Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Első lombik sikerült :lol: (inszem nem volt)!!!
ET10-en a felső reggeli pisiből 20-as teszt,az alsó déli pisiből 10-es teszt.
Kép
Ezt meg már nem is tudom,talán ET20. :roll: Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


sziasztok!megmutatnám a pé után 20 nappal készült tesztemet.

2 és fél év probálkozás után,spontán jött bébi :) :) :) :)

mai uh szerint:6mm-es petezsákom van :) Kép

Kép

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok! Még új vagyok itt, és kérlek segítsetek :) Elhihetem, hogy pozitív?

Szombaton lesz UH, remélem tényleg összehoztuk babót 4 év után...


Kép DPO. 13 reggel
reka79
 
 

 
 

reka

ez egyértelműen pozitiv,gratulálok :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike83,

Köszike :) Megvolt az első uh múlt hétvégén, a doki megerősítette, hogy kismama lettem, én viszont az égvilágon semmit nem láttam a képen :D

Holnap megint uh, reménykedem, hogy már látni fogjuk mi is apával :)
Elvileg 6. hétben vagyok.

Legszívesebben magamhoz ölelném a világot olyan boldog vagyok :)
reka79
 
 


Tegnap volt a második uh, sírva jöttem ki. Bár minden tünetem és a továbbra is magas ébredési hőm is terhességre utal, sem petezsák, sem babó, se semmi nem volt látható. A méhnyálkahártya 16mm, ez is jót jelentene.

Most próbálok pozitívan hozzáállni, hogy biztosan csak késöbb történt a megtermékenyülés, mint gondoltuk, és még nagyon korai...

Szalmaszál, tudom... :(
reka79
 
 


Sziasztok!

Peteérésem 4.én volt. Próbálkoztunk 3.-án és 5.-én. "0-as érzékenységű tesztem van itthon. Szerintetek mikor csinálhatom meg a leghamarabb? Már nagyon izgatott vagyok! Köszi a segítséget!
henó
 
 


20-as érzékenységű :D
henó
 
 


Réka, valaminek lennie kell!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner

Aranyosak vagytok. Terhesség volt, de felszívódott, tegnap elkezdtem görcsölni, ma már vérzek.

Legközelebb biztosan minden jobban alakul majd...
reka79
 
 


Réka, ugyanígy jártam a múltkor, tudom, mit érzel :( Sajnálom nagyon, de legközelebb! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Helló!
Nem akarok semmit elkiabálni, de ez már mégis valami. Ma reggel csináltam terhességi tesztet és bár halványan, de két vonal van rajta. :) Szerinted is??? :) Szuper nem? Bár azért nem megy minden simán, pár napja görcsölök, vérezgetek, de legalább nem jött meg rendesen, 3 napja késik a mensi. Két év próbálkozás, 1 vetélés, endometriózis kezelés után már már feladtam... Drukkoljatok!!!

Kép xepil teszt 2010.09.24. DPO14 :D
gaborkarola
 
 


Ez persze, hogy vonal, mi más lenne? :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok, lányok!
Én régi babanetes vagyok, évekig itt öntöttek belém erőt a sorstársaim, másodlagos meddőséggel küzdöttem. 7 év várakozás után, aztán 2006.02.14.-én megszülettek az ikreim, Olivér és Csenge, így végre kiteljesedett az életem. Telt-múlt az idő, amikor túl voltunk a legzsúfoltabb időszakon, motoszkálni kezdett a fejemben a gondolat, hogy segíteni kellene valahogyan azoknak a lányoknak, nőknek, pároknak, akik most kezdik a küzdelmet, vagy már rég benne vannak de nem látják az alagút végét. Így tollat ragadtam és írtam egy könyvet. A címe: Soha fel nem adni! a meddőségről őszintén. Most fog megjelenni, október elején. Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, segítek, ha tudok. Mindenkinek kitartást és rengeteg erőt kívánok!!! Azt eltudom mondani, hogy hosszú volt az a 7 év, de amikor terhes lettem, a múlt összes fájdalma egy szempillantás alatt eltűnt, mintha meg sem történt volna. Az, hogy itt egymás kezét fogjátok és biztatjátok a másikat, nagyon nagy segítség! Büszke vagyok rá, hogy egykor én is ide tartoztam! Very Happy
Sok sikert és várom az esetleges kérdéseket!! Very Happy
ilduci76
 
 


2010. október 15-én délután készült :lol: Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok! Újra itt :) Bízom benne, hogy minden rendben lesz!

Jeanner - Gratulálok, figyelemmel kísérem a blogodat :)
Szorítok neked holnap!

Zsófi - Gratula neked is!

És akkor a kép: 15 DPO :) Kép
reka79
 
 


Réka, ez szuperül néz ki!!!!! :D

Gratulálok!!!!

Tényleg, teszek már fel én is képet :lol:

Kép

16. dpo :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép


14.dpo, délutáni minta, 25-ös teszt
Vendég
 


Kép
6.hónapban sikerült!!! 11.dpo
henó
 
 


Ja és reggeli pisi és 10-es teszt!:-))) Olyan sokat nézegettem ezeket az oldalakat,remélem az én képem is bizakodással tölt el valakit!Az első gyerkőcöm 5 év próbálkozás után sikerült,a második elsőre prünytyőke pedig a hatodik hónapban.:-))) Annyira boldog vagyok!!!
henó
 
 


Sziasztok!


Itt vannak a mi zebrás tesztjeink :) :) :)
(2 nap különbséggel készültek. )

Kép

Kép
pampalini
 
 


Pampalini
nagy-nagy gratula!!!!!!!!!!! talán emlékszel még rám, pont két éve írogattunk mindketten a reménykedős topikba. húúúú de rég volt... szerencsére mindkettőnk álma teljesült. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, gratula!!!!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia syrynx!

Persze, hogy emlékszem rád! Viszont nem tudtam, h babás lettél, sőt már ilyen nagy a gyerkőcöd!!! Gratulálok! :)


Melinda - én is gratulálok! Harmadik baba! Hűha! :)

Kép
pampalini
 
 


Már rég vártunk erre a tesztre (tesztekre) --> hát egy kicsit túlzásba vittem :oops: . Fagyis ET volt. Tegnap voltunk UH-n egy pöttyöcske van. Remélem minden rendben lesz.

Kiegészítés: Hát sajnos nem lett mégsem baba. Nem maradt velünk. :cry:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára julcsi_29 2011.03.21 21:36-kor.

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Julcsi:Miért ne lenne?:-)nagy -nagy gratula!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Mensi előtt készült, valentin napon :)

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok mit jelent a dpo??
hebri
 
 


Day past ovulation, ovulációtól eltelt napok száma :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok...
Ismét tehetek fel én is egy tesztet.

Lukácsunk a 4. lombikprogram eredménye. Idén, január közepén hagyta el a szopizást. Februárban pedig már hiába vártam a soros mensit. 22!!!!! napig. Minden rosszullétet, egyéb tünetet az épp aktuális takonykór számlájára írtam. Végül a mensi késésétől számított 22. napon, márc. 16-án délután, már dühömben csináltam egy tesztet. Előbb lett pozitív, mint teljesen átnedvesedett volna.

Tudom, mindenki azt mondja, ez sűrűn előfordul a lombikosoknál. Csak addig hihetetlen, amíg az ember át nem élheti.
Vagyis még mindig az. Hihetetlen, csoda....

Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, gratulálok!!!!!!!!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Új vagyok még itt köztetek, de látom sokan feltettek képeket a tesztekről. Ebben szeretném kérni a segítségeteket, hogy amit én ma reggel csináltam két nappal a nem várt menstruációt után mondható pozitívnak? Kép teszt05.15.
Segítségeteket előre is köszönöm, és további szép napot kívánok mindeninek!
-danimel-
danimel
Berekböszörmény
 
 


Én látom rajta a 2. csíkot is :wink:
Ha halványan is, de szépen látszódik... szerintem, ez pozitív :lol:
Gratulálok!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


lombikbaba, köszönöm szépen a megerősítésed!Élőben erősebben látszott, mint így képen,ezért is merek abban reménykedni hogy ez szépen erősödni fog. Érdekes, de mintha magamon is érezném. Már csak abból a szempontból is, hogy nekem mindig óramű pontosságú, sőt inkább egy nappal hamarabb jön mint később, a melleim is érzékenyek már egy hete, az étvágyam is megnőtt, amit szintén egy hete tapasztalok, és a sűrű wc-re járkálás, pedig nem iszok több folyadékot. Utána olvastam a tüneteknek és körülbelül ezek mind megegyeznek. Alig tudom elhinni!!!
Szép napot mindenkinek!
-danimel-
danimel
Berekböszörmény
 
 


Danimel Gratulálok! :) Szépen látszódik a második csík!!! És a tünetek is stimmelnek :)

Kép
pampalini
 
 


Danimel:Ez tuti pozitív,gratulálok!:-)

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Jajjj nagyon aranyosak vagytok!!!! Köszönöm szépen Mindenkinek!!!! Komolyan mondom, alig tudom elhinni, hogy ez velem megtörtént! Holnap reggel párom kérésére még egy tesztet csinálok, utána meg veszek valami vitamint. Bár én nem is tudom hogy egyáltalán kell e, mert egyszer azt mondta az egyik nőgyógyász, hogy nagyanyáink idejében sem volt és mégis megszülettünk, de azt nem mertem neki odamondani, hogy azóta rengeteget változott a világ! Szerintetek? és még azt sem tudom eldönteni hogy melyiket? Gravida vagy Elevit? még jó hogy van már miből válogatni :D
Nagyon örülök, hogy ide tévedtem erre az oldalra, mert nagyon aranyosak és segítőkészek vagytok!Köszönöm ezt Mindenkinek és szép estét, nyugodalmas jó éjszakát kívánok Nektek!
danimel
Berekböszörmény
 
 


ez egyértelműen pozitív :)
hogy kell-e vitamint szedni, arról nagyon megoszlanak a vélemények: én úgy gondolom, hogy ha az ember lánya nem tud minden nap megfelelő minőségű és mennyiségű gyümölcsöt, zöldséget enni (az agyonvegyszerezett, külföldről érkező árut nem ideértve!), akkor talán jobb, ha vitamint szed.
jamina
 
 


Sziasztok!
Újra idekeveredtem, mert lenne egy kérdésem! Bízom benne hogy megnyugtató választ kapok tőletek!
Dokinál még nem voltam mert még korainak tartom hogy elmenjek, ahogy utána tanulmányoztam a dolgoknak sok helyen nem is ajánlják az azonnali orvoshoz rohanást az örömhírrel, így még várok június elejéig úgy gondoltam.
Pár napja tapasztalok olyat, hogy az alhasi tájékomnál két oldalt picit szurkálódik és "olyan mintha megjönne" érzésem van, de semmi nem jön (ajánlom neki hogy ne is jöjjön :) ) erre szeretném ha írnátok valami megnyugtató magyarázatot :)
Gondoltam rá hogy elmegyek dokihoz, de van ismeretségembe olyan, aki túl korán ment el a dokihoz és másnapra el is ment a baba a vizsgálat után, félek nehogy így járjak én is.
Elnézést kérek amiért lehet hogy butaságot kérdeztem, de mint első ilyen állapotban lévő emberke tapasztalatlan vagyok ilyen téren.
További szép napot mindenkinek !!!
danimel
Berekböszörmény
 
 


Danimel:nyugi! ez az érzés természetes! mind3 gyereknél ezt éreztem de nem jött meg:-D Vitamint szedj,sajna nem eszünk annyi folsavat meg jódot pl amennyi kellene ilyenkor.Jó egészséget!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Szia Henó!
Köszönöm szépen válaszod, kezdek megnyugodni hogy ezek a tünetek velejárója a dolgoknak és természetes! :) Én a Gravidát szedem, mert a környezetemben lévők Elevitet szedtek és látványosan megnőtt az étvágyuk tőle, nekem pedig plusz kiló nem hiányzik, azon kívül amit a baba megkövetel magának, valamint székrekedésre panaszkodtak és ez sem hiányzik, mert egyébként is fent áll ez a probléma nálam, bár amióta az Activia joghurtot eszem minden nap ez a probléma úgy néz ki kezd megoldódni.
Még egyszer köszönöm szépen válaszod és további szép napot és jó egészséget kívánok Nektek!
danimel
Berekböszörmény
 
 


Sziasztok!!


Szeretném feltenni május 24.-én és rá 2 napra készült teszteimet :D !!
27-én voltam uh-n akor voltam 5 hetes terhes ,láttam petezsákot ,jun.16-ám kell visszamennem ,akor már nézünk szivhangot is :D .Ugy izgulok remélem minden rendbe van .
Kép

Kép
editke 27
 
 


Ez a legújabb tesztem.
Kb. 5 hetesen csináltam. Rá 4 nappal voltam orvosnál, és van egy 10mm-es petezsákom.
Teljesen spontán sikeredett, kész csoda. Mi is nagyon meglepődtünk. Azért teszteltem, mert kezdtem "gyanús2 jeleket észlelni magamon. :D
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Kép

4 hónap próbálkozás után, 2 hónap hővezetéssel (+hiperprolactinaemia)
bayar
 
 
 


Hát lányok, mindenkinek gratulálok.
csak kíváncsiságból néztem meg, milyenek a pozitív teszt képek, mivel saját magamnál a sok-sok év házasság és 6 lombik után is mindössze egyetlen egyszer láttam ilyet , és az a baba sem maradt velünk... Irigyellek benneteket és úgy érzem, hozzám képest mindannyian boldog emberek vagytok (mostmár gondolom legtöbbeteknél már régen megvan a csöppség).
Egy elkeseredett "soha-anya"
dete
 
 


Sziasztok!

4 év várakozás, egy méhenkívüli terhesség, 1. sikertelen lombik után+ 1 sikertelen fagyasztott transzfer után, IR kezelés mellett (Merckformin+diéta+mozgás) a 2. teljes stimulációs lombik sikerült!!!!
Soha fel nem adni!!!!

Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Kedves kismamák!

Segítséget szeretnék kérni. Jómagam Férfi lévén nem igazán értek a tesztekhez... viszont lenne egy képem, amiről meg tudnák kérem mondani, hogy ez most valóban egy pozitív teszt, vagy sajnos egy hazugság áldozata lettem, és a párom próbált meg egy másik vonalat húzni a tesztre egy filc segítségével?

Kérem mihamarabbi válaszukat!

Köszönöttel: Csongor!


Kép
csongor
 
 


Kedves Csongor!

Ezt így ezen a fotón, elég nehéz megállapítani, mert nagyon gyanús az a test csík, ebben a fényben, de persze attól még lehet +
Remélem azóta már kiderült, hogy mi is az igazság....

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!Szeretném a segítségeteket kérni?Szerintetek ez pozitív teszt?1 hete késik a menzeszem!Ma megyek dokihoz és már nagyon izgatott vagyok!Volt már egy vetélésem 8 hónapja!
3 hónapja megint próbálkozunk! Kép [/url]
minimano82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: