes.
Gyönyörű, nagy fákkal. Ide jöhet baba! :lol:
Sajnálom, hogy nem mentek koncertre, emlékszem,mennyire vártad! :cry:
De épp elég kiadás, amiket írtál.
Nekünk is minden hónapba kell valamit csinálni még a házon, úgy érzem sosem lesz kész. Még mindig nincs kerítés, színezve sincs kívülről, bent is kis apróságok hiányoznak, amitől persze lakható, csak nem a legszebb. Majd...

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, igen, sajnos fontossági sorrend szerint költekezhetünk most :(, na de majd lesz valahogy, mindig volt :)
Igen, zárt kertes és van 3 db teknős is :), nagyon kellemes, zöld és virágos :)
(Leveszem a linket, ha már megnézted.)
-m-i-a-
 
 


Angi Cintus 2éves és 5hónapos már de igen kényelmes a kisasszony :lol: Nem akar pelus nélkül lenni neki így jó :lol: de majd magától rá jön hogy jobb neki .mert így csak megmakacsolja magát .Tiszta anyja :lol:
titike84
 
 


Mia priviben elküldöd a linket nekem is,szeretném megnézni...

kocsi szervízben,nekünk is Kép

sutimano76
 
 


Süti!
Elküldtem.

Titike,
Ne haragudj, de először jól félreértelmeztem:
Tiszta anyja=anyja pelust hord :D
Bocsi!!! :)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mia! Én is megnéztem ám a képeket! Nekem nagyon szimpi a házatok! Ide aztán mostmár tényleg jöhet a baba!
Jaj, csajok nagyon nem tudok átállni az itthoni létre. Nem volt nagyon jó a "nyaralás", de itthon felértékelődik!
Most sajna a játszón sincsenek ott a barátok, így a fiúk sem annyira élvezik a játszót. Tegnap pedig elmentünk 1 másik játszóra ahova régen jártunk, és Bence szomorú volt, mert a régi barátai nem játaszottak vele. Ma délutánra kikell találni valami más lehetőséget. Most azt tervezem, hogy kimegyünbk a Városligetbe. Bárcsak lenne kertünk...

Mia! Nekünk 2 éve karácsony elött ment tönkre a mosógépünk. Gondolhatod aznap rohantunk újat venni, mert 2 gyerekkel nem mindegy meddig nincs mosás. Így aztán az lett a kari ajándék apának, és anyának.

Titike! 2,5 évesen még simán belefér, hogy nem akar pelus nélkül lenni a kiscaj! Hagyj neki időt, hogy magától akarja. Hidd el egy csomó bosszúságot elkerülhetsz vele!

aviubi
 
 


Sziasztok!

Angie,
még ne aggódj a szobatisztaság miatt, bár igaz jó lenne, ha még most a nyáron leszokna...Könnyebb lenne. De 3 éves korára már azért illene leszoknia az ifjú úrnak :D , biztos nem lehet az olyan kényelmes.
Hanna 2 éves volt, mikor leszokott, egyszerre az éjszakai és nappali pelusról is. Nálunk egyik nap még volt pelus, másik nap már nem....Húúú, micsoda megkönnyebbülés volt :D .

Mia,
én is láttam a képeket, szuper, hogy el van kerítve és milyen szép kertje van. Albi ez is :roll: ? Meg a lakás is szuperül fel van újítva :D .

Avi,
üdv itthon :D .
Sajnálom a sikertelenséget és drukk az augusztushoz. Sikerülni fog, hidd el!!! A dokiváltáson én is elgondolkoznék.

Süti,
de jó lehetett a tali, jó helyszínt is találtatok neki :D .
Csütörtökön megyek uhura.

Ne haragudjatok ám, hogy nem jövök sűrűbben, de néha örülök, ha élek. 12 órás meló, akkor utána vagy szabadnap itthon is egy csomó meló felhalmozódik, gyerek is itthon van....
Meg hát egy csomó gond. Annyi kiadásunk van, hogy el nem tudom mondani, mindig valami plussz, a ......kivan :evil: .
Amiatt is aggódok, hogy mi lesz a munkahelyemmell, ha kiderül, hogy babát várok, mert határozott idejű szerződésem van, ami aug.31-vel lejár. Valami jó tippetek nincs erre????
ranita1979
 
 


Rani, augusztusban még úgysem fog látszódni nagyon, amint meghosszabítják a szerződést, akkor közöld, szerintem. Viszont jó lenne előre tudni, hogy meghosszabítják-e?! Elvileg védett vagy, bár határozott idejünél nem tudom (nekem határozatlan van). Amúgy a mostani munkád nélkül is belevágtatok (volna) a tesó-projektbe, nem?

Köszi Lányok, nekem is az volt az első gondolatom, hogy ide lehet babázódni, bár a lakás maga a 3-on van...mondjuk, ha babakocsival terveznénk, akkor vicces lenne egy baba+kutya+babakocsis séta, egyiket se merném lent hagyni, mármint a gyereket se, meg a kutyát se, egyszerre meg levinni, hááát, nem hülyeség a kendő/egyéb hordozó, mint találmány. Ti (gyerekesek) hordoztatok?
-m-i-a-
 
 


Ranita! de jó, hogy jelentkeztél!!!!
Már aggódtam.
Háát kemény. Mert ha csak a hosszabítás után szólsz akkor azért nagy az esélye, hogy begurulnak, hogy sunnyogtál, viszont a múltkori volt fönökd akciója után úgy gondolom, hogy jó fej a főnököd, és nem lesz szemét. De tényleg nehéz döntés, mert sok múlik rajta. De én azt hiszem inkább az öszinteséget díjaznám jobban. Gondolom azt tervezed, hogy terhesen is dolgozol.

Mia! Mi is 3.-on lakunk, és bizony Bencénél még felcipeltük a babakocsit. Kemény volt. Most a földszinten tároljuk-tuk. Van 1 tároló, és sikerült nagy harcok árán kulcsot szereznem hozzá.
Én hordoztam, főleg Hunort, de nem minden helyzetben jó.

aviubi
 
 


Ja! Doki váltásról. Most úgy gondolom, hogy az augusztust még a réginél csinálom, mivel a fiúk itthon vannak kemény menet lesz. Lehet, hogy még azt is kihaggyuk, mivel 2 naponta nem tudok menni ultrahangra. Még Bence megvárna a váróban, de Hunor tuti kicsapná a balhét. Aztán szeptemberben váltok.

aviubi
 
 


Avi, a tárolós megoldás eszembejutott, csak ott meg büdös lesz a babakocsi, nem? Meg hozzáérnek mások :D Maximum majd rákötöm a Szója hátára és meg is van oldva :) Na, nem tudom mit problémázok itt, mikor még sehol semmi. Milyen helyzetekben nem jó szerinted hordozni?

Rani, neked elfelejtettem írni, hogy mennyire drukkolok és csütörtökön "rohanj" hozzánk majd a jó hírekkel! :)
-m-i-a-
 
 


Avi, nem emlékszem írtál-e valamit azzal kapcsolatban, de pl. nagyszülők/barátnők nem tudnának vigyázni addig a Csemetékre?
-m-i-a-
 
 


Avi!
Jók a képek ;) Rólad miértnemnincsen?
-m-i-a-
 
 


Mia, Avi,
nem várhatok aug. végéig, addigra meg volt látszódni. Jó előre gondolkodok, hiszen még nem is hallottunk szívhangot :oops: Először arra gondoltam, de jobb lesz az őszinteség. Én is reménykedek abban, hogy megértőek lesznek és dolgozhatok, mert ha nincs akadálya, akkor nem szeretnék itthon ülni és nézni a négy falat.
Utánanéztem már a dolgoknak és ha hat idejű szerződése van az embernek, táppénzre is csak annyi ideig mehet el, ameddig a szerződés szól +utána 90 nap s kész, utána semmit nem kapnék. Tgyás,Gyed is ugye akkor jár, ha megvan 2 éven belül a 365 munkanap+ a szülés napján is bizt. vagy. Tehát ha nem lesz munkaviszonyom, akkor csak gyest kaphatok. Húúú, nem tudom :roll: .
Gondoltam arra, hogy megkérem, hosszabítsuk meg a szerződést, hogy a szülés pillanatában is éljen, dolgoznék,ha meg elmennék a végén táppénzre, akkor fizetném magam után a táppénz hozzájárulást és így megjárna a tgyás és a gyed is.
De hát ehhez nagyon-nagyon megértőnek és rendesnek kell lenniük és csupa jószívből..... Hát nem tudom, ez a mai világ nem olyan :cry:

Hol kell kéet nézni? Iwiw? Megnézem.
ranita1979
 
 


Babszim,
örülök, hogy javultak az eredményeid, ugye én megmondtam :D . Remélem minél előbb kezdhettek :D .
ranita1979
 
 


Mia! Mindenki tárolóban tartja a babakocsiját nálunk. Most pedig, hogy nagyok a fiúk a bicikliket, homokozótstb... És Hunor babakocsiját. :oops: Pont ma panaszkodott, hogy már régen nem vittem sehova a babakocsit, így holnap rokonlátogatóba visszük.
Sajna nagyon nem számíthatok a rokonokra. Sőt egyáltalán, akire bizhatnám a fiúkat arra inkább nem, mert neki ott van a 3 gyereke...

A hordozás akkor nem jó amikor pl. télen mész vásárolni. A gyerek bevan öltöztetve, és bemész a boltba. Most vagy megsül, és amikor kimész az utcára jól megfázik, vagy leoperálod magadról a gyereket, levetközteted, és vissza. És ezt úgy, hogy nem tudod hova lerakni... Meg még van néhány helyzet amikor azért sokkal kényelmesebb a babakocsi, amibe belepakolhatod a vásárolt dolgokat, tesó játékait, te holmidat stb...

Rólam azért nincs kép, mert mindig én fényképezek. Apa szinte a kezébe sem veszi a gépet, vagy ha megkérem, hogy csináljon képet rólunk akkor morog, és akkor már nekem is elmegy a kedvem a dologtól...

aviubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: